Výsledková listina 2022


Kraj Moravskoslezský

Okresní kola

  okres
1 Nový Jičín
Místo Škola Čas
1 ZŠ M.Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice 09:13,63
8x100 Kahánková Ema, Kadlecová Pavla, Staníková Eliška, Janiak Lola, Smieško Patrik, Petrůj Tomáš, Tomáš Štěpán, Konvička Eduard 02:24,60
8x100 Gajdušková Klára, Prašivková Veronika, Kahánková Bára, Míčková Gabriela, Hoďák Marek, Kouřim František, Socha Tadeáš, Šrámek Lukáš 02:07,21
8x200 Hoďák Marek, Socha Tadeáš, Kahánková Bára, Prašivková Veronika, Janiak Lola, Staníková Eliška, Konvička Eduard, Petrůj Tomáš 04:41,82
8x200 Šrámek Lukáš, Kouřim František, Gajdušková Klára, Míčková Gabriela, Smieško Patrik, Tomáš Štěpán, Kadlecová Pavla, Kahánková Ema 05:01,60
2 Základní škola Emila Zátopka, Pionýrská 791, Kopřivnice 09:16,20
8x100 Tomáš Galia, Šimon Hruškovský, Klára Malíková, Adéla Hefková, Markéta Procházková, Adéla Eliášová, David Melichařík, David Melichařík 02:25,39
8x100 Jakub Špaček, Dominik Horkel, Olivie Pešatová, Julie Hruškovská, Zita Rakúsová, Michaela Kalužová, Matyáš Pfneisl, Martin Moric 02:06,37
8x200 Tomáš Galia, Šimon Hruškovský, Klára Malíková, Adéla Hefková, Jakub Špaček, Dominik Horkel, Olivie Pešatová, Julie Hruškovská 04:44,44
8x200 Markéta Procházková, Adéla Eliášová, David Melichařík, David Melichařík, Zita Rakúsová, Michaela Kalužová, Matyáš Pfneisl, Martin Moric 05:04,76
3 Základní škola, Starý Jičín 126, Starý Jičín 09:27,06
8x100 Julie Kratochvílová, Sofie Merhoutová, Anežka Segeťová, Sabina Šubová, Lukáš Simper, Filip Janovský, Jakub Vašenda, Ondřej Dorazil 02:20,90
8x100 Nela Hubová, Sára Radinová, Eliška Hasalíková, Romana Janovská, Alexandr Benda, Daniel Jurajda, David Pavlík, Marek Křížek 02:16,03
8x200 Julie Kratochvílová, Sofie Merhoutová, Eliška Hasalíková, Romana Janovská, Lukáš Simper, Filip Janovský, Daniel Jurajda, Marek Křížek 04:50,13
8x200 Anežka Segeťová, Sabina Šubová, Nela Hubová, Sára Radinová, Jakub Vašenda, Ondřej Dorazil, David Pavlík, Alexandr Benda 05:01,21
4 ZŠ a MŠ Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm 09:32,88
8x100 Linda Vičarová, Ema Prouzová, Klára Peňová, Izabela Kovaříková, Matěj Ďuraš, Tomáš Blažek, Přemek Mika, Jáchym Petřík 02:23,52
8x100 Tomáš Vičar, Filip Žabenský, David Kovařík, Jan Mikeska, Aneta Zrůstová, Viktorie Niklasová, Adéla Vytlačilová, Sandra Elly Juračáková 02:13,70
8x200 Linda Vičarová, Ema Prouzová, Aneta Zrůstová, Sandra Elly Juračáková, Matěj Ďuraš, Jáchym Petřík, Tomáš Vičar, Jan Mikeska 04:55,66
8x200 Klára Peňová, Izabela Kovaříková, Přemek Mika, Tomáš Blažek, Adéla Vytlačilová, Viktorie Niklasová, David Kovařík, Filip Žabenský 05:04,62
5 Základní škola, Alšova 1123, Kopřivnice 09:33,79
8x100 Vojtěch Dryák, Ema Žáčková, Vojtěch Ptáček, Marie Jandová, Michaela Polanská, Antonín Hyvnar, Isabela Rosová, Max Janda 02:32,82
8x100 Jan Chalupa, Eliška Matějková, Max Munzar, Nela Hošková, Karolina Bergerová, Marianna Pavlová, Alex Nevrkla, Martin Kačer 02:10,49
8x200 Kačer Martin, Isabela Rosová, Vojtěch Dryák, Ema Žáčková, Max Janda, Karolína Bergerová, Marianna Pavlová, Jan Chalupa 04:50,48
8x200 Šimon Horák, Eliška Matějková, Berger Jaromír, Nela Hošková, Antonín Hyvnar, Marie Jandová, Michaela Polanská, Alex Nevrkla 05:27,98
6 ZŠ Komenského 66, Komenského 66, Nový Jičín 09:35,85
8x100 Evelína Randisová, Natálie Urbancová, Viktorie Přilučíková, Sofie Zimulová, Vítek Zahradník, Aleš Sedlář, Denis Kopecký, Ondřej Urbánek 02:30,23
8x100 Karolína Jurčíková, Kristýna Jurčíková, Eliška Kešeláková, Štěpánka Pytrová, Kamil Chromek, David Krutílek, Vojtěch Pilát, Štefan Podolský 02:13,72
8x200 Evelína Randisová, Viktorie Přilučíková, Vítek Zahradník, Aleš Sedlář, Karolína Jurčíková, Kristýna Jurčíková, Kamil Chromek, David Krutílek 04:51,90
8x200 Natálie Urbancová, Sofie Simperová, Denis Kopecký, Ondřej Urbánek, Eliška Kešeláková, Kristýna Žitníková, Vojtěch Pilát, Jan Holáň 05:18,76
7 Základní škola Komenského 68, Nový Jičín, Komenského 68 1118, Nový Jičín 09:45,64
8x100 Matouš Nehasil, Julie Klapetková, Thea Kvíčalová, Vojtěch Vraj, Ella Kulčáková, Helena Pavelková, Jáchym Adamec, Jonáš Vahalík 02:31,39
8x100 Jakub Klanica, Sofie Vránová, Zita Barošová, Tomáš Hanzelka, Tereza Hanzelková, Mája Morris, Nicolas Chappell, Ondřej Skácel 02:12,26
8x200 Jakub Klanica, Sofie Vránová, Matouš Nehasil, Zita Barošová, Jonáš Vahalík, Helena Pavelková, Julie Klapetková, Ondřej Skácel 05:01,99
8x200 Tomáš Hanzelka, Tereza Hanzelková, Vojtěch Vraj, Thea Kvíčalová, Mája Morris, Ella Kulčáková, Jáchym Adamec, Nicolas Chappell 05:10,87
8 Základní škola a Mateřská škola, Kunín 346, Kunín 09:48,77
8x100 Kraus Tomáš, Holčák Jakub, Svojanovský Filip, Kiesevetter Pavel, Pokludová Sofie, Vu Thanh Thao, Tomšů Klára, Barfajtová Bára 02:32,56
8x100 Matuš Matyáš, Richter Daniel, Mlčoch Štěpán, Baroš Petr, Skýpalová Nela, Boháčová Julie, Boháčová Sofie, Terrichová Nikol 02:13,69
8x200 Kraus Tomáš, Holčák Jakub, Pokludová Sofie, Vu Thanh Thao, Matuš Matyáš, Richter Daniel, Skýpalová Nela, Boháčová Julie 05:02,52
