Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Nový Jičín 30.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 14
Datum: 30.4.2024
Místo: Nový Jičín
Organizátor: Atletika Nový Jičín
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408
2 Základní škola a Mateřská škola Štramberk, Zauličí 485
3 Základní škola Starý Jičín, Starý Jičín 126
4 Základní škola a Mateřská škola Kunín, Kunín 346
5 Základní škola dr. Milady Horákové Kopřivnice, Obránců míru 369
6 Základní škola E. Zátopka Kopřivnice Kopřivnice, Pionýrská 791
7 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123
8 Základní škola Galaxie s.r.o. Nový Jičín, K Nemocnici 211
9 Základní škola Odry, Pohořská 8
10 Základní škola a Mateřská škola Veřovice 276, Veřovice 276
11 Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913
12 ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského 701/3 přísp. org. Bílovec, Komenského 701
13 ZS a MŠ Mořkov Mořkov, Sportovní 258
14 Základní škola Komenského 66 Nový Jičín Nový Jičín, Komenského 66
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Bruntál 30.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 30.4.2024
Místo: Krnov
Organizátor: Atletika Krnov z.s.
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 MŠ, ZŠ a SŠ Slezské diakonie Krnov Krnov, SPC N 454
2 ZŠ Město Albrechtice Město Albrechtice, Opavická 1
3 ZŠ a MŠ Lichnov Lichnov, Lichnov 46
4 ZŠ Krnov, Žižkova 3 Krnov, Žižkova 3
5 Základní škola Krnov, Dvořákův okruh 2
6 Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, Školní 338
7 Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17
8 ZŠ Smetanův okruh 4 Krnov, Smetanův okruh 4
9 Základní škola Bruntál, Jesenická 10
10 Základní škola Vrbno pod Pradědem, Školní 477
11 ZŠ a MŠ TŘEMEŠNÁ Třemešná u Krnova, Třemešná 341
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Frýdek-Místek I. 25.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 0
Datum: 25.4.2024
Místo: Třinec
Organizátor: TJ TŽ Třinec
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ Třinec - Staré Město, U splavu 550
2 Základní škola a mateřská škola Sviadnov, Žabeň 150
3 Základní škola s p.j.v. Vendryně 234, 739 94, Vendryně 234 234
4 Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400
5 Základní škola a mateřská škola Třinec-Oldřichovice 275, Oldřichovice 275
6 Základní škola Dobrá, 739 51, Dobrá 860
7 Základní škola Petra Bezruče Třinec, Bezručova 418
8 Základní škola a Mateřská škola Janovice 410, Janovice 410, 739 11 410
9 Základní škola a mateřská škola Český Těšín, Ostravská 1710
10 Základní škola Vendryně, Vendryně 236
11 Základní škola a Mateřská škola Ropice 146, Ropice 146
12 Základní škola Třinec, Slezská 773
13 Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace Jablunkov, Lesní 190
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Opava 2.5.2024 propozice na webu Atletika.cz 8
Datum: 2.5.2024
Místo: Opava
Organizátor: TJ Sokol Opava
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Dolní Benešov, Nádražní 134
2 Masarykova základní škola a mateřská škola Melč Opava 6, Melč 192
3 Základní škola a Mateřská škola Opava, U Školy 1
4 ZŠ Opava Opava - Předměstí, Mařádkova 15
5 Základní škola T. G. Masaryka Opava, Riegrova 1385
6 Základní škola Háj ve Slezsku, Školní 90
7 Základní škola a Mateřská škola Slavkov Slavkov, Slezská 316
8 ZŠ Englišova Opava Opava, Englišova 82
9 ZŠ Opava Opava, Vrchní 19
10 Základní škola Opava, Edvarda 961
11 Základní škola Opava, Otická 18
12 Základní škola Opava, Boženy Němcové Opava 2
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Ostrava-město 17.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 17.4.2024
Místo: Ostrava
Organizátor: Atletika Poruba
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Ostrava, Srbská 450
2 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210
3 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, Bílovecká 10
4 Základní škola generála Z. Škarvady Ostrava-Poruba, Porubská 10
5 Základní škola Ostrava-Poruba, Porubská 832
6 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace Ostrava, Březinova 1383
Přidejte se i vy! Přihlásit školu