Výsledková listina 2017


Kraj Hlavní město Praha

Okresní kola

  okres
1 Praha 1 - 2,4,8,9,10,11,12,15,18,19,21,22
Místo Škola Čas
1 Základní škola Žernosecká, Žernosecká 3, Praha 8 - Kobylisy 09:01,76
8x100 Julie Žambochová, Nikola Tvrdá, Karolína Dvořáková, Kateřina Hartmanová, Adam Smutný, Jan Mulač, Daniel Marek, Filip Toninger 02:14,93
8x100 Aneta Nesměráková, Eliška Žambochová, Nicol Selicharová, Lucie Jenčíková, Kryštof Bendičák, Ondřej Kafka, Pavel Bojadžiev, Sebastian Koffi 02:09,68
8x200 Kryštof Bendičák, Sebastian Koffi, Aneta Nesměráková, Eliška Žambochová, Julie Žambochová, Kateřina Hartmanová, Adam Smutný, Filip Toninger 04:37,15
8x200 Ondřej Kafka, Pavel Bojadžiev, Nicol Selicharová, Lucie Jenčíková, Nikola Tvrdá, Karolína Dvořáková, Daniel Marek, Jan Mulač 04:47,55
2 ZŠ a MŠ Petřiny - jih, Šantrochova 2, Praha 6 - Břevnov 09:05,97
8x100 Lucie Kratochvílová, Katarína Šprláková, Anna Kalivodová, Klára Bejdáková, Heřman Šimáček, Lukáš Koptík, Viktor Vodička, Nathan Messele 02:19,46
8x100 Silvie Daněčková, Laura Kněžková, Kristýna Peterová, Eliška Žáková, Daniel Jakab, Filip Vojáček, Jakub Liška, Patrik Petera 02:05,87
8x200 Anna Kalivodová, Klára Bejdáková, Lukáš Koptík, Viktor Vodička, Laura Kněžková, Kristýna Peterová, Daniel Jakab, Patrik Petera 04:40,64
8x200 Lucie Kratochvílová, Katarína Šprláková, Heřman Šimáček, Nathan Messele, Silvie Daněčková, Eliška Žáková, Filip Vojáček, Jakub Liška 04:45,63
3 Masarykova základní škola, Polesná 1690, Praha 9 09:08,60
8x100 02:33,98
8x100 02:06,39
8x200 04:28,23
8x200 04:48,77
4 Základní škola Mazurská, Svídnická 599, Praha 8 - Troja 09:16,73
8x100 Linda Laváčková, Julie Trochtová, Barbora Špoutilová, Veronika Chválová, Tadeáš Tylich, David Škopek, Miroslav Hromádko, Filip Grof 02:25,09
8x100 Vojta Andrášek, Daniel Bolehovský, Mark Mc Intosh, Adam Štroner, Šárka Růžičková, Viktorie Vrbková, Julie Prýcová, Nela Prýcová 02:11,14
8x200 Šárka Růžičková, Viktorie Vrbková, Vojta Andrášek, Daniel Bolehovský, Tadeáš Tylich, Miroslav Hromádko, Linda Laváčková, Barbora Špoutilová 04:40,50
8x200 Nela Prýcová, Julie Prýcová, Adam Štroner, Mark Mc Intosh, Filip Grof, David Škopek, Veronika Chválová, Julie Trochtová 04:58,63
5 zš v rybníčkách, V Rybníčkách 31, Praha 10 09:22,34
8x100 Tomáš Kocourek, Eliška Hábová, Nikola Sedláková, Nicol Marečková, Klára Besedová, Kevin Chajkin, Marek Pečenka, Zdeněk Davídek 02:22,45
8x100 Anna Marková, Maxim Sýkora, Linda Havrdová, Richard Mojžíš, Anna Marie Mazáčová, Vanesa Křepelková, Štěpán Konopík, Daniel Mašata 02:10,75
8x200 Anna Marková, Maxim Sýkora, Eliška Hábová, Nikola Sedláková, Marek Pečenka, Zdeněk Davídek, Linda Havrdová, Daniel Mašata 04:56,92
