Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Cheb 24.4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 24.4. 2018
Místo: Atletický stadion Cheb, Sportovně-rekreační areál Krajinská, Na zlaté dráze
Organizátor: Jacek Přibáň, ck.brigateam@seznam.cz / 777740235
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16
2 2.základní škola Cheb, Májová 14
3 Základní škola JIH Mariánské Lázně, Komenského 459
4 1.základní škola Cheb, Americká 36
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Karlovy Vary 24. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 12
Datum: 24. 4. 2018
Místo: Západní 1781 Karlovy Vary
Organizátor: Oldřich Dvořák, dvorak.reposport@seznam.cz / 736650327
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Jana Amose Komenského, Kollárova 17, Karlovy Vary Karlovy Vary, Kollárova 17
2 ZŠ Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace Karlovy Vary, Poštovní 1743
3 Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 681
4 ZŠ a MŠ Kyselka Kyselka, Radošov 75
5 ZŠ Krušnohorská 11 Karlovy Vary, Krušnohorská 11
6 ZŠ Ostrov, Masarykova Ostrov, Masarykova 1289
7 Základní škola Ostrov, Májová 997
8 ZŠ Dalovice Dalovice, U Potoka 120
9 Základní škola Karlovy Vary, 1. máje 58
10 ZŠ Nová Role Nová Role, Školní 232
11 Základní škola Nejdek, Karlovarská Nejdek, Karlovarská 1189
12 ZŠ Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace Karlovy Vary, Poštovní 1743
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Sokolov 10.5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 10.5. 2018
Místo: ZŠ Běžecká Ulice B.Němcové 2055, Sokolov, 35601
Organizátor: Lenka Kaloudová, Lenka.kaloudova@seznam.cz / 607915101
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ŽS a MŠ Svatava Sokolov, Mládežnická 395
2 Základní škola a mateřská škola Krajková, Komenského 22
3 Základní škola Lomnice, Školní 234
4 Základní škola, příspěvková organizace Chodov, Školní 697
5 ZŠ Horní Slavkov, Nádražní 683 Horní Slavkov, Nádražní 683
6 Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738
7 SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice Kraslice, Havlíčkova 1717
8 Základní škola Sokolov, Běžecká 2055 Sokolov, Běžecká 2055
9 Základní škola Sokolov, Běžecká 2005 Sokolov, Běžecká 20055
10 ZŠ a MŠ Svatava Svatava, Pohraniční stráže 81
Přidejte se i vy! Přihlásit školu