Výsledková listina 2016


Kraj Hlavní město Praha

Okresní kola

  okres
1 Praha 4, 10, 11, 12, 15
Místo Škola Čas
1 Základní škola Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 09:03,15
8x100 02:18,98
8x100 02:04,67
8x200 04:39,50
8x200
2 ZŠ Jižní IV. Praha 4, Jižní IV. 1750, Praha 4 09:13,27
8x100 02:21,45
8x100 02:06,29
8x200 04:45,53
8x200
3 Základní škola v Rybníčkách, V Rybníčkách 31, Praha 10 09:30,97
8x100 02:26,52
8x100 02:16,01
8x200 04:48,44
8x200
4 ZŠ Ke Kateřinkám, Ke Kateřinkám 1, Praha 09:40,99
8x100 02:27,00
8x100 02:22,03
8x200 04:51,96
8x200
5 Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12, Pertoldova 3373, Praha 4 10:00,30
8x100 02:35,07
8x100 02:24,43
8x200 05:00,80
8x200
6 Základní škola Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, Praha 4 10:00,91
8x100 02:31,18
8x100 02:23,47
8x200 05:06,26
8x200
7 Základní škola Eden, Vladivostocká 6, Praha 10 - Vršovice 10:02,76
8x100 02:41,77
8x100 02:22,57
8x200 04:58,42
8x200
8 Soukr. ZŠ sRVJ - DINO EL. SCHOOL, s.r.o., Bellova 352, Praha 10 - Petrovice 10:30,24
8x100 02:38,26
8x100 02:31,24
8x200 05:20,74
8x200
9 ZŠ Dubeč, Starodubečská 413, Praha Dubeč 10:39,78
8x100 02:42,81
8x100 02:33,13
8x200 05:23,84
8x200
10 Mateřská škola a základní škola Beehive s.r.o., Na Šafránce 9, Praha 10 10:43,94
8x100 02:45,02
8x100 02:30,08
8x200 05:28,84
8x200
DIS ZŠ Nad Přehradou, Nad Přehradou 469, Praha
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola, Břečťanová 6, Praha 10 - Zahradní Město
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, K Milíčovu 674, Praha 4 - Jižní Město
8x100
8x100
8x200
8x200
2 Praha 1, 2, 5, 6, 7, 13, 17
Místo Škola Čas
1 ZŠ a MŠ Petřiny - jih, Šantrochova 2, Praha 6 - Břevnov 09:31,38
8x100 02:20,88
8x100 02:16,66
8x200 04:53,84
8x200
DIS Základní škola, Jana Masaryka 21, Praha 2
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a mateřská škola, Ke Smíchovu 16, Praha 5 - Slivenec
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Praha 3, 8, 9, 14
Místo Škola Čas
1 ZŠ Mazurská, Svídnická 1, Praha 09:17,27
8x100 02:21,17
8x100 02:10,21
8x200 04:45,89
8x200
2 Masarykova základní škola, Polesná 1690, Praha 9 - Újezd nad Lesy 09:38,72
8x100 02:27,83
8x100 02:15,46
8x200 04:55,43
8x200
3 Základní škola Dolní Počerice, Národních hrdinů 70, Praha 9 09:48,35
8x100 02:38,63
8x100 02:15,40
8x200 04:54,32
8x200
4 ZŠ Albrechtická, Albrechtická 732, Praha 9 - Kbely 10:06,28
8x100 02:31,90
8x100 02:21,47
8x200 05:12,91
8x200
5 ZŠ gen. Janouška 1006, Gen Janouška 1006, Praha 9 10:40,65
8x100 02:40,58
8x100 02:31,37
8x200 05:28,70
8x200
DIS ZŠ Litvínovská 600, Litvínovská 600 600, Praha 9
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola, Praha 8, Dolákova 1, Dolákova 1, Praha 8
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ Bratří Venclíků, Bří Venclíků 1140, Praha 9
