Výsledková listina 2019


Kraj Středočeský - západní část

Okresní kola

  okres
1 Beroun
Místo Škola Čas
1 Základní škola Sídliště 321, Žebrák, Sídliště 321, Žebrák 09:31,79
8x100 Valerie Opálecká, Alice Hejhalová, Barbora Chocová, Nela Vykysalá, Milan Průša, Lukáš Albl, Štěpán Pexa, Daniel Procházka 02:24,05
8x100 Julie Velková, Nikola Hellerová, Magdaléna Spoustová, Adriana Křížová, Vojtěch Pergl, Alexandr Fuxa, Michal Dochtor, Lukáš Pajer 02:13,49
8x200 Julie Velková, Nikola Hellerová, Valerie Opálecká, Alice Hejhalová, Milan Průša, Lukáš Albl, Vojtěch Pergl, Alexandr Fuxa 04:54,25
8x200 Magdaléna Spoustová, Adriana Křížová, Barbora Chocová, Nela Vykysalá, Štěpán Pexa, Daniel Procházka, Michal Dochtor, Lukáš Pajer 05:12,55
Doplňkové disciplíny 1.-3. třída medicinbal:
OPÁLECKÁ VALERIE - 5,55m
PEXA ŠTĚPÁN - 6,10m
1.-3. třída skok daleký:
OPÁLECKÁ VALERIE - 181cm
PRŮŠA MILAN - 200cm
4.-5. třída medicinbal:
SPOUSTOVÁ MAGDALENA - 7,54m
PERGL VOJTĚCH - 7,40m
4.-5. třída skok daleký:
HELLEROVÁ NIKOLA 217cm
FUXA ALEXANDER 208cm
2 2. Základní škola, Jiráskova 617, Hořovice 09:38,21
8x100 Sofie Štochlová, Jakub Mareček, Elen Landová, Jan Slaboch, Johanka Kováříčková, František Pončík, Julie Lišková, Ondřej Šlechta 02:26,67
8x100 Magdaléna Lukavská, Matěj Mareček, Dita Perglová, Matěj Strnad, Nela Kopalová, Jakub Mastný, Eliška Navarová, Jakub Šebek 02:18,30
8x200 Johanka Kováříčková, František Pončík, Julie Lišková, Ondřej Šlechta, Nela Kopalová, Jakub Mastný, Eliška Navarová, Jakub Šebek 04:53,24
8x200 Sofie Štochlová, Jakub Mareček, Elen Landová, Jan Slaboch, Magdaléna Lukavská, Matěj Mareček, Dita Perglová, Matěj Strnad 05:10,12
Doplňkové disciplíny 1.-3. třída medicinbal:
KOVAŘÍČKOVÁ JOHANA - 6,10m
PONČÍK FRANTIŠEK - 6,60m
1.-3. třída skok daleký:
LIŠKOVÁ JULIE - 198cm
ŠLECHTA ONDŘEJ - 188cm
4.-5. třída medicinbal:
NAVAROVÁ ELIŠKA- 7,60m
MASTNÝ JAKUB - 7,60m
4.-5. třída skok daleký:
LUKAVSKÁ MAGDALENA 196cm
MAREČEK MATĚJ 203cm
3 ZŠ a MŠ Cerhovice, Na Dražkách 217, Cerhovice 09:58,45
8x100 Sofie Fridrichová, Josef Opatrný, Andrea Chvojková, Kryštof Martinec, Nela Chlustinová, Adam Chlustina, Julie Mašková, Filip Huml 02:40,70
8x100 Vlad Turcanu, Anna Opatrná, Tomáš Karel, Barbora Plichtová, Tobiáš Sefzig, Klára Vaňková, Adam Pompa, Eliška Humlová 02:18,60
8x200 Andrea Chvojková, Kryštof Martinec, Nela Chlustinová, Adam Chlustina, Barbora Plichtová, Vlad Turcanu, Adam Pompa, Eliška Humlová 04:59,15
8x200 Sofie Fridrichová, Josef Opatrný, Filip Huml, Julie Mašková, Anna Opatrná, Tomáš Karel, Klára Vaňková, Tobiáš Sefzig 05:25,70
Doplňkové disciplíny 1.-3. třída medicinbal:
CHLUSTINOVÁ NELA - 5,60m
CHLUSTINA ADAM - 5,40m
1.-3. třída skok daleký:
CHVOJKOVÁ ANDREA - 160cm
MARTINEC KRYŠTOF - 188cm
4.-5. třída medicinbal:
VAŇKOVÁ KLÁRA- 8,55m
TURCANU VLAD - 6,79m
4.-5. třída skok daleký:
HUMLOVÁ ELIŠKA 203cm
POMPA ADAM 199cm
4 ZŠ a MŠ Lochovice, příspěvková organizace 4, Lochovice 10:05,72
8x100 Radka Hadrabová, David Líška, Eliška Mackovičová, Pavel Mackovič, Magdalena Nováková, Lukáš Novotný, Zuzana Lencová, Samuel Holiček 02:39,99
8x100 Leila Faustusová, Matěj Frajtág, Eliška Fistrová, David Lugar, Lucie Mackovičová, Barnabáš Faustus, Tereza Zajíčková, Ondřej Kropáč 02:23,75
8x200 Radka Hadrabová, Lukáš Novotný, Zuzana Lencová, Samuel Holiček, Lucie Mackovičová, Barnabáš Faustus, Tereza Zajíčková, Ondřej Kropáč 05:01,98
8x200 Magdalena Nováková, Pavel Mackovič, Eliška Mackovičová, David Líška, Eliška Fistrová, Matěj Frajtág, Leila Faustusová, David Lugar 05:28,14
Doplňkové disciplíny 1.-3. třída medicinbal:
MACKOVIČOVÁ ELIŠKA - 6,40m
HOLIČEK SAMUEL - 5,50m
1.-3. třída skok daleký:
MACKOVIČOVÁ ELIŠKA - 202cm
LÍŠKA DAVID - 186cm
4.-5. třída medicinbal:
FAUSTUSOVÁ LEILA- 7,30m
LUGAR DAVID - 8,50m
4.-5. třída skok daleký:
FISTROVÁ ELIŠKA 194cm
KROPÁČ ONDŘEJ 203cm
5 ZŠ a MŠ Chyňava, Malá Strana 158, Chyňava 10:13,68
8x100 Ondřej Bartoš, Tomáš Ryska, Jaromír Vít, Diana Haklová, Tereza Dušková, Anastázie Recinová, Rozálie Landová, Lukáš Petřík 02:37,98
8x100 Adam Holeček, Gustav Souček, Kristýna Krobová, Anna Doušová, Nela Štorková, Simona Faltejsková, Štěpán Káš, Matouš Hrubý 02:23,89
8x200 Kristýna Krobová, Jaromír Vít, Anastázie Recinová, Rozálie Landová, Nela Štorková, Štěpán Káš, Lukáš Petřík, Matouš Hrubý 05:11,81
8x200 Tomáš Ryska, Ondřej Bartoš, Diana Haklová, Tereza Dušková, Gustav Souček, Simona Faltejsková, Anna Doušová, Adam Holeček 05:30,21
Doplňkové disciplíny 1.-3. třída medicinbal:
HAKLOVÁ DIANA - 4,30m
PETŘÍK LUKÁŠ - 7,00m
1.-3. třída skok daleký:
LANDOVÁ ROZÁLIE - 172cm
PETŘÍK LUKÁŠ - 173cm
4.-5. třída medicinbal:
KROBOVÁ KRISTÝNA- 7,15m
HRUBÝ MATOUŠ - 9,40m
4.-5. třída skok daleký:
KROBOVÁ KRISTÝNA 176cm
HRUBÝ MATOUŠ 190cm
6 ZŠ TGM KOMÁROV, Sokolovická 260, Komárov 10:13,72
8x100 Valentýna Pecháčková, Eduard Vedlich, Johana Kramariková, Matěj Lukavský, Zuzana Veigentová, Vojtěch Houra, Ella Vydrová, Marek Garanič 02:35,70
8x100 Ema Andrtová, Jakub Cíza, Amálie Jílková, Tomáš Cíza, Alžběta Nedvědová, František Paleta, Simona Hnízdilová, Steven Branný 02:32,17
8x200 Valentýna Pecháčková, Matěj Lukavský, Ella Vydrová, Eduard Vedlich, Ema Andrtová, Steven Branný, Simona Hnízdilová, František Paleta 05:05,85
8x200 Zuzana Veigentová, Vojtěch Houra, Johana Kramariková, Marek Garanič, Amálie Jílková, Tomáš Cíza, Alžběta Nedvědová, Jakub Cíza 05:50,12
Doplňkové disciplíny 1.-3. třída medicinbal:
VEIGENTOVÁ ZUZANA - 5,10m
LUKAVSKÝ MATĚJ - 5,90m
1.-3. třída skok daleký:
PECHÁČKOVÁ VALENTÝNA - 167cm
LUKAVSKÝ MATĚJ - 184cm
4.-5. třída medicinbal:
HNÍZDILOVÁ SIMONA- 7,35m
BRANNÝ STEVEN - 6,00m
4.-5. třída skok daleký:
JÍLKOVÁ AMÁLIE 195cm
BRANNÝ STEVEN 180cm
7 Základní škola a Mateřská škola, Osov 93, Osov 93 10:42,60
8x100 Kafková Lucie, Bale Sofie, Loskot Matěj, Smetana Petr, Drábková Linda, Čiháková Eva, Růžička Jaroslav, Kačírek František 02:48,35
8x100 Packa VIktor, Kolářová Julie, Vaňatová Soňa, Netesal Jakub, Routa Václav, Rejzek Ondřej, Bilasová Jozefa, Sedláková Karolína 02:23,58
8x200 Kafková Lucie, Routa Václav, Packa VIktor, Bilasová Jozefa, Kačírek Václav, Bale Sofie, Loskot Matěj, Vaňatová Soňa 05:30,67
8x200 Smetana Petr, Sedláková Karolína, Čiháková Eva, Růžička Jaroslav, Packa Viktor, Sedláková Karolína, Drábková Linda, Rejzek Ondřej 05:37,30
Doplňkové disciplíny 1.-3. třída medicinbal:
KAFKOVÁ LUCIE - 5,00m
LOSKOT MATĚJ - 5,50m
1.-3. třída skok daleký:
KAFKOVÁ LUCIE - 172cm
KAČÍREK FRANTIŠEK - 182cm
4.-5. třída medicinbal:
KOLÁŘOVÁ JULIE- 7,20m
REJZEK ONDŘEJ - 8,25m
4.-5. třída skok daleký:
BILASOVÁ JOSEFA 184cm
PACKA VIKTOR 194cm
2 Praha-západ
Místo Škola Čas
1 ZŠ Mníšek pod Brdy, Komenského 420, Mníšek pod Brdy 09:34,00
8x100 02:24,60
8x100 02:12,60
8x200 04:56,80
8x200 05:18,20
Doplňkové disciplíny skok 4. - 5. třída hoši 192 cm
skok 4. - 5. třída dívky 180 cm
2 ZŠ Černošice, Pod Školou 447, Černošice 09:40,90
8x100 Sofia Hošková, Julie Křenková, Markéta Hokrová, Sofie Hogg, Kryštof Zimmermann, Karel Karásek, Štěpán Vinter, Erik Formánek 02:32,80
8x100 Nicole Aspen Arnold, Anna Angelisová, Monika Čížková, Alžběta Musilová, David Strádal, Tobiáš Formánek, Matyáš Franěk, Matěj Jarkovský 02:10,40
8x200 Markéta Hokrová, Sofia Hošková, Štěpán Vinter, Erik Formánek, Monika Čížková, Alžběta Musilová, Matyáš Franěk, Matěj Jarkovský 04:57,70
8x200 Julie Křenková, Sofie Hogg, Kryštof Zimmermann, Karel Karásek, Nicole Aspen Arnold, Anna Angelisová, David Strádal, Tobiáš Formánek 05:13,80
Doplňkové disciplíny skok 1. - 3. třída hoši 190 cm
skok 1. - 3. třída dívky 160 cm
skok 4. - 5. třída hoši 200 cm
skok 4. - 5. třída dívky 205 cm
hod 1. - 3. třída hoši 7,5 m
hod 1. - 3. třída dívky 3,8m
hod 4. - 5. třída hoši 9,8 m
hod 4. - 5. třída dívky 6,7 m
3 Základní škola a Mateřská škola, Chýně, Bolzanova 800, Chýně 09:44,30
8x100 Mia Horáková, Jiří Ježek, Martin Štěpánek, Valérie Martovická, Ondřej Beníšek, Klára Ostrenková, Lucie Benešová, Kryštof Brunhofer 02:22,40
8x100 Vít Ježek, David Pilát, Jan Škácha, Zora Církvová, Nela Chadimová, Karolína Bulawová, Jakub Martinásek, Kateřina Záhorová 02:16,00
8x200 Jakub Martinásek, Vít Ježek, Zora Církvová, Kateřina Záhorová, Ondřej Beníšek, Jiří Ježek, Lucie Benešová, Klára Ostrenková 05:05,90
8x200 Mia Horáková, Valérie Martovická, Kryštof Brunhofer, Martin Štěpánek, Jan Škácha, David Pilát, Karolína Bulawová, Nela Chadimová 05:13,00
Doplňkové disciplíny skok 1. - 3. třída hoši 215 cm
skok 1. - 3. třída dívky 178 cm
skok 4. - 5. třída hoši 213 cm
skok 4. - 5. třída dívky 189 cm
hod 1. - 3. třída hoši 7,3 m
hod 1. - 3. třída dívky 4,4m
hod 4. - 5. třída hoši 8,7 m
hod 4. - 5. třída dívky 7,9 m
4 Základní škola Rudná, Masarykova 878, Rudná 09:45,90
8x100 Cihelka Dominik, Herman Hugo, Chalupová Adéla, Krupařová Rozárie, Geletiová Lucie, Popelka Lukáš, Petra Samuel, Vrbská Anna 02:30,20
8x100 Kraina Bruno, Červenková Anna, Liška Matěj, Turtenwaldová Sofie, Ivanová Natálie, Kubásková Zdeňka, Diviš Samuel, Bílek Daniel 02:10,20
8x200 Cihelka Dominik, Vrbská Anna, Geletiová Lucie, Popelka Lukáš, Kubásková Zdeňka, Ivanová Natálie, Bílek Daniel, Kraina Bruno 05:05,50
