Výsledková listina 2019


Kraj Vysočina

Okresní kola

  okres
1 Žďár nad Sázavou
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Leandra Čecha 860, Nové Město na Moravě 09:04,83
8x100 Marek Hradil, Filip Hradil, Adéla Ondráková, Kateřina Mullerová, Barbora Sedláková, Iva Šmardová, Adam Ťupa, Rostislav Janíček 02:16,86
8x100 Lucie Lorencová, Marek Tachir, Ester Hudáková, Matyáš Havlík, Vanesa Jandourková, Adam Bureš, Milan Tomášek, Veronika Červinková 02:03,47
8x200 Marek Tachir, Marek Hradil, Rostislav Janíček, Matyáš Havlík, Iva Šmardová, Ester Hudáková, Barbora Sedláková, Lucie Lorencová 04:45,14
8x200 Veronika Červinková, Milan Tomášek, Filip Hradil, Kateřina Mullerová, Adéla Ondráková, Vanesa Jandourková, Adam Ťupa, Adam Bureš 04:44,50
Doplňkové disciplíny 5,85-1,60 5,40-1,90
7,50-1,85 6,93-1,92
2 ZŠ Velké Meziříčí, Školní 2055, Školní 2055, Velké Meziříčí 09:32,98
8x100 Sofie Fialová, Dorota Dočkalová, Natalie Bodnar, Kristýna Juhasová, Vít Jiříček, Tomáš Balga, Bohdan Přibyl, Daniel Bílek 02:28,46
8x100 Eliška Komínková, Klára Dočkalová, Amálie Milotová, Berenika Muchová, Nikos Pavlidis, Šimon Teplý, Štěpán Fiala, Ondřej Juhas 02:09,19
8x200 Sofie Fialová, Dorota Dočkalová, Daniel Bílek, Bohdan Přibyl, Eliška Komínková, Klára Dočkalová, Šimon Teplý, Štěpán Fiala 04:55,33
8x200 Vít Jiříček, Tomáš Balga, Natalie Bodnar, Kristýna Juhasová, Amálie Milotová, Berenika Muchová, Nikos Pavlidis, Ondřej Juhas 05:05,11
Doplňkové disciplíny 6,10-1,58 5,45-1,68
7,10-1,90 7,30-1,96
3 Základní škola, Oslavická 1800, Velké Meziříčí 09:47,98
8x100 Linda Hladíková, Tomáš Raus, Karolína Blaťáková, Nicolas Dvořák, Natálie Urbánková, David Cerkal, Berenika Doležalová, David Bradáč 02:29,01
8x100 Nela Wasserbauerová, Ondřej Navrátil, Marika Mašková, Filip Liška, Ester Bohmová, Šimon Katolický, Klára Havlišová, David Svoboda 02:21,11
8x200 Linda Hladíková, Berenika Doležalová, David Cerkal, Tomáš Raus, Marika Mašková, Nela Wasserbauerová, Ondřej Navrátil, Filip Liška 05:25,55
8x200 Karolína Blaťáková, Natálie Urbánková, Nicolas Dvořák, David Bradáč, Ester Bohmová, Klára Havlišová, Šimon Katolický, David Svoboda 04:57,86
Doplňkové disciplíny 3,91-1,69 5,38-1,75
8,20-1,81 6,80-2,02
DIS Základní škola, Sadová 579, Velká Bíteš
8x100
8x100
8x200
8x200
2 Havlíčkův Brod
Místo Škola Čas
1 ZŠ Lánecká Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, Světlá nad Sázavou 09:08,70
8x100 Adéla Příbrzská, Klára Švorcová, Adéla Křikavová, Lucie Vacatová, Petr Chaloupek, David Zubál, Matěj Kadlec, Jaromír Křikava 02:21,51
8x100 Markéta Chmelová, Kateřina Marková, Adéla Švorcová, Stela Sekotová, Daniel Adam, Martin Kopecký, Štěpán Hrodek, David Jiřík 02:07,31
8x200 Adéla Příbrzská, Lucie Vacatová, Petr Chaloupek, David Zubál, Markéta Chmelová, Adéla Švorcová, Štěpán Hrodek, David Jiřík 04:39,88
8x200 Klára Švorcová, Adéla Křikavová, Matěj Kadlec, Jaromír Křikava, Kateřina Marková, Stela Sekotová, Daniel Adam, Martin Kopecký 04:49,14
2 Základní škola, Nuselská 3240, Havlíčkův Brod 09:15,97
8x100 Alois Pátek, Jakub Kořínek, Vanessa Cviková, Tereza Žáková, Kristýna Vydrářová, Tereza Pazderková, Lukas Kučera, Lukáš Hušek 02:21,81
8x100 Lubomír Šantrůček, Damian Kučera, Adéla Kratochvílová, Jana Polreichová, Barbora Moravcová, Justýna Burdová, Antonín Pátek, Dominik Zrůst 02:10,38
8x200 Justýna Burdová, Barbora Moravcová, Kristýna Vydrářová, Tereza Pazderková, Lukas Kučera, Lukáš Hušek, Antonín Pátek, Dominik Zrůst 04:43,78
8x200 Lubomír Šantrůček, Damian Kučera, Alois Pátek, Jakub Kořínek, Vanessa Cviková, Tereza Žáková, Adéla Kratochvílová, Jana Polreichová 05:04,98
3 Základní škola a Mateřská škola Havlíčků Brod, Wolkerova 2941, Havlíčkův Brod 09:21,74
8x100 Adéla Karasová, Matyáš Doležal, Barbora Sedláková, Ella Truschanová, Anna Geržová, Michal Sadílek, Matts Fiala, Dominik Jirka 02:24,38
8x100 Kryštof Dostál, Tomáš Minařík, David Bruckner, Martin Palacký, Ester Šnajdrová, Tereza Sýkorová, Nikola Špinarová, Michaela Krejcarová 02:12,24
