Výsledková listina 2017


Kraj Olomoucký

Okresní kola

  okres
1 Přerov + Olomouc
Výsledky nejsou k dispozici
2 Jeseník
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Nábřežní 28, Jeseník 09:36,42
8x100 Janků Michal, Vencálek Lukáš, Christmann Vít, Nevrkla Adam, Kouřilová Julie, Barošová Natalie, Andersová Nikola, Zatloukalová Vendula 02:24,61
8x100 Hlobil Lukáš, Tomášek Ondřej, Peterka Ladislav, Leskovjan Jakub, Cenková Ema, Hrtanová Tereza, Gajdošová Viktorie, Staňková Barbora 02:13,45
8x200 Kouřilová Julie, Barošová Natalie, Janků Michal, Vencálek Lukáš, Cenková Ema, Hrtanová Tereza, Hlobil Lukáš, Tomášek Ondřej 04:58,36
8x200 Andersová Nikola, Zatloukalová Vendula, Christmann Vít, Nevrkla Adam, Peterka Ladislav, Leskovjan Jakub, Gajdošová Viktorie, Staňková Barbora 05:10,06
3 ZŠ Jeseník, Nábřežní 28, Jeseník 09:49,64
8x100 Vršanová Julie, Jonáš Petr, Labajová Ema, Horáčková Daniela, Korytářová Karolína, Braun Matěj, Urban Adam, Galík Štěpán 02:27,86
8x100 Joklík Petr, Maceček Lukáš, Doležalová Klára, Zemanová Nikola, Hoczová Karolína, Zelinka Karel, Osladilová Barbora, Urban Ondřej 02:19,30
8x200 Korytářová Karolína, Maceček Lukáš, Labajová Ema, Zemanová Nikola, Galík Štěpán, Braun Matěj, Osladilová Barbora, Urban Ondřej 05:02,48
8x200 Vršanová Julie, Jonáš Petr, Horáčková Daniela, Urban Adam, Joklík Petr, Doležalová Klára, Zemanová Karolína, Zelinka Karel
4 ZŠ Vápenná, Vápenná 262 262, Vápenná 10:24,33
8x100 Frančák Antonín, Poskočil Vojtěch, Roušarová Nika, Kožušník Jan, Blumová Mariana, Roušarová Nela, Mikulecký Matyáš, Vavračová Nela 02:38,09
8x100 Macurová Bára, Šebesta Pavel, Chromík Matěj, Píšek Alex, Tušinovská Karolína, Šubrtová Bára, Klásek Jan, Ondráčková Veronika 02:33,04
8x200 Frančák Antonín, Poskočil Vojtěch, Roušarová Nika, Blumová Mariana, Šebesta Pavel, Chromík Matěj, Macurová Bára, Tušinovská Karolína 05:13,20
8x200 Kožušník Jan, Mikulecký Matyáš, Roušarová Nela, Vavračová Nela, Píšek Alex, Klásek Jan, Šubrtová Bára, Ondráčková Veronika 05:53,50
DIS ZŠ ČESKÁ VES, MAKARENKOVA 414, ČESKÁ VES
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola, Nábřežní 28, Jeseník
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Prostějov
Místo Škola Čas
1 ZŠ a MŠ Nezamyslice, 1.máje 234, Nezamyslice 09:14,35
8x100 Veronika Burgetová, Lenka Cypriánková, Veronika Plevová, Markéta Župková, Matěj Matušinec, Patrik Musil, František Pavelka, Adam Přikryl 02:24,89
8x100 Natálie Janoušková, Adéla Judásková, Karina Konšelová, Marie Župková, Vít Komárek, Filip Malý, Aleš Navrátil, Tobiáš Obruča 02:09,20
8x200 Adéla Judásková, Lenka Cypriánková, Veronika Plevová, Matěj Matušinec, Adam Přikryl, Marie Župková, Vít Komárek, Aleš Navrátil 04:40,26
8x200 Veronika Burgetová, Markéta Župková, Patrik Musil, František Pavelka, Adéla Judásková, Karina Konšelová, Filip Malý, Tobiáš Obruča 05:02,09
