Výsledková listina 2018


Kraj Hlavní město Praha

Okresní kola

  okres
1 Praha 3, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22
Místo Škola Čas
1 Základní škola Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 - Jižní Město 09:02,10
8x100 Vojta Moravec, Martin Svítil, Adam Šach, Kateřina Hrehorová, David Belica, Alice Durčáková, Devita Madey Novotná, Tereza Urbánková 02:16,10
8x100 Tomáš Bártů, Patrik Kyselica, Jakub Pilař, Barbora Malcová, Ema Kyselicová, Matěj Procházka, Hien Nhu Thi Nguyen, Jolana Bohuňková 02:04,80
8x200 Tomáš Bártů, Patrik Kyselica, Barbora Malcová, Ema Kyselicová, Vojta Moravec, Martin Svítil, Kateřina Hrehorová, Alice Durčáková 04:41,20
8x200 Jakub Pilař, Matěj Procházka, Hien Nhu Thi Nguyen, Jolana Bohuňková, Adam Šach, David Belica, Devita Madey Novotná, Tereza Urbánková 04:51,70
Doplňkové disciplíny Mladší: skok - Kateřina Hrehorová 195cm.
2 FZŠ Chodovická, Chodovická 2250, Praha 20 09:03,40
8x100 Kateřina Koubová, Tereza Pinkavová, Ema Lésková, Mia Čiháková, Alex Kmenta, Lukáš Mašek, Cyril Fojt, Jan Třešňák 02:16,80
8x100 Aneta Deckerová, Petra Brenkusová, Julie Thea Kmentová, Marie Maršálová, Šimon Duchoň, Adam Sekyrka, Pavel Vladyka, Josef Žák 02:09,90
8x200 Kateřina Koubová, Tereza Pinkavová, Alex Kmenta, Lukáš Mašek, Aneta Deckerová, JUlie Thea Kmentová, Šimon Duchoň, Josef Žák 04:53,90
8x200 Ema Lésková, Mia Čiháková, Cyril Fojt, Jan Třešňák, Petra Brenkusová, Marie Maršálová, Adam Sekyrka, Pavel Vladyka 04:36,70
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Adam Sekera 877cm.
skok - Josef Žák 177cm; Julie Thea Kmentová 181cm.
Mladší: hod - Lukáš Mašek 593cm.
skok - Cyril Fojt 180cm; Kateřina Koubová 205cm.
3 Masarykova základní škola, Polesná 1690, Praha 9 - Újezd nad Lesy 09:04,20
8x100 Lukáš Tříska, Karim Deif, Dominik Šimáň, Lukáš Jelen, Aneta Hnízdilová, Natálie Vacková, Vanda Burianová, Natálie Vopálenská 02:19,40
8x100 Jáchym Burian, Štěpán Schmidt, Adam Škraňka, Jakub Kejla, Aneta Krejdlová, Kristýna Uličná, Eliška Hanzlová, Sofie Obrdová 02:11,70
8x200 Jáchym Burian, Aneta Krejdlová, Lukáš Jelen, Sofie Obrdová, Karim Deif, Kristýna Uličná, Jakub Kejla, Eliška Hanzlová 04:33,10
8x200 Aneta Hnízdilová, Adam Škraňka, Natálie Vacková, Štěpán Schmidt, Natálie Vopálenská, Lukáš Tříska, Vanda Burianová, Dominik šimáň 04:49,00
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Jáchym Burian 904cm.
skok - Jakub Kejla 188cm; Eliška Hanzlová 160cm.¨
Mladší: hod - Lukáš Jelan 650cm; Vanda Burianová 528cm.
skok - Karim Deip 200cm
4 ZŠ V Rybníčkách, V Rybníčkách 1980, Praha 10 09:30,30
8x100 Mojžíšová Adina, Jáchym Strnad, Zlatohlávek Adam, Vanesa Mařanová, Kučerová Karolína, Pidljaskyy Petr, Kocourek Tomáš, Ema Zemánková 02:31,90
8x100 Filip Musil, Vít Zlatohlávek, Štěpán Konopík, Veronika Pechová, Anna Marková, Anna Hain-Schmiedberská, Linda Havrdová, Daniel Mašata 02:08,00
8x200 Linda Havrdová, Ema Zemánková, Anna Marková, Vanesa Mařanová, Tomáš Kocourek, Jáchym Strnad, Štěpán Konopík, Daniel Mašata 04:50,40
8x200 Filip Musil, Petr Pidljaskyy, Karolína Kučerová, Adam Zlatohlávek, Adina Mojžíšová, Veronika Pechová, Anna Hain-Schmiedberská, Vít Zlatohlávek 05:03,50
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Linda Havrdová 590cm.
skok - Anička Hain 130cm.
Mladší: hod - Petr Pidljaskyy 707cm; Ema Zemánková 580cm.
skok - Petr Pidljaskyy 170cm; Ema Zemánková 160cm.
