Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Strakonice bude upřesněno 7
Datum: bude upřesněno
Místo: Strakonice
Organizátor: DDM Strakonice + ZŠ Dukelská, Strakonice

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Povážská Strakonice Strakonice, Nad Školou 560
2 Základní škola Strakonice II., Dukelská 166
3 Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882
4 Základní škola F. L. Čelakovského Strakonice, Jezerní 1280
5 ZŠ a MŠ Čestice Čestice, Čestice 148
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 České Budějovice bude upřesněno 10
Datum: bude upřesněno
Místo: České Budějovice
Organizátor: DDM Č. Budějovice + TJ Sokol ČB

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ,Nerudova 9 České Budějovice, Nerudova 9
2 Základní škola Máj II České Budějovice, M. Chlajna 23
3 ZŠ a MŠ RUDOLFOV Rudolfov, Na Točně 192
4 ZŠ a MŠ Kubatova, České Budějovice České Budějovice, Kubatova 1
5 ZŠ Hluboká nad Vltavou Hluboká nad Vltavou, K 800
6 ZŠ a MŠ Emy Destinové 46, České Budějovice 37005 Ceske Budejovice, Emy Destinové 46
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Český Krumlov bude upřesněno 12
Datum: bude upřesněno
Místo: Kaplice
Organizátor: DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Kaplice, Školní 226
2 ZŠ a MŠ Chvalšiny Chvalšiny, Chvalšiny 150
3 ZŠ a MŠ Besednice Besednice, Školní 228
4 Základní škola a Mateřská škola Malonty, Malonty 26
5 ZŠ Benešov nad Černou Benešov nad Černou, Komenského 100
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jindřichův Hradec bude upřesněno 11
Datum: bude upřesněno
Místo: Jindřichův Hradec
Organizátor: DDM Jindříchův Hradec + SKOK JH

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec II Jindřichův Hradec, Jarošovská 746
2 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160
3 ZŠ Nová Včelnice Nová Včelnice, Školní 414
4 Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692
5 ZŠ a MŠ České Velenice České Velenice, Čsl.legií 275 325
6 Základní škola a Mateřská škola Nová Bystřice, Hradecká 390
7 Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice, Školní 4
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Písek bude upřesněno 9
Datum: bude upřesněno
Místo: Písek
Organizátor: DDM Písek

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ TGM a MŠ Písek Čelakovského 24 Písek, Čelakovského 24
2 1. základní škola T. G. Masaryka. Milevsko, Jeřábkova 690
3 Základní škola Protivín, Komenského 238 238
4 Základní škola a Mateřská škola Čížová, Čížová 18
5 Základní škola Cesta Písek, U Výstaviště 463
6 Základní škola E. Beneše a MŠ Písek, Mírové náměstí 1466
7 Základní škola a Mateřská škola Bernartice, Táborská 34 34
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Prachatice bude upřesněno 6
Datum: bude upřesněno
Místo: Prachatice
Organizátor: DDM Prachatice + Atletika Prachatice

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Prachatice, Národní 1018
2 ZŠ TGM VIMPERK Vimperk, Pražská 167
3 ZŠ Prachatice Prachatice, Zlatá stezka 240
4 ZŠ, ZUŠ a MŠ Stachy Stachy, Stachy 253
5 ZŠ Netolice Netolice, Bavorovská 306
6 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Husinec, Kostnická 227
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Tábor bude upřesněno 13
Datum: bude upřesněno
Místo: Soběslav
Organizátor: DDM Tábor + TJ VS Tábor

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Dražice 57, Dražice 57
2 Základní škola Františka Křižíka Bechyně, Libušina 164
3 Základní škola Tábor, Zborovská 2696
4 Základní škola a Mateřská škola Borotín 146, Borotín 146
5 ZŠ Soběslav Tř. Dr. E. Beneše Soběslav, Tř. Dr. Edvarda Beneše 50
6 Základní škola a Mateřská škola Chotoviny Chotoviny, Osvobození 47
7 Základní škola a Mateřská škola Jistebnice, Kostelní 93
Přidejte se i vy! Přihlásit školu