8x200 Anna Marie Mazáčová, Vanesa Křepelková, Tomáš Kocourek, Kevin Chajkin, Klára Besedová, Nicol Marečková, Richard Mojžíš, Štěpán Konopík 04:49,14
6 Fakultní základní škola, Chodovická 2250, Praha 9 - Horní Počernice 09:24,65
8x100 Anna Páralová, Kateřina Koubová, Julie Černá, Rebeka Dobiášová, Matyáš Míka, Ladislav Bernard, Maxim Reha, Alex Kmenta 02:27,03
8x100 Karolínka Koubová, Viktorie Štaflová, Natálie Kadaníková, Martina Kopecká, Adam Švejnoha, Václav Třešňák, Jakub Hájek, Jakub Vlasák 02:17,00
8x200 Anna Páralová, Kateřina Koubová, Karolína Koubová, Viktorie Štaflová, Matyáš Míka, Ladislav Bernard, Adam Švejnoha, Václav Třešňák 04:40,62
8x200 Julie Černá, Rebeka Dobiášová, Natálie Kadaníková, Martina Kopecká, Maxim Reha, Alex Kmenta, Jakub Hájek, Jakub Vlasák 05:15,28
7 Základní škola Novoborská, Novoborská 371, Praha 9 09:26,37
8x100 02:26,87
8x100 02:08,53
8x200 04:50,97
8x200 04:52,95
8 Základní škola, Špitálská 789, Praha 9 - Vysočany 09:30,17
8x100 Sofie Křížková, Anna Zemánková, Viktorie Rysková, Lukáš Nguyen, Melani Van der Zwar, Jakub Vosecký, Vojtěch Klimt, Lukáš Kanta 02:29,54
8x100 Tereza Kaucká, Alžběta Franklová, Tomáš Jeleň, Stella Cabanová, Adam Swietek, Sára Zelenková, Sebastian Kop, Matěj Procházka 02:14,21
8x200 Anna Zemánková, Sofie Křížková, Lukáš Kanta, Jakub Vosecký, Alžběta Franklová, Sára Zelenková, Tomáš Jeleň, Adam Swietek 05:10,66
8x200 Viktorie Rysková, Melani Van der Zwar, Lukáš Nguyen, Vojtěch Klimt, Tereza Kaucká, Stella Cabanová, Sebastian Kop, Matěj Procházka 04:46,42
9 MŠ a Zš Na Balabence, Náměstí Na Balabence 800, Praha 9 09:44,92
8x100 Klára Šmehilová, Olga Krulichová, Nela Leknerová, Kateřina Valíčková, Ondřej Červenka, Filip Jeřábek, David Myška, Martin Nguyen 02:26,88
8x100 Johana Šmehilová, Adéla Dočkalová, Dominika Marková, Veronika Danišová, David Oganesyan, Oleksandr Ivanyus, Mirek Vu Quoc Ahn, Dorian Krejnický 02:17,38
8x200 Klára Šmehilová, Olga Krulichová, Ondřej Červenka, Filip Jeřábek, Johana Šmehilová, Adéla Dočkalová, David Oganesyan, Oleksandr Ivanyus 05:03,69
8x200 Nela Leknerová, Kateřina Valíčková, David Myška, Martin Nguyen, Dominika Marková, Veronika Danišová, Mirek Vu Quoc Ahn, Dorian Krejnický 05:00,66
10 ZŠ Albrechtická, Albrechtická 732, Praha 9 09:48,47
8x100 Štěpánka Nýdrlová, Kateřina Křížová, Klára Hanzlíčková, Magdalena Luder, Michal Ridzoň, Jakub Janeček, Jan Setnický, Matěj Wágner 02:31,11
8x100 Kryštof Štěrbáček, Tereza Boučková, Tereza Bacílková, Kristýna Špačková, Matěj Karbulka, Jáchym Ježek, Tomáš Leibl, Eliška Nýdrlová 02:16,37
8x200 Kryštof Štěrbáček, Tomáš Leibl, Kateřina Křížová, Matěj Wágner, Magdalena Luder, Jakub Janeček, Kristýna Špačková, Eliška Nýdrlová 05:00,99