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola Spektrum, s.r.o., Kytlická 757, Praha 9 - Prosek
8x100
8x100
8x200
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 - Jižní Město 08:47,24
8x100 Matěj Procházka, Jakub Pilař, Tomáš Bártů, Barbora Malcová, Nora Vaňková, Ema Kyselicová, Henrieta Krausová, Jakub Hořínek 02:12,37
8x100 Viktor Hejna, Borecký Daniel, Max Bělovský, Hrehorová Alžběta, Pohořelická Johana, Sasková Tereza, Pávková Katrin, Němec Lukáš 02:05,37
8x200 Max Bělovský, Němec Lukáš, Hrehorová Alžběta, Pohořelická Johana, Matěj Procházka, Barbora Malcová, Nora Vaňková, Jakub Hořínek 04:29,50
8x200 Viktor Hejna, Borecký Daniel, Sasková Tereza, Pávková Katrin, Jakub Pilař, Tomáš Bártů, Ema Kyselicová, Henrieta Krausová
2 Základní škola Mazurská, Svídnická 599, Praha 8 - Troja 08:54,84
8x100 02:16,51
8x100 02:05,50
8x200 04:32,83
8x200
3 Základní škola, V Rybníčkách 31/1980 31, Praha 10 09:01,54
8x100 Anna Marková, Anna Marie Mazáčová, Klaudie Šrankotová, Vít Zlatohlávek, Linda Havrdová, Štěpán Konopík, Daniel Mašata, Michal Novotný 02:14,35
8x100 Kristýna Marečková, Petra Bučanyová, Ondra Beseda, Maxim Sýkora, Ondra Novák, Hana Vaňourková, Julie Geply, Matěj Hruška 02:08,19
8x200 Kristýna Marečková, Julie Geply, Anna Marková, Linda Havrdová, Štěpán Konopík, Daniel Mašata, Maxim Sýkora, Matěj Hruška 04:39,00
8x200 Vít Zlatohlávek, Ondra Beseda, Petra Bučanyová, Hana Vaňourková, Anna Marie Mazáčová, Michal Novotný, Klaudie Šrankotová, Ondra Novák
4 ZŠ Jižní IV., Jižní 1750, Praha 4 09:06,82
8x100 Adam Sapík, Tereza Štanclová, Vojtěch Farkas, Sofie Hrubešová, Sophia Ann Brothánková, Šimon Vožický, Nela Slavíková, Jan Brábek 02:19,98
8x100 Jan Rychmach, Barbora Hrubá, Adam Buřival, Viktorie Veselá, Eliška Zlámaná, Daniel Hančl, Alena Paloušová, Jindřich Stibral 02:03,81
8x200 Jan Rychmach, Barbora Hrubá, Adam Sapík, Tereza Štanclová, Nela Slavíková, Jan Brábek, Alena Paloušová, Jindřich Stibral 04:43,03
8x200 Adam Buřival, Viktorie Veselá, Vojtěch Farkas, Sofie Hrubešová, Sophia A. Brothánková, Šimon Vožický, Eliška Zlámaná, Daniel Hančl
5 ZŠ Ke Kateřinkám, Ke Kateřinkám 1400, Praha 11 09:12,04
8x100 02:23,39
8x100 02:11,25
8x200 04:37,40
8x200
6 ZŠ a MŠ Petřiny - jih, Šantrochova 2, Praha 6 - Břevnov 09:21,46
8x100 02:15,66
8x100 02:16,28
8x200 04:49,52
8x200
7 ZŠ Na Beránku, Pertoldova 51, Praha 4 09:22,71
8x100 02:23,72
8x100 02:09,93
8x200 04:49,06
8x200
8 ZŠ Dolní Počernice, Národních hrdinů 70, Praha 9 09:24,12
8x100 Linda Tichá, Sára Štěpánová, Vojtěch Šimek, Tobiáš Nohejl, Jakub Medveď, Karolína Válalová, Kateřina Svobodová, Marek Šplíchal 02:26,05
8x100 Kristýna Růžičková, Filip Urban, Martin Folwarczny, Anna Branková, Matouš Hroník, Julie Šorbanová, Lukáš Vondřich, Soňa Syřišťová 02:09,74
8x200 Sára Štěpánová, Linda Tichá, Tobiáš Nohejl, Marek Šplíchal, Kristýna Růžičková, Matouš Hroník, Soňa Syřišťová, Martin Folwarczny 04:48,33
