Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Teplice 24.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 13
Datum: 24.04.2020
Místo: Teplice
Organizátor: Jakub Wiedner, orassktce@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Krupka, Koněvova 100
2 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Teplice, Buzulucká 392
3 Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy Teplice Teplice, Maršovská 1575
4 ZŠ a MŠ Krupka Teplická Krupka, Teplická 400
5 Základní škola Bílina, Za Chlumem 824
6 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Teplice, Metelkovo nám. 968
7 Základní škola Jaroslava Pešaty Duchcov, J. Pešaty 1313
8 ZŠ s RVTv Na Stínadlech,Teplice Teplice, Na Stínadlech 2386
9 Základní škola Bílá cesta Teplice, Verdunská 2958
10 Základní škola Teplice, U Nových lázní 1102
11 ZŠ A. Socochora Duchcov, Teplická 13
12 Základní škola Osek, Hrdlovská 662
13 ZŠ Dubí 2 Dubí 2, Tovární 110
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Děčín jih 24.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 24.04.2020
Místo: Děčín
Organizátor: ASK Děčín, Jaroslav Calda, jaroslav.calda@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Máchova nám. , příspěvková organizace Děčín, Raisova 688
2 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Děčín XXVII - Březiny, Kosmonautů 177
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Chomutov 30.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 30.04.2020
Místo: Klášterec nad Ohří
Organizátor: TJ Klášterec nad Ohří z.s., Veronika Purmanová, 601 571 942
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Strupčice, okr. Chomutov, Strupčice 29
2 Základní škola Klášterec nad Ohří, Krátká 676
3 Základní škola Chomutov, Na Příkopech 895
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Litoměřice 16.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 16.04.2020
Místo: Lovosice
Organizátor: ASK Lovosice, Martin Hrdina, gerojek@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Budyně nad ohří Budyně nad Ohří, Školská 196
2 Základní škola Litoměřice, Ladova 5
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Most 28.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 28.04.2020
Místo: Velebudice
Organizátor: AK Most, Milan Rybák, rybak.milan@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Louny 29.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 29.04.2020
Místo: Louny
Organizátor: Irena Vávrová, iren.v@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Louny, Mělecká 2778 2632
2 Základní škola Žatec, Komenského alej 749
3 ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173
4 Základní škola Louny, Školní 2426
5 Základní škola a Mateřská škola Žatec, Jižní 2777
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Ústí nad Labem 28.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 28.04.2020
Místo: Ústí nad Labem
Organizátor: USK Ústí n. Labem, alesnik@atletika.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734
2 Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
8 Děčín sever 24.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 24.04.2020
Místo: Rumburk
Organizátor: Jan Rein,honza.rein@seznam.cz,722968506
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
Přidejte se i vy! Přihlásit školu