8x200 Matyáš Doležal, Michal Sadílek, Kryštof Dostál, Tomáš Minařík, Adéla Karasová, Barbora Sedláková, Ester Šnajdrová, Tereza Sýkorová 04:45,12
8x200 Matts Fiala, Dominik Jirka, David Bruckner, Martin Palacký, Ella Truschanová, Anna Geržová, Nikola Špinarová, Michaela Krajcarová 04:47,16
4 Základní škola a mateřská škola, Herálec 38, Herálec 09:32,98
8x100 Eliška Trávníčková, Elizabeth Juházsová, Darina Tošerová, Anna Dušková, Marek Vojtíšek, Tobiáš Pátek, Michal Reinisch, Šimon Novák 02:30,01
8x100 Nela Beránková, Barbora Klementová, Alena Paulíčková, Kateřina Králová, Matyáš Zezulák, Andrej Tomášik, Maxmilián Galandák, Jiří Prokop 02:10,86
8x200 Eliška Trávníčková, Elizabeth Juházsová, Marek Vojtíšek, Tobiáš Pátek, Nela Beránková, Barbora Klementová, Matyáš Zezulák, Andrej Tomášik 04:59,56
8x200 Darina Tošerová, Anna Dušková, Michal Reinisch, Šimon Novák, Alena Paulíčková, Kateřina Králová, Maxmilián Galandák, Jiří Prokop 04:52,11
5 Základní škola Přibyslav, Česká 31, Přibyslav 09:37,78
8x100 02:28,16
8x100 02:13,24
8x200 04:56,38
8x200 05:06,67
6 Základní škola a Mateřská škola Habry, V Zahradách 18, Habry 09:44,55
8x100 Eliška Dobrá, Amálie Křížová, Elena Hospodková, Karolína Tvrdá, Dominik Zadina, Jan Černý, Samuel Smetáček, Filip Holík 02:27,95
8x100 Vanesa Šotolová, Nela Svitáková, Kateřina Havlová, Natálie Bleho, Josef Karel, Marek Machota, Petr Hospodka, Martin Kafka 02:19,04
8x200 Elena Hospodková, Karolína Tvrdá, Samuel Smetáček, Filip Holík, Nela Svitáková, Natálie Bleho, Petr Hospodka, Martin Kafka 04:57,56
8x200 Eliška Dobrá, Amálie Křížová, Dominik Zadina, Jan Černý, Kateřina Havlová, Vanesa Šotolová, Josef Karel, Marek Machota 05:16,01
7 Základní škola, Komenského 234, Světlá nad Sázavou 09:50,07
8x100 02:30,84
8x100 02:16,02
8x200 05:03,21
8x200 05:12,89
3 Pelhřimov
Místo Škola Čas
1 ZŠ Kamenice nad Lipou, Vackova 125, Kamenice nad Lipou 08:53,70
8x100 Robin Přibyl, Bartoňová Natálie, Kořenský Vojtěch, Macháčková Alena, Kolář Martin, Hejmalová Valérie, Nováková Michaela, Schober Dominik 02:15,70
8x100 Filip Kutílek, Stela Chválová, Filip Brdlík, Markéta Pavlíčková, František Kuldan, Dominika Škrletová, Natálie Voráčková, Adam Hájek 02:04,50
8x200 Filip Kutílek, Natálie Voráčková, Robin Přibyl, Valérie Hejmalová, Dominika Škrletová, Dominik Schober, Michaela Nováková, Adam Hájek 04:33,50
8x200 František Kuldan, Markéta Pavlíčková, Vojtěch Kořenský, Natálie Bartoňová, Martin Kolář, Alena Macháčková, Stela Chválová, Filip Brdlík 04:50,20
Doplňkové disciplíny 5,34-1,82 6,72-1,93
7,63-1,87 7,71-1,94
2 Základní škola Pacov, Náměstí Svobody 321, Pacov 09:35,80
8x100 Vendula Šustrová, Ester Pekařová, Zuzana Bučková, Kristyna Dolejšová, Vít Loskot, Tobiáš Čech, Štěpán Hájek, Václav Kudrhalt 02:31,80
8x100 Karolína Hladíková, Lucie Kocourová, Barbora Pravečková, Petra Podhorská, Vít Čečák, Pavel Buřič, Jan Pekař, Jakub Norek 02:09,80
8x200 Jakub Norek, Pavel Buřič, Lucie Kocourová, Barbora Pravečková, Tobiáš Čech, Václav Kudrhalt, Zuzana Bučková, Kristyna Dolejšová 04:54,20
8x200 Karolína Hladíková, Petra Podhorská, Vít Čečák, Jan Pekař, Štěpán Hájek, Vít Loskot, Vendula Šustrová, Ester Pekařová 05:08,40
Doplňkové disciplíny 6,58-1,75 6,69-1,82
6,71-1,84 7,27-1,89
3 Základní škola a mateřská škola, Košetice 165 165, Košetice 09:45,70
8x100 Zuzana Rohová, Nela Rohová, Ema Plášilová, Viktorie Zelenková, Dan Šedivý, Adam Jaroš, Petr Radosta, Libor Keller 02:28,20
8x100 Veronika Kottová, Adéla Vlková, Jana Jelínková, Zuzana Kottová, Jakub Urbánek, David Kváš, Vítek Borek, Jan Holenda 02:12,00
8x200 Zuzana Rohová, Nela Rohová, Libor Keller, Dan Šedivý, Veronika Kottová, Zuzana Kottová, Jakub Urbánek, Jan Holenda 05:05,50
8x200 Ema Plášilová, Viktorie Zelenková, Adam Jaroš, Petr Radosta, Adéla Vlková, Jana Jelínková, David Kváš, Vítek Borek 05:10,80
Doplňkové disciplíny 4,46-1,70 6,62-1,68
