Výsledková listina 2022


Kraj Jihomoravský

Okresní kola

  okres
1 Blansko
Místo Škola Čas
1 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26, Dvorská 1415, Blansko 09:12,90
8x100 Adéla Weinhöferová, Ema Kotlánová, Adéla Pokorná, Sofie Daňo, Michal Vašíček, Patrik Buš, Jakub Ženatý, Štěpán Blažek 02:22,00
8x100 Vendula Kašparová, Tereza Sedláčková, Eva Brodecká, Martina Sedláčková, Dominik Dvořáček, Richard Kacetl, Luboš Rychtařík, Jakub Demovič 02:07,90
8x200 Adéla Weinhöferová, Ema Kotlánová, Vendula Kašparová, Tereza Sedláčková, Michal Vašíček, Patrik Buš, Dominik Dvořáček, Richard Kacetl 04:43,00
8x200 Adéla Pokorná, Sofie Daňo, Eva Brodecká, Martina Sedláčková, Jakub Ženatý, Štěpán Blažek, Luboš Rychtařík, Jakub Demovič 05:06,90
2 ZŠ a MŠ Kunštát, příspěvková organizace, Brněnská 32, Kunštát 09:44,90
8x100 Sofie Hodásová, Simona Pavelková, Jindřich Prchal, Jiří Dlapa, Amálie Ducháčková, Lucie Pelíšková, Martin Koukal, Ondřej Hruška 02:38,40
8x100 Sára Stojanová, Lucie Holková, David Svoboda, Martin Kučírek, Hana Miholová, Kateřina Kubecová, Dominik Šafář, Petr Barták 02:13,60
8x200 Amálie Ducháčková, Lucie Pelíšková, Martin Koukal, Ondřej Hruška, Hana Miholová, Kateřina Kubecová, Dominik Šafář, Petr Barták 04:52,90
8x200 Sofie Hodásová, Simona Pavelková, Jindřich Prchal, Jiří Dlapa, Sára Stojanová, Lucie Holková, David Svoboda, Martin Kučírek 05:09,30
3 Základní škola, Joštova 8, Boskovice 09:51,00
8x100 Tomáš Širůček, František Zachoval, Hugo Dvořáček, Patrik Bayer, Ella Kotoučková, Natálie Kratochvílová, Anna Kohoutová, Bára Kopecká 02:34,10
8x100 Ondřej Tichý, Leoš Kotrhonz, Lukáš Křenek, Radek Láník, Eliška Popelářová, Tereza Zábojová, Marina Valterová, Lucie Kovaříková 02:18,90
8x200 Bára Kopecká, Anna Kohoutová, Patrik Bayer, Hugo Dvořáček, Marina Valterová, Tereza Zábojová, Ondřej Tichý, Radek Láník 04:58,00
8x200 Natálie Kratochvílová, Ella Kotoučková, František Zachoval, Tomáš Širůček, Eliška Popelářová, Lucie Kovaříková, Leoš Kotrhonz, Lukáš Křenek 05:12,60
4 Základní škola Edvarda Beneše, Zákostelí 360, Lysice 09:53,90
8x100 Vojtěch Čepelka, Tomáš Meduna, Jakub Novotný, Radim Sekanina, Anna Šafářová, Klára Vrbková, Veronika Opluštilová, Ludmila Studýnková 02:41,40
8x100 Jiří Studýnka, Tomáš Čepelka, Jindřich Rejthar, Antonín Paulík, Kristýna Němcová, Denisa Měcháčková, Amálie Irena Jančová, Eliška Mikošková 02:12,50
8x200 Anna Šafářová, Klára Vrbková, Tomáš Meduna, Vojtěch Čepelka, Jindřich Rejthar, Antonín Paulík, Kristýna Němcová, Eliška Mikošková 05:00,00
8x200 Ludmila Studýnková, Veronika Opluštilová, Jakub Novotný, Radim Sekanina, Jiří Studýnka, Tomáš Čepelka, Amálie Irena Jančová, Denisa Měcháčková 05:16,20
5 Základní škola T.G.M., Rodkovského 822, Blansko 10:03,80
8x100 Sofie Kohoutková, Elen Musilová, Alena Zezulová, Sofie Hrnčířová, Jakub Kovář, Matyáš Zouhar, Jiří Berec, Sebastien Bourghet 02:34,40
8x100 Valentýna Martynčuková, Alžběta Broschová, Kristýna Králíková, Zita Žerníčková, Bruno Konečný, Filip Dokulil, Vojtěch Illek, Jakub Komárek 02:25,90
8x200 Sofie Kohoutková, Elen Musilová, Jakub Kovář, Matyáš Zouhar, Valentýna Martynčuková, Alžběta Broschová, Bruno Konečný, Filip Dokulil 05:03,50
8x200 Alena Zezulová, Sofie Hrnčířová, Jiří Berec, Sebastien Bourghet, Kritýna Králíková, Zita Žerníčková, Vojtěch Illek, Jakub Komárek 05:21,80
6 Základní škola a Mateřská škola, Ostrov u Macochy 363, Ostrov u Macochy 10:34,60
8x100 Veronika Horská, Terezie Hudcová, Jan Suchý, Adrian Vondra, Tomáš Pončík, Vít Pernica, Julie Sláviková, Valerie Škaroupková 02:46,50
8x100 Eliška Kubíčková, Denisa Rothová, Vítězslav Hromek, Viliam Slávik, Jakub Belton, Dalimil Czokoly, Viktorie Crháková, Eliška Teremová 02:29,00
8x200 Veronika Horská, Julie Sláviková, Jan Suchý, Vít Pernica, Eliška Kubíčková, Eliška Teremová, Viliam Slávik, Dalimil Czokoly 05:19,10
8x200 Terezie Hudcová, Valerie Škaroupková, Adrian Vondra, Tomáš Pončík, Denisa Rothová, Vítězslav Hromek, Jakub Belton, Viktorie Crháková 05:33,30
2 Brno-město
Místo Škola Čas
1 ZŠ Brno Řehořova 3, Řehořova 3, Brno 09:17,00
8x100 David Hutyra, Tobiáš Krejčí, Robert Havlíček, Denis Jadrný, Vendula Bártová, Eliška Stejskalová, Adéla Šutorková, Yullia Klymchuk 02:21,4_
8x100 Anna Vojáčková, Emma Hanzlíčková, Nela Jursová, Marie Kršková, Alex Roška, David Rampula, Radim Krejčí, Marek Sláma 02:07,7_
8x200 Adéla Šutorková, Yullia Klymchuk, Robert Havlíček, Denis Jadrný, Emma Hanzlíčková, Nela Jursová, Alex Roška, David Rampula 04:49,9_
8x200 Natálie Jursová, Eliška Stejskalová, David Hutyra, Tobiáš Krejčí, Anna Vojáčková, Marie Kršková, Radim Krejčí, Marek Sláma 04:50,0_
2 Základní škola Brno, náměstí Míru 3, náměstí Míru 375, Brno 09:24,00
