Výsledková listina 2018


Kraj Ústecký

Okresní kola

  okres
1 Teplice
Místo Škola Čas
1 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků, Metelkovo nám. 968, Teplice 09:11,05
8x100 Matyáš Voleník, Oliver Vagel, Šimon Štochl, Prokop Hanzlík, Elen Sokolová, Nina Stříbrská, Anna Plzáková, Tereza Procházková 02:22,10
8x100 Mikuláš Kotz, Michael Kříž, Oliver Černík, Prokop Sebránek, Klára Skálová, Laura Kolečkářová, Jiřina Kindlová, Barbora Vavreinová 02:07,58
8x200 Oliver Černík, Laura Kolečkářová, Matyáš Voleník, Elen Sokolová, Nina Stříbrská, Oliver Vagel, Klára Skálová, Mikuláš Kotz 04:41,37
8x200 Michael Kříž, Barbora Vavreinová, Tereza Procházková, Prokop Hanzlík, Anna Plzáková, Šimon Štochl, Jiřina Kindlová, Prokop Sebránek 04:48,84
Doplňkové disciplíny skok s rozběhem: chlapci- O.Černý- 3,56m, skok z místa dívky: Gaislerová H.- 1,70m chlapci.Hanzlík P.-2,20m ; medicinbal: chlapci 4-5.tř- Černík O.-810cm , Dívky 1-3.tř Gaislerová H- 440cm
2 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice 09:20,41
8x100 Nikola Žilinská, Matrin Gaube, Adéla Březinová, Gaube Jan, Veronika Rožcová, Marek Stodola, Anna Blažková, František Morštain 02:23,60
8x100 Marie Boháčková, Alan Homič, Michaela Koštířová, Ondřej Nedvěd, Eva Jonášová, Kryštof Háněl, Anežka Krajíčková, Lukáš Bílek 02:11,70
8x200 Nikola Žilinská, Kryštof Háněl, Adéla Březinová, Matrin Gaube, Anežka Krajíčková, František Morštain, Marie Boháčková, Lukáš Bílek 04:45,11
8x200 Veronika Rožcová, Gaube Jan, Anna Blažková, Marek Stodola, Michaela Koštířová, Alan Homič, Eva Jonášová, Ondřej Nedvěd 05:03,50
Doplňkové disciplíny Medicinbal chlapci 1-3.tř Bednář J- 700cm , dívky Svádová E.- 620cm, dívky 4-5.tř Boháčková M- 940cm ; skok z místa: chlapci 1-3.tř - Bednář J. - 190cm , dívky 1-3.tř Lavková L. - 142cm ; skok s rozběhem: chlapci 4-5.tř.- Bílek L.- 370cm, dívky 4-5.tř- Trojíčková - 307cm
3 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov, Koněvova 100, Krupka 09:32,27
8x100 Jáchym Patzl, Babůrek Marek, David Frolík, Lukáš Valach, Lenka Janichová, Markéta Krausová, Natálie Koníčková, Nikola Smejkalová 02:27,60
8x100 Bořek Chudina, Matyáš Drobný, Matěj Novák, Vojtěch Frolík, Barbora Housková, Zuzana Nováková, Barbora Hradecká, Daniela Šelbická 02:13,37
8x200 Bořek Chudina, Matyáš Drobný, Daniela Šelbická, Barbora Housková, David Frolík, Nikola Smejkalová, Lukáš Valach, Lenka Janichová 04:51,30
8x200 Jáchym Patzl, Babůrek Marek, Matěj Novák, Vojtěch Frolík, Natálie Koníčková, Markéta Krausová, Zuzana Nováková, Barbora Hradecká 05:09,90
Doplňkové disciplíny medic.- starší- Frolík-1000cm, Housková-590cm; mladší- Babůrek-800cm, Janichová-540cm; s rozběhem- Chudina-370cm, Housková-320cm, z místa- Frolík D.180cm, Janychová-170cm
4 ZŠ s RVTv Na Stínadlech, Na Stínadlech 2386, Teplice 09:43,73
8x100 Pavel Kohut, Kateřina Horová, Klára Horová, Martin Dufek, Jaroslava Meleshchenko, Štěpán Sárközi, Emma Hennebichlerová, Ondřej Vodička 02:27,60
8x100 Matěj Tyl, Rozálie Klečková, Martin Kaiser, Ela Klášterková, Jan Pondělíček, Justýna Černá, Adéla Čermáková, Filip Kubík 02:16,23
8x200 Matěj Tyl, Rozálie Klečková, Pavel Kohut, Kateřina Horová, Emma Hennebichlerová, Ondřej Vodička, Adéla Čermáková, Filip Kubík 04:59,90
8x200 Martin Kaiser, Ela Klášterková, Klára Horová, Martin Dufek, Jaroslava Meleshchenko, Štěpán Sárközi, Jan Pondělíček, Justýna Černá 05:06,84
Doplňkové disciplíny medic.- starší Klášterková-560cm, Zoubek-710cm, mladší Janatka 520cm; s rozběhem- Kaiser-280cm, Horová-340cm; z místa-Kohot-179, Horvátová-146cm
5 ZŠ a MŠ Teplická, Teplická 400, Krupka 09:56,40
8x100 Ema Voráčková, Landgrafová Veronika, Šimánková Daniela, Davidčuková Anastazie, Kuttner Pavel, Dlouhý Benjamín, Vyčichlo Jan, Sýkora Roman 02:30,70
8x100 Nikol Přibíková, Anata Vyroubalová, Kateřina Chrastná, Nela Kuchyńková, Antonín Masopust, Jan Handlíř, Václav Mandík, Matěj Kutek 02:22,35
8x200 Antonín Masopust, Jan Handlíř, Kateřina Chrastná, Nikol Přibíková, Pavel Kuttner, Benjamín Dlouhý, Ema Voráčková, Veronika Landgrafová 05:03,35
8x200 Václav Mandík, Matěi Kutek, Aneta vyroubalová, Nela Kuchyńková, Jan Vyčichlo, Roman Sýkora, Daniela Šimánková, Anastazie Davidčuková 05:30,67
