Výsledková listina 2019


Kraj Ústecký

Okresní kola

  okres
1 Teplice
Místo Škola Čas
1 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků, Metelkovo nám. 968 968, Teplice 09:19,20
8x100 Kateřina Foldová, Karolína Jelínková, Emílie Bendová, Julie Maršíková, Petr Musil, Arthur Rocha, Lukáš Korál, Tobiáš Kantar 02:26,80
8x100 Laura Kolečkářová, Jolana Tučková, Klára Panznerová, Ema Raková, Štěpán Knapík, Prokop Sebránek, Prokop Hanzlík, Jakub Šašek 02:08,70
8x200 Prokop Sebránek, Kateřina Foldová, Karolína Jelínková, Jolana Tučková, Arthur Rocha, Petr Musil, Laura Kolečkářová, Štěpán Knapík 04:43,70
8x200 Klára Panznerová, Emílie Bendová, Lukáš Korál, Tobiáš Kantar, Ema Raková, Julie Maršíková, Jakub Šašek, Prokop Hanzlík 04:55,20
Doplňkové disciplíny D skok 1-3tř Jurenková 1,50m
4-5tř Kolečkářová 1,73m
medic 1-3tř ------m
4-5tř Panznerová 8,13m
H skok 1-3tř Klobouček 1,65m
4-5tř Klimše 2,06m
medic 1-3tř Veselý 5,74m
4-5tř Císařovský 7,10m
2 BG, ZŠ a MŠ Bohosudov, Koněvova 100, Krupka 09:31,30
8x100 Ondřej Dudek, Marek Babůrek, Jáchym Patzl, Denis Haňka, Anna Berčová, Věra Jesypenko, Klára Musilová, Markéta Krausová 02:30,10
8x100 Daniela Šelbická, Barbora Hradecká, Natálie Koníčková, Lenka Janichová, Vojtěch Frolík, Matyáš Matouš, Marek Hradecký, Matěj Novák 02:09,00
8x200 Ondřej Duded, Marek Babůrek, Anna Berčová, Věra Jesypenko, Natálie Koníčková, Lenka Janichová, Vojtěch Frolík, Marek Hradecký 04:52,20
8x200 Klára Musilová, Markéta Krausová, Jáchym Patzl, Denis Haňka, Barbora Hradecká, Daniela Šelbická, Matyáš Matouš, Matěj Novák 05:02,70
Doplňkové disciplíny D skok: 1-3tř Berčová 1,55m
4-5tř Janichová 1,93m
medic. 1-3tř Berčová 5m
4-5.tř Janichová 6,97m
H skok 1-3tř Patzl 1,70m
4-5tř Matouš 2,05m
medic 1-3tř Babůrek 8,13m
4-5tř Frolík 8,98m
3 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice 09:34,20
8x100 Karel Gessel, Eliška Volečková, Matěj Kostohryz, Eliška Lehnertová, Štěpán Valjent, Viktorie Vyšatová, Adam Skořepa, Rozálie Bačíková 02:31,80
8x100 Lukáš Bílek, Eva Jonášová, Jan Gaube, Anna Blažková, František Morštain, Nikola Žilinská, Kryštof Háněl, Anežka Krajíčková 02:10,70
8x200 Lukáš Bílek, Rozálie Bačíková, Adam Skořepa, Nikola Žilinská, Karel Gessel, Viktorie Vyšatová, Kryštof Háněl, Anežka Krajíčková 04:51,70
8x200 Jan Gaube, Anna Blažková, Štěpán Valjent, Eliška Lehnertová, Matěj Kostohryz, Eliška Volečková, František Morštain, Eva Jonášová 05:06,30
Doplňkové disciplíny D: 1-3,tř. medic. - Volečková 5,84m
4-5tř medic, -Žilinská 5,58m
1-3tř skok.- Vyšatová 1,30m
4-5tř- skok- Jonášková 1,93m
H. 1-3tř medic.- Skořepa 7,02m
4-5tř medic - Bílek 6,88m
1-3tř skok Gessal 1,65m
4 Základní škola s rozšířenou výukou TV, Na Stínadlech 2386, Teplice 09:35,50
8x100 Amálie Landová, Milan Zyka, Ema Klášterková, Miroslav Joura, Štěpán Sárközi, Jaroslava Meleshchenko, Martin Dufek, Klára Horová 02:27,90
8x100 Ondřej Vodička, Emma Hennebichlerová, Ondřej Zoubek, Viktorie Kotvaldová, Natálie Babičková, Filip Kubík, Kateřina Horová, Pavel Kohut 02:16,00
8x200 Ondřej Vodička, Jaroslava Meleshchenko, Štěpán Sárközi, Viktorie Kotvaldová, Martin Dufek, Klára Horová, Kateřina Horová, Pavel Kohut 04:51,60
8x200 Ondřej Zoubek, Emma Hennebichlerová, Ema Klášterková, Miroslav Joura, Amálie Landová, Milan Zyka, Natálie Babičková, Filip Kubík 05:15,10
Doplňkové disciplíny D skok 1-3tř Horová 1,45m
4-5tř Horová 1,90m
medic 1-3tř Landová 5,17m 4-5tř Vonášková 6,06m
H skok 1-3tř Dufek 1,60m
4-5tř Kohout 1,90m
medic. 1-3tř ------- m
4-5tř Kubík 7,09m

5 ZŠ Bílá Cesta Teplice, Verdunská 2958, Teplice 09:39,30
8x100 Arina Gerasymenko, Petr Štili, Anni Boksjan, Vladimír Řáha, Magdalena Jirušková, Sean Jezdinský, Eliška Dobošová, Vít Čermák 02:31,90
8x100 Nikol Tesařová, Jakub Souček, Eliška Svobodová, Štěpán Karpíšek, Tereza Stožická, Richard Kus, Veronika Straussová, Filip Řepka 02:12,30
8x200 Nikol Tesařová, Sean Jezdinský, Veronika Straussová, Jakub Souček, Dobošová Eliška, Vít Čermák, Jirušková Magdalena, Filip Řepka 04:55,10
8x200 Svobodová Eliška, Rákosník Vilém, Tereza Stožická, Štěpán Karpíšek, Arina Gerasymenko, Petr Štili, Veronika Jurková, Richard Kus 05:01,50
Doplňkové disciplíny D skok 1-3tř Boxíán 1,45m
4-5tř Tesařová 1,83m
medic. 1-3tř Boxian 3,76m
4-5tř Tesařová 5,98m
H skok 1-3tř Štili 1,55m
4-5tř Řepka 2,20m
medic, 1-3tř Rákosník 5,96m
4-5tř Kus 7,92m
6 ZŠ a MŠ Teplická, Teplická 400, Krupka 09:45,00
8x100 Tereza Tylová, Eliška Brožová, Karolína Hájková, Helena Karičková, Jan Zolondek, Daniel Hrdlička, Patrik Prokš, Štěpán Voráček 02:36,10
8x100 Ema Voráčková, Aneta Vyroubalová, Kateřina Holešinská, Daniela Demeterová, Antonín Masopust, Jan Handlíř, Pavel Kuttner, David Balzar 02:12,90
8x200 Ema Voráčková, Kateřina Holešinská, Tereza Tylová, Eliška Brožová, Antonín Masopust, Pavel Kuttner, Štěpán Voráček, Daniel Hrdlička 04:56,00
8x200 Aneta Vyroubalová, Daniela Demeterová, Karolína Hájková, Helena Karičková, David Balzar, Jan Handlíř, Patrik Prokš, Jan Zolondek 05:30,00
Doplňkové disciplíny D skok 1-3tř Karičková 1,60m
4-5tř Landousková 1,75m
medic 1-3tř -------- m
4-5tř Unterdorferová 5,03m
H skok 1-3tř Zolandek 1,65m
4-5tř Balzar 1,90m
medic 1-3tř Voráček 3,43m
4-5.tř Balzar 4,81m

7 65639669, Edisonova 1732, Teplice 09:52,50
8x100 Adam Řehák, Vojtěch Bergl, Kateřina Baniková, Barbora Hrdličková, Kryštof Pekárek, Natálie Klimplová, Valerie Dufková, Daniel Slezák 02:42,50
8x100 Marco Kálna, Sabina Aubrechtová, Karolína Matysová, Josef Vlček, Alexandra Buteykis, Petr Četverik, Tereza Baniková, Idris Hopi 02:15,70
8x200 Adam Řehák, Karolína Matysová, Kryštof Pekárek, Natálie Klimplová, Josef Vlček, Sabina Aubrechtová, Valerie Dufková, Idris Hopi 04:54,30
8x200 Petr Četverik, Alexandra Buteykis, Daniel Slezák, Barbora Hrdličková, Vojtěch Bergl, Tereza Baniková, Kateřina Baniková, Marco Kálna 05:06,70
Doplňkové disciplíny D skok 1-3tř Hrdličková 1,50m
4-5tř Buteykis 1,75m
Medic 1-3tř Beránková 3,84m
4-5tř Aubachtová 4,54m
H skok 1-3tř Řehák 1,45m
4-5tř Četverik 1,85m
medic. 1-3tř Bergl 5,14m
4-5tř Hopi 7,75m
8 Základní škola, Hrdlovská 662, Osek 09:54,30
8x100 Kateřina Červená, Kristýna Plodrová, Gabriela Perlová, Tereza Čebišová, Jan Hasso, Adam Mathaus, Matěj Mika, Matěj Skoupý 02:31,30
8x100 Eliška Fuchsová, Lenka Kyndlová, Nikola Vrkoslavová, Claudie Poláková, Jakub Málek, Tomáš Galeta, Václav Hříbal, Jelen Petr 02:15,80
8x200 Eliška Fuchsová, Claudie Poláková, Málek Jakub, Hříbal Václav, Červená Kateřina, Perlová Gabriela, Hasso Jan, Skoupý Matěj 05:07,20
8x200 Lenka Kyndlová, Nikola Vrkoslavová, Tomáš Galeta, Petr Jelen, Kristýna Plodrová, Tereza Čebišová, Mathaus Adam, Mika Matěj 05:15,60
Doplňkové disciplíny D skok 1-3tř Čebišová 1,45m
