Výsledková listina 2016


Kraj Olomoucký

Okresní kola

  okres
1 Přerov + Olomouc
Výsledky nejsou k dispozici
2 Jeseník
Místo Škola Čas
1 ZŠ Jeseník, příspěvková organizace, pracoviště Průchodní, Nábřežní 28, Jeseník 09:47,00
8x100 02:25,70
8x100 02:19,30
8x200 05:02,00
8x200
4 ZŠ ČESKÁ VES "A", MAKARENOVA 414, ČESKÁ VES 09:55,60
8x100 02:27,60
8x100 02:22,00
8x200 05:06,00
8x200
5 ZŠ Mikulovice, Hlavní 346, Mikulovice 10:02,40
8x100 02:33,30
8x100 02:20,10
8x200 05:09,00
8x200
6 ZŠ Žulová, okres Jeseník - příspěvková organizace, Školní 147, Školní 147, Žulová 10:15,10
8x100 02:44,50
8x100 02:20,60
8x200 05:10,00
8x200
DIS Základní škola a MŠ J. Schrotha, Lipová - lázně 530, Lipová - lázně 530
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Prostějov
Místo Škola Čas
1 ZŠ a MŠ Jana Železného, Sídliště svobody 24, Prostějov 09:26,50
8x100 02:30,00
8x100 02:10,20
8x200 04:46,30
8x200 05:17,20
2 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2, Prostějov 09:29,90
8x100 02:32,00
8x100 02:07,80
8x200 04:50,10
8x200 05:07,70
3 Masarykova základní škola a MŠ, 1. máje 234, Nezamyslice 09:41,20
8x100 02:39,10
8x100 02:11,70
8x200 04:50,40
8x200 05:24,40
4 Základní škola, Dr. Horáka 24, Prostějov 09:44,40
8x100 02:41,60
8x100 02:12,30
8x200 04:50,50
8x200 05:11,10
5 Základní škola, Tyršova 360, Němčice nad Hanou 10:02,80
8x100 02:31,40
8x100 02:22,40
8x200 05:09,00
8x200 05:16,00
6 Základní škola a mateřská škola, Melantrichova 60, Prostějov 10:09,00
8x100 02:34,70
8x100 02:18,30
8x200 05:19,00
8x200 05:16,00
7 ZŠ a MŠ Prostějov, Kollárova, Kollárova 4, Prostějov 10:31,50
8x100 02:57,90
8x100 02:18,40
8x200 05:15,20
8x200 06:00,30
8 Základní škola a Mateřská škola, Kokory 251, Kokory 10:33,50
8x100 02:40,70
8x100 02:24,90
8x200 05:27,90
8x200 05:40,40
DIS Základní škola nadporučíka letectva Josefa Františka Otaslavice, Sýpky 117, Otaslavice
8x100
8x100
8x200
8x200
4 Olomouc + Přerov
Místo Škola Čas
1 Základní škola a Mateřská škola, Pod Lipami 210, Bohuňovice 09:22,50
8x100 02:24,90
8x100 02:12,70
8x200 04:44,90
8x200
2 Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, nám. Svobody 3, Šternberk 09:25,80
8x100 02:32,30
8x100 02:06,40
8x200 04:47,10
8x200
3 Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice, 8. května 67, Velká Bystřice 09:38,10
8x100 02:32,70
8x100 02:14,20
8x200 04:51,20
8x200
4 ZŠ Vítězná Litovel, Vítězná 1250, Litovel 09:47,40
8x100 02:30,70
8x100 02:17,40
8x200 04:59,30
8x200
5 ZŠ a MŠ Velký Újezd, Navrátilova 321, Velký Újezd 09:50,60
8x100 02:33,30
8x100 02:17,10
8x200 05:00,20
8x200
6 Základní škola, Olomoucká 355, Hlubočky 3,Mariánské Údolí 09:53,70
8x100 02:32,00
8x100 02:21,70
8x200 05:00,00
8x200
7 Základní škola a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany 174, Dolany 09:55,20
8x100 02:37,50
8x100 02:20,00
8x200 04:57,70
8x200
8 Záklasní škola Doloplazy, okres Olomouc, Doloplazy 145, Doloplazy 10:01,10
8x100 02:35,50
8x100 02:19,90
8x200 05:05,70
8x200
9 Základní škola a Mateřská škola, Raisova 1, Olomouc - Nemilany 10:01,80
8x100 02:28,40
8x100 02:22,50
8x200 05:10,90
8x200
10 Základní škola a Mateřská škola, Tršice 183, Tršice 183 10:03,40
8x100 02:42,60
8x100 02:16,50
8x200 05:04,30
8x200
11 Základní škola, Žižkov 300, Senice na Hané 10:11,60
8x100 02:40,30
8x100 02:19,10
8x200 05:12,20
8x200