8x200 Jáchym Ježek, Štěpánka Nýdrlová, Jan Setnický, Klára Hanzlíčková, Michal Ridzoň, Matěj Karbulka, Tereza Bacílková, Tereza Boučková 05:13,60
11 Základní škola, Litvínovská 500, Praha 9 - Prosek 09:54,31
8x100 Jakub Krejčí, Johana Babická, Elen Lapková, Karoline Jirousková, Jiří Fallada, Klára Hobzová, Alex Burčík, Luka Semeder 02:35,09
8x100 Markéta Entlicherová, Filip Schurmann, Nikola Zápotočná, Barbora Schrothová, Kryštof Kunický, Veronika Wessnitzerová, Ondřej Michna, Jakub Včela 02:13,53
8x200 Jakub Včela, Luka Semeder, Markéta Entlicherová, Karoline Jirousková, Veronika Wessnitzerová, Johana Babická, Jiří Fallada, Krištof Kunický 05:05,69
8x200 Alex Burčík, Klára Hobzová, Ondřej Michna, Filip Schurmann, Barbora Schrothová, Nikola Zápotočná, Elen Lapková, Jakub Krejčí 05:07,61
12 Základní škola Eden, Vladivostocká 6, Praha 10 - Vršovice 10:05,59
8x100 Dora Remišová, Lucie Tučková, Lukáš Plecitý, Ondřej Stejskal, Lisa Nuna Kamara, Alena Bernhardová, Štěpánek Adam, Forejt David 02:40,35
8x100 Eliška Svobodová, Michaela Knytlová, David Dobiaš, Matěj Vodenka, Lipová Karolína, Victoria Jeĺínková, Kadleček Tomáš, Grulich Václav 02:22,27
8x200 Forejt David, Štěpánek Adam, Lipová Karolína, Victoria Jeĺínková, Dobiaš David, Vodenka Matěj, Dora Remišová, Tučková Lucie 05:02,97
8x200 Lisa Nuna Kamara, Alena Bernhardová, Kadleček Tomáš, Grulich Václav, Svobodová Eliška, Knytlová Michaela, Lukáš Plecitý, Ondřej Stejskal 05:40,14
13 Základní škola, Gen. Janouška 1006, Praha 9 - Černý Most 10:07,94
8x100 Brož Matěj, Didov Stefan, Černý Tomáš, Novák Jan, Klečáková Stela, Procházková Markéta, Kadlečková Lucie, Nguyen Khanh Linh 02:32,79
8x100 Peterka Tomáš, Didov Ivan, Svoboda Petr, Juran Filip, Charouzková Kateřina, Bui Anna, Horčíková Kateřina, Kudrnovská Pavlína 02:21,93
8x200 Novák Jan, Didov Stefan, Klečáková Stela, Procházková Markéta, Didov Ivan, Juran Filip, Charouzková Kateřina, Horčíková Kateřina 05:13,22
8x200 Kudrnovská Pavlína, Nguyen Khanh Linh, Bui Anna, Kadlečková Lucie, Brož Matěj, Černý Tomáš, Peterka Tomáš, Svoboda Petr 05:31,37
14 Sportovní ZŠ a MŠ Človíček s.r.o., Kunická 1568, Praha 10 10:15,39
8x100 Filip Klaban, Martin Vojta, Mária Ďurkechová, Karolína Vlková, Denis Fingerhütt, Karolína Dziegielewská, Anna Davidová, Adam Röschl 02:32,27
8x100 Vavřinec Pospíšil, Jakub Vopálenský, Klára Vojtová, Tomáš Matias, Markéta Fauré, Anna Pašková, Lenka Šlahůnková, Marek Pešír 02:31,10
8x200 Vavřinec Pospíšil, Jakub Vopálenský, Klára Vojtová, Mária Ďurkechová, Filip Klaban, Karolína Dziegielewská, Lenka Šlahůnková, Martin Vojta 05:12,02
8x200 Marek Pešír, Denis Fingerhütt, Anna Pašková, Markéta Fauré, Tomáš Matias, Karolína Vlková, Anna Davidová, Adam Röschl 05:37,92