4-5tř Vrkoslavová 1,90m
medic 1-3tř ----- m
4-5tř Poutková 6,58m
H skok 1-3tř Mika 1,80m
4-5tř Málek 2,00m
medc. 1-3tř Skoupý 5,49m
4-5tř Hříbal 7,20m
9 ZŠ A. Sochora, Teplická 13, Duchcov 10:28,90
8x100 Sofie Štorková, Ella Horáková, Valerie Holá, Kristýna Smolová, Ladislav Svátek, Matěj Petr Takáč, Samuel Gajarský, Pavel Jindra 02:41,70
8x100 Sandra Poborská, Simona Číhová, Tereza Svátková, Karolína Pánková, Tomáš Svoboda, Lukáš Svoboda, Michal Farkaš, Petr Knorr 02:27,30
8x200 Sandra Poborská, Karolína Pánková, Ladislav Svátek, Lukáš Svoboda, Sofie Štorková, Petr Knorr, Ella Horáková, Matěj Petr Takáč 05:19,90
8x200 Kristýna Smolová, Valerie Holá, Pavel Jindra, Samuel Gajarský, Simona Číhová, Tereza Svátková, Michal Farkaš, Tomáš Svoboda 05:38,50
Doplňkové disciplíny D skok 1-3tř Štorková 1,55m
4-5tř Pánková 1,52m
medic. 1-3tř Štorková 4,24m
4-5tř ----- m
H skok 1-3tř Svátek 1,65m
4-5tř Cicu 1,73m
medic 1-3tř Takáč 3,99m
4-5tř Cicu 6,35m
10 Základní škola, U Nových lázní 1102, Teplice 10:33,80
8x100 Tomáš Urban, Matyáš Veselý, Feathersová Monika, Elen Rožníčková, Hai Long Pham, Bársová Karolina, Daniel Klement, Miriam Salahová 02:46,60
8x100 Jáchym Vrobel, Julie Husáková, Eliška Novotná, Anna Mílcová, Ondřej Krištof, Agáta Šmídová, Isa Halilaj, Tomáš Magna 02:22,70
8x200 Matyáš Veselý, Elen Rožníčková, Daniel Klement, Monika Feathersova, Jáchym Vrobel, Isa Halilaj, Julie Husáková, Mílcová Anna 05:24,50
8x200 Hai Long Pham, Karolína Barsová, Tomáš Urban, Miriam Salahová, Ondřej Krištof, Novotná Eliška, Tomáš Magna, Agáta Šmídová 05:36,50
Doplňkové disciplíny H skok 1-3tř Rožničková 1,30m
4-5tř Novotná 1,80m
medic.1-3tř Feathers 3,51m
4-5tř Novotná 5,58m
H skok 1-3tř Veselý 1,60m
4-5tř Vrobel 2,00m
medic 1-3tř ---- m
4-5tř Halilaj 7,65m
11 ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy, Maršovská 1575, Teplice 10:37,90
8x100 Ondřej Petříček, Adam Zaťko, Natálie Blažková, Kateřina Kubíková, Jana Olmrová, Sofie Christová, Jan Prokop, Filip Morštajn 02:51,30
8x100 Matěj Stýblo, Veronica Pužová, Ema Nejedlá, Dani Kaawach, Lucie Málková, Radek Janda, Barbora Kotálová, František Slúka 02:22,40
8x200 Ondřej Petříček, Matěj Stýblo, Jana Olmrová, Ema Nejedlá, Filip Morštajn, Natálie Blažková, Barbora Kotálová, František Slúka 05:24,20
8x200 Radek Janda, Veronica Pužová, Adam Zaťko, Kateřina Kubíková, Sofie Christová, Jan Prokop, Lucie Málková, Dani Kaawach 05:36,90
Doplňkové disciplíny D skok 1-3tř Olmrová 1,25m
4-5tř Nejedlá 1,75m
medic 1-3tř Olmrová 5,91m
4-5tř Pužová 7,96m
H skok 1-3tř Petříček 1,75m
4-5tř Stýblo 1,85m
medic 1-3tř Čermák 6,02m
4-5tř Stýblo 7,22m
DIS ZŠ s rozš. vyučov. inf. a výp. techniky, Plynárenská 2953, Teplice
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ Proboštov, Kpt. Jaroše 130, Proboštov
8x100
8x100
8x200
8x200
2 Děčín
Místo Škola Čas
1 ZŠ Dr.Miroslava Tyrše, Vrchlického 630, Děčín 09:31,90
8x100 Nelly Hajerová, Radek Bohme, Linda Czepanová, Jáchym Vála, Adéla Divišová, Václav Tůma, Eva Koubková, Ondřej Brauer 02:26,70
8x100 Jáchym Frohlich, Tereza Derevlanyjová, Eliška Kantnerová, Nikola Jožáková, Antonín Kugler, Filip Uher, Miroslav Strnad, Sára Karolyiová 02:13,00
8x200 Ondřej Brauer, Nikola Jožáková, Václav Tůma, Eliška Kantnerová, Eva Koubková, Filip Uher, Linda Czepanová, Antonín Kugler 04:52,20
8x200 Nelly Hajerová, Tereza Derevlanyjová, Radek Bohme, Miroslav Strnad, Adéla Divišová, Sára Karolyiová, Jáchym Vála, Jáchym Frohlich 04:53,70
Doplňkové disciplíny Dálka: 1. - 3. třída - dívky: Nelly Hajerová - 160cm, chlapci: Jáchym Vála - 165cm; 4. - 5. třída - dívky: Sára Karolyiová -165 cm, chlapci: Filip Uher - 185 cm
Medicinbal: 1. - 3. třída - dívky: Adéla Divišová - 5,0m, chlapci: Václav Tůma - 5,9m; 4. - 5. třída - dívky: Tereza Derevlanyjová - 7,4m, chlapci: Miroslav Strnad - 6,4m
2 ZŠ Děčín II, Kamenická, Kamenická 1145, Děčín 09:39,30
8x100 Natálie Hudečková, Temilayo Ogunwale, Lucie Holubová, Anna Filipová, Jakub Kodera, Pavel Kožár, Filip Molčan, Tadeáš Petr 02:27,50
8x100 Šimmerová Barbora, Štěpánová Michaela, Viková Natálie, Vavříková Viktorie, Jakub Trojan, Ondřej Pekař, Petr Chlouba, Ondřej Trčka 02:14,50
8x200 Tadeáš Petr, Pavel Kožár, Natálie Hudečková, Lucie Holubová, Natálie Viková, Viktorie Vavříková, Petr Chlouba, Ondřej Trčka 04:57,30
8x200 Jakub Kodera, Filip Molčan, Tesařová Nelly, Temilayo Ogunwale, Šimmerová Barbora, Štěpánová Michaela, Ondřej Pekař, Jakub Trojan 05:06,10
Doplňkové disciplíny Dálka: 1. - 3. třída - dívky: Temilayo Ogunwale - 165cm , chlapci: Jakub Kodera - 160cm; 4. - 5. třída - dívky: Viktorie Vavříková - 175cm, chlapci: Petr Chlouba - 190cm
Medicinbal: 1. - 3. třída - dívky: Temilayo Ogunwale - 6,0m, chlapci: Pavel Kožár - 4,9m; 4. - 5. třída - dívky: Bára Tesařová - 7,2m, chlapci: Petr Chlouba - 7,0m
3 ZŠ ŽELENICE, Školní 1544 5, Děčín 09:51,00
8x100 Nikolas Pešek, Lenka Navrátilová, Kateřina Adamcová, Šolín Petr, Krupková Eliška, Amálie Mánková, Trojan Vladimír, Adam Čech 02:27,10
8x100 Filip Beutler, Tran Dieu Linh, Kateřina Horová, Dorian Balon, Viktorie Čapková, Diana Houdová, Jonáš Havlík, Vít Žáček 02:19,20
8x200 Lenka Navrátilová, Krupková Eliška, Trojan Vladimír, Adam Čech, Diana Houdová, Viktorie Čapková, Jonáš Havlík, Vít Žáček 05:04,70
8x200 Kateřina Adamcová, Amálie Mánková, Nikolas Pešek, Šolín Petr, Tran Dieu Linh, Kateřina Horová, Dorian Balon, Filip Beutler 05:06,10
Doplňkové disciplíny Dálka: 1. - 3. třída - dívky: Amálie Manková - 155cm, chlapci: Adam Čech - 175cm; 4. - 5. třída - dívky: Kateřina Horová - 175cm, chlapci: Vít Žáček - 205cm
Medicinbal: 1. - 3. třída - dívky: Amálie Manková - 4,7m, chlapci: Petr Šolín - 5,7m; 4. - 5. třída - dívky: Diana Houdová - 6,6m, chlapci: Jonáš Havlík - 6,2m
4 Základní škola, příspěvková organizace, Na Stráni 879, Děčín VI - Letná 09:57,70
8x100 Ondřej Šulc, Terezie Burianová, Kateřina Hájková, Karel Drbohlav, Patra Kalvas, Matyáš Konfršt, Alena Kazdová, Martin Kramer 02:33,90
8x100 Hynek Burian, Alžběta Blažková, Laura Horáčková, Jan Hunger, Magdaléna Krejčí, Vladimír Janda, Soňa Šípalová, Václav Hrabě 02:12,60
8x200 Ondřej Šulc, Patra Kalvas, Karel Drbohlav, Alena Kazdová, Václav Hrabě, Laura Horáčková, Magdaléna Krejčí, Hynek Burian 05:11,20
8x200 Terezie Burianová, Martin Kramer, Kateřina Hájková, Matyáš Konfršt, Alžběta Blažková, Jan Hunger, Soňa Šípalová, Vladimír Janda 05:18,90
Doplňkové disciplíny Dálka: 1. - 3. třída - dívky: Terezie Burianová - 155cm, chlapci: Ondřej Šulc - 160cm; 4. - 5. třída - dívky: Magdaléna Krejčí - 185cm, chlapci: Václav Hrabě - 175cm
Medicinbal: 1. - 3. třída - dívky: Petra Kalvas - 5,5m, chlapci: Matyáš Konfršt - 5,9m; 4. - 5. třída - dívky: Soňa Šípalová- 6,9m, chlapci: Václav Hrabě - 6,7m
