Výsledková listina 2022


Kraj Hlavní město Praha

Okresní kola

  okres
1 Praha 2,5,6,12,13,16,17
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Mládí 135, Praha 5 - Stodůlky 12:03,15
8x100 Kristýna Novotná, Robin Mužík, Jorika Bukvajová, Jáchym Švejdar, Marína Chobotová, Jakub Hrubý, Barbora Špíšková, Ondřej Slepička 03:09,05
8x100 Laura Šilhánek, Štěpán Vlček, Adéla Julie Pavlátová, Benjamin Chobot, Vilma Malečková, Jakub Loskot, Simona Balíčková, Jakub Jan Uherek 02:42,22
8x200 Kristýna Novotná, Jakub Jan Uherek, Barbora Špíšková, Jakub Loskot, Vilma Malečková, Jakub Hrubý, Slepička Ondřej, Simona Balíčková 06:11,88
8x200 Laura Šilhánek, Robin Mužík, Marína Chobotová, Benjamin Chobot, Jorika Bukvajová, Adéla Julie Pavlátová, Jáchym Švejdar, Štěpán Vlček 06:30,44
Doplňkové disciplíny 8
2 ZŠ PRAHA - RADOTÍN, Loučanská 1112, Praha 5 12:06,46
8x100 Tomáš Matlocha, Antonín Čupita, Alena Dusová, Veronika Klemová, Sára Doleželová, Adéla Junger, Štěpán Kult, Filip Vávra 03:10,15
8x100 Filip Severa, Artěmij Novikov, Eliška Blažková, Ema Vojtová, Adéla Roubíčková, Veronika Úlehlová, Jonáš Kunášek, Matěj Cmíral 02:45,25
8x200 Filip Severa, Eliška Blažková, Alena Dusová, Adéla Junger, Antonín Čupita, Štěpán Kult, Ema Vojtová, Jonáš Kunášek 06:11,06
8x200 Artěmij Novikov, Adéla Roubíčková, Veronika Klemová, Sára Doleželová, Filip Vávra, Tomáš Matlocha, Veronika Úlehlová, Matěj Cmíral 06:21,00
Doplňkové disciplíny 9
3 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Šantrochova 2, Praha 6 - Břevnov 12:08,44
8x100 Tamara Gajdziková, Elizabeth Teplukhina, Nora Pohlová, Sofia Vosátková, Jakub Bažant, Samuel Adam Bouchal, Maxmilián Pos, Hynek Schaumann 03:07,84
8x100 Sofia Teplukhina, Terezie Doleželová, Anna Krausová, Eliška Sedláčková, Matyáš Holub, Daniel Rada, Marek Rada, Matyáš Peleška 02:48,16
8x200 Nora Pohlová, Sofia Vosátková, Maxmilián Pos, Hynek Schaumann, Sofia Teplukhina, Terezie Doleželová, Daniel Rada, Matyáš Peleška 06:12,44
8x200 Tamara Gajdziková, Elizabeth Teplukhina, Jakub Bažant, Samuel Adam Bouchal, Anna Krausová, Eliška Sedláčková, Matyáš Holub, Marek Rada 06:44,41
Doplňkové disciplíny 5
4 Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky 12:08,85
8x100 Daniela Novotná, Sophia Fishchuk, Iryna Tomashko, Oliver Georgiev, David Pelikán, Pavel Vik, Tomáš Forejt, Magdalena Ulrychová 03:04,19
8x100 Laura Mullerová, Lucie Mullerová, Tereza Navrátilová, Johana Diabelková, Adam Hrabě, Jakub Kraic, Matyáš Plhal, Adam Křovák 02:42,50
8x200 Laura Mullerová, Lucie Mullerová, Adam Hrabě, Jakub Kraic, Oliver Georgiev, Tomáš Forejt, Daniela Novotná, Iryna Tomashko 06:23,28
8x200 Tereza Navrátilová, Johana Diabelková, Matyáš Plhal, Adam Křovák, David Pelikán, Pavel Vik, Magdalena Ulrychová, Sophia Fishchuk 06:22,16
Doplňkové disciplíny 3
5 Základní škola, Mohylová 1963, Praha 5 - Stodůlky 12:19,29
8x100 Benjamín Pokorný, Klára Johannová, Michaela Carbolová, Denis Galavec, Šárka Kučerová, David Kopál, Tobiáš Kot, Valentýna Kotrbová 03:12,00
8x100 Františka Nasková, Dominik Dynda, Klára Vaňková, Viktor Tyl, Filip Martynov, Kristýna Kotrbová, David Pilous, Ema Probstová 02:52,13
8x200 Benjamín Pokorný, Michaela Carbolová, Denis Galavec, Ema Probstová, Dominik Dynda, Filip Martynov, Kristýna Kotrbová, Valentýna Kotrbová 06:15,16
8x200 Tobiáš Kot, Šárka Kučerová, David Kopál, Klára Johannová, Viktor Tyl, Klára Vaňková, David Pilous, Františka Nasková 06:47,41
Doplňkové disciplíny 6
6 ZŠ Podbělohorská, Podbělohorská 26, Praha 5 12:31,94
8x100 Gothard Tobias, Smida Matěj, Žižkovský Daniel, Štefan Václav, Rybová Anna, Gabla Sabrina, Nitschová Magda, Krutská Ellen 03:18,29
8x100 Matějka Jonáš, Zelenka Matyáš, Ryba Robin, Červinka Kryštof, Břendová Viktorie, Martináková Elen, Soukeníková Klára, Jaškówová Marie 02:40,31
