Výsledková listina 2018


Kraj Liberecký

Okresní kola

  okres
1 Česká Lípa
Místo Škola Čas
1 ZŠ a MŠ Pod Ralskem, Sídliště pod Ralskem 572, Mimoň 09:28,36
8x100 02:24,78
8x100 02:14,08
8x200 04:49,50
8x200 05:06,83
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 5,50/5,90
1. - 3. třída dálka 192/200
4. - 5. třída medicinbal 8,10/7,50
4. - 5. třída dálka 388/397
2 Základní škola a ZUŠ - tým A, U Školy 98, Jablonné v Podještědí 09:42,34
8x100 Anna Dvořáková, Anežka Čižinská, Barbora Balážová, Nela Rabatinová, Johan Valenta, Tomáš Lukavec, Martin Šlambor, Jan Javůrek 02:33,03
8x100 Eliška Janďurová, Beáta Drábová, Lucie Šlamborová, Nikol Jakubcová, Sebastien Forman, Pavel Obolecký, Tomáš Škarpa, Matěj Tesař 02:16,56
8x200 Anna Dvořáková, Anežka Čižinská, Johan Valenta, Tomáš Lukavec, Eliška Janďurová, Beáta Drábová, Sebastien Forman, Pavel Obolecký 04:52,75
8x200 Barbora Balážová, Nela Rabatinová, Martin Šlambor, Jan Javůrek, Lucie Šlamborová, Nikol Jakubcová, Tomáš Škarpa, Matěj Tesař 05:27,54
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 6,50/5,40
1. - 3. třída dálka 162/197
4. - 5. třída medicinbal 7,00/7,10
4. - 5. třída dálka 415/392

3 Základní škola U Lesa, Boženy Němcové 539, Nový Bor 09:47,56
8x100 Anna Hloušková, Jan Potměšil, Ella Tiefenbachová, Filip Cerha, Michaela Hladíková, Dominik Stromecký, Michaela Hromádková, Petr Jirsák 02:34,31
8x100 Jan Stehlík, Lucie Nováková, Jakub Hašek, Barbora Timofteová, Tomáš Vaněk, Lucie Mašková, Anna Fučíková, Matyáš Pěnička 02:14,97
8x200 Anna Hloušková, Ella Tiefenbachová, Jan Potměšil, Filip Cerha, Lucie Mašková, Anna Fučíková, Jakub Hašek, Tomáš Vaněk 05:11,13
8x200 Michaela Hladíková, Michaela Hromádková, Dominik Stromecký, Jirsák Petr, Barbora Timofteová, Lucie Nováková, Matyáš Pěnička, Jan Stehlík 04:58,28
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 5,30/4,70
1. - 3. třída dálka 176/175
4. - 5. třída medicinbal 6,00/9,10
4. - 5. třída dálka 349/364

4 ZŠ Pátova 406, Česká Lípa, příspěvková organizace, Pátova 406, Česká Lípa 09:57,28
8x100 Tereza Prőllerová, Anežka Houštecká, Kristýna Kýčková, Amálie Hőlzelová, Daniel Adam, Tobiáš Melzer, Jiří Houdek, Lukáš Kubelka 02:32,49
8x100 Anna Ševčíková, Ella Lemfeldová, Nela Mazalová, Anna Astalošová, Petr Benedikt, Lukáš Knap, Vít Havel, Adam Staroba 02:18,53
8x200 Tereza Prőllerová, Anežka Houštecká, Tobiáš Melzer, Jiří Houdek, Ella Lemfeldová, Nela Mazalová, Petr Benedikt, Vít Havel 05:06,26
8x200 Kristýna Kýčková, Amálie Hőlzelová, Daniel Adam, Lukáš Kubelka, Anna Ševčíková, Anna Astalošová, Lukáš Knap, Adam Staroba 05:09,92
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 5,50/6,90
1. - 3. třída dálka 180/178
4. - 5. třída medicinbal 6,20/8,10
4. - 5. třída dálka 320/415

5 Základní škola a ZUŠ - tým B, U školy 98, Jablonné v Podještědí 10:21,41
8x100 Adéla Kratěnová, Michaela Samková, Vanesa Zámečníková, Ema Sochůrková, Lukáš Šúchal, Marek Šúchal, Tomáš Chládek, Tomáš Štáfek 02:37,99
8x100 Natálie Ledrhausová, Veronika Volková, Alžběta Fialová, Natali Jakubcová, Tomáš Beran, Adam Srb, Petr Krob, Jan Gyngo 02:24,06
8x200 Adéla Kratěnová, Michaela Samková, Lukáš Šúchal, Marek Šúchal, Natálie Ledrhausová, Veronika Volková, Tomáš Beran, Adam Srb 05:19,36
8x200 Vanesa Zámečníková, Ema Sochůrková, Tomáš Chládek, Tomáš Štáfek, Alžběta Fialová, Natali Jakubcová, Petr Krob, Jan Gyngo 05:37,24
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 5,10/5,10
1. - 3. třída dálka 176/160
4. - 5. třída medicinbal 5,30/6,50
4. - 5. třída dálka 355/352
2 Liberec
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Dobiášova 851, Liberec 6 09:28,20
8x100 Daniel Michalík, Anna Skřivánková, Nicole Martello, Matěj Růžička, Ella Antonie Nosková, Dominik Hartig, Linda Karbanová, Daniel Lanc 02:25,80
8x100 Kryštof Netušil, Veronika Zelinková, Erich Čermák, Veronika Klementová, Eliška Novotná, Nikita Tvercovici, Eliška Nimrichterová, Denis Havlíček 02:07,40
8x200 Daniel Michalík, Eliška Novotná, Linda Karbanová, Anička Skřivánková, Nikita Tvercovici, Daniel Lanc, Eliška Nimrichterová, Denis Havlíček 04:55,00
8x200 Matěj Růžička, Veronika Zelinková, Ella Antonie Nosková, Nicole Martello, Kryštof Netušil, Dominik Hartig, Veronika Klementová, Erich Čermák 04:57,40
Doplňkové disciplíny medik 1kg 1.-3.tř.ho./dí
5,20 / 4,80
medik 2kg
4.-5.tř.ho/dí
5,50 / 7,30
dálka z místa
1.-3.tř.ho./dí.