5 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace, ZŠ a MŠ Děčín IV, Máchovo nám., Raisova 688/11 11, Děčín 10:03,20
8x100 02:33,10
8x100 02:18,80
8x200 05:11,30
8x200
Doplňkové disciplíny Dálka: 1. - 3. třída - dívky: Adéla Košnarová - 160cm, chlapci: Denis Chvojka - 160cm; 4. - 5. třída - dívky: Roza Domecká - 200cm, chlapci: Matouš Mansfeld - 170cm
Medicinbal: 1. - 3. třída - dívky: Adéla Košnarová - 6,0m, chlapci: Jan Kulhul - 5,6m; 4. - 5. třída - dívky: Roza Domecká - 8,1m, chlapci: Petr Kudrhalt - 5,9m
DIS ZŠ a MŠ, příspěvková organizace, Kosmonautů 177, Děčín XXVII - Březiny
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ a MŠ, příspěvková organizace, ZŠ a MŠ Děčín IV, Máchovo nám., Raisova 688 11, Děčín
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Chomutov
Místo Škola Čas
1 ZŠ Chomutov, Na Příkopech 895, Na Příkopech 895, Chomutov 09:31,50
8x100 David Kundert, Eliška Bartová, Lukáš Ječmen, Johana Tláskalová, Bára Šandorová, Alžběta Kotvaldová, Jiří Halouzka, Petr Zoubele 02:34,60
8x100 Myroslav Ananov, Tereza Vlasáková, Eva Šetková, Andreas Bernas, Natálie Vondráčková, Adéla Šustrová, Eduard Honig, Marek Sekáč 02:09,00
8x200 Alžběta Kotvaldová, Eliška Bartová, Adéla Šustrová, Tereza Vlasáková, Petr Zoubele, Jiří Halouzka, Eduard Honig, Marek Sekáč 04:47,90
8x200 Eva Šetková, Natálie Vondráčková, Johana Tláskalová, Bára Šandorová, Lukáš Ječmen, David Kundert, Andreas Bernas, Myroslav Ananov 05:04,20
Doplňkové disciplíny ml.žákyně - dálka Johana Tláskalová 179 cm, plný míč Alžběta Kotvaldová 450 cm
ml.žáci - dálka Petr Zoubele 182 cm, plný míč Petr Zoubele 580 cm,
st.žákyně - dálka Natálie Vondráčková 185 cm, plný míč Tereza Vlasáková 610 cm,
st.žáci - dálka Marek Sekáč 207 cm, plný míč Marek Sekáč 740 cm
2 ZŠ krátká Klášterec nad Ohří, Krátká 676, Klasterec nad Ohri 09:52,50
8x100 Kováč Tobiáš, Malastová Kateřina, Holeček Martin, Polívková Elli, Hnilička Jan, Šroubková Sofie, Michalcová Nela, Sás Ondřej 02:28,90
8x100 Boldi Robert, Kubovová Kateřina, Suchý Josef, Panušková Tereza, Gerstner Lukáš, Opatová Lucie, Hniličková Kateřina, Panuška Petr 02:23,10
8x200 Michalcová Nela, Hnilička Jan, Šroubková Sofie, Sás Ondřej, Gerstner Lukáš, Opatová Lucie, Hniličková Kateřina, Panuška Petr 05:00,50
8x200 Kováč Tobiáš, Malastová Kateřina, Holeček Martin, Polívková Elli, Robert Boldi, Kubovová kateřina, Panušková Tereza, Suchý Josef 05:09,90
Doplňkové disciplíny ml.žákyně - dálka Nela Michalcová 160 cm, plný míč Nela Michalcová 520 cm,
ml.žáci - dálka Ondřej Sás 175 cm, plný míč Martin Holeček 500 cm
st. žákyne - dálka Kateřina Hniličková 180 cm, plný míč Kateřina Hniličková 810 cm
st.žáci - dálka Petr Panuška 187 cm, plný míč Josef Suchý 920 cm
3 Základní škola, Heyrovského 23, chomutov 09:53,20
8x100 Tomáš Petržílka, Štěpán Novotný, Veronika Němečková, Barbora Chmelíková, Matěj Makara, Jakub Smažík, Leona Poláčková, Natálie Zátopková 02:30,60
8x100 David Osvald, David Kovář, Zuzana Moravcová, Kateřina Černá, Jan Valach, Zdeněk Pelant, Štěpánka Čížová, Karolína Márová 02:19,20
8x200 Tomáš Petržíla, Štěpán Novotný, Veronika Němečková, Barbora Chmelíková, Matěj Makara, Jakub Smažík, Leona Poláčková, Natálie Zátopková 05:03,40
8x200 David Osvald, David Kovář, Zuzana Moravcová, Kateřina Černá, Jan Valach, Zdeněk Petlan, Štěpánka Čížová, Karolína Márová 05:08,80
Doplňkové disciplíny ml.žákyně - dálka Barbora Chmelíková 162 cm, plný míč Veronika Němečková 640 cm
ml.žáci - dálka Štěpán Novotný 168 cm, plný míč Matěj Makara 490 cm
st.žákyně - dálka Matylda Roučová 183 cm, Matylda Roučová 830 cm
st. žáci - dálka Jan Valach 193 cm
4 ZŠ A MŠ DUHOVÁ CESTA, s.r.o., Havlíčkova 3675, Chomutov 09:53,50
8x100 Eliška Krýslová, Nela Pokorná, Dominika Mikšovicová, Klaudie Přibylová, Adam Žikavský, David Gřibovský, Tadeáš Hanka, Přemek Rabas 02:27,60
8x100 Justýna Vondráčková, Markéta Šmakalová, Adélka Hasíková, Kateřina Kubíková, Jan Baier, Tomáš Richter, Matyáš Nádaský, Mikuláš Jirásek 02:20,20
8x200 Markéta Šmakalová, Matyáš Nádaský, Jan Baier, Adélka Hasíková, Eliška Krýslová, Nela Pokorná, Tadeáš Hanka, Adam Žikavský 05:13,20
8x200 Tomáš Richter, Mikuláš Jirásek, Kateřina Kubíková, Justýna Vondráčková, Dominika Mikšovicová, Klaudie Přibylová, Přemek Rabas, David Gřibovský 05:05,70
Doplňkové disciplíny ml. žákyně - dálka Nela Pokorná 185 cm, plný míč Markéta Šmákalová 690 cm
ml. žáci - dálka Adam Žikavský 196 cm,
st. žáci - plný míč Matyáš Nádaský 830 cm
5 ZŠ MŠ Březno, Švermova 367, Chomutov 10:29,50
8x100 02:29,50
8x100 02:40,10
8x200 05:19,90
8x200 05:44,50
Doplňkové disciplíny ml. žákyně - dálka Nikola Vršatová 193 cm, plný míč Nikola Vršatová 510 cm,
ml. žáci - dálka Michal Zícha 173 cm, plný míč Jiří Krutský 470 cm,
st. žákyně - dálka Amálie Rezková 190 cm, plný míč Amálie Rezková 710 cm,
st. žáci - dálka David Rezek 170 cm, plný míč David Rezek 710 cm
6 Základní škola a Mateřská škola, Strupčice 69, Strupčice 10:40,90
8x100 David Poprovský, Richard Řehoř, Martin Kostelej, David Švec, Nikola Strnadová, Barbora Šurková, Ema Klainová, Anna Hodková 02:40,20
8x100 Patrik Skalický, Marek Skřivan, Le Hoang Viet, Štěpán Juppa, Adéla Poprovská, Gabriela Kateřina Hebká, Natálie Krocová, Sára Hauserová 02:47,20
8x200 David Poprovský, Richard Řehoř, Nikola Strnadová, Barbora Šurková, Patrik Skalický, Marek Skřivan, Adéla Poprovská, Gabriela Kateřina Hebká 05:13,50
8x200 Martin Kostelej, David Švec, Ema Klainová, Anna Hodková, Le Hoang Viet, Štěpán Juppa, Natálie Krocová, Sára Hauserová 05:29,60
Doplňkové disciplíny ml. žákyně - dálka Barbora Šurková 162 cm, plný míč Nikla Strnadová 500 cm,
ml. žáci - dálka Richard Řehoř 171 cm, plný míč Martin Kostelej 580 cm
st. žákyně - plný míč Adéla Poprovská 640 cm,
st. žáci - plný míč Le Hoang Viet 700 cm
DIS Základní škola a Mateřská škola, 17.listopadu 4611 367, Chomutov
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola, Hlavní 57, Perštejn
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola Chomutov, Ak. Heyrovského, Ak. Heyrovského 4539, Chomutov
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS MGZS JIRKOV, Krušnohorská 1675, Jirkov
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Litoměřice
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Boženy Němcové 2, Litoměřice 09:26,30
8x100 Filip Hrnčíř, Alice Veselá, Alexandr Žák, Zora Vagaiová, Antonín Chovanec, Magdaléna Čudová, Denisa Paplhamová, Prchlík Vojtěch 02:35,20
8x100 Barbora Fibichová, Tereza Hrnčířová, Gabriela Šalounová, Barbora Hrušková, Jan Hájek, Štěpán Fádler, Šimon Kalaš, Vojtěch Mareš 02:09,50
8x200 Barbora Fibichová, Tereza Hrnčířová, Jan Hájek, Vojtěch Mareš, Filip Hrnčíř, Alice Veselá, Zora Vagaiová, Antonín Chovanec 04:41,60
