Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Beroun 26. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 26. 4. 2018
Místo: Atletické hřiště u 1. základní školy Hořovice
Organizátor: Tomáš Ekl, ekl.tom83@gmail.com / 775190183
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Lochovice, nám. Republiky 3
2 ZŠ TGM Komárov Komárov, Sokolovická 260
3 Základní škola Žebrák, Sídliště 321
4 ZŠ a MŠ Osov Osov, Osov 93
5 2. Základní škola Hořovice Hořovice, Jiráskova 617
6 ZŠ a MŠ Cerhovice, okres Beroun Cerhovice, Na Dražkách 217
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Praha-západ 4. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 11
Datum: 4. 5. 2018
Místo: Atletický stadion ZŠ Rudná, Masarykova 878, Rudná, 252 19
Organizátor: Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz / 602885790
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Štěchovice Štěchovice, Školní 367
2 ZŠ Rudná Rudná, Masarykova 878
3 ZŠ Davle Davle, Školní 96
4 ZŠ a MŠ Nučice Nučice, Kubrova 136
5 ZŠ a MŠ Chýně Chýně, Bolzanova 800
6 ZŠ Černošice Černošice, Pod Školou 447
7 ZŠ a MŠ Úhonice Úhonice, Kateřinská 43
8 ZŠ Hradištko Hradištko, Školní 33
9 ZŠ a MŠ J.Kubálka Všenory Všenory, Karla Majera 370
10 ZŠ Mníšek pod Brdy Mníšek pod Brdy, Komenského 420
11 ZŠ Průhonice Průhonice, Školní 191
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Příbram 25. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 25. 4. 2018
Místo: SK Sporting Příbram z.s., Legionářů 402, 26101 Příbram
Organizátor: Petr Vocílka, pvocilka@email.cz / 605701363
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 Příbram, Školní 75
2 Základní škola Příbram, Jiráskovy sady 273
3 Základní škola Příbram VII, 28. října 1
4 ZŠ pod Svatou Horou Příbram, Balbínova 328
5 ZŠ Dobříš, Komenského náměstí 35, okres Příbram Dobříš, Komenského náměstí 35
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Kladno 24. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 24. 4. 2018
Místo: Městský stadion Slaný
Organizátor: Radek Jánský, radomir.jansky@centrum.cz / 602234810
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Kladno Kladno Velvarská 1206 Kladno, Velvasrká 1206
2 Základní škola Kladno, Brjanská 3078 3078
3 Základní škola Slaný, Rabasova 821
4 Základní škola Slaný, Komenského náměstí 61818
5 ZŠ a MŠ Zlatníky - Hodkovice Dolní Břežany, Zlatníky-Hodkovice, Náv.sv.Petra a 41
6 Základní škola Slaný, Politických vězňů 777
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Mělník 18. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 18. 4. 2018
Místo: Ke Stadionu, Neratovice
Organizátor: Soňa Skřípská, skripska@ddmneratovice.cz / 604683655
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Velký Borek, Malý Újezd 49
2 Základní škola a Mateřská škola Kojetice, Moravcova 26
3 Základní škola a mateřská škola Všetaty, Komenského 375
4 Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník Neratovice, 28. října 1157
5 ZŠ Libiš, okres Mělník Libiš, Školní 180 180
6 Základní škola Mšeno, Boleslavská 360
7 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice, Školní 900
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Rakovník 26. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 26. 4. 2018
Místo: Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Organizátor: Monika Bechnerová, monikabechnerova@seznam.cz / 732539284
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Rakovník, Martinovského 153
2 ZŠ a MŠ J. A. Komenského Nové Strašecí, Komenského náměstí 209
3 ZŠ a MŠ Řevničov, příspěvková organizace Řevničov, Masarykova 211
4 3.Základní škola Rakovník, Okružní 2331
5 Základní škola Rakovník, Husovo náměstí 3
6 Základní škola Rakovník, Martinovského 153
Přidejte se i vy! Přihlásit školu