Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Praha 4,10,11,12,15,22 29.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 29.4.2024
Místo: Praha - Campanus
Organizátor: DDM Jižní Město
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Praha 4 - Chodov, Pošepného náměstí 2022
2 Základní škola Campanus Praha 4 - Jižní Město, Jírovcovo náměstí 1782
3 Základní škola a Mateřská škola Praha, Sdružení 1080
4 ZŠ s Rvj Praha 4 - Háje, K Milíčovu 674
5 ZŠ Jižní IV., Praha 4 Praha 4, Jižní IV. 10
6 Základní škola Jakutská Praha 10, IČ:65993250 Praha, Jakutská 1210/2 1210
7 Základní škola Praha 4 - Jižní Město, Ke Kateřinkám 1400
8 Scio škola - základní škola, s.r.o. Praha 11- Chodov, Pošepného náměstí 2022 2
9 ZŠ Jitřní Praha 4, Jitřní 185
10 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Praha 4 Krč, Pod Krčským lesem 25
11 Základní škola a Mateřská škola Štěrboholy Praha 10 - Štěrboholy, U Školy 285
12 Základní škola Praha 4, Donovalská 1684
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Praha 2,5,6,13,16,17 23.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 23.4.2024
Místo: Praha, ZŠ Mezi Školami
Organizátor: DDM Praha 5
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Be Open Praha, Pilská 9
2 Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140
3 Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1
4 Soukromá ZŠ Cesta k úspěchu, s.r.o. Praha 6 - Dejvice, U Hadovky 11
5 Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Slivenec, Ke Smíchovu 16
6 Základní škola Praha 5 - Stodůlky, Mládí 135
7 ZŠ s rozšířenou výukou jazyků Praha 5, Bronzová 2027
8 Základní škola Praha 5 - Stodůlky, Kuncova 1580
9 Základní škola Praha 5 - Radotín, Loučanská 1112
10 Základní škola Praha, Podbělohorská 26
11 Fakultní ZŠ prof. Otokara Chlupa PedF UK Praha 5 - Nové Butovice, Fingerova 2186
12 Fakultní základní škola PedF UK Praha 5 - Nové Butovice, Mezi Školami 2322
13 Tyršova základní škola a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Praha 1,6,7,8,18,19 9.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 15
Datum: 9.4.2024
Místo: Praha - Mazurská
Organizátor: DDM Praha 8
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Soukromá SŠ a ZŠ (1. KŠPA) Praha s.r.o. Praha 8, Chabařovická 4
2 Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4
3 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské Praha 6 - Břevnov, Šantrochova 2
4 Základní škola Praha 8 - Troja, Glowackého 6
5 Základní škola Bohumila Hrabala Praha 8 - Libeň, Zenklova 52
6 Královská mateřská škola a základní škola, s.r.o. Praha 7 - Troja, Trojská 218
7 Základní škola Praha 7 - Troja, Trojská 110
8 Základní škola a mateřská škola Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17
9 Základní škola Mazurská Praha, Svídnická 599
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Praha 3,9,14,20,21 22.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 22.4.2024
Místo: Praha, Tupolevova
Organizátor: DDM Praha 9
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Fakultní základní škola Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250
2 ZŠ a MŠ Praha Vinoř Praha Vinoř, Prachovická 340
3 Základní škola Dr. Edvarda Beneše Praha 9 - Čakovice, nám. Jiřího Berana 500
4 Masarykova základní škola Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690
5 Základní škola Praha - Kbely Praha 9 - Kbely, Albrechtická 1
6 ZŠ Bří Venclíků Praha 9, Bří Venclíků 1140
7 Základní škola Gen. Janouška Praha 9, Dygrýnova 1006
Přidejte se i vy! Přihlásit školu