DIS FZŠ Dr.M.Horákové, Rožňavská 21, Olomouc
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS FZŠ Dr. Milady Horákové, Rožňavská 21, Olomouc
8x100
8x100
8x200
8x200
5 Šumperk
Místo Škola Čas
1 Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov, Nová dědina 368, Bludov 10:01,30
8x100 02:33,00
8x100 02:21,10
8x200 05:07,20
8x200
2 ZŠ a MŠ Štíty, Školní 98, Štíty 10:05,00
8x100 02:30,00
8x100 02:25,20
8x200 05:09,80
8x200
3 ZŠ a MŠ Hrabišín, Hrabišín 139, Hrabišín 10:12,30
8x100 02:35,90
8x100 02:21,00
8x200 05:15,40
8x200
4 Základní škola a Mateřská škola, Školní 187, Úsov 10:22,60
8x100 02:38,80
8x100 02:23,30
8x200 05:20,50
8x200
DIS SŠ, ZŠ a MŠ, Šumperk, Hanácká 3, Šumperk
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ Sluneční Šumperk, Sluneční 38, Šumperk
8x100
8x100
8x200
8x200

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola a Mateřská škola, Pod Lipami 210, Bohuňovice 09:09,32
8x100 Victor Kenneth Riedl, Julie Machalová, Ondřej Šušlík, Hana Sedláková, Vít Stloukal, Albert Kotyza, Klára Pazderová, Linda Petřeková 02:19,60
8x100 Michaela Spáčilová, Tereza Vašenková, Michaela Wildungová, Lucie Rychlá, Patrick Scott Riedl, Denis Hanzelka, Filip Hanzelka, Jakub Procházka 02:10,42
8x200 Victor Kenneth Riedl, Julie Machalová, Vít Stloukal, Klára Pazderová, Michaela Wildungová, Patrick Scott Riedl, Lucie Rychlá, Denis Hanzelka 04:39,30
8x200 Ondřej Šušlík, Hana Sedláková, Albert Kotyza, Linda Petřeková, Tereza Vašenková, Michaela Spáčilová, Filip Hanzelka, Jakub Procházka 05:04,20
2 Masarykova základní škola a MŠ, 1. máje 234, Nezamyslice 09:14,40
8x100 Aleš Navrátil, Zbyněk Křepelka, Hynek Přecechtěl, Adam Přykryl, Daniela Halousková, Andrea Havlíčková, Lenka Cypriánová, Veronika Plevová 02:22,18
8x100 Tomáš Pleva, Lukáš Navrátil, Tereza Račanská, Denisa Koutská, Anna Pazderová, Ondřej Matušinec, Adam Novotný, Daniela Jančeková 02:12,60
8x200 Tomáš Pleva, Lukáš Navrátil, Tereza Račanská, Denisa Koutská, Aleš Navrátil, Adam Přykryl, Veronika Plevová, Lenka Cypriánová 04:39,62
8x200 Anna Pazderová, Ondřej Matušinec, Adam Novotný, Daniela Jančeková, Andrea Havlíčková, Daniela Halousková, Zbyněk Křepelka, Hynek Přecechtěl 05:09,23
3 Základní škola nám. Svobody 3 Šternberk, nám. Svobody 3, Šternberk 09:18,57
8x100 02:27,75
8x100 02:06,20
8x200 04:44,62
8x200 05:00,75
4 ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24, Prostějov 09:19,37
8x100 Ema Mašková, Justine Hrubá, Alexandra Kvíčalová, Aneta Janáková, Martin Šnajdr, Václav Hrubý, Jan Závodský, Boris Najer 02:24,88
8x100 Dominika Pospíšilová, Julie Nekoksová, Nela Derychová, Kateřina Mezuliánková, Jakub Slavík, Vojtěch Koblížek, Ondřej Komárek, Jakub Dostálek 02:06,78
8x200 Jakub Slavík, Vojtěch Koblížek, Dominika Pospíšilová, Nela Derichová, Ema Mašková, Justine Hrubá, Jan Závodský, Václav Hrubý 04:47,71
8x200 Julie Nekoksová, Kateřina Mezuliánková, Ondřej Komárek, Jakub Dostálek, Alexandra Kvíčalová, Aneta Janáková, Martin Šnajdr, Boris Najer 04:54,60
5 ZŠ Vítězná 1250, Litovel, Vítězná 1250, Litovel 09:22,19
8x100 Natálie Hladíková, Adam Zatloukal, Adéla Podhorová, František Parlagi, Tereza Kubíčková, Sabina Zapletalová, David Hájíček, Brutus Dvořák 02:26,53
8x100 Stanislav Molnár, Lukáš Drešr, Jiří Foltýnek, Šimon Válek, Tereza Spurná, Kristýna Dvořáková, Agáta Látalová, Anna Kubálková 02:09,51
