Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Praha-západ 15.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 14
Datum: 15.4.2024
Místo: Černošice
Organizátor: ASK Dipoli
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Jinočany, Pražská 54
2 Základní škola Libčice nad Vltavou, 5. května 68
3 Základní škola a mateřská škola Dolní Břežany, Zlatníky-Hodkovice, Náv.sv.Petra a 41
4 Základní škola Štěchovice, Školní 122
5 Základní škola Třebotov, Kosoř, Školská 38
6 Základní škola Dobřichovice, 5. května 40
7 Základní škola a Mateřská škola Třebotov, Hlavní 190
8 Svazková Základní škola Tursko, Holubice Tursko, Pražská 67
9 ZŠZB Roztoky Roztoky, Školní nám. 470
10 Základní škola a Mateřská škola Chýně, Chýně, Bolzanova 800
11 Základní škola Zdiměřice Jesenice - Zdiměřice, Hrnčířská 500
12 Základní škola Černošice, Pod Školou 447
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Příbram 24.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 24.4.2024
Místo: Dobříš
Organizátor: Sportovní Akademie Dobříš
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Dobříš, nám. Komenského 35
2 Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 Příbram VIII, Školní 75
3 2. základní škola Dobříš, Školní 1035
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Kladno 23.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 23.4.2024
Místo: Slaný
Organizátor: ŠAK Slaný
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Kladno - Kročehlavy, Norská 2633
2 ZŠ Zákolany Zákolany, Zákolany 50
3 Základní škola Kladno - Kročehlavy, Pařížská 2249
4 Základní škola Slaný, Politických vězňů 777
5 Základní škola Slaný, Rabasova 821
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Mělník 4.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 4.4.2024
Místo: Neratovice
Organizátor: DDM Neratovice
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Neratovice, Libiš, Školní 180
2 Základní škola T.Stolzové Kostelec nad Labem, nám. Komenského 288
3 ZŠ a MŠ Nedomice Nedomice, Nedomice 78
4 Základní škola Miroslava Plesingera-Božinova Neratovice Neratovice, Školní 900
5 Základní škola Tišice, Školní 74
6 Základní škola Obříství, Školní 84
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Rakovník 25.4.2024 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 25.4.2024
Místo: Rakovník
Organizátor: DDM Rakovník
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 3. základní škola Rakovník Rakovník, Okružní 2331
2 1.Základní škola Rakovník, Martinovského 153
3 2. základní škola Rakovník, Husovo náměstí 3
4 ZŠ a MŠ J. A. Komenského v Novém Strašecí Nové Strašecí, Komenského náměstí 209
Přidejte se i vy! Přihlásit školu