2 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 2479, Prostějov 09:16,98
8x100 Marek Čech, David Hejcman, Václav Hrubý, Šimon Jusko, Alexandra Špringerová, Anežka Kobližková, Monika Medková, Barbora Kopecká 02:29,83
8x100 Michal Nekoksa, Šimon Přecechtěl, Šimon Peterka, Nickolas Miškovský, Nela Derychová, Julie Nekoksová, Adéla Kopecká, Johana Korandová 02:04,67
8x200 David Hejcman, Marek Čech, Barbora Kopecká, Monika Medková, Šimon Peterka, Nickolas Miškovský, Nela Derychová, Julie Nekoksová 04:42,48
8x200 Václav Hrubý, Šimon Jusko, Alexandra Špringerová, Anežka Kobližková, Šimon Přecechtěl, Michal Nekoksa, Adéla Kopecká, Johana Korandová 04:50,92
3 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2, Prostějov 09:18,76
8x100 Martin Schönfeld, Martin Jurík, Kristýna Motlová, Edita Vašková, Eliška Zatloukalová, Karolína Andrýsková, Adam Fidler, Karel Krásný 02:24,61
8x100 Lukáš Foret, Tomáš Dohnal, Karolína Richterová, Lucie Pořízková, Vojtěch Koutný, Viktor Sobota, Nikola Večerková, Patricie Müllarová 02:07,29
8x200 Lukáš Foret, Tomáš Dohnal, Karolína Andrýsková, Adam Fidler, Karel Krásný, Edita Vašková, Nikola Večerková, Patricie Müllarová 04:46,86
8x200 Martin Schönfeld, Martin Jurík, Kristýna Motlová, Lucie Pořízková, Viktor Sobota, Eliška Zatloukalová, Vojtěch Koutný, Viktor Sobota 05:05,11
4 ZŠ a MŠ Prostějov, Melantrichova, Melantrichova 60, Prostějov 09:34,50
8x100 Karolína Hepnarová, Aneta Florýková, Eliška Škřebská, Veronika Černá, Jakub Seidl, Martin Voráč, Šimon Končický, Tomáš Pekr 02:30,26
8x100 René Šolcová, Agáta Gečnuková, Tereza Mrňková, Adéla Macáková, Dominik Vyroubal, Petr Kovařík, Adam Jelínek, Matyáš Gregor 02:18,41
8x200 Karolína Hepnarová, Aneta Florýková, Jakub Seidl, Martin Voráč, René Šolcová, Agáta Gečnuková, Dominik Vyroubal, Petr Kovařík 04:45,83
8x200 Eliška Škřebská, Veronika Černá, Šimon Končický, Tomáš Pekr, Tereza Mrňková, Adéla Macáková, Adam Jelínek, Matyáš Gregor 05:19,58
5 Základní škola, E. Valenty 52, Prostějov 09:44,91
8x100 Olivie Skalíková, Karolína Krejsková, Natálie Zielonková, Nikola Cibulcová, Jakub Hradil, Vojtěch Prokeš, Petr Pospíšil, Dominik Žíla 02:30,98
8x100 Adam Pernica, Radovan Bartoň, David Kovalský, Kryštof Foukal, Rozalie Mikulášková, Nela Kolářová, Ema Dehnerová, Anna Ševcůjová 02:14,54
8x200 Olivie Skalíková, Karolína Krejsková, Natálie Zielonková, Nikola Cibulcová, Jakub Hradil, Vojtěch Prokeš, Petr Pospíšil, Dominik Žíla 04:59,39
8x200 Adam Pernica, Radovan Bartoň, David Kovalský, Kryštof Foukal, Rozalie Mikulášková, Nela Kolářová, Ema Dehnerová, Anna Ševcůjová 05:14,29
6 Základní škola, Dr. Horáka 24, Prostějov 09:50,05
8x100 Karla Hadačová, Lucie Marešová, Vanessa Odehnalová, Nelly Coufalová, Petr Nepožitek, Tomáš Stryk, Filip Robeš, Radim Kaštyl 02:40,16