8x200 Matějka Jonáš, Zelenka Matyáš, Břendová Viktorie, Soukeníková Klára, Smida Matěj, Žižkovský Daniel, Rybová Anna, Gabla Sabrina 06:33,34
8x200 Ryba Robin, Červinka Kryštof, Jaškówová Marie, Martináková Elen, Gothard Tobias, Štefan Václav, Nitschová Magda;, Krutská Ellen 06:47,09
Doplňkové disciplíny 7
7 Základní škola Mazurská, Svídnická 599, Praha 8 - Troja 12:33,41
8x100 Yezerská Kateřina, Marko Tereza, Žemličková Viktorie, Průšková Emma, Barák Jan, Kraous Matyáš, Bernard Tomáš, Lachman Šimon 03:09,03
8x100 Kliuchka Elizabeta, Kňourková Anežka, Šnajdrová Šarlota, Brodáková Rozálie, Fridrich Šimon, Slamněník Ondřej, Dobrý Matyáš, Dvořák Denis 02:51,41
8x200 Yezerská Kateřina, Žemličková Viktorie, Barák Jan, Kraous Matyáš, Kliuchka Elizabeta, Kňourková Anežka, Fridrich Šimon, Slamněník Ondřej 06:32,97
8x200 Marko Tereza, Průšková Emma, Bernard Tomáš, Lachman Šimon, Šnajdrová Šarlota, Brodáková Rozálie, Dobrý Matyáš, Dvořák Denis 06:36,09
Doplňkové disciplíny 4
8 Fakultní základní škola PedF UK, Trávníčkova 1744, Praha 12:57,13
8x100 Dumbrovská Šárka, Vurmová Beáta, Horská Karolína, Batorina Daria, Batorin Daniel, Kassl Denis, Říha Lukáš, Kolář Václav 03:19,13
8x100 Emma Permenova, Justýna Dušková, Anastasiia Kurinna, Linda Hojková, Jakub Kalina, Jakub Císl, Jakub Guzy, Novotný Tomáš 02:53,03
8x200 Dumbrovská Šárka, Vurmová Beáta, Horská Karolína, Batorina Daria, Batorin Daniel, Kassl Denis, Říha Lukáš, Kolář Václav 06:44,97
8x200 Emma Permenova, Justýna Dušková, Anastasiia Kurinna, Linda Hojková, Jakub Kalina, Jakub Císl, Jakub Guzy, Novotný Tomáš 06:51,16
Doplňkové disciplíny 2
9 Základní škola Praha 5 - Řeporyje, Od Školy 596, Praha 5 13:00,72
8x100 Johana Kočovská, Laura Jansová, Vanesa Stančíková, Sabina Böer, Matyáš Chromík, Matěj Kmoch, Jakub Pospíšil, Tomáš Merhaut 03:21,13
8x100 Daniel Kubíček, Simon Lexa, Šimon Štička, Bernard Jäger, Adéla Vránová, Naděžda Michalina, Žaneta Kotěšovská, Barbora Slavíková 03:02,78
8x200 Johana Kočovská, Laura Jansová, Jakub Pospíšil, Tomáš Merhaut, Daniel Kubíček, Simon Lexa, Adéla Vránová, Naděžda Michalina 06:36,81
8x200 Vanesa Stančíková, Sabina Böer, Matyáš Chromík, Kmoch Matěj, Šimon Štička, Bernard Jäger, Žaneta Kotěšovská, Barbora Slavíková 07:33,66
Doplňkové disciplíny 1
10 ZŠ Praha 2 Vratislavova 13, Vratislavova 13, Praha 2 13:03,55
8x100 Samuel Bocchetti, František Němeček, Jiří Staněk, Laura Škodová, Anna Šretrová, Amálie Michalčínová, Sofie Peitzová, Hugo Gill 03:25,43
8x100 Rica Vondrová, Markéta Kubíková, Gabriela Oršulová, Anežka Kolenovská, Jáchym Lebduška, Maksym Shulha, Richard Šretr, David Schafhauser 03:00,31
8x200 Markéta Kubíková, Anežka Kolenovská, Štěpán Kadera, Anna Šretrová, Sofie Peitzová, Samuel Bocchetti, Jáchym Lebduška, David Schafhauser 06:37,81
8x200 Rica Vondrová, Gabriela Oršulová, Štěpán Kadera, Matylda Kleinová, Amálie Michalčínová, Hugo Gill, Maksym Shulha, Richard Šretr 07:14,13
Doplňkové disciplíny 10
2 Praha 3,9,14,18,19,20,21
Místo Škola Čas
1 Masarykova základní škola, Polesná 1690, Praha 9 12:08,12
8x100 Jarošová jana, Procházka Jan, Jarošová Hana, Voda Tomáš, Sedláčková Anna, Kabourek Matyáš, Kuchařová Leona, Čipera Šimon 03:13,09
8x100 Pupová Eva, Protivný Tomáš, Nela Kny, Pňovský Sebastian, Tyllová Barbora, Pikna Matyáš, Chumlenová Barbora, Vrba Michal 02:46,59
8x200 Jarošová Hana, Pňovksý Sebastian, Jarošová Hana, Protivný Tomáš, Pupová Eva, Procházka Jan, Chumlenová Barbora, Vrba Michal 06:08,44
8x200 Nela Kny, Kabourek Matyáš, Sedláčková Anna, Voda Tomáš, Kuchařová Leona, Pikna Matyáš, Čipera Šimon, Tylová Barbora 06:54,06
Doplňkové disciplíny číslo 4
2 ZŠ a MŠ Praha Vinoř, Prachovická 340, Praha- Vinoř 12:43,97
8x100 Šimon Titěra, Matyáš Zadák, Týna Čtvrtečková, Ema Plichtová, Rozálie Průchová, Anna Foldýnová, Jakub Žák, Viktor Dům 03:15,00
