Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Kroměříž 17.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 17.4.2019
Místo: Holešov
Organizátor: Hřib Jakub, atletika-holesov@seznam.cz, 608 004 177
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Bystřice pod Hostýnem, Loukov 119
2 Základní škola Slovan Kroměříž, Zeyerova 3354
3 Jubilejní ZŠ T.G.Masaryka a MŠ Bystřice pod Hostýnem, Rusava 203
4 Základní škola Hulín Hulín, Nábřeží 938
5 ZŠ Zdounky Zdounky, Zdounky 59
6 1. Základní škola Holešov Holešov, Smetanovy sady 630
7 1. Základní škola Holešov, Smetanovy sady 630
8 Základní škola T. G. Masaryka Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Zlín 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 24.4.2019
Místo: Zlín
Organizátor: Stanislav Laciga, slaciga@atletika.cz, 604 668 673
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Zádveřice - Raková Vizovice, Zádveřice 357 357
2 2. Základní škola Holešov Holešov, Smetanovy sady 625
3 Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, p.o. Zlín, Mikoláše Alše 558
4 Základní škola Trávníky Otrokovice, Hlavní 1160
5 Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace Zlín, Křiby 4788
6 ZŠ Lukov Lukov u Zlína, Pod Kaštany 32
7 ZŠ Štefánikova 2514, příspěvková organizace Zlín, Štefánikova 2514
8 Základní škola a Mateřská škola Slušovice, Všemina 80
9 ZŠ TGM Otrokovice Otrokovice, Jana Žižky 1355
10 Základní a Mateřská škola Želechovice Želechovice nad Dřevnicí, 4. května 336
11 ZŠ Fryšták Fryšták, náměstí Míru 7
12 Základní škola Zlín, Okružní 4685
13 Základní škola Emila Zátopka Zlín, Univerzitní 2701
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Vsetín 9.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 9.4.2019
Místo: Valašské Meziříčí
Organizátor: Hadašová Zuzana, hady.m@tiscali.cz, 603322722
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Zubří Zubří, Hlavní 70
2 ZŠ NOVÝ HROZENKOV Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov 437
3 Základní škola Vsetín, Ohrada 1876 Vsetín, Základní škola Vsetín, Ohrada 1876 1876
4 Základní škola Zašová, Zašová 500
5 Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Uherské Hradiště 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 11
Datum: 25.4.2019
Místo: Uherské Hradiště
Organizátor: Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola T. G. Masaryka Uherské Hradiště-Mařatice, 1. máje 55
2 ZŠ Sportovní Uh. Hradiště, Sportovní 777
3 Základní škola a MŠ J. A. Komenského Nivnice, Komenského 101
4 Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště-Jarošov, Pivovarská 200
5 Základní škola T. G. Masaryka Bojkovice, Štefánikova 460
6 Základní škola, Kunovice Červená cesta 853 Kunovice, Červená cesta 853
7 Základní škola a mateřská škola Osvětimany, Osvětimany 282
8 Základní škola a Mateřská škola Jalubí 514, Jalubí 514
9 ZŠ Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace Boršice, Boršice 540
10 ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 1456 Veselí nad Moravou, Hutník 1456
11 IČ: 75022567 Staré Město, Nám. Hrdinů 1000
12 Základní škola Polešovice, Školní 600
13 ZŠ a MŠ Uherské Hradiště, Větrná 1063, přísp. org. Uherské Hradiště, Větrná 1063
14 ZŠ Kunoévice U Pálenice Kunovice, U Pálenice 1620
15 ZŠ Velehrad Velehrad, Salašská 300
Přidejte se i vy! Přihlásit školu