8x200 Liška Matěj, Chalupová Adéla, Pekárek Tobiáš, Krupařová Rozárie, Herman Hugo, Červenková Anna, Turtenwaldová Sofie, Zvoneček Dominik 05:09,30
Doplňkové disciplíny skok 1. - 3. třída hoši 185 cm
skok 1. - 3. třída dívky 185 cm
skok 4. - 5. třída hoši 210 cm
skok 4. - 5. třída dívky 196 cm
hod 1. - 3. třída hoši 5,8 m
hod 1. - 3. třída dívky 4,4m
hod 4. - 5. třída hoši 8,1 m
hod 4. - 5. třída dívky 6,7 m
5 ZŠ a MŠ Úhonice, Kateřinská 43, Úhonice 09:55,10
8x100 Matouš Tomášek, Veronika Brandejsová, Jakub Šťovíček, Nela Černošková, Amélie Vlčková, Emílie Němečková, Jan Sivíček, Sebastian Knight 02:27,10
8x100 Matěj Chylík, Anežka Čermáková, Natálie Stibůrková, Jan Kropáček, Marie Lainerová, Matěj Polívka, Terez Škrabánková, Vojtěch Strnádek 02:18,30
8x200 Vojtěch Strnádek, Veronika Brandejsová, Jan Sivíček, Natálie Stibůrková, Emílie Němečková, Matěj Polívka, Tereza Škrabánková, Sebastian Knight 05:09,70
8x200 Matěj Chylík, Marie Lainerová, Amélie Vlčková, Jan Kropáček, Jakub Šťovíček, Nela Černošková, Anežka Čermáková, Matouš Tomášek 05:30,90
Doplňkové disciplíny skok 1. - 3. třída hoši 197 cm
skok 1. - 3. třída dívky 185 cm
skok 4. - 5. třída hoši 180 cm
skok 4. - 5. třída dívky 198 cm
hod 1. - 3. třída hoši 5,5 m
hod 1. - 3. třída dívky 4,7 m
hod 4. - 5. třída hoši 5,9 m
hod 4. - 5. třída dívky 6,8 m
6 ZŠ Davle, Školní 96, Davle 09:57,90
8x100 Bartoloměj Kopečný, Václav Vybíral, Jakub Vyvlečka, Lukáš Středa, Mariana Kunclová, Kateřina Samková, Nikola Šťastná, Natálie Klomínková 02:29,70
8x100 Miruk Kim, Muni Kim, Dan Babczynski, Jan Záhora, Mariana Pšeničková, Štěpánka Emlerová, Barbora Šefránková, Daniela Mandíková 02:21,50
8x200 Dan Baczynski, Bartoloměj Kopečný, Lukáš Středa, Jan Záhora, Štěpánka Emlerová, Kateřina Samková, Mariana Kunclová, Mariana Pšeničková 05:06,70
8x200 Václav Vybíral, Jakub Vyvlečka, Miruk Kim, Muni Kim, Daniela Mandíková, Barbora Šefránková, Natálie Klomínková, Nikola Šťastná 05:32,50
7 ZŠ A MŠ J.Kubálka, Karla Majera 370 370, Všenory 10:04,60
8x100 Hilbert Alex, Hubner Kryštof, Klepal Matěj, Kroha Filip, Cilenti Ester, Mimrová Judita, Kratochvílová Josefína, Nechvílová Natalie 02:25,40
8x100 Holec Jáchym, Kraha Adam, Macháček Matyáš, Valenta Alex, Čeřovská Nela, Dušková Adéla, Jágrová Tereza, Jandová Emma 02:20,30
8x200 Hubner Kryštof, Klepal Matěj, Cilenti Ester, Kratochvílová Josefína, Holec Jáchym, Valenta Alex, Čeřovská Nela, Jágrová Tereza 05:21,90
8x200 Hilbert Alex, Kroha Filip, Mimrová Judita, Nechvílová Natalie, Kroha Adam, Macháček Matyáš, Dušková Adéla, Jandová Emma 05:18,90
Doplňkové disciplíny skok 1. - 3. třída hoši 200 cm
skok 1. - 3. třída dívky 185 cm
skok 4. - 5. třída hoši 190 cm
skok 4. - 5. třída dívky 170 cm
hod 1. - 3. třída hoši 5,5 m
hod 1. - 3. třída dívky 5,4m
hod 4. - 5. třída hoši 8,5 m
hod 4. - 5. třída dívky 5,8 m
8 Základní škola a Mateřská škola, Kubrova 136, Nučice 10:12,10
8x100 David Svoboda, Anežka Maxová, David Helmich, Aneta Kůstková, Antonín Zíka, Žaneta Petráková, Tobiáš Kotajný, Anna Ajib 02:33,40
8x100 Amelie Varagnat, Vítek Bottger, Kateřina Kůstková, Jan Žák, Mariana Kopelentová, Šimon Medvec, Viktorie Hrubá, Miroslav Gottwald 02:17,30
8x200 Amelie Varagnat, Miroslav Gottwald, Viktorie Hrubá, Vítek Bottger, Anežka Maxová, David Svoboda, Aneta Kůstková, Antonín Zíka 05:21,40
8x200 Mariana Kopelentová, Jan Žák, Kateřina Kůstková, Šimon Medvec, Žaneta Petráková, David Helmich, Anna Ajib, Tobiáš Kotajný 05:22,40
9 Základní škola Štěchovice, Školní 122, Štěchovice 10:12,80
8x100 Alice Papiežová, Anna Richterová, Tereza Mullerová, Nikola Jelínková, Lukas Deswarte, Vítek Vomáčko, Martin Katolický, Dominik Drahozal 02:36,80
8x100 Kamila Řehořová, Michaela Vondráčková, Marika Záhorská, Zuzana Kousalová, Martin Muller, Jan Vačkář, Jan Suchomel, Kryštof Hladík 02:13,40
8x200 Alice Papiežová, Anna Richterová, Lukas Deswarte, Vítek Vomáčko, Zuzana Kousalová, Marika Záhorská, Martin Muller, Jan Vačkář 05:22,60
8x200 Tereza Mullerová, Nikola Jelínková, Dominik Drahozal, Martin Katolický, Kamila Řehořová, Michaela Vondráčková, Jan Suchomel, Kryštof Hladík 05:25,40
Doplňkové disciplíny skok 1. - 3. třída hoši 183 cm
skok 1. - 3. třída dívky 165 cm
skok 4. - 5. třída hoši 197 cm
skok 4. - 5. třída dívky 205 cm
hod 1. - 3. třída hoši 4,5 m
hod 1. - 3. třída dívky 3,9 m
hod 4. - 5. třída hoši 9,2 m
hod 4. - 5. třída dívky 6,9 m
10 ZŠ Hradištko, Školní 33, Hradištko 10:21,00
8x100 Tomáš Marek, Vendelín Dvořák, Jakub Slanec, Jakub Vondrášek, Barbora Kirchbergerová, Adriana Pokorná, Karolína Vybíralová, Karolína Hoznourková 02:34,40
