Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.
|
okres |
1 |
Teplice
|
26.4.2024 |
propozice na webu Atletika.cz |
0 |
Datum: 26.4.2024
Místo: Krupka
Organizátor: Gymnázium Bohosudov
propozice na webu Atletika.cz
Přihlášené školy
|
1 |
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov |
Krupka, Koněvova 100 |
2 |
ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů |
Teplice, Buzulucká 392 |
3 |
Základní škola |
Bílina, Aléská 270 |
4 |
Základní škola |
Teplice, U Nových lázní 1102 |
5 |
ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy |
Bystřany, Pražská 180 |
6 |
Základní škola |
Teplice, Nerudova 210 |
7 |
Základní škola s rozšířenou výukou TV |
Teplice, Na Stínadlech 2386 |
8 |
ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků |
Teplice, Metelkovo nám. 968 |
9 |
Základní škola |
Bílina, Lidická 31 |
10 |
Základní škola a Mateřská škola |
Teplice, Koperníkova 2592 |
11 |
Základní škola |
Košťany, Komenského náměstí 351 |
12 |
Základní škola |
Bílina, Sídliště Za Chlumem 824 |
13 |
ZÁKLADNÍ ŠKOLA |
Dubí 2, Tovární 110 |
Přidejte se i vy! Přihlásit
školu
|
2 |
Děčín jih
|
26.4.2024 |
propozice na webu Atletika.cz |
0 |
Datum: 26.4.2024
Místo: Děčín
Organizátor: ASK Děčín
propozice na webu Atletika.cz
Přihlášené školy
|
1 |
Základní škola, příspěvková organizace |
Děčín II - Nové Město, Kamenická 1145 |
2 |
Základní škola, příspěvková organizace |
Děčín VI - Letná, Na Stráni 879 |
3 |
ZŠ a MŠ, příspěvková organizace |
Děčín IV - Podmokly, Máchovo náměstí 688 |
4 |
ZŠ a MŠ, příspěvková organizace |
Děčín, Kosmonautů 177 |
5 |
Základní škola a Mateřská škola |
Děčín IX - Bynov, Na Pěšině 330 |
Přidejte se i vy! Přihlásit
školu
|
3 |
Chomutov
|
18.4.2024 |
propozice na webu Atletika.cz |
0 |
Datum: 18.4.2024
Místo: Chomutov
Organizátor: TJ VTŽ Chomutov
propozice na webu Atletika.cz
Přihlášené školy
|
1 |
Základní škola a Mateřská škola |
Březno, Švermova 367 |
2 |
Základní škola a Mateřská škola |
Strupčice, Strupčice 29 |
3 |
Základní škola |
Klášterec nad Ohří, Krátká 676 |
4 |
Základní škola |
Chomutov, Na Příkopech 895 |
5 |
Základní škola |
Chomutov, Školní 1480 |
6 |
Základní škola |
Chomutov, Písečná 5144 |
7 |
ZŠ A MŠ DUHOVÁ CESTA, s.r.o. |
Chomutov, Havlíčkova 3675 |
8 |
Základní škola a Mateřská škola |
Kadaň, Sukova 1610 |
Přidejte se i vy! Přihlásit
školu
|
4 |
Litoměřice
|
26.4.2024 |
propozice na webu Atletika.cz |
0 |
Datum: 26.4.2024
Místo: Lovosice
Organizátor: ASK Lovosice
propozice na webu Atletika.cz
Přihlášené školy
|
1 |
Základní škola |
Litoměřice, Ladova 5 |
2 |
Základní škola |
Litoměřice, U Stadionu 4 |
3 |
Základní škola |
Litoměřice, Na Valech 53 |
4 |
Základní škola |
Litoměřice, Boženy Němcové 2 |
5 |
Základní škola a mateřská škola |
Hoštka, Litoměřická 267 |
6 |
Základní škola a Mateřská škola |
Velemín 170, Velemín 170 |
7 |
Základní škola |
Lovosice, Všehrdova 1 |
8 |
Základní škola |
Terezín, Na Krétě 354 |
9 |
Základní škola |
Lovosice, Sady pionýrů 355 |
10 |
Základní škola |
Litoměřice, Havlíčkova 32 |
11 |
Základní škola |
Budyně nad Ohří, Školská 196 |
12 |
Základní škola a Mateřská škola |
Sulejovice, Kaplířova 94 |
13 |
Základní škola a mateřská škola |
Čížkovice, Benešova 236 |
14 |
Masarykova základní škola |
Litoměřice, Svojsíkova 5 |
15 |
Základní škola a mateřská škola |
Bohušovice nad Ohří, Husovo náměstí 112 |
Přidejte se i vy! Přihlásit
školu
|
5 |
Most
|
24.4.2024 |
propozice na webu Atletika.cz |
0 |
Datum: 24.4.2024
Místo: Most
Organizátor: AK Most
propozice na webu Atletika.cz
Přihlášené školy
|
1 |
Základní škola |
Most, Václava Talicha 1855 |
2 |
15.ZŠ Most |
Most, J. A. Komenského 0 |
Přidejte se i vy! Přihlásit
školu
|
6 |
Louny
|
26.4.2024 |
propozice na webu Atletika.cz |
0 |
Datum: 26.4.2024
Místo: Žatec
Organizátor: Sporťáci Žatec
propozice na webu Atletika.cz
Přihlášené školy
|
1 |
Základní škola |
Žatec, Komenského alej 749 |
Přidejte se i vy! Přihlásit
školu
|
7 |
Ústí nad Labem
|
30.4.2024 |
propozice na webu Atletika.cz |
0 |
Datum: 30.4.2024
Místo: Ústí nad Labem
Organizátor: AC Ústí nad Labem
propozice na webu Atletika.cz
Přihlášené školy
|
1 |
Základní škola |
Ústí nad Labem, Střížovická 37 |
2 |
Základní škola |
Velké Březno, Školní 87 |
3 |
Základní škola |
Ústí nad Labem, Hluboká 150 |
4 |
Základní škola |
Ústí nad Labem, Hlavní 193 |
5 |
Základní škola a Mateřská škola |
Libouchec 157, Libouchec 157 |
Přidejte se i vy! Přihlásit
školu
|
8 |
Děčín sever
|
24.4.2024 |
propozice na webu Atletika.cz |
0 |
Datum: 24.4.2024
Místo: Rumburk
Organizátor: AC Rumburk
propozice na webu Atletika.cz
Přihlášené školy
Přidejte se i vy! Přihlásit
školu
|