Aktuality

Přemluv učitele, přemluv učitelku, na týmovou atletiku!

8. 2. 2018

Že je královna sportů jen pro sólisty? Omyl! Také u atletiky si můžete užít týmového ducha, také u atletiky můžete při velkých šampionátech táhnout za jeden provaz. 

Přemluv učitele, přemluv učitelku, na týmovou atletiku!

Nevěříte? Věřte!

Právě vy školáci máte jedinečnou možnost závodit v soutěži, která je čistě týmová. Kromě spousty zábavy totiž čekají při Štafetovém poháru odměny na každého účastníka, včetně vašich učitelek a učitelů. Jo a na finále se potkáte se čtveřicí našich patronů, kteří mají doma medaile z vrcholných akcí – právě se štafetou.

Že ještě nejste přihlášeni?

Tak honem, honem, pro účastnické učitelské tričko je třeba se přihlásit do půlky března (15. 3.). Když se vám, malým sportovcům, bude dařit na okresním kole, na krajském přibydou k tričku ještě stopky a na republikovém finále pak kolekci odměn pro kapitánky a kapitány z učitelského sboru zkompletuje batoh.

Pochopitelně ani vy, sportující účastníci, nepřijdete zkrátka. I na vás čekají v každém kole lepší a lepší ceny. Jaké? To je zatím překvapení, ale loňský rok ukázal, že o kousky z dílny projektu „Jsem atlet“ je velikánský zájem (věřte nebo ne, mnozí dospělí vám je závidí!). Takže se určitě máte nač těšit.

Mezitím makejte, trénujte, a hlavně: nezapomeňte se ujistit, že jste přihlášeni. A jestli vaše učitelka či učitel váhají, nejvyšší čas je ke Štafetovému poháru přemluvit!

Přihláška, jednoduchá jak facka, je zde:  https://www.stafetovypohar.cz/prihlaska

Ostrava, Čáslav