Výsledková listina 2018


Kraj Středočeský - východní část

Okresní kola

  okres
1 Benešov
Místo Škola Čas
1 ZŠ VLAŠIM VORLINA, U Vorliny 1500, Vlašim 09:28,80
8x100 Tereza Vosátková, Simona Jandová, Sofia Gilchrist, Justýna Holanová, Matyáš Kohout, Pavel Budil, Tomáš Krucký, Jan Filip 02:21,70
8x100 Lucie Kratochvílová, Veronika Poláková, Anna Dušková, Sára Strnadová, Štěpán Kárník, Patrik Polyak, Daniel Jadamus, Jakub Pešek 02:19,90
8x200 Tereza Vosátková, Simona Jandová, Matyáš Kohout, Pavel Budil, Lucie Kratochvílová, Veronika Poláková, Štěpán Kárník, Patrik Polyak 04:47,20
8x200 Sofia Gilchrist, Justýna Holanová, Tomáš Krucký, Jan Filip, Anna Dušková, Sára Strnadová, Daniel Jadamus, Jakub Pešek 04:52,60
Doplňkové disciplíny 4,20/5,30/1,40/1,60
6,00/6,25/3,05/3,00
2 Základní škola T. G. Masaryka, Bezručova 346, Mnichovice 09:29,50
8x100 02:32,10
8x100 02:08,20
8x200 04:52,90
8x200 04:49,20
Doplňkové disciplíny 5,00/5,60/1,80/1,60
6,50/7,00/3,51/3,71
3 ZŠ Vlašim Sídliště, Severní 968, Vlašim 09:31,60
8x100 Karolína Pistoriusová, Anežka Horálková, Anna Jírová, Šárka Trochtová, Soukup Filip, Smítka Filip, Moses Oliver, Kocáb Tomáš 02:24,60
8x100 Anna Klejnová, Viktorie česká, Rozálie Sládková, Julie Vosátková, Filip Motyčka, Vlasák David, Holejšovský Josef, Jíša Oliver 02:17,80
8x200 Karolína Pistoriusová, Anežka Horálková, Smítka Štepán, Soukup Filip, Anna Klejnová, Viktorie Česká, Filip Motyčka, Vlasák David 04:49,20
8x200 Anna Jírová, Šárka Trochtová, Moses Oliver, Kocáb Tomáš, Rozálie Sládková, Julie Vosátková, Holejšovský Josef, Jíša Oliver 05:03,90
Doplňkové disciplíny 6,20/5,20/1,40/1,70
4,75/7,00/3,46/3,26
4 ZS Benešov Dukelská 1818, Dukelská 1818, Benešov 09:36,00
8x100 Lukáš Janota, Martin Brejla, Jakub Smrž, Daniel Pejša, Šárka Ottlová, Daniela Čuříková, Sofie Hebíková, Klára Hlaváčková 02:37,80
8x100 Štěpán Tabulka, Bořek Klečka, Jan Smrž, Miroslav Mikšík, Johana Vašáryová, Isabela Wolerová, Michaela Čuříková, Marie Karasová 02:14,10
8x200 Martin Brejla, Jakub Smrž, Šárka Ottlová, Sofie Hebíková, Miroslav Mikšík, Bořek Klečka, Johana Vašáryová, Michaela Čuříková 04:44,10
8x200 Lukáš Janota, Daniel Pejša, Daniela Čuříková, Klára Hlaváčková, Jan Smrž, Štěpán Tabulka, Isabela Wolerová, Marie Karasová 04:54,50
Doplňkové disciplíny 4,10/6,60/1,55/1,80
6,50/7,00/3,51/3,59
5 ZŠ Benešov, Jiráskova 888, Jiráskova 888, Benešov 09:51,80
8x100 Denisa M"ullerová, Beáta Klimešová, Viktorie Veselá, Tereza Kleplová, Marek Vaněček, Jakub Melda, Lukáš Borovec, Dan Štěrba 02:32,30
8x100 Nela Němcová, Klára Vosátková, Tereza Hajná, Anna Kovaříková, Martin Řáha, Jakub Kuchařík, Vítek Hrkal, Marek Mach 02:20,30
8x200 Denisa M"ullerová, Viktorie Veselá, Marek Vaněček, Lukáš Borovec, Nela Němcová, Tereza Hajná, Vítek Hrkal, Marek Mach 04:59,20
8x200 Beáta Klimešová, Tereza Kleplová, Jakub Melda, Dan Štěrba, Klára Vosátková, Anna Kovaříková, Jakub Kuchařík, Martin Řáha 05:02,70
Doplňkové disciplíny 4,10/5,20/1,50/1,70
7,50/7,25/3,34/3,34
6 ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlově 372, Na Karlově 372, Benešov 10:00,50
8x100 Anna Šináglová, Klára Nováková, Nikola Drahotová, Laura Šmídová, Ivo Novák, Petr Jirásek, Petr Hornig, Dominik Dlabal 02:36,30
8x100 Stella Konopiská, Karolína Stankušová, Sára Lašová, Denisa Straková, David Schwarz, Adam Svoboda, Matěj Prokeš, Tomáš Čepera 02:20,60
8x200 Adam Svoboda, Karolína Stankušová, Petr Jirásek, Stella Konopiská, Klára Nováková, Ivo Novák, Laura Šmídová, David Schwarz 05:03,60
8x200 Matěj Prokeš, Nikola Drahotová, Denisa Straková, Petr Hornig, Sára Lašová, Domonika Dlabal, Anna Šináglová, Tomáš Čepera 05:21,10
Doplňkové disciplíny 4,30/4,80/1,75/1,20
5,00/5,25/3,38/3,45
2 Praha-východ
Místo Škola Čas
1 Základní škola a mateřská škola Nehvizdy, Pražská 14, Nehvizdy 08:47,30
8x100 Saleh Robin, Traški Maxmilián, Vlček Jan, Hladík Tomáš, Tlusťáková Natálie Arven, Mrázová Nela, Ludwigová Eliška, Truhlářová Eliška 02:14,00
8x100 Krákora Lukáš, Truhlář Jakub, Cibulka Jakub, Hladký Jan, Vopařilová Kristina, Dupalová Leontýna, Havlíčková Veronika, Grábnerová Dominika 02:04,00
8x200 Saleh Robin, Traški Maxmilián, Mrázová Nela, Ludwigová Eliška, Dupalová Leontýna, Vopařilová Kristina, Krákora Lukáš, Truhlář Jakub 04:29,30
8x200 Vlček Jan, Hladík Tomáš, Hladký Jan, Cibulka Jakub, Havlíčková Veronika, Grábnerová Dominika, Truhlářová Eliška, Tlusťáková Natálie Arven 04:38,30
Doplňkové disciplíny medicinbal 1.-3.tř.:
Truhlářová Eliška - 5,00
Hladík T. - 6,45
medicinbal 4.-5.tř.:
Grábnerová D. - 8,30
Truhlář Jakub - 6,87
skok z místa 1.-3.tř.:
-
skok z místa 4.-5.tř.:
Dupalová L - 1,91
Cibulka J.- 1,85
2 ZŠ Na Výsluní, Kostelecká 1750 1750, Brandýs nad Labem 08:51,20
8x100 02:22,60
8x100 02:00,60
8x200 04:28,00
8x200 04:37,00
Doplňkové disciplíny medicinbal 1.-3.tř..