1,86 / 1,66
dálka rozběh
4.-5.tř.ho/dí
3,31 / 3,60
2 ZŠ Liberec Vrchlického, Vrchlického 17, Liberec 13 09:30,40
8x100 02:24,20
8x100 02:12,30
8x200 04:53,90
8x200 05:04,30
Doplňkové disciplíny medik 1kg 1.-3.tř.ho./dí
6,00 / 6,00
medik 2kg
4.-5.tř.ho/dí
4,90 / 6,40
dálka z místa
1.-3.tř.ho./dí.
1,77 / 1,69
dálka rozběh
4.-5.tř.ho/dí
3,44 / 3,93
3 ZŠ Ještědská, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková org, Ještědská 354, Liberec 09:30,60
8x100 02:26,20
8x100 02:12,80
8x200 04:51,60
8x200 04:57,40
Doplňkové disciplíny medik 1kg 1.-3.tř.ho./dí
4,80 / 6,10
medik 2kg
4.-5.tř.ho/dí
3,90 / 6,10
dálka z místa
1.-3.tř.ho./dí.
1,73 / 1,80
dálka rozběh
4.-5.tř.ho/dí
4,04 / 4,06
4 ZŠ Aloisina Výšina, Aloisina Výšina 642, Liberec 09:35,90
8x100 Samuel Holan, Sophia Juříčková, Tomáš Kudrna, Tereza Paulátová, Zuzana Šámalová, Julie Šámalová, Jakub Verner, Jiří Weber 02:24,70
8x100 Matěj Podzimek, Barbora Vodseďálková, Martin Zikán, Markéta Prouzová, Ella Gryčová, Pavel Novák, Oliver Holata, Karolína Klubalová 02:15,30
8x200 Jiří Weber, Tereza Paulátová, Samuel Holan, Julie Šámalová, Barbora Vodseďálková, Pavel Novák, Karolína Klubalová, Matěj Podzimek 04:55,90
8x200 Oliver Holata, Martin Zikán, Ella Gryčová, Markéta Prouzová, Jakub Verner, Tomáš Kudrna, Zuzana Šámalová, Sophia Juříčková 05:01,00
Doplňkové disciplíny medik 1kg 1.-3.tř.ho./dí
3,40 / 5,50
medik 2kg
4.-5.tř.ho/dí
5,20 / 4,40
dálka z místa
1.-3.tř.ho./dí.
1,55 / 1,69
dálka rozběh
4.-5.tř.ho/dí
3,47 / 3,22
5 ZŠ a ZUŠ, Jabloňová 564, Liberec 12 09:41,20
8x100 Bernkopf Jan, Opletalová Natálie, Koťátko Kryštof, Poklopová Barbora, Veselý Sebastian, Matejčová Gabriela, Košíček Matěj, Lhotáková Ema 02:28,10
8x100 Vacek Ondřej, Blažková Dominika, Vyvial Ondřej, Procházková Petra, Nassiri Adam, Vacková Sára, Svoboda Jakub, Kareisová Lucie 02:15,00
8x200 Vacek Ondřej, Blažková Dominika, Bernkopf Jan, Opletalová Natálie, Koťátko Kryštof, Procházková Petra, Poklopová Barbora, Vyvial Ondřej 04:58,10
8x200 Nassiri Adam, Kareisová Lucie, Košíček Matěj, Lhotáková Ema, Veselý Sebastian, Matejčová Gabriela, Vacková Sára, Svoboda Jakub 05:04,70
Doplňkové disciplíny medik 1kg 1.-3.tř.ho./dí
5,10 / 5,20
medik 2kg
4.-5.tř.ho/dí
6,40 / 5,20
dálka z místa
1.-3.tř.ho./dí.
1,73 / 1,59
dálka rozběh
4.-5.tř.ho/dí
3,46 / 3,55
6 ZŠ NA Výběžku, Na Výběžku 118, Liberec 15 09:42,40
8x100 Jungwirth Štěpán, Terendy Christian, Kvíčala Adam, Švajda Filip, Ruckensteinerová Anna, Novotná Nela, Foltmanová Sofie, Schveigerova Šárka 02:23,40
8x100 Jungwirth František, Pávek Lukáš, Pavlík Ondřej, Hendrych Filip, Gajdošová Karolína, Pilařová Johana, Kobrlová Lucie, Vaňková Anna 02:20,00
8x200 Jungwirth Štěpán, Terendy Christian, Ruckensteinerová Anna, Novotná Nela, Gajdošová Karolína, Pilařová Johana, Pávek Lukáš, Jungwirth František 04:59,3_
8x200 Kvíčala Adam, Švajda Filip, Foltmanová Sofie, Schveigerova Šárka, Kobrlová Lucie, Vaňková Anna, Pavlík Ondřej, Hendrych Filip 05:05,7_
Doplňkové disciplíny medik 1kg 1.-3.tř.ho./dí
6,30 / 5,40
medik 2kg
4.-5.tř.ho/dí
4,70 / 5,80
dálka z místa
1.-3.tř.ho./dí.
