Výsledková listina 2017


Kraj Ústecký

Okresní kola

  okres
1 Teplice
Místo Škola Čas
1 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice 09:23,00
8x100 Kryštof Háněl, Vojtěch Kufel, Zdeněk Vinš, Lukáš Bílek, Tereza Loumová, Anežka Krajíčková, Anna Pavlátová, Eva Jonášová 02:27,00
8x100 Václav Vágner, Jan Veselý, Adam Matějovský, Martin Hrubý, Tereza Vosková, Marie Boháčková, Anežka Kokinčáková, Elizabeth Gádžorová 02:13,00
8x200 Kryštof Háněl, Lukáš Bílek, Eva Jonášová, Anežka Krajíčková, Václav Vágner, Jan Veselý, Elizabeth Gádžorová, Marie Boháčková 04:43,00
8x200 Vojtěch Kufel, Zdeněk Vinš, Anna Pavlátová, Kateřina Vítová, Adam Matějovský, Martin Hrubý, Anežka Kokinčáková, Tereza Vosková 05:15,00
2 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků, Metelkovo nám. 968, Teplice 09:25,00
8x100 Jakub Císařovský, Martin Beníšek, Laura Kolečkářová, Jolana Tučková, Štěpán Pavlíček, Ema Raková, Helena Herškovicová, Prokop Sebránek 02:24,00
8x100 Rollingerová Nella, David Bárdoš, Michal Babůrek, Jiřina Kindlová, Ellen E. Leitermannová, Agáta Ječná, Mikuláš Kotz, Adam Rež 02:08,00
8x200 Nella Rollingerová, Ellen E. Leitemannová, Jakub Císařovský, Ema Raková, Helena Herškovicová, Prokop Sebránek, Mikuláš Kotz, Adam Rež 04:53,00
8x200 Agáta Ječná, Jolana Tučková, Martin Beníšek, David Bárdoš, Laura Kolečkářová, Štěpán Pavlíček, Jiřina Kindlová, Michal Babůrek 05:01,00
3 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov, Koněvova 100, Krupka-Bohosudov 09:44,00
8x100 Hradecký Marek, Tobias Mezinov, Vojtěch Frolík, Matěj Novák, Barbora Hradecká, Daniela Šelbická, Nella Jedličková, Amálie Pajkrtová 02:28,00
8x100 Matěj Holka, Daniel Novák, Jakub Křivohlavý, Jiří Jurčák, Veronika Kulhavá, Kateřina Kučerová, Křivková Andrea, Barbora Housková 02:18,00
8x200 Holka Matěj, Daniel Novák, Veronika Kulhavá, Barbora Housková, Hradecký Marek, Vojtěch Frolík, Hradecká Barbora, Šelbická Daniela 04:58,00
8x200 Jakub Křivohlavý, Jiří Jurčák, Andrea Křivková, Kateřina Kučerová, Tobias Mezinov, Matěj Novák, Nella Jedličková, Amálie Pajkrtová 05:20,00
4 ZŠ Edisonova, Edisonova 1732, Teplice 09:57,00
8x100 02:36,00
8x100 02:17,00
8x200 05:04,00
8x200 05:19,00
5 Základní škola Jaroslava Pešaty, J. Pešaty 1313, Duchcov 10:01,00
8x100 Markéta Vágnerová, Tereza Hedbávná, Kristina Maxová, Michaela Kabátová, Štěpán Bouček, Matěj Nos, Tomáš Mergl, Jan Valenta 02:30,00
8x100 Klára Kosinová, Leontýna Kamareithová, Magdaléna Prchalová, Nikola Bohuslavová, Petr Sokol, Michal Baloch, Michael Rujbr, Filip Mach 02:24,00
8x200 Markéta Vágnerová, Michaela Kabátová, Tomáš Mergl, Jan Valenta, Magdaléna Prchalová, Nikola Bohuslavová, Petr Sokol, Michal Baloch 05:07,00
8x200 Tereza Hedbávná, Kristina Maxová, Štěpán Bouček, Matěj Nos, Leontýna Kamareithová, Klára Kosinová, Michael Rujbr, Filip Mach 05:38,00
6 Základní škola s rozšířenou výukou TV, Na Stínadlech 2386, Teplice 10:03,00
8x100 Vodička Ondřej, Kateřina Horová, Ema Sedláková, Lukáš Rauš, Amálie Landová, Ondřej Zoubek, Viktorie Kontvaldová, Filip Kubík 02:28,00
8x100 Adéla Čermáková, Matěj Tyl, Justýna Černá, Jan Vaník, Rozálie Klečková, Štěpánka Hladečková, Samuel Kima, Josef Port 02:25,00
8x200 Adéla Čermáková, Rozálie Klečková, Viktorie Kotvaldová, Kateřina Horová, Filip Kubík, Ondřej Vodička, Samuel Kima, Josef Port 05:10,00
8x200 Jan Vaník, Ema Sedláková, Lukáš Rauš, Amálie Landová, Ondřej Zoubek, Štěpánka Hladečková, Justýna Černá, Matěj Tyl 05:24,00