5 Základní škola, Donovalská 1684, Praha 4 - Jižní Město 09:32,20
8x100 Viktor Dovhanych, Ines Křístková, Natálie Fialová, Matyáš Cabala, Štěpán Studený, Viktorie Štěpánová, Julie Holanová, Jan Kadeřábek 02:23,60
8x100 Milan Kapek, Denisa Cabalová, Karolína Šilhánková, Michal Oráč, Markéta Janotová, Ines Polchuk, Marek Čepela, Alex Chrastina 02:12,30
8x200 Viktorie Štěpánová, Natálie Fialová, Jan Kadeřáberk, Štěpán Studený, Karolína Šilhánková, Ines Polchuk, Alex Chrastina, Milan Kapek 04:56,30
8x200 Ines Křístková, Julie Holanová, Viktor Dovhanych, Matyáš Cabala, Denisa Cabalová, Markéta Janotová, Michal Oráč, Marek Čepela 05:02,00
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Milan Kapek 777cm.
skok - Michal Oráč 170cm; Ines Polchuk 170cm; Karina Šilhánková 160cm.
Mladší: hod - Jan Kadeřábek 429cm; Natálie Fialová 478cm.
skok - Viktorie Štěpánová 180cm.
6 Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám, Ke Kateřinkám 1400, Praha 4 09:38,70
8x100 Pavel Flaška, Šimon Vráblík, Jan Dršťák, Matyáš Gerstl, Alice Duchoňová, Barbora Štěpová, Natalie Steklá, Veronika Růžičková 02:28,20
8x100 Jakub Skall, Hung Vu Tran - Honza, Václav Horák, Jakub Horák, Kateřina Štěpová, Sofie Gerstlová, Sára Švábová, Nela Matějková 02:14,10
8x200 Pavel Flaška, Šimon Vráblík, Jan Dršťák, Matyáš Gerst, Alice Duchoňová, Barbora Štěpová, Natalie Steklá, Veronika Růžičková 04:56,40
8x200 Jakub Skall, Hung Vu Tran - Honza, Václav Horák, Jakub Horák, Kateřina Štěpová, Sofie Gerstlová, Sára Švábová, Nela Matějková 05:12,00
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Václav Horák 862cm.
skok - Sofie Gerstlová 215cm.
Mladší: hod - Tomáš Flaška 598cm.
skok - Veronika Růžičková 174cm.
7 ZŠ Novoborská, Novoborská 371 371, Praha 9, Střížkov 09:44,10
8x100 Patrik Kozler, Julie Sirotková, František Doubrava, Vojtěch Hrodek, Adéla Nosková, Oliver Vaňha, Lenka Šindelářová, Anežka Spurná 02:27,30
8x100 Tomáš Bernášek, Kryštof Podešva, Vojtěch Ptáček, Lucie Skálová, Lukáš Zeithammer, Veronika Šimková, Julie Vršecká, Tereza Petrová 02:13,40
8x200 Patrik Kozler, Julie Sirotková, Vojtěch Hrodek, Lenka Šindelářová, Tomáš Bernášek, Lukáš Zeithammer, Veronika Šimková, Julie Vršecká 05:03,70
8x200 František Doubrava, Adéla Nosková, Oliver Vaňha, Anežka Spurná, Kryštof Podešva, Vojtěch Ptáček, Lucie Skálová, Tereza Petrová 05:03,40
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Kryštof Podešva 818cm.
skok - Vojtěch Ptáček 212cm; Julie Vršecká 171cm.
Mladší: hod - Oliver Vaňha 768cm.
skok - Vojtěch Hrodek 160cm; Anežka Spurná 165cm.
8 Základní škola, Albrechtická 1, Praha 9 - Kbely 09:50,10
8x100 Matěj Wágner, Jakub Janeček, Jakub Dědek, Kamila Augustinová, Kateřina Křížová, Magdalena Lueder, Michal Ridzoň, Šarlota Salátová 02:26,80
8x100 Matěj Karbulka, Jindřich Pěkný, Adam Milota, Václav Novotný, Vendula Holasová, Kateřina Bacílková, Tereza Bacílková, Klára Hanzlíčková 02:17,70
8x200 Matěj Karbulka, Jakub Janeček, Matěj Wágner, Jindřich Pěkný, Kateřina Křížová, Šarlota Salátová, Tereza Bacílková, Klára Hanzlíčková 05:05,60
8x200 Adam Milota, Jakub Dědek, Michal Ridzoň, Vendula Holasová, Václav Novotný, Magdalena Lueder, Kamila Augustinová, Kateřina Bacílková 05:18,00
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Matěj Karbulka 636cm; Vendula Holasová 687cm.
skok - Jindřich Pěkný 181cm.
Mladší: hod - Magdalena Lueder 597cm.
skok - Kateřina Křížová 155cm.
9 ZŠ Eden, Vladivostocká 6, Praha 09:54,90
8x100 Lukáš Plecitý, Petr Stoklas, Emily Švorčíková, Agáta Doležalová, Aleksa Ilinčič, Jan Kubeš, Ela Kubešová, Karolína Kejvalová 02:34,10
8x100 Michaela Knytlová, Lisa Nuna Kamara, Rozálie Brtová, Anna Soukenníková, David Dobiáš, Lukáš Plachý, Adam Štěpánek, Dany Chludil 02:21,90
8x200 Lukáš Plecitý, Petr Stoklas, Emily Švorčíková, Karolína Kejvalová, Michaela Knytlová, Lisa Nuna Kamara, Adam Štěpánek, Marek Vokoun 04:58,90
8x200 Rozálie Brtová, Anna Soukenníková, Lukáš Plachý, David Dobiáš, Ela Kubešová, Agáta Doležalová, Jan Kubeš, Aleksa Ilinčič 05:18,70
Doplňkové disciplíny Starší: hod - David Krčál - 732cm; Michaela Knytlová 731cm.