8x100 Alžběta Švejdová, Rostislav Roček, Viktorie Švejdová, Dorota Hanzlíčková, Zdeněk Svoboda, Artiom Patrasanu, Karla Hudečková, Kryštof Haltmar 02:24,8_
8x100 Šárka Liškutínová, Matyáš Feik, Erik Šmerda, Pavla Pánková, Sophie Caine, Vladyslav Bratko, Tereza Trnková, Tomáš Liškutín 02:09,7_
8x200 Šárka Liškutínová, Dorota Hanzlíčková, Alžběta Švejdová, Jan Papež, Matyáš Feik, Kryštof Haltmar, Tereza Trnková, Tomáš Liškutín 04:51,5_
8x200 Pavla Pánková, Artiom Patrasanu, Erik Šmerda, Zdeněk Svoboda, Viktorie Švejdová, Karla Hudečková, Sophie Caine, Vladyslav Bratko 05:03,4_
3 Základní škola, Masarova 11, Brno 09:30,00
8x100 ŠTĚPÁN CZUDEK, HÁJKOVÁ VERONIKA, ALMÁŠY SEBASTIÁN, ALMÁŠY ISABELL, PAVLÍKOVÁ BÁRA, TUREK DOMINIK, AULEHLOVÁ ELENA, KULA DANIEL 02:39,6_
8x100 VIŠČOR PATRIK, STOJANOVOVÁ IVA, HIKL MARTIN, SCHMAUSOVÁ LILIANA, FORSTOVÁ NIKOL, SCHAUL MARTIN, SYROVÁ BARBORA, BALAKIN OLEKSANDR 02:08,5_
8x200 VIŠČOR PATRIK, FORSTOVÁ NICOL, CZUDEK ŠTĚPÁN, HÁJKOVÁ VERONIKA, KULA DANIEL, AULEHLOVÁ ELENA, SYROVÁ BARBORA, BALAKIN OLEKSANDR 04:43,9_
8x200 HIKL MARTIN, SCHMAUSOVÁ LILIANA, ALMÁŠY SEBASTIÁN, ALMÁŠY ISABELL, TUREK DOMINIK, PAVLÍKOVÁ BÁRA, STOJANOVOVÁ IVA, SCHAUL MARTIN 04:57,1_
4 Základní škola, Svážná 9, Brno 09:31,00
8x100 Simona Kuglerová, Martin Punčochář, Stela Dirdová, Kryštof Valenta, Eliška Daňková, Matheos Lykopoulos, Gabriela Jirků, Šimon Pinkas 02:25,2_
8x100 Zdeněk Chlup, Adam Novák, Lucie Kucharíková, Kristýna Kucharíková, Elena Moserová, Matěj Pešl, Mikuláš Hladký, Nikola Švrčková 02:11,6_
8x200 Nikola Švrčková, Adam Novák, Martin Punčochář, Simona Kuglerová, Stela Dirdová, Matheos Lykopoulos, Zdeněk Chlup, Kristýna Kucharíková 04:55,5_
8x200 Lucie Kucharíková, Elena Moserová, Matěj Pešl, Mikuláš Hladký, Kryštof Valenta, Šimon Pinkas, Eliška Daňková, Gabriela Jirků 04:56,6_
5 ZŠ Brno, Horácké náměstí 13, Brno 621 00, Horácké náměstí 13, Brno 09:32,00
8x100 Vojtěch Lorenc, Magdaléna Jančová, Zuzana Trávníčková, Linda Vaňousová, Zuzana Kutová, Adam Motlak, Ondřej Bořecký, Luboš Tersch 02:28,5_
8x100 Vilém Vaňous, Laura Krčálová, Tea Formanova, Eliška Balášová, Adéla Mendlová, David Fiala, Michal Netrefa, Daniel Vrabec 02:14,8_
8x200 Zuzana Kutová, Linda Vaňousová, Luboš Tersch, Vojtěch Lorenc, Tea Formanová, Vilém Vaňous, Krčálová Laura, Daniel Vrabec 04:50,9_
8x200 David Matras, Tereza Španková, Viktorie Lednická, Daniel Šebesta, Zuzana Trávníčková, Adam Motlak, Michal Netrefa, Eliška Balášová 05:00,7_
6 Základní škola, Jana Babáka 1, Brno 09:33,00
8x100 Rut Rozwalka, Saifi Phamová, Viola Polcarová, Ema Čerbáková, Matouš Trtík, Kryštof Klepárník, Jan Cybulski, Lukáš Doležal 02:33,2_
8x100 Markéta Krtičková, Natálie Horniaková, Marie Holubová, Veronika Hladíková, Šimon Trtík, Abbas Al-Shammri, Matěj Veverka, Matyáš Tejral 02:07,7_
8x200 Saifi Phamová, Ema Čerbáková, Kryštof Klepárník, Matouš Trtík, Markéta Krtičková, Veronika Hladíková, Šimon Trtík, Abbas Al-Shammri 04:53,5_
8x200 Rut Rozwalka, Viola Polcarová, Jan Cybulski, Lukáš Doležal, Natálie Horniaková, Marie Holubová, Matěj Veverka, Matyáš Tejral 05:02,5_
7 ZŠ a MŠ Vranovice, Masarykova 178, Vranovice 09:39,00
8x100 Marek Novotný, Lubor Kaňa, Markéta Procházková, Nela Skalníková, Ida Varmužková, Tobias Nyiri, Šimon Vondruška, Anna Rohrerová 02:30,0_
8x100 Filip Šiška, Michal Mach, Amálie Hanušková, Hana Vápeníčková, Denisa Ulmannová, Klára Vlková, Lukáš Novotný, Filip Dubrovský 02:11,4_
8x200 Marek Novotný, Lubor Kaňa, Markéta Procházková, Nela Skalníková, Denisa Ulmannová, Klára Vlková, Lukáš Novotný, Filip Dubrovský 04:58,1_
8x200 Filip Šiška, Michal Mach, Amálie Hanušková, Hana Vápeníčková, Ida Varmužková, Tobias Nyiri, Šimon Vondruška, Anna Rohrerová 05:15,0_
8 Základní škola, Janouškova 2, Brno 09:40,00
8x100 Klosová Michaela, Bodnya Artem, Hanáková Anna, Šloser Kristián, Zajíčková Tereza, Topič Milan, Harkis Elisabeth, Hrazdil Filip 02:31,0_
8x100 Hrazdilová Tereza, Hlaváč Michael, Outratová Sára, Vitor Pacheco, Císařová Valerie, Piešťanský Filip, Vince Leona, Doležal Filip 02:09,7_
8x200 Hanáková Anna, Šloser Kristián, Harkis Elisabeth, Hrazdil Filip, Hrazdilová Tereza, Piešťanský Filip, Vince Leona, Doležal Filip 05:00,0_
8x200 Klosová Michaela, Bodnya Artem, Zajíčková Tereza, Topič Milan, Outratová Sára, Hlaváč Michael, Císařová Valerie, Pacheco Vitor 05:38,7_
9 Základní škola, Horní 16, Brno 09:50,00
8x100 Nela Horáková, Marie Chvátalová, Ema Hasoňová, Evelína Říhová, Štěpán Hloušek, Vladimír Lavička, Jan Tuček, Jan Vlček 02:28,2_
8x100 Bára Blažková, Nela Martínková, Izabela Juránková, Iva Musilová, Antonín Píša, Adam Osvald, Viktor Krejčí, Alex Věžník 02:15,9_
8x200 Marie Chvátalová, Evelína Říhová, Štěpán Hloušek, Jan Vlček, Bára Blažková, Nela Martínková, Antonín Píša, Viktor Krejčí 05:07,3_
