Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Blansko 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 24.4.2019
Místo: Blansko
Organizátor: Bezdíček Maritn, rcteambk@email.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Svitávka Svitávka, Komenského 157
2 Základní škola Černá Hora, Strmá 308
3 Základní škola a Mateřská škola Knínice, Knínice 210
4 Základní škola T.G.M. Blansko, Rodkovského 822
5 Základní škola Edvarda Beneše Lysice, Zákostelí 360
6 ZŠ Lipůvka Lipůvka, Lipůvka 283
7 Základní škola a mateřská škola Rájec-Jestřebí, okres Blansko Rájec - Jestřebí, Školní 446
8 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 Blansko, Dvorská 26
9 Základní škola Jedovnice, Nad Rybníkem 401
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Brno-město 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 24.4.2019
Místo: stadion AC Moravská Slavia Brno
Organizátor: Dvořák Jan, dvorak.jan.sps@gmail.com
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Brno, Svážná 9 Brno, Svážná 9
2 Základní škola Brno, Tuháčkova 25
3 ZŠ Brno Jana Babáka 1 Brno, Jana Babáka 1
4 Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 513
5 ZŠ Úvoz Brno, Úvoz 55
6 Základní škola Brno, Masarova 11 11
7 ZŠ Brno, Labská 27, p. o. Brno, Labská 27
8 ZŠ Čejkovická Brno - Vinohrady, Čejkovická 10
9 ZŠ BRNO, HUDCOVA 35, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Brno, HUDCOVA 35
10 ZŠ BRNO, HUDCOVA 35, PŘÍSPĚVKOVÁ ORG., "B" Brno, HUDCOVA 35
11 LABYRINTH – základní škola, s.r.o. Brno, Žerotínovo náměstí 6
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Břeclav 29.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 29.4.2019
Místo: TJ Lokomotiva, Břeclav
Organizátor: Chlumecký Zbyněk, zbynek.c@seznam.cz, 777604858
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Dolní Věstonice Dolní Věstonice, Hlavní 84
2 ZŠ Valtice Valtice, nám. Svobody 38
3 Základní škola Břeclav, Komenského 2
4 ZŠ a MŠ Masarykova Lanžhot Lanžhot, Masarykova 22 69151
5 60680709 Břeclav, Slovácká 40
6 Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Vyškov 3.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 3.4.2019
Místo: Vyškov
Organizátor: Němeček Jiří, J.Nemecek@zsletnipole.cz, 608533507
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Vyškov 1, Purkyňova 308
2 Základní škola Komenského Slavkov u Brna Slavkov u Brna, Komenskéjp náměstí 495
3 Základní škola Slavkov u Brna, Tyršova 977
4 Základní škola a Mateřská škola Pustiměř 207, Pustiměř 207
5 ZŠ Rousínov Rousínov, Habrovanská 312
6 ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole Vyškov, Sídliště Osvobození 682/56, Vyškov 682
7 ZŠ Nádražní 5, Vyškov Vyškov, Nádražní 5
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Hodonín 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 24.4.2019
Místo: Hodonín
Organizátor: Lípa Lukáš, atletnej1@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Hodonín, U Červených domků 40
2 ZŠ U Červených domků Hodonín, U Červených domků 40
3 ZŠ Hodonín, U Červených domků Hodonín, U Červených domků 40
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Brno-venkov 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 25.4.2019
Místo: Ořechov
Organizátor: Marková Zuzana, markzu@centrum.cz, 732125440
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Babice nad Svitavou Babice nad Svitavou, Babice nad Svitavou 139
2 ZŠ a a MŠ Ořechov Ořechov, Komenského 2
3 ZŠ a MŠ Vranovice Vranovice, Masarykova 178
4 ZŠ a MŠ Ořechov Ořechov, Komenskéhp 2
5 Základní škola a Mateřská škola Prštice, Hlavní 13
6 ZŠ A MŠ Vranovice Vranovice, Masarykova 178
7 ZŠ a MŠ Blažovice, příspěvková organizace Blažovice, Nádražní 7
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Znojmo 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 3.5.2019
Místo: stadion Orlovny Rakšice, Moravský Krumlov
Organizátor: Marková Zuzana, markzu@centrum.cz,732125440
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Dolní Dubňany, okres Znojmo Dolní Dubňany, Dolní Dubňany 74
2 Základní škola a Mateřská škola Loděnice, Loděnice 134
3 MŠ a ZŠ Vedrovice Vedrovice, Olbramovice, Vedrovice 325
4 Základní škola a Mateřská škola Rybníky, Rybníky 55 55
5 Základní škola Moravský Krumlov Moravský Krumlov, Ivančická 218
Přidejte se i vy! Přihlásit školu