Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Teplice 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 9
Datum: 3.5.2019
Místo: Teplice
Organizátor: Jakub Wiedner, orassktce@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ s rozš. vyučov. inf. a výp. techniky Teplice, Plynárenská 2953
2 ZŠ a MŠ Teplická Krupka, Teplická 400
3 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Teplice, Metelkovo nám. 968 968
4 ZŠ s rozšířenou výukou hudební výchovy Teplice, Maršovská 1575
5 Základní škola s rozšířenou výukou TV Teplice, Na Stínadlech 2386
6 BG, ZŠ a MŠ Bohosudov Krupka, Koněvova 100
7 ZŠ Proboštov Proboštov, Kpt. Jaroše 130
8 65639669 Teplice, Edisonova 1732
9 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Teplice, Buzulucká 392
10 Základní škola Teplice, U Nových lázní 1102
11 Základní škola Osek, Hrdlovská 662
12 ZŠ Bílá Cesta Teplice Teplice, Verdunská 2958
13 ZŠ A. Sochora Duchcov, Teplická 13
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Děčín 26.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 7
Datum: 26.4.2019
Místo: Děčín
Organizátor: ASK Děčín, Jaroslav Calda, jaroslav.calda@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Děčín, ZŠ a MŠ Děčín IV, Máchovo nám., Raisova 688/11 11
2 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Děčín XXVII - Březiny, Kosmonautů 177
3 ZŠ ŽELENICE Děčín, Školní 1544 5
4 Základní škola, příspěvková organizace Děčín VI - Letná, Na Stráni 879
5 ZŠ Děčín II, Kamenická Děčín, Kamenická 1145
6 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Děčín, ZŠ a MŠ Děčín IV, Máchovo nám., Raisova 688 11
7 ZŠ Dr.Miroslava Tyrše Děčín, Vrchlického 630
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Chomutov 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 24.4.2019
Místo: Chomutov
Organizátor: VTŽ Chomutov, Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Chomutov, 17.listopadu 4611 367
2 ZŠ MŠ Březno Chomutov, Švermova 367
3 Základní škola a Mateřská škola Perštejn, Hlavní 57
4 MGZS JIRKOV Jirkov, Krušnohorská 1675
5 Základní škola Chomutov, Ak. Heyrovského Chomutov, Ak. Heyrovského 4539
6 Základní škola chomutov, Heyrovského 23
7 Základní škola a Mateřská škola Strupčice, Strupčice 69
8 ZŠ krátká Klášterec nad Ohří Klasterec nad Ohri, Krátká 676
9 ZŠ A MŠ DUHOVÁ CESTA, s.r.o. Chomutov, Havlíčkova 3675
10 ZŠ Chomutov, Na Příkopech 895 Chomutov, Na Příkopech 895
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Litoměřice 16.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 16.4.2019
Místo: Lovosice
Organizátor: ASK Lovosice, Martin Hrdina, gerojek@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361
2 ZŠ Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941
3 ZŠ Sady pionýrů 355/2, Lovosice Lovosice, Sady pionýrů 355/2 355
4 ZŠ a MŠ Sulejovice, příspěvková organizace Sulejovice, Kaplířova 94
5 Základní škola Litoměřice, Boženy Němcové 2
6 Základní škola Litoměřice, Ladova 5
7 ZŠ Terezín, okres Litoměřice Terezín, Na Krétě 354
8 Základní škola a Mateřská škola Liběšice, Liběšice 170
9 Základní škola Budyně nad Ohří, Školská 196
10 ZŠ Školní 559, Štětí Štětí, Školní 559
11 ZŠ Horní Beřkovice Honí Beřkovice, Podřipská 15
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Most 3.5.2019 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 3.5.2019
Místo: Velebudice
Organizátor: AK Most, Milan Rybák, rybak.milan@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Sportovní soukromá ZŠ, s.r.o. Most, Topolová 1379 1677
2 Základní škola Most, Obránců míru 2944
3 Základní škola, Most. Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace Most, Zdeňka Štěpánka 2912
4 Základní škola Most, Jakuba Arbesa 2454
5 Základní škola Most, U Stadionu 1028
6 Základní škola Most, Zlatnická 186
7 Základní škola Okružní Most Most, Okružní 1235
8 Základní škola Most, Václava Talicha 1855
9 Základní škola Most, J. A. Komenského 474
10 Základní škola Most, Rozmarýnová 1692
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Louny 25.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 25.4.2019
Místo: Louny
Organizátor: Irena Vávrová, iren.v@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Prokopa Holého Louny Louny, Prokopa Holého 2632
2 Základní škola Žatec, Komenského alej 749
3 ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173
4 Základní škola Louny, Školní 2426
5 Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101
6 Základní škola a Mateřská škola Žatec, Jižní 2777
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Ústí nad Labem 24.4.2019 propozice na webu Atletika.cz 5
Datum: 24.4.2019
Místo: Ústí nad Labem
Organizátor: USK Ústí n. Labem, alesnik@atletika.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Vinařská Ústí nad Labem, Vinařská 1016
2 Základní škola Velké Březno Velké Březno, Školní 87
3 Základní škola Mírová Ústí nad Labem, Mírová 2734
4 ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem, Vojnovičova 620
5 Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230
6 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 Ústí nad Labem, Hluboká 150
Přidejte se i vy! Přihlásit školu