Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Blansko 26. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 26. 4. 2018
Místo:
Organizátor: Jiří Ošlejšek, oslejsekjiri@email.cz / 724515173
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Svitávka Svitávka, Komenského 157
2 ZŠ Boskovice, Sušilova 28 (pracoviště Sušilova) Boskovice, Sušilova 28
3 ZŠ Lipůvka Lipůvka, Lipůvka 283
4 ZŠ a MŠ Rájec - Jestřebí Rájec - Jestřebí, Školní 446
5 Základní škola T.G.M. Blansko, Rodkovského 822/2 2
6 ZŠ E. Beneše Lysice Lysice, Zákostelí 360 299
7 Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 1415
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Brno-město 26. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 26. 4. 2018
Místo: Vojtova 12c, 639 00 Brno
Organizátor: Jan Dvořák, dvorak.jan.sps@gmail.com / 777892442
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 základní škola Brno, náměstí Míru 3 Brno, náměstí Míru 375
2 základní škola Tuháčkova 25, Brno Brno, Tuháčkova 25
3 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3 Brno, Jana Broskvy 3
4 ZŠ Brno, Hudcova 35,příspěvková organizace Brno, Hudcova 35
5 zš kaminkly Brno, Kamínky 5
6 Základní škola Brno, Masarova 11
7 ZŠBrno, Hudcova 35 - štafeta B Brno, Hudcova 35
8 ZŠ Brno, Svážná 9 Brno, Svážná 9
9 ZŠ a MŠ Kotlářská Brno Brno, Kotlářská 4
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Břeclav 25. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 25. 4. 2018
Místo: Břeclav, Veslařská 1
Organizátor: Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz / 777604585
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Dolní Věstonice Dolní Věstonice, Hlavní 84
2 Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1
3 Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A Břeclav, Na Valtické 31
4 ZŠ Valtice Valtice, nám. Svobody 38
5 Základní škola Břeclav, Slovácká 40
6 Základní škola Břeclav, příspěvková organizace, Komenského 2
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Vyškov 4.4.2018 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 4.4.2018
Místo: ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, Sídliště Osvobození 682/56, Vyškov
Organizátor: Jiří Něměček, j.nemecek@zsletnipole.cz /
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39
2 Základní škola a Mateřská škola Pustiměř, Pustiměř 207
3 ZS Nádražní 5, Vyškov Vyškov, Nádražní 5
4 ZŠ Rousínov Rousínov, Habrovanská 312
5 Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace Vyškov, Sídliště Osvobození 682
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Hodonín 25. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 25. 4. 2018
Místo: stadion U Červených domků, J. Suka 3584/41, Hodonín
Organizátor: Lukáš Lípa, akhodonin@seznam.cz / 730553944
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Bzenec Bzenec, Olšovská 1428 1428
2 ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 1456 Veselí nad Moravou, Hutník 1456
3 ZŠ a MŠ Jana Ámose Komenského Žeravice 37, Žeravice 37
4 Základní škola Hodonín, U Červených domků 40
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Brno-venkov 20. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 20. 4. 2018
Místo: Tyršova 611, Židlochovice 66701
Organizátor: Lukáš Mgr. Přichystal, lukas.prichystal@zszidlochovice.cz / 736144638
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Blažovice, okres Brno-venkov Blažovice, Nádražní 7
2 ZŠ Moravany u Brna Moravany, Školní 10
3 ZŠ Kuřim Jungmannova 813 Kuřim, Jungmannova 813
4 ZŠ Babice nad Svitavou Babice nad Svitavou, Babice nad Svitavou 139
5 ZŠ a MŠ Žabčice Žabčice, Školní 447
6 ZŠ Židlochovice Židlochovice, Tyršova 611
7 Základní škola T. G. Masaryka Hrušovany u Brna, Masarykova 167
8 Základní škola a Mateřská škola Vranovice, Masarykova 178
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Znojmo 4. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 4. 5. 2018
Místo: Orlovna Rakšice, Moravský Krumlov , 672 01
Organizátor: AC Moravský Krumlov, Zuzana Marková, markzu@centrum.cz, 732 125 440
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Loděnice, Loděnice 134
2 Mš a Zš Vedrovice Vedrovice, Vedrovice 125 12312512
3 ZŠ a MŠ Dolní Dubňany Tulešice, Dolní Dubňany 74
4 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218 Moravský Krumlov, Ivančická 218
5 Základní škola a Mateřská škola Moravský Krumlov, Rybníky 55
Přidejte se i vy! Přihlásit školu