Doplňkové disciplíny Skok s rozběhem: chlapci-Masopust- 330cm, dívky- Kuchyňková- 270cm, Z místa- dívky- Voráčková- 179cm, chlapci- Kuttner- 177cm, medicinbal dívky-1-3tř- Langráfová-600cm, chlapci1-3tř- Kottner- 580cm
6 Základní škola Jaroslava Pešaty, J. Pešaty 1313, Duchcov 09:56,66
8x100 Kamila Dočekalová, Tereza Hedbávná, Anna Buchalová, Viktorie Roubková, Adam Voleš, Ondřej Nejedlý, Ondřej Limberg, Jan Valenta 02:30,40
8x100 Laura Matějková, Adéla Kozáková, Kristina Maxová, Michaela Kabátová, Štěpán Kuloušek, Petr Hájek, Jan Řeha, Pavel Žížanovič 02:21,26
8x200 Kamila Dočekalová, Tereza Hedbávná, Ondřej Limberg, Jan Valenta, Kristina Maxová, Michaela Kabátová, Štěpán Kuloušek, Pavel Žižanovič 05:05,00
8x200 Anna Buchalová, Viktorie Roubková, Adam Voleš, Ondřej Nejedlý, Laura Matějková, Adéla Kozáková, Petr Hájek, Jan Řeha 05:29,11
Doplňkové disciplíny medic. starší- Hájek- 800cm , Matějková- 650cm , mladší- Hedvábná 540cm ; skok z místa- Janušová-169cm, Valenta-190cm; s rozběhem- Matějková-290cm
7 Základní škola Edisonova, Edisonova 1732, Teplice 10:00,67
8x100 Le Ngoc Anh, Tereza Baníková, Karla Šmucerová, Tína Hametová, Patrik Frencl, Nicolas Herget, Matěj Červenka, Daniel Vitner 02:37,24
8x100 Markéta Vrátilová, Barbora Keplová, Michaela Zárubová, Karolína Matysová, Jakub Řehák, Jan Vaník, Ivan Winkler, Lukáš Kepl 02:19,37
8x200 Le Ngoc Anh, Tereza Baníková, Patrik Frencl, Nicolas Herget, Markéta Vrátilová, Karolína Matysová, Jakub Řehák, Jan Vaník 05:04,06
8x200 Karla Šmucerová, Tína Hametová, Matěj Červenka, Daniel Vitner, Barbora Keplová, Michaela Zárubová, Ivan Winkler, Lukáš Kepl 05:21,05
Doplňkové disciplíny z místa chlapci- Francl- 180cm, dívky- Le-166cm, s rozběhem- Řehák- 326cm, medic. mladší-Červenka-530, Šmudrová-500cm, starší- Vrátilová 570cm, Řehák 760cm
8 Základní škola, Hrdlovská 662, Osek 10:08,00
8x100 Marie Fuchsová, Kristýna Jiříčková, Claudie Poláková, Barbora Dandová, Matěj Skoupý, Petr Jelen, Daniel Hanus, Filip Lerch 02:36,89
8x100 Eliška Fuchsová, Nikola Vrkoslavová, Eliška Havelková, Lucie Zeithamlová, Dominik Zeithaml, Adam Jahoda, Šimon Braune, Matěj Švácha 02:18,97
8x200 Marie Fuchsová, Claudie Poláková, Nikola Vrkoslavová, Eliška Havelková, Matěj Skoupý, Petr Jelen, Adam Jahoda, Šimon Braune 05:12,14
8x200 Barbora Dandová, Kristýna Jiříčková, Eliška Fuchsová, Lucie Zeithamlová, Daniel Hanus, Filip Lerch, Dominik Zeithaml, Matěj Švácha 05:28,94
Doplňkové disciplíny medic. starší - Šlácha 630cm, Fuchsová E.-610cm, mladší- Jelen-720cm, Fuchsová M-560cm ; Skok z místa- Jelen-230cm, Skok s rozběhem- Jahoda-335cm, Vrkoslavová-290cm
9 ZŠ A. Sochora, Teplická 13, Duchcov 10:14,97
8x100 Sofie Štorková, Aneta Dančová, Karolína Pánková, Valerie Klikarová, Ladislav Svátek, Tomáš Svoboda, Lukáš Svoboda, Jakub Adam Takáč 02:38,42
8x100 Tereza Svátková, Markéta Bártová, Hana Kabátová, Kateřina Bernášková, Petr Marton, Petr Slavík, Martin Mráček, Gejza Pokoš 02:31,28
8x200 Sofie Štorková, Karolína Pánková, Ladislav Svátek, Tomáš Svoboda, Tereza Svátková, Markéta Bártová, Petr Marton, Martin Mráček 05:05,27
8x200 Aneta Dančová, Valerie Holá, Lukáš Svoboda, Jakub Adam Takáč, Alexandra Hanžlová, Hana Kabátová, Petr Slavík, Gejza Pokoš 05:39,19
Doplňkové disciplíny medic. starší- Maleček 700cm, Snátková- 600cm,;
mladší- Cicu-490cm, Klikarová-670cm ; skok s rozběhem- Bártová-288cm, Mráček-310cm; z místa- Marfel- 180cm, Holá-180cm,
10 ZŠ Proboštov, Kpt.Jaroše 130, Proboštov 10:15,81
8x100 02:40,20
8x100 02:24,39
8x200 05:11,22
8x200 05:29,45
Doplňkové disciplíny medic. mladší -Majerová-520cm, Lepeška-630cm, starší- Chrastná-520cm; s rozběhem- Danková-310cm, Kepl-360cm; z místa- Škovina-174cm, Majerová-195cm
11 ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy, Maršovská 1575, Teplice 10:24,99
8x100 Lucie Málková, Kristýna Soorová, Jana Sedlárová, Nela Sedláčková, Václav Veselý, Radek Janda, Marek Mýt, Štěpán Polomis 02:41,67
8x100 Barbora Kotálová, Markéta Srchová, Marie Bartková, Sabina Balážová, Matěj Vopravil, Matěj Stýblo, Adam Wild, Matěj Boublík 02:25,87
