Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Náchod 17.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 17.4.2019
Místo: Nové Město nad Metují
Organizátor: Aleš Žďárský, azdarsky@atletika.cz / 739185700
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Krčín Nové Město nad Metují, Žižkovo náměstí 1
2 ZŠ T. G. Masryka Bartoňova 1005 Náchod , 54701 Náchod, Bartoňova 1005
3 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352
4 Základní škola Maleci Nové Město nad Metují, Školní 1000
5 ZŠ Komenského Náchod Náchod, Českých Bratří 425
6 Základní škola Náchod, Příkopy 1186 1186
7 Masarykova základní škola Broumov, Komenského 312
8 Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15
9 ZŠ a MŠ Hronov Hronov, Nám.ČSA 15
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Rychnov nad Kněžnou 23.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 23.4.2019
Místo: Dobruška
Organizátor: Luděk Ovčarik, ovcarik@centrum.cz / 603751266
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Trivium Plus Dobřany, Dobřany 2
2 Základní škola České Meziříčí, Jana Výravy 219
3 Základní škola Dobré 110, Dobré 110
4 Základní škola Opočno, Nádražní 313
5 Základní škola České Meziříčí, Jana Výravy 219
6 Základní škola Františka Kupky Dobruška, Františka Kupky 350
7 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596
8 ZŠ s MŠ Bílý Újezd Dobruška, Bílý Újezd 47
9 ZŠ Solnice Solnice, Dobrušská 81
10 Základní škola a mateřská škola Voděrady, Voděrady 2
11 Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou Potštejn, Školní 88
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Trutnov 17.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 11
Datum: 17.4.2019
Místo: Trutnov
Organizátor: Musilová Michaela, muna.trutn@centrum.cz / 605205427
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Trutnov, Rudolfa Frimla 816
2 Základní škola Trutnov 2, Mládežnická 536
3 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L. 2 Dvůr Králové n. L., Legionářská 123
4 ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L. Dvůr Králové n. L., Školní 1235
5 Základní škola a mateřská škola Mladé Buky, 160 160
6 ZŠ Úpice-Lány Úpice, Palackého 793
7 ZŠ Školní Vrchlabí Vrchlabí, Školní 1336 1336
8 ZŠ STRŽ Dvůr Králové nad Labem, Elišky Krásnohorské 2919
9 Základní škola Trutnov, Náchodská 18
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jičín 26.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 26.4.2019
Místo: Jičín
Organizátor: Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz / 775956875
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ 17.listopadu 109, JIčín Jičín, 17.listopadu 109
2 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695 1695
3 Základní škola a mateřská škola Pecka Pecka, Pecka 38
4 Základní škola Nová Paka, Komenského 555 555
5 Základní škola Jičín, Železnická 460
6 Základní škola Jičín, Husova 170
7 Masarykova ZŠ a MŠ Železnice Železnice, Tyršova 336
8 ZŠ Poděbradova Jičín Jičín, Poděbradova 18
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Hradec Králové 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 25.4.2019
Místo: Hradec Králové
Organizátor: Karel Ettler, k.ettler@seznam.cz / 724689651
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
2 ZŠ SNP Hradec Králové, tř. SNP 694
3 ZŠ Habrmanova Hradec Králové, Habrmanova 130
4 Základní škola a mateřská škola Librantice Třebechovice pod Orebem, Librantice 119
5 Základní škola a mateřská škola Praskačka, Praskačka 60
6 ZŠ Štefánikova, Hradec Králové Hradec Králové, ZŠ Štefánikova, Štefánikova 566 566
7 ZŠ HK-Svobodné Dvory Hradec Králové, Spojovací 66
8 Základní škola a mateřská škola Libčany 1, Libcany 1
9 Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258
10 Základní škola a Mateřská škola Hradec Králové, Pešinova 146
11 ZŠ a MŠ Štefcova Hradec Králové, Stefcova 1092 0
Přidejte se i vy! Přihlásit školu