Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Blansko 25.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 25.4.2024
Místo: Blansko
Organizátor: AK Ludvíka Daňka Blansko
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 26 "A" Blansko, Dvorská 1415
2 Základní škola a mateřská škola Rájec-Jestřebí, Školní 446
3 ZŠ a MŠ Žďárná Žďárná, Žďárná 217
4 Základní škola T.G.M. Blansko, Rodkovského 822
5 Základní škola Edvarda Beneše Lysice, Zákostelí 360
6 Základní škola Boskovice Boskovice, Slovákova 8
7 ŽŠ a MŠ Ostrov u Macochy Ostrov u Macochy, Ostrov u Macochy 33
8 Základní škola Boskovice Boskovice, Sušilova 28
9 Základní škola Svitávka, Komenského 157
10 Základní škola Černá Hora, příspěvková organizace Černá Hora, Strmá 308
11 Základní škola a Mateřská škola Kunštát, Brněnská 32
12 Základní škola a mateřská škola Blansko, Dvorská 26 "B" Blansko, Dvorská 26
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Brno-město 15.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 15
Datum: 15.4.2024
Místo: Brno
Organizátor: AC Moravská Slavia Brno
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Brno, Tuháčkova 25
2 Základní škola Brno, Řehořova 3
3 Cyrilometodějská církevní základní škola Brno, Lerchova 65
4 Základní škola Brno, Svážná 9
5 Základní škola Brno, Měšťanská 21
6 Základní škola Brno - Líšeň, Masarova 11
7 ZŠ Brno, Horácké náměstí 13 Brno, Horacké náměstí 13
8 Základní škola Brno, Jana Babáka 1
9 LABYRINTH – základní škola, s.r.o. Brno, Žerotínovo náměstí 6
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Břeclav 22.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 22.4.2024
Místo: Břeclav
Organizátor: TJ Lokomotiva Břeclav
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Podivín Podivín, Masarykovo náměstí 230
2 Základní škola Břeclav, Komenského 2
3 Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, Hlavní 82
4 Základní škola Klobouky u Brna Klobouky u Brna, Vinařská 29
5 Základní škola Břeclav, Slovácká 40
6 Základní škola Mikulov, Hraničářů 617
7 ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova1, příspěvková organizace Břeclav, Kupkova 1
8 Základní škola Břeclav, Školní 16
9 Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 641
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Vyškov 16.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 16.4.2024
Místo: Vyškov
Organizátor: AHA Vyškov
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 26
2 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39
3 Základní škola Vyškov, Nádražní 5
4 Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole Vyškov, Sídliště Osvobození 682
5 Základní škola a Mateřská škola Pustiměř, Pustiměř 207
6 ZŠ Rousínov Rousínov, Habrovanská 312
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Hodonín 16.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 16.4.2024
Místo: Vnorovy
Organizátor: AK Vnorovy
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Domanín, Domanín 256
2 Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, Školní 800
3 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem Blatnice pod Svatým Antonínkem, Blatnice 650
4 Masarykova základní škola Vracov, Komenského 950
5 Masarykova základní škola Velká nad Veličkou 461, Velká nad Veličkou 461
6 Základní škola Rohatec, Školní 50
7 ZŠ Vnorovy Vnorovy, Hlavní 750, 696 61 Vnorovy 17
8 Základní škola Strážnice, Školní 283
9 Základní škola Hodonín, U Červených domků 40
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Brno-venkov 29.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 29.4.2024
Místo: Ořechov
Organizátor: ZŠ Ořechov
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Ořechov Ořechov, Komenskéh 2
2 Základní škola a mateřská škola Syrovice 152, Syrovice 152
3 Základní škola a Mateřská škola Vranovice, Masarykova 178
4 ZŠ Tišnov Tišnov, Smíškova 840
5 ZŠ Tetčice Tetčice, Palackého 52
6 Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Neslovice, Hlavní 71
7 Základní škola Moravany, Školní 36
8 ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice Lomnice, Tišnovská 362
9 Základní škola a Mateřská škola Prštice, Tyršova 224
10 Základní škola a Mateřská škola Syrovice, Bratčice 69
11 Základní škola Modřice, Benešova 332
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Znojmo 15.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 15.4.2024
Místo: Moravský Krumlov
Organizátor: AC Moravský Krumlov
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134
2 Základní škola a Mateřská škola Olbramovice 125, Olbramovice 125
3 Základní škola Moravský Krumlov, Ivančická 218
4 Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo Hostěradice, Hostěradice 36
5 Základní škola a Mateřská škola Moravský Krumlov, Rybníky 55
6 Základní škola Tulešice, Dolní Dubňany 74
Přidejte se i vy! Přihlásit školu