8x200 Matěj Stýblo, Matěj Vopravil, Marie Bartková, Sabina Balážová, Radek Janda, Václav Veselý, Lucie Málková, Kristýna Soorová 05:17,45
8x200 Matěj Boublík, Adam Wild, Markéta Srchová, Barbora Kotálová, Štěpán Polomis, Marek Mýt, Jana Sedlárová, Nela Sedláčková 05:47,74
Doplňkové disciplíny medic-mladší-Janda- 580cm, Málková 640, starší-Balážová-770cm, Stýblo-680cm; z místa-Večerková-130cm, Veselý-165cm; s rozběhem- Stýblo-330cm, Bartková-280cm
12 ZŠ s RVIVT Plynárenská 2953/6, Plynárenská 2953, Teplice 10:52,85
8x100 Adamec Ondřej, Hada Štěpán, Hadová Denisa, Janatková Tereza, Procházka Adam, Kutsan Maxim, Alsorihi Amal, Krasnostavskaja Riana 02:50,20
8x100 Čikala Dominik, Malinský Jiří, Kosáček David, Gaži Maxmilián, Pomikáčková Kamila, Nasher Nada, Štefancová Jana, Šlapáková Zuzana 02:25,70
8x200 Procházka Adam, Kutsan Maxim, Krasnostavskaja Riana, Hadová Denisa, Kosáček David, Gaži Maxmilián, Štefancová Jana, Pomikáčková Kamila 05:36,95
8x200 Adamec Ondřej, Hada Štěpán, Janatková Tereza, Alsorihi Amal, Malinský Jiří, Čikala Dominik, Nasher Nada, Šlapáková Zuzana 05:44,74
Doplňkové disciplíny medic.mladší-Procházka- 440cm, Hadová- 520cm, starší Kosáček-790cm, Šlapáková 550cm ; z místa-Jentková-159cm, Procházka-158cm; s rozběhem- Kříž-315cm, Zárubová-315cm
2 Děčín
Místo Škola Čas
1 ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630, Děčín 09:24,58
8x100 02:21,50
8x100 02:12,91
8x200 04:50,17
8x200 04:58,35
Doplňkové disciplíny Dálka:
1.-3. Laura Prachová 178cm
Saša Lažanský 180cm
4.-5. Sára Zounková 311cm
Petr Slánský 366cm
Medicinbal:
1.-3. Adéla Divišová 475cm
Jonáš Horák 625cm
4.-5. Stela Libichová 770cm
Martin Podaný 750cm
2 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná 09:26,51
8x100 02:24,70
8x100 02:14,17
8x200 04:47,64
8x200 05:08,94
Doplňkové disciplíny Dálka:
1.-3. Laura Horáčková 177cm
Jan Hunger 173cm
4.-5. Veronika Čápová 363cm
Hynek Burian 353cm
Medicinbal:
1.-3. Alžběta Blažková 475cm
Viktor Bilič 575cm
4.-5. Veronika Čápová 625cm
Petr Hozák 625cm
3 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace, Kosmonautů 177, Děčín XXVII - Březiny 09:57,86
8x100 Švarcová Julie, Vrabec Václav, Štěpánková Sofie, Jaukl Tomáš, Tomášková Viktorie, Vašina Martin, Kholová Šarlota, Hála Vojtěch 02:30,63
8x100 Havlíčková Hana, Vereš Jan, Benedová Nikola, Černohorský Otto, Zounková Sára, Trung Tony, Kolmanová Karolína, Klein Petr 02:21,57
8x200 Kholová Šarlota, Klein Petr, Štěpánková Sofie, Vereš Jan, Vrabec Václav, Havlíčková Hana, Jaukl Tomáš, Benedová Nikola 05:05,66
8x200 Švarcová Julie, Vašina Martin, Tomášková Viktorie, Hála Vojtěch, Zounková Sára, Trung Tony, Kolmanová Karolína, Černohorský Otto 05:25,19
Doplňkové disciplíny 1.-3. dálka Julie Švarcová 188cm
Václav Vrabec 175cm
4.-5. dálka Sára Zoubková 311cm
Otto Černohorský 379cm
Medicinbal:
1.-3. Julie Švarcová 525cm
Václav Vrabec 650cm
4.-5. Karolína Kolmanová 550cm
Otto Černohorský 825cm
DIS ZŠ a MŠ, příspěvková organizace, Máchovo náměstí 688, Děčín IV - Podmokly
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Chomutov
Místo Škola Čas
1 ZŠ Chomutov Na Příkopech 895, Na Příkoipech 895, Chomutov 09:40,80
8x100 Marek Sekáč, Lukáš Gedeon, Andreas Bernas, Michal Bábíček, Leona Pejcharová, Markéta Tomanová, Nela Kučerová, Eliška Červená 02:25,00
8x100 Eduard Höning, Jiří Kořínek, Ben Elngar, Petr Kryštof, Kristýna Štáffová, Adéla Šustrová, Tereza Vlasáková, Tereza Váchová 02:20,10
8x200 Marek Sekáč, Lukáš Gedeon, Eduard Höning, Ben Elngar, Leona Pejcharová, Markéta Tomanová, Kristýna Štáffová, Adéla Šustrová 04:55,70
8x200 Andreas Bernas, Michal Bábíček, Jiří Kořínek, Petr Kryštof, Nela Kučerová, Eliška Červená, Tereza Vlasáková, Tereza Váchová 05:12,70
2 ZŠ A MŠ DUHOVÁ CESTA, s.r.o., Havlíčkova 3675, Chomutov 10:03,00
8x100 02:27,70
8x100 02:23,10
8x200 05:12,20
8x200 05:23,60
3 ZŠ a MŠ Strupčice, Strupčice 29, Strupčice 10:20,20
8x100 Matyáš Vaňous, David Poprovský, Vojtěch Vostrý, Štěpán Juppa, Stela Veselá, Marie Křížová, Natálie Kolčavová, Charlotte Brisudová 02:42,40
8x100 Le Hoang Viet, Marek Skřivan, Martin Beran, Boukal Ondřej, Gabriela Kateřina Hebká, Adéla Poprovská, Magdaléna Suchá, Tereza Krocová 02:17,40