8x200 Gabriela Šalounová, Barbora Hrušková, Štěpán Fádler, Šimon Kalaš, Alexandr Žák, Magdaléna Čudová, Denisa Paplhamová, Prchlík Vojtěch 05:07,80
Doplňkové disciplíny 1.-.3. třída Vojtěch Prchlík 170 Antonín Chovanec 550 Alice Veselá 165 Denisa Piplmanová 570 4.-5.třída Šimon Kalaš 200 Jan Hájek 940 Tereza Hrnčířová 195 Gabriela Šalounová 870
2 Základní škola, Ladova 5, Litoměřice 09:44,60
8x100 Vojtěch Cuc, Denisa Svobodová, Jaroslav Slivanský, Tereza Bělorová, Jakub Šiška, Tereza Schiffnerová, Jakub Bolík, Adéla Ludvíková 02:33,10
8x100 Jaroslav Plašil, Alexandra Kiraly, Daniel Slezák, Nikola Hrdlovičová, Lukáš Krulich, Šárka Lahovská, Petr Novotný, Nela Guderová 02:16,00
8x200 Nikola Hrdlovičová, Nela Guderová, Daniel Slezák, Petr Novotný, Vojtěch Cuc, Jaroslav Slivanský, Denisa Svobodová, Tereza Bělorová 04:55,50
8x200 Šárka Lahovská, Alexandra Kiraly, Lukáš Krulich, Jaroslav Plašil, Jakub Šiška, Jakub Bolík, Tereza Schiffnerová, Adéla Ludvíková 05:22,90
Doplňkové disciplíny 1.-.3. třída Jakub Šiška 175 Jakub Bolík 530 Adéla Ludvíková 160 a 500 4.-.5.třída Daniel Slezák 200 a 800 Nela Guderová 185 Šárka Lahovská 770
3 ZŠ Sady pionýrů 355/2, Lovosice, Sady pionýrů 355/2 355, Lovosice 09:56,50
8x100 Veltruský Lukáš, Šenk Daniel, Svoboda Pavel, Černý David, Bezstarosti Věra, Nedorostová Monika, Nedorostová Kateřina, Klančíková Zuzana 02:30,00
8x100 Nedorost Daniel, Opat Jiří, Šváb Lukáš, Fousek Jan, Graničová Marie, Škopová Anežka, Procházková Kateřina, Hellerová Kateřina 02:18,80
8x200 Veltruský Lukáš, Černý David, Bezstarosti Věra, Nedorostová Kateřina, Nedorost Daniel, Šváb Lukáš, Graničová Marie, Škopová Anežka 05:07,70
8x200 Svoboda Pavel, Šenk Daniel, Nedorostová Monika, Klančíková Zuzana, Šváb Lukáš, Fousek Jan, Procházková Kateřina, Hellerová Kateřina 05:13,30
Doplňkové disciplíny 1.-3. třída Dan Šenk 160 a 550 Monika Nedorostová 165 a 475 4.-.5. třída Jan Fousek 170 Jiří Opat 705 Marie Graničová 165 a 670
4 ZŠ Horní Beřkovice, Podřipská 15, Honí Beřkovice 10:05,80
8x100 Viktorie Quaiserová, Nikola Trojanová, Adéla Veverková, Natálie Lopatová, Alex Štundl, Marek Tůma, Daniel Materna, Filip Vandas 02:34,30
8x100 Fischerová Simona, Eliška Novotná, Aneta Poláková, Andrea Dvořáková, Adam Král, Ondřej Blažek, Matěj Veverka, Václav Cibulka 02:25,80
8x200 Natálie Lopatová, Nikola Trojanová, Filip Vandas, Alex Štundl, Aneta Poláková, Andrea Dvořáková, Václav Cibulka, Matěj Veverka 05:05,70
8x200 Viktorie Quaiserová, Adéla Veverková, Marek Tůma, Daniel Materna, Fischerová Simona, Eliška Novotná, Ondřej Blažek, Adam Král 05:13,30
Doplňkové disciplíny 1.-3. třída Alex Štundl 160 a 460 Nikola Trojanová 170 a 550 4.-.5. třída Adam Král 190 a 710 Simona Fišerová 165 Andrea Dvořáková 775
5 Základní škola a Mateřská škola, Liběšice 170, Liběšice 10:12,50
8x100 Petr Holub, Tomáš Rajman, Kryštof Nepovím, Lukáš Jaroš, Karolína Hanzlová, Veronika Samková, Natálie Dunková, Tereza Eflerová 02:46,80
8x100 Veronika Hamouzová, Elena Lekavá, Lucie Albrchtová, Veronika Kuchařová, Karel Morkes, Marek Efler, Filip Krupička, Ondřej Šubrt 02:16,30
8x200 Lukáš Jaroš, Elena Božíková, Kryštof Nepovím, Tereza Eflerová, Veronika Hamouzová, Lucie Albrechtová, Filip Krupička, Marek Efler 05:09,40
8x200 Petr Holub, Tomáš Rajman, Karolína Hanzlová, Veronika Samková, Elena Lekavá, Veronika Kuchařová, Ondřej Šubrt, Karel Morkes 05:32,70
Doplňkové disciplíny 1.-.3. třída Lukáš Rajman 170 Lukáš Jaroš 695 Karolína Hanzlová 130 Tereza Eflerová 410 4.-.5. třída Veronika Hamouzová 175 a 705 Marek Efler 195 Karel Morkes 950
6 ZŠ Školní 559, Štětí, Školní 559, Štětí 10:13,10
8x100 Karel Patík, David Novák, Denis Hanykýř, Daniel Pejpal, Zuzana Císařová, Laura Šťastná, Adéla Pokorná, Valentina Králíková 02:39,70
8x100 Jan Šimral, Dominik Štefl, Adam Salka, David Kosorič, Eliška Merhautová, Aneta Plassová, Aneta Kustová, Hana Tučková 02:20,00
8x200 Karel Patík, David Novák, Laura Šťastná, Valentina Králíková, Hana Tučková, Aneta Kustová, Adam Salka, David Kosorič 05:13,40
8x200 Denis Hanykýř, Daniel Pejpal, Zuzana Císařová, Adéla Pokorná, Dominik Štefl, Aneta Passová, Eliška Merhautová, Jan Šimral 05:32,40
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída Denis Hanykýř 170 a 585 Valentýna Králíková 150 Adéla Pokorná 495 4.-.5. třída Adam Skalka 200 a 800 Hana Tučková 190 Aneta Kustová 695
7 ZŠ a MŠ Sulejovice, příspěvková organizace, Kaplířova 94, Sulejovice 10:46,10
8x100 Marie Stará, Anna Doušová, Nguyen Thuy Phuong, Nela Týcová, Radek Lupínek, Michal Hedánek, Matyáš Douša, Matyáš Henych 02:49,70
8x100 Nikola Hajná, Ngyuen Thu Phuong, Tereza Kaclová, Adéla Hindráková, Jan Mrvík, Dominik Chládek, Jaroslav Míka, Tomáš Řezníček 02:31,70
8x200 Ngyuen Thuy Phuong, Nela Týcová, Tereza Kaclová, Adéla Hindráková, Matyáš Douša, Matyáš Henych, Jaroslav Míka, Tomáš Řezníček 05:24,70
8x200 Marie Stará, Anna Doušová, Nikola Hajná, Nguen Thu Phuong, Radek Lupínek, Michal Hedánek, Dominik Chládek, Jan Mrvík 05:58,70
Doplňkové disciplíny 1.-.3. třída Marek Lupínek 150 Matyáš Henych 695 Nela Týcová 155 a 340 4.-5. třída Jan Klusák 170 Tomáš Řezníček 860 Viktorie Kratochvílová 185 Adéla Hindráková 745
8 Základní škola, Školská 196, Budyně nad Ohří 10:47,90
8x100 Marek Maxa, Adéla Králová, Jakub Veselý, Barbora Vernerová, Šimon Malý, Ema Jelínková, Helena Dragoňová, Dominik Líbal 02:46,30
8x100 Lukáš Jakeš, Beáta Brádková, Sára Jožková, Zuzana Červená, Matyáš Kohl, Jakub Čejka, Ella Vítová, Jakub Pažoudka 02:25,60
8x200 Sára Jožková, Dominik Líbal, Barbora Vernerová, Lukáš Jakeš, Adéla Králová, Erik Tydlitát, Ella Vítová, Ondřej Pažoudka 05:36,00
8x200 Matyáš Kohl, Zuzana Červená, Jakub Čejka, Beáta Brádková, Ema Jelínková, Helena Dragoňová, Marek Maxa, Šimon Malý 05:46,00
Doplňkové disciplíny 1.-.3.třída Marek Maxa 180 Šimon Malý 560 Ema Jelínková 150 Adéla Králová 480 4.-.5. třída Lukáš Jakeš 180 Adrian Bašus 830 Beata Brádková 185 a 720
9 ZŠ Terezín, okres Litoměřice, Na Krétě 354, Terezín 10:58,70
8x100 Klokočníková Kamila, Jedličková Aneta, Krumbholc Ondřej, Melicher Robin, Janovská Lucie, Kerl Matěj, Opavová Lucie, Černý Štěpán 03:01,80
8x100 Jodasová Nela, Chiovetto Dominik, Dostálová Eva, Kudlička Adam, Živcová Adéla, Jedlička Štěpán, Stejskalová Tereza, Moroi Adam Andrej 02:22,40
8x200 Jodasová Nela, Chiovetto Dominik, Dostálová Eva, Kudlička Adam, Živcová Adéla, Jedlička Štěpán, Stejskalová Tereza, Moroi Adam Andrej 05:46,50
8x200 Klokočníková Kamila, Jedličková Aneta, Krumbholc Ondřej, Melicher Robin, Janovská Lucie, Kerl Matěj, Opavová Lucie, Černý Štěpán 05:34,50
Doplňkové disciplíny 1.-.3. třída Robin Melicher 150 Jakub Hoření 510 Lucie Opavová 150 a 485 4.-.5. třída Štěpán Jedlička 180 Adam Moroi 960 Nela Jodasová 175 Eva Dostálová 585