8x200 Svojanovský Filip, Kiesevetter Pavel, Tomšů Klára, Barfajtová Bára, Mlčoch Štěpán, Baroš Petr, Boháčová Sofie, Terrichová Nikol 05:10,72
9 Základní škola T. G. Masaryka, 2.května 500, Studénka 09:59,17
8x100 Nela Smutková, Aneta Tížková, Josef Dostál, Vojtěch Lazecký, Eliška Šmitková, Kristýna Kalmanová, Martin Chytil, Tobiáš Josef Bajtek 02:33,60
8x100 Samantha Belle Striplin, Adéla Bartoňová, Patricie Smutková, Hana Tomášková, Dominik Šajtar, Jan Lazecký, Jonáš Florčík, Ondřej Hrbáč 02:26,61
8x200 Kristýna Kalmanová, Michaela Demlová, Ondřej Horák, Martin Chytil, Patricie Smutková, Adéla Bartoňová, Jonáš Florčík, Ondřej Hrbáč 04:58,96
8x200 Eliška Šmitková, Nela Smutková, Vojtěch Lazecký, Josef Dostál, Hana Tomášková, Samantha Belle Striplin, Jan Lazecký, Dominik Šajtar 05:12,46
10 Základní škola a Mateřská škola Štramberk, Zauličí 485, Štramberk 10:01,04
8x100 Sofie Sieberová, Štěpánka Bačová, Sofie Hajníková, Žaneta Ella Kuběnová, Velen Kocian, Václav Široký, Matyáš Sigmund, Jakub Sýkora 02:34,01
8x100 Lucie Matonohová, Amálie Slováčková, Albína Mikalová, Bára Laníková, Marek Goršanov, Ondřej Gold, Daniel Marek, Oliver Váňa 02:16,02
8x200 Štěpánka Bačová, Sofie Hajníková, Matyáš Sigmund, Jakub Sýkora, Amálie Slováčková, Albína Mikalová, Ondřej Gold, Daniel Marek 05:12,20
8x200 Sofie Sieberová, Žaneta Ella Kuběnová, Velen Kocian, Václav Široký, Lucie Matonohová, Bára Laníková, Marek Goršanov, Oliver Váňa 05:11,01
11 ZŠ a MŠ Nový Jičín, Jubilejní 484/3, příspěvková organizace, Jubilejní 484, Nový Jičín 10:02,84
8x100 Pospíšilíková Nela, Šurík Lukas, Handrychová Miriam, Konečný Ondřej, Martincová Tereza, Minariková Tereza, Zapletal Šimon, Plešek David 02:37,46
8x100 Kubica Viktor, Osadník Jiří, Hublová Sabina, Hudečková Iva, Bobala Patrik, Labounková Barbora, Dohnalová Sára, Nicolas Vosol 02:14,21
8x200 Minariková Tereza, Zapletal Šimon, Plešek David, Pospíšilíková Nela, Labounková Barbora, Dohnalová Sára, Kubica Viktor, Vosol Nicolas 05:11,17
8x200 Šurík Lukas, Handrychová Miriam, Konečný Ondřej, Martincová Tereza, Osadník Jiří, Hublová Sabina, Hudečková Iva, Bobala Patrik 05:16,23
12 ZŠ Galaxie Nový Jičín, Bohuslava Martinů 1994, Nový Jičín 10:03,35
8x100 Ondřej Češek, Leo Kelnar, Jan Novák, Šimon Přáda, Sára Irglová, Anežka Langrová, Julie Sklenářová, Emma Kuzdřálová 02:34,72
8x100 Jan Sklenář, Ondřej Fojtík, Vít Košárek, Richard Wrobel, Valentina Konopáčová, Ella Dorazilová, Klára Chrustavčuková, Markéta Čaňová 02:22,49
8x200 Jan Sklenář, Ondřej Fojtík, Leo Kelnar, Jan Novák, Valentina Konopáčová, Ella Dorazilová, Sára Irglová, Julie Sklenářová 05:06,14
8x200 Vít Košárek, Richard Wrobel, Šimon Přáda, Ondřej Češek, Markéta Čaňová, Klára Chrustavčuková, Emma Kuzdřálová, Anežka Langrová 05:27,50
13 ZŠ Kopřivnice - Mniší, Mniší 66, Kopřivnice 10:36,26
8x100 Amálie Hanusová, Karel Liška, Matyáš Prauzek, Denisa Chromečková, Eliška Hrnčárková, Simona Kahánková, Damián Tembo, Antonín Polehla 02:38,01
8x100 Matyáš Šablatura, Vít Němec, Matěj Filip, Marek Vrána, Elen Hanzelková, Dominika Blechová, Kristýna Jalůvková, Anna Lišková 02:36,54
8x200 Matěj Filip, Vít Němec, Damián Tembo, Antonín Polehla, Denisa Chromečková, Eliška Hrnčárková, Dominika Blechová, Elen Hanzelková 05:21,71
8x200 Stanislav Buřič, Amálie Hanusová, Matyáš Prauzek, Karel Liška, Simona Šablaturová, Matyáš Šablatura, Kristýna Jalůvková, Anna Lišková 05:49,48
2 Karviná
Výsledky nejsou k dispozici
3 Bruntál
Místo Škola Čas
1 ZŠ Žižkova 3, Krnov, Žižkova 3, Krnov 09:25,57
8x100 Štěpán Kavan, Nikola Kittnerová, Vít Heller, Ella Legerská, Jan Straškraba, Ondřej Paseka, Adéla Herniková, Barbora Dzimbaniková 02:27,48
8x100 Filip Strnad, Adam Strnad, Jiří Hernik, Kryštof Syslo, Amy Marčanová, Eliška Zikmundová, Sophia Čanaklisová, Kamila Nováková 02:07,25
8x200 Barbora Dzimbaniková, Herniková Adéla, Štěpán Kavan, Vít Heller, Amy Marčanová, Eliška Zikmundová, Adam Strnad, Filip Strnad 04:50,84
8x200 Ella Legerská, Nikola Kittnerová, Jan Straškraba, Ondřej Paseka, Sophia Čanaklisová, Kamila Nováková, Jiří Hernik, Kryštof Syslo 05:05,28
2 ZŠ Janáčkovo nám. 17, Krnov, Janáčovo náměstí 17, Krnov 09:43,50
8x100 Tereza Venháčová, Adéla Pláteníková, Adéla Machálková, Adriana Matelová, Kryštof Kornel, Tomáš Vach, Matěj Beran, Jakub Salaba 02:34,96
8x100 Beata Kožíková, Adéla Handlířová, Johana Baťová, Melanie Jankůjová, František Mrkvan, Richard Šamánek, Michal Kolbasa, Marcel Koval 02:07,27
8x200 Tereza Venháčová, Adéla Pláteníková, Beata Kožíková, Adéla Handlířová, Kryštof Kornel, Tomáš Vach, František Mrkvan, Richard Šamánek 05:01,27
8x200 Adéla Machálková, Adriana Matelová, Johana Baťová, Melanie Jankůjová, Matěj Beran, Jakub Salaba, Michal Kolbasa, Marcel Koval 05:15,14
3 ZŠ Školní 2 Bruntál, Školní 2, Bruntál 09:51,21
8x100 Jakub Chlubný, Maria Pollaková, David Luska, Ema Ovšáková, Radek Polášek, Barbora Štěpánová, Nikola Cesneková, Radek Navrátil 02:32,84
8x100 Ladislav Jarolím, Sofie Tichovská, Jaroslav Zemančík, Darina Čonková, Josef Ambrož, Veronika Ludvíková, Lucie Waleczková, Dominik Michna 02:18,85
8x200 Ladislav Jarolím, Mária Pollaková, Dominik Michna, Sofie Tichovská, Radek Navrátil, Ema Ovšáková, Lucie Waleczková, Jakub Chlubný 04:59,52