8x200 Matyáš Vaňous, Vojtěch Vostrý, Natálie Kolčavová, Stela Veselá, Boukal Ondřej, Le Hoang Viet, Magdaléna Suchá, Tereza Krocová 05:20,40
8x200 David Poprovský, Štěpán Juppa, Charlotte Brisudová, Marie Křížová, Marek Skřivan, Martin Beran, Adéla Poprovská, Gabriela Kateřina Hebká 05:39,40
4 Základní škola a Mateřská škola, Švermova 367, Březno 10:27,20
8x100 Eliška Soukupová, Nikola Vršatová, Nela Viktorie Weinholdová, Monika Trejbalová, Kos Jiří, Hynek Svoboda, Jakub Veselý, Michal Matyas Zícha 02:40,90
8x100 Patricie Kudláčková, Ela Pospíšilová, Elly Urnerová, Lenka Vondráčková, Vladimír Haly, Dominik Lišťák, Lukáš Vršata, Jaroslav Zajíček 02:26,80
8x200 Nikola Vršatová, Nela Viktorie Weinholdová, Kos Jiří, Jakub Veselý, Patricie Kudláčková, Ela Pospíšilová, Vladimír Haly, Lukáš Vršata 05:19,50
8x200 Eliška Soukupová, Monika Trejbalová, Hynek Svoboda, Michal Matyas Zícha, Elly Urnerová, Lenka Vondráčková, Dominik Lišťák, Jaroslav Zajíček 05:39,40
DIS Základní škola, Krátká 676, Klášterec nad Ohří
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Litoměřice - kolo se neuskutečnilo
Výsledky nejsou k dispozici
5 Most
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Václava Talicha 1855, Most 09:28,23
8x100 Eliška Racková, Michaela Beneková, Nelly Honig, Barbora Zelníková, Petr Melichar, Jiří Černý, Samuel Liba, Pavel Vyskočil 02:32,40
8x100 Barbora Davídková, Lucie Tourková, Kateřina Seifertová, Tara Vosmyková, David Reichel, Patrik Hýna, Petr Šváb, Adam Blažek 02:07,77
8x200 Nelly Honig, Barbora Zelníková, Samuel Liba, Pavel Vyskočil, Barbora Davídková, Kateřina Seifertová, Patrik Hýna, Adam Blažek 04:48,06
8x200 Eliška Racková, Michaela Beneková, Petr Melichar, Jiří Černý, Tara Vosmyková, Lucie Tourková, David Reichel, Petr Šváb 05:14,27
Doplňkové disciplíny skok s rozběhem:
Uhl Tomáš 2007 - 340
davídková Rarbora 2007 - 346
2 Základní škola, J.A.Komenského 474, Most 09:43,27
8x100 Ellisa Chromá, Kamila Glaserová, Natalie Hrdá, Jitka Volfová, Kroščen Nikolas, Matěj Pokorný, Jan Čermák, David Mertl 02:36,97
8x100 Ema Rýpalová, Daniela Štefková, Zuzana Vávrová, Kristýna Kozáková, Radim Baumgartner, Petr Šťastný, Jan Ševčík, Radek Brániš 02:14,91
8x200 Ellisa Chromá, Kamila Glaserová, Kroščen Nikolas, Matěj Pokorný, Ema Rýpalová, Daniela Štefková, Radim Baumgartner, Petr Šťastný 04:51,39
8x200 Natalie Hrdá, Jitka Volfová, Jan Čermák, David Mertl, Zuzana Vávrová, Kristýna Kozáková, Jan Ševčík, Radek Brániš 05:07,52
Doplňkové disciplíny 1.-3. třída: medicinbal:
Kroščen Nikolas 2008 - 4,75
Veselá Viktorie - 2008 - 4,00
3 Základní škola, Obránců míru 2944, Most 09:57,77
8x100 Nela Kučerová, Michaela Beláňová, Klára Vysoudilová, Viktorie Veselá, Antonín Ellschloger, Lukáš Ševčík, Miloš Štrouf, Radek Psika 02:39,13
8x100 Jiří Vachtl, Vojtěch Šmahel, Matěj Havel, Dominik Bajko, Klára Červenková, Lucie Hroudová, Kamila Křečanová, Eliška Matějovicová 02:20,10
8x200 Nela Kučerová, Michaela Beláňová, Antonín Ellschloger, Lukáš Ševčík, Kamila Křečanová, Eliška Matějovicová, Jiří Vachtl, Vojtěch Šmahel 04:58,54
8x200 Klára Vysoudilová, Viktorie Veselá, Miloš Štrouf, Radek Psika, Lucie Hroudová, Klára Červenková, Matěj Havel, Dominik Bajko 05:12,71
4 Základní škola, U Stadionu 1028, Most 09:59,35
8x100 02:39,91
8x100 02:21,37
8x200 04:58,07
8x200 05:17,42
Doplňkové disciplíny skok z místa:
Liba Samuel 2009 - 183
Glaserová Kamila 2009 - 173
5 Základní škola, Rozmarýnová 1692, Most 10:17,81
8x100 Tomáš Pospíšil, Michal Gašpárek, Ondřej Dohnal, Antonín Vitvar, Tereza Poláková, Eva Mária Kamenská, Andrea Nyklová, Valérie Kořanová 02:39,55
8x100 Kristýna Budilová, Veronika Hůlová, Julie Nezbedová, Veronika Baxová, Václav Křepela, Ondřej Chavík, Lukáš Sochor, Lukáš Soukup 02:22,33
8x200 Andrea Nyklová, Valérie Kořanová, Ondřej Dohnal, Antonín Vitvar, Tereza Poláková, Eva Mária Kamenská, Tomáš Pospíšil, Michal Gašpárek 05:15,93
8x200 Kristýna Budilová, Veronika Hůlová, Lukáš Sochor, Lukáš Soukup, Julie Nezbedová, Veronika Baxová, Václav Křepela, Ondřej Chavík 05:25,60
6 SSZŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1677, Litvínov 10:17,83
