Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Plzeň-jih 3. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 3. 5. 2018
Místo: Základní škola Josefa Hlávky Přeštice, Na Jordáně 1146, 334 01 Přeštice
Organizátor: Naďa Květoňová , kvetonova@zsprestice.cz / 778405978
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Tymákov Tymákov, Tymákov 100
2 ZŠ Nepomuk Nepomuk, Školní 546
3 Základní škola Chlumčany, Komenského 154
4 ZŠ a MŠ Stod Stod, Komenského náměstí 10
5 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice Přeštice, Na Jordáně 1146
6 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice IČ 49181891B Přeštice, Na Jordáně 1146
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Domažlice 2. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 13
Datum: 2. 5. 2018
Místo: Atletický stadion Masarykova , Horšovský Týn
Organizátor: Zdeněk Šilhánek, zsilhane@seznam.cz / +420775975971
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Hostouň, Osvobození 188
2 Základní škola Poběžovice Poběžovice, Masarykova 282
3 Základní škola Mrákov 93, Mrákov 93
4 ZŠ Holýšov Holýšov, Táborová 428
5 ZŠ Komenského 17, Domažlice Domažlice, Komenského 17
6 Základní škola Horšovský Týn, Zámecký park 3
7 Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem Klenčí pod Čerchovem, Klenčí pod Čerchovem 207
8 ZŠ a MŠ Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou, Pavlovická 352
9 ZSMS Postřekov Postřekov, Postřekov 279
10 Základní škola a mateřská škola Domažlice Msgre B. Staška 232 Domažlice, Msgre B. Staška 232
11 ZŠ Kout na Šumavě Kout na Šumavě, Kout na Šumavě 62
12 Základní škola Staňkov, Komenského 196
13 Základní škola Horšovský Týn, Zámecký park 3
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Klatovy 26. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 26. 4. 2018
Místo: stadion Pod Hůrkou, Domažlická 609, 339 01 Klatovy
Organizátor: Jiří Hostýnek, hostynek.j@tiscali.cz / 604296334
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Horažďovice Komenského Horažďovice, Komenského 211
2 Základní škola Sušice, Lerchova 1112
3 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského 250
4 ZŠ Klatovy, Tolstého 765 Klatovy, Tolstého 765
5 Masarykova základní škola Klatovy Klatovy IV, Národních mučedníků 185
6 Základní škola Klatovy, Plánická 194
7 Základní škola a mateřská škola Klatovy, Dolany 34
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Tachov 20.4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 20.4. 2018
Místo: Tachov, Městský stadion, Pobřežní ulice
Organizátor: Zdeněk Hnát, zhnat@centrum.cz / 731159474
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Hornická, Tachov Tachov, Hornická 1325
2 Základní škola TACHOV, ZÁREČNÁ 1540 1540
3 75006812 b TACHOV, ZÁREČNÁ 1540
4 Základní škola Tachov, Hornická 1325
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Plzeň-město, Plzeň sever 3. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 3. 5. 2018
Místo: Koterovská 133, Plzeň-Slovany
Organizátor: Karolína Prokopová, mgr.prokopova@seznam.cz / 607279458
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 11. základní škola Plzeň, Baarova 31
2 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17
3 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12
4 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13
5 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20
6 zš chrást Chrást, nám. Legií 26
7 31. základní škola Plzeň Plzeň, E. Krásnohorské 10 814
8 1. základní škola Plzeň, Západní 18
9 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39
10 16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Plzeň - sever, Plzeň město spojeny 3.5.2018 propozice na webu Atletika.cz 0

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Rokycany 2. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 2. 5. 2018
Místo: ZŠ Jižní předměstí Rokycany, Čechova 1155, Rokycany 337 01
Organizátor: Pavel Souček, sugystupno@seznam.cz / 739148565
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Stupno B Břasy, Stupno 62
2 ZŠ a MŠ Stupno C Břasy, Stupno 62
3 Zš a Mš Volduchy Volduchy, Volduchy 121
4 Základní škola a Mateřská škola Radnice B Radnice, Sídliště 591
5 Základní škola a Mateřská škola Radnice C Radnice, Sídliště 591
6 Základní škola Karla Vokáče Strašice 531, Strašice 531
7 ZŠ a MŠ Stupno A Břasy, Stupno 62
8 Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, Holoubkov 14
9 Základní škola Mýto, Plzeňská 326
10 Základní škola a Mateřská škola Radnice A Radnice, Sídliště 591
Přidejte se i vy! Přihlásit školu