Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Teplice 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 12
Datum: 3.5.2019
Místo: Teplice
Organizátor: Jakub Wiedner, orassktce@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Teplice, Buzulucká 392
2 BG, ZŠ a MŠ Bohosudov Krupka, Koněvova 100
3 ZŠ a MŠ Teplická Krupka, Teplická 400
4 Základní škola Osek, Hrdlovská 662
5 Základní škola s rozšířenou výukou TV Teplice, Na Stínadlech 2386
6 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Teplice, Metelkovo nám. 968 968
7 ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy Teplice, Maršovská 1575
8 ZŠ s rozš. vyučov. inf. a výp. techniky Teplice, Plynárenská 2953
9 ZŠ Proboštov Proboštov, Kpt. Jaroše 130
10 65639669 Teplice, Edisonova 1732
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Děčín bude upřesněno 4
Datum: bude upřesněno
Místo: Děčín
Organizátor: ASK Děčín, Jaroslav Calda, jaroclav.calda@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Chomutov bude upřesněno 5
Datum: bude upřesněno
Místo: Chomutov
Organizátor: VTŽ Chomutov, Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Chomutov, 17.listopadu 4611 367
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Litoměřice 16.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 16.4.2019
Místo: Lovosice
Organizátor: ASK Lovosice, Martin Hrdina, gerojek@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Most bude upřesněno 6
Datum: bude upřesněno
Místo: Velebudice
Organizátor: AK Most, Milan Rybák, rybak.milan@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Most, Obránců míru 2944
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Louny bude upřesněno 4
Datum: bude upřesněno
Místo: Louny
Organizátor: Irena Vávrová, iren.v@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Prokopa Holého Louny Louny, Prokopa Holého 2632
2 Základní škola a Mateřská škola Žatec, Jižní 2777
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Ústí nad Labem bude upřesněno 5
Datum: bude upřesněno
Místo: Ústí nad Labem
Organizátor: USK Ústí n. Labem, alesnik@atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 Ústí nad Labem, Hluboká 150
2 ZŠ Vinařská Ústí nad Labem, Vinařská 1016
Přidejte se i vy! Přihlásit školu