8x100 Tyl Ivo, Šťovíček Martin, Videmann Denis, Běhounek Ondřej, Zralá Eliška, Paďourková Adéla, Klírová Marie, Bičíková Barbora 02:41,99
8x100 Vocásková Barbora, Eflerová Lucie, Mikolášková Michaela, Krupová Klaudie, Srbecký Daniel, Danihelka Josef, Strouhal Lukáš, Skazko Michal 02:26,15
8x200 Tyl Ivo, Běhounek Ondřej, Paďourková Adéla, Klírová Marie, Srbecký Daniel, Danihelka Josef, Krupová Klaudie, Mikolášková Michaela 05:09,69
8x200 Šťovíček Martin, Videmann Denis, Bičíková Barbora, Zralá Eliška, Vocásková Barbora, Eflerová Lucie, Strouhal Lukáš, Skazko Michal 05:12,38
Doplňkové disciplíny 4.-5. třída: medicinbal:
Soukup Lukáš 2007 - 9,00
Kozáková Kristýna 2007 - 10,50
6 Louny
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Prokopa Holého 2632, Louny 09:14,98
8x100 Matěj Smetana, Sofie Slavíková, Matěj Krušina, Ela Lošťáková, Clara Schejbalová, Nicolas Moravec, Tomáš Laurich, Barbora Pelánová 02:21,36
8x100 Lukáš Laurich, Viktorie Slavíková, Sára Lošťáková, Ondra Valoušek, Dominik Švec, Dominika Volfová, Natálie Dundrová, Matouš Hanzl 02:11,51
8x200 Lukáš Laurich, Viktorie Slavíková, Ela Lošťáková, Matěj Krušina, Barbora Pelánová, Natálie Dundrová, Ondra Valoušek, Tomáš Laurich 04:42,11
8x200 Matěj Smetana, Sofie Slavíková, Sára Lošťáková, Dominik Švec, Matouš Hanzl, Clara Schejbalová, Nicolas Moravec, Dominika Volfová 04:50,36
Doplňkové disciplíny hod Smetana 600cm, Schejbalová 650 cm
skok Smetana 170 cm, Lošťáková 150 cm
hod Laurich 830 cm, Slavíková 640 cm
skok Hanzl 380 cm, Salvíková 330 cm
2 Základní škola, Žatec, Komenského alej, Komenského alej 749, Žatec 09:25,00
8x100 Lucie Koňariková, Tereza Marková, Nela Havlíčková, Veronika Rosová, Dominik Záhrobský, Kamil Mráček, Matěj Fajkus, Pavel Bejček 02:28,12
8x100 Ester Zárubová, Julie Kyloušková, Markéta Mynaříková, Magda Baránková, Adam Šole, Vladimír Kobík, Jan Babák, Petr Nguyen Thien 02:11,63
8x200 Adam Šole, Vladimír Kobík, Ester Zárubová, Julie Kyloušková, Lucie Koňariková, Tereza Marková, Dominik Záhrobský, Kamil Mráček 04:45,25
8x200 Jan Babák, Petr Nguyen Thien, Markéta Minaříková, Vladimíra Šmídová, Nela Havlíčková, Veronika Rosová, Matěj Fajkus, Pavel Bejček 05:09,24
Doplňkové disciplíny hod Mráček 560 cm, Koňaříková 470 cm
skok Mráček 190 cm, Koňaříková 160 cm
hod Kobík 870 cm, Zárubová 640 cm
skok Kobík 360cm, Zárubová 350cm
3 ZŠ a MŠ Černčice, Fügnerova 424, Černčice 09:50,68
8x100 Viktor Holý, Antonín Jelen, Daniel Zelený, Radek Sivák, Andrea Balonová, Sára Kirchnerová, Aneta Valešová, Julie Jankovská 02:32,15
8x100 Jan Kladivo, Gleb Fomčenko, Ondřej Drapák, Antonín Paleček, Alžběta Bidrmanová, Anna Čechová, Veronika Karfíková, Nikola Vo 02:23,28
8x200 Andrea Balonová, Sára Kirchnerová, Viktor Holý, Daniel Zelený, Alžběta Bidrmanová, Veronika Karfíková, Gleb Fomčenko, Jan Kladivo 04:55,25
8x200 Julie Jankovská, Aneta Valešová, Radek Sivák, Antonín Jelen, Anna Čechová, Nikola Vo, Ondřej Drapák, Antonín Paleček 05:24,24
Doplňkové disciplíny hod Holý 680 cm, Balonová 480 cm,
skok Zelený 160 cm, Balonová 140 cm,
hod Fomčenko 760 cm, Bidrmanová 780 cm,
skok Paleček 290 cm, Karfíková 320 cm

4 ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše, 28. října 2173, Louny 10:06,66
8x100 Ekrt Tomáš, Kanta Tomáš, Mráz Marek, Zeman Ondřej, Pechánková Tereza, Kučerová Viktorie, Aidlpesová Lucie, Purkytová Anna 02:38,11
8x100 Sedláček David, Trefný Jan, Bouda Lukáš, Pígl Jan, Slavíčková Klaudie, Sirůčková Michaela, Svobodová Jana, Kratinová Julie 02:24,23
8x200 Ekrt Tomáš, Kanta Tomáš, Mráz Marek, Zeman Ondřej, Pechánková Tereza, Kučerová Viktorie, Aidlpesová Lucie, Purkytová Anna 05:04,32
8x200 Sedláček David, Trefný Jan, Bouda Lukáš, Pígl Jan, Slavíčková Klaudie, Sirůčková Michaela, Svobodová Jana, Kratinová Julie 05:15,21
Doplňkové disciplíny hod 570 cm, Pechánková 540 cm,
skok Ekrt 180 cm, Aidlpesová 150 cm,
hod Bouda 910 cm, Slavíčková 740 cm,
skok Bouda 350 cm, Sirůčková 330 cm
7 Ústí nad Labem
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Školní 87, Velké Březno 09:24,87
8x100 Buzek Matyáš, Hora Antonín, Šefl Filip, Cimpl Tomáš, Křížová Ema, Džavíková Róza, Frýdková Emma, Dvořáková Zuzana 02:25,08
