Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Přerov + Olomouc 30.4.2019 2
Datum: 30.4.2019
Místo: Olomouc
Organizátor: Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a mateřská škola Hranice IV - Drahotuše, Hranická 100
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Jeseník 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 30.4.2019
Místo: Jeseník
Organizátor: Daniel Krčmář, krcmar@duhajes.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Česká Ves, Makarenkova 414
2 Základní škola Jeseník, Nábřežní 28
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Prostějov 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 3.5.2019
Místo: Prostějov
Organizátor: Dalibor Ovečka, d.ovecka@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov Prostějov, sídliště Svobody 3578
2 Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice Nezamyslice, 1.máje 234
3 Klenovice na Hané Klenovice na Hané, Klenovice na Hané 231
4 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova Prostějov, Studentská 2
5 Zš a Mš Mostkovice Mostkovice, Prostějovská 243
6 Základní škola Prostějov, E. Valenty 52
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Olomouc + Přerov 30.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 16
Datum: 30.4.2019
Místo: Olomouc
Organizátor: Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice Bohuňovice, Pod Lipami 210
2 ZŠ sv.Voršily v Olomouci olomouc, Aksamitova 6
3 Masarykova základní škola a MŠ Velká Bystřice, 8. května 67
4 Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace Olomouc, Holečkova 10
5 Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5 Přerov, Velká Dlážka 5
6 Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Raisova 1
7 ZŠ Senice na Hané Senice na Hané, Žižkov 300
8 ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka Dolany Dolany, Dolany 174 174
9 Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace Šternberk, nám. Svobody 3
10 ZŠ a MŠ Olomouc Svatoplukova Olomouc, Svatoplukova 11
11 ZŠ a MŠ Dolany Dolany, Dolany 174 174
12 ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk Šternberk, Dr. Hrubého 2
13 ZŠ Hlubočky - Mariánské Údolí Hlubočky 3, Olomoucká 355
14 FZŠ dr.Mlady Horákové a MŠ Olomouc Olomouc, Rožňavská 21
15 ZŠ Štěpánov Štěpánov,okr. Olomouc, Dolní 597
16 Základní škola Litovel, Vítězná 1250
17 Základní škola a Mateřská škola Velký Újezd, Navrátilova 321
18 ZŠ Přerov U tenisu 4 Přerov, U Tenisu 4
19 Základní škola a Mateřská škola Lutín, Školní 80
20 Základní škola Moravský Beroun, Opavská 128

Kapacita 20 míst je naplněna.

Náhradníci

21 ZŠ Doloplazy Doloplazy, Doloplazy 145
22 ZŠ HEYROVSKÉHO Olomouc, Heyrovského 460
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Šumperk 7.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 7.5.2019
Místo: Šumperk
Organizátor: Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Sudkov Sudkov, Sudkov 176
2 Základní škola Libina 548, Libina 548
3 Základní škola Mohelnice, Mlýnská 758
4 Základní škola Ruda nad Moravou, Sportovní 300
5 ZŠ Mohelnice, Vodní 27 Mohelnice, Vodní 27
6 Základní škola Šumperk, Vrchlického 22 22
7 Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, Školní 122
8 Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov, Nová dědina 368
9 ZŠ a MŠ ŠTÍTY Štíty, Školní 98
Přidejte se i vy! Přihlásit školu