Mladší: hod - Agáta Dolenálová 553cm.
skok - Karolína Kejvalová 145cm; Agáta Doležalová 145cm; Marek Vokoun 180cm; David Krčál 180cm.
10 Základní škola, Národních hrdinů 70, Praha 9 09:59,10
8x100 Lukáš Šabata, Tereza Jelínková, Nela Čechová, Eliška Nohejlová, Sebastaán Brunhofer, Filip PÜschner, Vendula Maturová, Filip Novák 02:37,50
8x100 Linda Tichá, Barbora Štěpánková, Kateřina Svobodová, Marek Šplíchal, Matěj Vlk, Sára Štěpánová, Martin Pop, Vojtěch Šimek 02:16,10
8x200 Linda Tichá, Vendula Maturová, Eliška Nohejlová, Sára Štěpánová, Filip Püschner, Filip Novák, Matěj Vlk, Martin Pop 05:05,50
8x200 Kateřina Svobodová, Nela Čechová, Tereza Jelínková, Sebastián Brunhofer, Barbora Štěpánková, Lukáš Šabata, Vojtěch Šimek, Marek Šplíchal 05:29,60
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Jakub Zeman 478cm; Nela Rejtharová 622cm.
skok - Marek Šplíchal 200cm; Kateřina Svobodová 155cm.
Mladší: hod - Filip Puschner 594cm; Eliška Nohejlová 521cm.
11 MŠ a ZŠ Beehive s.r.o., Na Šafránce 1651, Praha 10 - Vinohrady 10:06,00
8x100 Severa Jan, Emes Mia, Pustoshkina Nika, Kovařík Matěj, Nejepsová Isabel, Babáková Natálie, Harastey Daniel, Korolkov Artem 02:34,90
8x100 Babák Michal, Hrbáčková Johana, Paštiková Laura, Vávra Jan, Dufková Natálie, Přenosilová Nikol, Cedzo Matúš, Čáp Jakub 02:21,90
8x200 Harastey Daniel, Nejepsová Isabel, Babáková Natálie, Korolkov Artem, Dufková Natálie, Přenosilová Nikol, Cedzo Matúš, Čáp Jakub 05:09,20
8x200 Severa Jan, Emes Mia, Pustoshkina Nika, Kovařík Matěj, Hrbáčková Johana, Paštiková Laura, Babák Michal, Vávra Jan 05:32,00
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Michal Babak 830cm.
skok - Jakub Čáp 190cm.
Maldší: hod - Daniel Harasty 551cm; Natálie Vabáková 411cm.
skok - Matěj Kovařík 140cm; Mia Emes 150cm.
12 Základní škola, Gen. Janouška 1006, Praha 9 - Černý Most 10:10,20
8x100 Matěj Brož, Lukáš Neufus, Petr Dao Phong Phu, Pavlína Vavříková, Denisa Rokosová, Kamila Birknerová, Rahma Mekrane, Adam Hryhoraš 02:32,10
8x100 Denisa Konečná, Thach Anh Linzová, Tereza Löflerová, Tomáš Černý, Ondřej Kvasňovský, Martin Balan, Tomáš Peterka, Nela Revajová 02:26,10
8x200 Matěj Brož, Thach Anh Linzová, Adam Hryhoraš, Pavlína Vavříková, Ondřej Kvasňovský, Martin Balan, Rahma Mekrane, Nela Revajová 05:12,00
8x200 Denisa Konečná, Lukáš Neufus, Tereza Löflerová, Tomáš Černý, Denisa Rokosová, Kamila Birknerová, Tomáš Peterka, Petr Dao Phong Phu 05:36,10
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Martin Balan 575cm; Havlína Vavříková 604cm.
skok - Tomáš Černý 131cm; Denisa Konečná 150cm.
Mladší: skok - Petr 155cm; Kaneta Birknerová 150cm.
13 Sportovní ZŠ a MŠ Človíček s.r.o., Kunická 1568, Praha 10 10:18,10
8x100 Sebastian Mašek, Anna Davidová, Dmitrij Ašujko, Marek Nekula, Barbora Klabanová, Anna Salajková, Kateřina Molíková, Denis Fingerhutt 02:38,20
8x100 Matěj Voříšek, Adam Roschl, Klára Vojtová, Martin Vojta, Filip Klaban, Tereza Janoušková, Marie Ďurkechová, Karolína Dziegielewska 02:23,80
8x200 Matěj Voříšek, Sebastian Mašek, Denis Fingerhutt, Klára Vojtová, Kateřina Molíková, Martin Vojta, Marie Ďurkechová, Anna Davidová 05:16,10
8x200 Karolína Dziegielewska, Tereza Janoušková, Filip Klaban, Adam Roschl, Anna Salajková, Barbora Klabanová, Marek Nekula, Dmitrij Ašujko 05:41,30
Doplňkové disciplíny DNS
14 ZŠ a MŠ Praha Vinoř, Prachovická 340, Praha 10:29,00
8x100 Matyáš Sládek, Eliška Průchová, Jan Šulc, Anna Kautská, Matouš Votýpka, Julie Vašků, Adam Bula, Nela Palkovská 02:44,30
8x100 Jakub Zeman, Eva Brožová, Martin Štoček, Tereza Hasová, David Svoboda, Nela Rejtarová, Antonín Lupač, Mariana Koucká 02:19,20
8x200 Eliška Průchová, Matyáš Sládek, Nela Palkovská, Jan Šulc, Eva Brožová, Jakub Zeman, Tereza Hasová, Martin Štoček 05:25,50
8x200 Anna Kautská, Adam Bula, Julie Vašků, Matouš Votýpka, Nela Rejtarová, David Svoboda, Mariana Koucká, Antonín Lupač 05:32,20
Doplňkové disciplíny Starší: hod - Jakub Zeman 478cm; Nela Rejtharová 622cm.
skok - Antonín Lupač 167cm; Eva Brožová 152cm.
