Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Teplice bude upřesněno 9
Datum: bude upřesněno
Místo: Teplice
Organizátor: Jakub Wiedner, orassktce@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Krupka, Koněvova 100
2 ZŠ s rozšíř. vyuč. mat. a přír. předmětů Teplice, Buzulucká 392
3 Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy Teplice Teplice, Maršovská 1575
4 ZŠ a MŠ Krupka Teplická Krupka, Teplická 400
5 Základní škola Bílina, Za Chlumem 824
6 ZŠ s rozšíř. vyučováním cizích jazyků Teplice, Metelkovo nám. 968
7 Základní škola Jaroslava Pešaty Duchcov, J. Pešaty 1313
8 ZŠ s RVTv Na Stínadlech,Teplice Teplice, Na Stínadlech 2386
9 Základní škola Bílá cesta Teplice, Verdunská 2958
10 Základní škola Teplice, U Nových lázní 1102
11 ZŠ A. Socochora Duchcov, Teplická 13
12 Základní škola Osek, Hrdlovská 662
13 ZŠ Dubí 2 Dubí 2, Tovární 110
14 65639669 Teplice, Edisonova 1732
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Děčín jih bude upřesněno 7
Datum: bude upřesněno
Místo: Děčín
Organizátor: ASK Děčín, Jaroslav Calda, jaroslav.calda@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Máchova nám. , příspěvková organizace Děčín, Raisova 688
2 ZŠ a MŠ, příspěvková organizace Děčín XXVII - Březiny, Kosmonautů 177
3 Základní škola, příspěvková organizace Děčín VI - Letná, Na Stráni 879
4 Základní škola, příspěvková organizace Děčín XXXII, Míru 152
5 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II - Nové Město, Vrchlického 630
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Chomutov bude upřesněno 4
Datum: bude upřesněno
Místo: Klášterec nad Ohří
Organizátor: TJ Klášterec nad Ohří z.s., Veronika Purmanová, 601 571 942

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Strupčice, okr. Chomutov, Strupčice 29
2 Základní škola Klášterec nad Ohří, Krátká 676
3 Základní škola Chomutov, Na Příkopech 895
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Litoměřice bude upřesněno 4
Datum: bude upřesněno
Místo: Lovosice
Organizátor: ASK Lovosice, Martin Hrdina, gerojek@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Budyně nad ohří Budyně nad Ohří, Školská 196
2 Základní škola Litoměřice, Ladova 5
3 ZŠ Sady pionýrů 355/2, Lovosice Lovosice, Sady pionýrů 355
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Most bude upřesněno 3
Datum: bude upřesněno
Místo: Velebudice
Organizátor: AK Most, Milan Rybák, rybak.milan@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Most, Obránců míru 2944/1, p.o. Most, Obránců míru 2944
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Louny bude upřesněno 4
Datum: bude upřesněno
Místo: Louny
Organizátor: Irena Vávrová, iren.v@seznam.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Žatec, Komenského alej 749
2 ZŠ a MŠ Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173
3 Základní škola Louny, Školní 2426
4 Základní škola a Mateřská škola Žatec, Jižní 2777
5 Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632
6 Základní škola Louny, Přemyslovců 2209
7 ZŠ JAK Louny Louny, ZŠ J. A. Komenského, Pražská 101 101
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Ústí nad Labem bude upřesněno 5
Datum: bude upřesněno
Místo: Ústí nad Labem
Organizátor: USK Ústí n. Labem, alesnik@atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734
2 Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150
3 ZŠ Vinařská Ústí nad Labem, Vinařská 1016
4 Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
8 Děčín sever bude upřesněno 0
Datum: bude upřesněno
Místo: Rumburk
Organizátor: Jan Rein,honza.rein@seznam.cz,722968506

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola, příspěvková organizace Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469
2 Základní škola a Mateřská škola Lipová, Lipová 417
3 72744596 Rumburk, Vojtěcha Kováře 85
Přidejte se i vy! Přihlásit školu