8x200 Julie Šorbanová, Karolína Válalová, Vojtěch Šimek, Filip Urban, Anna Branková, Kateřina Svobodová, Jakub Medveď, Lukáš Vondřich
9 Masarykova základní škola, Polesná 1690, Praha 9 - Újezd nad Lesy 09:27,95
8x100 Uličná Kristýna, Deif Karim, Hanzlová Eliška, Michalko Ondřej, Čápová Tereza, Hofmann Štěpán, Obrdová Sofie, Burian Jáchym 02:24,87
8x100 Jakub Roman, Růžičková Vanessa, Adamec Jakub, Nováková Gábina, Drobný Matěj, Kalendová Teodora, Doškář Dominik, Malátová Magdalena 02:14,65
8x200 Deif Karim, Uličná Kristýna, Adamec Jakub, Hanzlová Eliška, Doškář Dominik, Kalendová Teodora, Burian Jáchym, Malátová Magdalena 04:48,43
8x200 Drobný Matěj, Čápová Tereza, Hofmann Štěpán, Obrdová Sofie, Jakub Roman, Nováková Gábina, Michalko Ondřej, Růžičková Vanessa
10 ZŠ Albrechtická 732, Albrechtická 732, Praha 9 - Kbely 09:52,16
8x100 Michal Robek, Magdalena Luder, Kateřina Bacílková, Jáchym Ježek, Ondřej Komzala, Matěj Karbulka, Sára Illová, Klára Hanzlíčková 02:26,43
8x100 Štěpán Suchan, Tereza Boučková, Tomáš Leibl, Karolína Parkanová, Adam Knotek, Magdalena Husáková, Jan Veselý, Eliška Nýdrlová 02:21,91
8x200 Štěpán Suchan, Tereza Boučková, Michal Robek, Jáchym Ježek, Sára Illová, Klára Hanzlíčková, Jan Veselý, Eliška Nýdrlová 05:03,82
8x200 Tomáš Leibl, Karolína Parkanová, Kateřina Bacílková, Magdalena Luder, Matěj Karbulka, Ondřej Komzala, Adam Knotek, Magdalena Husáková
11 ZŠ Gen. Janouška 1006, Praha 9, Gen. Janouška 1006, Praha 9 09:57,30
8x100 Pavlína Kudrnovská, Jan Novák, Kateřina Horčíková, Cao Phong ( Pavel ), Pavlína Vavříková, Nikola Markovič, Adéla Lapková, Josef Renda 02:27,70
8x100 Dominik Vocetka, Aneta Říhová, Ronald Roško, Klára Holubová, Nazim Tali-Maamar, Kristýna Márová, Jáchym Boček, Kateřina Charouzková 02:17,00
8x200 Pavlína Kudrnovská, Josef Renda, Kateřina Horčíková, Klára Holubová, Dominik Vocetka, Nikola Markovič, Jáchym Boček, Kateřina Charouzková 05:12,60
8x200 Ivan Didov, Aneta Říhová, Ronald Roško, Cao Phong ( Pavel ), Pavlína Vavříková, Kristýna Márová, Adéla Lapková, Jan Novák
12 ZŠ Beehive, Soběslavská 64, Praha 10:06,59
8x100 02:36,34
8x100 02:24,35
8x200 05:05,90
8x200
13 Soukr. ZŠ sRVJ - DINO EL. SCHOOL, s.r.o., Bellova 352, Praha 10 - Petrovice 10:13,03
8x100 Štěpán Stránský, Adam Zouhar, Jacob Lartey, Tomáš Dvořák, Dora Nováková, Renée Tůmová, Sophie Klenotová, Vanda Paskovská 02:33,43
8x100 František Maďar, Michal Kaminski, Marek Uher, Ondřej Stejskal, Kateřina Mourková, Kristýna Kedlická, Kristýna Kratochvílová, Viktorie Pololáníková 02:24,52
8x200 Marek Uher, Ondřej Stejskal, Kristýna Kratochvílová, Viktorie Pololáníková, Kristýna Kedlická, Kateřina Mourková, František Maďar, Michal Kaminski 05:15,08
8x200 Štěpán Stránský, Jacob Lartey, Adam Zouhar, Dora Nováková, Renée Tůmová, Tomáš Dvořák, Sophie Klenotová, Vanda Paskovská