8x100 Jan Burian, David Hoznourek, Josef Pipota, Lukáš Krahulec, Evelína Janoušková, Nikita Lorencová, Sofie Schroffelová, Kira Marková 02:21,80
8x200 Jakub Slanec, Jakub Vondrášek, Adriana Pokorná, Barbora Kirchbergerová, David Hoznourek, Jan Buriann, Evelína Janoušková, Sofie Schroffelová 05:24,80
8x200 Vendelín Dvoěák, Tomáš Marek, Karolína Hoznourková, Karolína Vybíralová, Josef Pipota, Lukáš Krahulec, Nikita Lorencová, Kira Maqrková 05:33,90
3 Příbram
Místo Škola Čas
1 ZŠ, Příbram VIII, Školní 75, 26101, Školní 75, Příbram VIII 09:07,70
8x100 02:22,00
8x100 02:08,90
8x200 04:36,80
8x200
Doplňkové disciplíny skok z místa 4,5. tř -Kristýna Vojířová - 203 cm
medicinbal 4,5. tř - Jan Kozák - 7,70
2 Základní škola, Školní 1035, Dobříš 09:18,10
8x100 Matoušová Adéla, Dušková Miroslava, Hrdličková Barbora, Doláková Kateřina, Sochor Jan, Čermák Tobiáš, Berka Jiří, Berka Jiří 02:21,70
8x100 Mášová Barbora, Špindlerová Nela, Houfková Nikola, Štefanová Barbora, Votruba Martin, Plas Dominik, Lederer Henrik, Zelenka Šimon 02:12,30
8x200 Doláková Kateřina, Matoušová Adéla, Štefanová Barbora, Mášová Barbora, Berka Jiří, Berka Vojtěch, Votruba Martin, Lederer Henrik 04:44,10
8x200 Dušková Miroslava, Hrdličková Barbora, Špindlerová Nela, Houfková Nikola, Čermák Tobiáš, Sochor Jan, Plas Dominik, Zelenka Šimon
Doplňkové disciplíny skok z místa 1.-3. třída - Vojtěch Berka 196 cm
medicinbal 1.-3. třída - Vojtěch Berka - 6,30
3 1.základní škola, Primáře Kareše 68, Sedlčany 09:26,40
8x100 Martin Lomoz, Daniel Novák, Jan Křížek, Tomáš Klejna, Adéla Mašková, Petra Vlčková, Adéla Zítková, Klára Kuchařová 02:29,70
8x100 David Barták, Alex Dembelé, Antonín Sirotek, Adam Řezáč, Kateřina Rezková, Alice Mašková, Johana Vejvodová, Lucie Šmejkalová 02:10,70
8x200 Daniel Novák, Jan Křížek, Petra Vlčková, Adéla Zítková, David Barták, Alex Dembelé, Kateřina Rezková, Alice Mašková 04:46,00
8x200 Martin Lomoz, Tomáš Klejna, Adéla Mašková, Klára Kuchařová, Antonín Sirotek, Adam Řezáč, Johana Vejvodová, Lucie Šmejkalová
4 Základní škola, Školní 247, Milín 09:28,60
8x100 Havránková Amálie, Lánová Tereza, Jarešová Simona, Kuncová Anežka, Dudáček Vitězslav, Koten Luboš, Bulina Ondřej, Mládek Filip 02:30,50
8x100 Jeníková Martina, Křivánková Kateřina, Šímová Karin, Plívová Kateřina, Jeník Radek, Novotný Denis, Kos Tadeáš, Laňka Martin 02:11,50
8x200 Havránková Amálka, Lánová Tereza, Jeníková Martina, Křivánková Kateřina, Dudáček Vlastimil, Koten Luboš, Jeník Radek, Novotný Denis 04:46,60
8x200 Jarešová Simona, Kuncová Anežka, Šímová Karin, Plívová Kateřina, Bulina Ondřej, Mládek Filip, Kos Tadeáš, Laňka Martin
5 Základní škola Jakuba Jana Ryby, Komenského 543, Rožmitál pod Třemšínem 10:06,90
8x100 Patrik Metlička, Vojtěch Jabulka, Antonín Štěrba, Dominik Valta, Jana Částková, Lucie Karasová, Matylda Šourková, Jana Převrátilová 02:58,30
8x100 David Pospíšil, Vojtěch Berka, Václav Studnička, Vojtěch Krahulec, Markéta Kučerová, Karin Posová, Kristina Částková, Eliška Pavlíková 02:13,80
8x200 Jana Částková, Lucie Karasová, Patrik Metlička, Vojtěch Jabulka, David Pospíšil, Vojtěch Berka, Markéta Kučerová, Karin Posová 04:54,80
8x200 Antonín Štěrba, Dominik Valta, Matylda Šourková, Jana Převrátilová, Václav Studnička, Vojtěch Krahulec, Kristina Částková, Eliška Pavlíková
4 Kladno
Místo Škola Čas
1 3. základní škola Slaný, Rabasova 821, Slaný 09:21,36
8x100 Hehejík Ivan, Hermannová Kateřina, Korbel Matyáš, Bernardová Kristýna, Hovorka Matyáš, Rigoci Ema, Elicer Lukáš, Šmehlíková Anna 02:26,86
8x100 Melen Matěj, Bajzová Adéla, Hůlka Jonáš, Jaňourová Barbora, Střeska Petr, Karolína Maňásková, Ondřej Urban, Anna Kučerová 02:06,69
8x200 Hehejík Ivan, Hermannová Kateřina, Korbel Matyáš, Bernardová Kristýna, Melen Matěj, Bajzová Adéla, Hůlka Jonáš, Jaňourová Barbora 04:47,81
8x200 Hovorka Matyáš, Rigoci Ema, Elicer Lukáš, Šmehlíková Anna, Střeska Petr, Karolína Maňásková, Ondřej Urban, Anna Kučerová 05:12,13
Doplňkové disciplíny Skok do dálky -
Urban - 3,80m; Havlíčková - 3,72m
Skok z místa -
Hermannová - 1,79m; Korbel - 1,78m
Hod medic. 1.-3. ročník
Bernardová - 7,60m; Hovorka - 7,70m
Hod medic. 4.-5. ročník
Bajzová - 6m; Střeska 7,20m
2 Základní škola a mateřská škola, Zlatníky-Hodkovice, Náv.sv.Petra a 41, Dolní Břežany 09:36,24
8x100 Viktor Pánek, Stella Zíková, Matyáš Štyndl, Ondřej Černý, Daniel Turza, Kristýna Davidová, Nikola Jónová, Dior Sadio 02:27,64
8x100 Vítězslav Pirník, Julie Karbulková, Lukáš Vobrátil, Lukáš Drnek, Sofie Rubešová, Hynek Šváb, Nikola Podhradská, Aneta Bělíková 02:10,39
