Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Plzeň-jih 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 24.4.2019
Místo: Přeštice
Organizátor: Květoňová Naďa, NadaKvetonova@seznam.cz, 728052465
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Chlumčany, Komenského 154
2 ZŠ a MŠ Stod Stod, Komenského nám. 10
3 ZŠ Nepomuk Nepomuk, Školní 546
4 Základní škola a mateřská škola Dolní Lukavice, Dolní Lukavice 56
5 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice Přeštice, Na Jordáně 1146
6 základní škola Josefa HlávkyB Přeštice Přeštice, Na Jordáně 1146
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Domažlice 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 30.4.2019
Místo: Horšovský Týn
Organizátor: Šilhánek Zdeněk, zsilhane@seznam.cz, 775975971
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou, Pavlovická 123
2 Masarykova základní škola a MŠ Klenčí pod Čerchovem 207, Klenčí pod Čerchovem 207
3 ZSMS Postřekov Postřekov, Postřekov 279
4 Základní škola Kout na Šumavě, Kout na Šumavě 62
5 Základní škola Komenského 17, Domažlice Domažlice, Komenského 17
6 Základní škola Staňkov, Komenského 196
7 Základní škola Holýšov, Táborová 428
8 Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre. B.Staška 232 232
9 Základní škola Poběžovice, Masarykova 282
10 Základní škola Mrákov, Mrákov 93
11 Základní škola Horšovský Týn I Horšovský Týn, Zámecký park 3
12 Základní škola Horšovský Týn II Horšovský Týn, Zámecký park 3
13 Základní škola Horšovský Týn III Horšovský Týn, Zámecký park 3
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Klatovy 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 30.4.2019
Místo: Klatovy
Organizátor: Šelmát Václav, Vaclavselmat@seznam.cz, 736168067
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Vrhaveč, Vrhaveč 72
2 Základní škola a mateřská škola Klatovy, Dolany 34
3 Základní škola Klatovy 1, Plánická 194
4 Základní škola Horažďovice, Pačejov 51
5 Základní škola a Mateřská škola Železná Ruda, Zahradní 403
6 Masarykova základní škola Klatovy Klatovy, Národních mučedníků 185
7 ZŠ Horažďovice Komenského Horažďovice, Komenského 211
8 ZŠ sušice, Lerchova ulice Sušice, Lerchova 1112 1112
9 ZŠ Klatovy, Tolstého 765 Klatovy, Tolstého 765
10 Základní škola a mateřská škola Klatovy, Bezděkov 38
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Tachov 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 25.4.2019
Místo: Stříbro
Organizátor: Mužík Roman, muzik@ddm-stribro.cz, 602101561
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Tachov, HORNICKÁ 1325 1325
2 Základní škola Stříbro, Mánesova 485
3 ZŠ Stříbro Mánesova 485 Stříbro, Mánesova 485
4 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Plzeň-město, Plzeň sever 26.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 26.4.2019
Místo: Plzeň-Slovany
Organizátor: Prokopová Karolína, mgr.prokopova@seznam.cz, 607279458
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17 17
2 31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10
3 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13
4 4.Základní škola Plzeň, Kralovická 12
5 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20
6 Základní škola Šťáhlavy, Komenského 126
7 16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30
8 34. základní škola Plzeň, Gerská 32
9 ZŠ Chrást Chrást, náměstí Legií 26
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Plzeň - sever, Plzeň město spojeny 26.4.019 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 26.4.019
Místo: Plzeň Slovany
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 1. základní škola Plzeň, Západní 18
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Rokycany 2.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 2.5.2019
Místo: Rokycany
Organizátor: Souček Pavel, sugystupno@seznam.cz, 739148565
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Stupno Stupno, Žádná 62
2 ZŠ Tymákov Tymákov, Tymákov 100
3 Základní škola a Mateřská škola Radnice Radnice, Sídliště 591
4 Základní škola a Mateřská škola Osek Osek 16, Žádná 16
5 Základní škola a Mateřská škola Volduchy Volduchy, Volduchy 121
6 Základní škola a Mateřská škola Holoubkov Holoubkov, Holoubkov 14
Přidejte se i vy! Přihlásit školu