Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Strakonice 22.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 22.04.2020
Místo: Strakonice
Organizátor: DDM Strakonice + ZŠ Dukelská, Strakonice
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Povážská Strakonice Strakonice, Nad Školou 560
2 Základní škola Strakonice II., Dukelská 166
3 Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882
4 Základní škola F. L. Čelakovského Strakonice, Jezerní 1280
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 České Budějovice 23.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 23.04.2020
Místo: České Budějovice
Organizátor: DDM Č. Budějovice + TJ Sokol ČB
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ,Nerudova 9 České Budějovice, Nerudova 9
2 Základní škola Máj II České Budějovice, M. Chlajna 23
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Český Krumlov 22.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 22.04.2020
Místo: Kaplice
Organizátor: DDM Č. Krumlov, pobočka Kaplice
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Kaplice, Školní 226
2 ZŠ a MŠ Chvalšiny Chvalšiny, Chvalšiny 150
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jindřichův Hradec 28.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 28.04.2020
Místo: Jindřichův Hradec
Organizátor: DDM Jindříchův Hradec + SKOK JH
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec II Jindřichův Hradec, Jarošovská 746
2 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160
3 ZŠ Nová Včelnice Nová Včelnice, Školní 414
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Písek 22.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 22.04.2020
Místo: Písek
Organizátor: DDM Písek
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ TGM a MŠ Písek Čelakovského 24 Písek, Čelakovského 24
2 1. základní škola T. G. Masaryka. Milevsko, Jeřábkova 690
3 Základní škola Protivín, Komenského 238 238
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Prachatice 29.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 29.04.2020
Místo: Prachatice
Organizátor: DDM Prachatice + Atletika Prachatice
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Prachatice, Národní 1018
2 ZŠ TGM VIMPERK Vimperk, Pražská 167
3 ZŠ Prachatice Prachatice, Zlatá stezka 240
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Tábor 22.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 22.04.2020
Místo: Soběslav
Organizátor: DDM Tábor + TJ VS Tábor
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Dražice 57, Dražice 57
2 Základní škola Františka Křižíka Bechyně, Libušina 164
3 Základní škola Tábor, Zborovská 2696
4 Základní škola a Mateřská škola Borotín 146, Borotín 146
Přidejte se i vy! Přihlásit školu