7 ZŠ a MŠ Teplická Krupka, Teplická 400, Krupka 10:04,00
8x100 Matěj Černý, Antonín Masopust, Pavel Kuttner, Benjamín Dlouhý, Aneta Vyroubalová, Natálie Apjarová, Ema Voráčková, Kateřina Holešinská 02:30,00
8x100 Patrik Šipovič, Michal Šipovič, Matěj Pokorný, Denis Beley, Anna Formánková, Eliška Rašková, Michaela Baníková, Hana Holešinská 02:19,00
8x200 Patrik Šipovič, Michal Šipovič, Antonín Masopust, Pavel Kuttner, Aneta Vyroubalová, Natálie Apjarová, Eliška Rašková, Anna Formánková 05:15,00
8x200 Matěj Pokorný, Denis Beley, Benjamín Dlouhý, Matěj Černý, Michaela Baníková, Hana Holešinská, Ema Voráčková, Kateřina Holešinská 05:19,00
8 ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy, Maršovská 1575, Teplice 10:13,00
8x100 Matěj Stýblo, Adam Wild, Džuban Jan, Boublík Matěj, Sára Kawaach, Kristýna Moravcová, Nikol Novotná, Ema Nejedlá 02:34,00
8x100 Sabina Šariská, Veronika Machová, Marie Tomášová, Karolína Šťástková, Pavel Placata, Daniel Novák, Lukáš Hora, Marek Škopek 02:23,00
8x200 Matěj Stýblo, Jan Džuban, Sára Kaawach, Nikol Novotná, Sabina Šariská, Karolína Šťástková, Pavel Placata, Lukáš Hora 05:16,00
8x200 Veronika Machová, Marie Tomášová, Daniel Novák, Marek Škopek, Matěj Boublík, Adam Wild, Ema Nejedlá, Kristýna Moravcová 05:29,00
9 ZŠ s rozš. vyučov. inf. a výp. techniky, Plynárenská 2953, Teplice 11:20,00
8x100 Akimov Arsenij, Zrna Matěj, Jánová Nikola, Čikala Dominik, Kocourek Václav, Nasher Ruaa, Holubová Adéla, Dia El-Haaj 02:57,00
8x100 Petr Homola, Matěj Došek, Al Sorihi Mohammad, Kleš Pavel, Veselá Kamila, Kellerová Veronika, Heierová Michaela, Ghaleb Aja 02:36,00
8x200 Petr Homola, Kleš Pavel, Veselá Kamila, Kellerová Veronika, Zrna Matěj, Čikala Dominik, Jánová Nikola, Nasher Ruaa 05:47,00
8x200 Akimov Arsenij, Václav Kocourek, Holubová Adéla, Dia El-haaj, Matěj Došek, Al Sorihi Mohammad, Ghaleb Aja, Heierová Michaela 06:10,00
2 Děčín
Místo Škola Čas
1 ZŠ Kamenická Děčín, Kamenická 1145, Děčín 09:15,00
8x100 02:23,30
8x100 02:09,00
8x200 04:42,70
8x200 05:00,10
2 Základní škola, příspěvková organizace, Seifertova 1650, Varnsdorf 09:52,90
8x100 Ellen Kašíková, Zdeněk Hrabě, Tereza Bučková, David Kozák, Valerie Krausová, Kryštof Rýdl, Eugenie Hausmann, Matouš Tomko 02:37,50
8x100 Adéla kamenická, Lukáš Funda, Anežka Doležalová, Jakub Slavík, Natálie Zábelová, David Grafek, Natálie Valíčková, Jiří Burger 02:12,10
8x200 Eugenie Hausmann, David Kozák, Ellen kašíková, Matouš Tomko, Adéla Kamenická, Jakub Slavík, Natálie Valíčková, Jiří Burger 05:03,30
8x200 Tereza Bučková, Zdeněk Hrabě, Valérie Krausová, Kryštof Rýdl, Anežka Doležalová, Lukáš Funda, Natálie Zábelová, David Grafek 05:20,00
3 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630, Děčín II - Nové Město 09:55,50
8x100 Miroslav Strnad, Eliška Vlčková, Jonáš Horák, Karin Borovičková, Jakub Nádvorník, Mariana Pintaudi, Veronika Picková, Filip Uher 02:35,40
8x100 Martin Podaný, Zuzana Toncarová, Anežka Nováková, Kristian Krtil, Nela Podařilová, Matyáš Petříček, Stela Libichová, Adam Vepřovský 02:17,30
8x200 Jonáš Horák, Veronika Picková, Stela Libichová, Filip Uher, Mariana Pintaudi, Martin Podaný, Zuzana Toncarová, Matyáš Petříček 05:02,80
8x200 Kristian Krtil, Karin Borovičková, Miroslav Strnad, Nela Podařilová, Jakub Nádvorník, Eliška Vlčková, Adam Vepřovský, Anežka Nováková 05:16,80
4 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace, Kosmonautů 177, Děčín 10:08,30
