Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Přerov 22.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 22.4.2024
Místo: Hranice
Organizátor: SK Hranice
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Přerov, Přerov I - Město, Velká Dlážka 5
2 Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice, Tř. 1. máje 357
3 Základní škola a mateřská škola Hranice IV - Drahotuše, Hranická 100
4 Základní škola Přerov, Přerov I - Město, Trávník 27
5 ZŠ J. A. Komenského a MŠ Přerov, Hranická 14
6 ZŠ a Slaměníkova MŠ Radslavice, Školní 5
7 Základní škola Přerov, Přerov I - Město, Želatovská 8
8 Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko 1795
9 Základní škola Přerov, Přerov I - Město, U tenisu 4
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Jeseník 18.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 18.4.2024
Místo: Jeseník
Organizátor: SVČ a zařízení pro DVPP Duha Jeseník
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Zlaté Hory, Wolkerova 712
2 Základní škola a Mateřská škola Jeseník, Bělá pod Pradědem, Adolfovice 170
3 Základní škola Javorník, Školní 72
4 Základní škola a Mateřská škola Kobylá nad Vidnavkou, Alšova 120
5 Základní škola Jeseník, Nábřežní 28
6 Základní škola Česká Ves, Makarenkova 414
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Prostějov 3.5.2024 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 3.5.2024
Místo: Prostějov
Organizátor: AK Prostějov
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Zš a MŠ Jana Železného Prostějov Prostějov, sídliště Svobody 3578
2 Základní škola Plumlov, Krumsín 55
3 ZŠ Dr. Horáka Prostějov Prostějov, Dr. Horáka 24
4 Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice Nezamyslice, 1.máje 234
5 Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova 60
6 ZŠ a gymnázium města Konice Konice, Tyršova 609
7 Reálné gymnázium a ZŠ Otto Wichterleho Prostějov Prostějov, Studentská 2
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Olomouc 16.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 16.4.2024
Místo: Olomouc
Organizátor: AK Olomouc
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Grygov, Komenského 72
2 Základní škola Litovel, Vítězná 1250
3 Základní škola Olomouc, Heyrovského 33
4 Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Raisova 1
5 Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10
6 Základní škola a MŠ Aloise Štěpánka Dolany, Dolany 174
7 Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17
8 Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice, Pod Lipami 210
9 Základní škola a Mateřská škola Náklo, Náklo 126
10 Základní škola Šternberk, Dr. Hrubého 319
11 FZŠ dr.Mlady Horákové a MŠ Olomouc Olomouc, Rožňavská 21
12 Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4
13 Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, p. o. Doloplazy, Doloplazy 145
14 Masarykova základní škola a MŠ Velká Bystřice, 8. května 67
15 Základní škola Hlubočky Hlubočky, Olomoucká 116
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Šumperk 25.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 25.4.2024
Místo: Šumperk
Organizátor: TJ Šumperk
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Štíty Štíty, Školní 98
2 Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, Školní 122
3 ZŠ a MŠ Loučná nad Desnou Loučná nad Desnou, Loučná nad Desnou 58
4 Základní škola a Mateřská škola Rovensko, okr. Šumperk, přísp. org. Zábřeh, Rovensko 227
5 Základní škola Libina, Libina 548
6 Základní škola a mateřská škola Dubicko, Zábřežská 143
7 Základní škola Mohelnice, Mlýnská 758
8 ZŠ Šumperk 8.května 63 Šumperk, 8. Května 63
9 Základní škola a Mateřská škola Dolní Studénky, Dolní Studénky 87
10 Základní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503
11 Základní škola Ruda nad Moravou, okres šumperk Ruda nad Moravou, Sportovní 300
12 Základní škola Šumperk, Sluneční 38
13 ZŠ Vodní Mohelnice Mohelnice, Vodní 27
Přidejte se i vy! Přihlásit školu