Výsledková listina 2016


Kraj Moravskoslezský

Okresní kola

  okres
1 Nový Jičín
Místo Škola Čas
1 Základní škola Emila Zátopka, Pionýrská 791, Kopřivnice 09:00,00
8x100 02:17,00
8x100 02:05,00
8x200 04:38,00
8x200
2 ZŠ, Alšova, Kopřivnice, Alšova 1123, Kopřivnice 09:03,00
8x100 02:19,00
8x100 02:07,00
8x200 04:37,00
8x200
3 ZŠ Komenského 66, Komenského 571, Nový Jičín 09:31,00
8x100 02:28,00
8x100 02:15,00
8x200 04:48,00
8x200
4 ZŠ Starý Jičín, Starý Jičín 126, Starý Jičín 09:34,00
8x100 02:28,00
8x100 02:09,00
8x200 04:57,00
8x200
5 Základní škola, Komenského 68, Nový Jičín 09:48,00
8x100 02:26,00
8x100 02:21,00
8x200 05:01,00
8x200
6 ZŠ Mořkov, Sportovní 258, Mořkov 09:54,00
8x100 02:32,00
8x100 02:17,00
8x200 05:05,00
8x200
8 ZŠ sv. Zdislavy Kopřivnice, Štefánikova 117, Kopřivnice 09:58,00
8x100 02:35,00
8x100 02:17,00
8x200 05:06,00
8x200
9 Základní škola a Mateřská škola, Kunín 346 346, Kunín 09:59,00
8x100 02:32,00
8x100 02:21,00
8x200 05:06,00
8x200
11 Základní škola, Pohořská 8, Odry 10:02,00
8x100 02:31,00
8x100 02:20,00
8x200 05:11,00
8x200
12 Jubilejní ZŠ prezidenta Masaryka a MŠ, Trojanovice 362, Frenštát pod Radhoštěm 10:04,00
8x100 02:33,00
8x100 02:21,00
8x200 05:10,00
8x200
13 ZŠ a MŠ Bílovec Komenského 701/3 přísp. org., Komenského 701, Bílovec 10:14,00
8x100 02:29,00
8x100 02:11,00
8x200 05:34,00
8x200
14 ZŠ a MŠ Suchdol nad Odrou, Komenského 323, Suchdol nad Odrou 10:24,00
8x100 02:35,00
8x100 02:27,00
8x200 05:22,00
8x200
15 ZŠ Kopřivnice - Lubina okres Nový jičín, Lubina 60, Kopřivnice 10:25,00
8x100 02:41,00
8x100 02:21,00
8x200 05:23,00
8x200
16 Základní škola, Mniší 66, Kopřivnice 10:27,00
8x100 02:43,00
8x100 02:25,00
8x200 05:19,00
8x200
17 Základní škola T.G. Masaryka, Jistebník 315, Jistebník 10:36,00
8x100 02:45,00
8x100 02:22,00
8x200 05:29,00
8x200
DIS ZŠ TGM Studénka, 2. Května 500, Studénka
8x100
8x100
8x200
8x200
2 Karviná
Místo Škola Čas
1 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko 09:13,40
8x100 02:22,90
8x100 02:09,30
8x200 04:41,20
8x200
2 ZŠ M. Kudeříkové, M. Kudeříkové 14, Havířov 1 09:36,40
8x100 02:31,10
8x100 02:12,20
8x200 04:53,10
8x200
3 ZŠ Gorkého, Gorkého 1, Havířov-Město 09:42,60
8x100 02:31,80
8x100 02:13,70
8x200 04:57,10
8x200
4 ZŠ Frýdecká, Frýdecká 452, Havířov - Bludovice 09:59,20
8x100 02:30,40
8x100 02:21,90
8x200 05:06,90
8x200
5 ZŠ Žákovská Havířov, Žákovská 1 1006, Havířov-Město 10:20,90
8x100 02:42,50
8x100 02:28,40
8x200 05:10,00
8x200
6 Základní škola, Jarní 400, Orlová-Poruba 11:30,60
8x100 02:51,90
8x100 02:37,50
8x200 06:01,20
8x200
DIS ZŠ a MŠ Družby, Karviná, příspěvková organizace, tř. Družby 1383, Karviná - Nové Město
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Střední škola a Základní škola, Školní 2, Havířov - Šumbark
8x100
8x100
8x200
8x200
3 Bruntál
Místo Škola Čas
1 Základní škola Bruntál,Jesenická, Jesenická 10, Bruntál 09:34,10
8x100 02:25,40
8x100 02:14,30
8x200 04:54,40
8x200
2 ZŠ Janáčkovo nám. 17, Krnov, Janáčkova náměstí 17, Krnov 09:36,50
8x100 02:28,90
8x100 02:13,60
8x200 04:54,00