Mladší: hod - Filip Titěra 650cm; Nela Pálkovská 620cm.
skok - Matyáš Sládek 165cm; Eliška Průchová 162cm.
DIS ZŠ Hostivař, Kozinova 1000, Praha 10
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola, Nad Přehradou 469, Praha 10 - Horní Měcholupy
8x100
8x100
8x200
8x200
2 neaktuální
Výsledky nejsou k dispozici
3 Praha 1, 2, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 16, 17
Místo Škola Čas
1 ZŠ Filosofská s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy, Filosofská 3, Praha 4 11:20,30
8x100 Ella Dušková, Klaudie Nyklová, Justýna Moroz, Klára Brabcová, Marek Krátký, Lukáš Bureš, Petr Jandal, Vítek Bartek 02:52,60
8x100 Nela Franková, Sára Fejmanová, Anna Obuškevičová, Anna Štěpánková, Alex Kukuzcka, Oliver Schwarz, Nicola Moroz, Šimon Ling 02:33,80
8x200 Klaudie Nyklová, Klára Brabcová, Marek Krátký, Vítek Bartek, Nela Franková, Sára Fejmanová, Alex Kukuzcka, Šimon Ling 05:53,90
8x200 Ella Dušková, Justýna Moroz, Lukáš Bureš, Petr Jandal, Anna Obuškevičová, Anna Štěpánková, Oliver Schwarz, Nicola Moroz 06:17,40
Doplňkové disciplíny Medicinbal 1.-3. třída chlapci: Lukáš Blažek 6,2 m
Medicinbal 4.-5. třída chlapci: Šimon Ling 5,2 m
Medicinbal 4.-5. třída dívka: Nela Franková 5,8 m
Skok z místa 1.-3. třída chlapci: Marek Krátký 184 cm
Skok do dálky 4.-5. třída chlapci: Nicola Moroz 371 cm
Skok do dálky 4.-5. třída dívka: Nela Franková 387 cm
2 ZŠ a MŠ Petřiny - jih, Šantrochova 2, Praha 6 - Břevnov 11:47,00
8x100 Sofie Daněčková, Lucie Kratochvílová, Katarína Šprláková, Ema Bunganičová, Matěj Bunganič, Bruno Hřebíček, Pavel Rada, Daniel Tichý 03:05,80
8x100 Eliška Jebavá, Silvie Daněčková, Kateřina Prunarová, Kristýna Petschová, Lukáš Koptík, Daniel Jakab, Filip Vojáček, Jan Knobloch 02:37,10
8x200 Lucie Kratochvílová, Katarína Šprláková, Matěj Bunganič, Pavel Rada, Silvie Daněčková, Kristýna Petschová, Daniel Jakab, Filip Vojáček 06:04,10
8x200 Sofie Daněčková, Ema Bunganičová, Bruno Hřebíček, Daniel Tichý, Eliška Jebavá, Kateřina Prunarová, Lukáš Koptík, Jan Knobloch 06:29,30
Doplňkové disciplíny Medicinbal 1.-3. třída chlapci: Daniel Tichý 4,9 m
Medicinbal 1.-3. třída dívky: Lucie Kratochvílová 5,8 m
Medicinbal 4.-5. třída chlapci: Jan Knobloch 5,85 m
Medicinbal 4.-5. třída dívka: Silvie Daněčková 4,9 m
Skok z místa 1.-3. třída chlapci: Pavel rada 168 cm
Skok z místa 1.-3. třída dívky: Lucie Kratochvílová 175 cm
Skok do dálky 4.-5. třída chlapci: Jan Knobloch 384 cm
Skok do dálky 4.-5. třída dívka: Silvie Daněčková 349 cm
3 ZŠ Jižní IV., Jižní IV. 1750, Praha 4 11:48,50
8x100 Ondřej Wildhaber, Kristina Šoltésová, Šimon Klíma, Klára Farkas, Kateřina Kortánková, Adam Marek, Kateřina Lebedová, Šimon Dudek 03:02,50
8x100 Patrik Pitřinec, Nela Slavíková, Adam Hons, Nicole Polcarová, Lucie Weinholdová, Antonín Stibral, Tereza Štanclová, Šimon Vožický 02:37,90
8x200 Patrik Pitřinec, Lucie Weinholdová, Ondřej Wildhaber, Kateřina Lebedová, Kristina Šoltésová, Šimon Klíma, Tereza Štanclová, Antonín Stibral 06:09,50
8x200 Adam Hons, Nela Slavíková, Adam Marek, Klára Farkas, Kateřina Kortánková, Šimon Dudek, Nicole Polcarová, Šimon Vožický 06:08,10
Doplňkové disciplíny Medicinbal 1.-3. třída chlapci: Ondřej Wildhaber 4,8 m
Medicinbal 1.-3. třída dívky: Kateřina Lebedová 4,8 m
Medicinbal 4.-5. třída chlapci: Patrik Pitřinec 4,35 m
Medicinbal 4.-5. třída dívka: Nela Slavíková 4,2 m

4 ZŠ s ZVJ Bronzová, Bronzová 2027, Praha 5 11:53,20