8x200 Josef Ambrož, Nikola Cesneková, David Luska, Veronika Ludvíková, Radek Polášek, Darina Čonková, Bára Štěpánová, Jaroslav Zemančík 05:31,29
4 Základní škola, Opavická 1, Město Albrechtice 10:04,44
8x100 Leontýna Murová, Julie Šrajbrová, Ivana Hasilová, Tereza Benešová, Adam Burda, Jan Dokoupil, Samuel Halász, Dan Křištof 02:39,95
8x100 Karin Foldynová, Karolína Murová, Zuzana Žídková, Anna Pokludová, Jan Veselý, Andreas Divitaris, Lukáš Kras, Nikolaos Jalamas 02:17,42
8x200 Leontýna Murová, Julie Šrajbrová, Samuel Halász, Dan Křištof, Karin Foldynová, Karolína Murová, Jan Veselý, Andrea Divitaris 05:07,07
8x200 Tereza Benešová, Ivana Hasilová, Adam Burda, Jan Dokoupil, Zuzana Žídková, Anna Pokludová, Lukáš Kras, Nikolaos Jalamas 05:37,67
5 Základní škola a Mateřská škola, Lichnov 46, Lichnov 10:05,85
8x100 Adam Šmíd, Dušan Gábor, Ivo Nepustil, Richard Nevolný, Natálie Mašková, Viktoria Tlolková, Sára Šlapáková, Adéla Fryščáková 02:28,47
8x100 Vojtěch Hromniak, Tomáš Zemánek, Gabriel Říha, Daniel Antonín Tlolka, Elen Růžanská, Eliška Tomanová, Nella Kopecká, Kristýna Fiklíková 02:24,15
8x200 Dušan Gábor, Richard Nevolný, Natálie Mašková, Viktoria Tlolková, Vojtěch Hromniak, Tomáš Zemánek, Elen Růžanská, Kristýna Fiklíková 05:13,23
8x200 Ivo Nepustil, Adam Šmíd, Sára Šlapáková, Adéla Fryščáková, Gabriel Říha, Daniel Antonín Tlolka, Nella Kopecká, Eliška Tomanová 05:33,70
6 ZŠ Krnov, Dvořákův okruh 2, Dvořákův okruh 2, Krnov 10:31,66
8x100 Bára Gaudková, Šimon Kajaba, Eliška Snášelová, Leontýna Fajtlová, Lukáš Indruch, Sára Chlopčíková, Šimon Zapletal, Samuel Hoferek 02:45,64
8x100 Dominik Sabó, Filip Rada, Daniel Suchánek, Alexios Kumarcis, Tereza Doubková, Lucie Kenisová, Natálie Alčerová, Nikol Avratová 02:27,78
8x200 Bára Gaudková, Šimon Kajaba, Leontýna Fajtlová, Lukáš Indruch, Daniel Suchánek, Alexios Kumarcis, Natálie Alčerová, Nikol Avrátová 05:52,57
8x200 Dominik Sabó, Filip Rada, Tereza Doubková, Lucie Kenisová, Eliška Snášelová, Sára Chlopčíková, Šimon Zapletal, Samuel Hoferek 05:18,24
7 Základní škola, Holčovice 176, Holčovice 176 11:00,10
8x100 Michal Tesár, Sebastian Krejčí, Josef Kudlacz, Kristián Bolf, Amalia Lioliu, Markéta Jurečková, Alexandra Ferencová, Surya Maiorová 02:45,02
8x100 Zdeněk Dvořák, Aleš Fleger, Adam Šenkár, Dominik Horák, Amélie Špicarová, Justýna Voženílková, Aneta Svobodová, Adéla Tluková 02:31,96
8x200 Josef Kudlacz, Kristian Bolf, Surya Maiorová, Markéta Jurečková, Zdeněk Dvořák, Aleš Fleger, Justýna Voženílková, Amélie Špicarová 05:43,12
8x200 Sebastian Krejčí, Michal Tesár, Amalia Lioliu, Alexandra Ferencová, Adam Šenkár, Dominik Horák, Aneta Svobodová, Adéla Tluková 06:20,63
DIS MATEŘSKÁ ŠKOLA, ZÁKLADNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ ŠKOLA SLEZSKÉ DIAKONIE KRNOV SPC N 454/54, 794 01 KRNOV, SPC N 454/54 57, Krnov
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Frýdek-Místek II,
Výsledky nejsou k dispozici
5 Opava
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Englišova 1082, Opava 08:55,78
8x100 Julie Ratajová, Luisa Přibylová, Sofie Anna Moslerová, Josefína Štencková, Tobiáš Adam Kalus, Robert Gilík, František Drápal, Mikuláš Stejskal 02:19,50
8x100 Barbora Klepáčková, Eliška Tichá, Lenka Chovancová, Tereza Babicová, Max Grygar, Adam Kolář, Josef Gargoš, Matěj Špinler 02:02,20
8x200 Tobiáš Adam Kalus, Robert Gilík, Julie Ratajová, Luisa Přibylová, Max Grygar, Adam Kolář, Barbora Klepáčková, Eliška Tichá 04:34,08
8x200 František Drápal, Mikuláš Stejskal, Sofie Anna Moslerová, Josefína Štencková, Josef Gargoš, Matěj Špinler, Lenka Chovancová, Tereza Babicová 04:51,30
2 Základní škola, Otická 18, Opava 09:09,40
8x100 Michal Baran, Tadeáš Klement, Sofie Abbie Belejová, Hana Nyczová, Filip Postřimovský, Stella Dubinská, Pavla Ondrášková, Derek Kala 02:17,60
8x100 Daniel Schmidt, Adéla Staňková, Adriana Křížová, Melisa Zajíčková, Růžičková Elen, Vojtěch Krzywoň, Jáchym Štencel, Tobiáš Malý 02:10,40
8x200 Michal Baran, Filip Postřimovský, Hana Nyczová, Stella Dubinská, Adéla Staňková, Melisa Zajíčková, Daniel Schmidt, Jáchym Štencel 04:41,40
8x200 Tadeáš Klement, Sofie Abbie Belejová, Pavla Ondrášková, Derek Kala, Tobiáš Malý, Vojtěch Krzywoň, Růžičková Elen, Adriana Křížová 04:51,00
3 Základní škola70999279, Edvarda 961, Opava 09:10,10
8x100 Nora Svobodová, Sabina Kotyková, Gréta Halfarová, Eva Hostášková, Vojtěch Kurš, David Racko, Šimon Malík, Daniel Lisník 02:20,40
8x100 Gita Racko, Agáta Sedlářová, Tina Jašková, Šisler Patrik, Marek Gebauer, Adam Benda, Nela Hrabcová, Kryštof Hrbáč 02:11,90
8x200 Eva Hostášková, Nora Svobodová, David Racko, Daniel Lisník, Tina Jašková, Adam Benda, Nela Hrabcová, Kryštof Hrbáč 04:37,80
8x200 Gréta Halfarová, Sabina Kotyková, Vojtěch Kurš, Šimon Malík, Gita Racko, Agáta Sedlářová, Patrik Šisler, Marek Gebauer 04:56,80
4 ZŠ Opava, Vrchní 19 - přísp. org, Vrchní 19, OPAVA 09:24,50
8x100 Koniorová Viktorie, Holušová Veronika, Honová Eliška, Valíková Bára, Wehowský Maxmilián, Tuček Aleš, Hrbáč Lukáš, Wehowský Daniel 02:28,70