8x100 Marie Vepřeková, Dominika Mojžíšová, Šarlota Kholová, Sára Zounková, Martin Vašina, Jakub Madecký, Matyáš Hofmann, Vrabec Václav 02:40,70
8x100 Klein Petr, Tran che Hoang Trung, Zbyněk Švarc, Kolář Petr, Hana Havlíčková, Lucie Seidlová, Petra Albrechtová, Stanislava Vocetková 02:21,00
8x200 Šarlota Kholová, Sára Zounková, Jakub Madecký, Matyáš Hofmann, Klein Petr, Zbyněk Švarc, Lucie Seidlová, Stanislava Vocetková 05:06,60
8x200 Marie Vepřeková, Dominika Mojžíšová, Vrabec Václav, Martin Vašina, Tran che Hoang Trung, Kolář Petr, Petra Albrechtová, Hana Havlíčková 05:34,00
DIS ZŠ a MŠ, příspěvková organizace, Máchovo náměstí 688, Děčín IV - Podmokly
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní a Mateřská škola, Děčín VI., Školní 1544, Děčín
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ U Nemocnice, U Nemocnice 1132, Rumburk
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Chomutov
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Na Příkopech 895, Chomutov 09:43,50
8x100 Marek Sekáč, Miroslav Ananov, Leona Pejcharová, Eva Šetková, Tereza Vlasáková, Adéla Šustrová, Eda Hönig, Lukáš Gedeon 02:26,20
8x100 Vojtěch Prouza, Pavel Murit, Rozálie Elngarová, Kateřina Josefíková, To Vu Nguet Nhi, Petr Kříž, Albert Hönig, Anežka Prošková 02:15,80
8x200 Marek Sekáč, Leona Pejcharová, Eva Šetková, Kateřina Josefíková, Anežka Prošková, Eda Hönig, Vojtěch Prouza, Pavel Murit 05:01,50
8x200 Lukáš Gedeon, Rozállie Elngarová, To Vu Hguet Nhi, Petr Kříž, Albert Hönig, Miroslav Ananov, Tereza Vlasáková, Adéla Šustrová 05:15,10
2 ZŠ A MŠ DUHOVÁ CESTA, s.r.o., Havlíčkova 3675, Chomutov 10:06,50
8x100 Markéta Šmakalová, Kateřina Kubíková, Veronika Roscher, Mikuláš Jirásek, Jan Baier, Tomáš Richter, Matyáš Nádaský, Adéla Marschalková 02:43,00
8x100 Daniela Hlízová, Marie Tejmlová, Tereza Schatzová, Kateřina Petlanová, Jáchym Vrtiška, Josef Rabas, Vojtěch Řáha, Matouš Raška 02:18,60
8x200 Jan Baier, Matyáš Nádaský, Markéta Šmakalová, Adéla Marschalková, Josef Rabas, Vojtěch Řáha, Daniela Hlízová, Marie Tejmlová 05:04,90
8x200 Tomáš Richter, Mikuláš Jirásek, Kateřina Kubíková, Veronika Roscher, Jáchym Vrtiška, Matouš Raška, Tereza Schatzová, Kateřina Petlanová 05:32,20
3 ZŠ a MŠ Březno u Chomutova, Švermova 367, Březno 10:24,00
8x100 Hynek Svoboda, David Rezek, Jan Demeter, Ludvík Demeter, Monika Trejbalová, Eliška Stará, Patrice Kudláčková, Barbora Marková 02:43,90
8x100 Dominik Svoboda, Lukáš Kanči, David Ilčík, Filip Dvořáček, Barbora Doležalová, Adéla Krutská, Beata Jašurková, Karolína Vitásková 02:19,40
8x200 Hynek Svoboda, David Rezek, Monika Trejbalová, Eliška Stará, Dominik Svoboda, Lukáš Kanči, Barbora Doležalová, Adéla Krutská 05:28,20
8x200 Jan Demeter, Ludvík Demeter, Patricie Kudláčková, Barbora Marková, David Ilčík, Filip Dvořáček, Beata Jašurková, Karolína Vitásková 05:20,70
4 ZŠ CHOMUTOV, ŠKOLNÍ, Školní 1480, Chomutov 10:49,60
8x100 Klinkáček Tobiáš, Klimešová Stella, Gibas Matyáš, Zárybnická Viktorie, Mráz Vojtěch, Hamerlová Nela, Král Jan, Karásková Eliška 02:50,80
8x100 Blažek Adam, Káňová Michaela, Kubica Dan, Fučíková Amálie, Husák Filip, Hrušíková Hana, Horváth Marcel, Chytrová Antonie 02:21,30
8x200 Klinkáček Tobiáš, Zárybnická Viktorie, Hamerlová Nela, Král Jan, Káňová Michaela, Fučíková Amálie, Kubica Dan, Horváth Marcel 05:37,50
