Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Náchod 27.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 27.4.2022
Místo: Jaroměř
Organizátor: TJ Sokol Jaroměř, Roman Kopecký, kopero@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352
2 Základní škola Malecí Nové Město nad Metují, Školní 1000
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Rychnov nad Kněžnou 26.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 26.4.2022
Místo: Dobruška
Organizátor: SK Dobruška, Ing. Luděk Ovčarik, ovcarik@centrum.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563
2 Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596
3 Základní škola a Mateřská škola Skuhrov nad Bělou, Skuhrov nad Bělou 71
4 Základní škola Dobré, Dobré 110
5 ZŠ Fr.Kupky Dobruška Dobruška, Františka Kupky 350
6 Základní škola České Meziříčí, Jana Výravy 219
7 Základní škola a mateřská škola Javornice 2, Javornice 2
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Trutnov 27.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 27.4.2022
Místo: Trutnov
Organizátor: TJ Lokomotiva Trutnov, Musilová Michaela, musilova.m@centrum.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Trutnov, Rudolfa Frimla 816
2 ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou Svoboda nad Úpou, Kostelní 560
3 Základní škola Schulzovy sady Dvůr Králové n. L., E. Krásnohorské 154
4 Základní škola Trutnov 2, Mládežnická 536
5 ZŠ Karla Klíče Hostinné Hostinné, Horská 130
6 68247630 Vrchlabí, Školní 1336
7 Základní škola a mateřská škola Mladé Buky 160, Mladé Buky 160
8 ZŠ 2 Schulzovy sady B Dvůr Králové nad Labem, Schulzovy sady 101
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Jičín 29.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 29.4.2022
Místo: Jičín
Organizátor: AC TJ Jičín, Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Poděbradova Jičín Jičín, Poděbradova 18
2 Základní škola Nová Paka, Komenského 555 555
3 Základní škola Jičín, Husova 170
4 ZŠ Železnická, Jičín Jičín, Železnická 460
5 Masarykova ZŠ a MŠ Železnice, Tyršova 336
6 Základní škola Nová Paka, Husitská 1695
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Hradec Králové 28.4.2022 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 28.4.2022
Místo: Hradec Králové
Organizátor: TJ Sokol Hradec Králové, Karel Ettler, k.ettler@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní a mateřská škola Hradec Králové - Svobodné Dvory Hradec Králové, Spojovací 66
2 Základní škola SNP, Hradec Králové Hradec Králové, tř. SNP 694
3 Základní škola a Mateřská škola Hradec Králové, Pešinova 146
4 ZŠ a MŠ Pohádka, Mandysova, Hradec Králové Hradec Králové, Mandysova 1434
5 Základní škola a mateřská škola Libčany 1, Libčany 1
6 ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
Přidejte se i vy! Přihlásit školu