1,74 / 1,88
dálka rozběh
4.-5.tř.ho/dí
3,18 / 3,49
7 Základní škola, Broumovská 847, Liberec 6 09:51,20
8x100 Tomáš Leukert, Kristýna Zemanová, Michaela Machková, Marie Gavrunová, Nela Grygárková, Tomáš Veselý, Jan Liebscher, Patrik Jonáš 02:28,90
8x100 Václav Kubíček, Klára Klimešová, Jana Vestfálová, Michal Fotr, Lukáš Schied, Petr Zeman, Linda Nováková, Sára Hladíková 02:23,60
8x200 Jan Liebcher, Patrik Jonáš, Linda Nováková, Sára Hladíková, Michaela Machková, Nela Grygárková, Václav Kubíček, Petr Zeman 04:58,70
8x200 Tomáš Leukert, Tomáš Veselý, Klára Klimešová, Jana Vestfálová, Kristýna Zemanová, Marie Gavrunová, Michal Fotr, Lukáš Schied 05:23,50
Doplňkové disciplíny medik 1kg 1.-3.tř.ho./dí
5,90 / 5,20
medik 2kg
4.-5.tř.ho/dí
5,80 / 5,40
dálka z místa
1.-3.tř.ho./dí.
1,79 / 1,49
dálka rozběh
4.-5.tř.ho/dí
3,52 / 3,31
8 Základní škola Lidická, Školní ul. 325, Hrádek nad Nisou 09:54,00
8x100 02:34,70
8x100 02:15,70
8x200 05:11,50
8x200 05:03,60
Doplňkové disciplíny medik 1kg 1.-3.tř.ho./dí
5,60 / 6,20
medik 2kg
4.-5.tř.ho/dí
5,20 / 7,30
dálka z místa
1.-3.tř.ho./dí.
1,70 / 1,87
dálka rozběh
4.-5.tř.ho/dí
3,08 / 3,50
9 Základní škola a Mateřská škola, Lázeňská 406, Hejnice 10:12,50
8x100 02:32,80
8x100 02:23,90
8x200 05:15,80
8x200 05:38,50
Doplňkové disciplíny medik 1kg 1.-3.tř.ho./dí
4,40 / 5,50
medik 2kg
4.-5.tř.ho/dí
5,00 / 5,90
dálka z místa
1.-3.tř.ho./dí.
1,70 / 2,01
dálka rozběh
4.-5.tř.ho/dí
2,95 / 3,18
DIS ZŠ a MŠ Barvířská, Proboštská 38, Liberec 7
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola Kaplického 384, Kaplického 384, Liberec 23
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS DOCTRINA - SŠ, ZŠ a MŠ, s.r.o., Na Perštýně 404, Liberec 4
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS 65642376, 5.května 64, Liberec
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Jablonec nad Nisou - Liberec
Místo Škola Čas
1 ZŠ Liberecká, Liberecká 26, Jablonec nad Nisou 09:06,00
8x100 Denis Norba, Michal Najman, Jan Rokos, Michal Martinka, Nikola Nešporová, Amira Dakhil, Laura Slachová, Patricie Švarcová 02:22,70
8x100 Roderik Ruman, Adam Koňák, Domonik Vopat, Martin Mairich, Natálie Tylová, Kamila Dvořáčková, Simona Vopatová, Adéla Horčičková 02:08,30
8x200 Michal Martinka, Denis Norba, Laura Slachová, Patricie Švarcová, Martin Mairich, Roderik Ruman, Natálie Tylová, Adéla Horčičková 04:35,00
8x200 Jan Rokos, Michal Najman, Nikola Nešporová, Amira Dakhil, Adam Koňák, Dominik Vopat, Simona Vopatová, Kamila Dvořáčková 04:53,50
Doplňkové disciplíny Dálka z místa 1.-3. dívka ,,,180
Dálka z místa 1.-3. chlapec ,,, 180
Skok daleký 4.-5. dívka ,,, 443
Skok daleký 4.-5. chlapec ,,, 380
Aut 1 kg 1.-3. dívka ,,, 6,00
Aut 1 kg 1.-3. chlapec ,,, 6,60
Aut 1 kg 4.-5. dívka ,,, 10,00
Aut 1 kg 4.-5. chlapec ,,,8,90
2 Základní škola, Školní 700, Železný Brod 09:08,70
8x100 Rozárie Daničková, Amálie Janíková, Anežka Semencová, Kristýna Halamová, Sebastian Skrbek, Jan Sedlák, Josef Šimek, Vojtěch Šimek 02:20,80
8x100 Michaela Kopalová, Jindřiška Pecinová, Viktorie Březnová, Natali Drobná, Ladislav Vondra, Lukáš Zikmund, Šimon Brožek, Ondřej Petrák 02:06,40
8x200 Rozárie Daničková, Kristýna Halamová, Josef Šimek, Vojtěch Šimek, Viktorie Březnová, Natali Drobná, Šimon Brožek, Ondřej Petrák 04:41,50
8x200 Amálie Janíková, Anežka Semencová, Sebastian Skrbek, Jan Sedlák, Michaela Kopalová, Jindřiška Pecinová, Ladislav Vondra, Lukáš Zikmund 04:53,90
Doplňkové disciplíny Dálka z místa 1.-3. dívka ,,,172
Dálka z místa 1.-3. chlapec ,,, 183
Skok daleký 4.-5. dívka ,,, 363
Skok daleký 4.-5. chlapec ,,, 373
Aut 1 kg 1.-3. dívka ,,, 6,60
