Výsledková listina 2017


Kraj Liberecký

Okresní kola

  okres
1 Česká Lípa
Místo Škola Čas
1 Základní škola a ZUŠ U Školy 98 Jablonné v Podještědí, U Školy 98, Jablonné v Podještědí 09:53,20
8x100 02:39,50
8x100 02:14,20
8x200 04:59,50
8x200 05:12,80
2 Základní škola a ZUŠ U Školy 98 Jablonné v Podještědí, U Školy 98, Jablonné v Podještědí 10:14,60
8x100 Barbora Balážová, Anežka Čižinská, Anna Dvořáková, Sára Foktová, Tomáš Chládek, Tomáš Lukavec, Jan Netík, Zbyněk Naď 02:42,30
8x100 Eliška Janďurová, Vendula Lálová, René Poupová, Lucie Šlamborová, Jan Paseka, Petr Žmuda, Tomáš Žucha, Petr Krob 02:18,40
8x200 Barbora Balážová, Anežka Čižinská, Tomáš Chládek, Tomáš Lukavec, Eliška Janďurová, Vendula Lálová, Jan Paseka, Petr Žmuda 05:13,90
8x200 Anna Dvořáková, Sára Foktová, Jan Netík, Zbyněk Naď, René Poupová, Lucie Šlamborová, Tomáš Žucha, Petr Krob 05:31,70
2 Liberec
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Dobiášova 851, Liberec 6 09:25,44
8x100 Jan Kolář, Vadym Mikulin, Elena Černohorská, Lucie Houdová, Nikola Netušilová, Dominik Turko, Eliška Nimrichterová, Kryštof Netušil 02:27,23
8x100 Daniel Kolář, Denis Knap, Veronika Zelinková, Aneta Sedlická, Nikita Tvercovici, Tereza Válková, Tereza Tourková, Filip Papoušek 02:10,60
8x200 Kryštof Netušil, Jan Kolář, Eliška Nimrichterová, Daniel Kolář, Tereza Válková, Lucie Houdová, Tereza Tourková, Filip Papoušek 04:47,61
8x200 Dominik Turko, Vadym Mikulin, Veronika Zelinková, Nikola Netušilová, Nikita Tvercovici, Elena Černohorská, Aneta Sedlická, Denis Knap 05:05,98
2 ZŠ Hejnice, Lázeňská 406, Hejnice 09:50,51
8x100 Aneta Štíchová, Denisa Chlomková, Ája Žáčková, Aneta Eflerová, Michal Nový, Samuel Hamáček, Vojtěch Holata, Matouš Tichý 02:28,36
8x100 Kája Dimlová, Kája Rodrová, Tereza Bučková, Viktorka Frolíková, Quido Šebelka, Jan Přibyl, Matěj Pýcha, Milan Konývka 02:21,47
8x200 Aneta Štíchová, Denisa Chlomková, Michal Nový, Samuel Hamáček, Kája Dimlová, Tereza Bučková, Quido Šebelka, Jan Přibyl 05:00,68
8x200 Ája Žáčková, Aneta Eflerová, Matouš Tichý, Vojtěch Holata, Kája Rodrová, Viktorka Frolíková, Matěj Pýcha, Milan Konývka 05:22,73
3 ZŠ a ZUŠ Jabloňová, Jabloňová 564, Liberec 12 10:02,44
8x100 Tuma Vojtěch, Vaňková Barbora, Hanzlík Jakub, Švarcová Jana, Machačný Matěj, Veselá Veronika, Vacek Kryštof, Vacková Sára 02:33,13
8x100 Vojtěch Matěj, Novotná Patricie, Palán Marek, Šebelíková Tereza, Vivial Ondřej, Andrlová Lucie, Kristen Adam, Habelová Tereza 02:20,07
8x200 Vivial Ondřej, Novotná Patricie, Hanzlík Jakub, Vaňková Barbora, Tuma Vojtěch, Vacková Sára, Kristen Adam, Šebelíková Tereza 05:09,24
8x200 Vojtěch Matěj, Habelová Tereza, Vacek Kryštof, Švarcová Jana, Machačný Matěj, Veselá Veronika, Palán Marek, Andrlová Lucie 05:15,20
4 ZŠ Barvířská, Proboštská 38, Liberec 7 10:19,17
8x100 Tadeáš Růžička, Žižka Michal, Horáček Matěj, Šimek Antonín, Kostelecká Vanesa, Pekárová Danica, Peukerová Sandra, Ludvíková Kateřina 02:36,74