8x100 Haburová Tereza, Suchánková Karolína, Honková Nela, Tomanová Radka, Šumbera Ondřej, Martinák Marek, Hrbáč Hynek, Feilhauer David 02:08,80
8x200 Koniorová Viktorie, Holušová Veronika, Tuček Aleš, Wehowsky Maxmilián, Haburová Tereza, Honková Nela, Feilhauer David, Šumbera Ondřej 04:47,00
8x200 Valíková Bára, Honová Eliška, Hrbáč Lukáš, Wehowsky Daniel, Tomanová Radka, Suchánková Karolína, Hrbáč Hynek, Martinák Marek 04:51,90
5 Základní škola, Boženy 1317, Opava 09:27,60
8x100 Franěk Adam, Žaneta Kocianová, Jarmová Nela, Málková Veronika, Kuchařová Amalie, Fischer Adam, Lukáš Demel, Cupal Matěj 02:24,40
8x100 Schisser Alex, Kocián Štěpán, Vojtíšek Daniel, Kocián Richard, Bouchalová Natálie, Drkalová Zuzana, Smějová Nela, Plodzieňová Kamila 02:14,70
8x200 Franěk Adam, Demel Lukáš, Schisser Alex, Jarmová Nela, Kocián Richard, Kuchařová Amalie, Smějová Nela, Plodzieňová Kamila 04:48,50
8x200 Cupal Matěj, Kocián Štěpán, Drkalová Zuzana, Bouchalová Natálie, Vojtíšek Daniel, Fischer Adam, Kociánová Žaneta, Málková Veronika 05:15,30
6 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 1385, Opava 09:29,40
8x100 Ondřej Kavecký, Hana Antalová, Justýna Mrůzková, Odeta Paterová, Tereza Šímová, Jan Švan, Tobiáš Hlaváč, Vojtěch Putík 02:21,60
8x100 Sofie Kociánová, Lewis Kwashivie, Karolína Rybová, Julie Vašková, Klára Frantová, David Kupka, Adam Šamárek, Jakub Kocian 02:12,30
8x200 Sofie Kociánová, Hana Antalová, Justýna Mrůzková, Karolína Rybová, Lewis Kwashivie, David Kupka, Hlaváč Tobiáš, Vojtěch Putík 04:55,50
8x200 Jakub Kocian, Odeta Paterová, Tereza Šímová, Julie Vašková, Klára Frantová, Ondřej Kavecký, Jan Švan, Adam Šamárek 05:05,50
7 ZŠ a MŠ Raduň, Gudrichova 223, Raduň 09:38,30
8x100 Martina Tobolová, Alma Kudělová, Adele Kudělová, Valerie Matoušková, Lukáš Honzek, Hugo Laifert, Viktor Laifert, Daniel Tůma 02:33,70
8x100 Barbora Kucharčíková, Diana Ševčíková, Rozálie Majíčková, Bára Pchálková, Kryštof Bernard, Tadeáš Věntus, Matěj Rychtář, Filip Kubesa 02:12,60
8x200 Alma Kudělová, Adele Kudělová, Lukáš Honzek, Hugo Laifert, Barbora Kucharčíková, Diana Ševčíková, Kryštof Bernard, Tadeáš Věntus 04:52,00
8x200 Martina Tobolová, Valerie Matoušková, Viktor Laifert, Daniel Tůma, Rozálie Majíčková, Bára Pchálková, Filip Kubesa, Matěj Rychtář 05:07,20
8 Základní škola, Školní 90, Háj ve Slezsku 09:45,20
8x100 Jan Koudelka, Jiří Zdražila, Barbora Koudelková, Fiedlerová Karolína, Marianna Richterová, Markéta Mušálková, Vojtěch Gala, Ondřej Temr 02:27,30
8x100 Lucie Lazarová, Amálie Stuchlíková, Eliška Lašková, Linda Štrychová, Václav Kundrát, Tobiáš Holec, Tomáš Trnčák, Jakub Vaněk 02:15,40
8x200 Markéta Mušálková, Karolína Fiedlerová, Lucie Lazarová, Amálie Stuchlíková, Jiří Zdražila, Vojtěch Gala, Jakub Vaněk, Tobiáš Holec 05:02,50
8x200 Barbora Koudelková, Marianna Richterová, Linda Štrychová, Eliška Lašková, Jan Koudelka, Ondřej Temr, Václav Hájek, Tomáš Trnčák 05:05,70
9 Základní škola, U Hřiště 4, Opava 09:46,90
8x100 Daniel Latoň, Jan Doseděl, Adam Strnadel, Tomáš Duong, Emma Daníšková, Nela Patyková, Julie Tyranová, Barbora Stoklasová 02:36,20
8x100 Dominik Píšala, Tadeáš Rončka, David Rousek, Dominik Lipták, Eva Polášková, Inna Knapíková, Ellen Dosedělová, Natálie Ondrová 02:10,80
8x200 Tomáš Duong, Jan Doseděl, Dominik Píšala, Tadeáš Rončka, Emma Daníšková, Nela Patyková, Natálie Ondrová, Inna Knapíková 04:59,90
8x200 Adam Strnadel, Daniel Latoň, David Rousek, Dominik Lipták, Julie Tyranová, Barbora Stoklasová, Ellen Dosedělová, Eva Polášková 05:10,10
10 Základní škola, Stěbořice 150, Stěbořice 09:52,30
8x100 Nela Volková, Gabriela stupňová, Kateřina Tůmová, Terezie Vicherková, Tobiáš Prusek, Filip Fuksík, Tadeáš Martínek, Vojtěch Kerlin 02:33,30
8x100 Elen Mišurcová, Vendula Ševčíková, Natálie Stupňová, Johana Bokišová, Štěpán Holuša, František Lhotský, Jáchym Ručka, Ondřej Zbytovský 02:16,10
8x200 Nela Volková, Gabriela stupňová, Tobiáš Prusek, Filip Fuksík, Elen Mišurcová, Vendula Ševčíková, Štěpán Holuša, František Lhotský 05:02,90
8x200 Kateřina Tůmová, Terezie Vicherková, Tadeáš Martínek, Vojtěch Kerlin, Natálie Stupňová, Johana Bokišová, Jáchym Ručka, Ondřej Zbytovský 05:17,20
11 ZŠ Hradec nad Moravicí, Opavská 217, Hradec nad Moravicí 10:03,90
8x100 Václav Možíšek, Šimon Kurek, Matěj Šrom, Maxmilián Čermák, Eliška Faulhamerová, Ellen Kadová, Tereza Petránková, Anna Müllerová 02:37,50
8x100 David Říčný, Matěj Bala, Adam Szwed, Lukáš Valušek, Kateřina Tajovská, Markéta Rytířová, Nikol Hesse, Adéla Nováková 02:22,60
8x200 David Říčný, Matěj Bala, Adam Szwed, Lukáš Valušek, Tereza Petránková, Kateřina Tajovská, Nikol Hesse, Adéla Nováková 05:03,80
8x200 Václav Možíšek, Matěj Šrom, Maxmilián Čermák, Šimon Kurek, Markéta Rytířová, Anna Müllerová, Eliška Faulhamerová, Ellen Kadová 05:14,70
12 ZŠ Opava Šrámkova, Šrámkova 44, Opava 10:28,00
8x100 Monika Beranová, Adéla Dostálová, Laura Žáková, Eliška Příbramská, Adam Trýba, Leon Vágai, Dominik Zrník, Leo Tomi 02:50,60
8x100 Eva Mrůzková, Vendy Krkošková, Elen Schroterová, Sára Tošková, Yehor Sigrovets, Filip Flaška, Daniel Kanovský, Janek Strojný 02:15,10
