Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Plzeň-jih 25.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 25.4.2024
Místo: Přeštice
Organizátor: ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Merklín Merklín, Školní 249
2 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí Spálené Poříčí, Náměstí Svobody 135
3 0ZŠ Spálené poříčí B Spálené Poříčí, Náměstí Svobody 135
4 ZŠ a MŠ Řenče Přeštice, Řenče 44
5 ZŠ Chotěšov Chotěšov, Plzeňská 388
6 ZŠ a MŠ Stod Stod, Komenského náměstí 10
7 ZŠ Dobřany Dobřany, třída 1.máje 618
8 ZŠ a MŠ Dolní Lukavice Dolní Lukavice, Dolní Lukavice 56
9 Základní škola Josefa Hlávky Přeštice Přeštice, Na Jordáně 1146
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Domažlice 26.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 14
Datum: 26.4.2024
Místo: Horšovský Týn
Organizátor: Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Masarykova základní škola a MŠ Klenčí pod Čerchovem 207, Klenčí pod Čerchovem 207
2 ZŠ a MŠ Postřekov Postřekov, Postřekov 271
3 Základní škola Horšovský Týn, Zámecký park 3 3
4 Základní škola Komenského 17, Domažlice, Komenského 17
5 Základní škola a mateřská škola Blížejov, Blížejov 92
6 Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B. Staška 232
7 Základní škola Kout na Šumavě, Kout na Šumavě 62
8 Základní škola Poběžovice Poběžovice, Masarykova 282
9 Základní škola Holýšov (okres Plzeň - jih), Táborová 428
10 Základní škola Koloveč, Sportovní 307
11 Základní škola Mrákov, Mrákov 93
12 Základní škola Staňkov, Komenského 196
13 Základní škola Horšovský Týn II Horšovský Týn, Zámecký park 3
14 Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou, Pavlovická 352
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Klatovy 2.5.2024 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 2.5.2024
Místo: Klatovy
Organizátor: ZŠ Plánická Klatovy, Atletika Klatovy
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Komenského Horažďovice Horažďovice, Komenského 211
2 Masarykova základní škola Klatovy IV, Národních mučedníků 185
3 Základní škola a mateřská škola Klatovy, Bezděkov 38
4 ZŠ a MŠ Čachrov Čachrov, Čachrov 10
5 Základní škola a mateřská škola Klatovy, Dolany 34
6 Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského ul. 250
7 Základní škola Sušice, Lerchova 1112
8 Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou, Rohozenská 225
9 Základní škola a mateřská škola Horažďovice, Chanovice 1
10 Základní škola Horažďovice, Pačejov 51
11 Základní škola Klatovy V., Čapkova ul. 126
12 Základní škola a Mateřská škola Švihov, Školní 343
13 Základní škola a Mateřská škola Železná Ruda, Zahradní 403
14 Základní škola Klatovy, Tolstého 765
15 Šafránkova ZŠ a MŠ Horažďovice, Nalžovské Hory 135
16 ZŠ Klatovy Plánická 194 Klatovy 1, Plánická 194
17 Základní škola Horažďovice, Blatenská 540
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Tachov 26.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 26.4.2024
Místo: Stříbro
Organizátor: ZŠ Stříbro, DDM Stříbro
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Stříbro, Mánesova 485 "B" Stříbro, Mánesova 485
2 Základní škola Tachov, Hornická 1325
3 Základní škola, Mateřská škola a ZUŠ Bezdružice, Školní 183
4 Základní škola Tachov, Zárečná 1540
5 Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace Přimda, Školní 264
6 Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039
7 ZŠ Planá Planá, náměstí Svobody 59
8 Základní škola Bor, Školní 440
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Plzeň-město, Plzeň sever 26.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 12
Datum: 26.4.2024
Místo: Plzeň
Organizátor: 21. ZŠ Plzeň, TJ Sokol SG Plzeň - Petřín
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 14. ZŠ Plzeň, Zábělská 25
2 33. základní škola Plzeň, Pod Švabinami 38
3 ZŠ a MŠ Benešova Plzeň, Doudlevecká 35
4 ZŠ a MŠ generála Pattona Dýšina Dýšina, Školní 229
5 21. ZŠ Plzeň, Slovanská alej 13
6 11. ZŠ Plzeň, Baarova 31
7 ZŠ Zbůch Zbůch, Hornická 300
8 1. základní škola Plzeň, Západní 18
9 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49
10 ZŠ Vejprnice Plzeň, Kyjevská 102
11 ZŠ a MŠ Božkov Plzeň - Božkov, Vřesinská 17
12 15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 831
13 25. ZŠ Plzeň, Chválenická 17
14 34. základní škola Plzeň, Gerská 32
15 2. ZŠ Plzeň, Schwarzova 20
16 ZŠ a MŠ Tlučná Tlučná, Školní 838
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Rokycany 3.5.2024 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 3.5.2024
Místo: Rokycany
Organizátor: ZŠ Radnice
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Radnice Radnice, Sídliště 591
2 Základní škola T. G. Masaryka Rokycany, Třebízského 32
3 ZŠ a MŠ Holoubkov Holoubkov, Holoubkov 14
4 ZŠ Mýto Mýto, Plzeňská 326
5 Základní škola Jižní předměstí Rokycany Rokycany, Čechova 855
6 ZŠ Rokycany, ulice Míru Rokycany, Míru 64
7 ZŠ Radnice B Radnice, Sídliště 569
8 ZŠ Volduchy Volduchy, Volduchy 121
9 ZŠ Karla Vokáče, Strašice Strašice 531, Strašice 531
10 ZŠ Ejpovice Ejpovice, Hlavní 87
Přidejte se i vy! Přihlásit školu