Aut 1 kg 1.-3. chlapec ,,,6,00
Aut 1 kg 4.-5. dívka ,,,7,50
Aut 1 kg 4.-5. chlapec ,,, 7,40
3 ZŠ Pasířská, Jablonec nad Nisou, Pasířská 750, Jablonec nad Nisou 09:11,20
8x100 Anežka Trochtová, Barbora Rosová, Silvie Chovancová, Amal Elgherinay, Filip Láska, Matyáš Stránský, Miloslav Nýdrle, Matyáš Krejčů 02:26,00
8x100 Boková Sára, Benková Adriana, Skalická Markéta, Romanová Eliška, Potměšil Šimon, Segeš Viktor, Skalický Ondřej, Velička Ondřej 02:12,20
8x200 Anežka Trochtová, Boková Sára, Eliška Romanová, Amal Elgherinay, Šimon Potměšil, Matyáš Stránský, Ondra Velička, Matyáš Krejčů 04:33,00
8x200 Chovancová Silvie, Benková Adriana, Skalická Markéta, Rosová Barbora, Láska Filip, Segeš Viktor, Skalický Ondřej, Nýdrle Miloslav 05:04,30
Doplňkové disciplíny Dálka z místa 1.-3. dívka ,,,178
Dálka z místa 1.-3. chlapec ,,,166
Skok daleký 4.-5. dívka ,,,407
Skok daleký 4.-5. chlapec ,,,400
Aut 1 kg 1.-3. dívka ,,,5,20
Aut 1 kg 1.-3. chlapec ,,,6,00
Aut 1 kg 4.-5. dívka ,,,7,10
Aut 1 kg 4.-5. chlapec ,,,8,00
4 ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou, Školní 488, Rychnov u Jablonce nad Nisou 09:31,80
8x100 Emilie Hornová, Lucie Honců, Lenka Zurynková, Rozálie Polachová, Robin Kalina, David Žabka, Pavel Žirovnický, Kryštof Vavříček 02:25,80
8x100 Tereza Levinská, Valentýna Kočí, Kateřina Dolečková, Michaela Súkeníková, Marek Šír, Martin Skála, Richard Hübner, Jiří Krois 02:16,50
8x200 Emílie Hornová, Lucie Honců, Robin Kalina, David Žabka, Tereza Levinská, Valentýna Kočí, Marek Šír, Martin Skála 04:49,50
8x200 Lenka Zurynková, Rozálie Polachová, Pavel Žirovnický, Kryštof Vavříček, Kateřina Dolečková, Michaela Súkeníková, Richard Hübner, Jiří Krois 05:09,60
Doplňkové disciplíny Dálka z místa 1.-3. dívka ,,,190
Dálka z místa 1.-3. chlapec ,,,182
Skok daleký 4.-5. dívka ,,,401
Skok daleký 4.-5. chlapec ,,,384
Aut 1 kg 1.-3. dívka ,,,5,00
Aut 1 kg 1.-3. chlapec ,,,6,80
Aut 1 kg 4.-5. dívka ,,,5,80
Aut 1 kg 4.-5. chlapec ,,,7,50
5 Základní škola, Pelechovská 800, Železný Brod 09:41,20
8x100 Viktorie Vindyšová, Naďa Koublová, Lucie Vepřeková, Mariana Hasanová, Josef Plesl, Daniel Dubeš, Filip Vepřek, Prokop Hasan 02:25,20
8x100 Julie Čejchanová, Karolína Komadová, Zuzana Šefrová, Denisa Kocourová, Peter Budovič, Štěpán Houfek, Lukáš Antozs, Vojtěch Urban 02:19,00
8x200 Viktorie Vindyšová, Mariana Hasanová, Josef Plesl, Prokop Hasan, Julie Čejchanová, Denisa Kocourová, Vojtěch Urban, Peter Budovič 04:57,00
8x200 Naďa Koublová, Lucie vepřeková, Filip Vepřek, Daniel Dubeš, Zuzana Šefrová, Karolína Komadová, Štěpán Houfek, Lukáš Antosz 05:24,00
Doplňkové disciplíny Dálka z místa 1.-3. dívka ,,,172
Dálka z místa 1.-3. chlapec ,,,173
Skok daleký 4.-5. dívka ,,,343
Skok daleký 4.-5. chlapec ,,,363
Aut 1 kg 1.-3. dívka ,,,4,70
Aut 1 kg 1.-3. chlapec ,,,4,70
Aut 1 kg 4.-5. dívka ,,,7,50
Aut 1 kg 4.-5. chlapec ,,,7,20
6 Základní škola, Mozartova 24, Jablonec nad Nisou 09:43,50
8x100 Daniel Daníček, Patrik Frýdecký, Daniel Stehlík, Šimon Ondruška, Tereza Fryčerová, Natálie Stolínová, Viktorie Trojanová, Karolína Štorková 02:32,70
8x100 Rudolf Čarný, Vojtěch Šimůnek, Tomáš Klucho, Daniel Novotný, Alice Dobrovolná, Hana Bittnerová, Aneta Čermáková, Kristýna Pavelková 02:15,40
8x200 Daniel Daníček, Šimon Ondruška, Rudolf Čarný, Vojtěch Šimůnek, Tereza Fryčerová, Natálie Stolínová, Alice Dobrovolná, Aneta Čermáková 04:55,40
8x200 Patrik Frýdecký, Daniel Stehlík, Tomáš Klucho, Daniel Novotný, Viktorie Trojanová, Karolína Štorková, Hana Bittnerová, Kristýna Pavelková 05:15,70
Doplňkové disciplíny Dálka z místa 1.-3. dívka ,,,158
Dálka z místa 1.-3. chlapec ,,,200