8x200 Monika Beranová, Laura Žáková, Eva Mrůzková, Elen Schroterová, Adam Trýba, Leon Vágai, Janek Strojný, Yehor Sigrovets 05:22,30
8x200 Eliška Příbramská, Adéla Dostálová, Vendy Krkošková, Sára Tošková, Leo Tomi, Dominik Zrník, Daniel Kanovský, Filip Flaška 05:35,70
6 Ostrava-město
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Porubská 832 12, Ostrava-Poruba 09:12,97
8x100 Adéla Handlová, Adam Jaitner, Lilien Byrtusová, Natálie Vaňková, Sebastien Böhm, Klára Havlíčková, Martin Bango, Albert Schmida 02:21,85
8x100 Václav Sumara, Adam Telnar, Klára Handlová, Radim Vala, Lucie Kalafutová, Barbora Prokopová, David Vlček, Eliška Štěpánka Šeděnková 02:07,52
8x200 Albert Schmida, Václav Sumara, Lilien Byrtusová, Barbora Prokopová, Natálie Vaňková, Adam Jaitner, David Vlček, Eliška Štěpánka Šeděnková 04:43,60
8x200 Martin Bango, Radim Vala, Klára Havlíčková, Klára Handlová, Adéla Handlová, Adam Telnar, Matyáš Sousedík, Lucie Kalafutová 04:56,20
2 Základní škola a mateřská škola, B. Dvorského 1049, Ostrava-Bělský Les 09:17,19
8x100 Viktor Filip, Adela Hrbáčová, Václav Bednář, Klára Kunzlová, Ema Chovancová, Marek Hubáček, Jan Urbanec, Amálie Pastrňáková 02:25,07
8x100 Kristián Jiřičný, Adéla Kramárová, Adéla Bártová, Rozárka Goranovová, Ondřej Lička, Josef Mrkva, Dominik Lakatos, Adriana Varadi 02:08,17
8x200 Adriana Varadi, Rozárka Goranovová, Kristián Jiřičný, Dominik Lakatos, Amálie Pastrňáková, Klára Kunzlová, Václav Bednář, Viktor Filip 04:43,95
8x200 Adéla Bártová, Adéla Kramárová, Ondřej Lička, Josef Mrkva, Adéla Hrbáčová, Ema Chovancová, Marek Hubáček, Jan Urbanec 05:07,81
3 Základní škola a mateřská škola, Výhledy 210, Ostrava-Hošťálkovice 09:40,54
8x100 Tomáš Posmyk, Lukáš Věžník, Eliška Balzarová, Justina Steiger, Patrik Sýkora, Magdalena Zendulková, Ema Dvorská, Dominik Sýkora 02:33,99
8x100 Max Badžo, Šimon Mikolajek, Magdaléna Folvarčná, Aneta Jurečková, Vivienne Noemi Füssy, Štěpán Jureček, Adam Jurošek, Karolína Černohousová 02:11,54
8x200 Max Badžo, Šimon Mikolajek, Magdaléna Folvarčná, Aneta Jurečková, Eliška Balzarová, Ema Dvorská, Tomáš Posmyk, Lukáš Věžník 04:55,01
8x200 Štěpán Jureček, Adam Jurošek, Patrik Sýkora, Dominik Sýkora, Justina Steiger, Magdalena Zendulková, Vivienne Noemi Füssy, Karolína Černohousová 05:21,42
4 Základní škola generála Z. Škarvady, Porubská 831, Ostrava-Poruba 09:46,83
8x100 Anna Hrazdílková, Herman Shuliakovskyi, Pešková Valentýna, Prudkayová Frederika, Ryška Alex, Solarz Marek, Pětvaldská Gábina, Pětvaldský Mikuláš 02:32,40
8x100 Leidolfová Eliška, Nytrová Sofie, Drastich Filip, Ďurďa Filip, Kudelová Viktorie, Agel Jakub, Sembolová Sofie, Vašťák Tadeáš 02:14,58
8x200 Ďurďa Filip, Drastich Filip, Ryška Alex, Solarz Marek, Nytrová Sofie, Leidolfová Eliška, Prudkayová Frederika, Hrazdílková Anna 04:59,85
8x200 Sembolová Sofie, Kudelová Viktorie, Pětvaldský Mikuláš, Agel Jakub, Herman Shuliakovskyi, Pětvaldská Gábina, Vašťák Tadeáš, Pešková Valentýna 05:09,91
5 Základní škola a Mateřská škola, Horymírova 100, Ostrava 09:49,06
8x100 Laura Belas, Eliška Rebilasová, Tereza Kausová, Karolína Ulmannová, David Šťastný, Šimon Vaňhara, Matyáš Hradecký, Matyáš Motyčka 02:29,40
8x100 Kristýna Škrochová, Karin Rusňáková, Markéta Tomašovská, Valentýna Menšíková, Jan Gajdoš, Jan Řehák, Emir Hallidri, Jan Man 02:15,36
8x200 Laura Belas, Eliška Rebilasová, Matyáš Hradecký, David Šťastný, Markéta Tomašovská, Valentýna Menšíková, Jan Man, Emir Hallidri 05:04,30
8x200 Tereza Kausová, Karolína Ulmannová, Šimon Vaňhara, Matyáš Motyčka, Karin Rusňáková, Kristýna Škrochová, Jan Gajdoš, Jan Řehák 05:19,50
6 ZŠ Aleše Hrdličky 1638, A. Hrdličky 1638, Ostrava Poruba 09:56,69
8x100 Laura Sovová, Kristýna Poslušná, Aneta Pejčochová, Karolína Bevizová, Matěj Kubín, Filip Ondejka, Ondřej Salomon, Martin Ševčík 02:33,71
8x100 Matyáš Jeziorský, Lukáš Beran, Filip Pisko, Lukáš Hobza, Aneta Koloničná, Klára Koloničná, Adéla Ohlídalová, Monika Neuwirtová 02:13,39
8x200 Matyáš Jeziorský, Filip Pisko, Aneta Koloničná, Klára Koloničná, Filip Ondejka, Matěj Kubín, Aneta Pejčochová, Karolína Bevizová 05:09,59
8x200 Laura Sovová, Kristýna Poslušná, Ondřej Salomon, Martin Ševčík, Monika Neuwirtová, Adéla Ohlídalová, Tomáš Havlásek, Lukáš Beran 05:11,59
7 ZŠ Dětská, Dětská 915, Ostrava-Poruba 10:11,33
8x100 Patrik Wisniewski, Filip Chamrád, Do Bao An(Lukáš) Tran, Jáchym Hrda, Isabela Holá, Amálie Burešová, Izabela Polková, Kristýna Bednaříková 02:44,89
8x100 Sebastian Krč, Daniel Bušov, Adrian Ibishi, Jakub Grygar, Anna Zomberová, Michaela Novotná, Klára Myšáková, Vivien Foldynová 02:16,97
8x200 Patrik Wisniewski, Filip Chamrád, Isabela Holá, Amálie Burešová, Jakub Grygar, Bušov Daniel, Anna Zomberová, Michaela Novotná 05:09,47
8x200 Do Bao An(Lukáš) Tran, Jáchym Hrda, Izabela Polková, Kristýna Bednaříková, Adrian Ibishi, Sebastian Krč, Klára Myšáková, Vivien Foldynová 05:37,61
7 Frýdek-Místek
Místo Škola Čas
1 ZŠ Dany a Emila Zátopkových, Jablunkovská 501, Třinec 09:42,91
8x100 Matyáš Groš, Dominik Kaczmarczyk, Samuel Starý, Adam Němeček, Lucie Husarová, Ema Drózdová, Natálie Mazurová, Natálie Ciencialová 02:33,32