6,64-1,96 7,17-1,97
4 ZŠ a MŠ Žirovnice, Komen ského 47, Žirovnice 10:14,90
8x100 Tereza Rosová, Jiří Buček, Ondřej Kadlec, Terezie Houšková, Veronika Vítková, Diana Doležalová, Eliáš Poláček, Marek Januška 02:42,00
8x100 Jakub Doležal, Linda Štěpničková, Tobiáš Poláček, Ema Matějková, Tomáš Matoušek, Jana Péčová, David Zýka, Lucie Slaninová 02:15,40
8x200 Jakub Doležal, Tereza Rosová, Marek Januška, Jana Péčová, Eliáš Poláček, Veronika Vítková, David Zýka, Lucie Slaninová 05:17,50
8x200 Tobiáš Poláček, Terezie Houšková, Tomáš Matoušek, Ema Matějková, Jiří Buček, Diana Doležalová, Ondřej Kadlec, Linda Štěpničková 05:26,50
Doplňkové disciplíny 3,91-1,61 5,64-1,65
8,97-1,99 6,73-1,77
DIS ZŠ Nový Rychnov, Nový Rychnov 170, Nový Rychnov
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS zš senožaty, Senozaty 184, Senozaty
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Jihlava
Místo Škola Čas
1 Základní škola Jihlava, E. Rošického 2, E. Rošického 2, Jihlava 09:11,60
8x100 Sebastian Vašků, David Ritter, Jakub Cáha, Filip Řáda, Agáta Domkářová, Nikol Zamrazilová, Kamila Horká, Julie Dostálová 02:21,70
8x100 Veronika Coufalová, Ester Digrin, Daniela Heřmánková, Anna Čížková, Jan Neubauer, Sebastian Zmrhal, Michal Bína, Jan Doležel 02:06,26
8x200 David Ritter, Sebastian Vašků, Nikol Zamrazilová, Agáta Domkářová, Daniela Heřmánková, Jan Benedikt Doležel, Anna Čížková, Sebastian Zmrhal 04:43,64
8x200 Filip Řáda, Jakub Cáha, Julie Dostálová, Kamila Horká, Michal Bína, Veronika Coufalová, Jan Neubauer, Ester Digrin 04:50,89
2 Základní škola a mateřská škola, Vyskytná nad Jihlavou 94, Vyskytná nad Jihlavou 94 09:39,29
8x100 Adéla Zámková, Erika Pivničková, Nikita Nádvorníková, Markéta Berková, Matyáš Václavek, Milan Paseka, Michael Roubal, Matyáš Novotný 02:33,20
8x100 Julie Schwamenhoferová, Jolana Schwamenhoferová, Viktorie Pittnerová, Johana Vodová, Matěj Hrůza, Adam Vítek, Jan Čermák, Jakub Vondruška 02:18,36
8x200 Viktorie Pittnerová, Jolana Schwamenhoferová, Adéla Zámková, Erika Pivničková, Adam Vítek, Jakub Vondruška, Matyáš Václavek, Milan Paseka 04:47,73
8x200 Julie Schwamenhoferová, Johana Vodová, Markéta Berková, Nikita Nádvorníková, Jan Čermák, Matěj Hrůza, Michael Roubal, Matyáš Novotný 05:25,06
3 Základní škola a mateřská škola, Školní 725, Brtnice 09:41,88
8x100 Monika Bastlová, Tereza Kružíková, Natálie Mácová, Josefína Navrátilová, Ondřej Prskavec, Daniel Mikulčík, Antonín Zajíček, Filip Minář 02:37,48
8x100 Dorota Pešová, Simona Nováková, Lea Vilímová, Ema Šmardová, Matěj Pospíchal, Šimon Pavelka, Michal Vrzáček, Alois Vidlák 02:10,92
8x200 Matěj Pospíchal, Šimon Pavelka, Dorota Pešová, Simona Nováková, Ondřej Prskavec, Daniel Mikulčík, Monika Bastlová, Tereza Kružíková 04:53,48
8x200 Michal Vrzáčej, Alois Vidlák, Lea Vilímová, Ema Šmardová, Antonín Zajíček, Filip Minář, Natálie Mácová, Josefína Navrátilová 05:16,51
4 Základní škola T.G. Masaryka, Žižkova 50, Jihlava 09:43,13
8x100 Adéla Hudečkova, Vendula Schwarzová, Filip Žahourek, Jolana Šlejtrová, Tobiáš Merhaut, Ester Němcová, Lukas Grubauer, Jakub Šancl 02:32,67
8x100 Veronika Láníková, Zuzana Brodinová, Markéta Höfstetrová, Jakub Habermann, Julie Nováková, Matěj Žahourek, Šimon Ondruš, Vojtěch Schwarz 02:17,92
8x200 Jakub Šancl, Jolana Šlejtrová, Filip Žahourek, Ester Němcová, Julie Nováková, Veronika Láníková, Šimon Ondruš, Vojtěch Schwarz 04:52,54
8x200 Vendula Schwarzová, Adéla Hudečková, Tobiáš Merhaut, Matěj Žahourek, Zuzana Brodinová, Lukas Grubauer, Markéta Höfstetrová, Jakub Habermann 05:20,80
5 ZŠ Polná, Poděbradova 79, Polná 09:51,70
8x100 Jáchym Jaroš, Jan Matula, Jakub Kaplan, Lukáš Bártík, Monika Švecová, Monika Švecová, Lenka Matulová, Tereza Švecová 02:32,20
8x100 Daniel Havlíček, Ondřej Loub, Matěj Neubauer, Daniel Polívka, Justýna Frolíková, Klára Doupovcová, Klára Kořánová, Julie Štěpánková 02:22,86