8x200 Matyáš Štydl, Lukáš Vobrátil, Ondřej Černý, Sofie Rubešová, Kristýna Davidová, Nikola Jónová, Vítězslav Pirník, Nikola Podhradská 04:58,21
8x200 Viktor Pánek, Julie Karbulková, Stella Zíková, Daniel Turza, Hynek Šváb, Lukáš Drnek, Aneta Bělíková, Dior Sadio 05:08,16
Doplňkové disciplíny Skok do dálky -
Vobrátil - 3,39m; Kubešová - 3,61m
Skok z místa -
Štyndl - 1,80m; Ziková - 1,64m
Hod medic. 1.-3. ročník
Turza - 6m; Ziková - 5,1m
Hod medic. 4.-5. ročník
Karbulková - 7m; Šváb - 5,5m
3 ZŠ a MŠ Pod Budčí, Zákolany 50, Zákolany 10:26,47
8x100 Anežka Brejchová, Aleša Růžičková, Sára Koberstein, Valerie Sýkorová, Vlčen Havlíček, Ivan Novák, Matyáš Goldschmidt, Dominik Sikora 02:31,66
8x100 Jana Bartošková, Valerie Budková, Adriana Korejtková, Nikola Pavlíková, Habart Jakub, Pavel Chaloupka, Antonín Juda, Eliáš Nosál 02:28,01
8x200 Anežka Brejchová, Aleša Růžičková, Vlčen Havlíček, Ivan Novák, Jana Bartošková, Valerie Budková, Habart Jakub, Pavel Chaloupka 05:26,80
8x200 Sára Koberstein, Valerie Sýkorová, Matyáš Goldschmidt, Dominik Sikora, Adriana Korejtková, Nikola Pavlíková, Antonín Juda, Eliáš Nosál 05:29,28
Doplňkové disciplíny Skok do dálky -
Pavlíková - 3,34m; Chaloupka - 3,43m
Skok z místa -
Goldsmith, Novák - 1,67m, Koberstein - 1,67
Hod medic. 1.-3. ročník
Goldsmith - 5,50m; Sýkorová - 4,40m
Hod medic. 4.-5. ročník
Pavlíková - 5,60; Nosál - 5,10
5 Mělník
Místo Škola Čas
1 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Školní 900, Neratovice 08:36,00
8x100 Zajac Matěj, Dušek Jan, Špačková Barbora, Hrabalová, Sonntag Filip, Kocourková Nela, Struska Petr, Samková Evelína 02:15,23
8x100 Churavý Marek, Melicharová Elen, Seifrt Radovan, Štěrbová Ivana, Trhoňová Magdaléna, Kučerová Tereza, Zajac Dominik, Janků Jan Tobias 02:01,14
8x200 Zajac Domimik, Štěrbová Ivana, Zajac Matěj, Samková Evelína, Dušek Jan, Kocourková Nela, Kučerová Tereza, Janků Jan Tobias 04:19,63
8x200 Struska Petr, Melicharová Elen, Štoural Jáchym, Trhoňová Magdaléna, Seifrt Radovan, Špačková Barbora, Hrabalová Klára, Churavý Marek 04:45,90
2 Základní škola, Školní 74, Tišice 09:20,28
8x100 Lukáš Čermák, Jan Smolík, Daniel Zich, Ondřej Veis, Magdaléna Kučerová, Anna Prošková, Helena Pauzerová, Hana Krátká 02:22,15
8x100 Lumír Král, David Kříž, Šimon Vít, Tadeáš Vít, Adéla Smolíková, Veronika Tomanová, Eliška Ščuryová, Adéla Strnadová 02:16,60
8x200 Lumír Král, Šimon Vít, Adéla Smolíková, Adéla Strnadová, Anna Prošková, Magdaléna Kučerová, Jan Smolík, Lukáš Čermák 04:41,53
8x200 Daniel Zich, Ondřej Veis, Helena Pauzerová, Hana Krátká, Tadeáš Vít, David Kříž, Eliška Ščuryová, Veronika Tomanová 05:20,09
3 Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník IČO: 70888094, 28. října 1157, Neratovice 09:36,26
8x100 Lenka Benešová, Tereza Andrišová, Johana Sojková, Aneta Zoulová, Vítek Vokoun, Matěj Nedbal, Tadeáš Hubálek, Lukáš Klicpera 02:29,34
8x100 Kateřina Hůlková, Eliška Kostrhunová, Luisa Tvrdá, Alice Trédlová, Ondřej Pospíšil, Matěj Mika, Schejbal Tomáš, Jakub Maňák 02:10,60
8x200 Aneta Zoulová, Tereza Andrišová, Lukáš Klicpera, Vítek Vokoun, Kateřina Hůlková, Eliška Kostrhunová, Ondřej Pospíšil, Jakub Maňák 04:56,32
8x200 Lenka Benešová, Johana Sojková, Matěj Nedbal, Tadeáš Hubálek, Luisa Tvrdá, Alice Trédlová, Matěj Mika, Schejbal Tomáš 04:57,82
4 ZŠ a MŠ Všetaty, Komenského 375, Všetaty 09:58,22
8x100 Svobodová Isabela, Kinclová Sofie, Hošková Lenka, Malečková Michaela, Schmied Josef, Polák Vít, Vondřich Alexandr, Svoboda Eliáš 02:34,20
8x100 Bui Anna, Kostková Eliška, Pithartová Monika, Budaiová Nikola, Přibyl Marek, Pittner Josef, Hošek Michal, Malý Vít 02:17,13
8x200 Svobodová Isabela, Kinclová Sofie, Schmied Josef, Polák Vít, Bui Anna, Kostková Eliška, Přibyl Marek, Pittner Josef 05:06,89
8x200 Hošková Lenka, Malečková Michaela, Vondřich Alexandr, Svoboda Eliáš, Pithartová Monika, Budaiová Nikola, Hošek Michal, Malý Vít 05:10,51
5 Základní škola, Nádražní 250, Dolní Beřkovice 10:00,31
8x100 Petr Pýcha, Adam Brázda, Dominik Roudnický, Ondřej Vlastník, Valerie Čápová, Kristýna Kvídová, Julie Judová, Vanesa Ruzsóová 02:34,25
8x100 Matěj Tajč, Ondřej Brázda, Adam Vondráček, Martin Thun, Barbora Bechyňová, Tereza Pokorná, Nela Prokopcová, Tereza Pýchová 02:15,94
8x200 Petr Pýcha, Adam Brázda, Julie Judová, Vanesa Ruzsóová, Ondřej Brázda, Martin Thun, Barbora Bechyňová, Tereza Pokorná 05:10,12
8x200 Dominik Roudnický, Ondřej Vlastník, Valerie Čápová, Kristýna Kvídová, Matěj Tajč, Adam Vondráček, Nela Prokopcová, Tereza Pýchová 05:19,14
6 Základní a Mateřská škola Horní Počaply, Zš Horní Počaply 225 225, Horní Počaply 10:39,28