Skok daleký 4.-5. dívka ,,,378
Skok daleký 4.-5. chlapec ,,,351
Aut 1 kg 1.-3. dívka ,,,4,50
Aut 1 kg 1.-3. chlapec ,,,5,20
Aut 1 kg 4.-5. dívka ,,,7,10
Aut 1 kg 4.-5. chlapec ,,,10,50
4 Semily
Místo Škola Čas
1 ZŠ Jilemnice, Komenského288, příspěvková organizace, Komenského 288, Jilemnice 09:01,60
8x100 Korbelář Jan, Holec Marek, Mader Jan, Bárta Matyáš, Plecháčová Nikola, Suchardová Ella, Marečková Olivie, Salabová Pavlína 02:21,90
8x100 Salaba Jakub, Plecháč Patrik, Mánek David, Hauk Sebastián, Klierová Klaudie, Malá Anežka, Marečková Julie, Žalská Lucie 02:05,90
8x200 Korbelář Jan, Bárta Matyáš, Plecháčová Nikola, Salabová Pavlína, Mánek David, Salaba Jakub, Klierová Klaudie, Malá Anežka 04:33,80
8x200 Holec Marek, Mader Jan, Marečková Olivie, Suchardová Ella, Plecháč Patrik, Hauk Sebastián, Marečková Julie, Žalská Lucie 04:47,80
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 5,50/6,90
1. - 3. třída dálka 162/188
4. - 5. třída medicinbal 8,10/8,50
4. - 5. třída dálka 401/420
2 ZŠ Jilemnice, Komenského 288, příspěvková organizace "B", Komenského 288, Jilemnice 09:33,90
8x100 Kavan Filip, Kunc Jiří, Horáček Vojtěch, Buchar David, Hlaváčová Klaudie, Pospíšilová Natálie, Vencová Lenka, Vojtíšková Ella 02:29,30
8x100 Vojtíšek Vladimír, Kubíček Lukáš, Tůma Vojtěch, Křížek Matyáš, Švandrlíková Marie, Hauková Angelika, Školová Sofie, Karásková Anna 02:14,30
8x200 Kavan Filip, Kunc Jiří, Hlaváčová Klaudie, Pospíšilová Natálie, Vojtíšek Vladimír, Křížek Matyáš, Švandrlíková Marie, Hauková Angelika 04:50,30
8x200 Horáček Vojtěch, Buchar David, Vencová Lenka, Vojtíšková Ella, Kubíček Lukáš, Tůma Vojtěch, Školová Sofie, Karásková Anna 04:55,90
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 5,50/5,90
1. - 3. třída dálka 155/168
4. - 5. třída medicinbal 7,10/7,00
4. - 5. třída dálka 368/377
3 Základní škola a Mateřská škola, Studenec 367, Studenec 09:35,40
8x100 Gabriela Hájková, Lucie Šimková, Laura Buďarková, Kamila Klouzová, Vojtěch Kodym, Václav Pochop, Jakub Lejdar, Jiří Hampl 02:29,90
8x100 Matyáš Munzar, Nela Krebsová, Petra Brožová, Zizana Tomášová, Barbora Chrástová, Matěj Tauchman, Josef Šedivý, Šimon Mejsnar 02:16,30
8x200 Matyáš Munzar, Kamila Klouzová, Vojtěch Kodym, Jakub Lejdar, Lucie Šimková, Šimon Mejsnar, Petra Brožová, Nela Krebsová 2007 04:49,20
8x200 Barbora Chrástová, Gabriela Hájková, Václav Pochop, Jiří Hampl, Zuzana Tomášová, Laura Buďarková, Josef Šedivý, Matěj Tauchman 05:00,40
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 5,70/6,90
1. - 3. třída dálka 172/177
4. - 5. třída medicinbal 8,10/7,50
4. - 5. třída dálka 366/377
4 ZŠ a MŠ Josefa Šíra, Horní Branná, Horní Branná 257, Horní Branná 09:40,00
8x100 LUKÁŠ MARINKA, VERONIKA SVOBODOVÁ, TOBIAS CHAROUZ, ANETA SUCHOMELOVÁ, TEREZA MORÁVKOVÁ, KATEŘINA UČENÁ, FRANTIŠEK RUML, ŠTĚPÁN KUBZA 02:35,70
8x100 FILIP KUBZA, MARIE LOUDOVÁ, ŠTĚPÁN TAUCHMAN, VERONIKA HUJEROVÁ, EMA CHAROUZOVÁ, JITKA ERLEBACHOVÁ, JIŘÍ BERMANN, MAREK MATĚÁSKO 02:14,30
8x200 ŠTĚPÁN KUBZA, JITKA ERLEBACHOVÁ, LUKÁŠ MÁRYNKA, VERONIKA SVOBODOVÁ, JIŘÍ BERMANN, ANETA SUCHOMELOVÁ, VERONIKA HUJEROVÁ, MAREK MATĚÁSKO 04:50,00
8x200 FRANTIŠEK RUML, EMA CHAROUZOVÁ, TOBIAS CHAROUZ, MARIE LOUDOVÁ, TEREZA MORÁVKOVÁ, ŠTĚPÁN TAUCHMAN, KATEŘINA UČENÁ, FILIP KUBZA 05:02,60
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 5,60/5,75
1. - 3. třída dálka 154/166
4. - 5. třída medicinbal 7,10/7,80
4. - 5. třída dálka 369/373
5 Základní škola, J.Harracha 97, Jilemnice 09:48,80
8x100 Petr Malina, Kryštof Faistaver, Hai Dang Nguyen, Matyáš Pokorný, Natálie Tuláčková, Natálie Šimůnková, Aneta Vohnoutová, Magdaléna Fajstavrová 02:36,60