8x200 Nela Horáková, Ema Hasoňová, Vladimír Lavička, Jan Tuček, Izabela Juránková, Iva Musilová, Adam Osvald, Alex Věžník 05:15,9_
10 ZŠ a MŠ Pohořelice, Dlouhá 35, Pohořelice 10:01,00
8x100 Natálie Šestáková, Nikol Snášelová, Diana Studýnková, Karla Boháčková, Libor Kurimai, Sebastian Toman, Šimon Fasora, Erik Plch 02:31,1_
8x100 Amálie Vaculíková, Simona Košutová, Veronika Ševčíková, Bára Psotová, Marek Sýkora, Sebastian Karásek, Adam Hroudný, Jakub Vimr 02:23,4_
8x200 Nikol Snášelová, Natálie Šestáková, Erik Plch, Šimon Fasora, Veronika Ševčíková, Simona Košutová, Sebastian Karásek, Marek Sýkora 05:07,6_
8x200 Karla Boháčková, Diana Studýnková, Libor Kurimai, Sebastian Toman, Amálie Vaculíková, Bára Psotová, Adam Hroudný, Jakub Vimr 05:29,8_
11 ZŠ Brno, Bakalovo nábř. 8, Brno, 63900, Bakalovo nábř. 8, Brno 10:02,00
8x100 Luna Rejdová, Mia Mühlbauer, Kristýna Hanáková, Viktorie Wibbe, David Řepka, Martin Strnad, Štěpán Mikolaiczyk, Sebastian Matonoha 02:34,6_
8x100 Alena Homolová, Adéla Grmelová, Meda Šimíková, Elli Trávníčková, Jan Verner, Alfréd Pavlík, David Müller, Martin Vojáček 02:17,2_
8x200 Luna Rejdová, Mia Mühlbauer, Alena Homolová, Adéla Grmelová, David Řepka, Martin Strnad, Jan Verner, David Müller 05:11,1_
8x200 Kristýna Hanáková, Viktorie Wibbe, Meda Šimíková, Elli Trávníčková, Štěpán Mikolaiczyk, Sebastian Matonoha, Alfréd Pavlík, Martin Vojáček 05:12,3_
12 Základní škola, Mutěnická 23, Brno 10:05,00
8x100 Tereza Lindušková, Šárka Ošlejšková, Natálie Meixnerová, Sofie Medková, Matěj Vrba, Lukáš Odrazil, Lukáš Vytopil, Matyáš Sýkora 02:30,3_
8x100 Adéla Přikrylová, Adéla Maláčová, Dominika Sedláčková, Nela Zouharová, Jan Březina, Janek Foltýn, Jakub Šíma, Vojta Kulendík 02:19,5_
8x200 Tereza Lindušková, Šárka Ošlejšková, Matěj Vrba, Lukáš Odrazil, Adéla Přikrylová, Adéla Maláčová, Jan Březina, Janek Foltýn 05:16,9_
8x200 Natálie Meixnerová, Sofie Medková, Lukáš Vytopil, Matyáš Sýkora, Dominika Sedláčková, Nela Zouharová, Jakub Šíma, Vojta Kulendík 05:24,9_
13 Základní škola, Tuháčkova 25, Brno 10:06,00
8x100 Veronika Šánová, Laura Horká, Elif Sandikci, Markéta Popková, David Babinčuk, Jakub Hodek, Lukáš Hanák, Tomáš Badal 02:32,9_
8x100 Sára Kalábová, Karolína Marešová, Elena Šebelová, Karolína Mendelová, Dominik Petrucha, Martin Pokorný, Alexandr Žoch, Petr Bouzek 02:22,3_
8x200 Veronika Šánová, Laura Horká, Karolína Marešová, Karolína Mendelová, David Babinčuk, Tomáš Badal, Dominik Petrucha, Alexandr Žoch 05:12,8_
8x200 Elif Sandikci, Markéta Popková, Sára Kalábová, Elena Šebelová, Jakub Hodek, Lukáš Hanák, Martin Pokorný, Petr Bouzek 05:32,1_
14 ZŠ a MŠ Vedlejší, Vedlejší 10, Brno 10:08,00
8x100 KADLÍČKOVÁ ANNA, TAKÁČOVÁ ADÉLA, RICHTROVÁ NELLY, ŠVUBOVÁ KLÁRA, MARENČÁK SAMUEL, JANDERKA TADEÁŠ, CHARITONOV PAVEL, VAŘÍLEK VIKTOR 02:47,9_
8x100 BERGMANOVÁ EMA, LUKASOVÁ STELA, NAVRÁTILOVÁ ALŽBĚTA, SLAVÍKOVÁ ANNA, FOUKAL FRANTIŠEK, POSPÍŠIL JAN, HÁJEK MATĚJ, KOČIŠ ROMAN 02:18,8_
8x200 RICHTROVÁ NELLY, ŠVUBOVÁ KLÁRA, CHARITONOV PAVEL, VAŘÍLEK VIKTOR, NAVRÁTILOVÁ ALŽBĚTA, SLAVÍKOVÁ ANNA, POSPÍŠIL JAN, HÁJEK MATĚJ 05:03,1_
8x200 KADLČÍKOVÁ ANNA, TAKÁČOVÁ ADÉLA, MARENČÁK SAMUEL, JANDERKA TADEÁŠ, BERGMANOVÁ EMA, LUKASOVÁ STELA, FOUKAL FRANTIŠEK, KOČIŠ ROMAN 05:50,9_
15 Základní škola, Čejkovická 10, Brno 10:22,00
8x100 Alexandr Novák, Michal Vaníček, Patrik Zelený, Samuel Šinor, Věra Dvořáková, Elena Krovická, Zoja Mráčková, Magdalena Foretová 02:39,1_
8x100 Jakub Šipka, Jakub Ošťádal, Adam Steiner, Tobiáš Kříž, Lucie Kubisová, Natali Slezáková, Timea Pechová, Nela Dašková 02:26,5_
8x200 Patrik Zelený, Samuel Šinor, Elena Krovická, Magdalena Foretová, Jakub Gregor, Tobiáš Kříž, Timea Pechová, Natali Slezáková 05:17,3_
8x200 Alexandr Novák, Michal Vaníček, Věra Dvořáková, Zoja Mráčková, Jakub Šipka, Jakub Ošťádal, Lucie Kubisová, Nela Dašková 05:59,3_
3 Břeclav
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Slovácká 40, Břeclav 08:50,07
8x100 Alex Dokulil, Matyáš Čápek, Filip Dvorský, Matyáš Grbavčic, Michaela Frýdková, Emily Malinkovičová, Barbora Nešporová, Ema Vasová 02:17,82
8x100 Antonín Baránek, Matěj Šupálek, Adam Kovařík, Alex Čapka, Kateřina Kachyňová, Karla Kejlová, Hana Valentová, Karolína Rumpová 02:01,59
8x200 Alex Dokulil, Matyáš Čápek, Ema Vasová, Michaela Frýdková, Matěj Šupálek, Antonín Baránek, Kateřina Kachyňová, Karolína Rumpová 04:30,66
8x200 Filip Dvorský, Matyáš Grbavčic, Emily Malinkovičová, Barbora Nešporová, Adam Kovařík, Alex Čapka, Hana Valentová, Karla Kejlová 04:45,59
2 ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova, příspěvková organizace, Kupkova 1, Břeclav 2 09:02,86
8x100 Hejč Kristián, Musil Mikuláš, Dřímalová Adriana, Steinbauerová Barbora, Šefčíková Natálie, Turčan Andrej, Zídková Karolína, Šálek Sebastian 02:23,47