DIS Základní škola Antonína Baráka, Sady pionýrů 361, Lovosice
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, Roudnice nad Labem
8x100
8x100
8x200
8x200
5 Most
Místo Škola Čas
1 Základní škola, U Stadionu 1028, Most 09:47,00
8x100 David Gábor, Tomáš Slabý, Filip Stránský, David Koman, Karolína Kalibová, Tereza Žižková, Tereza Sobková, Daniela Koubová 02:35,00
8x100 Adam Stríž, Tomáš Juřica, Patrik Kokšál, Jaroslav Kožíšek, Nalálie Orosová, Natálie Masopustová, Tereza Vosiková, Mia Holčáková 02:14,30
8x200 David Gábor, Tomáš Slabý, Karolína Kalibová, Tereza Žižková, Adam Stríž, Tomáš Juřica, Natálie Masopustová, Mia Holčáková 04:57,70
8x200 Filip Stránský, David Koman, Tereza Sobková, Daniela Koubová, Patrik Kokšál, Jaroslav Kožíšek, Natálie Orosová, Tereza Vosiková 05:06,50
2 Základní škola, Jakuba Arbesa 2454, Most 09:50,50
8x100 Aleš Kusek, Vojtěch Buriánek, Daniel Kočíb, Ondřej Pobočík, Nella Břečková, Nela Maronyák, Pavla Kohútová, Kateřina Kuchařová 02:30,80
8x100 Gabriel Benefi, Vincent Kotíšek, Zdeněk Bubla, Samuel Macek, Michaela Nejedlá, Sophie Ellen Kučabová, Lenka Nalezinková, Adéla Fiřtová 02:18,40
8x200 Gabriel Benefi, Vincent Kotíšek, Michaela Nejedlá, Sophie Ellen Kučabová, Aleš Kusek, Vojtěch Buriánek, Nella Břečková, Nela Maronyák 05:01,30
8x200 Zdeněk Bubla, Samuel Macek, Lenka Nalezinková, Adéla Fiřtová, Daniel Kočíb, Ondřej Pobočík, Pavla Kohútová, Kateřina Kuchařová 05:07,21
3 Základní škola, Václava Talicha 1855, Most 09:52,80
8x100 Mikuláš Livonec, Michaela Beneková, Josef Jaroš, Aneta Mullerová, Martin Srnka, Martina Srnková, Tomáš Augustín, Natálie Raková 02:36,00
8x100 Petr Melichar, Bára Zelníková, Pavel Vyskočil, Nelly Honig, Adam Petrů, Alice Karfilátová, Samuel Liba, Veronika Eštoková 02:14,50
8x200 Samuel Liba, Nelly Honig, Martin Srnka, Natálie Raková, Mikuláš Livonec, Martina Srnková, Adam Petrů, Veronika Eštoková 05:02,30
8x200 Petr Melichar, Alice Karfilátová, Petr Vandas, Michaela Beneková, Adrian Nový, Aneta Mullerová, Pavel Vyskočil, Bára Zelníková 05:10,10
4 Základní škola, J. A. Komenského 474, Most 10:05,80
8x100 Natálie Hrdá, Amálie Sémová, Lucie Rožková, Veronika Benešová, Adam Dang, David Kašpar, David Krejčí, Michal Tichý 02:41,90
8x100 Zuzana Vávrová, Kristýna Kozáková, Eva Kavická, Nováková Michaela, Tadeáš Pešír, Jan Pokorný, Josef Vezpremi, Jiří Bartoň 02:24,00
8x200 Natálie Hrdá, Amálie Sémová, David Kašpar, Michal Tichý, Zuzana Vávrová, Kristýna Kozáková, Tadeáš Pešír, Jan Pokorný 04:59,90
8x200 Lucie Rožková, Veronika Benešová, David Krejčí, Adam Dang, Eva Kavická, Nováková Michaela, Josef Vezpremi, Jiří Bartoň 05:12,30
5 Základní škola, Obránců míru 2944, Most 10:20,40
8x100 Markéta Kudová, Lucie Hubková, Nela Litavská, Klára Červená, Šimon Brzoň, Jiří Marek, Christian Petracco, Tadeáš Poncar 02:44,30
8x100 Michaela Brožová, Žaneta Šmejcová, Kamila Křečanová, Eliška Stehlíková, Matyáš Táborský, Radek Psika, Dominik Bajko, Matěj Havel 02:26,30
8x200 Nela Litavská, Klára Červená, Christian Petracco, Tadeáš Poncar, Michaela Brožová, Žaneta Šmejcová, Matyáš Táborský, Matěj Havel 05:09,80
8x200 Markéta Kudová, Lucie Hubková, Šimon Brzoň, Jiří Marek, Kamila Křečanová, Eliška Stehlíková, Radek Psika, Dominik Bajko 05:12,60
6 Základní škola, Most. Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace, Zdeňka Štěpánka 2912, Most 10:47,30
8x100 Helena Dunková, Veronika Töšerová, Barbora Babánková, Ela Kabrnová, Michal Kraus, Daniel Cichý, Martin Feďko, Michal Smutný 02:38,60
8x100 Blanka Křivdová, Anna Dvořáková, Natálie Polatová, Eliška Hornychová, Martin Kšána, Martin Hlaváček, Denis Pokorný, David Marko 02:31,40
8x200 Helena Dunková, Veronika Töšerová, Blanka Křivdová, Anna Dvořáková, Michal Kraus, Daniel Cichý, Martin Kšána, Martin Hlaváček 05:37,30
8x200 Barbora Babánková, Ela Kabrnová, Natálie Polatová, Eliška Hornychová, Martin Feďko, Michal Smutný, Denis Pokorný, David Marko 05:38,10
7 Základní škola Okružní Most, Okružní 1235, Most 10:47,80
8x100 Michal Kučera, Michal Patera, Jan Urbánek, Andrej Postl, Eliška Brennerová, Jana Jestřábková, Barbora Julinová, Elen Hacklová 02:41,80
8x100 Tereza Thielová, Nguyen Thanh Thao, Beata Hanzlíčková, Anna Slavíková, Miroslav Žolták, Pavel Šírek, Matěj Sekerák, Ondřej Oláh 02:30,60
8x200 Michal Kučera, Michal Patera, Matěj Sekerák, Miroslav Žolták, Eliška Brennerová, Jana Jestřábková, Beata Hanzlíčková, Tereza Thielová 05:35,40
8x200 Jan Urbánek, Andrej Postl, Pavel Šírek, Ondřej Oláh, Elen Hacklová, Barbora Julinová, Nguyen Thanh Thao, Anna Slavíková 05:36,70
8 Sportovní soukromá ZŠ, s.r.o., Topolová 1379 1677, Most 10:49,10
8x100 Magdaléna Havlíčková, Tereza Hladíková, David Konya, Vojtěch Plaček, Adéla Jelínková, Radek Kočí, Eliška Smetanová, Martin Vondra 02:44,60
8x100 Jan Hranáč, Jakub Petružálek, Adéla Hrbková, Bára Bičíková, Lukáš Efler, Jiří Fišer, Tereza Círková, Alena Gebhardová 02:28,30
8x200 Magdaléna Havlíčková, Adéla Jelínková, Radek Kočí, Martin Vondra, Jakub Petružálek, Jan Hranáč, Tereza Círková, Alena Gebhardová 05:36,20
8x200 Tereza Hladíková, Eliška Smetanová, David Konya, Vojtěch Plaček, Lukáš Efler, Jiří Fišer, Adéla Hrbková, Bára Bičíková 05:37,90
9 Základní škola, Rozmarýnová 1692, Most 11:00,70
8x100 Martin Duchek, Lukáš Kasl, Michael Pešta, Patrik Hokuf, Karin Turazová, Veronika Sadmiková, Nikol Flosová, Veronika Veselá 02:42,50
8x100 Ondřej Dohnal, Matteo Rott, Samuel Bidmon, Michal Gasparek, Tereza Grznarová, Andrea Nyklová, Michaela Schultzová, Natálie Urbanová 02:34,40
8x200 Martin Duchek, Lukáš Kasl, Karin Turazová, Veronika Sadmiková, Ondřej Dohnal, Matteo Rott, Andrea Nyklová, Tereza Grznarová 05:43,80
8x200 Nikol Flosová, Veronika Veselá, Michaela Schultzová, Natálie Urbanová, Michal Gasparek, Samuel Bidmon, Patrik Hokuf, Michael Pešta 05:51,30
10 Základní škola, Zlatnická 186, Most 11:06,20
8x100 Klaudie Cinová, Anna Gabčová, Zuzana Ferencová, Nelly Rácová, Filip Eliaš, Tomáš Tancoš, Lukáš Bili, David Grunza 02:45,20
8x100 Lukáš Gabčo, Petr Bártko, Natálie Ferencová, Natálie Bystrá, Kristian Tonka, Petra Czinová, Mário Budík, Stefanie Kartňáková 02:42,90
8x200 Klaudie Cinová, Anna Gabčová, Zuzana Ferencová, Nelly Rácová, Filip Eliaš, Tomáš Tancoš, Lukáš Bili, David Grunza 05:38,10
8x200 Lukáš Gabčo, Petr Bártko, Natálie Ferencová, Natálie Bystrá, Kristian Tonka, Petra Czinová, Mário Budík, Stefanie Kartňáková
6 Louny
Místo Škola Čas
1 ZŠ Prokopa Holého Louny, Prokopa Holého 2632, Louny 09:15,00
8x100 Ela Klímová, Adam Oberst, Michaela Velíšková, Emmett Maidl, Kamila Nejedlá, Dominik Čapek, Jakub Ruchař, Barbora Bassy 02:22,3_