8x100 Madlen Marková, Lucie Marková, Anna Marková, Nikola Vránová, Ondřej Hrubý, Ondřej Halouzka, Michal Bálint, Tomáš Kaštyl 02:14,80
8x200 Karla Hadačová, Nelly Coufalová, Filip Robeš, Radim Kaštyl, Madlen Marková, Lucie Marková, Michal Bálint, Ondřej Hrubý 04:55,09
8x200 Lucie Marešová, Vanessa Odehnalová, Petr Nepožitek, Tomáš Stryk, Anna Marková, Nikola Vránová, Ondřej Halouzka, Tomáš Kaštyl 05:06,16
7 Základní škola Prostějov, ul. Vl. Majakovského 1 P, Majakovského 1, Prostějov 10:27,33
8x100 Lukáš Julínek, Fabricio Koryťák, Filip Krepl, Filip Žurek, Veronika Smičková, Ema Kuciánová, Sandra Podhorská, Zuzana Kubová 02:33,61
8x100 David Piskovský, Lukáš Horák, Ondřej Fiala, Ondřej Cihlář, Natálie Kratochvílová, Kristýna Černá, Vanesa Baarová, Nicol Guralová 02:27,83
8x200 Lukáš Julinek, Fabricio Koryťák, Veronika Smičková, Ema Kuciánová, David Piskovský, Lukáš Horák, Natálie Kratochvílová, Kristýna Černá 05:25,89
8x200 Filip Krepl, Filip Žurek, Sandra Podhorská, Zuzana Kubová, Ondřej Fiala, Ondřej Cihlář, Vanesa Baarová, Nicol Guralová 05:34,95
4 Olomouc + Přerov
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Herovského 33, Olomouc 09:18,66
8x100 Konečný Vít, Milar David, Salač Michal, Vaca Filip, Píchová Dominika, Filoušová Lena, Spurná Lucie, Pospíšilová Adéla 02:32,41
8x100 Zifčák Martin, Onderka Denis, Zapletal Jakub, Motáň Michal, Kolářová Anna, Svobodová Tereza, Hulíková Vanessa, Menčíková Elen 02:05,83
8x200 Konečný Vít, Milar David, Píchová Dominika, Filoušová Lena, Zifčák Martin, Motáň Michal, Kolářová Anna, Svobodová Tereza 04:40,42
8x200 Salač Michal, Vaca Filip, Spurná Lucie, Pospíšilová Adéla, Onderka Denis, Zapletal Jakub, Hulíková Vanessa, Menčíková Elen 04:49,96
2 Základní škola a Mateřská škola, Pod Lipami 210, Bohuňovice 09:19,75
8x100 Ondřej Richter, Nela Lenochová, Vít Stloukal, Adéla Bartoníková, Lukáš Raška, Hana Sedláková, Victor Riedl, Julie Machalová 02:20,61
8x100 Michaela Spáčilová, Tomáš Horák, Linda Petřeková, Vojtěch Král, Klára Pazderová, Albert Kotyza, Anna Bittnerová, Kamil Nykl 02:14,93
8x200 Michaela Spáčilová, Albert Kotyza, Nela Lenochová, Victor Riedl, Anna Bittnerová, Kamil Nykl, Julie Machalová, Vít Stloukal 04:44,21
8x200 Klára Pazderová, Ondřej Richter, Hana Sedláková, Lukáš Raška, Adéla Bartoníková, Vojtěch Král, Linda Petřeková, Tomáš Horák 05:04,28
3 ZŠ a MŠ A. Štěpánka, Dolany 174, Dolany 09:28,39
8x100 Štěpán Přibyl, Viktorie Doleželová, Matyáš Bornay, Lucie Zaoralová, Magdaléna Dudková, Johana Kopková, Martin Rychtecký, Kristián Kvapil 02:20,02
8x100 Anna K. Holubová, Lukáš Mikula, Filip Šotola, Kateřina Minaříková, David Foukal, Petr Foukal, Kristýna Tomanová, Tereza Dostálová 02:18,03
8x200 Štěpán Přibyl, Viktorie Doleželová, Matyáš Bornay, Lucie Zaoralová, Anna K. Holubová, Lukáš Mikula, Filip Šotola, Kateřina Minaříková 04:50,34