8x100 Matyáš Jansa, David Bobek, Jiří Sládek, Tomáš Kocour, Linda Jandová, Anna Muzikářová, Andrea Gregorová, Alena Boučková 02:19,23
8x200 Tadeáš Růžička, Horáček Matěj, Kostelecká Vanesa, Peukerová Sandra, Matyáš Jansa, David Bobek, Andrea Gregorová, Anna Muzikářová 05:25,57
8x200 Žižka Michal, Šimek Antonín, Pekárová Danica, Ludvíková Kateřina, Jiří Sládek, Tomáš Kocour, Alena Boučková, Linda Jandová 05:23,20
3 Jablonec nad Nisou - Liberec
Místo Škola Čas
1 ZŠ Jablonec nad Nisou Liberecká 26, příspěvková organizace, Liberecká 26, Jablonec nad Nisou 09:17,91
8x100 Tobias Merker, Martin Mairich, Michal Bursa, Václav Resl, Michaela Velová, Kamila Dvořáčková, Natálie Englberthová, Patricie Švarcová 02:22,47
8x100 Jakub Gaši, Matouš Martinka, Albert Míka, Dan Duschka, Adéla Sochorová, Adéla Horčičková, Barbora Strnádková, Sarah Tonarová 02:10,93
8x200 Tobias Merker, Martin Mairich, Michaela Velová, Patricie Švarcová, Jakub Gaši, Matouš Martinka, Adála Sochorová, Adéla Horčičková 04:44,51
8x200 Michal Bursa, Václav Resl, Kamila Dvořáčková, Natálie Englberthová, Albert Míka, Dan Duschka, Barbora Strnádková, Sarah Tonarová 04:57,95
2 Základní škola, Pasířská 72, Jablonec nad Nisou 09:23,54
8x100 Šárka Palatová, Lucie Rybáková, Eva Nožičková, Barbora Benková, Jan Nožička, Lukáš Kostka, Vojtěch Sůva, Štěpán Sobota 02:25,37
8x100 Daniela Fidrová, Simona Šilhánová, Kateřina Matějková, Anna Ambrožová, Lukáš Horna, Jakub Nezbeda, Jakub Svoboda, Daniel Havlík 02:08,05
8x200 Šárka Palatová, Lucie Rybáková, Jan Nožička, Štěpán Sobota, Daniela Fidrová, Simona Šilhánová, Lukáš Horna, Jakub Svoboda 04:50,22
8x200 Eva Nožičková, Barbora Benková, Vojtěch Sůva, Lukáš Kostka, Kateřina Matějková, Anna Ambrožová, Daniel Havlík, Jakub Nezbeda 04:50,12
3 Základní škola, 5. května 76, Jablonec nad Nisou 09:31,91
8x100 Kateřina Kumstátová, Anna Sodomková, Sára Študentová, Gabriela Kulinová, Lukáš Balatka, Šimon Danilevič, Josef Pitel, Vladimír Dušek 02:26,44
8x100 Aneta Crhová, Nicole Veinholdová, Eliška Flanderková, Nikola Jínová, Martin Balatka, Matěj Kubín, Karel Hlavatý, Daniel Paszternák 02:16,43
8x200 Martin Balatka, Matěj Kubín, Lukáš Balatka, Šimon Danilevič, Aneta Crhová, Nicole Veinholdová, Kateřina Kumstátová, Sára Študentová 04:49,04
8x200 Karel Hlavatý, Daniel Paszternák, Josef Pitel, Vladimír Dušek, Eliška Flanderková, Nikola Jínová, Gabriela Kulinová, Anna Sodomková 05:14,32
4 Základní škola, Školní 700, Železný Brod 09:32,28
8x100 Sofie Zlatušková, Michaela Kopalová, Daniela Polcerová, Rozálie Procházková, Richard Abrahám, Bohdan Pachomov, Mikuláš Vaněk, Daniel Mihalo 02:19,62
8x100 Viktorie Březnová, Natali Drobná, Hana Klingerová, Barbora Rezlerová, Ondřej Petrák, Šimon Brožek, Vasyl Ursta, Josef Kurfiřt 02:13,97