8x200 Klimešová Stella, Gibas Matyáš, Mráz Vojtěch, Karásková Eliška, Blažek Adam, Husák Filip, Hrušíková Hana, Chytrová Antonie 05:44,40
4 Litoměřice
Místo Škola Čas
1 Základní škola, 9. května 444, Štětí 10:02,00
8x100 Vanesa Machová, Vladimír Stibal, Marie Hofreiterová, František Poláček, Martin Valenta, Jiří Mareš, Elena Ulrychová, Aneta Bartková 02:35,00
8x100 Nikola Zemanová, Veronika Čížková, Martin Pavlinec, Martin Janků, Kateřina Běloubková, Aneta Trojanová, Jakub Kocúr, Marian Kurfirst 02:16,00
8x200 Elena Ulrychová, Vladimír Stibal, Jiří Mareš, Aneta Bartková, Nikola Zemanová, Veronika Čížková, Jakub Kocúr, Marian Kurfirst 05:39,00
8x200 Vanesa Machová, Marie Hofreiterová, František Poláček, Martin Valenta, Kateřina Běloubková, Aneta Trojanová, Martin Janků, Martin Pavlinec 05:11,00
2 ZŠ a MŠ Liběšice, Liběšice 170, Liběšice 10:18,00
8x100 Veronika Hamouzová, Filip Rajman, Elena Lekavá, Tadeáš Nepovím, Lucie Albrechtová, Tereza Kaprová, Ondřej Šubrt, Filip Krupička 02:36,00
8x100 Hana Holubová, Veronika Erbenová, Lucie Samková, Štefan Křikava, Adam Janík, Václav Černý, Marek Efler, Natálie Štilijanová 02:19,00
8x200 Tadeáš Nepovím, Hana Holubová, Lucie Albrechtová, Veronika Erbenová, Ondřej Šubrt, Marek Efler, Filip Krupička, Natálie Štilijanová 05:29,00
8x200 Lucie Samková, Veronika Hamouzová, Elena Lekavá, Tereza Kaprová, Filip Rajman, Štefan Křikava, Adam Janík, Václav Černý 05:23,00
3 Základní škola, Litřoměřice, Havlíčkova 321, Havlíčkova 32, Litoměřice 10:30,00
8x100 Karolína Jonášová, Tomáš Talpa, Marek Homola, Diana Vašuová, Stela Zázvorková, Nicolas Havlíček, Kristián Pokorný, Kateřina Stejskalová 02:44,00
8x100 Jaroslav Růžička, Adéla Hüblová, Karolína Kühnová, Klára Kunstová, Daniel Bareš, Miroslav Krupička, Richard Kutnar, Aneta Melicharová 02:22,00
8x200 Karolína Jonášová, Tomáš Talpa, Marek Homola, Diana Vašutová, Jaroslav Růžička, Adéla Hüblová, Karolína Kühnová, Daniel Bareš 05:41,00
8x200 Stela Zázvorková, Nicolas Havlíček, Kristián Pokorný, Kateřina Stejskalová, Klára Kunstová, Miroslav Krupička, Richard Kutnar, Aneta Melicharová 05:24,00
4 ZŠ a MŠ Mšené lázně , 70698279, Školní 121, Mšené lázně 10:32,00
8x100 02:57,00
8x100 02:20,00
8x200 05:39,00
8x200 05:15,00
5 Most
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Václava Talicha 1855, Most 09:35,92
8x100 Samuel Liba, David Reichel, Petr Melichar, Pavel Vyskočil, Marie Kulichová, Barbora Zelníková, Alice Karfilátová, Veronika Ištokov 02:28,11
8x100 Filip Kačírek, Matyáš Marek, Lukáš Livonec, Adam Blažek, Klára Jarošová, Klára Šindelářová, Michaela Černá, Lucie Tourková 02:11,11
8x200 Samuel Liba, Pavel Vyskočil, Marie Kulichová, Barbora Zelníková, Filip Kačírek, Matyáš Marek, Klára Šindelářová, Klára Jarošová 04:56,70
8x200 David Reichel, Petr Melichar, Alice Karfilátová, Veronika Ištokov, Lukáš Livonec, Adam Blažek, Barbora Davídková, Tara Vosmyková 04:57,33
2 Základní škola, U Stadionu 1028, Most 09:40,93
8x100 David Švarc, David Šulc, Daniel Novotný, Kamil Feri, Natálie Masopustová, Eliška Jurinová, Mia Holčáková, Kateřina Václavíková 02:26,39
8x100 David Tuhý, Jan Peroutka, Miroslav Holý, Jakub Vitásek, Veronika Votavová, Justýna Janderová, Natálie Miškaničová, Natálie Křížová 02:18,59
8x200 David Švarc, David Šulc, Natálie Masopustová, Eliška Jurinová, David Tuhý, Jan Peroutka, Veronika Votavová, Justýna Janderová 04:55,95
8x200 Daniel Novotný, Kamil Feri, Mia Holčáková, Kateřina Václavíková, Miroslav Holý, Jakub Vitásek, Natálie Miškaničová, Natálie Křížová 05:07,63