8x200
3 ZŠ Smetanův okruh 4, Krnov, Smetanův okruh 4, Krnov 09:53,70
8x100 02:34,10
8x100 02:15,60
8x200 05:04,00
8x200
4 ZŠ Školní Bruntál, Školní 2, Bruntál 10:19,10
8x100 02:49,90
8x100 02:18,50
8x200 05:10,70
8x200
5 Základní škola a Mateřská škola, Zátor 86, Zátor 10:29,20
8x100 02:40,70
8x100 02:26,70
8x200 05:21,80
8x200
6 ZŠ a MŠ Dvorce, Olomoucká 336, Dvorce 10:39,00
8x100 02:57,80
8x100 02:28,60
8x200 05:12,60
8x200
4 Frýdek-Místek II,Třinec
Místo Škola Čas
1 ZŠ a MŠ Raškovice, Raškovice 18, Pražmo 09:18,20
8x100 02:25,90
8x100 02:10,90
8x200 04:41,40
8x200
2 Základní škola a Mateřská škola, Zauličí 485, Štramberk 09:36,40
8x100 02:30,10
8x100 02:12,50
8x200 04:53,80
8x200
3 Základní škola, Jičínská 486, Příbor 09:40,50
8x100 02:28,40
8x100 02:19,20
8x200 04:52,90
8x200
4 Základní škola, Pionýrů 400, Frýdek - Místek 09:45,00
8x100 02:30,60
8x100 02:18,20
8x200 04:56,20
8x200
5 ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem 626, Kunčice pod Ondřejníkem 10:11,20
8x100 02:34,00
8x100 02:21,00
8x200 05:16,20
8x200
6 ZŠ a MŠ Frýdek-Místek-Chlebovice, Pod Kabáticí 107, Chlebovice 10:17,10
8x100 02:37,70
8x100 02:24,30
8x200 05:15,10
8x200
7 Základní škola a Mateřská škola, Sviadnovská 332, Staříč 10:50,50
8x100 02:35,60
8x100 02:42,60
8x200 05:32,30
8x200
DIS Základní škola a mateřská škola, Nošovice 125, Dobrá
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a mateřská škola, Lískovec, K Sedlištím 320, Frýdek-Místek
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola a Mateřská škola, Bukovec 214, Bukovec
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola, Jiřího z Poděbrad 3109, Frýdek-Místek
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ 1.máje 1700, Frýdek - Místek, 1. máje 1700, Frýdek - Místek
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ a MŠ Staré Město, Jamnická 270, Staré Město
8x100
8x100
8x200
8x200
5 Opava
Místo Škola Čas
1 Základní škola, Otická 722, Opava 09:01,10
8x100 02:21,00
8x100 02:08,80
8x200 04:31,30
8x200
2 Základní škola, Englišova 1082, Opava 09:15,90
8x100 02:27,80
8x100 02:10,30
8x200 04:37,80
8x200
3 Základní škola, U Hřiště 4, Opava 09:19,30
8x100 02:32,90
8x100 02:06,00
8x200 04:40,40
8x200
4 Základní škola, Školní 90, Háj ve Slezsku 09:21,90
8x100 02:24,40
8x100 02:09,30
8x200 04:48,20
8x200
5 ZŠ Opava, Boženy Němcové 2, Boženy Němcové 2, Opava 09:24,70
8x100 02:19,80
8x100 02:11,00
8x200 04:53,90
8x200
6 ZŠ a MŠ Raduň, Gudrichova 223, Raduň 09:45,50
8x100 02:35,00
8x100 02:11,60
8x200 04:58,90
8x200
7 Základní škola Edvarda Beneše 2 Opava, Edvarda Beneše 2, Opava 09:47,60
8x100 02:28,90
8x100 02:13,40
8x200 05:05,30
8x200
8 ZŠ Opava Vrchní, Vrchní 19, Opava 09:52,70
8x100 02:29,20
8x100 02:22,40
8x200 05:01,10
8x200
9 Základní škola a Mateřská škola, Komenského 186, Chuchelná 09:55,00
8x100 02:30,20
8x100 02:16,20
8x200 05:08,60
8x200
10 ZŠ MOKRÉ LAZCE, HÁJOVA 98, MOKRÉ LAZCE 10:08,60
8x100 02:34,90
8x100 02:24,00
8x200 05:09,70
8x200
11 Základní škola a Mateřská škola, Školní 199, Neplachovice 10:22,30
8x100 02:36,80