8x100 Nela Wágnerová, Elvíra Reeva, Luisa Kurzová, Amálie Soukupová, Jakub Minha, Jakub Jůza, Filip Šulc, Oscar Press 02:56,38
8x200 Šimon Titěra, Vikrot Dům, Týna Čtvrtečková, Ema Plichotvá, Nela Wágnerová, Amálie Soukupová, Oscar Press, Jakub Minha 06:32,59
8x200 Matyáš Zadák, Jakub Žák, Rosálie Průchová, Anna Foldýnová, Luisa Kurzová, Elvíra Reeva, Filip Šulc, Jakub Jůza 07:02,69
Doplňkové disciplíny číslo 3
3 FZŠ Chodovická, Chodovická 2250, Praha 12:47,75
8x100 Richard Vogl, Vojtěch Pekárek, Tereza Jemeljanova, Šárka Benecká, Dominik Soukup, Kristýna Algeriová, Klaudie Brenkusová, Tomáš Michút 03:28,25
8x100 Vojtěch Čermák, Veronika Třešňáková, Martin Algeri, Veronika Jůzová, Vojtěch Dolanský, Karolína Nováková, Anna Seehuber, Antonín Duchoslav 02:49,50
8x200 Klaudie Brenkusová, Dominik Soukup, Kristýna Algeriová, Tomáš Mihút, Vojtěch Čermák, Karolína Nováková, Anna Seehuber, Antonín Duchoslav 06:30,00
8x200 Richard Vogl, Vojtěch Pekárek, Tereza Jemeljanova, Šárka Benecká, Veronika Třešňáková, Martin Algeri, Veronika Jůzová, Vojtěch Dolanský 06:44,41
Doplňkové disciplíny číslo 1
4 ZŠ Praha Kbely, Albrechtická 732, Praha 9 12:52,78
8x100 Adam Nebeský, Tomáš Hrouda, Matěj Kalita, Tomáš Arabasz, Tereza Brůčková, Laura Šedová, Ema Rezková, Linda Maršálová 03:10,78
8x100 Alžběta Bělohlávková, Petra Falterová, Julie Symerská, Lara Nela Kyralová, David Košarišťan, Daniel Rolenc, Martin Musialek, Vítek Arabasz 03:05,50
8x200 Tomáš Holzer, Oldřich Pavel, Tomáš Hrouda, Adam Nebeský, Gabriela Lukešová, Linda Maršálová, Tereza Brůčková, Ema Rezková 07:01,59
8x200 Brusová Barbora, Alžběta Bělohlávková, Adéla Bartošová, Lara Nela Kyralová, David Košarišťan, Daniel Rolenc, Martin Musialek, Vítek Arabasz 06:36,50
Doplňkové disciplíny číslo 5
5 Základní škola Dr. Edvarda Beneše, nám. Jiřího Berana 500, Praha 9 - Čakovice 13:07,47
8x100 Radim Beneš, Gabriela Veselá, Kristýna Řezníčková, Antonín Želinský, Barbora Mestančíková, Robin Klatt, Denisa Novotná, Hynek Masopust 03:19,72
8x100 Petr Střelka, Valerie Vančuříková, Tereza Hořicová, Jakub Hanzal, Vít Spousta, Marie Markova, Ema Jelínková, Filip Navrátil 03:04,44
8x200 Ema Jelínková, Robin Klatt, Gabriela Veselá, Antonín Želinský, Tereza Hořicová, Vít Spousta, Barbora Mestančíková, Jakub Hanzal 06:44,09
8x200 Filip Navrátil, Denisa Novotná, Marie Markova, Hynek Masopust, Valerie Vančuříková, Radim Beneš, Kristýna Řezníčková, Petr Střelka 06:43,31
Doplňkové disciplíny číslo 6
6 ZŠ Litvínovská 600, Litvínovská 600, Praha 9 13:36,74
8x100 Jan Štuj, Matyáš Ježek, Adéla Špačková, Bianca Pascali, Jan Valenta, Jakub Tymr, Viktorie Víchová, Veronika Vyhnánková 03:36,91
8x100 Andrlová Katka, Karolina Varadeva, Barbora Koláčná, Vladislav Riško, Michal Fiala, Petr Nekula, Krpatová Aneta, Jan Nohejl 03:06,20
8x200 Jan Štuj, Veronika Vyhnánková, Matyáš Ježek, Viktorie Víchová, Jakub Tymr, Jan Valenta, Bianca Pascali, Adéla Špačková 06:53,63
8x200 Jan Nohejl, Aneta Krpatová, Barbora Koláčná, Vladislav Riško, Petr Nekula, Michal Fiala, Katka Andrlová, Karolina Varadeva 99:99,99
Doplňkové disciplíny číslo 7
7 Základní škola, Ratibořická 1700, Praha 9 - Horní Počernice 14:38,79
8x100 Samuel Klement, Jakub Nohejl, Martin Brabec, Daniel Beneš, Rebeka Novotná, Sofie Doležalová, Michaela Benáková, Nicol Hárovníková 03:55,44
8x100 Šimon Bartoš, Abdulmajid Kodirov, Matěj Koucký, Michal Březina, Lucie Birošíková, Ema Brabcová, Dominika Volková, Anežka Skálová 03:02,88
8x200 Nechceme se zúčastnit, -, -, -, -, -, -, - 09:59,99
8x200 Nechceme se zúčastnit, -, -, -, -, -, -, - 07:40,47
Doplňkové disciplíny číslo 2
3 Praha 1,4,7,8,10,11,12,15,22
Místo Škola Čas
1 ZŠ Jižní IV., Jižní IV. 10, Praha 4 11:52,13
8x100 Albert Hora, Jasmína Dvořáková, Surya Saravanan, Karla Müllerová, Viktorie Čížková, Štěpán Smékal, Laura Strangmüllerová, Jan Těšitel 03:03,66
