Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Strakonice 17.4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 17.4. 2018
Místo: Sportovní areál Na Sídlišti (atletická dráha), 386 01, Strakonice
Organizátor: Mgr.Petra Němejcová, <petrus@centrum.cz>, 724914132
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ F.L. Čelakovského, Strakonice Strakonice, Jezerní 1280
2 ZŠ a MŠ Katovice Katovice, Školní 284
3 ZŠ Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882 Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882
4 Základní škola a Mateřská škola Střelské Hoštice, Střelské Hoštice 10
5 ZŠ Povážská Strakonice Strakonice, Nad Školou 560
6 Základní škola a Mateřská škola Čestice, Čestice 148
7 Základní škola Strakonice, Dukelská 166
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 České Budějovice 19. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 19. 4. 2018
Místo: Stadion SK Čtyři Dvory České Budějovice, Evžena Rošického 35, České Budějovice
Organizátor: Jana Záhorková, j-a-n-c-a@volny.cz / 737915485
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Máj I České Budějovice České Budějovice, M.Chlajna 21
2 Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd, Plavnická 300
3 ZŠ a MŠ Rudolfov Rudolfov, Na Točně 192
4 Základní škola a Základní umělecká škola Zliv, Lidická 315
5 ZŠ Pohůrecká České Budějovice, Pohůrecká 16
6 Základní škola a Mateřská škola Hluboká nad Vltavou, Hosín 41
7 ZŠ a MŠ Kubatova České Budějovice, Kubatova 1
8 ZŠ Hluboká nad Vltavou Hluboká nad Vltavou, Karla Čapka 800
9 Základní škola, Nerudova České Budějovice, Nerudova 9
10 ZŠ Máj II České Budějovice 5, M.Chlajna 23
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Český Krumlov 2. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 12
Datum: 2. 5. 2018
Místo: ZŠ Kaplice, Školní 226
Organizátor: Vladimír Kratochvíl, kratvl@seznam.cz / 737569507
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 00 58 36 69 Kaplice, Školní 226
2 00 58 36 69 Kaplice B, Školní 226
3 ZŠ a MŠ Benešov nad Černou Benešov nad Černou, Komenského 100 100
4 Základní škola Kaplice, Fantova 446
5 Základní škola a Mateřská škola Křemže, Školní 182
6 Základní škola a Mateřská škola Frymburk, Frymburk 112
7 Základní škola a Mateřská škola Český Krumlov, Přídolí 90
8 Základní škola Český Krumlov, Plešivec 249
9 Základní škola a Mateřská škola Malonty, Malonty 26
10 Základní škola a Mateřská škola Vyšší Brod Vyšší Brod, Náměstí 58
11 Základní škola a Mateřská škola Besednice, Školní 228
12 Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jindřichův Hradec 3. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 11
Datum: 3. 5. 2018
Místo: stadion na sídlišti Vajgar J. Hradec, Jáchymova ulice
Organizátor: Otakar Kinšt, kinstota@seznam.cz / 606934098
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Nová Včelnice Nová Včelnice, Školní 414
2 Základní škola Třeboň, Sokolská 296
3 ZŠ a MŠ Nová Bystřice Nová Bystřice, Hradecká 390
4 zŠ a MŠ České Velenice České Velenice, Čsl.legií 325
5 ZŠ a MŠ Český Rudolec Český Rudolec, Český Rudolec 40
6 Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692
7 Základní škola Strmilov, Tyršova 366
8 Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice, Školní 4
9 Základní škola Jindřichův Hradec II, J. Hradec, Janderova 160
10 ZŠ Slavonice Slavonice, Jana Žižky 395
11 Základní škola Jindřichův Hradec, Jarošovská 746
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Písek 4. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 4. 5. 2018
Místo: atletický stadion Písek
Organizátor: Jiřina Králíková, hasteji@gmail.com / 777531124
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Zš a Mš Sepekov Sepekov, Sepekov 328
2 Základní škola a Mateřská škola Čížová 18, Čížová 18
3 ZŠ TGM a MŠ Písek Písek, Čelakovského 24
4 Základní škola Jana Husa a Mateřská škola Písek Písek, Husovo nám. 725
5 1. základní škola T. G. Masaryka. Milevsko, Jeřábkova 690
6 Základní škola Protivín, Komenského 238
7 ZŠ Tomáše Šobra a MŠ Písek, Šobrova 2070
8 Základní škola a Mateřská škola Bernartice, Táborská 34
9 ZŠ E. Beneše Písek, Mírové náměstí 1466 1466
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Prachatice 19.4.2018 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 19.4.2018
Místo: Městský stadión v Prachaticích
Organizátor: Antonín Pilát, atletika@topi.cz / 777266766
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Borová Lada Borová Lada, Borová Lada 37
2 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ husinec, Kostnická 227
3 Základní škola Prachatice, Národní 1018
4 ZŠ Zlatá stezka 240 Prachatice, Zlatá stezka 240
5 ZŠ Netolice Netolice, Bavorovská 306
6 ZŠ TGM VIMPERK Vimperk, 1.MÁJE 268
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Tábor 17. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 13
Datum: 17. 4. 2018
Místo: U Stadionu Míru 1579, 39003 Tábor
Organizátor: Lucie Šetelíková, setyyx@gmail.com / 607292039
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Sezimovo Ústí, 9. května 489
2 ZŠ a MŠ JIstebnice Jistebnice, Kostelní 93
3 Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732
4 ZŠ a MŠ Borotín Borotín 146, Borotín 146
5 ZŠ a MŠ Mladá Vožice Mladá vožice, Morávkovo náměstí 25
6 ZŠ a MŠ Chotoviny Chotoviny, Osvobození 47
7 ZŠ Soběslav, Komenské 20 Soběslav, Komenského 20
8 Základní škola Tábor, Zborovská 2696
9 Základní škola Františka Křižíka Bechyně, Libušina 164
10 ZŠ Sezimovo Ústí Sezimovo Ústí, Školní náměstí 628
11 ZŠ Planá nad Lužnicí Planá nad Lužnicí, ČSLA 65
12 Základní škola a Mateřská škola Tučapy 200, Tučapy 200
13 Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50
Přidejte se i vy! Přihlásit školu