8x100 Matěj Jelínek, Eliška Petruková, Tomáš Laurich, Ela Lošťáková, Nicolas Moravec, Matěj Smetana, Jana Rublevskaja, Barbora Pelánová 02:11,1_
8x200 Jana Rublevskaja, Emmett Maidl, Barbora Bassy, Nicolas Moravec, Ela Klímová, Jakub Ruchař, Matěj Jelínek, Barbora Pelánová 04:42,2_
8x200 Ela Lošťáková, Matěj Smetana, Michaela Velíšková, Dominik Čapek, Eliška Petruková, Adam Oberst, Kamila Nejedlá, Tomáš Laurich 04:55,7_
Doplňkové disciplíny Kamila Nejedlá 7,10,Ruchař Jakub 6,00, K.Nejedlá 1,72, Emmett Maidl 1,85
Rublevskaja Jana 7,00, Vokrouhlík Aleš 6,50, Rublevskaja Jana 2,00, Laurich Tom 1,90
2 Základní škola, Komenského alej 749, Žatec 09:18,00
8x100 Dominik Vokráčka, Matouš Kelner, Tereza Marková, Václav Vrána, Jan Bejček, Aneta Rathouská, Nela Šípková, Lucie Koňariková 02:22,8_
8x100 Jakub Tichý, David Bajušek, Martina Plečindová, Matěj Metlička, Klára Zavadilová, Daniela Šebková, Vanesa Kuncová, Petr Pachta 02:12,3_
8x200 Jakub Tichý, Václav Vrána, Tereza Marková, Vanesa Kuncová, Dominik Vokráčka, Lucie Koňariková, Klára Zavadilová, Petr Pachta 04:44,9_
8x200 Matěj Metlička, Jan Bejček, Aneta Rathouská, Matouš Kelner, Martina Plečindová, David Bajušek, Daniela Šebková, Nela Šípková 05:07,9_
Doplňkové disciplíny Bejček Jan 5,50, Koňariková Lucie 5,50, Rathouská Aneta 1,80, Vrána Václav 1,70
Braun Denis 7,60, Zavadilová Klára 6,60, Bajušek David 1,92,Zavadilová K.1,73
3 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 2777, Žatec 09:28,00
8x100 Iva Blažková, Barbora Ullrichová, Sabina Nápravníková, Karolína Severová, Jakub Vejvoda, Jiří Schmied, Tomáš Ledvina, Ladislav Mihaly 02:27,0_
8x100 Eliška Horáčková, Natali Nováková, Nelly Marie Divišová, Nikola Balatková, Pavel Smek, Lukáš Mencl, Ondřej Provazník, Filip Berounský 02:13,4_
8x200 Iva Blažková, Karolína Severová, Jiří Schmied, Jakub Vejvoda, Pavel Smek, Eliška Horáčková, Nikola Balatková, Lukáš Mencl 04:48,2_
8x200 Barbora Ullrichová, Sabina Nápravníková, Kryštof Majer, Natálie Schmiedová, Nelly Maie Divišová, Ondřej Provazník, Karel Jan Patera, Tomáš Ledvina 05:00,2_
Doplňkové disciplíny Horáčková Eliška 5,00, Smek Pavel 4,70, Berounský Filip 1,58, Balatková Nikola 1,50
Vejvoda Jakub 7,70, Nápravníková Sabina 6,80, Ledvina Tomáš 2,03, Severová Karolína 1,70
4 ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše, 28. října 2173, Louny 09:31,00
8x100 Leona Gabrielová, Magdalena Wagnerová, Laura Gebhartová, Nelly Sophia Koller, Šimon Slavík, Samuel Varchola, Jan Janeček, Vojtěch Šrůma 02:28,3_
8x100 Tereza Pechánková, Petra Marešová, Karolína Udatná, Valentýna Emingrová, Tomáš Lauko, David Sedláček, Tomáš Ekrt, Miroslav Janda 02:14,3_
8x200 Leona Gabrielová, Magdalena Wagnerová, Samuel Varchola, Vojtěch Šrůma, Valentýna Emingrová, Petra Marešová, Miroslav Janda, David Sedláček 04:49,6_
8x200 Laura Gebhartová, Nelly Sophia Koller, Šimon Slavík, Jan Janeček, Karolína Udatná, Tereza Pechánková, Tomáš Lauko, Tomáš Ekrt 04:53,9_
Doplňkové disciplíny Slavík Šimon 5,10 , Gebhartová Laura 4,20, Wagnerová Magda 1,62, Varchola Sam 1,54
Janda Míra 7,40, Udatná Karolína 7,10, Sedláček David 1,87, Pechánková Tereza 1,77
5 Základní škola J. A. Komenského, Pražská 101, Louny 09:52,00
8x100 Hetzerová Linda, Polcar Adam, Drobná Leona, Saifrt Vítek, King Sofie, Klinecký Kryšpín, Wenzelová Darina, Zörner Vuk 02:25,5_
8x100 Suková Adina, Volková Eva, Ipserová Nela, Klinecká Mia, Hetzer Václav, Trup Matěj, Saifrt Tobias, Fraško Dominik 02:23,6_
8x200 Hetzerová Linda, Polcar Adam, Drobná Leona, Saifrt Vítek, Suková Adina, Ipserová Nela, Hetzer Václav, Fraško Dominik 05:04,4_
8x200 King Sofie, Klinecký Kryšpín, Wenzelová Darina, Zörner Vuk, Volková Eva, Klinecká Mia, Saifrt Tobias, Trup Matěj 05:18,2_
Doplňkové disciplíny Polcar Adam 6,60, Wenzelová Darina 4,90, Zorner Vuk 1,71, Hetzerová Linda 1,54
Volková Eva 7,70 , Trup Matěj 6,90, Fraško Dominik 2,05, Volková Eva 1,77
6 Základní škola, Školní 2426, Louny 09:59,00
8x100 Jandera David, Bulíř Adam, Kříž Adam, Kadavý Vojtěch, Šedivá Nikola, Khýnová Karolína, Dunková Jana, Vopatová Barbora 02:37,6_
8x100 Janderová Simona, Lásková Natálie, Parkman Jakub, Pšegrocká Adéla, Nožinová Hana, Kunz Martin, Hrynčuk Jan, Žižka Jan 02:17,6_
8x200 Šedivá Nikola, Vopatová Barbora, Jandera David, Kadavý Vojtěch, Janderová Simona, Lásková Natálie, Parkman Jakub, Žižka Jan 05:05,9_
8x200 Bulíř Adam, Kříž Adam, Khýnová Karolína, Dunková Jana, Kunz Martin, Pšegrocká Adéla, Nožinová Hana, Hrynčuk Jan 05:21,1_
Doplňkové disciplíny Šedivá Nikola 7,00, Jandera David 5,40, Bulíř Adam 1,75 , Plíšková Kateřina 1,70,
Žižka Jan 11,40, Janderová Simona 6,30 , Jakub Parkman 2,10 , Muchová Marie 1,67
7 Ústí nad Labem
Místo Škola Čas
1 Základní škola Velké Březno, Školní 87, Velké Březno 09:23,20
8x100 CIMPL TOMÁŠ, BURDOVÁ MARIE, DROZDOVÁ ADÉLA, VALENTA VÁCLAV, FUCHSIG RADEK, BLAŽKOVÁ MICHAELA, BUZEK MATYÁŠ, DVOŘÁKOVÁ ZUZANA 02:21,30
8x100 MICHALČÍKOVÁ ELIŠKA, RŮŽIČKA VÁCLAV, VRBOVÁ NATÁLIE, MÁLEK JAN, SVOBODA VOJTĚCH, HOVORKOVÁ SIMONA, KRÁLÍK JAROMÍR, VRBOVÁ VENDULA 02:16,10
8x200 CIMPL TOMÁŠ, BLAŽKOVÁ MICHAELA, BUZEK MATYÁŠ, DVOŘÁKOVÁ ZUZANA, HOVORKOVÁ SIMONA, RŮŽIČKA VÁCLAV, KRÁLÍK JAROMÍR, VRBOVÁ VENDULA 04:45,80
8x200 FUCHSIG RADEK, BURDOVÁ MARIE, VALENTA VÁCLAV, DROZDOVÁ ADÉLA, MICHALČÍKOVÁ ELIŠKA, VRBOVÁ NATÁLIE, MÁLEK JAN, SVOBODA VOJTĚCH 05:10,80
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída D
Medicinbal - Dvořáková Zuzana 8 m
Skok daleký - Dvořáková Zuzka 170 cm
1. - 3. třída CH
Medicinbal - Tomás Cimpl 6,40 m
Skok daleký - Fuchsig Radek 170 cm
4. - 5. třída D
Medicinbal - Vrbová Vendula 9,5 m
Skok daleký - Vrbová Vendula 195 cm
4. - 5. třída CH
Medicinbal - Jaromír Králík 7,40 m
Skok Daleký - Králík Jaromír 175 cm
2 ZŠ Vinařská, Vinařská 1016, Ústí nad Labem 09:29,30
8x100 Ladislav Zuna, Ema Paňková, Sofie Němcová, František Černý, Klára Bulínová, Matěj Loukota, Tomáš Kuziv, Vanessa Patrmanová 02:26,50
8x100 Tomáš Jungwirth, Amálie Kolaříková, Matyáš Kokeš, Kataryna Soloviova, David Pospíšil, Lukáš Cvoreň, Nikola Pyšná, Karolína Petrová 02:10,40
8x200 Tomáš Jungwirth, František Černý, Karolína Petrová, Ema Paňková, Ladislav Zuna, Matyáš Kokeš, Vanessa Patrmanová, Nikola Pyšná 04:52,40
8x200 Amálie Kolaříková, Matěj Loukota, David Pospíšil, Klára Bulínová, Lukáš Cvoreň, Sofie Němcová, Tomáš Kuziv, Kataryna Soloviova 05:07,20
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída D
Medicinbal - Kubera grela 5 m
Skok daleký - Paňková Ema 150 cm
1. - 3. třída CH
Medicinbal - Tomás Kuziv 5,30 m
Skok daleký - Černý František 170 cm
4. - 5. třída D
Medicinbal - Pyšná Nikola 8,5 m
Skok daleký - Petrová Karolína 195 cm
4. - 5. třída CH
Medicinbal - Matyáš Kokeš 8 m
Skok Daleký - Kokeš Matyáš 195 cm