8x100 Doležalová Karolína, Kaděra Damián, Kiliánová Eva, Vymyslická Zuzana, Vrbka Štěpán, Štoll Matyáš, Lichtnerger Matias, Mank Tamara 02:06,01
8x200 Hejč Kristián, Dřímalová Adriana, Doležalová Karolína, Kaděra Damián, Musil Mikuláš, Zídková Karolína, Lichtneger Matias, Mank Tamara 04:33,38
8x200 Šálek Sebastián, Turčan Andrej, Štoll Matyáš, Vrbka Štěpán, Steinbauerová Barbora, Šefčíková Natálie, Kiliánová Eva, Vymyslická Zuzana 04:49,25
3 Základní škola, Komenského 2, Břeclav 09:11,92
8x100 Pavlína Dobrovolná, Silvie Golcová, Zuzana Štefková, Elen Pyskatá, Jakub Hlavenka, Lukáš Kršňák, Adam Mráz, Adam Krčma 02:19,19
8x100 Aneta Džunová, Tina Balgová, Klára Helešicová, Sára Málková, Matěj Slezáček, Tomáš Trensinger, David Mátl, Stanislav Odstrčilík 02:07,98
8x200 Pavlína Dobrovolná, Elen Pyskatá, Jakub Hlavenka, Adam Mráz, Aneta Džunová, Tina Balgová, Matěj Slezáček, David Mátl 04:44,75
8x200 Silvie Golcová, Zuzana Štefková, Lukáš Kršňák, Adam Krčma, Sára Málková, Klára Helešicová, Tomáš Trensinger, Stanislav Odstrčilík 04:54,13
4 ZŠ Lednice, Břeclavská 510, Lednice 09:58,69
8x100 Emily Ševčíková, Kateřina Labajová, Zuzana Polzerová, Sára Kratochvílová, Roman Mereda, Kryštof Blažek, Mikuláš Pivoda, Bruno Michalec 02:35,87
8x100 Eliška Šuldesová, Ela Majerníková, Sára Formanová, Laura Kratochvílová, Adam Miklín, Tadeáš Adámek, Adam Zahradníček, Martin Ondryska 02:21,94
8x200 Emily Ševčíková, Sára Kratochvílová, Bruno Michalec, Roman Mereda, Eliška Šuldesová, Laura Kratochvílová, Adam Zahradníček, Martin Ondryska 05:00,88
8x200 Kateřina Labajová, Zuzana Polzerová, Kryštof Blažek, Mikuláš Pivoda, Sára Formanová, Ela Majerníková, Adam Miklín, Tadeáš Adámek 05:30,78
5 Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, p. o., Na Valtické 31, Břeclav 10:20,17
8x100 Tereza Létalová, Aneta Hnátková, Eva Strachoňová, Nikola Buráňová, Dominik Simandl, Lukáš Pernica, Martin Wunsch, Daniel Darmovzal 02:40,70
8x100 Kateřina Grbavčicová, Nela Hofmanová, Sofie Kudláčová, Vanesa Musilová, Jan Drmola, Alex Barta, Tomáš Kysela, Otakar Pražák 02:21,84
8x200 Tereza Létalová, Aneta Hnátková, Martin Wunsch, Lukáš Pernica, Sofie Kudláčová, Vanesa Musilová, Jan Drmola, Alex Barta 05:25,66
8x200 Nikola Buráňová, Eva Strachoňová, Dominik Simandl, Daniel Darmovzal, Kateřina Grbavčicová, Nela Hofmanová, Tomáš Kysela, Otakar Pražák 05:17,63
6 ZŠ Dolní Věstonice, Školní 84, Dolní Věstonice 10:31,67
8x100 02:45,89
8x100 02:27,22
8x200 05:18,56
8x200 05:36,70
DIS ZŠ Valtice, Nám. Svobody 38, Valtice
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Vyškov
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Nádražní 5, Vyškov 09:12,90
8x100 Elin Ovčáčíková, Adina Hlaváčová, Linda Benešová, Klaudie Spáčilová, Matěj Širůček, Adam Hána, Pavel Zahradníček, Šimon Vybíhal 02:20,90
8x100 Jolana Bebarová, Veronika Alánová, Sofie Švestková, Leontýna Lusková, Josef Grec, Viktor Vintera, Antonín Šťastný, Jakub Valíček 02:09,40
8x200 Šimon Vybíhal, Pavel Zahradníček, Josef Grec, Viktor Vintera, Elin Ovčáčíková, Adina Hlaváčová, Leontýna Lusková, Sofie Švestková 04:42,60
8x200 Jolana Bebarová, Veronika Alánová, Klaudie Spáčilová, Linda Benešová, Adam Hána, Matěj Širůček, Antonín Šťastný, Jakub Valíček 04:50,70
2 Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace, Sídliště Osvobození 682, Vyškov 09:13,90
8x100 Jakub Štébl, Lucie Doležalová, Adam Beránek, Sofie Vlková, Mikeš Hruška, Adéla Bosáková, Matěj Krajčík, Lucie Hrabovská 02:20,20
8x100 Michal Hrabovský, Natálie Adamcová, Richard Vlček, Anna Řiháková, Matyáš Zajac, Tereza Kozílková, Adéla Sedláková, Dominik Kollár 02:10,30
8x200 Michal Hrabovský, Lucie Doležalová, Adam Beránek, Lucie Hrabovská, Jakub Štébl, Adéla Sedláková, Dominik Kollár, Natálie Adamcová 04:43,40
8x200 Matyáš Zajac, Tereza Kozílková, Matěj Krajčík, Sofie Vlková, Mikeš Hruška, Anna Řiháková, Richard Vlček, Adéla Bosáková 04:58,80
3 Základní škola, Purkyňova 39, Vyškov 09:22,30
8x100 Vladislav Ratusneac, Tomáš Brveník, Vojtěch Přikryl, Samuel Horák, Ema Mačíková, Laura Vejrostová, Alžběta Hlobilová, Karin Vágnerová 02:22,20
8x100 Daniel Mlčůch, Nikita Terentjev, Jakub Honel, Jan Zabloudil, Vanda Stupková, Jana Oherová, Vanesa Korcová, Sophie Puldová 02:10,90
8x200 Vladislav Ratusneac, Tomáš Brveník, Ema Mačíková, Laura Vejrostová, Daniel Mlčůch, Nikita Terentjev, Vanda Stupková, Jana Oherová 04:49,20
8x200 Vojtěch Přikryl, Samuel Horák, Alžběta Hlobilová, Karin Vágnerová, Jakub Honel, Jan Zabloudil, Vanesa Korcová, Sophie Puldová 04:51,90
4 Základní škola a mateřská škola, Podomí 155, Drnovice 10:15,60
8x100 Josef Zouhar, Ondřej Němec, Tereza Mikulová, Helena Krkavcová, Natálie Kočí, Zuzana Golisová, Petr Štelcl, Tomáš Zouhar 02:37,50