8x100 Jaroslav Gottwald, Ondřej Zouhar, David Vašíček, František Macoun, Rozálie Honců, Anežka Hartigová, Anna Rychtrová, Viktorie Kupcová 02:19,00
8x200 Jaroslav Gottwald, Ondřej Zouhar, Petr Malina, Kryštof Faistaver, Natálie Šimůnková, Magdaléna Fajstavrová, Anna Rychtrová, Viktorie Kupcová 04:53,20
8x200 David Vašíček, František Macoun, Hai Dang Nguyen, Matyáš Pokorný, Natálie Tuláčková, Aneta Vohnoutová, Anežka Hartigová, Rozálie Honců 05:03,40
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 5,50/5,90
1. - 3. třída dálka 166/172
4. - 5. třída medicinbal 7,10/7,50
4. - 5. třída dálka 380/356
6 Masarykova základní škola, nemá 17, Libštát 10:17,30
8x100 Jana Hodboďová, Štěpán Janata, Tereza Srncová, Jiří Janata, Elen Farská, Tomáš Sedlák, Nicol Bukovská, Ondřej Sedlák 02:43,50
8x100 Kristyna Bouchnerová, Martin Prášil, Natálie Zoselová, Kryštof Pour, Nicol Hradecká, Marianna Šepsová, Vojtěch Daniel, Josef Košťál 02:26,40
8x200 Nicol Hradecká, Elen Farská, Kryštof Pour, Ondřej Sedlák, Tereza Srncová, Natálie Zoselová, Jiří Janata, Josef Košťál 05:07,40
8x200 Jana Hodboďová, Nicol Bukovská, Martin Prášil, Vojtěch Daniel, Kristýna Bouchnerová, Marianna Šepsová, Štěpán Sedlák, Štěpán Janata 05:23,80
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 4,50/6,30
1. - 3. třída dálka 154/162
4. - 5. třída medicinbal 8,20/6,90
4. - 5. třída dálka 323/366
7 Krakonošova ZŠ a MŠ, Háje nad Jizerou - Loukov 45, Semily 10:32,30
8x100 Julie Bulušková, Sabina Dumková, Karolína Kerlová, Olga Hajská, Milan Dvořák, Matěj Jakubů, Ondrej Polakovič, David Saska 02:46,00
8x100 Denisa Pluchová, Lucie Novotná, Jana Václavíková, Rozálie Marková, Štěpán Melichar, Danny Eis, Juro Polakovič, Přemysl Plucha 02:24,70
8x200 Julie Bulušková, Sabina Dumková, Matěj Jakubů, David Saska, Denisa Pluchová, Lucie Novotná, Danny Eis, Přemysl Plucha 05:21,60
8x200 Karolína Kerlová, Olga Hajská, Milan Dvořák, Ondrej Polakovič, Rozálie Marková, Jana Václavíková, Štěpán Melichar, Juro Polakovič 05:33,80
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída medicinbal 4,50/6,90
1. - 3. třída dálka 152/1450
4. - 5. třída medicinbal 7,10/7,30
4. - 5. třída dálka 358/347

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ Jilemnice, Komenského288, příspěvková organizace, Komenského 288, Jilemnice 08:49,40
8x100 Mader Jan, Holec Marek, Kavan Robin, Bárta Matyáš, Plecháčová Nikola, Hlaváčová Klaudie, Marečková Olivie, Salabová Pavlína 02:17,30
8x100 Salaba Jakub, Plecháč Patrik, Mánek David, Hauk Sebastián, Klierová Klaudie, Malá Anežka, Marečková Julie, Žalská Lucie 02:02,90
8x200 Holec Marek, Bárta Matyáš, Plecháčová Nikola, Hlaváčová Klaudie, Plecháč Patrik, Salaba Jakub, Klierová Klaudie, Malá Anežka 04:29,20
8x200 Mader Jan, Kavan Robin, Marečková Olivie, Salabová Pavlína, Mánek David, Hauk Sebastián, Marečková Julie, Žalská Lucie 04:46,10
2 ZŠ Liberecká, Liberecká 26, Jablonec nad Nisou 08:57,70
8x100 Denis Norba, Michal Najman, Jan Rokos, Michal Martinka, Nikola Nešporová, Amira Dakhil, Justýna Kučerová, Patricie Švarcová 02:19,20
8x100 Roderik Ruman, Adam Koňák, Domonik Vopat, Martin Mairich, Natálie Tylová, Kamila Dvořáčková, Simona Vopatová, Adéla Horčičková 02:06,50
8x200 Michal Martinka, Denis Norba, Justýna Kučerová, Patricie Švarcová, Martin Mairich, Roderik Ruman, Natálie Tylová, Adéla Horčičková 04:32,00
8x200 Jan Rokos, Michal Najman, Nikola Nešporová, Amira Dakhil, Adam Koňák, Dominik Vopat, Simona Vopatová, Kamila Dvořáčková 04:51,00
3 ZŠ Pasířská, Jablonec nad Nisou, Pasířská 750, Jablonec nad Nisou 09:04,00