8x200 Sofie Zlatušková, Michaela Kopalová, Daniel Mihalo, Bohdan Pachomov, Viktorie Březnová, Barbora Rezlerová, Šimon Brožek, Ondřej Petrák 04:58,69
8x200 Rozálie Procházková, Daniela Polcerová, Richard Abrahám, Mikuláš Vaněk, Natali Drobná, Hana Klingerová, Vasyl Ursta, Josef Kurfiřt 05:05,94
5 ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou, Školní 488, Rychnov u Jablonce nad Nisou 09:35,12
8x100 Michaela Havlová, Vít Provazník, Kristýna Filipi, Adler Daniel, Barbora Vavrošová, Vojtěch Šifta, Emílie Hornová, Tomáš Honců 02:32,35
8x100 Zuzana Krevňáková, Jan Lucas Košek, Anita Qurgiali, Jan Zurynek, Tereza Levinská, Petr Malý, Jaroslava Brožová, Roman Kadavý 02:17,63
8x200 Barbora Vavrošová, Vojtěch Šifta, Emílie Hornová, Tomáš Honců, Tereza Levinská, Petr Malý, Jaroslava Brožová, Roman Kadavý 04:45,14
8x200 Michaela Havlová, Vít Provazník, Kristýna Filipi, Adler Daniel, Zuzana Krevňáková, Jan Lucas Košek, Anita Qurgiali, Jan Zurynek 05:17,97
6 Základní škola, Pelechovská 800, Železný Brod 09:47,48
8x100 Dominik Archman, Petr Budovič, Lukáš Antosz, Josef Plesl, Karolína Komadová, Viktorie Vindyšová, Charlotte Šírková, Naďa Koublová 02:29,99
8x100 Jakub Brožek, Jan Brožek, Vojtěch Kůtek, Adam Vepřek, Julie Čejchanová, Denisa Kocourová, Natálie Budovičová, Zuzana Šefrová 02:13,13
8x200 Dominik Archman, Petr Budovič, Karolína Komadová, Viktorie Vindyšová, Jan Brožek, Jakub Brožek, Denisa Kocourová, Natálie Budovičová 05:04,36
8x200 Lukáš Antosz, Josef Plesl, Naďa Koublová, Charlotte Šírková, Vojtěch Kůtek, Adam Vepřek, Zuzana Šefrová, Julie Čejchanová 05:18,81
7 Svobodná ZŠ, o.p.s., Rybářská 35, Jablonec nad Nisou 09:48,72
8x100 Karla Bobková, Boris Gubančok, Jakub Zemánek, Karin Svobodová, Jakub Mach, Tobiáš Slávik, Robert Gubančok, Jan Zemánek 02:37,12
8x100 Kateřina Kašparová, Oliver Brycz, Štěpán Dušek, Tereza Sejnová, Pavel Wetcke, Róza Mikešová, Filip Hejna, Jan Dolek 02:15,39
8x200 Boris Gubančok, Tereza Sejnová, Karin Svobodová, Oliver Brycz, Karla Bobková, Jan Zemánek, Kateřina Kašparová, Filip Hejna 04:56,21
8x200 Pavel Wetcke, Jakub Mach, Róza Mikešová, Jakub Zemánek, Jan Dolek, Robert Gubančok, Štěpán Dušek, Tobiáš Slávik 05:21,51
4 Semily
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Komenského 288, Jilemnice 07:39,80
8x100 Marek Holec, Filip Kavan, Jan Korbelář, Matyáš Bárta, Eliška Krtičková, Amélie Votočková, Katrin Vinklářová, Sofie Školová 02:02,10
8x100 Jakub Salaba, Patrik Plecháč, Sebastian Hauk, David Mánek, Julie Vaňková, Anežka Seiferová, Michaela Jakouběová, Sára Kunertová 01:43,90
8x200 Marek Holec, Jan Korbelář, Sofie Školová, Katrin Vinklářová, Jakub Salaba, Patrik Plecháč, Julie Vaňková, Michaela Jakouběová 03:53,80
8x200 Filip Kavan, Matyáš Bárta, Amélie Votočková, Eliška Krtičková, Sebastian Hauk, David Mánek, Sára Kunertová, Anežka Seiferová 03:58,00
2 Základní škola, Jana Harracha 97, Jilemnice 07:51,70