8x100 Ladislav Král, František Hlaváček, Klára Mikulová, Adéla Krkavcová, Viktor Matuška, Šimon Zouhar, Barbora Vintrová, Kristýna Mikulová 02:20,20
8x200 Ondřej Němec, Tereza Mikulová, Natálie Kočí, Petr Štelcl, Ladislav Král, Klára Mikulová, Viktor Matuška, Barbora Vintrová 05:17,90
8x200 Josef Zouhar, Helena Krkavcová, Zuzana Golisová, Tomáš Zouhar, František Hlaváček, Adéla Krkavcová, Šimon Zouhar, Kristýna Mikulová 05:29,00
5 Hodonín
Místo Škola Čas
1 Základní škola, U Červených domků 40, Hodonín 09:04,00
8x100 Klára Prokešová, Sára Macalíková, Klára Šohajdová, Gabriela Leváková, Filip Michenka, Radim Režný, Patrik Prokeš, Josef Rychlý 02:19,6_
8x100 Sofie Dohnálková, Jana Anna Kománková, Barbora Švandelková, Amálie Kremlová, Jan Koller, Václav Trávníček, Jakub Hatala, Martin Baláž 02:08,0_
8x200 Klára Prokešová, Sára Macalíková, Filip Michenka, Radim Režný, Sofie Dohnálková, Jana Anna Kománková, Jakub Hatala, Jan Koller 04:37,8_
8x200 Klára Šohajdová, Gabriela Leváková, Patrik Prokeš, Josef Rychlý, Barbora Švandelková, Amálie Kremlová, Václav Trávníček, Martin Baláž 04:55,1_
2 Základní škola a Mateřská škola, Domanín 256, Domanín 256 09:45,00
8x100 02:28,4_
8x100 02:15,5_
8x200 05:02,4_
8x200 05:14,0_
3 ZŠ Vnorovy, Hlavní 17, Vnorovy 09:48,00
8x100 Viktorie Kučerová, Emma Peluchová, Gabriela Studénková, Miriam Svobodová, Mikuláš Chmelař, Najgebaur Jan, Filip Blaha, Petr Zábojník 02:27,5_
8x100 Andrea Kučerová, Kateřina Kočvarová, Elena Vašková, Natálie Kuchaříková, Martin Chudík, Kristian Janulík, Denis Ivan, Šimon Symerský 02:13,9_
8x200 Viktorie Kučerová, Emma Peluchová, Mikuláš Chmelař, Najgebaur Jan, Elena Vašková, Natálie Kuchaříková, Martin Chudík, Kristian Janulík 05:08,8_
8x200 Gabriela Studénková, Miriam Svobodová, Filip Blaha, Petr Zábojník, Kateřina Kočvarová, Andrea Kučerová, Denis Ivan, Šimon Symerský 05:09,4_
4 Základní škola Vacenovice, Na Dědině 41, Vacenovice 09:51,00
8x100 Adam Cmajdálka, Jan Galuška, Zbyšek Zlámalík, Filip Horáček, Magdaléna Profotová, Eliška Goliášová, Elena Macháčková, Nikol Vaňková 02:36,4_
8x100 Michal Rupec, David Horáček, Lukáš Macháček, Štěpán Blaha, Monika Vaníčková, Helena Kotásková, Eva Křižková, Tereza Zlámalíková 02:15,4_
8x200 Adam Cmajdálka, Zbyšek Zlámalík, Michal Rupec, Lukáš Macháček, Nikol Vaňková, Elena Macháčková, Tereza Zlámalíková, Eva Křižková 05:00,4_
8x200 Jan Galuška, Filip Horáček, Magdaléna Profotová, Eliška Goliášová, David Horáček, Štěpán Blaha, Monika Vaníčková, Helena Kotásková 05:08,5_
4 ZŠ a MŠ Žarošice, okres Hodonín, 696 34, Žarošice 321, Žarošice 09:51,00
8x100 Max Slovák, Daniel Adamec, Richard Janás, Ladislav Ravas, Kateřina Kopečková, Andrea Šefraná, Sofie Hrbáčová, Kristýna Bednaříková 02:31,1_
8x100 Karel Peterka, Tobiáš Urban, Jakub Kučera, Tobiáš Valihrach, Nikola Kleňhová, Nela Kuková, Soňa Kellnerová, Tereza Valentová 02:17,6_
8x200 Max Slovák, Daniel Adamec, Richard Janás, Ladislav Ravas, Kateřina Kopečková, Andrea Šefraná, Sofie Hrbáčková, Kristýna Bednaříková 05:03,8_
8x200 Karel Peterka, Tobiáš Urban, Jakub Kučera, Tobiáš Valihrach, Nikola Kleňhová, Nela Kuková, Soňa Kellnerová, Tereza Valentová 05:21,1_
6 Základní škola T. G. Masaryka, Šardice 521, Šardice 521 10:29,00
8x100 Martin Špéra, Roman Šváb, Tereza Buštíková, Hana Břeňová, Markéta Stávková, Špérová Eliška, Maxmilián Bábík, Jakub Grmolec 02:40,2_
8x100 Beáta Bednaříková, Lucie Lesovská, Miroslav Novotný, Rozálie Procházková, Alžběta Brázdová, Zdeněk Buštík, Jakub Karlík, Slavomír Ševčík 02:25,2_
8x200 Jakub Grmolec, Martin Špéra, Eliška Špérová, Markéta Stávková, Zdeněk Buštík, Miroslav Novotný, Rozálie Procházková, Lucie Lesovská 05:24,9_
8x200 Tereze Buštíková, Hana Břeňová, Roman Šváb, Maxmilián Bábík, Beáta Bednaříková, Alžběta Brázdová, Jakub Karlík, Slavomír Ševčík 05:28,6_
6 Brno-venkov
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Benešova 332, Modřice 10:10,00
8x100 Tobiáš Svat, Nicolas Kubík, Jiří Ulehla, Matyáš Hlubinka, Kateřina Haxová, Sára Běloševičová, Julie Kořenková, Natálie Kašaj 02:37,3_
8x100 Filip Haluška, Tomáš Horký, Michal Koutný, Adam Führich, Nikol Dolečková, Linda Luklová, Antonie Slaná, Viktorie Troubilová 02:23,3_
8x200 Natálie Kašaj, Kateřina Haxová, Tobiáš Svat, Matyáš Hlubinka, Viktorie Troubilová, Antonie Slaná, Filip Haluška, Adam Führich 05:10,1_
8x200 Sára Běloševičová, Julie Kořenková, Nicolas Kubík, Jiří Ulehla, Sabina Dolečková, Linda Luklová, Tomáš Horký, Michal Koutný 05:25,5_
2 Základní škola, Školní 10, Moravany 10:28,00
8x100 Petr Netík, Albert Štourač, Nikol Ille, Barbora Metelková, Marek Volejník, Ondřej Nivnický, Bára Kliková, Tereza Gruberová 02:40,0_