8x100 Richard Kugler, Adam Stodola, Patrik Svorník, Ondřej Boff, Eliška Hrazdílková, Eliška Roszková, Šárka Kaletová, Kristýna Valčíková 02:13,74
8x200 Matyáš Groš, Lucie Husarová, Dominik Kaczmarczyk, Natálie Mazurová, Richard Kugler, Eliška Hrazdílková, Eliška Roszková, Adam Stodola 04:55,85
8x200 Ondřej Boff, Ema Drózdová, Adam Němeček, Natálie Ciencialová, Samuel Starý, Šárka Kaletová, Kristýna Valčíková, Patrik Svorník 05:14,73
Doplňkové disciplíny med. dívky - 1.-3. - 4,80 m, 4.-5. - 6,00 m
dálka dívky - 1.-3. - 133 cm, 4.-5. - 186 cm
med. hoši - 1.-3. - 6,00 m, 4.-5. - 8,40 m
dálka hoši - 1.-3. - 183 cm, 4.-5. - 200 cm
2 Základní škola, Slezská 773, Třinec 09:46,77
8x100 Hana Klusová, Eliška Turoňová, Zuzana Zwyrtková, Kristýna Krutilková, Šimon Šáda, Jan Supík, Vojtěch Hába, Robin Gajdica 02:33,16
8x100 Viktorie Pociorková, Alena Marková, Tereza Balwarová, Viktorie Dužiková, Tomáš Sikora, Tomáš Kubien, Kryštof Miech, Matěj Marek 02:13,63
8x200 Hana Klusová, Eliška Turoňová, Vojtěch Hába, Robin Gajdica, Alena Marková, Tereza Balwarová, Kryštof Miech, Matěj Marek 04:59,98
8x200 Zuzana Zwyrtková, Kristýna Krutilková, Šimon Šáda, Jan Supik, Viktorie Pociorková, Viktorie Dužiková, Tomáš Kubien, Tomáš Sikora 05:14,58
Doplňkové disciplíny med. dívky - 1.-3. - 5,10 m, 4.-5. - 8,00 m
dálka dívky - 1.-3. - 175 cm, 4.-5. - 194 cm
med. hoši - 1.-3. - 5,10 m, 4.-5. - 7,20 m
dálka hoši - 1.-3 - 198 cm, 4.-5. - 208 cm
3 Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ, U Splavu 550, Třinec 09:47,67
8x100 Ondřej Chlebek, Rupert Gazda, Dominik Michálek, Ondřej Cieslar, Hana Orszuliková, Veronika Lysková, Anička Lysková, Klaudie Burianová 02:27,51
8x100 Ondřej Nitsche, Vítězslav Kobielusz, Šimon Romanec, Antonín Holubčík, Markéta Hanáčková, Elizabeth Štrbová, Ella Tvrdoňová, Eliška Gerlichová 02:18,88
8x200 Ondřej Chlebek, Rupert Gazda, Hana Orszuliková, Veronika Lysková, Ondřej Nitsche, Vítězslav Kobielusz, Markéta Hanáčková, Elizabeth Štrbová 05:01,28
8x200 Dominik Michálek, Ondřej Cieslar, Anička Lysková, Klaudie Burianová, Šimon Romanec, Antonín Holubčík, Ella Tvrdoňová, Eliška Gerlichová 05:08,38
Doplňkové disciplíny med.dívky - 1.-3.- 5,50 m, 4.-5. - 7,90 m
dálka dívky - 1.-3. - 179 cm, 4.-5. -190 cm
med. hoši - 1.-3. - 5,50 m, 4.-5. - 7,90 m
dálka hoši - 1.-3. - 166 cm, 4.-5. - 190 cm
4 Základní škola, Dobrá 860, Dobrá 860 09:51,44
8x100 Karin Popelářová, Lucia Tulinská, Ella Vojkovská, Tereza Lecová, Martin Vaněk, Robin Rojíček, Matěj Kolek, Carbol Štěpán 02:36,00
8x100 Kristina Rojíčková, Eliška Kovářová, Eliška Blahutová, Dudková Beáta, Malyšek Viktor, Jakub Šmahlík, Vojtěch Carbol, Antonín Kubíček 02:13,61
8x200 Karin Popelářová, Lucia Tulinská, Martin Vaněk, Carbol Štěpán, Kristina Rojíčková, Eliška Kovářová, Vojtěch Carbol, Antonín Kubíček 05:01,83
8x200 Ella Vojkovská, Tereza Lecová, Matěj Kolek, Robin Rojíček, Eliška Blahutová, Beáta Dudková, Viktor Malyšek, Jakub Šmahlík 05:10,99
Doplňkové disciplíny med. dívky - 1.-3. - 6,00 m, 4.-5. - 9,50 m
dálka dívky - 1.-3. - 154 cm, 4.-5. - 191 cm
med. hoši - 1.-3. - 4,50 m, 4.-5. - 9,40 m
dálka hoši - 1.-3. - 168 cm, 4.-5. - 209 cm
5 ZS Vendryně, Vendryně 236, Vendryně 10:02,34
8x100 Zarembová Helena, Madziová Magda, Wawrzyczková Aneta, Tomiczková Zuzana, Konderla Filip, Wajda Michal, Sikora Adam, Kubiena Vojtěch 02:31,18
8x100 Zarembová Zuzana, Myslivcová Adéla, Walková Natálie, Menšíková Zuzana, Turoň Matyáš, Klimek Viktor, Danemark Yanis, Kowalczyk Jáchym 02:18,88
8x200 Zarembová Helena, Madziová Magda, Zarembová Zuzana, Myslivcová Adéla, Wajda Michal, Sikora Adam, Turoň Matyáš, Danemark Yanis 05:12,28
8x200 Wawrzyczková Aneta, Tomiczková Zuzana, Menšíková Zuzana, Walková Natálie, Klimek Viktor, Konderla Filip, Kowalczyk Jáchym, Kubiena Vojtěch 05:17,73
Doplňkové disciplíny med. dívky - 1.-3. -4,80 m, 4.-5. - 7,10 m
dálka dívky - 1.-3. - 172 cm, 4.-5. - 190 cm
med. hoši - 1.-3. - 5,30 m, 4.-5. - 7,40 m
dálka hoši - 1.-3. - 202 cm, 4.-5. - 198 cm
6 Základní škola P. Bezruče a MŠ, Bezručova 418, Třinec 10:09,05
8x100 Šimon Pinkas, David Karlák, Václav Chovanec, Mathias Ježowicz, Viktorie Uhlářová, Nina Liberdová, Eliška Benková, Kateřina Rucká 02:32,85
8x100 Adam Zdejszy, Jan Němec, Šimon Michejda, Samuel Chraścina, Lucie Blahutová, Tereza Maroszová, Stella Sirotová, Markéta Frydová 02:22,95
8x200 Šimon Pinkas, David Karlák, Václav Chovanec, Mathias Ježowicz, Viktorie Uhlářová, Nina Liberdová, Eliška Benková, Kateřina Rucká 05:13,25
8x200 Adam Zdejszy, Jan Němec, Šimon Michejda, Samuel Chraścina, Lucie Blahutová, Tereza Maroszová, Stella Sirotová, Markéta Frydová 05:22,03
Doplňkové disciplíny med. dívky - 1.-3. - 5,80 m, 4.-5. - 6,00 m
dálka dívky - 1.-3. - 156 cm, 4.-5. - 197 cm
med. hoši - 1.-3. - 4,70 m, 4.-5. - 6,70 m
dálka hoši - 1.-3. - 164 cm, 4.-5. - 182 cm
7 Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace, Žabeň 150, Žabeň 10:21,07
8x100 Daniel Matúš, Timon Kresta, Jan Adamík, Michaela Němcová, Matyáš Potocký, Josefína Válková, Natálie Matúšová, Ema Tomečková 02:40,49
8x100 Mikuláš Potocký, Elen Dvořáková, Tobiáš Kresta, Václav Nytra, Eva Mutinová, Daria Mikitová, Malvína Válková, Adam Holán 02:21,20
