Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Plzeň-jih 28.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 28.04.2020
Místo: Přeštice
Organizátor: Radek Mašát, masat@zsprestice.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Stod, Komenského náměstí 10
2 ZŠ Josefa Hlávky Přeštice Přeštice, Na Jordáně 1146
3 Základní škola Šťáhlavy, Komenského 126
4 ZŠ Nepomuk Nepomuk, Školní 546
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Domažlice 30.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 30.04.2020
Místo: Domažlice
Organizátor: Šilhánek Zdeněk, zsilhane@seznam.cz, 775975971
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Poběžovice Poběžovice, Masarykova 282
2 ZŠ Komenského 17 Domažlice, Komenského 17
3 Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou, Pavlovická 352
4 Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B. Staška 232
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Klatovy 24.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 24.04.2020
Místo: Klatovy
Organizátor: Šelmát Václav, Vaclavselmat@seznam.cz, 736168067
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Janovice nad Úhlavou, Pod Lány 330 194
2 Základní škola Sušice, Lerchova 1112
3 ZSŠ Klatovy, Tolstého 765 Klatovy, Tolstého 765
4 Základní škola Horažďovice, Pačejov 51
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Tachov 21.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 21.04.2020
Místo: Tachov
Organizátor: Václav Dedek,dedek@zs-manesova.cz,720195625
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Plzeň-město, Plzeň sever 29.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 29.04.2020
Místo: Plzeň-Slovany
Organizátor: Prokopová Karolína, mgr.prokopova@seznam.cz, 607279458
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17
2 31. základní škola Plzeň, E.Krásnohorské 10
3 Základní škola Plzeň, Slovanská alej 13
4 1. základní škola Plzeň, Západní 18
5 ZŠ Starý Plzenec Starý Plzenec, Masarykovo nám. 54 54
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Plzeň - sever, Plzeň město spojeny bude upřesněno 0
Datum: bude upřesněno
Místo: Plzeň Slovany

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Rokycany 22.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 22.04.2020
Místo: Rokycany
Organizátor: Souček Pavel, sugystupno@seznam.cz, 739148565
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Radnice Radnice, Sídliště 591
2 ZŠ Osek Osek, Školní 16
3 Základní škola Tymákov, Tymákov 100
4 Základní škola a Mateřská škola Volduchy 121, Volduchy 121 121
Přidejte se i vy! Přihlásit školu