8x100 Elen Šlesingerová, Sofie Ruschková, Dominik Čejka, Tomáš Jakuba, Jana Mácková, Stella Tomancová, Václav Makyča, Šimon Kaňovský 02:26,6_
8x200 Petr Netík, Marek Volejník, Nikol Ille, Tereza Gruberová, Tomáš Jakuba, Jana Mácková, Stella Tomancová, Šimon Kaňovský 05:22,2_
8x200 Albert Štourač, Ondřej Nivnický, Barbora Metelková, Bára Kliková, Václav Makyča, Elen Šlesingerová, Sofie Ruschková, Dominik Čejka 05:34,1_
3 Základní škola a Mateřská škola Blažovice, příspěvková organizace, Nádražní 7, Blažovice 10:29,00
8x100 Tomáš Javůrek, Lukáš Javůrek, Viktorie Prášková, Júlia Godavová, Aneta Popovyč, Zuzana Hrozková, Ondřej Pernica, Jakub Daněk 02:39,5_
8x100 David Daněk, Lukáš Bartůšek, Adéla Javůrková, Nikola Höklová, Patrik Zapletal, Martina Štěpánková, Sára Paulíková, Ondřej Hejna 02:27,7_
8x200 David Daněk, Tomáš Javůrek, Viktorie Prášková, Martina Štěpánková, Jakub Daněk, Aneta Popovyč, Patrik Zapletal, Sára Paulíková 05:23,1_
8x200 Adéla Javůrková, Lukáš Javůrek, Júlia Godavová, Lukáš Bartůšek, Zuzana Hrozková, Nikola Höklová, Ondřej Pernica, Ondřej Hejna 05:35,1_
4 ZŠ a MŠ Ořechov u Brna, Komenského 2, Ořechov 10:45,00
8x100 02:47,7_
8x100 02:28,4_
8x200 05:30,4_
8x200 06:00,5_
5 Základní škola a mateřská škola Neslovice, Hlavní 71, Neslovice 10:47,00
8x100 Seibtová Karolína, Trýznová Sofie, Neklapilová Natálie, Slámová Tereza, Flégl Tomáš, Flégl Štěpán, Krška Filip, Kudělka Jan 02:40,0_
8x100 Gregor Jáchym, Skopalová Natálie, Pleváková Anna, Stránská Veronika, Śmídová Terezie, Dadák Čeněk, Vozdecký Petr, Dočekal Martin 02:35,9_
8x200 Seibtová Karolína, Trýznová Sofie, Krška Filip, Kudělka Jan, Gregor Jáchym, Skopalová Natálie, Pleváková Anna, Dočekal Martin 05:42,3_
8x200 Neklapilová Natálie, Slámová Tereza, Flégl Tomáš, Flégl Štěpán, Stránská Veronika, Śmídová Terezie, Dadák Čeněk, Vozdecký Petr 05:32,7_
6 Základní škola a Mateřská škola, HLAVNÍ 13 13, Prštice 11:19,00
8x100 Jaromír Ambrož, Isabella Dobrovodská, Jolana Dvořáková, Patrik Hellar, NIck Ravi Jones, Helena Smolková, Kristina Staňková, Tobias Marek Wolf 03:00,0_
8x100 Elen Hirtová, Jan Slavík, Stela Pražanová, Stanislav Pikula, Petr Zemánek, Šimon Benáček, Marie Anna Hanusová, Karolína Luzumová 02:36,4_
8x200 Tobias Marek Wolf, Jolana Dvořáková, Kristina Staňková, Jaromír Ambrož, Elen Hirtová, Stanislav Pikula, Marie Anna Hanusová, Jan Slavík 05:43,1_
8x200 Dominik Hradecký, Isabella Dobrovodská, Nick Ravi Jones, Helena Smolková, Karolína Luzumová, Stela Pražanová, Petr Zemánek, Šimon Benáček 06:18,1_
7 ZŠ a MŠ Václava Havla, - 28, Žďárec 11:22,00
8x100 02:51,9_
8x100 02:39,5_
8x200 Benjamin Marek, Elena Habánová, Matyáš Berčík, Nikola Suchomelová, Jakub Komínek, Adriana Kaňková, Matouš Jakub Kozák, Kateřina Kolářová 05:52,3_
8x200 Tadeáš Marek, Kristýna Hladíková, Nela Bělochová, Suchomelová Nikola, Suchomel David, Sofie Kolářová 06:00,2_
DIS Základní škola a Mateřská škola, 24. dubna 270, Želešice
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola, Radostice, Školní 80, Prštice u Brna
8x100
8x100
8x200
8x200
7 Znojmo
Místo Škola Čas
1 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218, Moravský Krumlov 10:46,39
8x100 David Řezníček, Adam Jakeš, Sofie Rebstocková, Veronika Červinková, Viktor Fál, Adam Halva, Amálie Konrádová, Julie Široká 02:49,78
8x100 Dominik Cafourek, Daniel Jakeš, Alice Štolpová, Kristýna Tichá, Adam Juránek, Dominik Horák, Alexandra Lambová, Anežka Dřevojanová 02:29,8_
8x200 Amálie Konrádová, Julie Široká, Adam Halva, Viktor Fál, Anežka Dřevojanová, Alexandra Lambová, Dominik Cafourek, Dominik Horák 05:27,61
8x200 Sofie Rebstocková, Veronika Červinková, David Řezníček, Adam Jakeš, Alice Štolpová, Kristýna Tichá, Adam Juránek, Daniel Jakeš 05:37,01
2 ZŠ a MŠ Dolní Dubňany, Dolní Dubňany 74, Dolní Dubňany 10:58,88
8x100 Leoš Gretz, Marie Hájková, Lukáš Pelech, Tomáš Pokorný, Oldřiška Břinková, Ema Kohoutková, Jan Pecina, Veronika Veselá 02:48,75
8x100 Barbora Maštalířová, Ema Hájková, Elisa Hermanová, Klára Makešová, Jan Strnad, Pavel Pecina, Matěj Pecina, Šimon Chvátal 02:32,64
8x200 Leoš Gretz, Oldřiška Břinková, Veronika Veselá, Jan Pecina, Barbora Maštalířová, Šimon Chvátal, Pavel Pecina, Ema Hájková 05:37,49
8x200 Lukáš Pelech, Tomáš Pokorný, Marie Hájková, Ema Kohoutková, Elisa Hermanová, Jan Strnad, Matěj Pecina, Klára Makešová 05:44,27
3 ZŠ Hostěradice. Hostěradice71,IČ: 709 97 233, Hostěradice 36, Hostěradice 11:23,64
8x100 Kristýna Vondráková, Nela Lapešová, Justýna Buchtová, Terezie Trávníčková, Daniel Semotam, Tobiáš Lapeš, Jan Kuřitka, David Kučera 02:57,35
8x100 Julie Baranová, Eliška Slámová, Barbora Kadlecová, Kristýna Pešáková, Tomáš Novotný, Tadeáš Lapeš, Milan Kotrnec, Štěpán Kolbl 02:40,25