8x200 Magdaléna Dudková, Johana Kopková, Martin Rychtecký, Kristián Kvapil, David Foukal, Petr Foukal, Kristýna Tomanová, Tereza Dostálová 04:55,48
4 Fakultní základní škola a Mateřská škola, Holečkova 10, Olomouc 09:32,55
8x100 Adrian Pospíšil, Markéta Miklíková, Štěpán Kobliha, Eliška Pastorová, Juda Hrbáček, Lucie Hlavsová, Štěpán Kelar, Nela Zapletalová 02:29,92
8x100 Anna Navrátilová, Dominik Jílek, Petra Marešová, Eduard Schwarz, Nela Habermannová, Lukáš Blaha, Nela Hrnčířová, Patrik Divoka 02:11,00
8x200 Štěpán Kelar, Eliška Pastorová, Juda Hrbáček, Nela Zapletalová, Lukáš Blaha, Petra Marešová, Patrik Divoka, Nela Hrnčířová 04:51,63
8x200 Adrian Pospíšil, Markéta Miklíková, Štěpán Kobliha, Lucie Hlavsová, Eduard Schwarz, Anna Navrátilová, Dominik Jílek, Nela Habermannová 05:09,32
5 Masarykova základní škola a MŠ, 8. května 67, Velká Bystřice 09:38,38
8x100 Jakub Kopečný, Vilém Zdařil, Tereza Šperková, Važanová Anna, Lukáš Adler, Jakub Rozsíval, Julie Šmejkalová, Karolína Zavadilová 02:29,33
8x100 Vendula Petrová, Anna Jedenástiková, Eva Horáčková, Nela Kafková, Aleš Čáp, Adam Drešl, Pavel Matulík, Viktor Šmejkal 02:12,81
8x200 Aleš Čáp, Adam Drešl, Vendula Petrová, Anna Jedenástiková, Tereza Šperková, Julie Šmejkalová, Jakub Rozsíval, Jakub Kopečný 04:56,24
8x200 Pavel Matulík, Viktor Šmejkal, Eva Horáčková, Nela Kafková, Karolína Zavadilová, Važanová Anna, Lukáš Adler, Vilém Zdařil 05:06,37
6 Základní škola a Mateřská škola, Tršice 183, Tršice 09:42,29
8x100 Jakub Mikulka, Lukáš Šebesta, Marek Prokůpek, Nguyen Hoang Duong, Lucie Horčičková, Natálie Bartoňková, Kateřina Šimarová, Naira Hudková 02:33,52
8x100 Lukáš Macháč, Libor Dvořák, Jakub Juřík, Lukáš Závodník, Tereza Gärtnerová, Denisa Dvořáková, Sofie Grégrová, Veronika Poláková 02:13,22
8x200 Denisa Dvořáková, Sofie Grégrová, Libor Dvořák, Lukáš Macháč, Jakub Mikulka, Lukáš Šebesta, Lucie Horčičková, Naira Hudková 04:55,55
8x200 Tereza Gärtnerová, Veronika Poláková, Jakub Juřík, Lukáš Závodník, Nguyen Hoang Duong, Marek Prokůpek, Natálie Bartoňková, Kateřina Šimarová 05:27,39
7 Základní škola a Mateřská škola, Raisova 1, Olomouc - Nemilany 09:46,00
8x100 Jan Spáčil, Štěpán Břečka, Lucie Hartmannová, Natálie Kouřilová, Jakub Horálek, Petr Boháč, Klára Lengalová, Magdaléna Slováčková 02:29,82
8x100 Tomáš Holubík, Lukáš Smítal, Tereza Doláková, Kristýna Jelínková, Vojtěch Škriba, Tomáš Seidl, Natálie Kolářová, Eliška Pokorná 02:21,74
8x200 Jan Spáčil, Štěpán Břečka, Lucie Hartmannová, Natálie Kouřilová, Tomáš Holubík, Lukáš Smítal, Natálie Kolářová, Eliška Pokorná 04:54,44
8x200 Jakub Horálek, Petr Boháč, Klára Lengalová, Magdaléna Slováčková, Vojtěch Škriba, Tomáš Seidl, Tereza Doláková, Kristýna Jelínková 05:25,46
8 Základní škola, Doloplazy 145, Doloplazy 09:47,73