8x200 Mikuláš Potocký, Michaela Němcová, Jan Adamík, Ema Tomečková, Timon Kresta, Elen Dvořáková, Malvína Válková, Adam Holán 05:19,38
8x200 Václav Nytra, Natálie Matúšová, Daria Mikitová, Daniel Matúš, Eva Mutinová, Matyáš Potocký, Josefína Válková, Tobiáš Kresta 05:25,78
Doplňkové disciplíny med. dívky - 1.-3. 7,80 m, 4.-5. - 5,70 m
dálka dívky - 1.-3 147 cm, 4.-5. - 168 cm
med. hoši - 1.-3. 5,60 m, 4.-5. - 7,20 m
dálka hoši - 1.-3. - 163 cm, 4.-5. - 177 cm
8 ZŠ a MŠ Ropice, Ropice 146, Ropice 10:22,91
8x100 Daniel Nožka, Mattias Richter, Dominik KIncel, Radovan Urbančík, Izabela Bartulcová, Innes Jochymková, Veronika Pyszková, Vanesa Vaňková 02:49,41
8x100 Vojtěch Szarzec, Filip Szmek, Šimon Wantulok, Ondřej Kotek, Adéla Mišová, Anita Balážová, Adéla Lotková, Klára Trubecká 02:19,07
8x200 Daniel Nožka, Mattias Richter, Dominik Kincel, Radovan Urbančík, Izabela Bartulcová, Innes Jochymková, Veronika Pyszková, Vanesa Vaňková 05:14,43
8x200 Vojtěch Szarzec, Filip Szmek, Šimon Wantulok, Ondřej Kotek, Adéla Mišová, Anita Balážová, Adéla Lotková, Klára Trubecká 05:29,49
Doplňkové disciplíny med. dívky - 1.-3. 4,10 m 4.-5. 8,00 m
dálka dívky - 1.-3 154 cm, 4.-5. 173 cm
med. hoši - 1.-3. 4,50 m, 4.-5. 7,80 m
dálka hoši - 1.-3. 165 cm, 4.-5. 192 cm
DIS Základní škola a mateřská škola Třinec, Míru 247, příspěvková organizace, Nebory 165, Třinec - Nebory
8x100 02:59,75
8x100
8x200
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Porubská 832 12, Ostrava-Poruba 08:43,49
8x100 Adéla Handlová, Adam Jaitner, Lilien Byrtusová, Natálie Vaňková, Sebastien Böhm, Klára Havlíčková, Martin Bango, Albert Schmida 02:16,07
8x100 Václav Sumara, Adam Telnar, Klára Handlová, Radim Vala, Lucie Kalafutová, Barbora Prokopová, David Vlček, Eliška Štěpánka Šeděnková 02:03,57
8x200 Albert Schmida, Václav Sumara, Lilien Byrtusová, Barbora Prokopová, Natálie Vaňková, Adam Jaitner, David Vlček, Eliška Štěpánka Šeděnková 04:23,85
8x200 Martin Bango, Radim Vala, Klára Havlíčková, Klára Handlová, Adéla Handlová, Adam Telnar, Matyáš Sousedík, Lucie Kalafutová 04:39,77
2 Základní škola, Englišova 1082, Opava 08:44,59
8x100 Kalus Tobiáš Adam, Gilík Robert, Drápal František, Stejskal Mikuláš, Ratajová Julie, Přibylová Luisa, Moslerová |Sofie Anna, Štencková Josefína 02:14,20
8x100 Racko Šimon, Kolář Adam, Gargoš Josef, Špinler Matěj, Klepáčková Barbora, Foltysová Lily Anne, Chovancová Lenka, Pokorová Natálie 02:03,00
8x200 Kalus Tobiáš Adam, Drápal František, Ratajová Julie, Přibylová Luisa, Kolář Adam, Gargoš Josef, Klepáčková Barbora, Foltysová Lily Anne 04:27,39
8x200 Gilík Robert, Stejskal Mikuláš, Moslerová |Sofie Anna, Štencková Josefína, Racko Šimon, Špinler Matěj, Chovancová Lenka, Pokorová Natálie
3 Základní škola, Otická 18, Opava 08:54,12
8x100 Michal Baran, Tadeáš Klement, Sofie Abbie Belejová, Hana Nyczová, Filip Postřimovský, Stella Dubinská, Pavla Ondrášková, Matěj Orel 02:16,07
8x100 Daniel Schmidt, Adéla Staňková, Anna Pavlíková, Melisa Zajíčková, Růžičková Elen, Vojtěch Krzywoň, Jáchym Štencel, Rudolf Pavelek 02:08,12
8x200 Matěj Orel, Filip Postřimovský, Hana Nyczová, Stella Dubinská, Adéla Staňková, Melisa Zajíčková, Daniel Schmidt, Jáchym Štencel 04:29,93
8x200 Tadeáš Klement, Sofie Abbie Belejová, Pavla Ondrášková, Michal Baran, Rudolf Pavelek, Vojtěch Krzywoň, Růžičková Elen, Anna Pavlíková 04:46,94
4 ZŠ M.Horákové, Obránců míru 369, Kopřivnice 08:57,16
8x100 Kahánková Ema, Kadlecová Pavla, Staníková Eliška, Janiak Lola, Smieško Patrik, Petrůj Tomáš, Tomáš Štěpán, Konvička Eduard 02:20,18
8x100 Gajdušková Klára, Prašivková Veronika, Kahánková Bára, Míčková Gabriela, Hoďák Marek, Kouřim František, Socha Tadeáš, Šrámek Lukáš 02:04,65
8x200 Hoďák Marek, Socha Tadeáš, Kahánková Bára, Prašivková Veronika, Janiak Lola, Staníková Eliška, Konvička Eduard, Petrůj Tomáš 04:32,33
8x200 Šrámek Lukáš, Kouřim František, Gajdušková Klára, Míčková Gabriela, Smieško Patrik, Tomáš Štěpán, Kadlecová Pavla, Kahánková Ema 04:53,42
5 Základní škola a mateřská škola, B. Dvorského 1049, Ostrava-Bělský Les 08:59,07
8x100 Viktor Filip, Adela Hrbáčová, Václav Bednář, Klára Kunzlová, Ema Chovancová, Marek Hubáček, Jan Urbanec, Amálie Pastrňáková 02:21,34
8x100 Kristián Jiřičný, Adéla Kramárová, Adéla Bártová, Rozárka Goranovová, Ondřej Lička, Josef Mrkva, Dominik Lakatos, Adriana Varadi 02:03,34
8x200 Adriana Varadi, Rozárka Goranovová, Kristián Jiřičný, Dominik Lakatos, Amálie Pastrňáková, Klára Kunzlová, Václav Bednář, Viktor Filip 04:34,39
8x200 Adéla Bártová, Adéla Kramárová, Ondřej Lička, Josef Mrkva, Adéla Hrbáčová, Ema Chovancová, Marek Hubáček, Jan Urbanec 04:57,51
6 Základní škola Emila Zátopka, Pionýrská 791, Kopřivnice 09:01,01
8x100 Tomáš Galia, Šimon Hruškovský, Klára Malíková, Adéla Hefková, Markéta Procházková, Adéla Eliášová, David Melichařík, David Melichařík 02:22,46
8x100 Jakub Špaček, Dominik Horkel, Olivie Pešatová, Julie Hruškovská, Zita Rakúsová, Michaela Kalužová, Matyáš Pfneisl, Martin Moric 02:04,25
8x200 Tomáš Galia, Šimon Hruškovský, Klára Malíková, Adéla Hefková, Jakub Špaček, Dominik Horkel, Olivie Pešatová, Julie Hruškovská 04:34,30