8x100 02:23,60
8x200 05:21,90
8x200
12 ZŠ a MŠ Opava-Komárov, U Školy 1, Opava 9 10:24,30
8x100 02:46,10
8x100 02:24,90
8x200 05:13,30
8x200
13 ZŠ A MŠ SUDICE, Hlavní 78, Sudice 10:30,70
8x100 02:35,70
8x100 02:26,30
8x200 05:28,70
8x200
DIS ZŠ A MŠ Sudice, Hlavní 78 78, Sudice
8x100
8x100
8x200
8x200
6 Ostrava-město
Místo Škola Čas
1 Základní škola Porubská 832, Porubská 832, Ostrava 08:37,55
8x100 02:18,17
8x100 01:56,58
8x200 04:22,80
8x200
2 Základní škola generála Z. Škarvady, Porubská 10, Ostrava-Poruba 09:33,11
8x100 02:25,72
8x100 02:19,01
8x200 04:48,38
8x200
3 ZŠ a MŠ Ostrava - Svinov, p. o., Bílovecká 10, Ostrava 09:40,23
8x100 02:31,77
8x100 02:14,41
8x200 04:54,05
8x200
4 Základní škola a Mateřská škola, Opavská 350, Velká Polom 09:41,61
8x100 02:34,25
8x100 02:11,73
8x200 04:55,63
8x200
5 ZŠ Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, Ostrava - Bělský Les 09:43,39
8x100 02:32,59
8x100 02:16,70
8x200 04:54,10
8x200
6 Základní škola, Srbská 450, Ostrava 09:45,82
8x100 02:36,28
8x100 02:18,43
8x200 04:51,11
8x200
7 Základní škola, Radniční náměstí 1040, Šenov 09:51,00
8x100 02:33,59
8x100 02:15,66
8x200 05:01,75
8x200
8 Základní škola a mateřská škola, Výhledy 210, Ostrava-Hošťálkovice 10:00,91
8x100 02:34,69
8x100 02:21,27
8x200 05:04,95
8x200
9 02815303, Gregorova 3, Ostrava 10:01,24
8x100 02:31,81
8x100 02:27,47
8x200 05:01,96
8x200
DIS ZŠ a MŠ A.Kučery 20, Ostrava - Hrabůvka, A.Kučery 20, Ostrava
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS ZŠ V.Košaře 6, Václava Košaře 6, Ostrava
8x100
8x100
8x200
8x200
DIS Základní škola, Hlučínská 136, Ostrava - Petřkovice
8x100
8x100
8x200
8x200
7 Frýdek-Místek I, Frýdek
Výsledky nejsou k dispozici

Krajské kolo


Místo Škola Čas
1 Základní škola, Porubská 832, Ostrava 08:24,50
8x100 Milan Nehudek, Eva Gruberová, Oliver Vašíček, Barbora Šímová, Tobiáš Kubatík, Michaela Pluskalová, Anna Padisaková, Matyáš Zach 02:15,90
8x100 Daniela Bártová, Václav Krupica, Michal Hrabovský, Klára Toová, Patrik Volný, Jakub Sadílek, Dominika Fialová, Denisa Zdražilová 01:53,40
8x200 Patrik Volný, Milan Nehudek, Václav Krupica, Barbora Šímová, Matyáš Zach, Eva Gruberová, Dominika Fialová, Denisa Zdražilová 04:15,20
8x200 Daniela Bártová, Oliver Vašíček, Michal Hrabovský, Tobiáš Kubatík, Michaela Pluskalová, Jakub Sadílek, Anna Padisaková, Klára Toová
2 Základní škola Emila Zátopka, Pionýrská 791, Kopřivnice 08:29,50
8x100 02:11,30
8x100 02:01,80
8x200 04:16,40
8x200
3 ZŠ Kopřivnice, Ul. Alšova, Alšova 1123, Kopřivnice 08:47,20
8x100 02:16,50
8x100 02:02,60
8x200 04:28,10
8x200
4 ZŠ Otická, Opava, Otická 18, Opava 08:53,70
8x100 Václav Novobilský, Linda Králová, Markéta Matýsková, Vincent Glos, Laura Bernátová, Jeremy Hybl, Eliška Chalupská, Tobiáš Winkler 02:17,80
8x100 Pavel Czudek, Angelika Hyblová, Štěpán Stloukal, Veronika Kokešová, Pavel Šrek, Ondřej Kunčík, Tereza Matýsková, Tereza Kunčíková 02:04,70
8x200 Vincent Glos, Eliška Chalupská, Jeremy Hybl, Linda Králová, Pavel Šrek, Ondřej Kunčík, Tereza Matýsková, Tereza Kunčíková 04:31,20