8x200 Monika Švecová, Monika Švecová, Jáchym Jaroš, Jan Matula, Daniel Havlíček, Ondřej Loub, Justýna Frolíková, Klára Doupovcová 04:56,64
8x200 Lenka Matulová, Tereza Švecová, Jakub Kaplan, Lukáš Bártík, Klára Kořánová, Julie Štěpánková, Matěj Neubauer, Daniel Polívka 05:14,01
6 Základní škola a Mateřská škola, Zhoř 102, Zhoř 09:52,10
8x100 Kristýna Parůžková, Veronika Krejčová, Klára Mutlová, Tereza Kunstová, Josef Koumar, Šimon Boháček, Adam Klimeš, Mára Vítek 02:28,73
8x100 Natálie Příhodová, Anna Chlupáčková, Barbora Koukalová, Eva Vítková, Štěpán Boháček, Ondra Kašík, Martin Konečný, Dominik Konečný 02:22,29
8x200 Veronika Krejčová, Tereza Kunstová, Adam Klimeš, Mára Vítek, Barbora Koukalová, Eva Vítková, Martin Konečný, Dominik Konečný 05:01,08
8x200 Kristýna Parůžková, Klára Mutlová, Josef Koumar, Šimon Boháček, Natálie Příhodová, Anna Chlupáčková, Ondra Kašík, Štěpán Boháček 05:27,92
7 Základní škola, Seifertova 1426, Jihlava 09:56,22
8x100 Adam Zadina, Pavla Marešová, Filip Lazorišák, Elena Vachovcová, Laura Janikovičová, Matouš Novák, Petr Procházka, Adéla Šímová 02:29,70
8x100 Jan Chalupa, Klára Bakusová, Tomáš Málek, Adéla Kalábová, Darek Hlaváčik, Lucie Sigmundová, Petr Čápek, Adéla Nováková 02:20,01
8x200 Adam Zadina, Pavla Marešová, Filip Lazorišák, Elena Vachovcová, Laura Janikovičová, Matouš Novák, Petr Procházka, Adéla Šímová 05:06,51
8x200 Jan Chalupa, Klára Bakusová, Tomáš Málek, Adéla Kalábová, Darek Hlaváčik, Lucie Sigmundová, Petr Čápek, Adéla Nováková 05:17,09
8 ZŠ a MŠ Větrný Jeníkov, příspěvková organizace, Kosmákova 171, Jihlava 10:07,60
8x100 Michaela Huďová, Kristian Lisa, Lucie Štefková, Jakub Zadražil, Pavlína Lacková, Jakub Procházka, Tereza Váchová, Jakub Zatloukal 02:34,54
8x100 Adéla Němcová, Matyáš Vrána, Daniela Frantálová, Matěj Novák, Kateřina Váchová, Jan Řehoř, Barbora Brtnická, Václav Holzbauer 02:22,86
8x200 Michaela Huďová, Jakub Procházka, Tereza Váchová, Jakub Zatloukal, Adéla Němcová, Jan Řehoř, Barbora Brtnická, Václav Holzbauer 05:10,20
8x200 Lucie Štefková, Kristián Lisa, Pavlína Lacková, Jakub Zadražil, Kateřina Váchová, Matyáš Vrána, Daniela Frantálová, Matěj Novák 05:29,77
9 ZŠ Třešť, Josefa Hory 1050 31, Třešť 10:18,01
8x100 Jaroslava Hudziecková, Petra Smetanová, Justýna Krausová, Drahoslava Kohoutová, Lukáš Brychta, Prokop Hynk, Daniel Rodek, David Fraj 02:41,61
8x100 Radka Králová, Vendula Marešová, Jana Pražská, Barbora Hinková, Matyáš Novotný, Kryštof Zažímal, Jan Brychta, Radek Pustina 02:21,89
8x200 Petra Smetanová, Justýna Krausová, Lukáš Brychta, David Fraj, Barbora Hinková, Vendula Marešová, Matyáš Novotný, Jan Brychta 05:14,51
8x200 Jaroslava Hudziecková, Drahoslava Kohoutová, Prokop Hynk, Daniel Rodek, Radka Králová, Jana Pražská, Kryštof Zažímal, Radek Pustina 05:26,29
5 Třebíč
Místo Škola Čas
1 ZŠ Třebíč Benešova, Benešova 585, Třebíč 09:17,09
8x100 Aneta Chaloupková, Natálie Poláková, Petra Langrová, Hana Zachová, Jakub Košťál, Matyáš Večeřa, Andreas Schneebaum, Patrik Lukš 02:24,67
8x100 Veronika Zeibertová, Monika Věžníková, Natálie Prokešová, Anna Kremláčková, Martin Zeibert, Michal Tušer, Tomáš Zima, Adam Mastný 02:11,64
8x200 Aneta Chaloupková, Natálie Poláková, Jakub Košťál, Matyáš Večeřa, Veronika Zeibertová, Monika Věžníková, Adam Mastný, Tomáš Zima 04:40,78
8x200 Petra Langrová, Hana Zachová, Andreas Schneebaum, Patrik Lukš, Natálie Prokešová, Anna Kremláčková, Martin Zeibert, Michal Tušer 05:05,39
Doplňkové disciplíny trojboj 50-dálka-míček
Krontorádová 1710
Rambousek 1823
2 ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích, Na Kopcích 342, Třebíč 09:28,00
8x100 Viktor Řezníček, Daniel Neméth, Kristýna Chromá, Kateřina Zerzánková, Adéla Havlenová, Kateřina Bartošová, David Polák, Alex Veselý 02:29,17
8x100 Jan Urbánek, Jakub Holík, Patricie Svobodová, Denisa Axmanová, Anna Zedníčková, Kristýna Klára Kuchaříková, Tomáš Vomela, Matyáš Tomek 02:13,06