8x100 Alexa Jakub, Duda Prokop, Janík Vojtěch, Vybíral Lukáš, Dvořáková Linda, Kabelová Emma, Krutilová Tereza, Šťastná Aneta 02:37,63
8x100 Arabčuk David, Bílek František, Langer Tomáš, Mrakava Matěj, Dudová Anežka, Krebsová Karolína, Malinková Kamila, Voldánová Vendula 02:16,86
8x200 Alexa Jakub, Janík Vojtěch, Kabelová Emma, Dvořáková Linda, Arabčuk David, Langer Tomáš, Dudová Anežka, Voldánová Vendula 04:53,24
8x200 Duda Prokop, Vybíral Lukáš, Šťastná Aneta, Krutilová Tereza, Bílek František, Mrakava Matěj, Malinková Kamila, Krebsová Karolína 05:26,11
9 Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace, Komenského 72, Grygov 09:52,34
8x100 Elena |Hlaváčová, Ellen Knapíková, Kristián Zavadil, Matěj Volf, Matěj Pekař, Marek Mutina, Simona Kroutilová, Kateřina Holcová 02:30,20
8x100 Jakub Kovář, Jan Žák, Zuzana Kroutilová, Kateřina Chroboková, Klára Suchánková, Nikol Štenclová, Vratislav Bartoněk, Jakub Janeček 02:19,31
8x200 Elena Hlaváčová, Kristián Zavadil, Kateřina Holcová, Matěj Pekař, Zuzana Kroutilová, Jakub Kovář, Klára Suchánková, Vratislav Bartoněk 05:02,83
8x200 Knapíková Elllen, Matěj Volf, Simona Kroutilová, Marek Mutina, Kateřina Chroboková, Jan Žák, Nikol Štenclová, Jakub Janeček 05:17,92
11 ZŠ a MŠ Hranice IV Drahotuše, Hranická 100, Hranice 09:58,76
8x100 02:31,73
8x100 02:16,31
8x200 05:10,72
8x200 05:16,25
12 FZŠ dr.Milady Horákové a MŠ Olomouc, Rožňavská 21, Olomouc 09:59,79
8x100 02:43,83
8x100 02:10,55
8x200 05:05,41
8x200 05:06,92
13 Základní škola, Vítězná 1250, Litovel 10:05,68
8x100 Ema Kudláčková, Lubomír Pravda, Zuzana Smetanová, Roman Kukula, Beáta Baroňová, Josef Dvořák, Vendula Vašíčková, Pavel Vacek 02:31,14
8x100 Sabina Zapletalová, Barbora Burková, David Čamek, Adéla Podhorová, Radek Kohout, Nikola Zídková, Adam Zifčák, Václav Najer 02:18,61
8x200 Sabina Zapletalová, Alex Dubská, Zuzana Smetanová, Ema Kudláčková, Pavel Vacek, Lubomír Pravda, Adam Zifčák, Václav Najer 05:15,93
8x200 Vendula Vašíčková, Beáta Baroňová, Josef Dvořák, Roman Kukula, Barbora Burková, Adéla Podhorová, Radek Kohout, David Čamek 05:17,79
14 Základní škola a Mateřská škola, Příkazy 22, Příkazy 11:01,84
8x100 02:41,87
8x100 02:36,45
8x200 05:43,52
8x200 05:55,48
DIS ZŠ a MŠ Lutín, Školní 80, Lutín
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ a MŠ Kokory, Kokory 251, Kokory
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola, Dvorského 33, Olomouc - Svatý Kopeček
8x100
8x100
8x200
8x200
5 Šumperk
Místo Škola Čas
1 Základní škola Karla staršího ze Žerotína, Nová dědina 368, Bludov 09:46,00
8x100 Nikola Čožíková, Eliška Zaoralová, Liliana Kulhajová, Amálie Vojteková, Milan Příhoda, Roman Mazák, Matouš Hubáček, Adam Doubrava 02:31,80
8x100 Karolína Juránková, Markéta Hrabkovská, Natálie Kulhajová, Vendula Jílková, David Matějček, Ondřej Jašek, Tomáš Kubíček, Vojtěch Opravil 02:29,80