8x100 Vrbová Vendula, Hovorková Simona, Kudělová Ludmila, Šidáková Martina, Dvořáček Tobias, Králík Jaromír, Kulhánek Matěj, Vostřel Lukáš 02:08,97
8x200 Vrbová Vendula, Křížová Ema, Dvořáková Zuzana, Hovorková Simona, Buzek Matyáš, Cimpl Tomáš, Kulhánek Matěj, Vostřel Lukáš 04:50,82
8x200 Kudělová Ludmila, Šidáková Martina, Hora Antonín, Frýdková Emma, Džavíková Róza, Šefl Filip, Dvořáček Tobias, Králík Jaromír 04:57,52
Doplňkové disciplíny Medicinbal:
1.-3. třída
Dívky: Dvořáková 7,5m
Chlapci: Hora 6,4m
4.-5. třída:
Dívky: Kudělová 7,25m
Chlapci: Kulhánek 8m
1.-3. třída: skok z místa
Dívky: Dvořáková 1,6m
Chlapci: Buzek 1,55m
4.-5. třída: skok s rozběhem:
Dívky:Kudělová 3,55m
Chlapci: Vostřel 3,9m
2 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150, Hluboká 150, Ústí nad Labem 09:41,82
8x100 Vanesa Tomková, Viktorie Bubíková, Ria Jarošová, Marie Hošková, Ondřej Rulák, Petr Vuong, Kevin Nguyen, Josef Steinecker 02:28,49
8x100 Kristýna Štěpánková, Veronika Kovářová, Martina Havlová, Kateřina Špinková, Filip Marek, Jan Štípek, Adam Vymetal, Michal Gubík 02:10,44
8x200 Vanesa Tomková, Viktorie Bubíková, Ondřej Rulák, Petr Vuong, Kristýna Štěpánková, Veronika Kovářová, Filip Marek, Jan Štípek 05:02,89
8x200 Ria Jarošová, Marie Hošková, Kevin Nguyen, Josef Steinecker, Martina Havlová, Kateřina Špinková, Adam Vymetal, Michal Gubík 05:04,79
Doplňkové disciplíny Medicinbal:
1.-3. třída
Dívky: Bubíková 5,1m
Chlapci: Steinecker 5,2m
4.-5. třída:
Dívky: Štěpánková 7,5m
Chlapci: Gubík 6,9m
1.-3. třída: skok z místa
Dívky: Viktorie Bubíková, Tomková 1,4m
Chlapci: Vuong 1,6m
4.-5. třída: skok s rozběhem:
Dívky: Havlová 3,4m
Chlapci: Štípek 3,35m
3 ZŠ Vinařská, Vinařská 1016, Ústí nad Labem 09:44,92
8x100 Lukáš Cvoreň, Matěj Jarolím, Viktorie Vyhnánková, František černý, Barbora Bohuňková, Vanessa Patrmanová, Ivona Filasová, Viktor Vilk 02:32,36
8x100 Tomáš Jungwirth, Amálie Kolaříková, Matyáš Kokeš, Nikola Pyšná, Karolína Petrová, Hynek Verner, Petr Hnídek, Nikol Balínová 02:13,93
8x200 Tomáš Jungwirth, Amálie Kolaříková, Matyáš Kokeš, Nikola Pyšná, Lukáš Cvoreň, Viktorie Vyhnánková, Vanessa Patrmanová, Viktor Vilk 04:58,63
8x200 Hynek Verner, Nikol Balínová, Petr Hnídek, Karolína Petrová, Matěj Jrolím, Barbora Bohuňková, František černý, Ivona Filasová 05:02,80
Doplňkové disciplíny Medicinbal:
1.-3. třída
Dívky: Šedivá 4,9m
Chlapci: Vilk 5,5m
4.-5. třída
Dívky: Pyšná 7,6m
Chlapci: Kokeš 7m
1.-3. třída: skok z místa
Dívky: Šedivá 1,45m
Chlapci: Cvoreň 1,7m
4.-5. třída: skok s rozběhem:
Dívky: Balínová 3,9m
Chlapci: Kokeš 3,5m
4 Základní škola, Stříbrnická 3031, Ústí nad Labem 09:51,49
8x100 Anna Bullová, Anna Losenická, Karolína Šárová, Lucie Bryndová, Jáchym Plašil, Jan Kolář, David Pucharevič, Marek Holas 02:35,17
8x100 Jakub Vico, Kateřina Matoušková, Vilém Vrzala, Kateřina Matějková, Marie Vicová, Tereza Stehlíková, Samuel Peřina, Matyáš Borek 02:15,11
8x200 Jakub Vico, Markéta Kopřivová, Jáchym Plašil, Anna Bullová, Vilém Vrzala, Anna Losenická, Jan Kolář, Kateřina Matějková 05:01,21
8x200 Samuel Peřina, Marie Vicová, David Pucharevič, Karolína Šárová, Matyáš Borek, Marek Holas, Lucie Bryndová, Tereza Stehlíková 05:06,47
Doplňkové disciplíny Medicinbal:
1.-3. třída:
Dívky: Šárová 6,1m
Chlapci: Plašil 5,9m
4.-5. třída:
Dívky: Vicová 6,4m
Chlapci: Vico 7,1m
1.-3. třída: skok z místa
Dívky: Šárová 1,45m
Chlapci: Plašil 1,6m
4.-5. třída:skok s rozběhem:
Dívky: Vicová 3,55m
Chlapci: Veselý 3,75m
DIS Test, Varvažov 182, Telnice
8x100
8x100
8x200
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků, Metelkovo nám. 968, Teplice 08:56,63
8x100 Matyáš Voleník, Oliver Vagel, Šimon Štochl, Jan Klimša, Elen Sokolová, Hana Geislerová, Anna Plzáková, Tereza Procházková 02:17,85
8x100 Mikuláš Kotz, Michael Kříž, Jakub Šašek, Prokop Sebránek, Klára Skálová, Laura Kolečkářová, Jiřina Kindlová, Barbora Vavreinová 02:07,17
8x200 Michael Kříž, Laura Kolečkářová, Matyáš Voleník, Elen Sokolová, Hana Geislerová, Oliver Vagel, Klára Skálová, Mikuláš Kotz 04:31,61
8x200 Jakub Šašek, Barbora Vavreinová, Tereza Procházková, Jan Klimša, Anna Plzáková, Šimon Štochl, Jiřina Kindlová, Prokop Sebránek 04:40,90