8x200 Viktor Řezníček, Daniel Neméth, Kristýna Chromá, Kateřina Zerzánková, Anna Zedníčková, Kristýna Klára Kuchaříková, Tomáš Vomela, Matyáš Tomek 04:45,77
8x200 Jan Urbánek, Jakub Holík, Patricie Svobodová, Denisa Axmanová, Adéla Havlenová, Kateřina Bartošová, David Polák, Alex Veselý 05:00,98
Doplňkové disciplíny trojboj 50-dálka-míček
Kuchaříková 1516
Vomela 1773
3 Základní škola TGM Třebíč, Komenského nám. 61, Třebíč 09:33,03
8x100 Maria Mojdlová, Zita Čurdová, Lucie Vávrová, Natálie Krátká, Vojtěch Cízl, Dominik Tománek, Pavel Kašpárek, Martin Veleba 02:26,92
8x100 Bibiana Chromá, Kristýna Neumanová, Marie Svobodová, Světlana Rojková, Pavel Peroutka, Adam Beneš, Marek Rymeš, Marek Teplan 02:09,71
8x200 Maria Mojdlová, Zita Čurdová, Kristýna Neumanová, Bibiana Chromá, Vojtěch Cízl, Dominik Tománek, Pavel Peroutka, Adam Beneš 04:56,40
8x200 Lucie Vávrová, Natálie Krátká, Pavel Kašpárek, Martin Veleba, Marie Svobodová, Světlana Rojková, Marek Rymeš, Marek Teplan 04:56,72
Doplňkové disciplíny trojboj 50-dálka-míček
Neumanová 1700
Peroutka 1960
4 ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44, Třebíč 09:48,14
8x100 Eva Berounová, Nikola Janůfková, Tereza Pavlíková, Adriana Švaříčková, Lukáš Čermák, Dominik Smíšek, Samuel Kij, Adam Pařil 02:30,26
8x100 Kateřina Kučerová, Vendula Bobková, Viktorie Šimková, Nela Benáčková, Filip Benáček, Filip Heřman, Vilém Zušťák, Tomáš Podlešák 02:21,50
8x200 Vilém Zušťák, Tomáš Podlešák, Lukáš Čermák, Dominik Smíšek, Eva Berounová, Nikola Janůfková, Kateřina Kučerová, Bobková Vendula 04:56,38
8x200 Filip Benáček, Filip Heřman, Samuel Kij, Adam Pařil, Tereza Pavlíková, Adriana Švaříčková, Viktorie Šimková, Nela Benáčková 05:12,70
Doplňkové disciplíny trojboj 50-dálka-míček
Kučerová 1191
Zušťák 1671
5 Základní škola Okříšky, J. A. Komenského 87, Okříšky 09:50,21
8x100 Jaroslav Kružík, Denis Plavec, Tereza Bártíková, Klára Ampapová, Jakub Svoboda, Ema Zelená, Sylvie Horká, Šimon Vybíral 02:41,37
8x100 Anna Kučeríková, Patrik Dračka, František Brabec, Sabina Divišová, Vanessa Vošmerová, Petr Pečta, Pavla Kružíková, Rostislav Blažek 02:14,74
8x200 Jaroslav Kružík, Anna Kučeríková, Šimon Vybíral, Tereza Bártíková, Rostislav Blažek, Patrik Dračka, Sylvie Horká, Vanessa Vošmerová 04:54,10
8x200 Pavla Kružíková, Sabina Divišová, Petr Pečta, Denis Plavec, Ema Zelená, Jakub Svoboda, František Brabec, Klára Ampapová 05:29,68
Doplňkové disciplíny trojboj 50-dálka-míček
Kučeríková 2037
Kružík 1422
6 Základní škola Jemnice, Náměstí Svobody 88, Jemnice 09:56,32
8x100 Stefanie Dirdová, Daniela Kubešová, Marie Sedláčková, Julie Smetanová, Matyáš Bouda, Jan Dirda, Jakub Neshyba, Vojtěch Pecha 02:36,45
8x100 Petra Králíková, Anna Nekulová, Vendula Svobodová, Kristýna Macálková, Radek Babák, Jan Václavek, Theodorik Seitl, Jan Krejčí 02:16,86
8x200 Petra Králíková, Kristýna Macálková, Jan Krejčí, Theodorik Seitl, Stefanie Dirdová, Julie Smetanová, Matyáš Bouda, Jan Dirda 05:03,01
8x200 Anna Nekulová, Vendula Svobodová, Radek Babák, Jan Václavek, Daniela Kubešová, Marie Sedláčková, Jakub Neshyba, Vojtěch Pecha 05:24,11
Doplňkové disciplíny trojboj 50-dálka-míček
Králíková 1501
Krejčí 1554
7 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53, Komenského 53, Náměšť nad Oslavou 09:59,18
8x100 Vojtěch Nováček, Malý Matěj, Dominik Rous, Martin Čada, Karolína Holá, Nikola Řeháčková, Monika Krotká, Elena Nováčková 02:36,32
8x100 Nela Michnová, Karolína Vondrová, Kamila Havránková, Kateřina Vondrušková, Petr Kijonka, Baláž Vojtěch, Vojtěch Holý, Matyáš Brym 02:17,77
8x200 Karolína Vondrová, Kateřina Vondrušková, Monika Krotká, Nikola Řeháčková, Petr Kijonka, Matyáš Brym, Dominik Rous, Martin Čada 05:05,09
8x200 Nela Michnová, Kamila Havránková, Vojtěch Holý, Baláž Vojtěch, Karolína Holá, Elena Nováčková, Vojtěch Nováček, Matěj Malý
Doplňkové disciplíny trojboj 50-dálka-míček
Michnová 1255
Kijonka 1819
8 Základní škola Hrotovice, F.B. Zvěřiny 221, Hrotovice 10:02,91
