Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Náchod bude upřesněno 6
Datum: bude upřesněno
Místo: Jaroměř
Organizátor: Jaroslav Němec, jnemec@atletika.cz, 723255354

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Nové Město nad Metují Školní 1000 Nové Město nad Metují, Školní 1000
2 ZŠ Komenského Ná Náchod, Českých Bratří 425
3 Základní škola a mateřská škola Hronov Hronov, Nám.ČSA 15
4 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo nám. 352
5 Masarykova základní škola Broumov, Komenského 312
6 Základní škola T. G. Masaryka Náchod, Bartoňova 1005
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Rychnov nad Kněžnou bude upřesněno 3
Datum: bude upřesněno
Místo: Dobruška
Organizátor: SK Dobruška

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596
2 Základní škola a Mateřská škola Potštejn, Školní 88
3 Základní škola Fr.Kupky Dobruška, F.Kupky 350
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Trutnov bude upřesněno 5
Datum: bude upřesněno
Místo: Trutnov
Organizátor: Musilová Michaela, muna.trutn@centrum.cz / 605205427

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Strž Dvůr králové n. L. Dvůr Králové n.L., E. Krásnohorské 2919
2 Základní škola Trutnov, Rudolfa Frimla 816
3 ZŠ Schulzovy sady, Školní 1235 Dvůr Králové n. L. Dvůr Králové n. L., Školní 1235
4 ZŠ Školní, Vrchlabí Vrchlabí, Školní 1336
5 Základní škola a mateřská škola Mladé Buky, Mladé Buky 160
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jičín bude upřesněno 7
Datum: bude upřesněno
Místo: Jičín
Organizátor: AC TJ Jičín

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Masarykova ZŠ a MŠ Železnice, Tyršova 336
2 Základní škola Nová Paka, Komenského 555
3 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695
4 Základní škola Jičín, Husova 170
5 ZŠ Jičín, Železnická 460 Jičín, Železnická 460
6 ZŠ Poděbradova Jičín Jičín, Poděbradova 18
7 Základní škola Bodláka a Pampelišky o.p.s. Veliš, Veliš 40
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Hradec Králové bude upřesněno 10
Datum: bude upřesněno
Místo: Hradec Králové
Organizátor: TJ Sokol Hradec Králové

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
2 ZŠ a MŠ Libčany Libčany, Libčany 1
3 Základní škola a Mateřská škola Hradec Králové, Spojovací 66
4 Základní škola a Mateřská škola Hradec Králové, Pešinova 146
5 Základní škola Hradec Králové, Habrmanova 130
6 Základní škola Hradec Králové, Bezručova 1468
7 Základní škola a mateřská škola Třebechovice pod Orebem, Librantice 119
8 Základní škola a Mateřská škola Hradec Králové, Štefcova 1092
9 Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258
10 Základní škola Hradec Králové, Štefánikova 566
Přidejte se i vy! Přihlásit školu