Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Praha 3, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22 18. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 16
Datum: 18. 4. 2018
Místo: Novoborská 371, Praha 9
Organizátor: Jiří Kryštof, kolombo1@email.cz / 605255297
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Hostivař Praha 10, Kozinova 1000
2 Základní škola Praha 10 - Horní Měcholupy, Nad Přehradou 469
3 Sportovní ZŠ a MŠ Človíček s.r.o. Praha 10, Kunická 1568
4 Základní škola Praha 9 - Kbely, Albrechtická 1
5 FZŠ Chodovická Praha 20, Chodovická 2250
6 MŠ a ZŠ Beehive s.r.o. Praha 10 - Vinohrady, Na Šafránce 1651
7 Masarykova základní škola Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690
8 ZŠ a MŠ Praha Vinoř Praha, Prachovická 340
9 ZŠ V Rybníčkách Praha 10, V Rybníčkách 1980
10 Základní škola Praha 4 - Jižní Město, Donovalská 1684
11 ZŠ Eden Praha, Vladivostocká 6
12 Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám Praha 4, Ke Kateřinkám 1400
13 Základní škola Praha 9 - Černý Most, Gen. Janouška 1006
14 Základní škola Praha 9, Národních hrdinů 70
15 Základní škola Campanus Praha 4 - Jižní Město, Jírovcovo náměstí 1782
16 ZŠ Novoborská Praha 9, Střížkov, Novoborská 371 371
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 neaktuální bude upřesněno 0

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Praha 1, 2, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 16, 17 19. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 19. 4. 2018
Místo: ZŠ Jana Wericha, Španielova 1111/19, 163 00 Praha 17
Organizátor: Kristýna Klapetková, klapetkova.kristyna@seznam.cz / 722057039
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ s ZVJ Bronzová Praha 5, Bronzová 2027
2 ZŠ Filosofská s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy Praha 4, Filosofská 3
3 ZŠ a MŠ Na Beránku Praha 4 - Modřany, Pertoldova 3373
4 ZŠ a MŠ Červený vrch Praha 6 - Vokovice, Alžírská 26
5 ZŠ Jana Wericha Praha 17, Španielova 1111
6 ZŠ a MŠ Petřiny - jih Praha 6 - Břevnov, Šantrochova 2
7 Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek Praha 6, Sušická 29
8 ZŠ Jižní IV. Praha 4, Jižní IV. 1750
Přidejte se i vy! Přihlásit školu