8x100 Anežka Trochtová, Barbora Rosová, Silvie Chovancová, Amal Elgherinay, Filip Láska, Matyáš Stránský, Miloslav Nýdrle, Matyáš Krejčů 02:22,70
8x100 Boková Sára, Benková Adriana, Skalická Markéta, Romanová Eliška, Potměšil Šimon, Segeš Viktor, Skalický Ondřej, Velička Ondřej 02:10,00
8x200 Anežka Trochtová, Boková Sára, Eliška Romanová, Amal Elgherinay, Šimon Potměšil, Matyáš Stránský, Ondra Velička, Matyáš Krejčů 04:31,30
8x200 Chovancová Silvie, Benková Adriana, Skalická Markéta, Rosová Barbora, Láska Filip, Segeš Viktor, Skalický Ondřej, Nýdrle Miloslav 04:52,90
4 Základní škola, Školní 700, Železný Brod 09:08,10
8x100 Rozárie Daničková, Amálie Janíková, Anežka Semencová, Kristýna Halamová, Sebastian Skrbek, Miroslav Ducháček, Josef Šimek, Vojtěch Šimek 02:18,70
8x100 Michaela Kopalová, Jindřiška Pecinová, Viktorie Březnová, Natali Drobná, Ladislav Vondra, Vasyl Ursta, Šimon Brožek, Ondřej Petrák 02:06,20
8x200 Rozárie Daničková, Kristýna Halamová, Josef Šimek, Vojtěch Šimek, Viktorie Březnová, Natali Drobná, Šimon Brožek, Ondřej Petrák 04:43,20
8x200 Amálie Janíková, Anežka Semencová, Sebastian Skrbek, Miroslav Ducháček, Michaela Kopalová, Jindřiška Pecinová, Ladislav Vondra, Vasyl Ursta 04:55,90
5 ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou, Školní 488, Rychnov u Jablonce nad Nisou 09:18,20
8x100 Emilie Hornová, Eliška Malá, Lenka Zurynková, Rozálie Polachová, Robin Kalina, David Žabka, Pavel Žirovnický, Hynek Šrek 02:23,80
8x100 Tereza Levinská, Valentýna Kočí, Karolína Trojáková, Michaela Súkeníková, Marek Šír, Matouš Dostál, Richard Hübner, David Lank 02:14,30
8x200 Emílie Hornová, Lenka Zurynková, Robin Kalina, David Žabka, Tereza Levinská, Valentýna Kočí, Matouš Dostál, Marek Šír 04:40,10
8x200 Eliška Malá, Rozálie Polachová, Pavel Žirovnický, Hynek Šrek, Karolína Trojáková, Michaela Súkeníková, Richard Hübner, David Lank 05:09,40
6 ZŠ Ještědská, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková org, Ještědská 354, Liberec 09:21,80
8x100 Eliška Feřtová, Adam Palaš, Adéla Bártová, Ondřej Jelínek, Klára Sedláčková, Marek Mindl, Adéla Sádecká, Matouš Půbal 02:21,70
8x100 Zuzana Konečná, Oskar Pičman, Karolína Palašová, Adam Roudný, Tereza Plecháčová, Antonín Buchta, Andrea Plecháčová, Jan Prokeš 02:09,50
8x200 Klára Sedláčková, Josef Schäfer, Adéla Sádecká, Adam Roudný, Karolína Palašová, Matouš Půbal, Andrea Plecháčová, Jan Prokeš 04:50,60
8x200 Eliška Feřtová, Ondřej Jelínek, Adéla Bártová, Marek Mindl, Zuzana Konečná, Oskar Pičman, Tereza Plecháčová, Antonín Buchta 04:53,70
7 ZŠ NA Výběžku, Na Výběžku 118, Liberec 15 09:25,50
8x100 Jungwirth Štěpán, Terendy Christian, Kvíčala Adam, Švajda Filip, Ruckensteinerová Anna, Novotná Nela, Třešňáková Ester, Schveigerova Šárka 02:22,40
8x100 Jungwirth František, Pávek Lukáš, Pavlík Ondřej, Hendrych Filip, Gajdošová Karolína, Pilařová Johana, Kobrlová Lucie, Vaňková Anna 02:14,40
8x200 Jungwirth Štěpán, Terendy Christian, Ruckensteinerová Anna, Novotná Nela, Gajdošová Karolína, Pilařová Johana, Pávek Lukáš, Jungwirth František 04:48,70
8x200 Kvíčala Adam, Švajda Filip, Foltmanová Sofie, Schveigerova Šárka, Kobrlová Lucie, Vaňková Anna, Pavlík Ondřej, Hendrych Filip 05:03,10
8 ZŠ a ZUŠ, Jabloňová 564, Liberec 12 09:27,20
8x100 Bernkopf Jan, Opletalová Natálie, Koťátko Kryštof, Poklopová Barbora, Lenert Adam, Matejčová Gabriela, Košíček Matěj, Lhotáková Ema 02:25,90
8x100 Vacek Ondřej, Blažková Dominika, Vyvial Ondřej, Procházková Petra, Nassiri Adam, Vacková Sára, Svoboda Jakub, Kareisová Lucie 02:12,30
8x200 Vacek Ondřej, Blažková Dominika, Bernkopf Jan, Opletalová Natálie, Koťátko Kryštof, Procházková Petra, Poklopová Barbora, Vyvial Ondřej 04:49,00