8x100 Blažková Aneta, Sochorová, Jelenčíková, Steinerová, Grmela Kryštof, Dohnal Matěj, Kašťák Viktor, Marek Ondřej 02:46,23
8x100 Blažková Edita, Martincová Laura, Šafrová Sofie, Tučková Adéla, Vaněk Dominik, Hora Karel, Hora Petr, Sochor Matyáš 02:15,17
8x200 Blažková Aneta, Steinerová Marie, Kašťák Viktor, Dohnal Matěj, Tučková Adéla, Blažková Edita, Vaněk Dominik, Sochor Matyáš 05:37,88
8x200 Jelenčíková Nikola, Sochorová Tina, Grmela Kryštof, Marek Ondřej, Martincová Laura, Šafrová Sofie, Hora Karel, Hora Petr 05:49,66
7 Základní škola a mateřská škola, Malý Újezd 49, Velký Borek 10:44,31
8x100 Alena Sedlecká, Martin Šplíchal, Zuzana Múčková, Miroslav Vaněk, Denisa Semelková, David Šulák, Zuzana Honzíková, Jaroslav Formánek 02:41,05
8x100 Anna Fialová, Jan Mazuch, Denisa Vokálková, Filip Dvořák, Ema Jelínková, Josef Synek, Eliška Semelková, Jan Svatoš 02:29,86
8x200 Jaroslav Formánek, Denisa Semelková, David Šulák, Zuzana Honzíková, Jan Svatoš, Ema Jelínková, Eliška Semelková, Josef Synek 05:33,40
8x200 Jan Mazuch, Alena Sedlecká, Martin Šplíchal, Zuzana Múčková, Miroslav Vaněk, Denisa Vokálková, Filip Dvořák, Anna Fialová 06:02,31
6 Rakovník
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Husovo náměstí 3, Rakovník 08:40,60
8x100 Jakub Volráb, Denis Hurkovskij, Adam Gregor, Marek Jasanský, Gabriela Repčíková, Laura Bernardová, Lucie Šilerová, Marie Zázvorková 02:11,80
8x100 Matěj Rosenreiter, Jan Karafiát, Ondřej Tuma, Ondřej Kouba, Kristýna Ledvinková, Nikola Žihlová, Nikol Krausová, Hana Vávrová 02:06,30
8x200 Jakub Volráb, Denis Hurkovskij, Lucie Šilerová, Laura Bernardová, Jan Karafiát, Matěj Rosenreiter, Nikola Žihlová, Kristýna Ledvinková 04:22,50
8x200 Marek Jasanský, Adam Gregor, Gabriela Repčíková, Marie Zázvorková, Ondřej Kouba, Ondřej Tuma, Nikol Krausová, Hana Vávrová 04:36,70
Doplňkové disciplíny M - Volráb Jakub 8,0, Rosenreiter Matěj 8,5
2 3. základní škola, Rakovník, Okružní, Okružní 22331, Rakovník 08:47,40
8x100 Zátko Vojtěch, Hošek Filip, Hajný Karel, Procházka Adam, Rybáčková Daniela, Čermáková Olga, Ogureková Kristýna, Urbanová Kateřina 02:19,10
8x100 Kratochvíl Jakub, Rajs Josef, Holeček Jakub, Icha Martin, Dušková Šarlota, Týčová Sofie, Korfová Amálie, Vrtílková Simona 02:00,40
8x200 Kratochvíl Jakub, Rajs Josef, Zátko Vojtěch, Hošek Filip, Ogureková Kristýna, Urbanová Kateřina, Korfová Amálie, Vrtílková Simona 04:27,90
8x200 Holeček Jakub, Icha Martin, Hajný Karel, Procházka Adam, Rybáčková Daniela, Čermáková Olga, Dušková Šarlota, Týčová Sofie 04:36,90
Doplňkové disciplíny M - Zátko Vojtěch 6,1, Icha Martin 7,4, Pokorná Monika 7,0
S - Hošek Filip 185, Ullrich Radek 190, Urbanová Kateřina 143, Korfová Amálie 198
3 ZŠ a MŠ J.A. Komenského v Novém Strašecí, Komenského nám. 209, Nové Strašecí 08:58,00
8x100 Ema Hejnová, Oliver Bláha, Marián Táborský, Karolína Somolová, Tobiáš Slavík, Johana Šandová, Filip Macháček, Ema Elsnicová 02:22,80
8x100 Martin Husák, Klára Doušová, Jiří Mikeš, Luisa Bendová, Karolína Štiková, Iveta Veličková, Jaroslav Fišer, Petr Vacek 02:02,40
8x200 Martin Husák, Klára Doušová, Oliver Bláha, Karolína Somolová, Iveta Veličková, Filip Macháček, Ema Elsnicová, Petr Vacek 04:32,80
8x200 Jiří Mikeš, Luisa Bendová, Tobiáš Slavík, Johana Šandová, Karolína Štiková, Marián Táborský, Ema Hejnová, Jaroslav Fišer 04:44,00
Doplňkové disciplíny M - Macháček Filp 6,1, Fišer Jaroslav - 9,6, Hejnová Ema - 6,7, Veličková Iveta - 7,5
S - Slavík Tobiáš 145, Vacek Petr 176, Elznicová Ema 156, Doušová Klára 195
4 Základní škola, Martinovského 153, Rakovník 09:05,60
8x100 02:24,50
8x100 02:02,00
8x200 04:39,10
8x200 04:51,50
Doplňkové disciplíny M - Bajer Lukáš 6,5, Tancoš Kevin 7,5, Trejbalová Anna 6,0
S - Semerád Samuel 175, Mouchová Markéta 165

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Školní 900, Neratovice 08:28,34
8x100 Zajac Matěj, Dušek Jan, Špačková Barbora, Hrabalová, Sonntag Filip, Kocourková Nela, Struska Petr, Samková Evelína 2:15,39
8x100 Churavý Marek, Melicharová Elen, Seifrt Radovan, Štěrbová Ivana, Trhoňová Magdaléna, Kučerová Tereza, Zajac Dominik, Janků Jan Tobias 1:58,16
8x200 Zajac Domimik, Štěrbová Ivana, Zajac Matěj, Samková Evelína, Dušek Jan, Kocourková Nela, Kučerová Tereza, Janků Jan Tobias 4:14,79
8x200 Struska Petr, Melicharová Elen, Sonntag Filip, Trhoňová Magdaléna, Seifrt Radovan, Špačková Barbora, Hrabalová Klára, Churavý Marek 4:39,41
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Hod medic. 4.-5.
Skok z místa 1.-3.
Skok do dálky 4.-5.