8x100 Jan Raszka, Adam Posl, Robin Štěrba, Nikol Knotová, Sofia Krenciv, Nikola Grecu, Magdaléna Barbora Juřičková, Tobias Měcháček 03:03,20
8x100 Tobiáš Štěrba, Štěpán Adam, Ondřej Větrák, Vojtěch Zachar, Anita Tomečková, Cladie Neškerová, Sofie Knotová, Alžběta Jana Vohníková 02:40,00
8x200 Adam Posl, Nikol Knotová, Robin Štěrba, Sofia Krenciv, Štěpán Adam, Tobiáš Štěrba, Silvie Knotová, Alžběta Jana Vohníková 06:10,00
8x200 Tobias Měcháček, Jan Raszka, Nikola Grecu, Magdaléna Barbora Juřičková, Ondřej Větrák, Claudia Neškerová, Anita Tomečková, Vojtěch Zachar 06:22,20
Doplňkové disciplíny Medicinbal 1.-3. třída chlapci: Jan Raszka 6,2 m
Medicinbal 1.-3. třída dívky: Nikola Grecu 5,45 m
Medicinbal 4.-5. třída chlapci: Štěpán Adam 5,8 m
Medicinbal 4.-5. třída dívka: Alžběta Jana Vohníková 5,7 m
Skok z místa 1.-3. třída chlapci: Robin Štěrba 165 cm
Skok z místa 1.-3. třída dívky: Sofia Krenciv 146 cm
Skok do dálky 4.-5. třída chlapci: Štěpán Adam 408 cm
Skok do dálky 4.-5. třída dívka: Alžběta Jana Vohníková 337 cm
5 ZŠ a MŠ Na Beránku, Pertoldova 3373, Praha 4 - Modřany 12:05,80
8x100 Maxmilián Mikula, Michal Král, Eva Stiburková, Natálie Snaková, Antonín Marek, Vojtěch Kašák, Hana Stodůlková, Johana Klementová 03:07,00
8x100 Jakub Gogola, Matěj Bušovský, Kateřina Hronová, Natálie Šašková, Barbora Stodůlková, Rozálie Hapalová, Jan Pavlík, Jindřich Klement 02:42,20
8x200 Antonín Marek, Maxmilián Mikula, Hana Stodůlková, Johana Klementová, Barbora Stodůlková, Rozálie Hapalová, Jan Pavlík, Jindřich Klement 06:16,60
8x200 Jakub Gogola, Matěj Bušovský, Michal Král, Vojtěch Kašák, Eva Stiburková, Natálie Snaková, Kateřina Hronová, Natálie Šašková 06:50,00
Doplňkové disciplíny Medicinbal 1.-3. třída chlapci: Antonín Marek 6 m
Medicinbal 1.-3. třída dívky: Hana Stodůlková 5,05 m
Medicinbal 4.-5. třída chlapci: Jindřich Klement 5,7 m
Medicinbal 4.-5. třída dívka: Barbora Stodůlková 5,6 m
Skok z místa 1.-3. třída chlapci: Antonín Marek 170 cm
Skok z místa 1.-3. třída dívky: Hana Stodůlková 150 cm
Skok do dálky 4.-5. třída chlapci: Jindřich Klement 387 cm
Skok do dálky 4.-5. třída dívka: Kateřina Hronová 241 cm
6 ZŠ a MŠ Červený vrch, Alžírská 26, Praha 6 - Vokovice 12:30,30
8x100 Ema Kalousková, Oliver Votruba, Karla Matěičková, Diana Ayambila Amaboba, Dimitrij Živkovski, Barbora Šitinová, Kryštof Horníček, Jan Kuneš 03:07,30
8x100 Lucie Jakoubková, Bibiana Lysáková, Linda Buchnarová, Michaela Buchnarová, Vojtěch Housa, Filip Koukal, Jan Housa, Pavel Maleček 02:53,50
8x200 Jan Housa, Barbora Šitinová, Kryštof Horníček, Jan Kuneš, Ema Kalousková, Linda Buchnarová, Filip Koukal, Lucie Jakoubková 06:29,50
8x200 Pavel Maleček, Diana Ayambila Amaboba, Karla Matěičková, Dimitrij Živkovski, Oliver Votruba, Bibiana Lysáková, Michaela Buchnarová, Vojtěch Housa 06:44,90
Doplňkové disciplíny Medicinbal 1.-3. třída chlapci: Dimitrij Živkovski 6,6 m
Medicinbal 1.-3. třída dívky: Ema Kalousková 4,05 m
Medicinbal 4.-5. třída chlapci: Pavel Maleček 4,4 m
Medicinbal 4.-5. třída dívka: Michaela Buchnarová 5,2 m
Skok z místa 1.-3. třída chlapci: Kryštof Horníček 180 cm
Skok do dálky 4.-5. třída chlapci: Jan Housa 299 cm
Skok do dálky 4.-5. třída dívka:
Lucie Jakoubková 311 cm
7 Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Sušická 29, Praha 6 12:32,20
8x100 Petr Nikanor Abramovič, Michal Bradáč, Alžběta Růžičková, Linda Svobodová, Adriana Kuncová, Matěj Klauz, Daniel Magendans, Františka Huňátová 03:15,00