8x200 Eliška Zaoralová, Liliana Kulhajová, Matouš Hubáček, Adam Doubrava, Karolína Juránková, Vendula Jílková, Ondřej Jašek, David Matějček 04:44,40
8x200 Amálie Vojteková, Nikola Čožíková, Milan Příhoda, Roman Mazák, Markéta Hrabkovská, Natálie Kulhajová, Vojtěch Opravil, Tomáš Kubíček 05:03,00
2 ZŠ a MŠ štíty, Školní 98, Štíty 09:54,30
8x100 Lukáš Langhammer, Jakub Pávek, Michal Valenta, Patrik Lakomý, Simona Tatarková, Martina Vernerová, Viktorie Kubíčková, Martina Haltmarová 02:32,50
8x100 Oldřich Verner, Lukáš Minář, Tomáš Herák, Jiří Valenta, Karolína Knápková, Julie Pyšná, Laura Kubíčková, Natálie Malinová 02:36,50
8x200 Natálie Malinová, Laura Kubíčková, Oldřich Verner, Lukáš Minář, Simona Tatarková, Martina Vernerová, Patrik Lakomý, Jakub Pávek 04:45,30
8x200 Karolína Knápková, Julie Pyšná, Tomáš Herák, Jiří Valenta, Lukáš Langhammer, Michal Valenta, Viktorie Kubíčková, Martina Haltmarová 05:09,90
3 ZŠ Sluneční, Sluneční 38, Šumperk 10:12,90
8x100 Tereza Doušová, Neli Gronychová, Jitka Machytková, Amálie Diňová, Lukáš Liďák, Tomáš Luběna, Ondřej Málko, Fotis Ternoczky 02:42,30
8x100 Barbora Pražáková, Sabina Žandová, Markéta Řeháková, Julie Machytková, Tobiáš Budina, Michal Slezák, Eduard Tomaj, Tomáš Smoroj 02:44,40
8x200 Tereza Doušová, Neli Gronychová, Lukáš Liďák, Tomáš Luběna, Barbora Pražáková, Sabina Žandová, Tobiáš Budina, Michal Slezák 04:46,20
8x200 Jitka Machytková, Amálie Diňová, Ondřej Málko, Fotis Ternoczky, Markéta Řeháková, Julie Machytková, Eduard Tomaj, Tomáš Smoroj 05:07,10
4 Základní škola a Mateřská škola, Školní 187, Úsov 10:29,60
8x100 Tomáš Gottwald, Tereza Keprtová, Dominik Smrček, Veronika Řezníčková, Kristýna Sládková, Nela Čtvrtlíková, Maxmilián Petržela, Tomáš Forman 02:38,90
8x100 Zdeněk Olejník, Barbora Mikulicová, Karolína Hlaváčová, Matěj Opletal, Antonín Řezníček, Lucie Koudelková, Lucie Nesétová, Adam Šuster 02:44,50
8x200 Adam Šuster, Tereza Keprtová, Lucie Nesétová, Maxmilián Petržela, Barbora Mikulicová, Antonín Řezníček, Veronika Řezníčková, Tomáš Forman 05:06,20
8x200 Zdeněk Olejník, Kristýna Sládková, Lucie Koudelková, Dominik Smrček, Matěj Opletal, Nela Čtvrtlíková, Karolína Hlaváčová, Tomáš Gottwald 05:07,10
5 Základní škola Libina, příspěvková organizace, Libina 548, Libina 548 10:45,50
8x100 Kappel Filip, Kopečný Antonín, Soldán Pavel, Vyhnálek Pavel, Čechová Laura, Peštuková Michaela, Navrátilová Karolína, Beránková Nikol 02:50,70
8x100 Kappelová Tereza, Papuláková Eliška, Skálová Melanie, Hamalová Nela, Cihlář Nikolas, Skaličan Matyáš, Sládek Radek, Hrabáček Adam 02:38,90
8x200 Kappel Filip, Kopečný Antonín, Čechová Laura, Peštuková Michaela, Kappelová Tereza, Papuláková Eliška, Cihlář Nikolas, Skaličan Matyáš 05:31,60
