Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Kroměříž 25.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 25.4.2024
Místo: Holešov
Organizátor: Atletika Holešov
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 3. Základní škola Holešov, Družby 329
2 zš zámoraví Kroměříž, Švabinského nábř. 2077
3 Základní škola a Mateřská škola Rymice Holešov, Rymice 39
4 Základní škola a mateřská škola Žeranovice Žeranovice, Žeranovice 53
5 Základní škola Chropyně, Komenského 335
6 1. Základní škola Holešov, Smetanovy sady 630
7 Základní škola Hulín, Nábřeží 938
8 Základní škola Oskol Kroměříž, Mánesova 3861
9 Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem, Pod Zábřehem 1100
10 ZŠ Slovan Kroměříž Kroměříž, Zeyerova 3354
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Zlín 22.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 22.4.2024
Místo: Zlín
Organizátor: AK Zlín
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Tlumačov, Masarykova 63
2 Základní škola Zlín, Štefánikova 2514
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Vsetín 18.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 18.4.2024
Místo: Valašské Meziříčí
Organizátor: TJ Valašské Meziříčí
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Růžďka, Růžďka 203
2 ZŠ a MŠ Hutisko - Solanec Hutisko - Solanec, Hutisko - SOLANEC 605
3 ZŠ Zašová Zašová, Zašová 500
4 Základní škola Salvátor Valašské Meziříčí, Komenského 2
5 Základní škola Lešná, Lešná 133
6 Základní škola a mateřská škola Loučka 188 Loučka, Loučka 188
7 Základní škola Vsetín, Trávníky 1217, příspěvková organizace Vsetín, Matouše Václavka 1217
8 Základní škola Zubří, Školní 540
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Uherské Hradiště 25.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 25.4.2024
Místo: Uherské Hradiště
Organizátor: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Hluk Hluk, Nám. Komenského 950
2 Základní škola Polešovice, Školní 600
3 Základní škola Mistřice, Mistřice 1
4 Základní škola Staré Město, Komenského 1720
5 Základní škola a Mateřská škola Jalubí, Jalubí 514
6 Základní škola a MŠ J. A. Komenského Nivnice, Brodská 796
7 Základní škola Uherské Hradiště, Sportovní 777
8 Základní škola T. G. Masaryka Bojkovice, Štefánikova 460
Přidejte se i vy! Přihlásit školu