8x100 Teodor Vytiska, Daniela Komárková, Pavel Hrubeš, Tereza Hlaváčová, Magdalena Valentová, Vojtěch Čanda, Klaudie Kortánková, Michal Hrubý 02:39,42
8x200 Teodor Vytiska, Daniela Komárková, Albert Hora, Jasmína Dvořáková, Laura Strangmüllerová, Jan Těšitel, Hlaváčková Tereza, Michal Hrubý 06:09,05
8x200 Vojtěch Čanda, Magdalena Valentová, Surya Saravanan, Karla Müllerová, Viktorie Čížková, Štěpán Smékal, Klaudie Kortánková, Pavel Hrubeš 06:23,33
Doplňkové disciplíny 2
2 Základní škola Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 - Jižní Město 12:17,11
8x100 Jakub Hormann, Filip Šauer, Veronika Maršíková, Adéla Hozmanová, Tony Nguyen, Karel Tuma, Alice Kohoutová, Agáta Ranglová 03:02,86
8x100 Kryštof Čvančara, Ondřej Malhocký, Martin Havlík, Ema Tatoušková, Ondřej Potocký, Viola Mikulášová, Michaela Vlasáková, Ema Soldánová 02:56,25
8x200 Kryštof Čvančara, Ondřej Malhocký, Jakub Hormann, Ema Tatoušková, Filip Šauer, Adéla Hozmanová, Viola Mikulášová, Veronika Maršíková 06:18,00
8x200 Martin Havlík, Ondřej Potocký, Michaela Vlasáková, Ema Soldánová, Tony Nguyen, Karel Tuma, Agáta Ranglová, Alice Kohoutová 06:38,18
Doplňkové disciplíny 13
3 ZŠ s Rvj, K Milíčovu 674, Praha 4 - Háje 12:18,31
8x100 Antonín Kvasnička, Oliver Fukala, Metoděj Hlaváč, Martin Veselý, Alžběta Dvořáková, Jana Pivoňková, Beata Melicharová, Theodora Housková 03:07,00
8x100 Daniel Řezanka, David Machek, Lukáš Prachař, František Špinka, Marie Majerová, Amálie Zaňková, Ema Pařezová, Julie Havlíčková 02:53,55
8x200 Theodora Housková, Alžběta Dvořáková, Antonín Kvasnička, Metoděj Hlaváč, Marie Majerová, Julie Havlíčková, Daniel Řezanka, David Machek 06:17,76
8x200 Jana Pivońková, Beata Melicharová, Oliver Fukala, Martin Veselý, Amálie Zaňková, Ema Pařezová, Lukáš Prachař, František Špinka 06:48,15
Doplňkové disciplíny 8
4 Základní škola, Mikulova 1594, Praha 4 - Jižní Město 12:22,97
8x100 03:05,58
8x100 02:47,47
8x200 06:32,18
8x200 06:29,92
Doplňkové disciplíny 9
5 ZŠ Jitřní, Jitřní 185, Praha 4 12:24,83
8x100 Michael Šich, Jonáš Jahoda, Lenka Grmelová, Mia Šoulová, Veronika Velinská, Karolína Velinská, Patrik Šidák, Ien Sirotenko 03:08,67
8x100 Klaudie Mivaldová, Tereza Klainová, Jakub Šoula, Marek Blahník, Mark Sirotenko, Šimon Baustein, Michaela Cihelnová, Emílie Pokorná 02:50,33
8x200 Jonáš Jahoda, Patrik šidák, Veronika Velinská, Karolína Velinská, Klaudie Mivaldová, Tereza Klainová, Jakub Šoula, Mark Sirotenko 06:25,83
8x200 Ien Sirotenko, Michael Šich, Emílie Pokorná, Michaela Cihelnová, Šimon Baustein, Marek Blahník, Mia Šoulová, Lenka Grmelová 07:00,05
Doplňkové disciplíny 15
6 ZŠ V Rybníčkách, V Rybníčkách 31, Praha 10 12:32,49
8x100 Jakub Zadina, Jáchym hrouda, Šimon Bečvář, Martin Šulc, Zuzana Petříková, Lili Nguyen, Tereza Babická, Eva Kettnerová 03:06,09
8x100 Adam Kaleta, Martin Hejduk, Matěj Latka, Oliver Švec, Adriana Filipová, Karolína Filipová, Mia Křupalová, Barbora Hanušová 02:57,32
8x200 Jáchym Hrouda, Martin Šulc, Tereza Babická, Zuzana Petříková, Adam Kaleta, Oliver Švec, Adriana Filipová, Karolína Filipová 06:29,08
8x200 Jakub Zadina, Šimon Bečvář, Lili Nguyen, Eva Kettnerová, Martin Hejduk, Matěj Latka, Mia Křupalová, Barbora Hanušová 06:59,04
Doplňkové disciplíny 11
7 Základní škola, Ke Kateřinkám 1400, Praha 4 - Jižní Město 12:35,43
8x100 Kryštof Světlík, Filip Franěk, Jan Kříž, Vojtěch Lacina, Violeta Adriana Fišerová, Eliška Nová, Veronika Amálie Veselá, Eliška Hýská 03:10,35
8x100 Ondřej Kohan, Vojtěch Zelený, Jakub Schreib, Martin Pošva, Tereza Holečková, Eliška Rysová, Zuzana Kříčková, Klára Slámová 02:52,32
8x200 Violeta Adriana Fišerová, Eliška Nová, Kryštof Světlík, Filip Franěk, Tereza Holečková, Eliška Rysová, Ondřej Kohan, Jakub Schreib 06:40,95