-
medicinbal 4.-5.tř.:
Bulvas Adam - 7,81
skok z místa 1.-3.tř.:
-
skok z místa 4.-5.tř.:
3 Stará Boleslav, Jungmannova 164, Brandýs n. L. - Stará Boleslav 08:51,90
8x100 02:11,70
8x100 02:03,20
8x200 04:37,00
8x200 44:73,0_
Doplňkové disciplíny medicinbal 1.-3.tř.:
Prouzová Barbora - 6,00
Prouza Jakub - 6,60
medicinbal 4.-5.tř.:
Obdržálek Marek - 8,62
Černá Klaudie - 8,21
skok z místa 1.-3.tř.:
Janečková - 1,76
Špinka A. - 1,69
skok z místa 4.-5.tř.:
Nekolná Žofie - 2,13
Karaba Dominik - 1,93
4 Základní škola, Bezručova 94, Říčany 08:59,40
8x100 Patrik Geist, Samuel Leon Man, Robert Vyhnis, Václav Marhoul, Anna Havelková, Jindřiška Koryntová, Vanda Kalašová, Elen Zandtová 02:17,70
8x100 Tomáš Rudolf, Oliver Tiger Man, Matyáš Drobný, Jáchym Gebauer, Eliška Jůzová, Matilda Marks, Magdalena Škardová, Lucie Gaždová 02:10,90
8x200 Samuel Leon Man, Patrik Geist, Anna Havelková, Vanda Kalašová, Tomáš Rudolf, Matyáš Drobný, Eliška Jůzová, Matilda Marks 04:30,80
8x200 Robert Vyhnis, Václav Marhoul, Jindřiška Koryntová, Elen Zandtová, Oliver Tiger Man, Jáchym Gebauer, Magdalena Škardová, Lucie Gaždová 04:33,60
Doplňkové disciplíny medicinbal 1.-3.tř:
Koryntová Jindřiška - 4,70
Vyhnis Robert - 6,10
medicinbal 4.-5.tř:
Lucie Gaždová - 8,26
Tomáš Rudof - 8,69
skok z místa 1.-3.tř.:
Havelková Anna - 1,68
Vyhnis Robert - 1,71
5 Základní škola, J. A. Komenského 414, Čelákovice 09:12,20
8x100 Aneta Bohuslavová, Elena Manhartová, Vanessa Oleksiy, Tereza Vojtíková, Martin Šídlo, Marek Česák, Dominik Novotný, Nicolas Flek 02:25,10
8x100 Tomáš Strnad, Lukáš Holada, Natálie Jarošová, Romana Šandová, Renáta Šandová, Jan Šenfeld, Klára Kobková, Filip Manhart 02:09,30
8x200 Aneta Bohuslavová, Vanessa Oleksiy, Dominik Novotný, Marek Česák, Renáta Šandová, Romana Šandová, Jan Šenfeld, Filip Manhart 04:37,80
8x200 Elena Manhartová, Tereza Vojtíková, Klára Kobková, Natálie Jarošová, Martin Šídlo, Tomáš Strnad, Nicolas Flek, Lukáš Holada 04:54,80
Doplňkové disciplíny medicinbal 1.-3.tř.:
Manhartová E.-4,40
Flek Nikolas - 6,00
medicinbal 4.-5.tř.:
Manhart Filip - 9,53
Kobková Klára - 7,59
skok z místa 1.-3.tř.:
Bohuslavová - 1,60
Česák N. - 1,73
skok z místa 4.-5.tř.:
Jarošová Natálie - 1,92
Šenfeld Jan - 1,92
6 Základní škola, Komenského 158, Šestajovice 09:25,60
8x100 Vojtěch Malina, Kristýna Kučerová, Nela Ungerová, Natálie Kühnelová Natálie, Natálie Karpíšková, Vít Suchý, Vojtěch Fišer, Martin Krákora 02:22,50
8x100 Daniel Morávek, Petr Oršulík, Lukáš Koval, Ondřej Kotek, Marie Tatarová, Eliška Svobodová, Nikola Plachá, Denisa Morávková 02:15,40
8x200 Vojtěch Fišer, Martina Krákora, Kristýna Kučerová, Nela Ungerová, Daniel Morávek, Petr Oršulík, Marie Tatarová, Eliška Svobodová 04:47,70
8x200 Vojtěch Malin, Suchý Vít, Natálie Kühnelová, Natálie Karpíšková, Lukáš Koval, Ondřej Kotek, Nikola Plachá, Denisa Morávková 04:52,30
Doplňkové disciplíny medicinbal 1.-3.tř.:
Kühnelová N.- 4,60
Krákora Martin - 5,70
medicinbal 4.-5.tř.:
Svobodová Eliška - 6,30
Morávek Daniel - 7,49
skok z místa 1.-3.tř.:
Kaspíšková N. - 1,64
Fišer V. - 1,68
skok z místa 4.-5. tř.:
Plachá Nikola - 2,06
Morávek Daniel - 1,80
7 Základní škola a Mateřská škola, Palachova 337, Brandýs n.L.-Stará Boleslav 09:38,70
8x100 Adéla Kotasová, Kateřina Křížová, Františka Marecová, Ella Šindelářová, Alex Motl, Jonáš Motl, Filip Motl, Vladimír Tamok 02:24,30
8x100 Barbora Škultétyová, Patricie Kubešová, Háta Němečková, Iveta Kašpárková, Štěpán Kubeš, Filip Macek, Michal Roček, Šimon Herman 02:20,10
8x200 Adéla Kotasová, Kateřina Křížová, Jonáš Motl, Filip Motl, Barbora Škultétyová, Patricie Kubešová, Štěpán Kubeš, Šimon Herman 04:54,30
8x200 Františka Marecová, Ella Šindelářová, Alex Motl, Vladimír Tamok, Iveta Kašpárková, Háta Němečková, Michal Roček, Filip Macek 04:59,80
Doplňkové disciplíny medicinbal 1.-3.tř.:
Kotasová Adéla - 6,13
Motl Filip - 5,60
medicinbal 4.-.5.tř:
Kašpárková Iveta - 5,16
Roček Michal - 6,66
skok z místa1.-3.tř.:
Šindelářová - 1,45
Motl Alex - 1,70
skok z místa 4.-5.tř.:
Kubešová Patricia - 1,86
Herman Šimon - 1,80
Macek Filip - 1,80
8 Základní škola, Mirošovice, Školní 211, Senohraby 09:39,80
8x100 Martin Štěch, Martin Indra, Matěj Volf, Vojta Sklenář, Hana Jakoušková, Viktorie Bínová, Erika Fojtová, Madla Vokatá 02:30,20
8x100 Ondra Hruška, Ondra Štěch, Václav Ponrt, Matěj Švarc, Karolína Indrová, Sára Melicharová, Viktorie Vašková, Eva Petrášková 02:13,10
8x200 Martin Indra, Vojta Sklenář, Viktorie Bínová, Erika Fojtová, Ondra Hruška, Matěj Švarc, Karolína Indrová, Sára Melicharová 04:56,50
