Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Strakonice 13.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 13.4.2022
Místo: Strakonice
Organizátor: ZŠ Strakonice, Petra Němejcová, petrus@centrum.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Strakonice, Dukelská 166
2 ZŠ Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882 Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882
3 Základní škola Povážská Strakonice Strakonice, Virtova 30 560
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 České Budějovice 26.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 26.4.2022
Místo: České Budějovice
Organizátor: T.J. Sokol České Budějovice, Kateřina Bahenská, kbahenska@email.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Máj II České Budějovice, M. Chlajna 23
2 Základní škola a Základní umělecká škola Zliv, Lidická 315
3 Základní škola a Mateřská škola Č. Budějovice, L. Kuby 48
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Český Krumlov 28.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 28.4.2022
Místo: Kaplice
Organizátor: ZŠ Kaplice, Vladimír Kratochvíl, kratvl@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Benešov nad Černou, Komenského 100
2 Základní škola Kaplice, Fantova 446
3 Základní škola a Mateřská škola Malonty, Malonty 26
4 Základní škola Kaplice, Školní 226
5 ZŠ Za Nádražím Český Krumlov, Za Nádražím 222
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jindřichův Hradec 28.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 28.4.2022
Místo: Jindřichův Hradec
Organizátor: AK/AO SKOK J. Hradec, Otakar Kinšt, kinstota@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Strmilov, Tyršova 366
2 Základní škola a Mateřská škola Nová Bystřice, Hradecká 390
3 Základní škola Jindřichův Hradec II, Jarošovská 746
4 Základní škola a Mateřská škola Deštná, nám. Míru 44
5 Základní škola Slavonice Slavonice, Jana Žižky 395
6 Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692 Jindřichův Hradec, Vajgar 692
7 Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160 Jindřichův Hradec, Janderova 160
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Písek 26.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 26.4.2022
Místo: Písek
Organizátor: DDM Písek, Lucie Predajňová, predajnova@ddmpisek.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 1. ZŠ TGM Milevsko Milevsko, Jeřábkova 690
2 Zš Cesta Písek Písek, U výstaviště 463
3 Základní škola a Mateřská škola Bernartice, Táborská 34
4 ZŠ Jana Husa Písek Písek, Husovo náměstí 725
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Prachatice 22.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 22.4.2022
Místo: Prachatice
Organizátor: DDM Prachatice, Marcela Vitoulová, marcela.vitoulova@ddm-prachatice.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Mistra Jana Husa a MŠ Husinec, Kostnická 227
2 Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240
3 Základní škola T. G. Masaryka Vimperk, 1. máje 268
4 Základní škola Prachatice, Národní 1018
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Tábor 28.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 28.4.2022
Místo: Tábor
Organizátor: DDM Tábor + TJ VS Tábor, František Rothbauer, telovychova@ddmtabor.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Jistebnice Jistebnice, Kostelní 93
2 Základní škola Tábor, Zborovská 2696
3 Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732
4 Základní škola Františka Křižíka Bechyně, Libušina 164
5 Základní škola a Mateřská škola Dražice, okres Tábor Dražice, Dražice 57
6 Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, Osvobození 47
7 Základní škola a Mateřská škola Tábor Čekanice Tábor - Čekanice, Průběžná 116
Přidejte se i vy! Přihlásit školu