8x200 Veronika Amálie Veselá, Eliška Hýská, Jan Kříž, Vojtěch Lacina, Zuzana Kříčková, Klára Slámová, Vojtěch Zelený, Martin Pošva 06:32,76
Doplňkové disciplíny 14
8 Základní škola, Donovalská 1684, Praha 4 - Jižní Město 12:35,48
8x100 Ondřej Kopal, Alex Ančinec, Vojtěch Popelář, Tobiáš Marek, Zuzana Žďánská, Linda Wendy Stehlíková, Soňa Treglerová, Elen Soldátová 03:05,04
8x100 Ondřej Vamberský, Emil Pawinger, Jakub Parada, Artur Ritor, Veronika Jeřábková, Nelly Pokorová, Eliška Jaroš, Adél Musilová 02:55,78
8x200 Ondřej Kopal, Vojtěch Popelář, Zuzana Žďánská, Linda Wendy Stehlíková, Ondřej Vamberský, Artur Ritor, Eliška Jaroš, Veronika Jeřábková 06:34,66
8x200 Alex Ančinec, Tobiáš Marek, Soňa Treglerová, Elen Soldátová, Emil Pawinger, Jakub Parada, Nelly Pokorová, Adéla Musilová 06:39,74
Doplňkové disciplíny 6
9 Základní škola, Pošepného náměstí 2022, Praha 4 12:35,88
8x100 jakub Stříbrský, Jan Štursa, Matšj Kouba, Jindřich Matoušek, Sára Rejnková, Andrea Hýbnerová, Anna Tranová, Gabriela Vu 03:10,09
8x100 Miroslav Šticha, Filip Gregor, Michal Toman, Martin Heldák, Kateřina Dvořáková, Tereza Nehillová, Viola Nováková, Tereza Žambochová 02:50,76
8x200 Viola Novákoví, Tereza Žambochová, Jen Štursa, Jindřich Matoušek, Martin Heldák, Miroslav Šticha, Andrea Hyblerová, Gabriela Vu 06:35,03
8x200 Anna Tranová, Jakub Stříbrský, Matěj Kouba, Kateřina Dvořáková, Tereza Nehillová, Filip Gregor, Michal Toman, Sára Rejnková 06:50,86
Doplňkové disciplíny 10
10 Základní škola Břečťanová, Břečťanová 6, Praha 10 - Zahradní Město 12:39,29
8x100 Mašínová Viktorie, Kropáčková Anežka, Voborská Anežka, Luňáčková Lenka, Šándor Filip, Kuhnel Matěj, Strobl Sebastian, Slavíček Šimon 03:06,80
8x100 Babická Adéla, Daníčková Eliška, Kotková Anna, Petrišková Vendula, Chlistovský Michal, Vágner Petr, Dvorský Václav, Golštajn David 02:56,67
8x200 Mašínová Viktorie, Kropáčková Anežka, Daníčková Eliška, Babická Adéla, Šándor Filip, Strobl Sebastian, Golštajn David, Chlistovský Michal 06:35,82
8x200 Voborská Anežka, Luňáčková Lenka, Líbal Šimon, Gončar Lukáš, Volmutová Šárka, Petrišková Vendula, Dvorský Václav, Hájek Petr 07:01,47
Doplňkové disciplíny 1
11 Křesťanská ZŠ a MŠ Elijáš, Baarova 360, Praha 4 - Michle 12:42,45
8x100 Alexej Melnykov, Vojtěch Buršík, Eliška Bláhová, Adam Špiláček, Daniel Hejra, Anna Hlavičková, Amálie Benešová, Jasmína Nosková 03:14,62
8x100 Tomáš Buk, Vojtěch Špiláček, Anežka Šabatová, Jiří Lacina, Michael Pelikán, Klára Mrkvičková, Daniela Frydrychová, Petra Malá 02:55,37
8x200 Jiří Lacina, Anna Hlavičková, Vojtěch Buršík, Daniela Frydrychová, Alexej Melnykov, Amálie Benešová, Petra Malá, Vojtěch Špiláček 06:32,46
8x200 Michael Pelikán, Daniel Hejra, Adam Špiláček, Tomáš Buk, Eliška Bláhová, Jasmína Nosková, Anežka Šabatová, Klára Mrkvičková 06:59,63
Doplňkové disciplíny 7
12 Základní škola, Květnového vítězství 1554, Praha 4 - Jižní Město 12:44,50
8x100 Filip Škop, Jakub Heřman, Tomáš Pětioký, Tomáš Černohorský, Barbora Hehejíková, Mia Nerandžičová, Anna Strejcová, Julie Braťková 03:13,67
8x100 Pavel Kopecký, Daniel Stejskal, František Bednář, Martin Jakub Rychna, Denisa Kuncová, Aneta Drážníková, Adéla Bedřichová, Klára Plecháčková 02:52,09
8x200 Filip Škop, Jakub Heřman, Barbora Hehejíková, Julie Braťková, František Bednář, Martin Jakub Rychna, Aneta Drážníková, Adéla Bedřichová 06:38,74
8x200 Tomáš Pětioký, Tomáš Černohorský, Mia Nerandžičová, Anna Strejcová, Daniel Stejskal, Pavel Kopecký, Denisa Kuncová, Klára Plecháčková 07:06,49
Doplňkové disciplíny 5
13 Základní škola Dolní Měcholupy, Kutnohorská 3 36, Praha 10 13:04,23
8x100 Nicol Chudomelová, Vojtěch Suchý, Jakub Polanský, Mia Komjati, Martin Parč, Eliška Macháčková, Michal Girman, Anna Korcová 03:23,22
8x100 Anna Nosková, Viktor Spilka, Natalie Nosková, Sofie Popová, Julie Spatzalová, Simon Matějů, Daniel Vavrečka, Lukáš Attl 02:58,26