8x200 Filip Meller, Martin Štěch, Adéla Divišová, Hana Janoušková, Šimon Bína, Ondra Štěch, Stela Teclová, Eva Petrášková 05:07,10
Doplňkové disciplíny medicinbal 1.-3.tř.:
Fojtová Erika - 5,00
Volf Matěj - 5,80
medicinbal 4.-.5.tř:
Klára Melicharová - 4,99
Ondřej Hruška - 7,44
skok z místa1.-3.tř.:
Bínová V. - 1,47
Indra M. - 1,58
skok z místa 4.-5.tř.:
Petrášková E. - 1,70
Hruška Ondřej - 1,79
9 Základní škola a Mateřská škola, Školní 27, Senohraby 09:47,30
8x100 Anna Šimečková, Barbora Tlamichová, Karolína Kosová, Kristýna Plechatá, Martin Kotiš, Michal Mairich, David Palzer, Tobiáš Sebera 02:27,10
8x100 Kateřina Šimečková, Nikola Vejrychová, Karolína Kotišová, Ella Markgráfová, Jakub Tvrdý, Matouš Kopecký, Pavel Kulhan, Vít Zahrádka 02:12,90
8x200 Anna Šimečková, Kristýna Plechatá, Kateřina Šimečková, Karolína Kotišová, Martin Kotiš, David Palzer, Jakub Tvrdý, Vít Zahrádka 05:15,10
8x200 Barbora Tlamichová, Karolína Kosová, Nikola Vejrychová, Ella Markgráfová, Michal Mairich, Tobiáš Sebera, Pavel Kulhan, Matouš Kopecký 05:07,30
Doplňkové disciplíny medicinbal 1.-3.tř.:
Tlemichová Barbora - 5,91
Mairich Michal - 6,55
medicinbal 4.-5.tř.:
Michal Žižka - 6,32
Kotašová Karolína -7,13
skok z místa 1.-3.tř.:
Tlamichová - 1,53
Mairich - 1,52
skok z místa 4.-5.tř.:
Kotišová K. - 1,91
Kulhan P. - 1,79
10 Základní škola a Mateřská škola, Klecany 375, Klecany 375 09:49,50
8x100 Jaroslava Veselá, Eliška Tvrzová, Safková, Slahová Vanesa, Jakub Novák, Jan Hovorka, Jakub Sichler, Vejvoda 02:39,10
8x100 Matouš Kolář, Ondřej Šimek, Kryštof Mokaň, Adam Dočekal, Tereza Zajíčková, Lucie Štěrbová, Maura Čápová, Lucie Vrbová 02:17,90
8x200 Jaroslava Veselá, Eliška Tvrzová, Jakub Novák, Jan Hovorka, Matouš Kolář, Ondřej Šimek, Tereza Zajíčková, Lucie Štěrbová 04:52,50
8x200 Safková, Veronika Salahová, Jakub Sichler, Vejvoda, Kryštof Mokaň, Adam Dočekal, Maura Čápová, Vrbová Lucie 05:08,30
Doplňkové disciplíny medicinbal 1.-3.tř.:
Salahová Vanessa - 4,20
Veselá Jaroslava - 4,20
Novák Jakub - 5,50
medicinbal 4.-5.tř.:
Vrbová Lucie
Šimek Ondřej - 7,63
skok z místa 1.-3.tř.:
Tvrzová E. - 1,46
Sichler Jakub - 1,73
skok z místa 4.-5.tř.:
Zajíčková Tereza - 1,89
Šimek Ondřej - 2,04
3 Kutná Hora
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Sadová 1756, Čáslav 09:22,80
8x100 Vít Sedláček, Roman Štastný, Michal Skokan, Štěpán Zlatuška, Kamila Smutná, Valerie Vančurová, Klára Sůvová, Adéla Špániková 02:27,20
8x100 Tereza Tomaňová, Šárka Sedláčková, Anna Zelenková, Eliška Panýrková, Michal Čertek, Tadeáš Vančura, Matěj Adámek, Vít Vondra 02:06,60
8x200 Vít Sedláček, Roman Štastný, Kamila Smutná, Valerie Vančurová, Anna Zelenková, Tereza Tomaňová, Michal Čertek, Tadeáš Vančura 04:49,00
8x200 Michal Skokan, Štěpán Zlatuška, Klára Sůvová, Adéla Špániková, Šárka Sedláčková, Eliška Panýrková, Matěj Adámek, Vít Vondra 04:54,70
Doplňkové disciplíny 1.-3.tř.medicinbal Sedláček Vít 5,00, skok z místa Sedláček Vít 185, 4.-5.tř.medicinbal Čertek Michal 7,60, dálka Čertek Michal 379
2 Základní škola, Masarykova 357, Čáslav 09:23,90
8x100 Adam Hybler, Petr Vavřina, Adam Havelka, Matěj Vilímek, Eliška Nezmeškalová, Elena Pelešková, Magdaléna Dlouhá, Kateřina Rusnáková 02:26,50
8x100 Vojtěch Paták, Vít Koryčánek, Tomáš Nesládek, Petr Holý, Kristýna Vaňková, Žofie Sosnovcová, Kristýna Bělohlávková, Kristýna Rozsypálková 02:09,00
8x200 Adam Hybler, Petr Vavřina, Elena Pelešková, Magdaléna Dlouhá, Vojta Paták, Vít Koryčánek, Kristýna Vaňková, Žofie Sosnovcová 04:56,60
8x200 Adam Havelka, Matěj Vilímek, Eliška Nezmeškalová, Kateřina Rusnáková, Tomáš Nesládek, Petr Holý, Kristýna Bělohlávková, Kristýna Rozsypálková 04:48,40
Doplňkové disciplíny 1.-3.tř. medicinbal Vavřina Petr 6,25, skok z místa 0, 4.-5.tř.medicinbal Rozsypálková Kristýna 7,10, dálka Kristýna Vańková 377
3 Základní škola, Školská 108, Vrdy 09:50,30
8x100 Lukáš Mužátko, Vít Sucharda, Roman Drobeček, Štěpán Sobotka, Tereza Machková, Ema Procházková, Julie Dluhá, Karolína Kunarová 02:35,70
8x100 Vít Poner, David Litt, Matěj Němec, Petr Horáček, Iveta Novotná, Nikola Novotná, Lenka Adamcová, Johanka Kábrtová 02:13,60
8x200 Matěj Němec, Petr Horáček, Lenka Adamcová, Johanka Kábrtová, Tereza Machková, Ema Procházková, Lukáš Mužátko, Vít Sucharda 05:01,00
8x200 Vít Poner, David Litt, Iveta Novotná, Nikola Novotná, Karolína Kunarová, Julie Dluhá, Štěpán Sobotka, Roman Drobeček 05:11,60