2 2.základní škola, Husovo náměstí 3, Rakovník 08:30,95
8x100 Jakub Volráb, Denis Hurkovskij, Adam Gregor, Dominik Kacian, Gabriela Repčíková, Laura Bernardová, Lucie Šilerová, Marie Zázvorková 2:06,73
8x100 Matěj Rosenreiter, Aleš Icha, Ondřej Tuma, Ondřej Kouba, Kristýna Ledvinková, Nikola Žihlová, Nikol Krausová, Sabina Dašková 2:02,92
8x200 Jakub Volráb, Denis Hurkovskij, Lucie Šilerová, Laura Bernardová, Ondřej Tuma, Matěj Rosenreiter, Nikola Žihlová, Kristýna Ledvinková 4:21,30
8x200 Dominik Kacian, Adam Gregor, Gabriela Repčíková, Sabina Dašková, Ondřej Kouba, Aleš Icha, Nikol Krausová, Marie Zázvorková 4:42,49
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Volram Jakub 8m;
Hod medic. 4.-5
Rosenreiter Matěj 7,5m;
Skok z místa 1.-3.
Hurkovskij Denis 188cm;Šilerová Lucie 188cm
Skok do dálky 4.-5.
Kouba Ondřej 377cm; Ledvinicová Kristýna 350cm
3 3. základní škola, Rakovník, Okružní, Okružní 22331, Rakovník 08:38,75
8x100 Zátko Vojtěch, Hošek Filip, Hajný Karel, Procházka Adam, Rybáčková Daniela, Čermáková Olga, Ogureková Kristýna, Urbanová Kateřina 2:13,51
8x100 Icha David, Kratochvíl Jakub, Rajs Josef, Holeček Jakub, Dušková Šarlota, Týčová Sofie, Korfová Amálie, Vrtílková Simona 2:00,11
8x200 Icha David, Kratochvíl Jakub, Zátko Vojtěch, Hošek Filip, Ogureková Kristýna, Urbanová Kateřina, Korfová Amálie, Vrtílková Simona 4:25,13
8x200 Rajs Josef, Holeček Jakub, Hajný Karel, Procházka Adam, Rybáčková Daniela, Čermáková Olga, Dušková Šarlota, Týčová Sofie 4:36,98
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Zátko Vojtěch 7m; Luta Martin 7,5m
Hod medic. 4.-5.
Vrtílková SImona 7m
Skok z místa 1.-3.
Hošek Filip 176cm; Rybáčková Daniela 156cm
Skok do dálky 4.-5.
Icha David 393cm; Korfová Amálie 343cm
4 Základní škola, Školní 1035, Dobříš 09:06,82
8x100 Hubáčková Lucie, Jará Kristýna, Laštovková Veronika, Doláková Kateřina, Sochor Jan, Tvrz Jan, Dvořák Tomáš, Matějka Martin 2:22,80
8x100 Mášová Barbora, Tenglerová Anežka, Houfková Nikola, Štefanová Barbora, Votruba Martin, Matějka Karel, Krejza Tomáš, Nikl Vincent 2:06,46
8x200 Doláková Kateřina, Hubáčková Lucie, Štefanová Barbora, Mášová Barbora, Matějka Martin, Tvrz Jan, Matějka Karel, Nikl Vincent 4:37,56
8x200 Laštovková Veronika, Jará Kristýna, Tenglerová Anežka, Houfková Nikola, Dvořák Tomáš, Sochor Jan, Krejza Tomáš, Votruba Martin 4:59,30
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Tvrz Jan 7m; Hubáčková Lucie 6m
Hod medic. 4.-5.
Matějka Karel 7,5m; Štefanová Barbora 10,5m
Skok z místa 1.-3.
Doláková Kateřina 174cm; Matějka Martin 176cm
Skok do dálky 4.-5.
Nikl Vincent 400cm; Mášová Barbora 331cm
5 ZŠ, Příbram VIII, Školní 75, 26101, Školní 75, Příbram VIII 09:07,08
8x100 2:19,47
8x100 2:07,64
8x200 4:39,97
8x200 4:52,28
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Chrastina Daniel 5,5m; Nešvarová Nikola 6,5m
Hod medic. 4.-5.
Skok z místa 1.-3.
Břeň František 160cm; Chrastinová Gabriela 170cm
Skok do dálky 4.-5.
Sirotek Lukáš 327cm; Babíčková Alžběta 325cm
6 ZŠ Mníšek pod Brdy, Komenského 420, Mníšek pod Brdy 09:10,60
8x100 David Košťál, Filip Vojkůvka, Ema Raušová, Elen Láníková, Babeta Sluková, Poštolková Katka, Filip Prachař, Filip Faldýn 2:20,49
8x100 Jiří Mikoláš, Julie Láníková, Anna Hršelová, Veronika Fialová, Natálie Kvasnička, Martin Formánek, Lukáš Netrefa, Marek Kuncl 2:09,18
8x200 Jiří Mikoláš, Filip Faldýn, Ema Raušová, Elen Láníková, David Košťál, Julie Láníková, Anna Hršelová, Marek Kuncl 4:40,93
8x200 Martin Formánek, Filip Prachař, Veronika Fialová, Babeta Sluková, Poštolková Katka, Natálie Kvasnička, Filip Vojkůvka, Lukáš Netrefa 5:02,00
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Štoural Jáchym 6,5m; Hubáčková Lucie 6m
Hod medic. 4.-5.
Kučera Hynek 7m;Novotná Nela 8m
Skok z místa 1.-3.
Štoural Jáchym 176cm
Skok do dálky 4.-5.
Kučera Hynek 345cm; Novotná Nela 357cm
7 Základní škola a Mateřská škola, Chýně, Bolzanova 800, Chýně 09:10,79
8x100 Mia Horáková, Jiří Ježek, Martin Štěpánek, Valérie Martovická, Ondřej Beníšek, Klára Ostrenková, Lucie Benešová, Kryštof Brunhofer 2:16,69
8x100 Vít Ježek, David Pilát, Jan Škácha, Zora Církvová, Nela Chadimová, Tereza Obstová, Jakub Martinásek, Kateřina Záhorová 2:10,80
8x200 Jakub Martinásek, Vít Ježek, Zora Církvová, Kateřina Záhorová, Ondřej Beníšek, Jiří Ježek, Mia Horáková, Klára Ostrenková 4:43,30
8x200 Lucie Benešová, Valérie Martovická, Kryštof Brunhofer, Martin Štěpánek, Jan Škácha, David Pilát, Tereza Obstová, Nela Chadimová 4:55,98
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Štěpánek Martin 6m; Martovická Valérie 4,5m
Hod medic. 4.-5.
Ježek Vítek 8m; Církvová Zora 9m
Skok z místa 1.-3.
Beníšek Ondřej 184cm; Ostrenková Klára 162cm
Skok do dálky 4.-5.
Martinásek Jakub 368cm; Obstová Tereza 317cm
8 ZŠ a MŠ J.A. Komenského v Novém Strašecí, Komenského nám. 209, Nové Strašecí 09:11,41
8x100 Ema Hejnová, Oliver Bláha, Marián Táborský, Karolína Somolová, Tobiáš Slavík, Johana Šandová, Jan Prokůpek, Ema Elsnicová 2:23,72
8x100 Martin Husák, Klára Doušová, Jiří Mikeš, Luisa Bendová, Karolína Štiková, Iveta Veličková, Jaroslav Fišer, Petr Vacek 2:05,70
8x200 Martin Husák, Klára Doušová, Oliver Bláha, Karolína Somolová, Iveta Veličková, Jan Prokůpek, Ema Elsnicová, Petr Vacek 4:41,99
8x200 Jiří Mikeš, Luisa Bendová, Tobiáš Slavík, Johana Šandová, Karolína Štiková, Marián Táborský, Ema Hejnová, Jaroslav Fišer 4:53,65
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Táborský Marián 5m; Hejnová Ema 6m
Hod medic. 4.-5.