8x100 HNIK Lukáš, PITRMUC Ondřej, ŠPICAROVÁ Karolína, MLYNÁRIKOVÁ Laura, FEJKL Jan, GABRIEL Tomáš, ZAHRÁDKOVÁ Marie, MORKESOVÁ Sabrina 02:03,20
8x100 POKORNÁ Petra, PIŠTOROVÁ Karolína, JOHNOVÁ Nela, HORÁČKOVÁ Veronika, JEŽEK Jonáš, JEŽEK Mikuláš, VANCL Lukáš, STACH Ondřej 01:50,10
8x200 HNIK Lukáš, PITRMUC Ondřej, ŠPICAROVÁ Karolína, MLYNÁRIKOVÁ Laura, POKORNÁ Petra, PIŠTOROVÁ Karolína, JEŽEK Jonáš, JEŽEK Mikuláš 04:01,60
8x200 FEJKL Jan, GABRIEL Tomáš, ZAHRÁDKOVÁ Marie, MORKESOVÁ Sabrina, JOHNOVÁ Nela, HORÁČKOVÁ Veronika, VANCL Lukáš, STACH Ondřej 03:58,40
3 ZŠ, MŠ a ZUŠ, Jablonec nad Jizerou 370, Jablonec nad Jizerou 08:17,80
8x100 Kkouřimská Sára, Štěpánková Barbora, Tuháčková Anna Marie, Háková Veronika, Štajer Hugo, Pěnička Richard, Pěnička Štěpán, Hlaváč Filip 02:04,60
8x100 Janoušková Adéla, Poláková Kristýna, Klikorková Tereza, Ciróková Daniela, Doubek Matyáš, Grosman Ondřej, Hnyk Jakub, Petrovický Dan 01:58,60
8x200 Kouřimská Sára, Štěpánková Barbora, Štajer Hugo, Pěnička Richard, Janoušková Adéla, Poláková Kristýna, Petrovický Dan, Doubek Matyáš 04:14,60
8x200 Tuháčková Anna Marie, Háková Veronika, Pěnička Štěpán, Hlaváč Filip, Klikorková Tereza, Ciróková Daniela, Grosman Ondřej, Hnyk Jakub 04:17,40
DIS Základní škola a Mateřská škola, Studenec 367, Studenec
8x100
8x100
8x200
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Dobiášova 851, Liberec 6 09:01,30
8x100 Jan Kolář, Vadym Mikulin, Elena Černohorská, Sára Nováková, Natálie Kulhánková, Jan Fejt, Eliška Nimrichterová, Kryštof Netušil 02:22,60
8x100 Daniel Kolář, Denis Knap, Veronika Zelinková, Tereza Andrlová, Nikita Tvercovici, Tereza Válková, Tereza Tourková, Filip Papoušek 02:04,40
8x200 Kryštof Netušil, Jan Kolář, Eliška Nimrichterová, Daniel Kolář, Tereza Válková, Elena Černohorská, Tereza Tourková, Filip Papoušek 04:34,30
8x200 Jan Fejt, Vadym Mikulin, Veronika Zelinková, Natálie Kulhánková, Nikita Tvercovici, Sára Nováková, Tereza Andrlová, Denis Knap 04:55,40
2 Základní škola, Komenského 288, Jilemnice 09:02,70
8x100 Marek Holec, Filip Kavan, Jan Korbelář, Matyáš Bárta, Katrin Vinklářová, Amelie Votočková, Sofie Školová, Anna Čížková 02:23,30
8x100 Jakub Salaba, Patrik Plecháč, Sebastian Hauk, David Mánek, Julie Vaňková, Anežka Seifertová, Michaela Jakouběová, Sára Kunertová 02:02,00
8x200 Matyáš Bárta, Jan Korbelář, Katrin Vinklářová, Anna Čížková, Jakub Salaba, Patrik Plecháč, Michaela Jakouběová, Julie Vaňková 04:37,40
8x200 Marek Holec, Filip Kavan, Amelie Votočková, Sofie Školová, Sebastian Hauk, David Mánek, Anežka Seifertová, Sára Kunertová 04:43,40
3 ZŠ Jablonec nad Nisou Liberecká 26, příspěvková organizace, Liberecká 26, Jablonec nad Nisou 09:04,40
8x100 Tobias Merker, Martin Mairich, Michal Bursa, Václav Resl, Michaela Velová, Kamila Dvořáčková, Natálie Englberthová, Vendula Karbanová 02:19,10
8x100 Jakub Gaši, Matěj Vopat, Albert Míka, Dan Duschka, Adéla Sochorová, Adéla Horčičková, Barbora Strnádková, Sarah Tonarová 02:05,40