8x100 Kateřina Tocháčková, Emily Hrabáková, Martin Platz, Daniel Vilkner, Matouš Jelínek, Nikola Škardová, Anna Dudová, Matěj Bláha 02:45,90
8x200 Alžběta Růžičková, Linda Svobodová, Daniel Magendans, Michal Bradáč, Nikola Škardová, Emily Hrabáková, Matouš Jelínek, Daniel Vilkner 06:31,30
8x200 Adriana Kuncová, Františka Huňátová, Matěj Klauz, Petr Nikanor Abramovič, Kateřina Tocháčková, Anna Dudová, Martin Platz, Matěj Bláha 07:11,50
Doplňkové disciplíny Medicinbal 1.-3. třída chlapci: Daniel Magendas 6 m
Medicinbal 1.-3. třída dívky: Alžběta Růžičková 4,7 m
Medicinbal 4.-5. třída chlapci: Daniel Vilkner 5,5 m
Medicinbal 4.-5. třída dívka: Emily Hrabáková 4,9 m
Skok z místa 1.-3. třída chlapci: Petr Nikanor Abramovič 165 cm
Skok z místa 1.-3. třída dívky:
Adriana Kuncová 145 cm
Skok do dálky 4.-5. třída chlapci:
Martin Platz 371 cm
8 ZŠ Jana Wericha, Španielova 1111, Praha 17 12:35,10
8x100 Lukáš Kostrbel, Filip Kostrbel, Jakub Cibulka, Maksym Orlenko, Dita Šlégrová, Jana Tomišková, Šarka Chlubnová, Žofie Navrátilová 03:07,30
8x100 Jan Černý, Matěj Weis, Ondřej Šálek, Jan Zdráhal, Marina Michenka, Zuzana Hlavínová, Sofie Nidrová, Adélka Kovrzková 02:50,50
8x200 Dita Šlégrová, Šárka Chlubnová, Jakub Cibulka, Maksym Orlenko, Adélka Kovrzková, Zuzana Hlavínová, Matěj Weis, Ondra Šálek 06:37,30
8x200 Filip Kostrbel, Lukáš Kostrbel, Jan Tomišková, Žofie Navrátilová, Marina Michenka, Sofie Nidrová, Jan Černý, Jan Zdráhal 06:42,60
Doplňkové disciplíny Medicinbal 1.-3. třída chlapci: Jakub Cibulka 4,35 m
Medicinbal 1.-3. třída dívky: Dita Šlégrová 4,15 m
Medicinbal 4.-5. třída chlapci: Jan Černý 3,7 m
Medicinbal 4.-5. třída dívka: Adéla Kovrzková 3,95 m
Skok z místa 1.-3. třída chlapci: Filip Kostrbel 150 cm
Skok z místa 1.-3. třída dívky: Dita Šlégrová 165 cm
Skok do dálky 4.-5. třída chlapci: Jan Černý 238 cm
Skok do dálky 4.-5. třída dívka: Marina Michenka 300 cm

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 - Jižní Město 08:48,16
8x100 Vojta Moravec, Martin Svítil, Adam Šach, David Belica, Kateřina Hrehorová, Brabcová Adriana, Semenyshena Jana, Alice Durčáková 02:14,63
8x100 Pokorný Minh, Tomáš Bártů, Patrik Kyselica, Jakub Pilař, Barbora Malcová, Ema Kyselicová, Hien Nhu Thi Nguyen, Jolana Bohuňková 02:05,51
8x200 Tomáš Bártů, Patrik Kyselica, Barbora Malcová, Ema Kyselicová, Vojta Moravec, Martin Svítil, Kateřina Hrehorová, Semenyshena Jana 04:28,02
8x200 Pokorný Minh, Jakub Pilař, Hien Nhu Thi Nguyen, Jolana Bohuňková, Adam Šach, David Belica, Brabcová Adriana, Alice Durčáková 04:37,38
2 ZŠ a MŠ Petřiny - jih, Šantrochova 2, Praha 6 - Břevnov 09:00,91
8x100 Sofie Daněčková, Lucie Kratochvílová, Katarína Šprláková, Ema Bunganičová, Matěj Bunganič, Filip Reischig, Pavel Rada, Daniel Tichý 02:20,76
8x100 Eliška Jebavá, Silvie Daněčková, Kateřina Prunarová, Kristýna Petschová, Lukáš Koptík, Daniel Jakab, Filip Vojáček, Jan Knobloch 02:03,73
8x200 Lucie Kratochvílová, Katarína Šprláková, Matěj Bunganič, Pavel Rada, Silvie Daněčková, Kristýna Petschová, Daniel Jakab, Filip Vojáček 04:36,42
8x200 Sofie Daněčková, Ema Bunganičová, Filip Reischig, Daniel Tichý, Eliška Jebavá, Kateřina Prunarová, Lukáš Koptík, Jan Knobloch 04:52,25
3 Masarykova základní škola, Polesná 1690, Praha 9 - Újezd nad Lesy 09:09,65
8x100 Lukáš Tříska, Karim Deif, Dominik Šimáň, Lukáš Jelen, Aneta Hnízdilová, Natálie Vacková, Vanda Burianová, Natálie Vopálenská 02:15,10