3 Základní škola, J. A. Komenského 474, Most 09:48,71
8x100 Zuzana Vávrová, Michala Nováková, Kristýna Kozáková, Eva Kavická, Daniel Sazima, Jan Pokorný, Tadeáš Pešír, Martin Zloch 02:29,36
8x100 Tereza Šešinová, Aneta Hrdličková, Nikola Bartoňová, Petra Rejčová, Daniel Kozák, Matěj Jahodář, Jaroslav Havrla, Adam Křivan 02:16,57
8x200 Michala Nováková, Kristýna Kozáková, Jan Pokorný, Daniel Sazima, Tereza Šešinová, Petra Rejčová, Daniel Kozák, Matěj Jahodář 05:02,78
8x200 Zuzana Vávrová, Eva Kavická, Tadeáš Pešír, Martin Zloch, Aneta Hrdličková, Nikola Bartoňová, Jaroslav Havrla, Adam Křivan 05:05,59
6 Louny
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Prokopa Holého 2632, Louny 09:34,18
8x100 Barbora Pelánová, Sára Jakšová, Matěj Smetana, Julie Lávicová, Nicolas Moravec, Matěj Chotěborský, Ela Loošťáková, Tomáš Laurich 02:28,72
8x100 Matěj Novák, Kateřina Helebrantová, Lukáš Podaný, Viktorie Slavíková, Daniel Boleslav, Nicol Bassy, Lukáš Laurich, Veronika Vávrová 02:10,08
8x200 Matěj Novák, Kateřina Helebrantová, Ela Lošťáková, Matěj Smetana, Lukáš Laurich, Barbora Pelánová, Veronika Vávrová, Tomáš Laurich 04:55,38
8x200 Daniel Boleslav, Nicol Bassy, Nicolas Moravec, Julie Lávicová, Lukáš Podaný, Sára Jakšová, Matěj Chotěborský, Viktorie Slavíková 05:01,67
2 ZŠ J. A. Komenského Louny, Pražská 101, Louny 10:02,35
8x100 Vasil Tsonynets, Dan Havránek, Kristián Pelc, Václav Hetzer, Emma Hrzánová, Nela Ipserová, Kristýna Pavelková, Natálie Holienková 02:36,32
8x100 Patrik Hausner, Matěj Srbek, František Tuháček, Jakub Kalouš, Andrea Ekrtová, Alice Čepelková, Laura Jirková, Magda Maunerová 02:20,18
8x200 Patrik Hausner, Matěj Srbek, Vasil Tsonynets, Dan Havránek, Andrea Ekrtová, Alice Čepelková, Emma Hrzánová, Nela Ipserová 05:05,85
8x200 František Tuháček, Adam Dienelt, Kristián Pelc, Václav Hetzer, Laura Jirková, Nikola Herzánová, Kristýna Pavelková, Natálie Holienková 05:11,20
3 ZŠ a MŠ Černčice, Fúgnerova 424, Černčice 10:05,91
8x100 Sarah Kirchnerová, Kateřina Kebrlová, Barbora Kafková, Karolína Peterová, Filip Kohel, Štěpán Uttendorfský, Štěpán Milde, Daniel Dittrich 02:36,57
8x100 Alžběta Bidrmanová, Veronika Hanusová, Lucie Zajícová, Kristýna Šírková, František Drapák, František Hruška, Radim Podaný, Jiří Zedník 02:20,62
8x200 Radim Podaný, Jiří Zedník, Štěpán Milde, Daniel Dittrich, Karolína Peterová, Kristýna Šírková, Barbora Kafková, Alžběta Bidrmanová 05:08,72
8x200 František Hruška, František Drapák, Štěpán Uttendorfský, Filip Kohel, Veronika Hanusová, Sarah Kirchnerová, Kateřina Kebrlová, Lucie Zajícová 05:22,73
4 Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, Přemyslovců 2209, Louny 10:24,30
8x100 Dominik Rouša, Robert Demeter, Tomáš Kučera, Veronika Hauptfoglová, Barbora Feriová, Pavel Polívka, Zuzana Vincíková, Anna Pilná 02:43,01
8x100 Karolína Drápalová, Filip Klimt, Lukáš Rauer, Leotta Mattia, Erik Horváth, Laura Stará, Vanessa Grundzová, Eliška Rejhová 02:36,65
8x200 Polívka Pavel, Rouša Dominik, Rauer Lukáš, Leotta Mattia, Drápalová Karolína, Rejhová Eliška, Minaříková Eliška, Feriová Barbora 05:04,64
8x200 Demeter Robert, Kučera Tomáš, Klimt Filip, Horváth Erik, Stará Laura, Grundzová Vanesa, Vincíková Zuzana, Pilná Anna 05:27,66
7 Ústí nad Labem
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Hluboká 150, Ústí nad Labem 09:38,66