DIS PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS MŠ a ZŠ Beehive s.r.o., Na Šafrance 9, Praha 10
8x100
8x100
8x200
8x200
2 neaktuální
Výsledky nejsou k dispozici
3 Praha 2 - 1, 3, 5, 6, 7, 9, 13, 14, 16, 17, 20, 21
Místo Škola Čas
1 ZŠ Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 11 08:53,74
8x100 Procházka Matěj, Kapras Pavel, Krausová Henrieta, Hrehorová Kateřina, Brázda Tomáš, Chaloupka Matyáš, Polydorová Sandra, Novotná Devita Madey 02:20,43
8x100 Nguyen Tung Lam, Čvančara Lukáš, Bártů Tomáš, Borecký Daniel, Malcová Barbora, Matznerová Kateřina, Kyselicová Ema, Hrehorová Alžběta 02:02,77
8x200 Bártů Tomáš, Nguyen Tung Lam, Hrehorová Alžběta, Matznerová Kateřina, Procházka Matěj, Krausová Henrieta, Kapras Pavel, Hrehorová Kateřina 04:30,54
8x200 Borecký Daniel, Čvančara Lukáš, Kyselicová Ema, Malcová Barbora, Brázda Tomáš, Chaloupka Matyáš, Polydorová Sandra, Novotná Devita Madey 04:40,44
2 ZŠ Jižní IV., Jižní IV. 1750, Praha 4 08:53,75
8x100 Mikuláš Volek, Kateřina Lebedová, Lukáš Zelenka, Kateřina Kortánková, Lenka Weinholdová, Tom Phethean, Kristína Šoltésová, Patrik Pitřinec 02:19,09
8x100 Filip Kubíček, Karolína Lavičková, Roberto Enriquez, Emma Hanzlová, Tereza Petráková, Lukáš Přívozník, Karolína Kozohorská, Adam Bouší 02:05,22
8x200 Filip Kubíček, Mikuláš Volek, Kateřina Lebedová, Lukáš Přívozník, Karolína Lavičková, Kateřina Kortánková, Patrik Pitřinec, Emma Hanzlová 04:29,44
8x200 Roberto Enriquez, Lukáš Zelenka, Lenka Weinholdová, Adam Bouší, Karolína Kozohorská, Kristína Šoltésová, Tom Phethean, Tereza Petráková 04:49,36
3 ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Bronzová 2027, Praha 5 09:02,04
8x100 Claudia Neškerová, Šormová Eliška, Luková Karolína, Pončáková Karolína, Štěpán Adam, Bredikhin Vladislav, Šmerda Martin, Štěrba Tobiáš 02:23,10
8x100 Julia Novotná, Luisa Novotná, Ema Večerková, Justýna Cesneková, Linhart Jakub, Mikuš Radoslav, Lavrentiev Aleksandr, Hataš Petr 02:05,48
8x200 Claudia Neškerová, Luková Karolína, Julia Novotná, Luisa Novotná, Štěpán Adam, Bredikhin Vladislav, Linhart Jakub, Mikuš Radoslav 04:33,46
8x200 Šormová Eliška, Pončáková Karolína, Ema Večerková, Justýna Cesneková, Šmerda Martin, Štěrba Tobiáš, Lavrentiev Aleksandr, Hataš Petr 04:59,07
4 Základní škola, Ke Kateřinkám 1400, Praha 4 - Jižní Město 09:19,27
8x100 Anna Blechová 2. C, Alice Duchoňová 2. C, Daniela Šperkerová 3. B, Laura Michelle Lona 3. B, Josef Maršík 3. B, Josef Janeček 3. D, Matěj Michálek, Kryštof Bartoš 3. C 02:28,82
8x100 Sofie Gerstlová 4. B, Nela Matějková 4. B, Sára Švábová 4. B, Veronika Vráblíková 5. C, Filip Solár 4. B, Tomáš Holan 4. A, Lukáš Semrád 5.A, Martin Metelka 5. C 02:10,93