Fišer Jaroslav 9m; Štiková Karolína 6m
Skok z místa 1.-3.
Slavík Tobiáš 166cm; Elsnicová Ema 176cm
Skok do dálky 4.-5.
Husák Martin 403cm; Doušová Klára 370cm
9 Základní škola, Školní 74, Tišice 09:11,49
8x100 Lukáš Čermák, Jan Smolík, Daniel Zich, Ondřej Veis, Magdaléna Kučerová, Anna Prošková, Veronika Holá, Hana Krátká 2:21,06
8x100 Lumír Král, David Kříž, Šimon Vít, Tadeáš Vít, Adéla Smolíková, Veronika Tomanová, Eliška Ščuryová, Beáta Buryšková 2:10,12
8x200 Lumír Král, Šimon Vít, Adéla Smolíková, Beáta Buryšková, Anna Prošková, Magdaléna Kučerová, Jan Smolík, Lukáš Čermák 4:40,31
8x200 Daniel Zich, Ondřej Veis, Veronika Holá, Hana Krátká, Tadeáš Vít, David Kříž, Eliška Ščuryová, Veronika Tomanová 5:02,35
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Čermák Lukáš 8m; Kučerová Magdaleny 5,5m
Hod medic. 4.-5.
Král Lumír 11m; Burysková Beáta 7m
Skok z místa 1.-3.
Smolík Jan 166cm; Prošková Anna 185cm
Skok do dálky 4.-5.
Vít Šimon 400cm; Šuryová Eliška 330cm
10 3. základní škola Slaný, Rabasova 821, Slaný 09:16,01
8x100 Hehejík Ivan, Hermannová Kateřina, Korbel Matyáš, Bernardová Kristýna, Hovorka Matyáš, Rigoci Ema, Novák Tomáš, Pospíšilová Beáta 2:20,52
8x100 Melen Matěj, Bajzová Adéla, Hůlka Jonáš, Jaňourová Barbora, Střeska Petr, Karolína Maňásková, Ondřej Urban, Anna Kučerová 2:10,16
8x200 Hehejík Ivan, Hermannová Kateřina, Korbel Matyáš, Bernardová Kristýna, Melen Matěj, Bajzová Adéla, Hůlka Jonáš, Jaňourová Barbora 4:45,33
8x200 Hovorka Matyáš, Rigoci Ema, Novák Tomáš, Pospíšilová Beáta, Střeska Petr, Karolína Maňásková, Ondřej Urban, Anna Kučerová 4:57,33
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Novák Tomáš 6,5m; Hermannová Kateřina 6,5m
Hod medic. 4.-5.
Střeska Petr 11,5m; Bajzová Adéla 7m
Skok z místa 1.-3.
Bernardová Kristýna 180cm
Skok do dálky 4.-5.
Melen Matěj 370cm; Jaňourová Barbora 320cm
11 Základní škola Sídliště 321, Žebrák, Sídliště 321, Žebrák 09:24,54
8x100 Valerie Opálecká, Alice Hejhalová, Barbora Chocová, Nela Vykysalá, Milan Průša, Lukáš Albl, Štěpán Pexa, Daniel Procházka 2:23,63
8x100 Julie Velková, Nikola Hellerová, Magdaléna Spoustová, Adriana Křížová, Vojtěch Pergl, Alexandr Fuxa, Michal Dochtor, Lukáš Pajer 2:10,66
8x200 Julie Velková, Nikola Hellerová, Valerie Opálecká, Alice Hejhalová, Milan Průša, Daniel Procházka, Vojtěch Pergl, Alexandr Fuxa 4:50,25
8x200 Magdaléna Spoustová, Adriana Křížová, Barbora Chocová, Nela Vykysalá, Štěpán Pexa, Lukáš Albl, Michal Dochtor, Lukáš Pajer 5:00,85
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Pexa Štěpán 5,5m; Hejhalová Alice 6,5m
Hod medic. 4.-5.
Pexa Alexandr 7m; Spoustová Magdalena 6,5m
Skok z místa 1.-3.
Průša Milan 190cm; Opálecká Valerie 166cm
Skok do dálky 4.-5.
Perg Vojtěch 411cm; Hellerová Nikola 355cm
12 ZŠ Černošice, Pod Školou 447, Černošice 09:26,74
8x100 Sophia Bendsen, Julie Křenková, Nela Zejdová, Karolína Lukášová, Kryštof Zimmermann, Karel Karásek, Štěpán Vinter, Erik Formánek 2:27,98
8x100 Nicole Aspen Arnold, Amélie Klajmonová, Monika Čížková, Alžběta Musilová, David Strádal, Tobiáš Formánek, Matyáš Franěk, Matěj Jarkovský 2:11,03
8x200 Nela Zejdová, Karolína Lukášová, Karel Karásek, Erik Formánek, Monika Čížková, Alžběta Musilová, Matyáš Franěk, Matěj Jarkovský 4:47,73
8x200 Julie Křenková, Sophia Berndsen, Kryštof Zimmermann, Štěpán Vinter, Nicole Aspen Arnold, Amélie Klajmonová, David Strádal, Tobiáš Formánek 5:00,16
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Formánek Erik 7,5m; Zejdová Nela 4,5m
Hod medic. 4.-5.
Franěk Matyáš 9m; Aspen Arnold Nicole 6,5m
Skok z místa 1.-3.
Kraásek Karel 155cm;
Skok do dálky 4.-5.
Vojtěch Lukáš 361cm
13 2. Základní škola, Jiráskova 617, Hořovice 09:27,52
8x100 Kateřina Filková, Jakub Mareček, Elen Landová, Jan Slaboch, Johanka Kováříčková, František Pončík, Julie Lišková, Ondřej Šlechta 2:31,79
8x100 Anna Slabochová, Matěj Mareček, Dita Perglová, Tomáš Lapáček, Nela Kopalová, Jakub Mastný, Eliška Navarová, Jakub Šebek 2:10,54
8x200 Johanka Kováříčková, František Pončík, Julie Lišková, Ondřej Šlechta, Nela Kopalová, Jakub Mastný, Eliška Navarová, Jakub Šebek 4:45,19
8x200 Kateřina Filková, Jakub Mareček, Elen Landová, Jan Slaboch, Anna Slabochová, Matěj Mareček, Dita Perglová, Tomáš Lapáček 5:10,06
Doplňkové disciplíny Hod medic. 1.-3.
Kovaříčková Johanka 7m; Mojdl Lukáš 5m
Hod medic. 4.-5.
Navarová Eliška 8,5m; Mastný Jakub 7,5m
Skok z místa 1.-3.
Šlechta Ondřej 176cm; Lišková Julie 194cm
Skok do dálky 4.-5.
Mareček Matěj 330cm; Kopalová Nela 350cm