Doplňkové disciplíny 1.-3.tř. medicinbal Machková Tereza 5,65, skok z místa Procházka Jan 179, 4.-5.tř.medicinbal Němec Matěj 8,85,dálka Novotná Nikola 356
4 Základní škola a Mateřská škola, Mírová 253, Golčův Jeníkov 09:52,40
8x100 Matěj Houdek, Jiří Procházka, Milan Kůžela, Jan Procházka, Zuzana Blažková, Kristýna Svobodová, Šárka Petrová, Valerie Němcová 02:32,90
8x100 Alena Popelková, Drahomíra Brychtová, Monika Maliňáková, Eliška Hnědá, Mikuláš Kejval, Tomáš Krček, Adam Holub, Mikuláš Houdek 02:19,50
8x200 Matěj Houdek, Milan Kůžela, Kristýna Svobodová, Zuzana Blažková, Mikuláš Kejval, Mikuláš Houdek, Alena Popelková, Monika Maliňáková 05:00,00
8x200 Jiří Procházka, Jan Procházka, Šárka Petrová, Valerie Němcová, Tomáš Krček, Adam Holub, Eliška Hnědá, Drahomíra Brychtová 05:19,00
Doplňkové disciplíny 1.-3.tř. medicinbal Houdek Matěj 5,75, skok z místa Kůžela Milan 199, 4.-5.tř. medicinbal Kejval Mikuláš 6,85, dálka Houdek Mikuláš 336
5 Základní škola, Komenského 190, Zbraslavice 10:19,70
8x100 Jindřiška Bohatá, Margarita Hrabčáková, Lukáš Budínský, Josef Hlava, Maxim Timoš, Tomáš Lanc, Karolína Svobodová, Barbora Benešová 02:37,40
8x100 Vojtěch Pešout, Jakub Popek, Anežka Tůmová, Kateřina Svobodová, Jaroslav Veselý, Matěj Šmejkal, Nicol Sailerová, Kateřina Lodinská 02:24,10
8x200 Maxim Timoš, Lukáš Budínský, Karolína Svobodová, Jindřiška Bohatá, Vojtěch Pešout, Anežka Tůmová, Kateřina Svobodová, Jaroslav Veselý 05:20,40
8x200 Margarita Hrabčáková, Josef Hlava, Tomáš Lanc, Barbora Benešová, Jakub Popek, Matěj Šmejkal, Nicol Seilerová, Kateřina Lodinská 05:18,20
Doplňkové disciplíny 1.-3.tř.medicinbal Svobodová Karolína 4,45, skok z místa Lanc Tomáš 171, 4.-5.tř.medicinbal Popek Jakub 5,90, dálka Pešout Vojtěch 346
4 Kolín
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Masarykova 412, Kolín III 08:49,10
8x100 Coubal Jakub, Kolocová Nela, Dušková Adéla, Harandzová Bianka, Fučík Vojtěch, Grumlová Simona, Havlůj Jiří, Převrátil Marek 02:14,20
8x100 Šantrůček Kryštof, Kučerová Agáta, Luštický Jakub, Pošíková Michaela, Stará Veronika, Košnerová Michaela, Ditrich Michal, Slavík Vojtěch 02:03,40
8x200 Šantrůček Kryštof, Harandzová Bianka, Kučerová Agáta, Převrátil Marek, Košnerová Michaela, Coubal Jakub, Dušková Adéla, Slavík Vojtěch 04:31,50
8x200 Luštický Jakub, Grumlová Simona, Stará Veronika, Havlůj Jiří, Kolocová Nela, Fučík Vojtěch, Pošíková Michala, Ditrich Michal 04:39,70
2 Základní škola, Prokopa Velikého 633, Kolín IV. 09:24,60
8x100 Bekešský Jan, Franc Jakub, Bárta Jiří, Kratochvíl Šimon, Máderová Kristýna, Součková Klára, Matoušková Petra, Vejdělková Anna 02:24,70
8x100 Hřebejk Dominik, Marek Jan, Vašata Vít, Hampl Šimon, Havlíková Adéla, Schederová Amálie, Sukdoláková Eliška, Hargreaves Sarah 02:10,00
8x200 Hřebejk Dominik, Hampl Šimon, Kratochvíl Šimon, Bárta Jiří, Havlíková Adéla, Schederová Amálie, Máderová Kristýna, Součková Klára 04:49,90
8x200 Marek Jan, Vašata Vít, Bekešský Jan, Franc Jakub, Sukdoláková Eliška, Hargreaves Sarah, Matoušková Petra, Vejdělková Anna 05:06,10
3 Základní škola, Bezručova 980, Kolín 09:26,80
8x100 Tomáš Kučera, Andrea Šrámková, Vanessa Schederová, Agáta Pokorná, Ondřej Branda, Eliška Morová, Matěj Nezmeškal, David Dundych 02:29,20
8x100 Anna Němcová, Jakub Málek, David Hejný, Zuzana Zímová, Šimon Brzák, Adam Bednář, Kateřina Millerová, Adéla Ševčíková 02:12,30
8x200 Adéla ševčíková, David Hejný, Vanessa Schederová, Ondřej Branda, Eliška Morová, Matěj Nezmeškal, Zuzana Zímová, Jakub Málek 04:45,30
8x200 Anna Němcová, Adam Bednář, Tomáš Kučera, Andrea Šrámková, Agáta Pokorná, David Dundych, Šimon Brzák, Kateřina Millerová 05:03,50
4 ZŠ Kmochova Kolín 943 Kolín 2, Kmochova 943, Kolín 09:37,90
8x100 Holanová Elen, Linhartová Veronika, Krulická Karolína, Szitásová Yvona, Bareš Marek, Adámek Jakub, Abramjuk Max, Metzl Filip 02:24,90
8x100 Doanová Anna, Břízová Kamila, Kadečková Nikola, Hamarová Aneta, Litera Tomáš, Šotola Petr, Navrátil Filip, Szitás Petr 02:16,60
8x200 Szitásová Yvona, Linhartová Veronika, Šotola Petr, Szitás Petr, Hamarová Anta, Břízová Kamila, Metzl Filip, Bareš Marek 05:11,80
8x200 Krulická Karolína, Holanová Elen, Abramjuk Max, Adámek Jakub, Litera Tomáš, Navrátil Filip, Doanová Anna, Kadečková Nikola 04:56,40
5 Základní škola, Lipanská 420, Kolín III. 09:42,40
8x100 02:36,50
8x100 02:12,60
8x200 04:53,30
8x200 05:11,80
6 ZŠ Týnec nad Labem, Komenského náměstí 85, Týnec nad Labem 09:52,50
8x100 Říha Tomáš, Hálová Anna, Rothbauer Michael, Horáček Matěj, Kúdelková Barbora, Drázdová Lucie, Patočková Nela, Paďouk Jaroslav 02:32,30