8x200 Nela Matějková 4. B, Sofie Gerstlová 4. B, Lukáš Semrád 5. A, Martin Metelka 5. C, Kryštof Bartoš 3. C, Matěj Michálek, Anna Blechová 2. C, Laura Michelle Lona 3. B 04:58,18
8x200 Veronika Vráblíková 5. C, Sára Švábová 4. B, Filip Solár 4. B, Tomáš Holan 4. A, Daniela Šperkerová 3. B, Alice Duchoňová 2. C, Josef Maršík 3. B, Josef Janeček 3. D 04:39,52
5 ZŠ s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy, Filosofska 3, Praha 4 09:25,56
8x100 ŠIMON LING, DOMINIK BINKO, MÁŠA GOSUDARIEVA, ELIŠKA JAROŠOVÁ, NIKOLAS TUTUNOVIČ, KATEŘINA ŠTYNDLOVÁ, OLDŘICH ŽELEZNÍK, DANIEL ČERVENKA 02:31,92
8x100 NIKOLA MOROZ, JIŘÍ KAPLAN, APOLENA ŠVÁBÍKOVÁ, EVA FULÍNOVÁ, KAROLÍNA JAROŠOVÁ, HUGO DANEL, SMAUEL KOLLER, ROKO MUNITIČ 02:08,91
8x200 APOLENA ŠVÁBÍKOVÁ, KAROLÍNA JAROŠOVÁ, ŠIMON LING, DANIEL ČERVENKA, ELIŠKA JAROŠOVÁ, DOMINIK BINKO, ROKO MUNITIČ, SMAUEL KOLLER 04:44,73
8x200 NIKOLA MOROZ, EVA FULÍNOVÁ, OLDŘICH ŽELEZNÍK, KATEŘINA ŠTYNDLOVÁ, NIKOLAS TUTUNOVIČ, MÁŠA GOSUDARIEVA, JIŘÍ KAPLAN, HUGO DANEL 05:00,11
6 Základní škola, Národních hrdinů 70, Praha 9 09:52,64
8x100 Julie Tichá, Dita Dymáková, Lucie Oceláková, Karolína Válalová, Filip Eybl, Filip Novák, Mojmír Novotný, Jakub Medveď 02:33,09
8x100 Linda Tichá, Kateřina Svobodová, Sára Štěpánová, Kristýna Růžičkvoá, Tobiáš Nohejl, Martin Pop, Vojta Šimek, Filip Urban 02:15,77
8x200 Sára Štěpánová, Kristýna Růžičková, Karolína Válalová, Lucie Oceláková, Tobiáš Nohejl, Martin Pop, Filip Novák, Filip Eybl 05:03,78
8x200 Linda Tichá, Julie Tichá, Dita Dymáková, Kateřina Svobodová, Jakub Medveď, Mojmír Novotný, Vojtěch Šimek, Filip Urban 05:24,99
DIS ZŠ a MŠ Slivenec, Ke Smíchovu 16, Praha 5 - Slivenec
8x100
8x100
8x200
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 11 08:39,69
8x100 Pavel Kapras, Vanesa Haase, Matěj Procházka, Henrieta Krausová, Tomáš Brázda, Matyáš Chaloupka, Sandra Polydorová, Devita Madey Novotná 02:13,95
8x100 Tung Lam Nguyen, Lukáš Čvančara, Tomáš Bártů, Alžběta Hrehorová, Barbora Malcová, Kateřina Matznerová, Ema Kyselicová, Daniel Borecký 02:01,72
8x200 Tomáš Bártů, Tung Lam Nguyen, Alžběta Hrehorová, Kateřina Matznerová, Matěj Procházka, Vanesa Haase, Henrieta Krausová, Pavel Kapras 04:24,02
8x200 Daniel Borecký, Lukáš Čvančara, Ema Kyselicová, Barbora Malcová, Tomáš Brázda, Matyáš Chaloupka, Sandra Polydorová, Devita Madey Novotná 04:36,58
2 ZŠ Jižní IV., Jižní IV. 1750, Praha 4 08:49,73
8x100 Patrik Pitřinec, Kateřina Lebedová, Lukáš Zelenka, Kateřina Kortánková, Lenka Weinholdová, Tom Phethean, Magdaléna Vlasáková, Emanuel Peňafort 02:11,88
8x100 Filip Kubíček, Karolína Lavičková, David Chloupek, Emma Hanzlová, Lucie Weinholdová, Lukáš Přívozník, Karolína Kozohorská, Adam Bouší 02:05,29