8x100 Barbora Chmelinová, Tereza Lahovská, Kristýna Štěpánková, Amálie Havlicová, Filip Marek, Jan Štípek, Jakub Urban, Adam Vymetal 02:30,94
8x100 Natálie Fišerová, Anna Kohoutová, Veronika Vorlíčková, Martina Havlová, Jakub Vepřovský, Jindřich Rosička, Jan Jakub Schneider, Jan Sýkora 02:16,32
8x200 Kristýna Štěpánková, Tereza Lahovská, Filip Marek, Jan Štípek, Natálie Fišerová, Anna Kohoutová, Jakub Vepřovský, Jindřich Rosička 04:51,40
8x200 Barbora Chmelinová, Amálie Havlicová, Jakub Urban, Adam Vymetal, Veronika Vorlíčková, Martina Havlová, Jan Jakub Schneider, Jan Sýkora 05:20,11
2 Základní škola Velké Březno, Školní 87, Velké Březno 09:41,23
8x100 Vendula Vrbová, Filip Šefl, Simona Hovorková, Emma Frýdková, Zuzana Dvořáková, Matyáš Buzek, Jarda Králík, Radek Švejda 02:28,22
8x100 Vrbová Amálie, Hercíková Michaela, Šárka Janová, Klára Brabencová, Kryštof Truxa, Tomáš Fuchsig, Matěj Kulhánek, Lukáš Vostřel 02:15,71
8x200 Vendula Vrbová, Jarda Králík, Radek Švejda, Zuzana Dvořáková, Šárka Janová, Klára Brabencová, Matěj Kulhánek, Lukáš Vostřel 04:57,30
8x200 Amálie Vrbová, Matyáš Buzek, Emma Frýdková, Michaela Hercíková, Tomáš Fuchsig, Simona Hovorková, Filip Šefl, Kryštof Truxa 05:08,43
3 Základní škola, Stříbrnická 3031, Ústí nad Labem 09:58,01
8x100 Martin Smetana, Rozálie Ibermajerová, David Prousek, Klaudie Dobešová, Matyáš Borek, Nikol Junová, Lenka Heřmanová, Jakub Vico 02:36,17
8x100 Vilém Vrzala, Markéta Kopřivová, Josef Kříž, Aneta Pekárková, Jeroným Plašil, Marie Vicová, Samuel Peřina, Lucie Vernerová 02:18,59
8x200 Matyáš Borek, Nikol Junová, Jeroným Plašil, Marie Vicová, Jakub Vico, Lenka Heřmanová, Samuel Peřina, Lucie Vernerová 05:03,25
8x200 Martin Smetana, Rozálie Ibermajerová, Vilém Vrzala, Markéta Kopřivová, David Prousek, Klaudie Dobešová, Josef Kříž, Aneta Pekárková 05:05,36
4 ZŠ Vinařská, Vinařská 1016, Ústí nad Labem 10:05,41
8x100 Tomáš Jungwirth, Hynek Verner, Amálie Kolaříková, Karolína Petrová, Lukáš Cvoreň, Kateryna Soloviova, Zuzana Zapotučná, Matyáš Kokeš 02:32,93
8x100 Patrik Hendrych, Pavel Šnajdr, Tereza Jungwirthová, Nicol Balínová, Milan Sobota, Viktorie Kostílková, Andrej Makrlík, Sabina Kolářová 02:21,81
8x200 Pavel Šnajdr, Sabina Kolářová, Milan Sobota, Nikol Balínová, Tomáš Jungwirth, Amálie Kolaříková, Hynek Verner, Karolína Petrová 05:10,67
8x200 Andrej Makrlík, Patrik Hendrych, Tereza Jungwirthová, Viktorie Kostílková, Lukáš Cvoreň, Kateryna Soloviova, Matyáš Kokeš, Zuzana Zapotučná 05:20,18
5 Základní škola a Mateřská škola, SNP 2304, Ústí nad Labem 10:12,64
8x100 02:32,08
8x100 02:35,96
8x200 05:04,60
8x200 05:05,71

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků, Metelkovo nám. 968, Teplice 09:00,89
8x100 Martin Beníšek, Císařovský Jakub, Sebránek Prokop, Pavlíček Štěpán, Laura Kolečkářová, Ema Raková, Jolana Tučková, Anna Abramsová 02:19,91
8x100 Mikuláš Kotz, David Bárdoš, Michal Babůrek, Adam Rež, Nella Rollingeová, Kindlová Jiřina, Ellen E. Leitermannová, Agáta Ječná 02:04,58
8x200 David Bárdoš, Sebránek Prokop, Laura Kolečkářová, Ellen E. Leitermannová, Císařovský Jakub, Ema Raková, Nella Rollingeová, Mikuláš Kotz 04:36,40
8x200 Adam Rež, Jolana Tučková, Anna Abramsová, Kindlová Jiřina, Beníšek Martin, Pavlíček Štěpán, Agáta Ječná, Michal Babůrek 04:46,70
2 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice 09:06,17
8x100 Lukáš Bílek, Nikola Žilinská, Zdeněk Vinš, Anežka Krajíčková, Vojtěch Kufel, Anna Pavlátová, Kryštof Háněl, Eva Jonášová 02:17,17