8x100 Tomáš Rada, Štěpán Schmidt, Adam Škraňka, Jakub Kejla, Aneta Krejdlová, Kristýna Uličná, Anna Šimková, Sofie Obrdová 02:13,09
8x200 Tomáš Rada, Aneta Krejdlová, Lukáš Jelen, Sofie Obrdová, Karim Deif, Kristýna Uličná, Jakub Kejla, Anna Šimková 04:41,46
8x200 Aneta Hnízdilová, Adam Škraňka, Natálie Vacková, Štěpán Schmidt, Natálie Vopálenská, Lukáš Tříska, Vanda Burianová, Dominik šimáň 04:41,84
4 FZŠ Chodovická, Chodovická 2250, Praha 20 09:11,69
8x100 Kateřina Koubová, Tereza Pinkavová, Ema Lésková, Laura Wolfová, Alex Kmenta, Lukáš Mašek, Cyril Fojt, Matěj Vích 02:20,39
8x100 Aneta Deckerová, Petra Brenkusová, Julie Thea Kmentová, Marie Maršálová, Nikolaj Tönder, Adam Sekyrka, Pavel Vladyka, Daniel Marvan 02:08,77
8x200 Kateřina Koubová, Tereza Pinkavová, Alex Kmenta, Cyril Fojt, Aneta Deckerová, JUlie Thea Kmentová, Pavel Vladyka, Adam Sekyrka 04:42,53
8x200 Ema Lésková, Laura Wolfová, Lukáš Mašek, Matěj Vích, Petra Brenkusová, Marie Maršálová, Daniel Marvan, Nikolaj Tönder 04:53,83
5 ZŠ V Rybníčkách, V Rybníčkách 1980, Praha 10 09:18,70
8x100 Mojžíšová Adina, Jáchym Strnad, Zlatohlávek Adam, Vanesa Mařanová, Kučerová Karolína, Pidljaskyy Petr, Kocourek Tomáš, Ema Zemánková 02:27,43
8x100 Filip Musil, Vít Zlatohlávek, Štěpán Konopík, Veronika Pechová, Anna Marková, Anna Hain-Schmiedberská, Linda Havrdová, Daniel Mašata 02:07,87
8x200 Linda Havrdová, Ema Zemánková, Anna Marková, Karolína Kučerová, Tomáš Kocourek, Jáchym Strnad, Vít Zlatohlávek, Daniel Mašata 04:43,40
8x200 Filip Musil, Petr Pidljaskyy, Vanesa Mařanová, Adam Zlatohlávek, Adina Mojžíšová, Veronika Pechová, Anna Hain-Schmiedberská, Štěpán Konopík 04:57,17
6 ZŠ s ZVJ Bronzová, Bronzová 2027, Praha 5 09:20,19
8x100 Jan Raszka, Adam Posl, Robin Štěrba, Ema Nejepínská, Amálie Urbanová, Nikola Grecu, Karolína Tomečková, Tobias Měcháček 02:25,35
8x100 Tobiáš Štěrba, Štěpán Adam, Ondřej Větrák, Vojtěch Zachar, Anita Tomečková, Cladie Neškerová, Sofie Knotová, Alžběta Jana Vohníková 02:08,40
8x200 Adam Posl, Karolína Tomečková, Robin Štěrba, Amálie Urbanová, Štěpán Adam, Tobiáš Štěrba, Anita Tomečková, Alžběta Jana Vohníková 04:46,44
8x200 Tobias Měcháček, Jan Raszka, Nikola Grecu, SIlvie Knotová, Ondřej Větrák, Claudia Neškerová, Ema Nejepínská, Vojtěch Zachar 04:55,38
7 ZŠ Filosofská s rozš. výukou jazyků a těl. výchovy, Filosofská 3, Praha 4 09:23,06
8x100 Ella Dušková, Klaudie Nyklová, Veronika Faltýnková, Veronika Kunzlová, Marek Krátký, Matyáš Forgač, Petr Jandal, Vítek Bartek 02:21,15
8x100 Nela Franková, Sára Fejmanová, Anna Obuškevičová, Eliška Ungerová, Alex Kukuzcka, Oliver Schwarz, Nicola Moroz, Lukáš Blažek 02:09,20
8x200 Klaudie Nyklová, Veronika Kunzlová, Marek Krátký, Vítek Bartek, Nela Franková, Sára Fejmanová, Alex Kukuzcka, Lukáš Blažek 05:06,12
8x200 Ella Dušková, Veronika Faltýnková, Matyáš Forgač, Petr Jandal, Anna Obuškevičová, Eliška Ungerová, Oliver Schwarz, Nicola Moroz 04:52,71
8 ZŠ Novoborská, Novoborská 371 371, Praha 9, Střížkov 09:26,08
8x100 Martin Procházka, Anežka Nedomová, František Doubrava, Vojtěch Hrodek, Kristýna Kyptová, Anežka Spurná, Anna Vlašánková, Oliver Vaňha 02:21,34
8x100 Tomáš Bernášek, Vojtěch Ptáček, Veronika Hlávková, Lucie Skálová, Veronika Šimková, Julie Vršecká, Kryštof Podešva, Pavlo Butsko 02:12,87
8x200 Tomáš Bernášek, Vojtěch Ptáček, Lucie Skálová, Veronika Šimková, Vojtěch Hrodek, Anežka Nedomová, Anna Vlašánková, Oliver Vaňha 05:04,42