8x200 Filip Kubíček, Emanuel Peňafort, Kateřina Lebedová, Lukáš Přívozník, Karolína Lavičková, Kateřina Kortánková, Patrik Pitřinec, Emma Hanzlová 04:32,56
8x200 David Chloupek, Lukáš Zelenka, Lenka Weinholdová, Adam Bouší, Karolína Kozohorská, Magdaléna Vlasáková, Tom Phethean, Lucie Weinholdová 04:40,93
3 Masarykova základní škola, Polesná 1690, Praha 9 09:00,28
8x100 Michaela Hazrdová, Jakub Kejla, Julie Šedivá, Lukáš Jelen, Nikola Vopálenská, Jáchym Jurgl, Natálie Vacková, Karim Deif 02:22,62
8x100 Štěpán Schmidt, Eliška Hanzlová, Vojtech Vokoun, Sofie Obrdová, Jakub Taške, Aneta Krejdlová, Jáchym Burian, Tea Kalendová 02:06,89
8x200 Lukáš Jelen, Eliška Hanzlová, Karim Deif, Sofie Obrdová, Jáchym Jurgl, Aneta Krejdlová, Jáchym Burian, Tea Kalendová 04:30,77
8x200 Michaela Hazrdová, Jakub Kejla, Natálie Vacková, Štěpán Schmidt, Nikola Vopálenská, Jakub Taške, Julie Šedivá, Vojtěch Vokoun 05:01,47
4 Základní škola Žernosecká, Žernosecká 3, Praha 8 - Kobylisy 09:00,56
8x100 Karolína Mrázková, Nikola Tvrdá, Karolína Dvořáková, Kateřina Hartmanová, Adam Smutný, Jan Mulač, Štěpán Chaluš, Filip Toninger 02:14,73
8x100 Aneta Nesměráková, Tainara Radka Duba, Nicol Selicharová, Lucie Jenčíková, Kryštof Bendičák, Ondřej Kafka, Pavel Bojadžiev, Sebastian Koffi 02:06,81
8x200 Kryštof Bendičák, Sebastian Koffi, Aneta Nesměráková, Tainara Radka Duba, Karolína Mrázková, Kateřina Hartmanová, Adam Smutný, Filip Toninger 04:39,02
8x200 Ondřej Kafka, Pavel Bojadžiev, Nicol Selicharová, Lucie Jenčíková, Nikola Tvrdá, Karolína Dvořáková, Štěpán Chaluš, Jan Mulač 04:50,93
5 2. základní škola, školní 1035, Dobříš 09:09,70
8x100 Daniel Suchý, Matěj Vršecký, Vincent Nikl, Tomáš Krejsa, Barbora Dvořáková, Veronika Mikšovská, Nikola Houfková, Hocková Aneta 02:23,54
8x100 Filip Rehák, David Fabián, Jakub Matouš, Michal Prusík, Šárka Fabiánová, Veronika Lešnerová, Marika Pulkrabová, Agáta Průšová 02:01,54
8x200 Filip Rehák, David Fabián, Veronika Lešnerová, Agáta Průšová, Daniel Suchý, Tomáš Krejsa, Barbora Dvořáková, Nikola Houfková 04:44,62
8x200 Jakub Matouš, Michal Prusík, Šárka Fabiánová, Marika Pulkrabová, Matěj Vršecký, Vincent Nikl, Veronika Mikšovská, Hocková Aneta 04:55,96
6 ZŠ V Rybníčkách, V Rybníčkách 31, Praha 10 09:11,09
8x100 Tomáš Kocourek, Eliška Hábová, Nikola Sedláková, Nicol Marečková, Klára Besedová, Kevin Chajkin, Marek Pečenka, Zdeněk Davídek 02:21,11
8x100 Anna Marková, Maxim Sýkora, Linda Havrdová, Richard Mojžíš, Anna Marie Mazáčová, Vanesa Křepelková, Štěpán Konopík, Daniel Mašata 02:08,03
8x200 Anna Marková, Maxim Sýkora, Eliška Hábová, Nikola Sedláková, Marek Pečenka, Zdeněk Davídek, Linda Havrdová, Daniel Mašata 04:41,95
