Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Teplice 19. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 12
Datum: 19. 4. 2018
Místo: ZŠ Maršovská Teplice
Organizátor: Jaroslav Bartoš, orassktce@seznam.cz / 604567062
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Proboštov Proboštov, Kpt.Jaroše 130
2 ZŠ a MŠ Teplická Krupka, Teplická 400
3 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Teplice, Metelkovo nám. 968
4 Základní škola Edisonova Teplice, Edisonova 1732
5 Základní škola Jaroslava Pešaty Duchcov, J. Pešaty 1313
6 ZŠ s RVTv Na Stínadlech Teplice, Na Stínadlech 2386
7 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Teplice, Buzulucká 392
8 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Krupka, Koněvova 100
9 ZŠ A. Sochora Duchcov, Teplická 13
10 Základní škola Osek, Hrdlovská 662
11 ZŠ s RVIVT Plynárenská 2953/6 Teplice, Plynárenská 2953
12 ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy Teplice, Maršovská 1575
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Děčín 27. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 27. 4. 2018
Místo: Atletický stadion SK Děčín, ul. Práce, Děčín
Organizátor: Jaroslav Calda, jaroslav.calda@seznam.cz / 606622413
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Děčín IV - Podmokly, Máchovo náměstí 688
2 Základní škola, příspěvková organizace Děčín VI - Letná, Na Stráni 879
3 ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín, Vrchlického 630
4 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Děčín XXVII - Březiny, Kosmonautů 177
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Chomutov 26. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 26. 4. 2018
Místo: atletický stadion na Zadních Vinohradech
Organizátor: Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz / 607117690
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ A MŠ DUHOVÁ CESTA, s.r.o. Chomutov, Havlíčkova 3675
2 Základní škola Klášterec nad Ohří, Krátká 676
3 ZŠ a MŠ Strupčice Strupčice, Strupčice 29
4 ZŠ Chomutov Na Příkopech 895 Chomutov, Na Příkoipech 895
5 Základní škola a Mateřská škola Březno, Švermova 367
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Litoměřice - kolo se neuskutečnilo bude upřesněno 3

Propozice a další informace o tomto okresním kole budou doplněny později

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Litoměřice, Havlíčkova 32 Litoměřice, Havlíčkova 32
2 Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, Školní 121
3 ZŠ a MŠ Liběšice Liběšice, Liběšice 170
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Most 26. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 26. 4. 2018
Místo: SŠT Most - Velebidice
Organizátor: Milan Rybák, rybak.milan@seznam.cz / 603397790
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Most, U Stadionu 1028
2 Základní škola Most, Václava Talicha 1855
3 SSZŠ Litvínov Litvínov, Podkrušnohorská 1677
4 Základní škola Most, Obránců míru 2944
5 Základní škola Most, J.A.Komenského 474
6 Základní škola Most, Rozmarýnová 1692
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Louny 12. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 12. 4. 2018
Místo: Louny, 28.října
Organizátor: Irena Vávrová, iren.v@seznam.cz / 739674137
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632
2 ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173
3 Základní škola, Žatec, Komenského alej Žatec, Komenského alej 749
4 ZŠ a MŠ Černčice Černčice, Fügnerova 424
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Ústí nad Labem 3. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 3. 5. 2018
Místo: Masarykova 228, Ústí nad Labem
Organizátor: Alexej Lesnik, alexej.lesnik@seznam.cz / 777709837
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Vinařská Ústí nad Labem, Vinařská 1016
2 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 Ústí nad Labem, Hluboká 150
3 Základní škola Velké Březno, Školní 87
4 Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031
5 Test Telnice, Varvažov 182
Přidejte se i vy! Přihlásit školu