8x200 Tobias Merker, Martin Mairich, Michaela Velová, Vendula Karbanová, Jakub Gaši, Matěj Vopat, Adála Sochorová, Adéla Horčičková 04:39,90
8x200 Michal Bursa, Václav Resl, Kamila Dvořáčková, Natálie Englberthová, Albert Míka, Dan Duschka, Barbora Strnádková, Sarah Tonarová 04:49,20
4 Základní škola, Pasířská 72, Jablonec nad Nisou 09:07,40
8x100 Šárka Palatová, Lucie Rybáková, Eva Nožičková, Barbora Benková, Jan Nožička, Lukáš Kostka, Vojtěch Sůva, Štěpán Sobota 02:26,40
8x100 Daniela Fidrová, Simona Šilhánová, Kateřina Matějková, Anna Ambrožová, Lukáš Horna, Jakub Nezbeda, Jakub Svoboda, Daniel Havlík 02:05,40
8x200 Šárka Palatová, Lucie Rybáková, Jan Nožička, Štěpán Sobota, Daniela Fidrová, Simona Šilhánová, Lukáš Horna, Jakub Svoboda 04:35,60
8x200 Eva Nožičková, Barbora Benková, Vojtěch Sůva, Lukáš Kostka, Kateřina Matějková, Anna Ambrožová, Daniel Havlík, Jakub Nezbeda 04:56,50
5 ZŠ Hejnice, Lázeňská 406, Hejnice 09:40,70
8x100 Aneta Štíchová, Denisa Chlomková, Ája Žáčková, Aneta Eflerová, Michal Nový, Samuel Hamáček, Vojtěch Holata, Matouš Tichý 02:23,10
8x100 Kája Dimlová, Kája Rodrová, Tereza Bučková, Viktorka Frolíková, Quido Šebelka, Jan Přibyl, Matěj Pýcha, Milan Konývka 02:20,70
8x200 Aneta Štíchová, Denisa Chlomková, Michal Nový, Samuel Hamáček, Kája Dimlová, Kája Rodrová, Quido Šebelka, Jan Přibyl 04:56,90
8x200 Ája Žáčková, Aneta Eflerová, Vojtěch Holata, Matouš Tichý, Tereza Bučková, Viktorka Frolíková, Matěj Pýcha, Milan Konývka 05:16,90
6 Základní škola a ZUŠ U Školy 98 Jablonné v Podještědí, U Školy 98, Jablonné v Podještědí 09:59,00
8x100 02:38,40
8x100 02:16,00
8x200 05:57,20
8x200 05:04,60
7 ZŠ a ZUŠ, Jabloňová 564, Liberec 12 10:06,60
8x100 Prudič Štěpán, Vaňková Bára, Vacek Kryštof, Švarcová  Jana, Hybner Samuel, Veselá Veronika, Machačný Matěj, Václavíková Eliška 02:37,40
8x100 Petr Adam, Vojtěch Matěj, Šebelíková Tereza, Palán Marek, Procházková Petra, Andrlová Lucie, Kristen Adam, Habelová Tereza 02:16,70
8x200 Prudič Štěpán, Vaňková Bára, Švarcová  Jana, Hybner Samuel, Petr Adam, Vojtěch Matěj, Šebelíková Tereza, Procházková Petra 05:21,10
8x200 Hybner Samuel, Veselá Veronika, Machačný Matěj, Václavíková Eliška, Andrlová Lucie, Kristen Adam, Habelová Tereza, Palán Marek 05:12,50
8 Základní škola a ZUŠ U Školy 98 Jablonné v Podještědí, U Školy 98, Jablonné v Podještědí 11:22,40
8x100 Barbora Balážová, Anežka Čižinská, Anna Dvořáková, Sára Foktová, Tomáš Chládek, Tomáš Lukavec, Jan Netík, Zbyněk Naď 02:46,60
8x100 Eliška Janďurová, Vendula Lálová, René Poupová, Lucie Šlamborová, Jan Paseka, Petr Žmuda, Tomáš Žucha, Petr Krob 02:40,60
8x200 Barbora Balážová, Anežka Čižinská, Tomáš Chládek, Tomáš Lukavec, Eliška Janďurová, Vendula Lálová, Jan Paseka, Petr Žmuda 06:00,50
8x200 Anna Dvořáková, Sára Foktová, Jan Netík, Zbyněk Naď, René Poupová, Lucie Šlamborová, Tomáš Žucha, Petr Krob 05:55,20