8x200 Stanislav Molnár, Brutus Dvořák, František Parlagi, Šimon Válek, Adéla Podhorová, Natálie Hladíková, Agáta Látalová, Anna Kubálková 04:46,15
8x200 Kristýna Dvořáková, Tereza Spurná, Tereza Kubíčková, Sabina Zapletalová, David Hájíček, Adam Zatloukal, Jiří Foltýnek, Lukáš Drešr 05:07,85
6 Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova, Studentská 2, Prostějov 09:22,29
8x100 Adam Jankovič, Kristýna Motlová, Sára Karásková, Edita Vašková, Karolína Andrýsková, Radek Kocourek, Šimon Czopnik, Adam Fidler 02:28,43
8x100 David Jankovič, František Valenta, Adam Krejčí, Adéla Andrýsková, Jan Rebilas, Jasmína Hornová, Nikola Večerková, Anna Vlachová 02:07,66
8x200 Adam Jankovič, Šimon Czopnik, Karolína Andrýsková, Edita Vašková, David Jankovič, František Valenta, Adéla Andrýsková, Nikola Večerková 04:46,20
8x200 Sára Karásková, Kristýna Motlová, Radek Kocourek, Adam Fidler, Jasmína Hornová, Anna Vlachová, Adam Krejčí, Jan Rebilas 05:04,64
7 ZŠ a MŠ Velký Újezd, Navrátilova 321, Velký Újezd 09:22,32
8x100 02:25,51
8x100 02:12,21
8x200 04:44,60
8x200 05:08,06
8 Základní škola a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany 174, Dolany 174 09:32,09
8x100 Lucie Zaoralová, Matěj Bittner, Kateřina Minaříková, Magdaléna Dudková, Kristián Kvapil, Anna Karolína Holubová, Lukáš Mikula, Lubomír Car 02:25,65
8x100 Petr Foukal, Terezie Doleželová, Marcel Čuri, Veronika Foukalová, Tereza Dostálová, Marian Štěpánek, Pavel Mrňka, Nikola Večeřová 02:13,13
8x200 Lucie Zaoralová, Matěj Bittner, Anna Karolína Holubová, Lubomír Car, Petr Foukal, Pavel Mrňka, Veronika Foukalová, Tereza Dostálová 04:53,31
8x200 Magdalena Dudková, Kateřina Minaříková, Terezie Doleželová, Nikola Večeřová, Kristián Kvapil, Lukáš Mikula, Marcel Čuri, Marian Štěpánek 05:06,94
9 ZŠ Bludov, Nová dědina 368, Bludov 09:32,31
8x100 Adéla Březinová, Julie Konečná, Natálie Kulhajová, Vendula Jílková, Adam Doubrava, Matouš Hubáček, Daniel Janošek, Pavel Matěj 02:22,41
8x100 Ema Pešáková, Karolína Juránková, Markéta Hrabkovská, Tereza Filipová, Ondřej Jašek, Vojtěch Opravil, Tomáš Kubíček, David Matějček 02:17,95
8x200 Vendula Jílková, Julie Konečná, Matouš Hubáček, Adam Doubrava, Ema Pešáková, Karolína Juránková, Ondřej Jašek, Tomáš Kubíček 04:51,95
8x200 Adéla Březinová, Natálie Kulhajová, Daniel Janošek, Pavel Matěj, Markéta Hrabkovská, Tereza Filipová, Vojtěch Opravil, David Matějček 05:07,45
10 Základní škola a mateřská škola Štíty, Školní 98, Štíty 09:32,57
8x100 02:25,41
8x100 02:14,41
8x200 04:52,75
8x200 05:21,77
11 Masarykova základní škola a MŠ, 8. května 67, Velká Bystřice 09:37,05
8x100 Nemrava Štěpán, Sandr Jan, Šmejkal Viktor, Kubíček Adam, Jedenástíková Anna, Kafková Nella, Maňasová Jana, Kadalová Barbora 02:23,65
8x100 Belay Matyáš, Vodák Filip, Vachutka Jaromír, Salašnyj Jakub, Peřinová Tereza, Vláčilová Vendula, Malinová Anna, Režňáková Michaela 02:10,75
8x200 Vodák Filip, Vachutka Jaromír, Vláčilová Vendula, Peřinová Tereza, Šmejkal Viktor, Nemrava Štěpán, Kafková Nella, Jedenástíková Anna 05:02,65
8x200 Belay Matyáš, Salašnyj Jakub, Malinová Anna, Režňáková Michaela, Sandr Jan, Kubíček Adam, Maňasová Jana, Kadalová Barbora 05:06,98
12 ZŠ Jeseník, Nábře 28, Jeseník 09:38,47
8x100 02:31,50
8x100 02:14,15
8x200 04:52,82
8x200 05:20,28