8x200 Václav Novobilský, Laura Bernátová, Pavel Czudek, Markéta Matýsková, Štěpán Stloukal, Veronika Kokešová, Angelika Hyblová, Tobiáš Winkler
5 ZŠ Englišova, Opava, Englišova 82, Opava 08:58,20
8x100 Štěpán Bednář, Adam Gross, Vít Dietrich, Mathias Hlaváč, Karolína Balášová, Tereza Piekarczyková, Tereza Svobodová, Karolína Cetlová 02:21,90
8x100 Matěj Ozaniak, Jáchym Henzl, Adam Hazucha, Štěpán Kavan, Magddaléna Celtová, Karolína Klechová, Mercedes Matulová, Markéta Marečková 02:05,40
8x200 Štěpán Bednář, Vít Dietrich, Karolína Cetlová, Tereza Piekarczyková, Matěj Ozaniak, Adam Hazucha, Markéta Marečková, Mercedes Matulová 04:30,90
8x200 Adam Gross, Mathias Hlaváč, Karolína Balášová, Tereza Svobodová, Štěpán Kavan, Magddaléna Celtová, Karolína Klechová, Jáchym Henzl
6 Základní škola Opava, Kylešovice, U Hřiště 4, Opava 09:01,80
8x100 Kateřina Čepková, Klára Konečná, Amálie Zapletalová, Veronika Vránová, Adam Dudys, Jakub Jančík, Prokop Rolný, Petr Binar 02:23,50
8x100 Melanie Pejšová, Bára Kaštovská, Anna Strnadel, Sabina Šindlářová, Sebastian Pejša, Filip Vala, Robin Hendrych, Vítězslav Tampa 02:03,00
8x200 Kateřina Čepková, Amálie Zapletalová, Petr Binar, Jakub Jančík, Robin Hendrych, Filip Vala, Melanie Pejšová, Bára Kaštovská 04:35,30
8x200 Klára Konečná, Veronika Vránová, Prokop Rolný, Adam Dudys, Anna Strnadel, Sabina Šindlářová, Sebastian Pejša, Vítězslav Tampa
7 ZŠ a MŠ Raškovice, Raškovice 18, Pražmo 09:04,00
8x100 Filip Sikora, Tomáš Burian, Marek Michna, Jan Čagala, Simona Blahutová, Anna Sysalová, Johana Říhová, Veronika Optarná 02:21,20
8x100 Michal Málek, Tadeáš Chodura, JIří Staroba, Tomáš Velčovský, Bára Kotásková, Jana Sprinzová, Natálie Nováková, Veronika Vlochová 02:05,30
8x200 Michal Málek, Tadeáš Chodura, Anna Sysalová, Simona Blahutová, Filip Sikora, Tomáš Burian, Jana Sprinzová, Veronika Vlochová 04:37,50
8x200 Tomáš Velčovský, Jiří Staroba, Johana Říhová, Veronika Opatrná, Marek MIchna, Jan Čagala, Bára Kotásková, Natálie Nováková
8 ZŠ gen.Zdeňka Škarvady 62348299, Porubská 831, Ostrava-Poruba 09:08,40
8x100 Friedel David, Chytil Max, Glas Sebastian, Zmydlený Jan, Mikesková Aneta, Procházková Ema, Kulová Valentýnka, Bortlíková Markéta 02:19,60
8x100 Havrlant David, Wachutka Adam, El Saban Adam, Pavlíček Ondřej, Krajčiová Viktorie, Štěpánová Anežka, Hájková Zuzana, Mašlíková Klára 02:09,70
8x200 Wachutka Adam, El Saban Adam, Krajčiová Viktorie, Štěpánová Anežka, Friedel David, Glas Sebastian, Kulová Valentýnka, Mikesková Aneta 04:39,10
8x200 Chytil Max, Zmydlený Jan, Procházková Ema, Bortlíková Markéta, Mašlíková Klára, Hájková Zuzana, Pavlíček Ondřej, Havrlant David
9 Základní škola a Mateřská škola, Školní 419, Těrlicko - Horní Těrlicko 09:13,50
8x100 Jan Klváček, Matěj Pelikán, Baraboszová Karolína, Jan Pelikán, Jakub Chrobok, Nicol Návratová, Katy Pelikánová, Miriam Kotásková 02:22,10
8x100 Jana Franková, Rostislav Klimsza, Natalie Konečná, Tereza Polachová, Filip Chrobok, Lucie Barabaszová, Matěj Michejda, Vojtěch Michejda 02:10,70