8x100 Mrlák Nikolas, Denemarek Pavel, Fialová Lucie, Grossová Klára, Hanák Viktor, Jiříčková Lucie, Kos Hubert, Věžníková Veronika 02:35,07
8x100 Eliášová Zuzana, Pohanková Marie, Slatinský Jiří, Veškrna Milan, Hájek Mikuláš, Mitysková Jolana, Pelikánová Leona, Vala Filip 02:15,51
8x200 Hanák Viktor, Kos Hubert, Jiříčková Lucie, Věžníková Veronika, Hájek Mikuláš, Vala Filip, Pohanková Marie, Mitysková Jolana 05:12,33
8x200 Mrlák Nikolas, Denemarek Pavel, Fialová Lucie, Grossová Klára, Eliášová Zuzana, Slatinský Jiří, Veškrna Milan, Pelikánová Leona 05:19,66
9 ZŠ L. S. Rudíkov, Rudíkov 167, Rudíkov 10:33,77
8x100 Kryštof Jiříček, Vojtěch Dvořák, Vojtěch Doležal, Uram Jaroslav, Eliška Pospíšilová, Sára Benáčková, Natálie Mejzlíková, Nikola Nekudová 02:38,06
8x100 Matyáš Hnízdil, Štveráček Ondřej, Doležal Tomáš, Špaček Ondřej, Monika Nahodilová, Natálie Trnková, Eliška Uchytilová, Eliška Šabacká 02:31,25
8x200 Kryštof Jiříček, Vojtěch Doležal, Eliška Pospíšilová, Natálie Mejzlíková, Matyáš Hnízdil, Doležal Tomáš, Monika Nahodilová, Natálie Trnková 05:24,46
8x200 ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne
Doplňkové disciplíny trojboj 50-dálka-míček
Trnková 722
Doležal 1435

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 ZŠ Kamenice nad Lipou, Vackova 125, Kamenice nad Lipou 08:42,37
8x100 Robin Přibyl, Bartoňová Natálie, Kořenský Vojtěch, Macháčková Alena, Kolář Martin, Hejmalová Valérie, Nováková Michaela, Schober Dominik 02:12,83
8x100 Filip Kutílek, Stela Chválová, Filip Brdlík, Markéta Pavlíčková, František Kuldan, Dominika Škrletová, Natálie Voráčková, Adam Hájek 02:05,28
8x200 Filip Kutílek, Natálie Voráčková, Robin Přibyl, Valérie Hejmalová, Dominika Škrletová, Dominik Schober, Michaela Nováková, Adam Hájek 04:24,26
8x200 František Kuldan, Markéta Pavlíčková, Vojtěch Kořenský, Natálie Bartoňová, Martin Kolář, Alena Macháčková, Stela Chválová, Filip Brdlík 04:42,41
Doplňkové disciplíny mladší medicinbal: Hejmalová 6,10, Kolář 5,00
mladší dálka: Hejmalová 1,75, Kořenský 1,60
starší medicinbal: Škrletová 7,90, Brdlík 7,50
starší dálka: Chválová 1,85, Kutílek 2,00
2 ZŠ Nové Město na Moravě, Leandra Čecha 860, Nové Město na Moravě 08:50,25
8x100 Marek Hradil, Adam Ťupa, Veronika Kozárová, Karolína Smetanová, Adéla Ondráková, Kateřina Mullerová, Filip Hradil, Rostislav Janíček 02:17,77
8x100 Jakub Hájek, Lucie Lorencová, Ester Hudáková, Kateřina Malušková, Vanesa Jandourková, Milan Tomášek, Adam Bureš, Marek Tachir 02:04,11
8x200 Jakub Hájek, Marek Tachir, Marek Hradil, Rostislav Janíček, Andéla Ondráková, Kateřina Mullerová, Lucie Lorencová, Kateřina Malušková 04:28,37
8x200 Ester Hudáková, Vanesa Jandourková, Karolína Smetanová, Veronika Kozárová, Adam Ťupa, Filip Hradil, Milan Tomášek, Adam Bureš 04:45,16
3 Základní škola Jihlava, E. Rošického 2, E. Rošického 2, Jihlava 08:59,49
8x100 Sebastian Vašků, David Ritter, Jakub Cáha, Filip Řáda, Agáta Domkářová, Nikol Zamrazilová, Kamila Horká, Julie Dostálová 02:21,71
8x100 Veronika Coufalová, Ester Digrin, Daniela Heřmánková, Anna Čížková, Jan Neubauer, Sebastian Zmrhal, Michal Bína, Jan Benedikt Doležel 02:06,50
8x200 Filip Řáda, Sebastian Vašků, Julie Dostálová, Nikol Zamrazilová, Daniela Heřmánková, Jan Benedikt Doležel, Anna Čížková, Sebastian Zmrhal 04:31,28
8x200 David Ritter, Jakub Cáha, Agáta Domkářová, Kamila Horká, Michal Bína, Veronika Coufalová, Jan Neubauer, Ester Digrin 04:51,23
4 ZŠ a MŠ Třebíč, Na Kopcích, Na Kopcích 342, Třebíč 09:08,56
8x100 Viktor Řezníček, Daniel Neméth, Kristýna Chromá, Leontýna Všetečková, Adéla Havlenová, Kateřina Bartošová, David Polák, Alex Veselý 02:16,65
8x100 Jan Urbánek, Jakub Holík, Patricie Svobodová, Denisa Axmanová, Anna Zedníčková, Kristýna Klára Kuchaříková, Tomáš Vomela, Matyáš Tomek 02:11,51
8x200 Viktor Řezníček, Daniel Neméth, Kristýna Chromá, Leontýna Všetečková, Anna Zedníčková, Kristýna Klára Kuchaříková, Tomáš Vomela, Matyáš Tomek 04:40,40