8x100 Robovský Filip, Trojan Štěpán, Jahoda Vojtěch, Věříšová Andrea, Klatková Sára, Bošinová Leona, Beránková Veronika, Hübšt Matyáš 02:19,20
8x200 Robovský Filip, Klatková Sára, Paďouk Jaroslav, Říha Tomáš, Drázdová Lucie, Hálová Anna, Věříšová Andrea, Hübšt Matyáš 05:01,00
8x200 Trojan Štěpán, Beránková Veronika, Rothbauer Michael, Horáček Matěj, Patočková Nela, Kúdelková Barbora, Bošinová Leona, Jahoda Vojtěch 05:05,90
7 ZŠ A MŠ Červené Pečky, Kutnohorská 181, Červené Pečky 09:55,40
8x100 Hejdušková Petra, Bednářová Adéla, Kalabisová Nikol, Jelínková Tereza, Burda Matěj, Hošek Jáchym, Hurt Matyáš, Peroutka Šimon 02:32,20
8x100 Benešová Aneta, Šancová Jana, Stejskalová Jana, Chlupáčková Tereza, Krumich Ondřej, Smetana Tomáš, Hannich Filip Albert, Zícha David 02:18,40
8x200 Jelínková Tereza, Kalabisová Nikol, Benešová Aneta, Stejskalová Jana, Hošek Jáchym, Peroutka Šimon, Krumich Ondřej, Smetana Tomáš 05:04,80
8x200 Bednářová Adéla, Hejdušková Petra, Šancová Jana, Chlupáčková Tereza, Burda Matěj, Hurt Matěj, Hannich Filip Albert, Zícha David 05:10,10
8 Zš T. G. Masaryka Velim, K Sídlišti 563, Velim 10:11,90
8x100 Martin Čech, Šimon Drahovzal, Matouš Košnár, Vojtěch Rovný, Anežka Matějková, Petra Nezavdalová, Nicol Mullerová, Kristýna Junášková 02:44,30
8x100 Petr Divecký, Jáchym Korenc, Petr Kostka, Libor Sixta, Tereza Hronová, Eliška Junášková, Tereza Mašínová, Pavlína Steinbrecherová 02:13,90
8x200 Petr Divecký, Libor Sixta, Matouš Košnár, Šimon Drahovzal, Tereza Mašínová, Eliška Junášková, Anežka Matějková, Kristýna Junášková 05:21,00
8x200 Jáchym Korenc, Petr Kostka, Vojtěch Rovný, Martin Čech, Tereza Hronová, Pavlína Steinbrecherová, Petra Nezavdalová, Nicol Mullerová 05:13,70
9 Základní škola Chvaletice, okres Pardubice, 9. května 148, Chvaletice 10:12,80
8x100 David Sirůček, Anita Tlučhořová, Sofie Čabalová, Šimon Vančura, Vojta Černý, Aneta Kotalová, Anežka Sirůčková, Michal Rybanský 02:37,00
8x100 Pavlína Bořková, Marie Bednářová, Kristýna Kadečková, Viktorie Pinterová, Lukáš Mazač, Jakub Šnýdr, Sebastian Černý, Vojtěch Kofroň 02:21,00
8x200 Čabalová Sofie, Anežka Sirůčková, Bořková Pavlína, Bednářová Marie, Mazač Lukáš, Kofroň Vojtěch, Rybanský Michal, Černý Vojtěch 05:14,80
8x200 David Sirůček, Anita Tlučhořová, Vančura Šimon, Kotalová Aneta, Kadečková Kristýna, Pinterová Viktorie, Šnýdr Jakub, Černý Sebastian 05:28,70
10 ZŠ T. G. Masaryka a MŠ, Školní 300, Poříčany 10:23,40
8x100 Veronika Botková, Agáta Smolíková, Anna Křížová, Anna Litovová, Ondřej Čermák, Vojtěch Čermák, Filip Doucha, Jan Burian 02:45,80
8x100 Veronika Žemličková, Rozálie Housková, Magdaléna Frenclová, Karla Čepeláková, Jakub Sokol, Antonín Potměšil, Marek Freiberg, David Žemlička 02:26,30
8x200 Veronika Botková, Agáta Smolíková, Jan Burian, Filip Doucha, Marek Freiberg, Antonín Potměšil, Veronika Žemličková, Karla Čepeláková 05:11,30
8x200 Anna Křížová, Anna Litovová, Vojtěch Čermák, Ondřej Čermák, David Žemlička, Jakub Sokol, Rozálie Housková, Magdaléna Frenclová 05:33,50
DIS ZŠ MNICHOVICKÁ, MNICHOVICKÁ 62, KOLÍN
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola, Radim 9, Radim 9
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola, Kolínská 90, Starý Kolín
8x100
8x100
8x200
8x200
5 Lysá nad Labem
Místo Škola Čas
1 ZŠ JAK Lysá nad Labem, Komenského 1534, Lysá nad Labem 09:05,00
8x100 Jílková Radka, Dědečková Anežka, Vocásková Markéta, Cafourková Sofie, Procházka Vít, Srp Marek, Majdloch Jan, Hanke Šimon 02:20,7_
8x100 Žáková Gita, Cafourková Klára, Šafaříková Nela, Malichová Nora, Magada Matěj, Quiroz Daniel, Poustecký Lukas, Churáček David 02:07,9_
8x200 Jílková Radka, Cafourková Sofie, Majdloch Jan, Hanke Šimon, Žáková Gita, Malichová Nora, Poustecký Lukas, Magada Matěj 04:38,5_
8x200 Dědečková Anežka, Vocásková Markéta, Procházka Vít, Srp Marek, Cafourková Klára, Šafaříková Nela, Quiroz Daniel, Churáček David 04:51,5_
Doplňkové disciplíny Skok daleký s rozběhem:
1.-3. Jílková 279, Vocásková 278, Majdloch 333, Srp 295
4.-5. Marchal 335, Cafourková 330, Poustecký 344, Magada 320
Skákali všichni i náhradníci
2 Základní škola T. G. Masaryka, Školská 112, Milovice 09:25,00
8x100 Jaroslav Psota, Marek Jirků, Štěpán Němec, Gomez Buato, Silvia Šourková, Ellen Lazecká, Ema Černá, Mullerová Kristýna 02:32,3_
8x100 Jáchym Novák, Daniel Buato, Filip Slabý, Tomáš Holzner, Blanka Dohnalová, Nella Fučíková, Kateřina Hrdličková, Valerie Čepelová 02:08,7_
