Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Žďár nad Sázavou 26.4.2018 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 26.4.2018
Místo: Atletický stadion Nové Město na Moravě, Sportovní ulice
Organizátor: Petr Hubáček st., dubki@centrum.cz / 774460260
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Leandra Čecha Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě, Leadra Čecha 860
2 Základní škola Velká Bíteš Velká Bíteš, Sadová 579
3 Základní škola-Vratislavovo náměstí NMnM Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124
4 Základní škola Velké Meziříčí-Školní Velké Meziříčí, Školní 2055
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Havlíčkův Brod 26. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 26. 4. 2018
Místo: Wolkerova 2941, Havlíčkův Brod
Organizátor: Roman Machálek, roman.machalek@centrum.cz / 604238438
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní a mateřská škola Herále Herálec, Herálec 38
2 ZŠ Světlá nad Sázavou, Komenského Světlá nad Sázavou, Komenského 234
3 ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 HAVLÍČKŮV BROD, Nuselská 3240 3240
4 Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941
5 Základní škola Přibyslav Přibyslav, Česká 31
6 Základní škola Světlá n. S. Světlá nad Sázavou, Lánecká 699
7 Základní škola a Mateřská škola Habry Habry, V Zahradách 18
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Pelhřimov 26. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 26. 4. 2018
Místo: Pacov, stadion U svaté Anny, Nádražní ulice
Organizátor: Pavel Zajíc, zajic.pavel@tiscali.cz / 731189985
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Košetice Košetice, Košetice 165
2 Zš Senozaty Senozaty, Senozaty 184
3 Základní škola Pacov, nám. Svobody 321
4 ZŠ Nový Rychnov Nový Rychnov, Nový Rychnov 170
5 Základní škola a Mateřská škola Žirovnice, Komenského 47
6 Základní škola Kamenice nad Lipou Kamenice nad Lipou, Vackova 125
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jihlava 25. 4. 2018 propozice na webu Atletika.cz 12
Datum: 25. 4. 2018
Místo: Stadion Na Stoupách, Jihlava
Organizátor: Dalibor Hruška, hrusdal@seznam.cz / 776589118
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Otokara Březiny Jihlava, Demlova 4765
2 ZŠ Jihlava, E. Rošiského 2 JIhlava, E. Rošického 2
3 ZŠ a MŠ Puklice, příspěvková organizace Puklice, Puklice 167
4 ZŠ a MŠ Vyskytná nad Jihlavou Vyskytná nad Jihlavou, Vyskytná nad Jihlavou 94
5 ZŠ Polná Polná, Poděbradova 79 79
6 Základní škola Třešť Třešť, J. Hory 1050
7 Základní škola a Mateřská škola Větrný Jeníkov Větrný Jeníkov 171, Větrný Jeníkov 171
8 Základní škola a Mateřská škola Zhoř Zhoř u Jihlavy, Zhoř 102
9 Základní škola a mateřská škola Brtnice Brtnice, Školní 725
10 Základní škola a Mateřská škola Dušejov Dušejov, Dušejov 86
11 ZS Kollárova Jihlava, Kollárova30 30
12 ZŠ Jihlava, Křížová 33 Jihlava, Křížová 33
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Třebíč 3. 5. 2018 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 3. 5. 2018
Místo: Třebíč
Organizátor: Petr Veleba, petr.veleba@seznam.cz / 608605098
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44 Třebíč, Václavské náměstí 44
2 ZŠ a MŠ Tasov TASOV, Tasov 37
3 Základní škola Náměšť nad Oslavou Náměšť nad Oslavou, Husova 579
4 ZŠ Hrotovice Hrotovice, F. B. Zvěřiny 221
5 Základní škola Okříšky Okříšky, J. A. Komenského 87
6 ZŠ a MŠ Na Kopcích Třebíč, Na Kopcích 342
7 ZŠ Jemnice Jemnice, Nám. Svobody 88
8 ZŠ Budišov Budišov, Budišov 221
9 ZŠ Třebíč, Benešova Třebíč, Benešova 585
10 Základní škola T.G.Masaryka Třebíč, Komenského náměstí 61
Přidejte se i vy! Přihlásit školu