8x200 Lucie Girmanová, Ladislav Náměstek, Nicol Vavrečková, Antonín Slavík, Sofie Popová, Daniel Vavrečka, Anna Nosková, Lukáš Attl 06:42,75
8x200 Marta Budinová, Jakub Polanský, Tomáš Mandera, Klárka Hulanová, Michal Girman, Anna Korcová, Natalie Nosková, Viktor Spilka 07:26,16
Doplňkové disciplíny 3
14 ZŠ Dubeč, Starodubečská 413, Praha 10 Dubeč 13:45,87
8x100 03:15,84
8x100 03:18,42
8x200 07:11,61
8x200 07:17,55
Doplňkové disciplíny 12
15 ZŠ Křimická, Křimická 314, Praha 10 19:14,21
8x100 Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme 09:59,99
8x100 Tomáš Kvasnička, Marek Hoffman, Jan Kárník, Daniel Vlček, Elen Černá, Kristýna Studeňáková, Zuzana Vrchotová, Ludmila Křesťanová 02:54,39
8x200 Jan Kárník, Antonín Kubička, Karolína Moravcová, Tereza Děkanovská, Tomáš Kvasnička, Daniel Vlček, Elen Černá, Kristýna Studeňáková 06:19,83
8x200 Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme, Neběžíme
Doplňkové disciplíny 4

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 - Jižní Město 08:35,35
8x100 Filip Šauer, Jakub Hofmann, Karel Tuma, Radek Mádr, Adéla Hozmanová, Nikol Vohnická, Veronika Maršíková, Ema Boráňová 02:11,98
8x100 Samuel Boráň, Jakub Kraus, Jan Durčák, Ondřej Malhocký, Ema Tatoušková, Anna Karolína Moravcová, Natálie Markvartová, Sofie Heřmánková 02:00,25
8x200 Samuel Boráň, Jakub Kraus, Natálie Markvartová, Filip Šauer, Adéla Hozmanová, Jakub Hofmann, Ema Tatoušková, Ema Boráňová 04:23,12
8x200 Jan Durčák, Ondřej Malhocký, Anna Karolína Moravcová, Sofie Heřmánková, Karel Tuma, Radek Mádr, Veronika Maršíková, Nikol Vohnická 04:35,90
Doplňkové disciplíny 16
2 Masarykova základní škola, Polesná 1690, Praha 9 08:56,41
8x100 Jarošová Jana, Procházka Jan, Jarošová Hana, Voda Tomáš, Sedláčková Anna, Kabourek Matyáš, Kuchařová Leona, Čipera Šimon 02:23,44
8x100 Pupová Eva, Protivný Tomáš, Nela Kny, Pňovský Sebastian, Tyllová Barbora, Kryštof Staněk, Chumlenová Barbora, Vrba Michal 02:03,87
8x200 Jarošová Hana, Pňovksý Sebastian, Jarošová Hana, Protivný Tomáš, Pupová Eva, Procházka Jan, Chumlenová Barbora, Vrba Michal 04:29,10
8x200 Nela Kny, Kabourek Matyáš, Sedláčková Anna, Voda Tomáš, Kuchařová Leona, Kryštof Staněk, Čipera Šimon, Tylová Barbora 04:59,43
Doplňkové disciplíny 10
3 ZŠ Jižní IV., Jižní IV. 10, Praha 4 08:57,75
8x100 Štěpán Smékal, Anna Pavcová, Vojtěch Buřil, Viktorie Čížková, Ema Řepková, Eduard Volf, Laura Strangmüllerová, Kryštof Linert 02:21,30
8x100 Quido Pecka, Daniela Komárková, Pavel Hrubeš, Tereza Hlaváčová, Magdalena Valentová, Michal Hrubý, Johanna Volková, Teodor Vytiska 2:01,25
8x200 Quido Pecka, Daniela Komárková, Kryštof Linert, Anna Pavcová, Laura Strangmüllerová, Štěpán Smékal, Johanna Volková, Teodor Vytiska 04:35,20
8x200 Pavel Hrubeš, Magdalena Valentová, Eduard Volf, Ema Řepková, Viktorie Čížková, Vojtěch Buřil, Tereza Hlaváčková, Michal Hrubý 04:38,98
Doplňkové disciplíny 12
4 Základní škola, Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky 08:58,33
8x100 Daniela Novotná, Lucie Strnadová, Eliška Portygová, Lukáš Strnad, David Pelikán, Pavel Vik, Tomáš Forejt, Magdalena Ulrychová 02:20,70
8x100 Laura Mullerová, Lucie Mullerová, Tereza Navrátilová, Johana Diabelková, Adam Hrabě, Jakub Kraic, Daniel Vik, Adam Křovák 02:06,45
8x200 Laura Mullerová, Lucie Mullerová, Adam Hrabě, Jakub Kraic, Pavel Vik, Tomáš Forejt, Daniela Novotná, Magdalena Ulrychová 04:31,18
8x200 Tereza Navrátilová, Johana Diabelková, Daniel Vik, Adam Křovák, David Pelikán, Lukáš Strnad, Lucie Strnadová, Eliška Portygová 04:55,03
Doplňkové disciplíny 1
5 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Šantrochova 2, Praha 6 - Břevnov 09:02,12
8x100 Tamara Gajdziková, Elizabeth Teplukhina, Nora Pohlová, Agáta Nováková, Matyáš Horák, Samuel Adam Bouchal, Maxmilián Pos, Hynek Schaumann 02:23,79