8x200 Jaroslav Psota, Marek Jirků, Ema Černá, Mullerová Kristýna, Jáchym Novák, Daniel Buato, Kateřina Hrdličková, Valerie Čepelová 04:45,6_
8x200 Štěpán Němec, Gomez Buato, Silvia Šourková, Ellen Lazecká, Filip Slabý, Tomáš Holzner, Blanka Dohnalová, Nella Fučíková 04:52,1_
Doplňkové disciplíny Skok s rozběhem:
1.-3. Psota 282, Jirků 261
4.-5. Dohnalová 339, Fučíková 309, Buato 293,Slabý 289
Skákali všichni i náhradníci
3 Základní škola a mateřská škola Juventa, Komenského 578, Milovice - Mladá 09:29,00
8x100 Sebastian Král, Nicol Doležalová, Maxim Mirdala, Bára Nováková, Lucie Lhotáková, Tadeáš Král, Nikol Schulzová, Patrik Hrbek 02:29,5_
8x100 Amálie Šimková, Barbora Húsková, Jan Erben, Jozef Šimek, Kateřina Kloboučková, Anna Bágeľová, Jan Foltýn, Yaroslav Yefremenko 02:12,3_
8x200 Jozef Šimek, Anna Bágeľová, Sebastian Král, Nicol Doležalová, Patrik Hrbek, Amálie Šimková, Bára Nováková, Yefremenko Yaroslav 04:48,7_
8x200 Jan Foltýn, Kateřina Kloboučková, Lucie Lhotáková, Nikol Schulzová, Barbora Húsková, Maxim Mirdala, Tadeáš Král, Jan Erben 04:59,0_
Doplňkové disciplíny Skok s rozběhem:
1.-3. Doležalová 272,Pospíšilová 265, Král S. 272, Hrbek 273
4.-5. Jenčíková 240, Húsková 265, Yefremenko 323, Erben 319
Skákali všichni i náhradníci
4 Základní škola Bedřicha Hrozného, nám. B. Hrozného 12, Lysá nad Labem 09:48,00
8x100 Ella Farkašová, Veronika Petényiová, Julie Hodycová, Šárka Engelthalerová, Josef Toman, Marek Kočí, Timotej Kropáček, Jan Knobloch 02:24,9_
8x100 Aneta Jechová, Tereza Křížová, Emma Švancarová, Kateřina Průšová, Daniel Říman, Marek Říman, Jakub Pokorný, Daniel Banďura 02:20,7_
8x200 Julie Hodycová, Šárka Engelthalerová, Jan Knobloch, Timotej Kropáček, Aneta Jechová, Emma Švancarová, Daniel Říman, Marek Říman 05:04,8_
8x200 Ella Farkašová, Veronika Petényiová, Marek Kočí, Josef Toman, Tereza Křížová, Kateřina Průšová, Jakub Pokorný, Daniel Banďura 05:29,9_
Doplňkové disciplíny Skok daleký s rozeběhem:
1.-3. Peténiová 245, Engelthalerová 235, Knobloch 282, Toman 275
4.-5. Švancarová 292, Jechová 279, Baďura 296, Pokorný 271
Skákali všichni i náhradníci
6 Mladá Boleslav
Místo Škola Čas
1 Základní škola a Mateřská škola, Jilemnického 1152, Mladá Boleslav 08:58,37
8x100 Julie Žáková, Olivie Kočová, Laura Černíková, Zuzana Krejčíková, Štěpán Zderadička, Antonín Vinš, Jiří Miler, Vojtěch Jaček 02:16,21
8x100 Nela Podzimková, Veronika Čížová, Klára Schichova, Kateřina Kocverová, Matěj Kulíšek, Erik Zoltán Dzupina, Tadeáš Keller, Jakub Cidlinský 02:06,92
8x200 Nela Podzimková, Veronika Čížová, Zuzana Krejčíková, Laura Černíková, Tadeáš Keller, Erik Zoltán Dzupina, Jiří Miler, Štěpán Zderadička 04:35,24
8x200 Julie Žáková, Olivie Kočová, Antonín Vinš, Vojtěch Jaček, Klára Schichova, Kateřina Kocverová, Matěj Kulíšek, Jakub Cidlinský 04:45,31
Doplňkové disciplíny medicinbal ml.- Zderadička 4,85
medicinbal st. - Dzupina 7,70 m
dálka ml. - Krejčíková 167 cm
dálka st. - Čížová 383 cm



dálka ml. - Černíková 159 cm
dálka st.- Čížová 383 cm
2 Základní škola, Václavkova 1082, Mladá Boleslav 09:01,05
8x100 02:17,50
8x100 02:07,61
8x200 04:35,94
8x200 04:49,44
Doplňkové disciplíny med. ml. - Řípa 5,55 m
med. st. -Vodháněl 8,10 m
dálka ml. - Fiedlerová 169 cm
dálka st. - Komanická 381 cm
3 ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325, Mladá Boleslav 09:17,81
8x100 02:26,71
8x100 02:02,00
8x200 04:49,10
8x200 04:55,24
Doplňkové disciplíny med. ml. - Kubišta 5,70 m
med. st. -Helmich 8,05 m
dálka ml. - Zemanová 163 cm
dálka st. - Kellerová 378 cm
4 ZŠ Kněžmost, Na Františku 32, Kněžmost 09:23,35
8x100 02:24,10
8x100 02:14,00
8x200 04:45,25
8x200 05:08,42
Doplňkové disciplíny med. ml. - Pospíšil 5,50 m
med. st. - Krejčík 7,05 m
dálka ml. -Hakenová 167
dálka st. - Černá 352
5 ZŠ Kosmonosy, Podzámecká 1, Kosmonosy 09:34,54
8x100 Veronika Šléglová, Anna Foprechtová, Anita Kožíšková, Magdaléna Odnohová, Michal Čechura, Ondřej Malát, Mikuláš Pospíil, Jan Vlášek 02:38,92
8x100 Ema Ponocná, Marie Kubínová, Barbora Linhartová, Kristýna Mladá, Martin Kurc, Štěpán Beran, František Studničný, Antoním Šimek 02:05,00
8x200 Anita Kožíšková, Magdaléna Odnohová, Michal Čechura, Ondřej Malát, Ema Ponocná, Marie Kubínová, Martin Kurc, Štěpán Beran 04:50,62
8x200 Veronika Šléglová, Anna Foprechtová, Mikuláš Pospíil, Jan Vlášek, Barbora Linhartová, Kristýna Mladá, František Studničný, Antoním Šimek 05:07,93
Doplňkové disciplíny med. ml. - Malát 7,60 m
med. st. - Kurc 6,80 m
dálka ml. - Folprechtová 176 cm
dálka st. - Ponocná 329 cm
6 ZŠ a MŠ Václava Vaňka, Školní 242, Bezno 09:55,77