8x200 Anna Marie Mazáčová, Vanesa Křepelková, Tomáš Kocourek, Kevin Chajkin, Klára Besedová, Nicol Marečková, Richard Mojžíš, Štěpán Konopík 05:09,52
7 ZŠ s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy, Filosofská 3, Praha 4 09:11,16
8x100 ŠIMON LING, DOMINIK BINKO, MÁŠA GOSUDARIEVA, ELIŠKA JAROŠOVÁ, NIKOLAS TUTUNOVIČ, KATEŘINA ŠTYNDLOVÁ, OLDŘICH ŽELEZNÍK, DANIEL ČERVENKA 02:23,39
8x100 NIKOLA MOROZ, JIŘÍ KAPLAN, APOLENA ŠVÁBÍKOVÁ, EVA FULÍNOVÁ, KAROLÍNA JAROŠOVÁ, HUGO DANEL, SMAUEL KOLLER, ROKO MUNITIČ 02:03,93
8x200 APOLENA ŠVÁBÍKOVÁ, KAROLÍNA JAROŠOVÁ, ŠIMON LING, DANIEL ČERVENKA, ELIŠKA JAROŠOVÁ, DOMINIK BINKO, ROKO MUNITIČ, SMAUEL KOLLER 04:43,84
8x200 NIKOLA MOROZ, EVA FULÍNOVÁ, OLDŘICH ŽELEZNÍK, KATEŘINA ŠTYNDLOVÁ, NIKOLAS TUTUNOVIČ, MÁŠA GOSUDARIEVA, JIŘÍ KAPLAN, HUGO DANEL 04:51,73
8 Fakultní základní škola, Chodovická 2250, Praha 9 - Horní Počernice 09:18,49
8x100 Anna Páralová, Kateřina Koubová, Julie Černá, Rebeka Dobiášová, Matyáš Míka, Ladislav Bernard, Maxim Reha, Alex Kmenta 02:24,23
8x100 Karolína Koubová, Viktorie Štaflová, Natálie Kadaníková, Magdaléna Pokorná, Adam Švejnoha, Václav Třešňák, Metoděj Jílek, Jakub Mašek 02:12,28
8x200 Anna Páralová, Kateřina Koubová, Karolína Koubová, Viktorie Štaflová, Matyáš Míka, Ladislav Bernard, Adam Švejnoha, Václav Třešňák 04:41,98
8x200 Julie Černá, Rebeka Dobiášová, Natálie Kadaníková, Magdaléna Pokorná, Maxim Reha, Alex Kmenta, Metoděj Jílek, Jakub Mašek 05:04,84
9 ZŠ Špitálská, Špitálská 789, Praha 9 09:20,89
8x100 Sofie Křížková, Anna Zemánková, Viktorie Rysková, Lukáš Nguyen, Melani Van der Zwar, Jakub Vosecký, Vojtěch Klimt, Lukáš Kanta 02:24,51
8x100 Tereza Kaucká, Alžběta Franklová, Tomáš Jeleň, Stella Cabanová, Adam Swietek, Sára Zelenková, Sebastian Kop, Matěj Procházka 02:10,16
8x200 Anna Zemánková, Sofie Křížková, Lukáš Kanta, Jakub Vosecký, Alžběta Franklová, Sára Zelenková, Tomáš Jeleň, Adam Swietek 05:00,45
8x200 Viktorie Rysková, Melani Van der Zwar, Lukáš Nguyen, Vojtěch Klimt, Tereza Kaucká, Stella Cabanová, Sebastian Kop, Matěj Procházka 04:46,22
10 ZŠ Albrechtická, Albrechtická 732, Praha 9 09:50,85
8x100 Štěpánka Nýdrlová, Kateřina Křížová, Klára Hanzlíčková, Magdalena Luder, Michal Ridzoň, Jakub Janeček, Jan Setnický, Matěj Wágner 02:30,48
8x100 Kryštof Štěrbáček, Tereza Boučková, Tereza Bacílková, Kristýna Špačková, Matěj Karbulka, Jáchym Ježek, Tomáš Leibl, Eliška Nýdrlová 02:17,16
8x200 Kryštof Štěrbáček, Tomáš Leibl, Kateřina Křížová, Matěj Wágner, Magdalena Luder, Jakub Janeček, Kristýna Špačková, Eliška Nýdrlová 05:03,21
8x200 Jáchym Ježek, Štěpánka Nýdrlová, Jan Setnický, Klára Hanzlíčková, Michal Ridzoň, Matěj Karbulka, Tereza Bacílková, Tereza Boučková 05:18,86