8x200 Kryštof Podešva, Veronika Hlávková, Julie Vršecká, Anežka Spurná, Martin Procházka, František Doubrava, Kristýna Kyptová, Pvlo Butsko 04:51,87
9 Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám, Ke Kateřinkám 1400, Praha 4 09:29,90
8x100 Pavel Flaška, Šimon Vráblík, Tomáš Sochora, Matyáš Gerstl, Alice Duchoňová, Barbora Štěpová, Eliška Valeriánová, Veronika Růžičková 02:28,31
8x100 Patrik Veselý, Samuel Pergl, Filip Stránský, Filip Solár, Kateřina Štěpová, Sofie Gerstlová, Sára Švábová, Nela Matějková 02:11,86
8x200 Tomáš Sochora, Šimon Vráblík, Filip Solár, Samuel Pergl, Alice Duchoňová, Veronika Růžičková, Sofie Gerstlová, Sára Švábová 04:49,73
8x200 Matyáš Gerstl, Pavel Flaška, Patrik Veselý, Filip Stránský, Kateřina Štěpová, Eliška Valeriánová, Barbora Štěpová, Nela Matějková 05:08,32
10 ZŠ Jižní IV., Jižní IV. 1750, Praha 4 09:39,85
8x100 Ondřej Wildhaber, Kateřina Lebedová, Janek Kučera, Kateřina Ježková, Kateřina Kortánková, Josef Havelka, Kristina Šoltésová, Šimon Kosiner 02:23,73
8x100 Patrik Pitřinec, Magdalena Vlasáková, Lukáš Zelenka, Eliška Kolářová, Sára Koudelková, Emanuel Peňafort, Nikola Kadlecová, Mokuláš Volek 02:13,54
8x200 Patrik Pitřinec, Magdalena Vlasáková, Ondřej Wildhaber, Kateřina Lebedová, Kristina Šoltésová, Šimon Kosiner, Nikola Kadlecová, Mikuláš Volek 05:16,61
8x200 Lukáš Zelenka, Eliška Kolářová, Janek Kučera, Kateřina Ježková, Kateřina Kortánková, Josef Havelka, Sára Koudelková, Emanuel Peňafort 05:02,58
11 ZŠ a MŠ Na Beránku, Pertoldova 3373, Praha 4 - Modřany 09:41,70
8x100 Maxmilián Mikula, Adéla Prokopcová, Jan Klement, Darina Podborská, Antonín Marek, Vojtěch Kašák, Hana Stodůlková, Johana Klementová 02:31,09
8x100 Jakub Gogola, Tomáš Hejda, Karolína Rosenová, Barbora Nosková, Barbora Stodůlková, Rozálie Hapalová, Jan Pavlík, Jindřich Klement 02:13,39
8x200 Antonín Marek, Maxmilián Mikula, Hana Stodůlková, Johana Klementová, Barbora Stodůlková, Rozálie Hapalová, Jan Pavlík, Jindřich Klement 04:57,22
8x200 Jakub Gogola, Adéla Prokopcová, Tomáš Hejda, Vojtěch Kašák, Jan Klement, Karolína Rosenová, Darina Podborská, Barbora Nosková 05:14,23
12 Základní škola, Albrechtická 1, Praha 9 - Kbely 09:56,59
8x100 Matěj Wágner, Jakub Janeček, Jakub Dědek, Kamila Augustinová, Kateřina Křížová, Magdalena Lueder, Michal Ridzoň, Šarlota Salátová 02:26,24
8x100 Matěj Karbulka, Jindřich Pěkný, Adam Milota, Václav Novotný, Anna Matějková, Kateřina Bacílková, Tereza Bacílková, Klára Hanzlíčková 02:21,24
8x200 Matěj Karbulka, Jakub Janeček, Matěj Wágner, Jindřich Pěkný, Kateřina Křížová, Šarlota Salátová, Tereza Bacílková, Klára Hanzlíčková 05:09,11
8x200 Adam Milota, Jakub Dědek, Michal Ridzoň, Anna Matějková, Václav Novotný, Magdalena Lueder, Kamila Augustinová, Kateřina Bacílková 05:14,92
13 ZŠ Eden, Vladivostocká 6, Praha 10:17,71
8x100 Lukáš Plecitý, Petr Stoklas, Emily Švorčíková, Agáta Doležalová, Aleksa Ilinčič, Jan Kubeš, Ela Kubešová, Karolína Kejvalová 02:29,94
8x100 Michaela Knytlová, Lisa Nuna Kamara, Rozálie Brtová, Anna Soukenníková, David Dobiáš, Lukáš Plachý, Adam Štěpánek, Dany Chludil 02:29,24
8x200 Lukáš Plecitý, Petr Stoklas, Emily Švorčíková, Karolína Kejvalová, Michaela Knytlová, Lisa Nuna Kamara, Adam Štěpánek, Marek Vokoun 05:18,53
8x200 Rozálie Brtová, Anna Soukenníková, Lukáš Plachý, David Dobiáš, Ela Kubešová, Agáta Doležalová, Jan Kubeš, Aleksa Ilinčič 05:22,49