8x100 Václav Vágner, Elizabeth Gádžorová, Martin Hrubý, Tereza Vosková, Adam Matějovský, Anežka Kokinčáková, Jan Veselý, Marie Boháčková 02:08,50
8x200 Václav Vágner, Nikola Žilinská, Lukáš Bílek, Eva Jonášová, Kryštof Háněl, Elizabeth Gádžorová, Jan Veselý, Marie Boháčková 04:40,50
8x200 Vojtěch Kufel, Anežka Krajíčková, Zdeněk Vinš, Anna Pavlátová, Adam Matějovský, Tereza Vosková, Martin Hrubý, Anežka Kokinčáková 04:56,49
3 Základní škola, Hluboká 150, Ústí nad Labem 09:10,98
8x100 Barbora Chmelinová, Tereza Lahovská, Kristýna Štěpánková, Amálie Havlicová, Filip Marek, Jan Štípek, Jakub Urban, Adam Vymetal 02:19,02
8x100 Anna Chudinová, Anna Kohoutová, Veronika Vorlíčková, Martina Havlová, Jakub Vepřovský, Jindřich Rosička, Jan Jakub Schneider, Jan Sýkora 02:10,67
8x200 Kristýna Štěpánková, Tereza Lahovská, Filip Marek, Jan Štípek, Martina Havlová, Anna Kohoutová, Jakub Vepřovský, Jindřich Rosička 04:41,29
8x200 Barbora Chmelinová, Amálie Havlicová, Jakub Urban, Adam Vymetal, Veronika Vorlíčková, Anna Chudinová, Jan Jakub Schneider, Jan Sýkora 05:03,18
4 ZŠ Na Příkopech Chomutov, Na Příkopech 895, Chomutov 09:17,73
8x100 Marek Sekáč, Jiří Kořínek, Leona Pejcharová, Eva Šetková, Tereza Vlasáková, Adéla Šustrová, Vít Jiřiště, Eduard Hönig 02:21,96
8x100 Maxim Dvořák, Pavel Murit, Kristýna Štaffová, Rozálie Elngarová, Kateřina Josefíková, Albert Hönig, Petr Kříž, Anežka Prošková 02:11,87
8x200 Dvořák Maxim, Kateřina Josefíková, Marek Sekáč, Tereza Vlasáková, Eva Šetková, Eduard Hönig, Albert Hönig, Anežka Prošková 04:43,90
8x200 Petr Kříž, Rozálie Elngarová, Kristýna Štaffová, Jiří Kořínek, Adéla Šustrová, Leona Pejcharová, Vít Jiřiště, Pavel Murit 04:57,56
5 Základní škola, U Stadionu 1028, Most 09:18,42
8x100 David Švarc, David Šulc, Daniel Novotný, Kamil Feri, Natálie Masopustová, Eliška Jurinová, Mia Holčáková, Kateřina Václavíková 02:18,60
8x100 David Tuhý, Jan Peroutka, Miroslav Holý, Jakub Vitásek, Veronika Votavová, Justýna Janderová, Natálie Miškaničová, Natálie Křížová 02:11,76
8x200 David Švarc, David Šulc, Natálie Masopustová, Eliška Jurinová, David Tuhý, Jan Peroutka, Veronika Votavová, Justýna Janderová 04:48,06
8x200 Daniel Novotný, Kamil Feri, Mia Holčáková, Kateřina Václavíková, Miroslav Holý, Jakub Vitásek, Natálie Miškaničová, Natálie Křížová 04:53,88
6 ZŠ Prokopa Holého Louny, Prokopa Holého 2632, Louny 09:19,21
8x100 Barbora Pelánová, Sára Jakšová, Matěj Smetana, Julie Lávicová, Nicolas Moravec, Matěj Chotěborský, Ela Loošťáková, Tomáš Laurich 02:28,39
8x100 Matěj Novák, Kateřina Helebrantová, Lukáš Podaný, Viktorie Slavíková, Daniel Boleslav, Nicol Bassy, Lukáš Laurich, Veronika Vávrová 02:08,06
8x200 Matěj Novák, Kateřina Helebrantová, Ela Lošťáková, Matěj Smetana, Lukáš Laurich, Barbora Pelánová, Veronika Vávrová, Tomáš Laurich 04:42,76
8x200 Daniel Boleslav, Nicol Bassy, Nicolas Moravec, Julie Lávicová, Lukáš Podaný, Sára Jakšová, Matěj Chotěborský, Viktorie Slavíková 04:57,69
7 Základní škola, Václava Talicha 1855, Most 09:20,98
8x100 Samuel Liba, David Reichel, Petr Melichar, Pavel Vyskočil, Marie Kulichová, Barbora Zelníková, Alice Karfilátová, Veronika Ištokov 02:23,45
8x100 Filip Kačírek, Matyáš Marek, Lukáš Livonec, Adam Blažek, Klára Jarošová, Klára Šindelářová, Michaela Černá, Lucie Tourková 02:07,43
8x200 Samuel Liba, Pavel Vyskočil, Marie Kulichová, Barbora Zelníková, Filip Kačírek, Matyáš Marek, Klára Šindelářová, Klára Jarošová 04:50,10