2 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice 08:57,91
8x100 Nikola Žilinská, Matrin Gaube, Adéla Březinová, Gaube Jan, Veronika Rožcová, Marek Stodola, Anna Blažková, František Morštain 02:17,66
8x100 Marie Boháčková, Martin Hrubý, Michaela Koštířová, Ondřej Nedvěd, Eva Jonášová, Kryštof Háněl, Anežka Krajíčková, Lukáš Bílek 02:09,36
8x200 Nikola Žilinská, Kryštof Háněl, Adéla Březinová, Matrin Gaube, Anežka Krajíčková, František Morštain, Marie Boháčková, Lukáš Bílek 04:30,89
8x200 Veronika Rožcová, Gaube Jan, Anna Blažková, Marek Stodola, Michaela Koštířová, Martin Hrubý, Eva Jonášová, Ondřej Nedvěd 04:55,59
3 Základní škola, Prokopa Holého 2632, Louny 08:59,62
8x100 Matěj Smetana, Sofie Slavíková, Matěj Krušina, Ela Lošťáková, Clara Schejbalová, Nicolas Moravec, Tomáš Laurich, Barbora Pelánová 02:16,89
8x100 Lukáš Laurich, Viktorie Slavíková, Sára Lošťáková, Ondra Valoušek, Dominik Švec, Dominika Volfová, Natálie Dundrová, Matouš Hanzl 02:05,68
8x200 Lukáš Laurich, Sára Loštáková, Ela Lošťáková, Matěj Krušina, Barbora Pelánová, Natálie Dundrová, Ondra Valoušek, Tomáš Laurich 04:37,05
8x200 Matěj Smetana, Sofie Slavíková, Viktorie Slavíková, Dominik Švec, Matouš Hanzl, Clara Schejbalová, Nicolas Moravec, Dominika Volfová 04:45,00
4 ZŠ Chomutov Na Příkopech 895, Na Příkoipech 895, Chomutov 09:11,69
8x100 Marek Sekáč, Lukáš Gedeon, Andreas Bernas, Michal Bábíček, Leona Pejcharová, Markéta Tomanová, Nela Kučerová, Eliška Červená 02:19,04
8x100 Eduard Höning, Jiří Kořínek, Janči Dominik, Petr Kryštof, Kristýna Štáffová, Natálie Vondráčková, Tereza Vlasáková, Tereza Váchová 02:14,06
8x200 Marek Sekáč, Lukáš Gedeon, Eduard Höning, Jiří Kořínek, Leona Pejcharová, Markéta Tomanová, Kristýna Štáffová, Tereza Vlasáková 04:38,59
8x200 Andreas Bernas, Michal Bábíček, Janči Dominik, Petr Kryštof, Nela Kučerová, Eliška Červená, Natálie Vondráčková, Tereza Váchová 05:02,62
5 ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630, Děčín 09:14,77
8x100 Eliška Vlčková, Matyáš Mataj, Laura Prachová, Jonáš Horák, Zuzana Mališová, Vojta Bok, Adéla Divišová, Alexander Lažanský 02:19,23
8x100 Anežka Nováková, Martin Podaný, Stela Libichová, Vojtěch Duda, Sára Plachá, Tobiáš Handlíř, Josefína Vondráčková, Petr Slánský 02:10,76
8x200 Anežka Nováková, Alexander Lažanský, Eliška Vlčková, Vojtěch Duda, Laura Prachová, Matyáš Mataj, Josefína Vondráčková, Petr Slánský 04:44,78
8x200 Martin Podaný, Stela Libichová, Jonáš Horák, Adéla Divišová, Vojtěch Bok, Sára Plachá, Zuzana Mališová, Tobiáš Handlíř 05:05,44
6 Základní škola, Václava Talicha 1855, Most 09:17,24
8x100 Tereza Kenderová, Veronika Weissová, Nelly Honig, Barbora Zelníková, Petr Melichar, Jiří Černý, Samuel Liba, Pavel Vyskočil 02:24,66
8x100 Barbora Davídková, Lucie Tourková, Kateřina Seifertová, Tara Vosmyková, David Reichel, Patrik Hýna, Tomáš Uhl, Adam Blažek 02:08,61
8x200 Nelly Honig, Barbora Zelníková, Samuel Liba, Pavel Vyskočil, Barbora Davídková, Kateřina Seifertová, Patrik Hýna, Adam Blažek 04:43,97
8x200 Tereza Kenderová, Veronika Weissová, Petr Melichar, Jiří Černý, Tara Vosmyková, Lucie Tourková, David Reichel, Petr Šváb 04:52,98
7 ZŠ s RVTv Na Stínadlech, Na Stínadlech 2386, Teplice 09:20,27
8x100 Pavel Kohut, Kateřina Horová, Amálie Landová, Martin Dufek, Jaroslava Meleshchenko, Jan Janatka, Emma Hennebichlerová, Ondřej Vodička 02:23,62
8x100 Rozálie Klečková, Samuel Kima, Martin Kaiser, Ela Klášterková, Jan Pondělíček, Justýna Černá, Adéla Čermáková, Filip Kubík 02:11,21
8x200 Rozálie Klečková, Samuel Kima, Pavel Kohut, Kateřina Horová, Emma Hennebichlerová, Ondřej Vodička, Adéla Čermáková, Filip Kubík 04:45,44
8x200 Martin Kaiser, Ela Klášterková, Amálie Landová, Martin Dufek, Jaroslava Meleshchenko, Jan Janatka, Jan Pondělíček, Justýna Černá 04:57,97
8 Základní škola, Školní 87, Velké Březno 09:23,44
8x100 Křížová Ema, Džavíková Róza, Frýdková Emma, Dvořáková Zuzana, Buzek Matyáš, Hora Antonín, Šefl Filip, Cimpl Tomáš 02:22,21
8x100 Vrbová Vendula, Hovorková Simona, Kudělová Ludmila, Šidáková Martina, Dvořáček Tobias, Králík Jaromír, Kulhánek Matěj, Vostřel Lukáš 02:14,96