8x200 Nela Lapšeová, Terezie Trávníčková, Julie Baranová, Kristýna Pešáková, Daniel Semotam, Jan Kuřitka, Tomáš Novotný, Milan Kotrnec 05:46,04
8x200 Justýna Buchtová, Kristýna Vondráková, Barbora Kadlecová, Eliška Slámová, David Kučera, Tobiáš Lapeš, Štěpán Kolbl, Tadeáš Lapeš 05:57,69
4 Základní škola a Mateřská škola, Rybníky 55, Moravský Krumlov 11:26,02
8x100 02:56,98
8x100 02:39,47
8x200 05:49,57
8x200 05:59,39
DIS Základní škola, Vémyslice 213, Vémyslice
8x100
8x100
8x200
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Slovácká 40, Břeclav 08:50,39
8x100 Alex Dokulil, Henry Chibundu Dvořák, Filip Dvorský, Martin Barcůch, Michaela Frýdková, Emily Malinkovičová, Barbora Nešporová, Nikol Pražáková 02:19,56
8x100 Antonín Baránek, Matěj Šupálek, Adam Kovařík, Alex Čapka, Kateřina Kachyňová, Karla Kejlová, Hana Valentová, Karolína Rumpová 02:03,61
8x200 Alex Dokulil, Henry Chibundu Dvořák, Emily Malinkovičová, Michaela Frýdková, Matěj Šupálek, Antonín Baránek, Kateřina Kachyňová, Karolína Rumpová 04:27,22
8x200 Filip Dvorský, Martin Barcůch, Nikol Pražáková, Barbora Nešporová, Adam Kovařík, Alex Čapka, Hana Valentová, Karla Kejlová 04:40,28
2 Základní škola, U Červených domků 40, Hodonín 08:54,37
8x100 Klára Prokešová, Sára Macalíková, Klára Šohajdová, Gabriela Leváková, Filip Michenka, Radim Režný, Patrik Prokeš, Josef Rychlý 02:18,38
8x100 Sofie Dohnálková, Jana Anna Kománková, Barbora Švandelková, Amálie Kremlová, Šimon Holomčík, Michal Lípa, Jakub Hatala, Matěj Hrnek 02:07,05
8x200 Klára Prokešová, Gabriela Leváková, Filip Michenka, Patrik Prokeš, Amálie Kremlová, Jana Anna Kománková, Jakub Hatala, Michal Lípa 04:28,94
8x200 Klára Šohajdová, Sára Macalíková, Radim Režný, Josef Rychlý, Barbora Švandelková, Sofie Dohnálková, Šimon Holomčík, Matěj Hrnek 04:31,75
3 ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova, příspěvková organizace, Kupkova 1, Břeclav 2 08:56,26
8x100 Hejč Kristián, Musil Mikuláš, Dřímalová Adriana, Steinbauerová Barbora, Šefčíková Natálie, Turčan Andrej, Zídková Karolína, Šálek Sebastian 02:21,59
8x100 Doležalová Karolína, Kaděra Damián, Kiliánová Eva, Vymyslická Zuzana, Vrbka Štěpán, Štoll Matyáš, Lichtnerger Matias, Mank Tamara 02:01,48
8x200 Hejč Kristián, Šefčíková Natálie, Doležalová Karolína, Kaděra Damián, Musil Mikuláš, Zídková Karolína, Lichtneger Matias, Mank Tamara 04:33,19
8x200 Šálek Sebastián, Turčan Andrej, Štoll Matyáš, Vrbka Štěpán, Steinbauerová Barbora, Dřímalová Adriana, Kiliánová Eva, Vymyslická Zuzana 04:44,59
4 Základní škola, Masarova 11, Brno 08:56,38
8x100 ŠTĚPÁN CZUDEK, HÁJKOVÁ VERONIKA, ALMÁŠY SEBASTIÁN, CHALOUPKOVÁ KATEŘINA, PAVLÍKOVÁ BÁRA, IVANOV RUDOLF, AULEHLOVÁ ELENA, KULA DANIEL 02:17,59
8x100 VIŠČOR PATRIK, STOJANOVOVÁ IVA, HIKL MARTIN, SCHMAUSOVÁ LILIANA, FORSTOVÁ NIKOL, SCHAUL MARTIN, SYROVÁ BARBORA, BALAKIN OLEKSANDR 02:05,16
8x200 VIŠČOR PATRIK, FORSTOVÁ NICOL, CZUDEK ŠTĚPÁN, HÁJKOVÁ VERONIKA, KULA DANIEL, AULEHLOVÁ ELENA, SYROVÁ BARBORA, BALAKIN OLEKSANDR 04:33,63
8x200 HIKL MARTIN, SCHMAUSOVÁ LILIANA, ALMÁŠY SEBASTIÁN, CHALOUPKOVÁ KATEŘINA, TUREK DOMINIK, PAVLÍKOVÁ BÁRA, STOJANOVOVÁ IVA, SCHAUL MARTIN 04:39,27
5 ZŠ Brno Řehořova 3, Řehořova 3, Brno 09:00,22
8x100 David Hutyra, Tobiáš Krejčí, Robert Havlíček, Denis Jadrný, Vendula Bártová, Eliška Stejskalová, Adéla Šutorková, Yullia Klymchuk 02:15,03
8x100 Anna Vojáčková, Emma Hanzlíčková, Nela Jursová, Marie Kršková, Alex Roška, David Rampula, Radim Krejčí, Marek Sláma 02:08,28
8x200 Adéla Šutorková, Yullia Klymchuk, Robert Havlíček, Denis Jadrný, Emma Hanzlíčková, Nela Jursová, Alex Roška, David Rampula 04:36,91
8x200 Natálie Jursová, Eliška Stejskalová, David Hutyra, Tobiáš Krejčí, Anna Vojáčková, Marie Kršková, Radim Krejčí, Marek Sláma 04:45,77
6 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26, Dvorská 1415, Blansko 09:03,19
8x100 Adéla Weinhöferová, Ema Kotlánová, Adéla Pokorná, Sofie Daňo, Michal Vašíček, Patrik Buš, Jakub Ženatý, Štěpán Blažek 02:22,94
8x100 Vendula Kašparová, Tereza Sedláčková, Eva Brodecká, Martina Sedláčková, Dominik Dvořáček, Richard Kacetl, Luboš Rychtařík, Jakub Demovič 02:07,84
8x200 Adéla Weinhöferová, Ema Kotlánová, Vendula Kašparová, Tereza Sedláčková, Michal Vašíček, Patrik Buš, Dominik Dvořáček, Richard Kacetl 04:32,41
8x200 Adéla Pokorná, Sofie Daňo, Eva Brodecká, Martina Sedláčková, Jakub Ženatý, Štěpán Blažek, Luboš Rychtařík, Jakub Demovič 05:01,68
7 Základní škola Brno, náměstí Míru 3, náměstí Míru 375, Brno 09:04,78
8x100 Alžběta Švejdová, Rostislav Roček, Viktorie Švejdová, Dorota Hanzlíčková, Zdeněk Svoboda, Artiom Patrasanu, Karla Hudečková, Kryštof Haltmar 02:18,59
8x100 Šárka Liškutínová, Matyáš Feik, Kristián Dubroka, Anna Fuksová, Sophie Caine, Kryštof Dvořák, Tereza Trnková, Tomáš Liškutín 02:07,38