8x200 Nassiri Adam, Kareisová Lucie, Košíček Matěj, Lhotáková Ema, Lenert Adam, Matejčová Gabriela, Vacková Sára, Svoboda Jakub 05:02,70
9 ZŠ Liberec Vrchlického, Vrchlického 17, Liberec 13 09:28,40
8x100 02:23,50
8x100 02:11,70
8x200 04:53,20
8x200 05:02,40
10 Základní škola, Pelechovská 800, Železný Brod 09:29,30
8x100 Viktorie Vindyšová, Naďa Koublová, Lucie Vepřeková, Mariana Hasanová, Josef Plesl, Daniel Dubeš, Filip Vepřek, Prokop Hasan 02:25,10
8x100 Julie Čejchanová, Karolína Komadová, Zuzana Šefrová, Denisa Kocourová, Dominik Archmann, Jaroslav Gernat, Vojtěch Urban, Milan Balog 02:11,90
8x200 Viktorie Vindyšová, Mariana Hasanová, Josef Plesl, Prokop Hasan, Julie Čejchanová, Denisa Kocourová, Vojtěch Urban, Milan Balog 04:52,30
8x200 Naďa Koublová, Lucie vepřeková, Filip Vepřek, Daniel Dubeš, Zuzana Šefrová, Karolína Komadová, Dominik Archmann, Jaroslav Gernat 05:14,50
11 ZŠ Aloisina Výšina, Aloisina Výšina 642, Liberec 09:30,00
8x100 Samuel Holan, Sophia Juříčková, David Havlíček, Tereza Paulátová, Zuzana Šámalová, Julie Šámalová, Jakub Verner, Jiří Weber 02:24,10
8x100 Matěj Podzimek, Barbora Vodseďálková, Michal Hanuš, Natálie Albertová, Ella Gryčová, Teodor Hnyk, Klára Jachanová, Vojtěch Khaml 02:15,70
8x200 Tereza Paulátová, Julie Šámalová, Samuel Holan, Jiří Weber, Klára Jachanová, Barbora Vodseďálková, Teodor Hnyk, Vojtěch Khaml 04:50,20
8x200 Sophia Juříčková, Zuzana Šámalová, Jakub Verner, David Havlíček, Natálie Albertová, Ella Gryčová, Matěj Podzimek, Michal Hanuš 05:05,40
12 Základní škola, Dobiášova 851, Liberec 6 09:31,50
8x100 Daniel Michalík, Klára Adamová, Nicole Martello, Matěj Růžička, Ella Antonie Nosková, Dominik Hartig, Anna Skřivánková, Daniel Lanc 02:30,10
8x100 Kryštof Netušil, Veronika Zelinková, Erich Čermák, Veronika Klementová, Eliška Novotná, Nikita Tvercovici, Eliška Nimrichterová, Denis Havlíček 02:07,80
8x200 Daniel Michalík, Eliška Novotná, Klára Adamová, Anička Skřivánková, Nikita Tvercovici, Daniel Lanc, Eliška Nimrichterová, Denis Havlíček 04:53,60
8x200 Matěj Růžička, Veronika Zelinková, Ella Antonie Nosková, Nicole Martello, Kryštof Netušil, Dominik Hartig, Veronika Klementová, Erich Čermák 04:59,70
13 Základní škola a Mateřská škola, Studenec 367, Studenec 09:32,00
8x100 Gabriela Hájková, Lucie Šimková, Laura Buďarková, Kamila Klouzová, Vojtěch Kodym, Václav Pochop, Jakub Lejdar, Jiří Hampl 02:25.60
8x100 Matyáš Munzar, Nela Krebsová, Gabriela Hubálovská, Zuzana Tomášová, Šimon Buďárek, Lucie Hamplová, Jakub Huřťák, Samuel Mečíř 02:16,50
8x200 Matyáš Munzar, Kamila Klouzová, Vojtěch Kodym, Jakub Lejdar, Lucie Šimková, Samuel Mečíř, Gabriela Hubálovská, Nela Krebsová 2007 04:49,90
8x200 Šimon Buďárek, Lucie Hamplová, Gabriela Hájková, Václav Pochop, Jiří Hampl, Zuzana Tomášová, Laura Buďárková, Jakub Huřťák 05:05,80
14 Základní škola a ZUŠ - tým A, U Školy 98, Jablonné v Podještědí 09:47,20
8x100 Anna Dvořáková, Anežka Čižinská, Barbora Balážová, Nela Rabatinová, Johan Valenta, Tomáš Lukavec, Martin Šlambor, Jan Javůrek 02:28,60
8x100 Eliška Janďurová, Beáta Drábová, Lucie Šlamborová, Nikol Jakubcová, Sebastien Forman, Pavel Obolecký, Tomáš Škarpa, Matěj Tesař 02:17,40
8x200 Anna Dvořáková, Anežka Čižinská, Johan Valenta, Tomáš Lukavec, Eliška Janďurová, Beáta Drábová, Sebastien Forman, Pavel Obolecký 05:01,20
8x200 Barbora Balážová, Nela Rabatinová, Martin Šlambor, Jan Javůrek, Lucie Šlamborová, Nikol Jakubcová, Tomáš Škarpa, Matěj Tesař 05:10,50
15 ZŠ a MŠ Pod Ralskem, Sídliště pod Ralskem 572, Mimoň 09:52,50
8x100 02:31,20
8x100 02:13,80,
8x200 05:07,50
8x200 05:13,10