8x200 Natalie Konečná, Katy Pelikánová, Jakub Chrobok, Miriam Kotásková, Jan Klváček, Lucie Barabaszová, Filip Chrobok, Vojtěch Michejda 04:40,70
8x200 Jana Franková, Tereza Polachová, Jan Pelikán, Nicol Návratová, Baraboszová Karolína, Matěj Pelikán, Rostislav Klimsza, Matěj Michejda
10 Základní škola, Jesenická 10, Bruntál 09:14,00
8x100 Hofman Marek, Kristin Tadeaš, Škopík Jakub, Slavík Robin, Kurdaševičová Natálie, Šodková Denisa, Nedopílková Marie, Kodrlová Hana 02:16,70
8x100 Adametz Adam, Nečas Zdeněk, Drábek Miroslav, Křivánek Jakub, Hadámková Dominika, Škultéty Ester, Duhajská Veronika, Bartošíková Natálie 02:08,30
8x200 Hofman Marek, Nečas Zdeněk, Hadámková Dominika, Kurdaševičová Natálie, Kristin Tadeaš, Šodková Denisa, Škultety Ester, Adametz Adam 04:49,00
8x200 Škopík Jakub, Slavík Robin, Nedopílková Marie, Drábek Miroslav, Duhajská Veronika, Bartošíková Natálie, Kodrlová Hana, Křivánek Jakub
11 ZŠ M. Kudeříkové, M. Kudeříkové 14, Havířov 09:15,10
8x100 Michal Cvoliga, Anna Okenicová, Natálie Kulifayová, Jakub Mikšan, Petr Bernatík, Pavla Štichová, Tereza Kožušníková, Jakub Kisza 02:24,00
8x100 Veronika Kuráňová, Karin Janečková, Jiří Kalivoda, Elen Hrbáčková, Amálie Zineckerová, Max Šturman, Martin Porembski, Daniel Hudec 02:06,80
8x200 Jiří Kalivoda, Anna Okenicová, Karin Janečková, Petr Bernatík, Natálie Kulifayová, Michal Cvoliga, Daniel Hudec, Veronika Kuráňová 04:44,30
8x200 Amálie Zineckerová, Jakub Mikšan, Max Šturman, Pavla Štichová, Tereza Kožušníková, Jakub Kisza, Elen Hrbáčková, Martin Porembski
12 ZŠ Janáčkovo náměstí, Janáčkovo náměstí 17, Krnov 09:15,50
8x100 02:20,60
8x100 02:13,20
8x200 04:41,70
8x200
13 Základní škola, Školní 90, Háj ve Slezsku 09:20,00
8x100 Jakub Mušálek, Ondřej Mustar, Kateřina Pochylová, Alice Výtisková, Patrik Bůžek, Patrik Berousek, Nikol Třečáková, Karolína Kovalčíková 02:24,30
8x100 Adam Pavlík, Matěj Pochyla, Tereza Žídková, Kateřina Volná, Štěpán Kaluža, Adam Stuchlík, Lucie Kaštovská, Michaela Klimešová 02:07,60
8x200 Jakub Mušálek, Kateřina Pochylová, Patrik Berousek, Nikol Třečáková, Adam Pavlík, Tereza Žídková, Adam Stuchlík, Lucie Kaštovská 04:48,10
8x200 Ondřej Mustar, Alice Výtisková, Patrik Bůžek, Karolína Kovalčíková, Matěj Pochyla, Kateřina Volná, Štěpán Kaluža, Michaela Klimešová
14 Základní škola Opava, Boženy Němcové 2, Boženy Němcové 1317, Opava 09:25,70
8x100 Sofie Gellnerová, Bořek Binar, Jan Směja, Lukáš Král, Kristián Jasník, Dagmar Jasníková, Monika Bučková, Klára Křižanovská 02:21,40
8x100 František Pavlík, Matyáš Pierník, Michael Rabinský, Marie Janovská, Valentýna Naušová, Anna Pierníková, Anežka Mařádková, Petr Žídek 02:12,10
8x200 Monika Bučková, Klára Křižanovská, Kristián Jasník, Lukáš Král, František Pavlík, Matyáš Pierník, Anna Pierníková, Marie Janovská 04:52,20
8x200 Dagmar Jasníková, Sofie Gellnerová, Jan Směja, Bořek Binar, Petr Žídek, Michael Rabinský, Valentýna Naušová, Michaela Nešutová
14 ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec, Jablunkovská 501, Třinec 09:25,70
8x100 02:18,00
8x100 02:19,00
8x200 04:48,70
8x200