8x200 Šárka Liškutínová, Dorota Hanzlíčková, Alžběta Švejdová, Rostislav Roček, Matyáš Feik, Kryštof Haltmar, Tereza Trnková, Tomáš Liškutín 04:38,81
8x200 Anna Fuksová, Artiom Patrasanu, Kristián Dubroka, Zdeněk Svoboda, Viktorie Švejdová, Karla Hudečková, Sophie Caine, Kryštof Dvořák 05:01,20
8 Základní škola, Komenského 2, Břeclav 09:11,32
8x100 Pavlína Dobrovolná, Silvie Golcová, Zuzana Štefková, Elen Pyskatá, Jakub Hlavenka, Lukáš Kršňák, Adam Mráz, Adam Krčma 02:20,38
8x100 Aneta Džunová, Tina Balgová, Adéla Studenková, Sára Málková, Matěj Slezáček, Vít Bartošík, David Mátl, Stanislav Odstrčilík 02:09,03
8x200 Pavlína Dobrovolná, Elen Pyskatá, Jakub Hlavenka, Adam Mráz, Aneta Džunová, Tina Balgová, Matěj Slezáček, David Mátl 04:41,91
8x200 Silvie Golcová, Zuzana Štefková, Lukáš Kršňák, Adam Krčma, Sára Málková, Adéla Studenková, Vít Bartošík, Stanislav Odstrčilík 04:51,20
9 Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace, Sídliště Osvobození 682, Vyškov 09:11,38
8x100 Jakub Štébl, Lucie Doležalová, Tadeáš Novák, Sofie Vlková, Mikeš Hruška, Adéla Bosáková, Matěj Krajčík, Ellen Sedláčková 02:21,22
8x100 Michal Hrabovský, Aneta Kalousková, Richard Vlček, Anna Řiháková, Daniel Frydrych, Petra Bartáková, Adéla Sedláková, Dominik Kollár 02:10,53
8x200 Michal Hrabovský, Lucie Doležalová, Matěj Krajčík, Sofie Vlková, Jakub Štébl, Adéla Sedláková, Dominik Kollár, Petra Bartáková 04:39,63
8x200 Daniel Frydrych, Aneta Kalousková, Tadeáš Novák, Ellen Sedláková, Mikeš Hruška, Anna Řiháková, Richard Vlček, Adéla Bosáková 04:59,63
10 ZŠ Brno, Horácké náměstí 13, Brno 621 00, Horácké náměstí 13, Brno 09:13,37
8x100 Vojtěch Lorenc, Tereza Španková, Zuzana Trávníčková, Linda Vaňousová, Zuzana Kutová, Adam Motlak, Ondřej Bořecký, Luboš Tersch 02:21,56
8x100 Vilém Vaňous, Laura Krčálová, Tea Formanova, Eliška Balášová, Adéla Mendlová, David Fiala, Michal Netrefa, Daniel Vrabec 02:11,50
8x200 Zuzana Kutová, Linda Vaňousová, Luboš Tersch, Vojtěch Lorenc, Tea Formanová, Laura Krčálová, Vilém Vaňous, Daniel Vrabec 04:40,31
8x200 Adéla Mendlová, Magdaléna Jančová, David Matras, Daniel Šebesta, Zuzana Trávníčková, Eliška Balášová, Adam Motlak, Michal Netrefa 04:51,20
11 Základní škola, Jana Babáka 1, Brno 09:16,34
8x100 Ema Čerbáková, Matouš Trtík, Rut Rozwalka, Saifi Phamová, Kryštof Klepárník, Terezie Horniaková, Jan Cybulski, Lukáš Doležal 02:30,59
8x100 Markéta Krtičková, Natálie Horniaková, Abbas Al-Shammri, Matěj Veverka, Marie Holubová, Veronika Hladíková, Šimon Trtík, Matyáš Tejral 02:03,94
8x200 Markéta Krtičková, Ema Čerbáková, Terezie Horniaková, Veronika Hladíková, Matouš Trtík, Šimon Trtík, Kryštof Klepárník, Matyáš Tejral 04:41,81
8x200 Marie Holubová, Rut Rozwalka, Jan Cybulski, Natálie Horniaková, Saifi Phamová, Abbas Al-Shammri, Lukáš Doležal, Matěj Veverka 05:04,92
12 Základní škola Vyškov, Nádražní 5, Nádražní 5, Vyškov 09:19,38
8x100 Adam Hána, Matěj Širůček, Elin Ovčáčíková, Natálie Kantorová, Linda Benešová, Pavel Zahradníček, Šimon Vybíhal, Klaudie Spáčilová 02:23,84
8x100 Antonín Šťastný, Jolana Bebarová, Jakub Valíček, Veronika Alánová, Sofie Švestková, Viktor Vintera, Leontýna Lusková, Josef Grec 02:07,56
8x200 Viktor Vintera, Elin Ovčáčíková, Sofie Švestková, Natálie Kantorová, Pavel Zahradníček, Šimon Vybíhal, Leontýna Lusková, Josef Grec 05:05,41
8x200 Jakub Valíček, Jolana Bebarová, Veronika Alánová, Matěj Širůček, Linda Benešová, Antonín Šťastný, Adam Hána, Klaudie Spáčilová 04:47,98
13 Základní škola, Benešova 332, Modřice 09:22,41
8x100 Tobiáš Svat, Nicolas Kubík, Jiří Ulehla, Matyáš Hlubinka, Kateřina Haxová, Sára Běloševičová, Julie Kořenková, Natálie Kašaj 02:24,19
8x100 Filip Haluška, Tomáš Horký, Šimon Šmíd, Adam Führich, Nikol Dolečková, Linda Luklová, Antonie Slaná, Viktorie Troubilová 02:15,94
8x200 Natálie Kašaj, Kateřina Haxová, Tobiáš Svat, Matyáš Hlubinka, Viktorie Troubilová, Antonie Slaná, Filip Haluška, Adam Führich 04:42,28
8x200 Sára Běloševičová, Julie Kořenková, Nicolas Kubík, Jiří Ulehla, Nikol Dolečková, Linda Luklová, Tomáš Horký, Šimon Šmíd 04:53,42
14 ZŠ Moravský Krumlov, Ivančická 218, Moravský Krumlov 09:32,81
8x100 Tadeáš Havlíček, Adam Jakeš, Sofie Rebstocková, Veronika Červinková, Viktor Fál, Adam Halva, Amálie Konrádová, Julie Široká 02:34,28
8x100 Dominik Cafourek, Daniel Jakeš, Alice Štolpová, Kristýna Tichá, Adam Juránek, Dominik Horák, Alexandra Lambová, Anežka Dřevojanová 02:10,06
8x200 Amálie Konrádová, Julie Široká, Adam Halva, Viktor Fál, Anežka Dřevojanová, Alexandra Lambová, Dominik Cafourek, Dominik Horák 04:48,47
8x200 Sofie Rebstocková, Veronika Červinková, Tadeáš Havlíček, Adam Jakeš, Alice Štolpová, Kristýna Tichá, Adam Juránek, Daniel Jakeš 05:06,95