8x100 Dana Houdková, Jana Redrová, Johana Nešlehová, Adéla Vonášková, Ondřej Moulis, Jáchym Krumpholc, Denis Horáček, Jakub Hejtmánek 02:40,00
8x100 Anežka Nešlehová, Šárka Kneblová, Kristýna Kočová, Aneta Kaulfusová, Jakub Pejšek, Ondřej Grigerek, Matyáš Dvorský, Jaromír Jebavý 02:06,23
8x200 Dana Houdková, Jana Redrová, Jáchym Krumpholc, Ondřej Moulis, Šárka Kneblová, Anežka Nešlehová, Jakub Pejšek, Ondřej Grigerek 05:09,54
8x200 Adéla Vonášková, Johana Nešlehová, Jakub Hejtmánek, Denis Horáček, Aneta Kaulfusová, Kristýna Kočová, Matyáš Dvorský, Jaromír Jebavý 05:49,23
Doplňkové disciplíny med. ml. - Krumpholc 5,75 m
med. st. - Jebavý 8,15 m
dálka ml. - Vonášková 138 cm
dálka st. - Nešlehová 276 cm
7 Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Laurinova 905, Mladá Boleslav 09:59,40
8x100 Anna Dusilová, Martin Šimek, Jan Mansfeld, Kateřina Jandová, Lucie Šindelářová, Karolína Šťastná, Vojtěch Hora, Bohumil Stádník 02:28,94
8x100 Patrik Urban, Dominik Pecha, Antonín Konečný, Martin Fiedler, Karolína Žitníková, Nela Pažoutová, Jesica Kečkemeti, Olivie Rohalová 02:15,02
8x200 Anna Dusilová, Martin Šimek, Antonín Konečný, Martin Fiedler, Karolína Žitníková, Nela Pažoutová, Karolína Šťastná, Bohumil Stádník 05:15,44
8x200 Patrik Urban, Dominik Pecha, Jan Mansfeld, Kateřina Jandová, Lucie Šindelářová, Vojtěch Hora, Jesica Kečkemeti, Olivie Rohalová 05:22,62
Doplňkové disciplíny med. ml. - Stádník 5,85 m
med. st. - Pecha 5,10 m
dálka ml. - Šindelářová 136 cm
dálka st. - Kosinová 254 cm

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ Na Výsluní, Kostelecká 1750 1750, Brandýs nad Labem 08:42,66
8x100 Marek Fuka, Ondřej Filípek, Dominika Laurinová, Matylda Krupková, Karolína Pečenková, Radek Jahoda, Alžběta Fišerová, Matěj Richter 02:17,70
8x100 Eliáš Motl, Adam Bulvas, Křížková Nela, Hrubinová Amálie, Šimon Šmíd, Viktorie Honzátková, Štěpánka Dušková, Denis Zamazal 02:00,10
8x200 Marek Fuka, Matěj Richter, Dušková Štěpánka, Fišerová Alžběta, Hrubinová Amálie, Laurinová Dominika, Šimon Šmíd, Eliáš Motl 04:24,86
8x200 Denis Zamazal, Filípek Ondřej, Krupková Matylda, Jahoda Radek, Karolína Pečenková, Honzátková Viktorie, Křížková Nela, Adam Bulvas 04:37,44
Doplňkové disciplíny Nezúčastnili se doplňkových disciplín
2 Základní škola, Václavkova 1082, Mladá Boleslav 08:44,16
8x100 Lukáš Urban, Sára Výdová, Samuel Vaľovský, Šárka Fiedlerová, Šimon Hrůza, Amálka Pinkasová, Marek Řípa, Eliška Komanická 02:11,18
8x100 Adam Zouhar, Petr Kaulfus, Markéta Komanická, Tereza Outratová, Michaela Sekerová, Ondřej Hanitz, Tereza Zvěřinová, Milan Roller 02:05,20
8x200 Adam Zouhar, Lukáš Urban, Eliška Komanická, Šimon Hrůza, Šárka Fiedlerová, Michaela Sekerová, Markéta Komanická, Milan Roller 04:27,78
8x200 Petr Kaulfus, Tereza Outratová, Tereza Zvěřinová, Samuel Vaľovský, Amálka Pinkasová, Sára Výdová, Marek Řípa, Ondřej Hanitz 04:37,85
Doplňkové disciplíny --/ Komanická 170
--/ Vu 291
Hrůza 570/ Řípa 170
Hanitz 710/ --
3 Základní škola a Mateřská škola, Jilemnického 1152, Mladá Boleslav 08:50,11
8x100 Julie Žáková, Olivie Kočová, Laura Černíková, Zuzana Krejčíková, Štěpán Zderadička, Antonín Vinš, Jiří Miler, Vojtěch Jaček 02:12,66
8x100 Nela Podzimková, Veronika Čížová, Klára Schichova, Kateřina Kocverová, Matěj Kulíšek, Erik Zoltán Dzupina, Tadeáš Keller, Jakub Cidlinský 02:04,93
8x200 Nela Podzimková, Veronika Čížová, Zuzana Krejčíková, Laura Černíková, Tadeáš Keller, Erik Zoltán Dzupina, Jiří Miler, Štěpán Zderadička 04:32,52
8x200 Julie Žáková, Olivie Kočová, Antonín Vinš, Vojtěch Jaček, Klára Schichova, Kateřina Kocverová, Matěj Kulíšek, Jakub Cidlinský 04:37,81
Doplňkové disciplíny Žáková 660/ Krejčíková 170
Čížová 770/ Podzimková 332
Jaček 460/ Vinš 170
Dzupina 830/ Kulíšek 391
4 Stará Boleslav, Jungmannova 164, Brandýs n. L. - Stará Boleslav 08:53,45
8x100 Nela Synková, Max Blažek, Eliška Janečková, Adam Špinka, Kateřina Kopáčová, Daniel Šebrle, Barbora Prouzová, Jakub Prouza 02:12,80
8x100 Agáta Kratochvílová, Adam Smejkal, Žofie Nekolná, Tomáš Klement, Adéla Žemličková, Marek Obdržálek, Klaudie Černá, Dominik Taraba 02:05,73
8x200 Kateřina Kopáčová, Daniel Šebrle, Barbora Prouzová, Jakub Prouza, Adéla Žemličková, Marek Obdržálek, Klaudie Černá, Dominik Taraba 04:34,92
8x200 Agáta Kratochvílová, Max Blažek, Nela Synková, Adam Špinka, Eliška Janečková, Adam Smejkal, Žofie Nekolná, Tomáš Klement 04:39,33
Doplňkové disciplíny Prouzová 560/ Kopáčová 170
Žemličková 730/ Černá 386