3 Základní škola Mírová, Mírová 2734, Ústí nad Labem 09:38,20
8x100 Ondřej Pozděna, Šimon Špirka, Jaroslav Lebeda, Lukáš Stejskal, Vendula Salaková, Eliška Brabcová, Sophie Avenariusová, Zuzana Krsková 02:26,40
8x100 Robin Holý, Matěj Fiala, Patrik Wanke, Samuel Avenarius, Jenifer Mafiana, Karolína Olešnaníková, Anna Jurčová, Tereza Krsková 02:12,60
8x200 Ondřej Pozděna, Šimon Špirka, Vendula Salaková, Eliška Brabcová, Matěj Fiala, Patrik Wanke, Jenifer Mafiana, Karolína Olešnaníková 04:59,20
8x200 Jaroslav Lebeda, Lukáš Stejskal, Sophie Avenariusová, Zuzana Krsková, Robin Holý, Samuel Avenarius, Anna Jurčová, Tereza Krsková 05:00,00
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída D
Medicinbal - Sofie Avenariusová 5,5 m
Skok daleký - Avenariusová Julie 165 cm
1. - 3. třída CH
Medicinbal - Jaroslav Lebeda 5,65
Skok daleký - Pozděna Ondřej 190cm
4. - 5. třída D
Medicinbal - Jenifer 6 m
Skok daleký - Mafiana Jenifer 185 cm
4. - 5. třída CH
Medicinbal - Patrik Wanke 8,60 m
Skok Daleký - Wanke Patrik 185 cm
4 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150, Hluboká 150, Ústí nad Labem 09:39,90
8x100 ANH NGOC PHAM, MIROSLAV NOSEK, ADAM TREJBAL, JAKUB DEMETER, JANA MIKEŠOVÁ, PETR JANKOVSKÝ, JANA JISKROVÁ, ISABELLA GRELLA 02:36,70
8x100 VIKTORIE BUBÍKOVÁ, DANIEL BORČ, BARBORA CHMELINOVÁ, JAN ŠTÍPEK, KRISTÝNA ŠTĚPÁNKOVÁ, FILIP MAREK, ADAM VYMETAL, BEATRICE JASANSKÁ 02:13,30
8x200 ADAM TREJBAL, JAKUB DEMETER, ANH NGOC PHAM, JANA JISKROVÁ, FILIP MAREK, JAN ŠTÍPEK, KRISTÝNA ŠTĚPÁNKOVÁ, BARBORA CHMELINOVÁ 04:49,90
8x200 MIROSLAV NOSEK, PETR JANKOVSKÝ, JANA MIKEŠOVÁ, ISABELLA GRELLA, DANIEL BORČ, ADAM VYMETAL, VIKTORIE BUBÍKOVÁ, BEATRICE JASANSKÁ 05:17,10
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída D
Medicinbal - Bubíková Viktorie 5,5 m
Skok daleký - Mikešová Jana 145cm
1. - 3. třída CH
Medicinbal - Miroslav Nosek 5,15m
Skok daleký - Demeter Jakub 155 cm
4. - 5. třída D
Medicinbal - Chmetanová Barbora 9 m
Skok daleký - Jasanská Beatrice 160 cm
4. - 5. třída CH
Medicinbal - Adam Vymetal 6,60 m
Skok Daleký - Štípek Jan 185 cm
5 ZŠ Vojnovičova, Vojnovičova 620, Ústí nad Labem 09:58,10
8x100 Lada Tomevová, Tereza Čtvrtečková, Eva Fryčková, Valerie Bínová, Bohumil Dvořák, Štěpán Kalaš, Petr Hašek, Tomáš Reichel 02:37,30
8x100 Julie Tomevová, Eva Stanko, Dorota Bzurová, Mariana Dubaničová, Jakub Dobrodinský, Ondřej David, Jakub Dědek, Vojtěch Jehlička 02:18,50
8x200 Lada Tomevová, Tereza Čtvrtečková, Eva Fryčková, Valerie Bínová, Bohumil Dvořák, Štěpán Kalaš, Petr Hašek, Tomáš Reichel 05:02,30
8x200 Julie Tomevová, Eva Stanko, Dorota Bzurová, Mariana Dubaničová, Jakub Dobrodinský, Ondřej David, Jakub Dědek, Vojtěch Jehlička 05:19,60
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída D
Medicinbal - Bínová Valerie 5,5 m
Skok daleký - Čtvrtečková Tereza 150 cm
1. - 3. třída CH
Medicinbal - Bohumil Dvořák 4,90 m
Skok daleký - Dvařek Bohumil 160 cm
4. - 5. třída D
Medicinbal - Bzurová Dorota 7 m
Skok daleký - Stanko Eva 175 cm
4. - 5. třída CH
Medicinbal - Ondřej David 8,05 m
Skok Daleký - David Ondřej 200 cm
6 Fakultní základní škola, České mládeže 230, Ústí nad Labem 10:08,70
8x100 Anna Šimková, Darina Antolíková, Markéta Váchová, Zuzana Holečková, Václav Haidl, Pavel Smyl, Jan Tonar, Krištof Lán 02:37,50
8x100 Klára Trojanová, Sabina Čmugrová, Eliška Pechanová, Kristýna Jiráková, Richard Jetenský, Václav Wiesner, Jakub Žalud, Ondřej Hanusch 02:19,30
8x200 Zuzana Holečková, Anna Šimková, Krištof Lán, Václav Haidl, Klára Trojanová, Sabina Čmugrová, Jakub Žalud, Ondřej Hanusch 05:11,90
8x200 Markéta Váchová, Darina Antolíková, Pavel Smyl, Jan Tonar, Eliška Pechanová, Kristýna Jiráková, Richard Jetenský, Václav Wiesner 05:23,30
Doplňkové disciplíny 1. - 3. třída D
Medicinbal - Anna Šimková 5,5 m
Skok daleký - Holečková Zuzka 175 cm
1. - 3. třída CH
Medicinbal - Kryštof Lán 5,25 m
Skok daleký - Tonar Jan 150 cm
4. - 5. třída D
Medicinbal - Jiráková Kristýna 7 m
Skok daleký - Jiráková Kristýna 200 m
4. - 5. třída CH
Medicinbal - Jakub Žalud 7,15 m
Skok Daleký - Šredl Samuel 160 cm

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků, Metelkovo nám. 968 968, Teplice 09:11,17
8x100 Kateřina Foldová, Karolína Jelínková, Lukáš Korál, Julie Maršíková, Tobiáš Kantar, Emilie Bendová, Arthur Rocha, Petr Musil 2:22,81
8x100 Prokop Sebránek, Jakub Šašek, Klára Panznerová, Ema Raková, Prokop Hanzlík, Jolana Tučková, Laura Kolečkářová, Štěpán Knapík 2:09,54
8x200 Prokop Sebránek, Kateřina Foldová, Karolína Jelínková, Jolana Tučková, Arthur Rocha, Petr Musil, Laura Kolečkářová, Štěpán Knapík 4:38,82
8x200 Klára Panznerová, Emílie Bendová, Lukáš Korál, Tobiáš Kantar, Ema Raková, Julie Maršíková, Jakub Šašek, Prokop Hanzlík 4:57,52
2 Základní škola, Boženy Němcové 2, Litoměřice 09:19,29
8x100 Filip Hrnčíř, Alice Veselá, Matěj Šuma, Sára Marešová, Sabastian Kalinin, Jasmína Hyšplerová, Rosalie Simajchlová, Prchlík Vojtěch 2:29,57
8x100 Barbora Fibichová, Tereza Hrnčířová, Gabriela Šalounová, Barbora Hrušková, Jan Hájek, Štěpán Fádler, Šimon Kalaš, Vojtěch Mareš 2:07,51
8x200 Barbora Fibichová, Tereza Hrnčířová, Jan Hájek, Vojtěch Mareš, Filip Hrnčíř, Alice Veselá, Rosalie Simajchlová, Vojtěch Prchlík 4:42,21
8x200 Gabriela Šalounová, Barbora Hrušková, Štěpán Fádler, Šimon Kalaš, Matěj Šuma, Sebastian Kalinin, Sára Marešová, Jasmína Hyšplerová 5:09,64
Doplňkové disciplíny Starší dívky skok z místa Hrnčířová 195
3 ZŠ Dr.Miroslava Tyrše, Vrchlického 630, Děčín 09:22,77
8x100 Nelly Slánská, Radek Bohme, Linda Czepanová, Jáchym Vála, Adéla Divišová, Václav Tůma, Eva Koubková, Ondřej Brauer 2:23,10
8x100 Jáchym Frohlich, Tereza Derevlanyjová, Eliška Vlčková, Nikola Jožáková, Antonín Kugler, Filip Uher, Miroslav Strnad, Mariana Pintaudi 2:09,99
8x200 Ondřej Brauer, Mariana Pintaudi, Václav Tůma, Eliška Vlčková, Eva Koubková, Filip Uher, Nelly Slánská, Antonín Kugler 4:49,68
8x200 Linda Czepanová, Tereza Derevlanyjová, Radek Bohme, Miroslav Strnad, Adéla Divišová, Nikola Jožáková, Jáchym Vála, Jáchym Frohlich 4:59,92
4 BG, ZŠ a MŠ Bohosudov, Koněvova 100, Krupka 09:23,06
8x100 Ondřej Dudek, Marek Babůrek, Jáchym Patzl, Matěj Pavka, Anna Berčová, Věra Jesypenko, Klára Musilová, Markéta Krausová 2:24,87
8x100 Daniela Šelbická, Barbora Hradecká, Amálie Pajkrtová, Veronika Vítková, Vojtěch Frolík, Matyáš Matouš, Marek Hradecký, Matěj Novák 2:09,76
8x200 Ondřej Duded, Marek Babůrek, Anna Berčová, Věra Jesypenko, Veronika Vítková, Amálie Pajkrtová, Vojtěch Frolík, Marek Hradecký 4:48,43
8x200 Klára Musilová, Markéta Krausová, Jáchym Patzl, Matěj Pavka, Barbora Hradecká, Daniela Šelbická, Matyáš Matouš, Matěj Novák 5:03,99
Doplňkové disciplíny Mladší chlapci skok z místa Pavka 185, hod medicinbalem, Baburek 730
