Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Blansko 22.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 22.04.2020
Místo: Blansko
Organizátor: Bezdíček Maritn, rcteambk@email.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 Blansko, Dvorská 26
2 Základní škola a Mateřská škola Knínice, Knínice 210
3 Základní škola T.G.M. Blansko, Rodkovského 822
4 ZŠ svitávka Svitávka, Komenského 157
5 Základní škola Edvarda Beneše Lysice, Zákostelí 360
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Brno-město 29.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 29.04.2020
Místo: stadion AC Moravská Slavia Brno
Organizátor: Dvořák Jan, dvorak.jan.sps@gmail.com
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Brno, Masarova 11
2 Základní škola Brno, Svážná 9
3 ZŠ Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace Brno, Hudcova 35
4 Základní škola Brno, Jana Babáka 1
5 Základní škola Brno, Čejkovická 10
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Břeclav 27.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 27.04.2020
Místo: TJ Lokomotiva, Břeclav
Organizátor: Chlumecký Zbyněk, zbynek.c@seznam.cz, 777604858
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Břeclav, Slovácká 40 40
2 Základní škola Břeclav, Komenského 2
3 Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Vyškov 21.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 21.04.2020
Místo: Vyškov
Organizátor: Němeček Jiří, J.Nemecek@zsletnipole.cz, 608533507
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Pustiměř 207, Pustiměř 207
2 ZŠ Rousínov Rousínov, Habrovanská 312
3 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39
4 ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole Vyškov, Sídliště Osvobození 682
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Hodonín 29.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 29.04.2020
Místo: Hodonín
Organizátor: Lípa Lukáš, atletnej1@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Brno-venkov 27.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 27.04.2020
Místo: Židlochovice
Organizátor: ZŠ Židlochovice, Lukáš Přichystal, lukas.prichystal@zszidlochovice.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Moravany u Brna, Školní 10
2 ZŠ a MŠ Babice nad Svitavou Babice nad Svitavou, Babice nad Svitavou 139
3 ZŠ a MŠ Bratčice Syrovice, Bratčice 69
4 Základní škola T. G. Masaryka Hrušovany u Brna, Masarykova 167
5 ZŠ a MŠ Vranovice Vranovice, Masarykova 178
6 Základní škola Blučina, Komenského 18, 19
7 ZŠ a MŠ Žabčice Žabčice, Školní 447
8 Základní škola a mateřská škola Syrovice 152, Syrovice 15
9 Základní škola a Mateřská škola Podolí 23, Podolí 23 23
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Znojmo 05.05.2020 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 05.05.2020
Místo: stadion Orlovny Rakšice, Moravský Krumlov
Organizátor: Marková Zuzana, markzu@centrum.cz,732125440
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Rybníky, 55 55
2 ZŠ a MŠ Dolní Dubňany Dolní Dubňany, Dolní Dubňany 74
Přidejte se i vy! Přihlásit školu