Prouza 560/ Blažek 180
Obdržálek 930/ Taraba 395
5 Základní škola a mateřská škola Nehvizdy, Pražská 14, Nehvizdy 08:55,40
8x100 Saleh Robin, Traški Maxmilián, Vlček Jan, Hladík Tomáš, Tlusťáková Natálie Arven, Mrázová Nela, Ludwigová Eliška, Truhlářová Eliška 02:15,62
8x100 Krákora Lukáš, Truhlář Jakub, Cibulka Kryštof, Hladký Jan, Vopařilová Kristina, Urbanová Izabela, Nikoleta Lar, Grábnerová Dominika 02:07,73
8x200 Saleh Robin, Traški Maxmilián, Mrázová Nela, Ludwigová Eliška, Grábnerová Dominika, Vopařilová Kristina, Krákora Lukáš, Truhlář Jakub 04:32,05
8x200 Cibulka Kryštof, Hladík Tomáš, Hladký Jan, Vlček Jan, Tlusťáková Natálie Arven, Urbanová Izabela, Truhlářová Eliška, Nikoleta Lar 04:43,71
Doplňkové disciplíny --/Truhlářová 195
Grábnerová 720/Urbanová 378
Hladík 840/---
Truhlář 770/Cibulka 371
6 Základní škola, Bezručova 94, Říčany 08:59,04
8x100 Patrik Geist, Samuel Leon Man, Robert Vyhnis, Václav Marhoul, Anna Havelková, Anežka Pačesová, Vanda Kalašová, Elen Zandtová 02:17,10
8x100 Tomáš Rudolf, Oliver Tiger Man, Jan Cibulka, Jáchym Gebauer, Eliška Jůzová, Matilda Marks, Agáta Vašutová, Lucie Gaždová 02:11,80
8x200 Samuel Leon Man, Patrik Geist, Anna Havelková, Vanda Kalašová, Tomáš Rudolf, Jan Cibulka, Eliška Jůzová, Agáta Vašutová 04:30,14
8x200 Robert Vyhnis, Václav Marhoul, Anežka Pačesová, Elen Zandtová, Oliver Tiger Man, Jáchym Gebauer, Matilda Marks, Lucie Gaždová 04:51,78
Doplňkové disciplíny Zandtová 500/Havelková 175
Gaždová 690/ Jůzová 310
Geist 740/Marhoul 180
Tiger Man 600/ Rudolf 419
7 Základní škola, Sadová 1756, Čáslav 09:09,97
8x100 Vít Sedláček, Roman Štastný, Jakub Kyselý, Štěpán Zlatuška, Kamila Smutná, Valerie Vančurová, Klára Sůvová, Adéla Špániková 02:22,99
8x100 Tereza Tomaňová, Šárka Sedláčková, Anna Zelenková, Eliška Panýrková, Michal Čertek, Tadeáš Vančura, Matěj Adámek, Vít Vondra 02:07,10
8x200 Vít Sedláček, Roman Štastný, Kamila Smutná, Valerie Vančurová, Anna Zelenková, Tereza Tomaňová, Michal Čertek, Tadeáš Vančura 04:39,88
8x200 Jakub Kyselý, Štěpán Zlatuška, Klára Sůvová, Adéla Špániková, Šárka Sedláčková, Eliška Panýrková, Matěj Adámek, Vít Vondra 04:56,16
Doplňkové disciplíny Špániková 450/ Vančurová 160
Kořínková 620/ Tomaňová 347
Štastný 530/ Sedláček 190
Čertek 920/ Vančura 402
8 Základní škola, Masarykova 412, Kolín III 09:13,87
8x100 Křička Prokop, Hovorka Dominik, Kožíšek David, Smitka Oliver, Peeters Nora, Trnečková Julie, Jíchová Kristýna, Matějková Viktorie 02:25,54
8x100 Levčík Josef, Kučerová Agáta, Provazník Michal, Pošíková Michaela, Stará Veronika, Košnerová Michaela, Kica Daniel, Slavík Vojtěch 02:07,84
8x200 Levčík Josef, Trnečková Julie, Kučerová Agáta, Hovorka Dominik, Košnerová Michaela, Peeters Nora, Křička Prokop, Slavík Vojtěch 04:40,49
8x200 Provazník Michal, Kožíšek David, Stará Veronika, Jíchová Kristýna, Smitka Oliver, Matějková Viktorie, Pošíková Michala, Kica Daniel 04:54,13
Doplňkové disciplíny Trnečková 510/ Peeters 165
Košnerová 740/ Stará 352
Krička 840/ Hovorka 165
Provazník 720/ Slavík 416
9 ZŠ VLAŠIM VORLINA, U Vorliny 1500, Vlašim 09:18,88
8x100 Tereza Vosátková, Simona Jandová, Sofia Gilchrist, Radka Střelková, Matyáš Kohout, Pavel Budil, Tomáš Krucký, Jan Filip 02:17,90
8x100 Lucie Kratochvílová, Veronika Poláková, Anna Dušková, Sára Strnadová, Štěpán Kárník, Patrik Polyak, Daniel Jadamus, Jakub Pešek 02:16,71
8x200 Tereza Vosátková, Simona Jandová, Matyáš Kohout, Pavel Budil, Lucie Kratochvílová, Veronika Poláková, Štěpán Kárník, Patrik Polyak 04:44,27
8x200 Sofia Gilchrist, Radka Střelková, Tomáš Krucký, Jan Filip, Anna Dušková, Sára Strnadová, Daniel Jadamus, Jakub Pešek 04:57,03
Doplňkové disciplíny Jandová 430/Gilchrist 155
Kratochvílová 560/Dušková 355
Krucký 810/Budil 180
Malinovský 890/Jadamus 372
10 ZŠ Vlašim Sídliště, Severní 968, Vlašim 09:27,97
8x100 Karolína Pistoriusová, Anežka Horálková, Anna Jírová, Šárka Trochtová, Soukup Filip, Smítka Filip, Moses Oliver, Kocáb Tomáš 02:25,46
8x100 Anna Klejnová, Viktorie česká, Rozálie Sládková, Julie Vosátková, Filip Motyčka, Vlasák David, Holejšovský Josef, Jíša Oliver 02:13,94
8x200 Karolína Pistoriusová, Anežka Horálková, Smítka Štepán, Soukup Filip, Anna Klejnová, Viktorie Česká, Filip Motyčka, Vlasák David 04:48,57
8x200 Anna Jírová, Šárka Trochtová, Moses Oliver, Kocáb Tomáš, Rozálie Sládková, Julie Vosátková, Holejšovský Josef, Jíša Oliver 05:10,16
Doplňkové disciplíny Jírová 750/ Pistoriusová 175
Česká 450/ Klejnová 356
Smítka 720/ Kocáb 165
Vlasák 830/ Chvátal 363