8x200 David Reichel, Petr Melichar, Alice Karfilátová, Veronika Ištokov, Lukáš Livonec, Adam Blažek, Barbora Davídková, Tara Vosmyková 04:54,26
8 Základní škola, J. A. Komenského 474, Most 09:21,49
8x100 Zuzana Vávrová, Michala Nováková, Kristýna Kozáková, Eva Kavická, Daniel Sazima, Jan Pokorný, Tadeáš Pešír, Martin Zloch 02:22,18
8x100 Tereza Šešinová, Aneta Hrdličková, Nikola Bartoňová, Petra Rejčová, Daniel Kozák, Matěj Jahodář, Jaroslav Havrla, Adam Křivan 02:16,00
8x200 Michala Nováková, Kristýna Kozáková, Jan Pokorný, Daniel Sazima, Tereza Šešinová, Petra Rejčová, Daniel Kozák, Matěj Jahodář 04:43,31
8x200 Zuzana Vávrová, Eva Kavická, Tadeáš Pešír, Martin Zloch, Aneta Hrdličková, Nikola Bartoňová, Jaroslav Havrla, Adam Křivan 04:57,55
9 ZŠ Kamenická Děčín, Kamenická 1145, Děčín 09:21,74
8x100 Natálie Šedivá, Adriana Hladíková, Anna Amálie Burdová, Viktorie Vavříková, Ondřej Trčka, Jakub Trojan, Viktor Lauko, Jiří Svoboda 02:23,05
8x100 Emma Blažková, Viktorie Krejčí, Lucie Krulichová, Zuzana Vrátná, Jakub Zelingr, Vojtěch Vorel, Lukáš Hřebík, Jakub Dufek 02:08,92
8x200 Anna Amálie Burdová, Viktorie Vavříková, Viktorie Krejčí, Zuzana Vrátná, Jakub Trojan, Viktor Lauko, Jakub Zelingr, Jakub Dufek 04:49,77
8x200 Natálie Šedivá, Adriana Hladíková, Emma Blažková, Lucie Krulichová, Ondřej Trčka, Jiří Svoboda, Lukáš Hřebík, Vojtěch Vorel 05:10,23
10 ZŠ Edisonova, Edisonova 1732, Teplice 09:33,69
8x100 02:27,81
8x100 02:16,67
8x200 04:49,21
8x200 05:07,77
11 Základní škola Jaroslava Pešaty, J. Pešaty 1313, Duchcov 09:37,21
8x100 Markéta Vágnerová, Tereza Hedbávná, Kristina Maxová, Michaela Kabátová, Štěpán Bouček, Matěj Nos, Tomáš Mergl, Jan Valenta 02:25,27
8x100 Klára Kosinová, Leontýna Kamareithová, Magdaléna Prchalová, Nikola Bohuslavová, Petr Sokol, Michal Baloch, Michael Rujbr, Filip Mach 02:16,58
8x200 Markéta Vágnerová, Michaela Kabátová, Tomáš Mergl, Jan Valenta, Magdaléna Prchalová, Nikola Bohuslavová, Petr Sokol, Michal Baloch 04:55,36
8x200 Tereza Hedbávná, Kristina Maxová, Štěpán Bouček, Matěj Nos, Leontýna Kamareithová, Klára Kosinová, Michael Rujbr, Filip Mach 05:23,30
12 Základní škola, příspěvková organizace, Seifertova 1650, Varnsdorf 09:39,26
8x100 Ellen Kašíková, Zdeněk Hrabě, Tereza Bučková, David Kozák, Valerie Krausová, Kryštof Rýdl, Eugenie Hausmann, Matouš Tomko 02:29,99
8x100 Adéla kamenická, Lukáš Funda, Anežka Doležalová, Jakub Slavík, Natálie Zábelová, David Grafek, Natálie Valíčková, Jiří Burger 02:12,34
8x200 Eugenie Hausmann, David Kozák, Ellen kašíková, Matouš Tomko, Adéla Kamenická, Jakub Slavík, Natálie Valíčková, Jiří Burger 04:56,93
8x200 Tereza Bučková, Zdeněk Hrabě, Valérie Krausová, Kryštof Rýdl, Anežka Doležalová, Lukáš Funda, Natálie Zábelová, David Grafek 05:09,39
13 Základní škola, 9. května 444, Štětí 09:52,69
8x100 Vanesa Machová, Vladimír Stibal, Marie Hofreiterová, František Poláček, Martin Valenta, Jiří Mareš, Elena Ulrychová, Aneta Bartková 02:26,37
8x100 Nikola Zemanová, Veronika Čížková, Martin Pavlinec, Martin Janků, Kateřina Běloubková, Aneta Trojanová, Jakub Kocúr, Marian Kurfirst 02:16,18
8x200 Elena Ulrychová, Vladimír Stibal, Jiří Mareš, Aneta Bartková, Nikola Zemanová, Veronika Čížková, Jakub Kocúr, Marian Kurfirst 05:10,14
8x200 Vanesa Machová, Marie Hofreiterová, František Poláček, Martin Valenta, Kateřina Běloubková, Aneta Trojanová, Martin Janků, Martin Pavlinec 05:12,50