8x100 Sofia Teplukhina, Terezie Doleželová, Anna Krausová, Zuzana Kaňáková, Matyáš Holub, Daniel Rada, Marek Rada, Matyáš Peleška 02:05,42
8x200 Nora Pohlová, Agáta Nováková, Maxmilián Pos, Hynek Schaumann, Sofia Teplukhina, Terezie Doleželová, Daniel Rada, Matyáš Peleška 04:32,91
8x200 Tamara Gajdziková, Elizabeth Teplukhina, Matyáš Horák, Samuel Adam Bouchal, Anna Krausová, Zuzana Kaňáková, Matyáš Holub, Marek Rada 04:51,86
Doplňkové disciplíny 2
6 ZŠ PRAHA - RADOTÍN, Loučanská 1112, Praha 5 09:07,28
8x100 Tomáš Matlocha, Antonín Čupita, Nela Vostřelová, Veronika Klemová, Magdalena Kreslová, Rozálie Dusová, Štěpán Kult, Filip Vávra 02:24,06
8x100 Filip Severa, Matěj Cmíral, Eliška Blažková, Ema Vojtová, Adéla Roubíčková, Veronika Úlehlová, Jonáš Kunášek, Artěmij Novikov 02:08,37
8x200 Jonáš Kunášek, Eliška Blažková, Veronika Klemová, Rozálie Dusová, Antonín Čupita, Štěpán Kult, Ema Vojtová, Artěmij Novikov 04:34,85
8x200 Filip Severa, Adéla Roubíčková, Nela Vostřelová, Magdalena Kreslová, Filip Vávra, Tomáš Matlocha, Veronika Úlehlová, Matěj Cmíral 04:56,54
Doplňkové disciplíny 4
7 ZŠ V Rybníčkách, V Rybníčkách 31, Praha 10 09:10,46
8x100 Jakub Zadina, Jáchym Hrouda, Pylypchuk Martin, John Matěj, Zuzana Petříková, Lili Nguyen, Tereza Babická, Eva Kettnerová 02:21,66
8x100 Adam Kaleta, Ondřej Marek, Jakub Marek, Alex Jirgl, Adriana Filipová, Karolína Filipová, Mia Křupalová, Natálie Němcová 02:07,65
8x200 Jakub Marek, Ondřej Marek, Eva Kettnerová, Zuzana Petříková, Jáchym Hrouda, Martin Pylypchuk, Adriana Filipová, Karolína Filipová 04:41,15
8x200 Jakub Zadina, Matěj John, Lili Nguyen, Tereza Babická, Alex Jirgl, Adam Kaleta, Mia Křupalová, Natálie Němcová 04:55,54
Doplňkové disciplíny 9
8 ZŠ s Rvj, K Milíčovu 674, Praha 4 - Háje 09:13,73
8x100 Antonín Kvasnička, Oliver Fukala, Metoděj Hlaváč, Martin Veselý, Alžběta Dvořáková, Jana Pivoňková, Beata Melicharová, Theodora Housková 02:27,94
8x100 Antonín David, David Machek, Jakub Jelínek, Václav Sadílek, Marie Majerová, Linda Hegerová, Ema Pařezová, Nela Amélia Adamová 02:12,07
8x200 Theodora Housková, Alžběta Dvořáková, Antonín Kvasnička, Metoděj Hlaváč, Marie Majerová, Linda Hegerová, Václav Sadílek, David Machek 04:33,72
8x200 Jana Pivońková, Beata Melicharová, Oliver Fukala, Martin Veselý, Nela Amílie Adamová, Ema Pařezová, Antonín David, Jakub Jelínek 05:00,27
Doplňkové disciplíny 15
9 ZŠ Praha Kbely, Albrechtická 732, Praha 9 09:20,32
8x100 Adam Nebeský, Tomáš Hrouda, Matěj Kalita, Tomáš Holzer, Tereza Brůčková, Laura Šedová, Ema Rezková, Linda Maršálová 02:22,20
8x100 Alžběta Bělohlávková, Lara Nela Kyralová, Brusová Barbora, Barbora Zachariášová, Daniel Kříž, Jakub Maděra, Matiáš Kamlenko, David Košarišťan 02:16,77
8x200 Adam Nebeský, Tomáš Hrouda, Matěj Kalita, Tomáš Holzer, Laura Šedová, Linda Maršálová, Tereza Brůčková, Ema Rezková 04:41,35
8x200 Brusová Barbora, Alžběta Bělohlávková, Barbora Zachariášová, Lara Nela Kyralová, David Košarišťan, Matyáš Kamlenko, Jakub Maděra, Daniel Kříž 04:54,96
Doplňkové disciplíny 7
10 FZŠ Chodovická, Chodovická 2250, Praha 09:23,13
8x100 Richard Vogl, Samuel Větr, Zuzana Pouchlá, Šárka Benecká, Dominik Soukup, Kristýna Algeriová, Julie Hapalová, Tomáš Michút 02:27,30
8x100 Vojtěch Čermák, Veronika Třešňáková, Martin Algeri, Veronika Jůzová, Vojtěch Dolanský, Karolína Nováková, Tereza Píchová, Jan Bouda 02:10,33
8x200 Julie Hapalová, Dominik Soukup, Kristýna Algeriová, Samuel Větr, Vojtěch Čermák, Karolína Nováková, Tereza Píchová, Jan Bouda 04:45,50
8x200 Richard Vogl, Tomáš Michút, Zuzana Pouchlá, Šárka Benecká, Veronika Třešňáková, Martin Algeri, Veronika Jůzová, Vojtěch Dolanský 04:58,99
Doplňkové disciplíny 11
11 Základní škola, Mikulova 1594, Praha 4 - Jižní Město 09:24,90
