Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Beroun 23.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 23.4.2019
Místo: Hořovice
Organizátor: Tomáš Ekl, ekl.tom83@gmail.com / 775190183
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Sídliště 321, Žebrák Žebrák, Sídliště 321
2 Základní škola a Mateřská škola Osov 93, Osov 93
3 ZŠ TGM KOMÁROV Komárov, Sokolovická 260
4 2. Základní škola Hořovice, Jiráskova 617
5 ZŠ a MŠ Cerhovice Cerhovice, Na Dražkách 217
6 ZŠ a MŠ Lochovice Lochovice, příspěvková organizace 4
7 ZŠ a MŠ Chyňava Chyňava, Malá Strana 158
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Praha-západ 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 11
Datum: 30.4.2019
Místo: Rudná
Organizátor: Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz / 602885790
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Mníšek pod Brdy Mníšek pod Brdy, Komenského 420
2 ZŠ A MŠ J.Kubálka Všenory, Karla Majera 370 370
3 ZŠ Černošice Černošice, Pod Školou 447
4 ZŠ Hradištko Hradištko, Školní 33
5 ZŠ a MŠ Úhonice Úhonice, Kateřinská 43
6 ZŠ Davle Davle, Školní 96
7 Základní škola a Mateřská škola Nučice, Kubrova 136
8 Základní škola a Mateřská škola Chýně, Chýně, Bolzanova 800
9 Základní škola Štěchovice Štěchovice, Školní 122
10 Základní škola Rudná Rudná, Masarykova 878
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Příbram 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 24.4.2019
Místo: Příbram
Organizátor: Petr Vocílka, pvocilka@email.cz / 605701363
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ, Příbram VIII, Školní 75, 26101 Příbram VIII, Školní 75
2 1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68
3 Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem, Komenského 543
4 Základní škola Milín, Školní 247
5 Základní škola Dobříš, Školní 1035
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Kladno 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 24.4.2019
Místo: Slaný
Organizátor: Radek Jánský, radomir.jansky@centrum.cz / 602234810
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Dolní Břežany, Zlatníky-Hodkovice, Náv.sv.Petra a 41
2 3. základní škola Slaný Slaný, Rabasova 821
3 ZŠ a MŠ Pod Budčí Zákolany, Zákolany 50
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Mělník 10.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 10.4.2019
Místo: Neratovice
Organizátor: Vydrová Helena, vydrova@ddmneratovice.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Všetaty Všetaty, Komenského 375
2 Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník IČO: 70888094 Neratovice, 28. října 1157
3 Základní a Mateřská škola Horní Počaply Horní Počaply, Zš Horní Počaply 225 225
4 Základní škola Tišice, Školní 74
5 Základní škola Dolní Beřkovice, Nádražní 250
6 Základní škola a mateřská škola Velký Borek, Malý Újezd 49
7 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice, Školní 900
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Rakovník 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 3.5.2019
Místo: Rakovník
Organizátor: Monika Bechnerová, monikabechnerova@seznam.cz / 732539284
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Rakovník, Martinovského 153
2 ZŠ a MŠ J.A. Komenského v Novém Strašecí Nové Strašecí, Komenského nám. 209
3 Základní škola Rakovník, Husovo náměstí 3
4 3. základní škola, Rakovník, Okružní Rakovník, Okružní 22331
Přidejte se i vy! Přihlásit školu