8x200 Jan Urbánek, Jakub Holík, Patricie Svobodová, Denisa Axmanová, Adéla Havlenová, Kateřina Bartošová, David Polák, Alex Veselý 04:56,03
Doplňkové disciplíny mladší medicinbal: Chromá 5,50, Polák 4,50
starší medicinbal: Zedníčková 6,50, Holík 6,60
5 ZŠ Lánecká Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, Světlá nad Sázavou 09:10,58
8x100 Adéla Příbrská, Klára Švorcová, Adéla Křikavová, Lucie Vacatová, Petr Chaloupek, David Zubál, Jakub Zeman, Jaromír Křikava 02:18,49
8x100 Markéta Chmelová, Kateřina Marková, Adéla Švorcová, Stela Sekotová, Lukáš Votava, Martin Kopecký, Štěpán Hrodek, David Jiřík 02:09,85
8x200 Adéla Příbrská, Lucie Vacatová, Petr Chaloupek, David Zubál, Markéta Chmelová, Adéla Švorcová, Štěpán Hrodek, David Jiřík 04:42,24
8x200 Klára Švorcová, Adéla Křikavová, Jakub Zeman, Jaromír Křikava, Kateřina Marková, Stela Sekotová, Lukáš Votava, Martin Kopecký 04:52,43
Doplňkové disciplíny mladší medicinbal: Křikavová 5,00, Zubál 6,10
starší medicinbal: Chmelová 5,00
6 ZŠ Třebíč Benešova, Benešova 585, Třebíč 09:14,76
8x100 Hana Zachová, Aneta Chaloupková, Markéta Radvanová, Natálie Poláková, Jakub Košťál, Matyáš Večeřa, Filip Dvořák, Andreas Schneebaum 02:22,77
8x100 Sára Krontorádová, Ella Melicharová, Kristýna Radvanová, Monika Věžníková, Adam Mastný, Tomáš Daniel, Tomáš Dokulil, Martin Zeibert 02:14,60
8x200 Aneta Chaloupková, Hana ZachováHana, Jakub Košťál, Matyáš Večeřa, Sára Krontorádová, Ella Melicharová, Adam Mastný, Tomáš Daniel 04:37,39
8x200 Markéta Radvanová, Natálie Poláková, Andreas Schneebaum, Filip Dvořák, Kristýna Radvanová, Monika Věžníková, Martin Zeibert, Tomáš Dokulil 04:43,75
7 Základní škola TGM Třebíč, Komenského nám. 61, Třebíč 09:22,11
8x100 Maria Mojdlová, Zita Čurdová, Lucie Vávrová, Natálie Krátká, Vojtěch Cízl, Dominik Tománek, Pavel Kašpárek, Martin Veleba 02:31,56
8x100 Bibiana Chromá, Kristýna Neumanová, Marie Svobodová, Světlana Rojková, Pavel Peroutka, Adam Beneš, Marek Rymeš, Marek Teplan 02:07,74
8x200 Maria Mojdlová, Zita Čurdová, Kristýna Neumanová, Bibiana Chromá, Vojtěch Cízl, Dominik Tománek, Pavel Peroutka, Adam Beneš 04:42,81
8x200 Lucie Vávrová, Natálie Krátká, Pavel Kašpárek, Martin Veleba, Marie Svobodová, Světlana Rojková, Marek Rymeš, Marek Teplan 04:59,32
8 ZŠ a MŠ Vyskytná nad Jihlavou, Vyskytná nad Jihlavou 94, Vyskytná nad Jihlavou 09:22,44
8x100 Adéla Zámková, Erika Pivničková, Nikita Nádvorníková, Markéta Berková, Matyáš Václavek, Milan Paseka, Michael Roubal, Matyáš Novotný 02:26,51
8x100 Julie Schwamenhoferová, Jolana Schwamenhoferová, Viktorie Pittnerová, Johana Vodová, Matěj Hrůza, Adam Vítek, Jan Čermák, Jakub Vondruška 02:14,01
8x200 Viktorie Pittnerová, Jolana Schwamenhoferová, Adéla Zámková, Erika Pivničková, Adam Vítek, Jakub Vondruška, Matyáš Václavek, Michael Roubal 04:41,92
8x200 Julie Schwamenhoferová, Johana Vodová, Markéta Berková, Nikita Nádvorníková, Jan Čermák, Matěj Hrůza, Milan Paseka, Matyáš Novotný 05:29,79
Doplňkové disciplíny mladší medicinbal: Pivničková 7,20, Novotný 7,40
mladší dálka: Pivničková 1,80, Václavek 1,95
starší medicinbal: Pittnerová 7,50, Čermák 7,50
starší dálka: Pittnerová 1,75, Čermák 1,95
9 ZŠ a MŠ Herálec, Herálec 38, Herálec 09:30,00
8x100 Eliška Trávníčková, Elizabeth Juházsová, Darina Tošerová, Anna Dušková, Marek Vojtíšek, Tobiáš Pátek, Michal Reinisch, Šimon Novák 02:28,38
8x100 Nela Beránková, Barbora Klementová, Alena Paulíčková, Kateřina Králová, Matyáš Zezulák, Andrej Tomášik, Maxmilián Galandák, Jiří Prokop 02:12,14
8x200 Eliška Trávníčková, Elizabeth Juházsová, Marek Vojtíšek, Tobiáš Pátek, Nela Beránková, Barbora Klementová, Matyáš Zezulák, Andrej Tomášik 05:02,29
8x200 Darina Tošerová, Anna Dušková, Michal Reinisch, Šimon Novák, Alena Paulíčková, Kateřina Králová, Maxmilián Galandák, Jiří Prokop 04:49,48
Doplňkové disciplíny mladší medicinbal: Trávníčková 7,00, Pátek 4,80