8x200 Soldán Pavel, Vyhnálek Pavel, Navrátilová Karolína, Beránková Nikol, Skálová Melanie, Hamalová Nela, Sládek Radek, Hrabáček Adam 05:15,90

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Heyrovského 33, Olomouc 08:59,60
8x100 Konečný Vít, Milar David, Salač Michal, Vaca Filip, Píchová Dominika, Filoušová Lena, Spurná Lucie, Pospíšilová Adéla 02:15,40
8x100 Zifčák Martin, Onderka Denis, Zapletal Jakub, Motáň Michal, Kolářová Anna, Svobodová Tereza, Hulíková Vanessa, Žídková Anna 02:06,50
8x200 Zifčák Martin, Kolářová Anna, Hulíková Vanessa, Konečný Vít, Píchová Dominika, Milar David, Filoušová Lena, Motáň Michal 04:39,90
8x200 Onderka Denis, Vaca Filip, Spurná Lucie, Salač Michal, Pospíšilová Adéla, Svobodová Tereza, Žídková Anna, Zapletal Jakub 04:37,70
2 Základní škola a MŠ Jana Železného, sídl. 3578, Prostějov 09:01,90
8x100 02:23,70
8x100 02:02,80
8x200 04:35,40
8x200 04:47,90
3 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2, Prostějov 09:06,40
8x100 Martin Jurík, Eliška Zatloukalová, Karel Krásný, Edita Vašková, Sára Karásková, Karolína Andrýsková, Adam Jankovič, Radek Kocourek 02:17,70
8x100 Kateřina Grabovská, Lucie Pořízková, Karolína Richterová, Nikola Večerková, Vojtěch Koutný, David Urban, Tomáš Dohnal, Lukáš Foret 02:06,80
8x200 Sára Karásková, Edita Vašková, Karolína Richterová, Nikola Večerková, Adam Jankovič, Radek Kocourek, Tomáš Dohnal, Lukáš Foret 04:41,90
8x200 Martin Jurík, Karel Krásný, Eliška Zatloukalová, Karolína Andrýsková, Kateřina Grabovská, Lucie Pořízková, David Urban, Vojtěch Koutný 04:59,70
4 Základní škola a Mateřská škola, Pod Lipami 210, Bohuňovice 09:07,20
8x100 Ondřej Richter, Jana Králová, Vít Stloukal, Adéla Bartoníková, Lukáš Raška, Hana Sedláková, Victor Riedl, Julie Machalová 02:19,30
8x100 Michaela Spáčilová, Tomáš Horák, Linda Petřeková, Vojtěch Král, Klára Pazderová, Albert Kotyza, Anna Bittnerová, Kamil Nykl 02:11,60
8x200 Michaela Spáčilová, Albert Kotyza, Jana Králová, Victor Riedl, Anna Bittnerová, Kamil Nykl, Julie Machalová, Vít Stloukal 04:36,30
8x200 Klára Pazderová, Ondřej Richter, Hana Sedláková, Lukáš Raška, Adéla Bartoníková, Vojtěch Král, Linda Petřeková, Tomáš Horák 04:57,10
5 Masarykova základní škola a MŠ, 1. máje 52, Nezamyslice 09:07,60
8x100 02:19,70
8x100 02:08,20
8x200 04:39,70
8x200 04:59,70
6 ZŠ a MŠ A. Štěpánka, Dolany 174, Dolany 09:18,20
8x100 Štěpán Přibyl, Viktorie Doleželová, Matyáš Bornay, Lucie Zaoralová, Magdaléna Dudková, Johana Kopková, Martin Rychtecký, Kristián Kvapil 02:17,80
8x100 Anna K. Holubová, Lukáš Mikula, Filip Šotola, Kateřina Minaříková, Petr Foukal, Kristýna Tomanová, Marcel Čuri, Tereza Dostálová 02:15,30
8x200 Štěpán Přibyl, Viktorie Doleželová, Matyáš Bornay, Lucie Zaoralová, Anna K. Holubová, Lukáš Mikula, Filip Šotola, Kateřina Minaříková 04:45,10
