Startovní listiny


Okresní kola

Přihlášené školy

  škola adresa

Pro více informací, propozice a startovní listinu vyberte konkrétní okres.

  okres datum propozice počet škol
1 Nový Jičín 29.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 10
Datum: 29.04.2020
Místo: Nový Jičín
Organizátor: Antonín Slezák, tondasle@atlas.cz,602566049
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Galaxie Novy Jicin, K nemocnici 1
2 Základní škola a Mateřská škola Kunín, Kunín 346
3 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123
4 Základní škola Odry, Pohořská 8
5 ZŠ Komenského 66 Nový Jičín, Komenského 66
6 Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791
7 Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace Nový Jičín, Jubilejní 484
8 ZŠ Komenského 68 Nový Jičín, Komenského 68
9 ZŠ dr.M.Horákové, Kopřivnice Kopřivnice, Obránců míru 369
10 Základní škola Odry, Komenského 6
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
2 Karviná 06.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 3
Datum: 06.04.2020
Místo: Havířov
Organizátor: AK Havířov, risa.chmelik@email.cz, 728 536 213
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Těrlicko - Horní Těrlicko, Školní 2219
2 ZŠ Ostrov, Masarykova Ostrov, Masarykova 1289
3 ZŠ a MŠ Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace Havířov - Životice, Zelená 2
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
3 Bruntál 30.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 2
Datum: 30.04.2020
Místo: Krnov, ZŠ Žižkova 3
Organizátor: Petra Kotrlová,732830237, p-kotrlova@seznam.cz
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Janáčkovo náměstí Krnov Krnov, Janáčkovo náměstí 17
2 Základní škola Krnov, Žižkova 3
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
4 Frýdek-Místek II,Třinec 30.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 1
Datum: 30.04.2020
Místo: Třinec
Organizátor: AO TJ TŽ Třinec, eszmekova@atletika.cz, 728 544 189
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Petra Bezruče a MŠ Třinec Třinec, Bezručová 418
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
5 Opava 29.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 29.04.2020
Místo: Opava
Organizátor: Petr Mička,p.micka@seznam.cz,605862087
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola Opava, Boženy 1317
2 Základní škola Opava, Englišova 1082
3 ZŠ a MŠ Bolatice Bolatice, Školní 540
4 Základní škola Opava, U Hřiště 4
5 ZŠ Opava Opava, Vrchní 19
6 ZŠ Oticka Opava, Otická 18 18
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
6 Ostrava-město 29.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 6
Datum: 29.04.2020
Místo: Ostrava
Organizátor: Atletika Poruba, ZŠ Porubská
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 ZŠ Ostrava - Bělský Les Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1
2 Základní škola generála Z. Škarvady Ostrava-Poruba, Porubská 10
3 Základní škola Ostrava, Srbská 450
4 ZŠ a MŠ Velká Polom VELKÁ POLOM, Opavská 350 350
5 Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 1276
6 ZŠ Porubská Ostrava - Poruba, Porubská 832
Přidejte se i vy! Přihlásit školu
7 Frýdek-Místek I, Frýdek 29.04.2020 propozice na webu Atletika.cz 4
Datum: 29.04.2020
Místo: Frýdek-Místek
Organizátor: Maštalířová Klára, klaram@email.cz, 723973856
propozice na webu Atletika.cz

Přihlášené školy

  škola adresa
1 Základní škola a Mateřská škola Štramberk, Zauličí 485
2 ZŠ a MŠ Raškovice Pražmo, Raškovice 18
3 Základní škola Příbor, Jičínská 486
4 Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320
Přidejte se i vy! Přihlásit školu