Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Benešov bude upřesněno 6
Datum: bude upřesněno
Místo: Vlašim
Organizátor: Martin Svoboda, martin.segi.svoboda@seznam.cz / 723636734

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Benešov, Dukelská 1818
2 ZS T.G.M. Mnichovice Mnichovice, Bezručova 346
3 ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Benešov, Jiráskova 888
4 Základní škola Senohraby, Mirošovice, Školní 211
5 ZŠ Sídliště Vlašim Vlašim, Severní 968
6 Základní škola Čechtice, Na Lázni 335
7 Základní škola Vlašim, U Vorliny 1500
8 Základní škola a Mateřská škola Senohraby, Školní 27
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Praha-východ bude upřesněno 6
Datum: bude upřesněno
Místo: Čelákovice
Organizátor: Eva Bukačová, bukacka@seznam.cz / 603724237

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ a MŠ Nehvizdy Nehvizdy, Pražská 14
2 ZŠ Na Výsluní Brandýs nad Labem, Kostelecká 1750
3 Základní škola Říčany, Bezručova 94
4 ZŠ Stará Boleslav Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164
5 Zs Kunice Kunice, Na návsi 60
6 ZŠ Velké Popovice Velké Popovice, Komenského 5
7 Základní a mateřská škola Sluhy Mratín, Sluhy 29
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Kutná Hora bude upřesněno 5
Datum: bude upřesněno
Místo: Čáslav
Organizátor: Jana Červenková, ja.cervenkova@seznam.cz / 728162830

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Vrdy Vrdy, Školská 108
2 ŽŠ Čáslav Nám. Čáslav, Nám. J Žižky 182
3 Základní škola Žižkov Kutná Hora, Hradební 623 98
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Kolín bude upřesněno 8
Datum: bude upřesněno
Místo: Kolín
Organizátor: Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz / 732107017

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Veltruby, okres Kolín Veltruby, Školní 44
2 ZŠ Kmochova Kolín Kolín, Kmochova 943
3 ZŠ Kolín Bezručova Kolín, Bezručova 980
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Nymburk bude upřesněno 3
Datum: bude upřesněno
Místo: Lysá nad Labem
Organizátor: František Hajný, hajny@zsjaklysa.cz / 723260832

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Kostomlaty nad Labem, Školní 402
2 ZŠ Juventa MIlovice Milovice, Komenského 578
3 Základní škola J. A. Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Mladá Boleslav bude upřesněno 11
Datum: bude upřesněno
Místo: Mladá Boleslav
Organizátor: Květa Ječná, kveta.jecna@quick.cz / 604549637

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav, Komenského nám. 94
2 Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1
3 Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152
4 ZŠ a MŠ 17. listopadu 1325 Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
5 Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082 1082
6 Základní škola a mateřská škola Kněžmost, Na Františku 75
Přidejte se i vy! Přihlásit školu