8x100 Kristýna Vítová, Lída Prošková, Marie Tučková, Nela Skopová, Ondřej Laňka, Petr Zabloudil, Michael Podhorský, Tomáš Dáňa 02:24,01
8x100 Barbora Hošková, Karolína Plecerová, Květa Prošková, Dora Truhlářová, Richard Čech, Jan Kolárovec, Jan Chroust, Nguyen Tai Bao 2:10,84
8x200 Kristýna Vítová, Lída Prošková, Ondřej Laňka, Petr Zabloudil, Barbora Hošková, Karolína Plecerová, Richard Čech, Jan Kolárovec 04:50,05
8x200 Marie Tučková, Nela Skopová, Michael Podhorský, Tomáš Dáňa, Květa Prošková, Dora Truhlářová, Jan Chroust, Nguyen Tai Bao 04:51,41
Doplňkové disciplíny 8
12 Základní škola Mládí, Mládí 135, Praha 5 - Stodůlky 09:37,07
8x100 Kristýna Novotná, Robin Mužík, Jorika Bukvajová, Jáchym Švejdar, Marína Chobotová, Jakub Hrubý, Barbora Špíšková, Petr Slepička 02:22,02
8x100 Tereza Heinz, Lukáš Dušta, Zuzana Mitková, Lukáš Ramík, Adam Bohdaň, Vivian Popko Děcká, Jan Vlasák, Adéla Adámková 02:20,61
8x200 Kristýna Novotná, Lukáš Dušta, Barbora Špíšková, Jan Vlasák, Tereza Heinz, Jakub Hrubý, Petr Slepička, Adéla Adámková 04:54,44
8x200 Vivian Popko Děcká, Robin Mužík, Marína Chobotová, Lukáš Ramík, Jorika Bukvajová, Zuzana Mitková, Jáchym Švejdar, Adam Bohdaň 05:02,02
Doplňkové disciplíny 3
13 ZŠ Jitřní, Jitřní 185, Praha 4 09:39,55
8x100 Michael Süch, Jonáš Jahoda, Lenka Grmelová, Mia Šoulová, Veronika Velinská, Karolína Velinská, Patrik Šidák, Martin Novotný 02:23,26
8x100 Marilena Dodon, Aneta Crhová, Filip Capoušek, Marek Blahník, Mark Sirotenko, Patrik Munitič, Michaela Cihelnová, Monika Pastyříková 02:20,76
8x200 Jonáš Jahoda, Michael Süch, Veronika Velinská, Karolína Velinská, Filip Capoušek, Michaela Cihelnová, Marilena Dodon, Mark Sirotenko 04:55,53
8x200 Martin Novotný, Patrik Šidák, Monika Pastyříková, Michaela Cihelnová, Patrik Munitič, Marek Blahník, Mia Šoulová, Lenka Grmelová 05:04,15
Doplňkové disciplíny 13
14 Základní škola, Mohylová 1963, Praha 5 - Stodůlky 09:39,57
8x100 Valentýnka Kotrbová, Klára Johannová, Michaela Carbolová, Tobiáš Svitek, Šárka Kučerová, David Kopál, Tobiáš Kot, Vilém Dynda 02:34,07
8x100 Viktor Tyl, Dominik Dynda, Mariia Lazarijeva, Františka Nasková, Kristýna Kotrbová, Ema Probsová, Filip Martynov, David Pilous 02:17,74
8x200 Valentýnka Kotrbová, Michaela Carbolová, Kristýna Kotrbová, Ema Probstová, Vilém Dynda, David Kopál, Dominik Dynda, David Pilous 04:47,76
8x200 Tobiáš Kot, Šárka Kučerová, Mariia Lazarieva, Klára Johannová, Viktor Tyl, Tobiáš Svitek, Františka Nasková, Filip Martynov 5:19,11
Doplňkové disciplíny 5
15 ZŠ a MŠ Praha Vinoř, Prachovická 340, Praha- Vinoř 09:39,99
8x100 Šimon Titěra, Matyáš Zadák, Týna Čtvrtečková, Ema Plichtová, Rozálie Průchová, Anna Foldýnová, Jakub Žák, Viktor Dům 02:35,19
8x100 Nela Wágnerová, Elvíra Reeva, Luisa Kurzová, Amálie Soukupová, Jakub Minha, Jakub Jůza, Filip Šulc, Oscar Press 02:14,08
8x200 Šimon Titěra, Vikrot Dům, Anna Foldynová, Ema Plichotvá, Nela Wágnerová, Amálie Soukupová, Oscar Press, Jakub Minha 04:50,72
8x200 Matyáš Zadák, Jakub Žák, Rosálie Průchová, Týna Čtvrtečková, Luisa Kurzová, Elvíra Reeva, Filip Šulc, Jakub Jůza 05:00,46
Doplňkové disciplíny 6
16 Základní škola, Ke Kateřinkám 1400, Praha 4 - Jižní Město 09:41,97
8x100 Kryštof Světlík, Filip Franěk, Jan Kříž, Jakub Slimák, Violeta Adriana Fišerová, Eliška Nová, Veronika Amálie Veselá, Taťána Balková 02:27,76
8x100 Kryštof Fišer, Janek Kopecký, Jakub Schreib, Vratislav Holec, Tereza Holečková, Nicol Ertel, Adéla Jenšíková, Sofia Enderle 02:20,78
8x200 Taťána Balková, Eliška Nová, Kryštof Světlík, Filip Franěk, Tereza Holečková, Sofia Enderle, Kryštof Fišer, Jakub Schreib 04:53,43
8x200 Veronika Amálie Veselá, Violeta Adriana Fišerová, Jan Kříž, Jakub Slimák, Nicol Ertel, Adéla Jenšíková, Janek Kopecký, Vratislav Holec 05:15,08
Doplňkové disciplíny 14