8x200 Magdaléna Dudková, Johana Kopková, Martin Rychtecký, Kristián Kvapil, Petr Foukal, Kristýna Tomanová, Marcel Čuri, Tereza Dostálová 04:51,10
7 Fakultní základní škola a Mateřská škola, Holečkova 10, Olomouc 09:21,80
8x100 Adrian Pospíšil, Markéta Miklíková, Štěpán Kobliha, Eliška Pastorová, Juda Hrbáček, Lucie Hlavsová, Štěpán Kelar, Nela Zapletalová 02:24,10
8x100 Anna Navrátilová, Dominik Jílek, Petra Marešová, Eduard Schwarz, Nela Habermannová, Lukáš Blaha, Nela Hrnčířová, Patrik Divoka 02:09,70
8x200 Štěpán Kelar, Eliška Pastorová, Juda Hrbáček, Nela Zapletalová, Lukáš Blaha, Petra Marešová, Patrik Divoka, Nela Hrnčířová 04:48,00
8x200 Adrian Pospíšil, Markéta Miklíková, Štěpán Kobliha, Lucie Hlavsová, Eduard Schwarz, Anna Navrátilová, Dominik Jílek, Nela Habermannová 04:56,20
8 ZŠ a MŠ štíty, Školní 98, Štíty 09:25,30
8x100 Simona Tatarková, Patrik Lakomý, Sarah Sládečková, Tomáš Blümel, Martina Vernerová, Martina Haltmarová, Jakub Pávek, Lukáš Langhammer 02:27,60
8x100 Natálie Malinová, Karolína Knápková, Laura Kubíčková, Julie Pyšná, Jiří Valenta, Vojtěch Langhammer, Oldřich Verner, Lukáš Minář 02:11,60
8x200 Natálie Malinová, Laura Kubíčková, Jakub Pávek, Lukáš Langhammer, Simona Tatarková, Sarah Sládečková, Oldřich Verner, Lukáš Minář 04:46,10
8x200 Karolína Knápková, Viktorie Kubíčková, Patrik Lakomý, Tomáš Blümel, Lucie Bartoňová, Martina Vernerová, Tomáš Herák, Jiří Valenta 05:01,90
9 Masarykova základní škola a MŠ, 8. května 67, Velká Bystřice 09:27,40
8x100 Daivd Čáp, Vilém Zdařil, Tereza Šperková, Važanová Anna, Lukáš Adler, Jakub Rozsíval, Julie Šmejkalová, Nikol Peřinová 02:23,50
8x100 Vendula Petrová, Anna Jedenástiková, Eva Horáčková, Nela Kafková, Aleš Čáp, Adam Drešl, Pavel Matulík, Filip Vodák 02:13,50
8x200 Aleš Čáp, Filip Vodák, Vendula Petrová, Anna Jedenástiková, Tereza Šperková, Julie Šmejkalová, Jakub Rozsíval, Lukáš Adler 04:50,40
8x200 Pavel Matulík, Adam Drešl, Eva Horáčková, Nela Kafková, Vilém Zdařil, Važanová Anna, Daivd Čáp, Nikol Peřinová 04:56,80
10 Základní škola, Nábřežní 28, Jeseník 09:33,30
8x100 02:25,10
8x100 02:16,00
8x200 04:52,20
8x200 05:09,50
11 Základní škola Karla staršího ze Žerotína, Nová dědina 368, Bludov 09:42,20
8x100 Nikola Čožíková, Eliška Zaoralová, Liliana Kulhajová, Amálie Vojteková, Milan Příhoda, Roman Mazák, Matouš Hubáček, Adam Doubrava 02:25,20
8x100 Julie Konečná, Adéla Březinová, Natálie Kulhajová, Vendula Jílková, Vítek Skoumal, Radim Filip, Pavel Matěj, Petr Mazák 02:14,80
8x200 Eliška Zaoralová, Liliana Kulhajová, Matouš Hubáček, Adam Doubrava, Natálie Kulhajová, Vendula Jílková, Radim Filip, Petr Mazák 05:02,20
8x200 Amálie Vojteková, Nikola Čožíková, Milan Příhoda, Roman Mazák, Adéla Březinová, Julie Konečná, Vítek Skouma, Pavel Matěj 05:09,10
12 Základní škola, Hrdinů 249, Vidnava 09:54,40
8x100 02:29,70
8x100 02:15,90
8x200 05:08,80
8x200 05:14,10