8x200 Markéta Procházková, Adéla Eliášová, David Melichařík, David Melichařík, Zita Rakúsová, Michaela Kalužová, Matyáš Pfneisl, Martin Moric 04:49,60
7 Základní škola70999279, Edvarda 961, Opava 09:08,59
8x100 Nora Svobodová, Sabina Kotyková, Gréta Halfarová, Eva Hostášková, Vojtěch Kurš, David Racko, Štěpán Malík, Daniel Lisník 02:22,12
8x100 Gita Racko, Agáta Sedlářová, Tina Jašková, Šisler Patrik, Marek Gebauer, Adam Benda, Nela Hrabcová, Kryštof Hrbáč 02:05,50
8x200 Eva Hostášková, Gréta Halfarová, Štěpán Malík, Daniel Lisník, Tina Jašková, Adam Benda, Nela Hrabcová, Kryštof Hrbáč 04:40,97
8x200 Nora Svobodová, Sabina Kotyková, Vojtěch Kurš, David Racko, Gita Racko, Agáta Sedlářová, Patrik Šisler, Marek Gebauer 04:52,72
8 Základní škola, Boženy 1317, Opava 09:11,49
8x100 Franěk Adam, Žaneta Kocianová, Jarmová Nela, Málková Veronika, Kuchařová Amalie, Fischer Adam, Lukáš Demel, Cupal Matěj 02:22,38
8x100 Schisser Alex, Kocián Štěpán, Vojtíšek Daniel, Kocián Richard, Bouchalová Natálie, Drkalová Zuzana, Smějová Nela, Plodzieňová Kamila 02:10,80
8x200 Franěk Adam, Demel Lukáš, Schisser Alex, Jarmová Nela, Kocián Richard, Kuchařová Amalie, Smějová Nela, Plodzieňová Kamila 04:38,31
8x200 Cupal Matěj, Kocián Štěpán, Drkalová Zuzana, Bouchalová Natálie, Vojtíšek Daniel, Fischer Adam, Kociánová Žaneta, Málková Veronika 05:03,68
9 Základní škola T. G. Masaryka, Riegrova 1385, Opava 09:13,45
8x100 Ondřej Kavecký, Hana Antalová, Justýna Mrůzková, Odeta Paterová, Tereza Šímová, Jan Švan, Tobiáš Hlaváč, Vojtěch Putík 02:21,96
8x100 Sofie Kociánová, Lewis Kwashivie, Karolína Rybová, Julie Vašková, Klára Frantová, David Kupka, Adam Šamárek, Jakub Kocian 02:07,00
8x200 Sofie Kociánová, Hana Antalová, Justýna Mrůzková, Karolína Rybová, Lewis Kwashivie, David Kupka, Hlaváč Tobiáš, Vojtěch Putík 04:44,49
8x200 Jakub Kocian, Odeta Paterová, Tereza Šímová, Julie Vašková, Klára Frantová, Ondřej Kavecký, Jan Švan, Adam Šamárek 05:03,67
10 Základní škola, Starý Jičín 126, Starý Jičín 09:16,18
8x100 Julie Kratochvílová, Sofie Merhoutová, Anežka Segeťová, Sabina Šubová, Lukáš Simper, Filip Janovský, Jakub Vašenda, Ondřej Dorazil 02:21,95
8x100 Nela Hubová, Sára Radinová, Eliška Hasalíková, Romana Janovská, Alexandr Benda, Daniel Jurajda, David Pavlík, Marek Křížek 02:13,22
8x200 Julie Kratochvílová, Sofie Merhoutová, Eliška Hasalíková, Romana Janovská, Lukáš Simper, Filip Janovský, Daniel Jurajda, Marek Křížek 04:41,01
8x200 Anežka Segeťová, Sabina Šubová, Nela Hubová, Sára Radinová, Jakub Vašenda, Ondřej Dorazil, David Pavlík, Alexandr Benda 04:53,31
11 ZŠ Opava, Vrchní 19 - přísp. org, Vrchní 19, OPAVA 09:17,48
8x100 Koniorová Viktorie, Holušová Veronika, Honová Eliška, Valíková Bára, Wehowský Maxmilián, Tuček Aleš, Hrbáč Lukáš, Wehowský Daniel 02:26,21
8x100 Haburová Tereza, Suchánková Karolína, Honková Nela, Tomanová Radka, Šumbera Ondřej, Martinák Marek, Hrbáč Hynek, Feilhauer David 02:08,52
8x200 Koniorová Viktorie, Holušová Veronika, Tuček Aleš, Wehowsky Maxmilián, Haburová Tereza, Honková Nela, Feilhauer David, Šumbera Ondřej 04:42,75
8x200 Valíková Bára, Honová Eliška, Hrbáč Lukáš, Wehowsky Daniel, Tomanová Radka, Suchánková Karolína, Hrbáč Hynek, Martinák Marek 04:55,13
12 ZŠ Žižkova 3, Krnov, Žižkova 3, Krnov 09:17,49
8x100 Štěpán Kavan, Nikola Kittnerová, Vít Heller, Ella Legerská, Jan Straškraba, Ondřej Paseka, Adéla Herniková, Barbora Dzimbaniková 02:22,74
8x100 Filip Strnad, Adam Strnad, Jiří Hernik, Kryštof Syslo, Amy Marčanová, Eliška Zikmundová, Sophia Čanaklisová, Kamila Nováková 02:09,30
8x200 Barbora Dzimbaniková, Herniková Adéla, Štěpán Kavan, Vít Heller, Amy Marčanová, Eliška Zikmundová, Adam Strnad, Filip Strnad 04:45,45
8x200 Ella Legerská, Nikola Kittnerová, Jan Straškraba, Ondřej Paseka, Sophia Čanaklisová, Kamila Nováková, Jiří Hernik, Kryštof Syslo 04:49,28
13 ZŠ a MŠ Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm 09:21,13
8x100 Linda Vičarová, Ema Prouzová, Klára Peňová, Izabela Kovaříková, Matěj Ďuraš, Tomáš Blažek, Přemek Mika, Jáchym Petřík 02:19,50
8x100 Tomáš Vičar, Filip Žabenský, David Kovařík, Jan Mikeska, Aneta Zrůstová, Viktorie Niklasová, Adéla Vytlačilová, Sandra Elly Juračáková 02:11,96
8x200 Linda Vičarová, Ema Prouzová, Aneta Zrůstová, Sandra Elly Juračáková, Matěj Ďuraš, Jáchym Petřík, Tomáš Vičar, Jan Mikeska 04:49,67
8x200 Klára Peňová, Izabela Kovaříková, Přemek Mika, Tomáš Blažek, Adéla Vytlačilová, Viktorie Niklasová, David Kovařík, Filip Žabenský 04:58,43
14 ZŠ Hrabina, Ostravská 1710 1710, Český Těšín 09:31,62
8x100 Simon Lapuník, Jan Spratek, David Fiacian, Šimon Světlík, Brudná Nela, Ema Pitvorová, Zuzana Gibiecová, Lilien Radová 02:29,21
8x100 Max Ondrusek, Mec Filip, Tomáš Taska, Tobias Bonczek, Victoria Raitrová, Tereza Hobzová, Eliška Škarková, Adéla Krzyžánková 02:08,04
8x200 Simon Lapúnik, Šimon Světlík, Tomáš Taska, Lilien Radová, Nela Brudná, Max Ondrúsek, Adéla Křižánková, Victoria Rajtrová 04:54,37
8x200 Filip Mec, Šimon Světlík, Zuzana Gibiecová, David Fiacian, Kristýna Zimová, Tobias Bonczek, Tereza Hobzová, Ema Pitvorová 05:01,77