8x200 Vrbová Vendula, Křížová Ema, Dvořáková Zuzana, Hovorková Simona, Buzek Matyáš, Cimpl Tomáš, Kulhánek Matěj, Vostřel Lukáš 04:46,27
8x200 Kudělová Ludmila, Šidáková Martina, Hora Antonín, Frýdková Emma, Džavíková Róza, Šefl Filip, Dvořáček Tobias, Králík Jaromír 05:00,56
9 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov, Koněvova 100, Krupka 09:24,43
8x100 Ondřej Dudek, Marek Babůrek, David Frolík, Lukáš Valach, Lenka Janichová, Markéta Krausová, Natálie Koníčková, Nikola Smejkalová 02:26,46
8x100 Bořek Chudina, Marek Hradecký, Matěj Novák, Vojtěch Frolík, Barbora Housková, Kateřina Toločková, Barbora Hradecká, Daniela Šelbická 02:15,03
8x200 Bořek Chudina, Matěj Novák, Daniela Šelbická, Barbora Housková, David Frolík, Nikola Smejkalová, Lukáš Valach, Lenka Janichová 04:42,94
8x200 Ondřej Dudek, Marek Babůrek, Matěj Novák, Vojtěch Frolík, Natálie Koníčková, Markéta Krausová, Kateřina Toločková, Barbora Hradecká 05:02,90
10 Základní škola, Žatec, Komenského alej, Komenského alej 749, Žatec 09:25,71
8x100 Lucie Koňariková, Tereza Marková, Lucie Švecová, Veronika Rosová, Jan Bejček, Kamil Mráček, Matěj Fajkus, Pavel Bejček 02:26,96
8x100 Ester Zárubová, Julie Kyloušková, Markéta Mynaříková, Magda Baránková, Adam Šole, Petr Karas, Jan Babák, Filip Kalazi 02:12,62
8x200 Adam Šole, Filip Kalazi, Ester Zárubová, Julie Kyloušková, Lucie Koňariková, Tereza Marková, Matěj Fajkus, Kamil Mráček 04:46,13
8x200 Jan Babák, Petr Karas, Markéta Minaříková, Magda Baránková, Lucie Švecová, Veronika Rosová, Jan Bejček, Pavel Bejček 05:22,13
11 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150, Hluboká 150, Ústí nad Labem 09:26,96
8x100 Vanesa Tomková, Viktorie Bubíková, Ria Jarošová, Marie Hošková, Ondřej Rulák, Petr Vuong, Kevin Nguyen, Josef Steinecker 02:26,21
8x100 Karolína Ivuču, Veronika Kovářová, kateřina Špinková, Kristýna Štěpánková, Michal Gubík, Adam Vymetal, Jan Štípek, Filip Marek 02:12,96
8x200 Vanesa Tomková, Viktorie Bubíková, Ondřej Rulák, Petr Vuong, Veronika Kovářová, Kristýna Štěpánková, Jan Štípek, Filip Marek 04:47,79
8x200 Marie Hošková, Rozálie Jarošová, Kevin Nguyen, Josef Steinecker, Tereza Lahovská, Karolína Ivuču, Adam Vymetal, Michal Gubík 04:57,07
12 Základní škola, J.A.Komenského 474, Most 09:35,60
8x100 Ellisa Chromá, Kamila Glaserová, Natalie Hrdá, Jitka Volfová, David Procházka, Matěj Pokorný, Jan Čermák, David Mertl 02:27,88
8x100 Michaela Novotná, Daniela Štefková, Zuzana Vávrová, Kristýna Kozáková, Radim Baumgartner, Petr Šťastný, Jan Ševčík, Denis Račkovič 02:10,11
8x200 Ellisa Chromá, Kamila Glaserová, David Procházka, Matěj Pokorný, Michaela Nováková, Daniela Štefková, Radim Baumgartner, Petr Šťastný 04:57,61
8x200 Natalie Hrdá, Jitka Volfová, Jan Čermák, David Mertl, Zuzana Vávrová, Kristýna Kozáková, Jan Ševčík, Denis Račkovič
13 ZŠ a MŠ Černčice, Fügnerova 424, Černčice 09:36,22
8x100 Viktor Holý, Antonín Jelen, Daniel Zelený, Tomáš Kir, Andrea Balonová, Sára Kirchnerová, Aneta Valešová, Julie Jankovská 02:26,95
8x100 Jan Kladivo, Miroslav Kirchner, Vít Paleček, Antonín Paleček, Alžběta Bidrmanová, Anna Čechová, Veronika Karfíková, Hana Řezníčková 02:16,86
8x200 Andrea Balonová, Sára Kirchnerová, Viktor Holý, Daniel Zelený, Alžběta Bidrmanová, Veronika Karfíková, Miroslav Kirchner, Jan Kladivo 04:52,41
8x200 Julie Jankovská, Aneta Valešová, Tomáš Kir, Antonín Jelen, Anna Čechová, Hana Řezníčková, Vít Paleček, Antonín Paleček 05:15,06
14 Základní škola, Stříbrnická 3031, Ústí nad Labem 09:41,26
8x100 Anna Losenická, Adam Růžička, Karolína Šárová, Jáchym Plašil, Ellen Bártová, David Pucharevič, Adéla Hvězdová, Petr Balík 02:30,04
8x100 Samuel Peřina, Marie Vicová, Daniel Náhlovský, Kateřina Matějková, Matěj Albrecht, Tereza Stehlíková, Lukáš Veselý, Kateřina Matoušková 02:16,62
8x200 Daniel Náhlovský, Kateřina Matějková, Adam Růžička, Anna Losenická, Samuel Peřina, Marie Vicová, Jáchym Plašil, Karolína Šárová 04:54,60
8x200 Matěj Albrecht, Tereza Stehlíková, David Pucharevič, Adéla Hvězdová, Lukáš Veselý, Kateřina Matoušková, Petr Balík, Ellen Bártová 05:10,59