Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Benešov 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Mirošovice, okres Praha - východ Mirošovice, Školní 211
2 Základní škola Vlašim, Vorlina VLAŠIM, U Vorliny1500 15001000
3 Základní škola Benešov, Jiráskova 888
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Praha-východ 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 10

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Říčany, Bezručova 94
2 Základní škola Na Výsluní Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750 1750
3 ZŠ a MŠ Nehvizdy Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 243
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Kutná Hora 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Vrdy Vrdy, Školská 108
2 zš Čáslav Sadová Čáslav, Sadová 1756
3 Základní škola Čáslav, Masarykova 357
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Kolín 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 13

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Kolín II., Bezručova Kolín, Bezručova 980
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Lysá nad Labem 29.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ JUVENTA MILOVICE Milovice, Komenského 578
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Mladá Boleslav 23.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 7

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
2 Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135
Přidejte se i vy! Přihlásit školu