5 Základní škola Velké Březno, Školní 87, Velké Březno 09:23,37
8x100 CIMPL TOMÁŠ, BURDOVÁ MARIE, DROZDOVÁ ADÉLA, VALENTA VÁCLAV, FUCHSIG RADEK, BLAŽKOVÁ MICHAELA, BUZEK MATYÁŠ, DVOŘÁKOVÁ ZUZANA 2:19,70
8x100 MICHALČÍKOVÁ ELIŠKA, RŮŽIČKA VÁCLAV, VRBOVÁ NATÁLIE, HEROLT Daniel, SVOBODA VOJTĚCH, HOVORKOVÁ SIMONA, KRÁLÍK JAROMÍR, VRBOVÁ VENDULA 2:13,08
8x200 CIMPL TOMÁŠ, BLAŽKOVÁ MICHAELA, BUZEK MATYÁŠ, DVOŘÁKOVÁ ZUZANA, HOVORKOVÁ SIMONA, Svoboda VOJTECH, KRÁLÍK JAROMÍR, VRBOVÁ VENDULA 4:50,59
8x200 FUCHSIG RADEK, BURDOVÁ MARIE, VALENTA VÁCLAV, DROZDOVÁ ADÉLA, MICHALČÍKOVÁ ELIŠKA, VRBOVÁ NATÁLIE, HEROLT DANIEL, RUZICKA VACLAV 5:15,81
Doplňkové disciplíny Mladší dívky skok z místa Dvořáková 180, hod medicinbalem Dvořáková 8,20, starší dívky hod medicinbalem Vrbová 9,40
6 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů, Buzulucká 392, Teplice 09:25,05
8x100 Karel Gessel, Eliška Volečková, Matěj Kostohryz, Eliška Lehnertová, Štěpán Valjent, Viktorie Vyšatová, Adam Skořepa, Rozálie Bačíková 2:28,23
8x100 Lukáš Bílek, Eva Jonášová, Jan Gaube, Anna Blažková, František Morštain, Nikola Žilinská, Kryštof Háněl, Anežka Krajíčková 2:07,01
8x200 Lukáš Bílek, Rozálie Bačíková, Adam Skořepa, Nikola Žilinská, Karel Gessel, Viktorie Vyšatová, Kryštof Háněl, Anežka Krajíčková 4:49,81
8x200 Jan Gaube, Anna Blažková, Štěpán Valjent, Eliška Lehnertová, Matěj Kostohryz, Eliška Volečková, František Morštain, Eva Jonášová 5:09,15
Doplňkové disciplíny Starší chlapci hod medicinbalem Řepka 950
7 Základní škola s rozšířenou výukou TV, Na Stínadlech 2386, Teplice 09:27,86
8x100 Amálie Landová, Milan Zyka, Ema Klášterková, Miroslav Joura, Štěpán Sárközi, Jaroslava Meleshchenko, Martin Dufek, Klára Horová 2:25,26
8x100 Ondřej Vodička, Emma Hennebichlerová, Ondřej Zoubek, Viktorie Kotvaldová, Phan Mac Nguyet Anh, Pavel Kohut, Kateřina Horová, Filip Kubík 2:11,47
8x200 Ondřej Vodička, Jaroslava Meleshchenko, Štěpán Sárközi, Viktorie Kotvaldová, Martin Dufek, Klára Horová, Kateřina Horová, Filip Kubík 4:51,13
8x200 Ondřej Zoubek, Emma Hennebichlerová, Ema Klášterková, Miroslav Joura, Amálie Landová, Milan Zyka, Phan Mac Nguyet Anh, Pavel Kohut 5:15,63
8 ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše, 28. října 2173, Louny 09:28,74
8x100 Leona Gabrielová, Magdalena Wagnerová, Laura Gebhartová, Nelly Sophia Koller, Šimon Slavík, Samuel Varchola, Jan Janeček, Vojtěch Šrůma 2:26,41
8x100 Tereza Pechánková, Petra Marešová, Karolína Udatná, Valentýna Emingrová, Jan Trefný, Tomáš Lauko, Jan Jenček, Miroslav Janda 2:11,25
8x200 Leona Gabrielová, Magdalena Wagnerová, Samuel Varchola, Vojtěch Šrůma, Valentýna Emingrová, Petra Marešová, Jan Trefný, Tomáš Lauko 4:51,08
8x200 Laura Gebhartová, Nelly Sophia Koller, Šimon Slavík, Jan Janeček, Karolína Udatná, Tereza Pechánková, Miroslav Janda, Jan Jenček 5:20,30
9 Základní škola, Komenského alej 749, Žatec 09:34,70
8x100 Dominik Vokráčka, Matouš Kelner, Tereza Marková, Václav Vrána, Jan Bejček, Aneta Rathouská, Nela Šípková, Lucie Koňariková 2:30,02
8x100 Jakub Tichý, David Bajušek, Martina Plečindová, Matěj Metlička, Klára Zavadilová, Daniela Šebková, Vanesa Kuncová, Petr Pachta 2:14,48
8x200 Jakub Tichý, Václav Vrána, Tereza Marková, Vanesa Kuncová, Dominik Vokráčka, Lucie Koňariková, Klára Zavadilová, Petr Pachta 4:50,20
8x200 Matěj Metlička, Jan Bejček, Aneta Rathouská, Matouš Kelner, Martina Plečindová, David Bajušek, Daniela Šebková, Nela Šípková 5:29,87
10 ZŠ a MŠ Teplická, Teplická 400, Krupka 09:37,99
8x100 Karin Slepičková, Kamila Vidličková, Anna Cupalová, Helena Karičková, Jan Zolondek, Jakub Hromádka, Patrik Prokš, Štěpán Voráček 2:32,32
8x100 Ema Voráčková, Aneta Vyroubalová, Kateřina Holešinská, Klára Unterdörfelová, Antonín Masopust, Jan Handlíř, Pavel Kuttner, David Balzar 2:10,15
8x200 Ema Voráčková, Kateřina Holešinská, Anna Cupalová, Helena Karičková, Antonín Masopust, Pavel Kuttner, Štěpán Voráček, Jakub Hromádka 4:55,52
8x200 Aneta Vyroubalová, Klára Unterdörfelová, Kamila Vidličková, Karin Slepčíková, David Balzar, Jan Handlíř, Patrik Prokš, Jan Zolondek 5:33,37
11 ZŠ Chomutov, Na Příkopech 895, Na Příkopech 895, Chomutov 09:38,26
8x100 Petr Ječmen, Eliška Bartová, Lukáš Ječmen, Eliška Maňasová, Bára Šandorová, Alžběta Kotvaldová, Lukáš Budský, Jiří Halouzka 2:30,89
8x100 Myroslav Ananov, Tereza Vlasáková, Eva Šetková, Michal Bábíček, Natálie Vondráčková, Adéla Šustrová, Kryštof Petr, Eduard Honig 2:11,11
8x200 Alžběta Kotvaldová, Eliška Bartová, Adéla Šustrová, Tereza Vlasáková, Lukáš Budský, Jiří Halouzka, Eduard Honig, Myroslav Ananov 4:56,26
8x200 Eva Šetková, Natálie Vondráčková, Eliška Maňasová, Bára Šandorová, Lukáš Ječmen, Petr Ječmen, Michal Bábíček, Kryštof Petr 5:10,34
12 Základní škola, U Stadionu 1028, Most 09:40,78
8x100 David Gábor, Tomáš Slabý, Filip Stránský, David Koman, Karolína Kalibová, Tereza Žižková, Tereza Sobková, Daniela Koubová 2:26,81
8x100 Adam Stríž, Tomáš Juřica, Patrik Kokšál, Jaroslav Kožíšek, Nalálie Orosová, Natálie Masopustová, Tereza Vosiková, Mia Holčáková 2:13,86
8x200 David Gábor, Tomáš Slabý, Karolína Kalibová, Tereza Žižková, Adam Stríž, Tomáš Juřica, Natálie Masopustová, Mia Holčáková 5:00,11
8x200 Filip Stránský, David Koman, Tereza Sobková, Daniela Koubová, Patrik Kokšál, Jaroslav Kožíšek, Natálie Orosová, Tereza Vosiková 5:12,57
Doplňkové disciplíny Starší chlapci skok z místa Juřica 205
13 Základní škola a Mateřská škola, Jižní 2777, Žatec 09:41,79
8x100 Eliška Horáčková, Natali Nováková, Nelly Marie Divišová, Nikola Balatková, Pavel Smek, Ondřej Provazník, Filip Berounský, Lukáš Mencl 2:27,76
8x100 Karolína Severová, Kateřina Hujerová, Sabina Nápravníková, Lenka Ležalová, Jakub Vejvoda, Tomáš Ledvina, Ladislav Mihaly, Jiří Schmied 2:16,34
8x200 Sabina Nápravníková, Karolína Severová, Jiří Schmied, Jakub Vejvoda, Pavel Smek, Eliška Horáčková, Nikola Balatková, Lukáš Mencl 4:57,69
8x200 Kateřina Hujerová, Lenka Ležalová, Ladislav Mihaly, Natali Nováková, Nelly Maie Divišová, Ondřej Provazník, Filip Berounský, Tomáš Ledvina 5:30,24
14 ZŠ Bílá Cesta Teplice, Verdunská 2958, Teplice 09:47,22
8x100 Arina Gerasymenko, Petr Štilip, Anni Boksjan, Rákosník Vilém, Magdalena Jirušková, Sean Jezdinský, Eliška Dobošová, Vít Čermák 2:38,53
8x100 Emma Doksanská, Jakub Souček, Eliška Svobodová, Štěpán Karpíšek, Tereza Stožická, Richard Kus, Veronika Straussová, Filip Řepka 2:08,74
8x200 Emma Doksanská, Sean Jezdinský, Veronika Straussová, Jakub Souček, Dobošová Eliška, Vít Čermák, Jirušková Magdalena, Filip Řepka 4:59,95
8x200 Svobodová Eliška, Rákosník Vilém, Tereza Stožická, Štěpán Karpíšek, Arina Gerasymenko, Petr Štilip, Anni Boksjan, Richard Kus 5:13,36