starší medicinbal: Beránková 8,40, Zezulák 7,30
10 ZŠ Velké Meziříčí, Školní 2055, Školní 2055, Velké Meziříčí 09:30,32
8x100 Sofie Fialová, Dorota Dočkalová, Natalie Bodnar, Kristýna Juhasová, Vít Jiříček, Tomáš Balga, Bohdan Přibyl, Daniel Bílek 02:22,78
8x100 Eliška Komínková, Natálie Palečková, Amálie Milotová, Bára Šteflová, Štěpán Holub, Ondřej Juhas, Štěpán Fiala, Šimon Teplý 02:10,83
8x200 Sofie Fialová, Natalie Bodnar, Daniel Bílek, Vít Jiříček, Eliška Komínková, Bára Šteflová, Šimon Teplý, Štěpán Fiala 04:56,71
8x200 Bohdan Přibyl, Tomáš Balga, Dorota Dočkalová, Kristýna Juhasová, Amálie Milotová, Natálie Palečková, Štěpán Holub, Ondřej Juhas 04:58,09
Doplňkové disciplíny mladší medicinbal: Bodnar 6,60, Bílek 5,10
mladší dálka. Bodnar 1,50, Přibyl 1,65
starší medicinbal: Fiala 7,20
starší dálka: Juhas 1,90
11 ZŠ T.G.M, Jihlava, Žižkova 50, Jihlava 09:33,51
8x100 Adéla Hudečkova, Vendula Schwarzová, Filip Žahourek, Jolana Šlejtrová, Tobiáš Merhaut, Ester Němcová, Lukas Grubauer, Jakub Šancl 02:29,12
8x100 Veronika Láníková, Zuzana Brodinová, Markéta Höfstetrová, Jakub Habermann, Julie Nováková, Matěj Žahourek, Šimon Ondruš, Vojtěch Schwarz 02:13,08
8x200 Jakub Šancl, Jolana Šlejtrová, Filip Žahourek, Ester Němcová, Julie Nováková, Veronika Láníková, Šimon Ondruš, Vojtěch Schwarz 04:51,31
8x200 Vendula Schwarzová, Adéla Hudečková, Tobiáš Merhaut, Matěj Žahourek, Zuzana Brodinová, Lukas Grubauer, Markéta Höfstetrová, Jakub Habermann 05:07,80
Doplňkové disciplíny mladší medicinbal: Hudečková 5,50, Šancl 5,50
mladší dálka: Němcová 1,60, Šancl 1,72
starší medicinbal: Brodinová 6,20, Žahourek 6,10
starší dálka: Nováková 1,80, Schwarz 1,90
12 ZŠ Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44, Třebíč 09:37,03
8x100 Eva Berounová, Nikola Janůfková, Tereza Pavlíková, Adriana Švaříčková, Lukáš Čermák, Dominik Smíšek, Samuel Kij, Adam Pařil 02:26,04
8x100 Kateřina Kučerová, Vendula Bobková, Viktorie Šimková, Nela Benáčková, Filip Benáček, Filip Heřman, Vilém Zušťák, Tomáš Podlešák 02:20,86
8x200 Vilém Zušťák, Tomáš Podlešák, Lukáš Čermák, Dominik Smíšek, Eva Berounová, Nikola Janůfková, Kateřina Kučerová, Bobková Vendula 04:50,13
8x200 Filip Benáček, Filip Heřman, Samuel Kij, Adam Pařil, Tereza Pavlíková, Adriana Švaříčková, Viktorie Šimková, Nela Benáčková 05:13,59
Doplňkové disciplíny mladší dálka: Janůfková 1,55, Smíšek 1,60
starší medicinbal: Benáčková 5,90
starší dálka: Kučerová 1,75, Zušťák 1,70
13 ZŠ a MŠ Košetice, Košetice 165 165, Košetice 09:39,78
8x100 Zuzana Rohová, Nela Rohová, Ema Plášilová, Viktorie Zelenková, Dan Šedivý, Adam Jaroš, Petr Radosta, Libor Keller 02:28,70
8x100 Zuzana Kottová, Adéla Vlková, Jana Jelínková, Adéla Vovsová, Matyáš Hrabánek, Štěpán Kupsa, Vojta Beneš, Jakub Urbánek 02:16,12
8x200 Zuzana Rohová, Nela Rohová, Libor Keller, Adam Jaroš, Jana Jelínková, Zuzana Kottová, Vojta Beneš, Jakub Urbánek 04:54,96
8x200 Ema Plášilová, Viktorie Zelenková, Dan Šedivý, Petr Radosta, Adéla Vlková, Adéla Vovsová, Matyáš Hrabánek, Štěpán Kupsa 05:11,16
Doplňkové disciplíny mladší medicinbal: Plášilová 4,10, Radosta 6,10
mladší dálka: Plášilová 1,40, Keller 1,58
starší medicinbal: Vlková 6,60, Hrabánek 8,10
starší dálka Vlková 1,85, Urbánek 1,65
14 Základní škola Pacov, Náměstí Svobody 321, Pacov 09:40,19
8x100 Vendula Šustrová, Ester Pekařová, Zuzana Bučková, Kristyna Dolejšová, Vít Loskot, Tobiáš Čech, Štěpán Hájek, Lukáš Tenkl 02:32,04
8x100 Karolína Hladíková, Lucie Kocourová, Valentina Komárková, Petra Podhorská, Vít Čečák, Pavel Buřič, Jan Pekař, Jakub Norek 02:11,65
8x200 Jakub Norek, Pavel Buřič, Lucie Kocourová, Valentina Komárková, Tobiáš Čech, Lukáš Tenkl, Zuzana Bučková, Kristyna Dolejšová 04:56,50
8x200 Karolína Hladíková, Petra Podhorská, Vít Čečák, Jan Pekař, Štěpán Hájek, Vít Loskot, Vendula Šustrová, Ester Pekařová 05:09,44
Doplňkové disciplíny mladší dálka: Pekařová 1,65, Loskot 1,50
starší dálka: Hladíková 1,75, Pekař 1,70